welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ville & Cat Vote_lcapVille & Cat Voting_barVille & Cat Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ville & Cat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime09.09.13 7:16

Ma is, mint minden nap később keltem fel, mint kellett volna. Hiába, ez van. Gyorsan össze kaptam magam, s kerestem valami ruhát. Nem csinálok nagy ügyet az öltözködésből. Egy fekete ujjatlan felsőből egy szakadt farmerból és egy edzőcipőből áll a mai szerelésem. Sminkem természetesen sötét. Hajam kiengedve, enyhe hullámokban omlik le vállamról. Megfogok egy napszemüveget, s egy táskát. A lakásomból kilépve a kocsimhoz megyek, amit egy mozdulatal ki is nyitok. A táskám ledobom az anyós ülésre, majd elindulok ey kávézó felé, hogy a napi koffein bombám meg legyen.
Pár percen belül oda is érek kedvenc kávézómhoz. Besétálok, s egy picit kell várnom, de nem sokát, s már kortyolhatom is a finom fekete nedűt. Vissza ültem a kocsimba, s el is indultam a hangstúdió felé. Ma kellene egy picit dolgoznom, de bevallom, semmi kedvem sincs ma az egészhez. Meg hát a tegnapi buli is keményre sikerült, szóval álmos vagyok és másnapos. Nem látszik rajtam, hisz a smink eltakarja az éjjeli fáradalmakat. Megérkeztem. Leparkolom az autót, majd fogom a táskám és a kávém, s megindulok a stúdióba, ahol elvileg már van valaki. Magabiztos léptekkel lépek be az épületbe, s meg sem állok, amíg meg nem érkezek a kijelölt helyre. A stúdióban már van pár emberke, akik csak rám mosolyognak, s köszönnek. Halvány mosoly jelenik meg a szám sarkában, majd és is köszöntöm őket.
- Sziasztok.
Köszönök, majd leteszem a táskám, s leülök az egyik székre, miközben kortyolom a kávét, s rágyújtok. Hiába a cigi elengedetetlen ilyenkor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime09.09.13 20:24

Egy újabb kicseszett nap. Ma legalább valami fény az éjszakában, újabb felvétel, valami új.. dal amit Simson tolt ide a képembe én meg vagy betűnként olvastam a szöveget. Még tegnap éjjel. Már nem fognak meg a dallamok. Már rég nem. Régen még szerettem. Újult lelkesedéssel töltött el egy új dal.. pláne még ha jó is, új erőt adott, de most már nem.
A reggel olyan volt mint a tegnapi és az azt megelőző 2 évben. Dél volt mikor kikecmeregtem a napsütésre, kidobtam a két luvnyát akikkel fogalmam sincs mi történt az este és a fürdőszobába lépkedtem egy adag hidegvízért. Puccos. Ez még mindig feltűnt nekem pedig Grid már vagy 6 hónapja újítatta fel. Összetörtem. A klozetot.. a mosdót.. a zuhanyt.. mindent. Nem mert akartam, hanem egyszerűen.. csak mert így jött.
Belefújtam az orrom a mosdóba és a fejemre engedtem egy kis hideg vizet. Jót tett. Legalábbis valamennyire észhez térített, annyira hogy megtaláljam a dobozt, benne a gyújtót és felfújjak egy újabb füstszörnyeteget. Már vágni lehetett a szobában. Mégse érdekelt. Csak magamra rántottam valami pólót.. rózsaszín.. a fekete farmerhoz és úgy, vizes hajjal léptem ki a nappaliba hogy lecaplassak a lépcsőn. Senki nem volt itt. A lakásban, a közösben, ahol sokszor duhajkodtunk régen, most csak ééén egyedül basztam itt a napokat hol pár kurvával, hol csak a síri csöndben, bámulva az egy hete összehányt falat. Nem érdekelt. Ahogy most sem a dübörgő lépteim, maguk alá kényszerítve a falépcsőket és a hosszú, sötét folyosón mezítláb végigcsoszogva löktem be az ajtót a stúdióban, és egy szem helló nélkül húztam be a következő üveg mögé.
Tudtam hogy jönnek. A többiek, majd ideérnek valamikor ahogy az a rohadt Grid(menedzser) is itt fogja baszni a lovat kézzel-lábbal üvöltözve, de addig is kihasználtam a nyugalmat. Felkaptam egy gitárt.. talán Vespáé volt ha minden igaz és lerakva magam a szétnyitható faszékre, az ölemben az egyik lábam, és nagyot szívva a cigibe pengetni kezdtem. Csak úgy egy kevésbé ismert dalt. Egy tökéleteset. Amit még én írtam. Kurva régen. Amikor ez a felhajtás nem volt más, csak egy áhított messzi élet, és még minden rendes volt. Tökéletes. Ahogy az életem. Volt.. egykor..


https://www.youtube.com/watch?v=PxzzqNCSTGU



/a Te döntésed hogy Te ezután jöttél csak, vagy Rajtad is "átgázolva" húztam be a hangszigetelt üveg mögé.Wink /
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime10.09.13 7:54

Csak szívtam a cigim, és ittam a kávém, ami már lassan kezd kihűlni. Még reggel van, s ilyenkor nem szívesen beszélek senkivel sem- Álmos vagyok és másnapos. Ezért talán érthető, hogy nincs semmi kedvem ma ehhez az egészhez. Itt kint nincs kedvem üldögélni ezekkel, inkább lassan besétálok Ville-hez a hangszigetelt terembe, ahol amint látom épp valami dalt játszik. Hátha nem zavarom őt. Mostanában olyan furcsa, de lehet hogy csak én képzelődöm. Felálloka helyemről, s besétálok hozzá. Lassan kinyitom az ajtót, majd belépek, s becsukom magam után. Gondolom már ő is észre vette, hogy itt vagyok, ezért közelebb lépkedem hozzá, majd leülök, s halk hangon szólalok meg.
- Szia.
Köszönök neki, majd folytatom a beszédet.
- Hogy vagy?
Kérdezem meg, miközben tekintetem egy percre sem veszem le róla. Érdekel, hogy mi van vele, hisz mindig is jóban voltunk, s én barátnak tekintem őt. Belekortyolok a kávémba, miközben Ville valami dalt játszik a gitáron, s én figyelesen hallgatom őt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime23.09.13 14:22

Nem hallom amikor nyílik az ajtó. Nem is érdekel, mégis érzékelem ahogy közelednek a léptek. Nem nézek fel. Tudom ki az. Valamelyikük, habár túúúl óvatosak a léptek és ahogy megjelenik egy szék a látóteremben és Cat hangja a fülemben, lassan leállok. Csak felnézek rá. Igen, ő még képes mosolyt kiváltani belőlem, néha.. most mégis az arca.. összetört. Talán hosszú volt a tegnap este. Mindegyikünknek…
- Kösz. – rövid szünet – Remekül. – folytatom és az ujjaim lassan pengetnek végig egymást követve a húrokon.
- Szarul nézel ki. – tapogatom le megint az arcát, mert szeretem. Azt hiszem. Talán szeretnem kéne de az biztos hogy jól megvagyok vele. Kedves lány. És a hangja.. mámorítóóóó… Az volt. Régen. Régen még éreztem. Aztán mégiscsak sikerül kicsalnia egy csalfa mosolyt. – Hogyhogy ilyen korán(?) – szánom kérdésnek de nem sok kérdő él sikerül bele, és újra beleszívok az ujjaim között már csaknem tövig szívott cigibe.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime26.09.13 8:10

