welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Grimm
Lara Dawson
14.09.17 3:34
Gimnázium
Saige Hannigan
30.08.17 22:56
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (777)

Desmond Drescher (648)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (449)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Timur Theodor Volkov

Lara Dawson

Share| .

Freya N. Bosworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
181

TémanyitásTárgy: Freya N. Bosworth 24.08.13 1:01

Név: Freya Nicole Bosworth
Becenév: Freya, Nicole
Kor: 21 éves
Születése hely, idő:1992. 8. 16. / U.S.A - Las Vegas  
Csoport: Vandál
Anyagi háttér:  Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Gonosz, önző, mindenre elszánt némber. Sokan ezzel a véleménnyel vannak rólam. De tudod mit? Nem érdekel mások véleménye, ez az én életem ezért úgy élem ahogy szeretném. Nem fogok mások elvárásai szerint élni. Sokan irigyek, féltékenyek rám, ezzel egyet is tudok érteni, mert valójában rám tényleg lehet irigykedni. Dögös és magabiztos vagyok, ha akarom a lábaim előtt hever az egész világ. Miért is ne akarnám? Azt mondtam már mennyire ellentmondásos a viselkedésem? Pszichopata hajlamok? Nem, ez még nem egészen az. Mindössze arról van szó, hogy látszólag képes vagyok bárki fejét elcsavarni és megkapni ha kedvem úgy tartja, ez igaz is, de mégsem szeretnék egy könnyűvérű nőcske lenni, aki mindenkinek szétteszi a lábát. Hoppá, lebuktam. Még szűz vagyok és addig az is fogok lenni még meg nem találom azt a férfit, aki megérdemelné, hogy oda adjam neki magamat. Persze nem csinálok belőle nagy ügyet, ez amolyan titok, hogy még őrizgetem ártatlanságomat.

Külső: Barna haj, zöld szem. Ezek alapján akár átlagos is lehetnék, elvegyülhetnék a tömegben mégis kisugárzásom végett minden kíváncsi szempár rám szegeződik. Magas, vékony, formás testalkattal rendelkezek, ezért akármiben jól mutatok, legyen rajtam egy egyszerű farmer-trikó kombináció vagy akár egy kisestélyi. Adottságaimat szeretem kihangsúlyozni, de mégsem teszem ki mindenemet, az már kihívó lenne számomra. Hiszek abban, hogy a kevesebb néha több, de persze nem akkor mikor az öltözködésről van szó, hanem a kiegészítőkről. Nem rajongok a magassarkúkért, elég magas vagyok és nem szándékozok még ennél is jobban kitűnni, de ha az alkalom megkívánja akkor rá tudom venni magam. Se testékszer, sem pedig tetoválás nem fedi testemet.

Előtörténet: Minden annyira elcseszett, csak ülök a szobámban és figyelem a babarózsaszínre festett falakat és azt a rengetek kacatot amit az évek alatt felhalmoztam. Mások emlékeknek neveznék, de számomra nem bírnak túl nagy jelentőséggel. Komolyan mondom néha azt érzem anyám hatalmas babaházában élem az életemet, mert kibaszottul ragaszkodik ehhez a családi idillnek nevezett borzalomhoz. Körülöttem minden annyira tökéletes, egyre jobban feszélyezve érezem magam, ezek után csoda, hogy bekattantam? Törni, zúzni kezdtem. Mikor befejeztem a szobám kész roncshalmazzá vált, de legalább már nem élem az elcseszett Barbik életét. Ekkor lehettem úgy tizenhét éves, anyám pedig ebből a kis kirohanásomból rájött, hogy nem vagyok már a kis hercegnője. Ideje is volt már. Próbált visszaédesgetni magához, de nem vált be a manipulálása, hiszen a legjobbtól lestem el a trükköket, vagyis tőle. Apámat is képes láncon rángatni, ami eléggé szánalmas és most nem tudom mi a szánalmasabb az, hogy ezt teszi vele, vagy hogy azaz idióta hagyja magát. De én nem leszek egy marionettbáb, megvan a saját életem, habár annyira jól tudom titkolni, hogy még sejteni sem sejthetik. Mikor leszáll az éj akkor surranok ki a házból, hogy végre az lehessek aki lenni szeretnék. Ami a legviccesebb az egészben, hogy még én sem vagyok azzal tisztában, hogy ki is vagyok valójában, de azt hiszem van elegendő időm, hogy erre rá tudjak jönni. Nekem is vannak terveim, vágyaim a jövőmmel kapcsolatban, de egyelőre csak a mának élek. Évezem, hogy fiatal vagyok és szép. Néha tényleg úgy érzem, hogy minden az enyém lehet csak akarnom kell. Viszont itt a legnagyobb bökkenő, nem tudom mit is akarok valójában. Ez eléggé siralmas, de ez a csúf valóság. De addig amíg erre rá nem jövök marad számomra a kis titkos vandál életem. Gondolom nem csoda, hogy szeretek törvénybe ütköző dolgokat tenni - de még sosem kaptak el - csak mert annyira tökéletes élet illúziójában élek, hogy késztetést érzek arra, hogy tegyek valami nem elfogadott dolgot, amivel még színesebbé tudom tenni egyszerűen unalmas hétköznapjaimat.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Freya N. Bosworth 24.08.13 1:37

Freya N. Bosworth!
Történeted elnyerte tetszésemet. Szépen kidolgoztad és ötletes is volt. Mindent rendben találtam történetedben, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Freya! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink

Admin

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.forumsr.com

Freya N. Bosworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal