welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Pizzéria - Page 6 Vote_lcapPizzéria - Page 6 Voting_barPizzéria - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Pizzéria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Pizzéria Pizzéria - Page 6 I_icon_minitime27.12.14 22:11

Jenni & Max


- Igen képzeld még nem haltunk ki! - nevettem el magam akaratlanul is. Nagyon jól esett, hogy nem gondolja azt, hogy egy szoknyavadász vagyok aki minden nőnek ezt mondja, aztán szépen lefekteti mindet egytől-egyig. Nekem csak a zene számit semmi más.A karierem mindig is fontos volt számomra. Pont ez az ami miatt nem tudom elképzelni, hogy saját családom legyen. Bár néha vágyom arra, hogy legyen valaki aki magamért szeret és mindig vár rám otthon. Hmm... ez szép is volna, de akkor valamiről le kellene mondanom, és nem tudom hogy képes lennék-e rá, hogy abba hadjam a zenélést. Talán egy olyan lányért aki tényleg szeret megtudnám tenni.
- Csak egy picikét! - mutattam az ujaimmal, hogy mekkora mértékben kívánok az idegeire menni. Nem szándékozom agyonra kinozni, de tanárnak nem vagyok olyan vajszívű, mint átlagembernek. Kissé komolyan veszem a dolgokat. Talán túlságossan is, de most emberemre akadtam úgy érzem. Még nem nagyon volt alkalmam tanitani senkit sem és soha nem is vonzódtam a táncosaimhoz... De Jenni más. Hozzá nem tudom letagadni, hogymennyire vonzódom. Attól tartok, hogy tényleg úgy kell majd fellocsolni, ha hozzá érek.
- Hej, az csak egy videó! - törtem ki, mert pontosan tudtam mire célozgat ezzel. Nem érdekelnek azok a nők... Nyomában sem érhet egyik sem... - A magánéletett külön kell választani a munától... És ez csak munka volt... - fejtettem ki bővebben, hogy tudja semmi nem volt köztünk egyik statisztával sem.
- Szóval ismered? -kérdeztem nevetve. Nem tudtam, hogy mennyire halgatja a zenéimet vagy hogy egyáltalán halgat-e zenét. Közben kihozták a pizzát is. - Jó étvágyat! - pislantottam rá, miközben próbáltam nem megégetni magam a forró kajával

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Pizzéria Pizzéria - Page 6 I_icon_minitime28.12.14 22:45

Max & Jenni


- Értem. Szóval, azt akarod mondani, hogy Te aztán csöppet sem élvezted, hogy egy tucat bikinis lányon fetrengesz, vagy úgy. - Milyen buta is vagyok. Totál megfeledkeztem róla. A munka és a magánélet. Igaz is. De akkor ez, amit mi művelünk ez micsoda és a melyik kategóriába is sorolná? Ez akkor most munka és csak munka? Vagyis, akkor minden lányt, akivel együtt dolgozik elviszi reggelizni és még a fene tudja, mert még nem nagyon tudom mire is számítsak, de velem aztán nem lesz könnyű dolga és ezt nem is tagadom. Alaptermészetemtől fogva nem vagyok egy könnyű eset.
- Úgy is mondhatjuk. Egy bárban dolgozom. Hallgatom akár akarom, akár nem. Sőt, olyan magánszámot tudok már tolni rá az I Like It-el együtt, miközben takarítok, hogy besírnál a nevetéstől. - Én is néha, magamtól. De hát ez van, ha nincs bent senki és unatkozom, elszórakozom egyedül is. Egyszer nézte végig a kis műsoromat az egyik szintén ott dolgozó srác, mert nem vettem észre, hogy bent van. Hát... Érdekes volt. Nem is tudtam hirtelen eldönteni miről árulkodni inkább a tekintete... De attól a naptól kezdve eléggé furcsán viselkedett a közelemben.
- Köszi. Jó étvágyat. - Már jellemző rám, hogy mindig mindennel a kávéval, a teával, a kajával mindennel képes vagyok megsütni magam, szóval már nem is aggódom ezen, hozzá vagyok szokva. Elkezdtem felvágni, hátha úgy hamarabb meghűl, amíg kés volt a kezemben fel sem mertem nézni rá, mert tuti félreszaladt volna... Mi tagadás, nem közömbös, egyáltalán nem az. De egy ilyen pasi mégis kinek lenne az? Mocskosul jóképű és az a szempár. Elolvadok... Mindenesetre erről neki nem feltétlenül kellene tudnia, addig legalábbis nem, amíg kicsivel jobban ki nem ismerem. Különben is. Megfogtam magamban, hogy nem akarok szerelmes lenni. De ha mégis az leszek, akkor nem fogom először bevallani.
Azt hiszem kissé belefeledkeztem a gondolataimba, mert az én pizzám még szinte érintetlen, szóval gyorsan meg is kóstoltam, még mielőtt feltűnne neki, hogy nagyon is bele vagyok merülve a gondolataimba és eszébe jutna megkérdezni, hogy ilyenkor mi bajom, mert hát gőzöm sincs mit mondanék.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Pizzéria Pizzéria - Page 6 I_icon_minitime29.12.14 23:18

