welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Városháza
Logan Whitmore
10.11.17 19:57
Emily & Derick
Emily Hastings
07.11.17 20:14
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Simon Whitlock

Candice Westmiller

Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Lyna Frei

Jennifer Ariadne Lively

Austin Dawson

Logan Whitmore

Crystal Haynes

Emily Hastings

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Katharina Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
195

TémanyitásTárgy: Katharina Miller 08.02.12 5:52

Név: Katharina Miller
Becenév: Kath
Kor: 20 éves.
Születése hely, idő: 1992. 08. 16 / U.S.A.- Las Vegas
Csoport: Eítélt
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Biszexuális

Jellem: Mivel az idő vasfoga jócskán kihatással volt rá, ezért jelleme egészen megszilárdult. Régebben naiv és hiszékeny volt, de mára már tanult a hibáiból és sokkal elővigyázatosabb. Szinte senkiben sem tud megbízni, hisz felesleges, mivel mindenki csak hasznot akar belőle húzni, amire nem vevő. Nem éppen barátságos, sőt sokszor mogorva és elutasító.

Külső: Nem vagyok az az álszent fajta, mint a többség, aki az állítsa, hogy nincs magával megelégedve. Kivételes eset vagyok, és piszkosul elégedett vagyok az adottságaimmal. Súlyom mindig változó, de sosem haladja meg a hatvan kilót. Magasságom pedig majdnem a százhetvent veri. Szemem csábítóan tud igézni, köszönve a különleges zöld és szürke színének. Ajkam kellemesen telt, hajam pedig barna és természetes göndör, de olykor egyenesen is hordom. Öltözékem mindig kifinomult, és helyszínhez illő.

Előtörténet: A nyár legesősebb napja volt, az a bizonyos tizenhatodika. Fülledt és fullasztó volt a légnyomás, amíg az égből lecsapódott a pára. Az eső lágyan verte a talajt, az esőcseppek táncot jártak a frissen nyírt pázsiton. Kezdett a vihar lecsendesedni, ekkor egy időben a klinika újszülött szobájában hangos gyerek sírás hallatszott. Meghatódottságtól fakadó könnyek árasztották el a szülök arcát. Nem is csoda, hogy elérzékenyedtek, mivel az első gyermekük jött a világra. Ekkor még minden olyan volt, mint a mesékben, szó szerint. Kath cseperedett, ahogy idősödött úgy hidegültek el egymástól szülei. Persze gyerekként nem vette észre, hogy szülei között mennyire megromlott a helyzet. Lassan az utolsó szikra is kialudt szülei házasságában, ezért úgy döntöttek, hogy külön válnak útjaik. Kath, úgy éreztem, hogy ketté tört szíve, ebben a nagy megrázkódtatásban. Bár kegyetlenül fájt és megviselte, de nem mutatta ki, mélyen elfojtva rejtette magába érzelmeit. Lassan megtanult a tudattal élni és ahogy az időt telt, úgy telt túl magát a dolgon. Ennek köszönhetően megváltozott, nem külsőre, hanem belsőre. Úgymond megkeményedett az események és szülei közötti ingadozás miatt. Nem volt egy leányálom az élete. A vissza fogott kislányból lassan egy ifjú hajadon nő vált. Vagyis egyre inkább kezdett elő törni belőle lázadó énje. Viselkedésében érezhető volt az elfojtott düh és a kétségbeesés, melyet erősen próbált palástolni. Ennek ellenére megjelenése mindig kifogástalan volt, hisz meg kellett felelni szüleinek - kegyetlenül meg akart felelni. De egy idő után feladta, mivel már nem akart senkinek sem megfelelni, csak saját magának. Ennek a váltózásnak nagy szerepe volt annak, hogy Max belépett az életébe. Jó szabású megjelenése, még vonzóbbá tette külsejét. Hajkoronája fekete volt, kissé hosszabbra hagyatva. Szemed pedig, mint az azúr, oly kéken ragyogott, olyan álmodozónak tűnt, amiben egy szempillantás alatt képes az ember elveszni. Még vonzóbb volt a megjelenése köszönve vagány stílusának. Magával ragadott már az első perctől fogva. Nem mondanám szerelemnek, amit iránta éreztem, pusztán inkább vágytam rá. Ahogy lenni szokott, most is elértem, amit akartam, behálóztam, Max-et, mint akár egy fekete özvegy. Kapcsolatunk bimbózott, tetszett, az élet felfogása, meg persze az, hogy mindig pörgött körülötte az élet. Bár mindenem megvolt, még is olyan életre vágytam, mint neki volt; veszélyre izgalomra, pörgésre. Akkor még naiv voltam és hittem neki - ami talán életem legrosszabb döntése volt. Mindig is sok zűr volt körülötte, de valahogy ez is imponált számomra. Segítésre volt szüksége, ezért úgy döntöttem, hogy pár milliót apám cégétől, hogy kifizessem tartózásait. Azt hittem, hogy senkinek sem fog feltűnni, de elég gyorsan szemet szúrt a hiányzó összeg. Mivel apámé volt a cég, ezért eljárást indult ellene, én pedig mindent bevallottam, persze Max se perc alatt eltűnt, én pedig ott álltam nyakig a pácban. Mivel a sikkasztás bűn, ezért a bíróság felső fokon két év fegyházra ítélt. Nem tudtam mit tenni, ezért szembe néztem a rút valósággal. Immár az Új Élet fegyházban töltöm minden egyes percemet, hisz elítéltek. Nem mondható, hogy élvezem a kialakult helyzetet, mivel én nem ehhez a bánásmódhoz voltam hozzá szokva. Minden egyes nap ágyba kaptam a reggelit, itt pedig mogorva őrök vannak, akik nem túl kedvesen viselkednek velem. Azt hitték, hogy ők jobbak, mivel a rács másik felén élnek. Pedig ez nem így van, tudom, hogy sokkal jobb vagyok, mint ők. Lassan már egy évet töltöttem el már a börtönben, olyan dolgokat tapasztalva meg, mint soha és azokat a dolgokat senkinek sem kívánnám. A börtön lét megerősített, mint fizikailag, mint lelkileg. Pontosan tudom, hogy mit szeretnék kezdeni, ha kiszabadulok, hisz épp elég időm volt gondolkozni. Mivel már mára nem maradt semmim, se önbecsülésem sem tiszteletem, nekem már csak ez a tömérdek idő maradt. Legalább most mindent tisztázni tudok magamban, még ha a rácsok mögött is.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Katharina Miller 08.02.12 5:58

Katharina Miller!
Egészen szép történetet olvashattam. Wink
Elfogadva!
Üdvözlöm első női elítéltünket. Very Happy
Vissza az elejére Go down