Jenni & Max


- Az öszintét szólva, volt idő mikor élveztem ezt a fajta életett azt, hogy nők és pénz vesz körül valamint az elit társaság, de ez nem sokáig tartott nálam. Egy idő után rájössz, hogy azok a nők vagy az az elit társaság miért rajong körül, miért lesik minden mozdulatod és kívánságod... A pénzed ami mozgatja Őket, ami miatt mindig mindenhol ott vannak ahol te is és nem  tudsz szabadulni tőlük. Es akkor tudod csak igazán, hogy soha nem lesz egy lány sem, aki összintén szeretne téged és nem a pénzed, és így szép lassan az egész átváltozik munkává. És te bennük nem látsz mást csak munkát... Hisz minden ember valahol mélyen az össztöneiben érzi, hogy kiben bizhat és kiben nem... - fejeztem be a prédikációm. Sajnos, hogy a mai világot a pénz irányitsa. Ha nincs pénzed nem vagy senki, ha meg van akkor mindenki csak érdekből keresi a társaságod. Valamit, valamiért játék az egész...
- És mégis melyik bárban ha nem titok? - érdeklődtem óvatosan. Talán ha lesz időm meglepem egy látogatással. Kíváncsi lennék, milyen lehet ha nem számit arra, hogy látom. Onnan tudom csak meg, hogy most összinte -e velem, vagy ez az egész csak színjáték.
Az idő további részét evéssel töltötük, én speciel azzal, hogy a chilitől égő számat hütöttem le a narancslével. Fizettem és néhány percen belül már a pizzéria bejáratánál áltunk.
- Hát akkor holnap várlak....Örültem, hogy megismertelek és köszönöm! - nyujtottam felé a kezem...  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Pizzéria Pizzéria - Page 6 I_icon_minitime30.12.14 21:02

Max & Jenni


- Ugyan kandúrka, Te kinek ne kellenél? Biztosan van valaki ezen a kerek világon, aki önmagadért is szeretne, csak eddig minden bizonnyal nem a megfelelő helyeken kerested. - Olyan lelombozóan hangoztak szavai, hogy muszáj volt valamivel felvidítanom. Egy ilyen pasiért... Én mindent megadtam volna pár éve, de azóta megváltoztak bennem bizonyos dolgok és jelenleg nálam nem ez áll az első helyen, hogy legyen valakim, pedig szívdöglesztő. Bár nem vagyok a helyében azért nagyon is értem miről beszél, hogy a legtöbben csak a pénzt látják benne, nem pedig Őt. Nos, nekem fogalmam sincs mennyi nullával írják a bankszámla egyenlegét, nem is érdekel.
- A Saige-ben... - azt már nem fogom elárulni merre található a hely, ha elég kíváncsi, gondolom neki egy ilyen semmiséget semeddig se tart megtudnia. Én pedig nem nem akarom megkönnyíteni a dolgát, mert így izgalmasabb. Nem, nem csak játszottam vele a stúdióban. Tényleg nem akartam és most sem vagyok biztos abban, hogy ez jó ötlet, de ha nem adok egy esélyt a dolognak, akkor sosem fogom megtudni, az pedig valószínűleg még megbánnám. Nem minden nap áll elém egy ilyen férfi egy ilyen lehetőséggel... Ő rá azt hiszem az első percben ráfoghattuk volna, hogy igen, Ő az esetem és Max tipikusan az a pasi, akinek egy nő bármilyen kérésére, kérdésére igent mondana. Talán ezért is vonakodtam annyira beadni a derekam.
- Azt majd a végén... Megígérem holnap reggel nem fogok késni. Szia. - Fogtam meg a kezét mosolyogva. Komolyan néha az az érzésem, hogy le sem kellene feküdnöm, mondjuk, ha ma esti műszakos lennék, akkor nem is kellene, de egyébként is simán letudnék húzni egy huzamban tizenkét órát. Nem is azért, mert milyen megerőltető fizikai munkát végzem, de ha egész nap teszel, veszel és mindent próbálsz a fejedben tartani plusz azon is kattogsz, hogy semmit ne felejts el, az is elég kimerítő tud lenni plusz az emberek is magam körül...
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Pizzéria Pizzéria - Page 6 I_icon_minitime30.12.14 21:31

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Pizzéria Pizzéria - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Pizzéria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-