Jól megértjük egymást, s érdekel mi van vele, mert mostanávban annyira furcsa lett. Nem kérdezem őt erről, majd elmondja, ha akarja. Viszont azért néha jó egy -két szót váltani vele. Fontos nekem. Rágyújtok ismét egy szál cigire. Túl sokat dohányzom. A végén még ez lesz a vcesztem, de ki nem szarja le. Drogozni nem drogozom, tehát ennyi még megengedett még nekem is. Sosem áltattam magam, s mindig őszinte voltam vele, s ez most sincs másképp.  Egy halvány mosoly jelenik meg a szám sarkában, miközben közli velem hogy remekül van. A következő mehjegyzésére mudszáj reagálnom, hisz észre vette, hogy szarul nézek ki, bár legbelül reménykedtem magamra, hogy  sok make up eltakarja a tegnap esti fáradalmaim.
- Ezt bóknak veszem.
Mondom halk hangon, miközben a halvány mosolyom egyre erőteljesebb lesz. Hagyom, hogy végig tapogassa az arcom, hisz szeretem az érintését, de még magam sem tudom milyenek az érzéseim iránta. Tudom, hogy nem rosszból mondta, s azt is, hogy őszinte velem. Egy percre elmélyedek a tekintetében, majd a következő kérdésnek szánt mondata zökkent ki a gondolatimból.
- Hát, nem is tudom. Reggel felkeltettek, s közölték, hogy számot kell felvenniük, s jó lenne, ha minél hamarabb bejönnék.
Közlöm Ville-vel, miközben megiszom a maradék kávém, s szívok a cigimből, miközben hallgatom a gitár dallamait. Igazán jó művésznek tartom őt. Mostanában nehéz kiigazodni rajta, de én még így is megértem őt. Majd csak vissza nyeri a régi énjét, s akkor minden olyan lesz mint régen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime26.09.13 16:06

- Annak szántam. – sóhajtok bele, de nem szoktam kicsinyeskedni. Kimondom az igazat. Mindiiig.. amikor csak tehetem, így is túl kevés rá a lehetőségem. Bármikor.

- Abban mindig is jók voltak. – szívom meg az utolsó csikket – Hogy baszogassanak. – szorongatom még mindig az ölemben a gitárt, mintha bármit is várhatnék tőle, de így esik jól. Már-már kellemes. Csak letüdőzve az utolsó slukk adta kellemes füstköteget elfordulok, és eldörzsölve azt a székemen, ledobom a földre. – Kurva jók ebben… - fújom ki a szóval egyben a füstömet, lassan.. hosszan.. mindent szabadjára engedve. De már beletörődtem. Réég beletörődtem. Ahogy akkor pillantok csak fel, amikor látom a mozgást a háttérben, kinn az üveg mögött, Greg esett be, dél múlt, de ő sem a legfrissebb, engem meg nem érdekel. Kiskutya módjára táncolok. Minden nap. Ahogy ma is. Hogy ő és John.. meg Vespa kölyke megélhessenek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime27.09.13 8:56

Teljesen igaza van Ville-nek, hisz mindig korán ide rángatnak minket, s késő délután végzünk csak, ha minden simán megy. Mondjuk mi választottuk ezt az életet, s az úgymond sztárságot, de mind mindennek ennek is meg van az előnyös s a hátrányos oldala is. Jelen pillanatban mondjuk semmi kedvem nincs ehhez az egészhez, viszont ez a munkám, szóval muszáj lesz itt dekkolnom.
- Igen. Egyetértek, viszont ez a munkánk. Ezt ne felejtsd el.
Mondom halk hangon, miközben a tekintetét keresem, s bele szívok a cigimbe. Magam mögé pillantok, s egy kis nyüzsgést látok, majd rá pillantok a fali órára, ami szerint már dél van. Hogy repül az idő. Már dél múlt, s még nem csináltam semmit. Mondjuk jelenleg inkább feküdnék otthon s pihennék, mint sem hogy itt üljek a stúdióban. Gondolataim mindenhol jártak, csak épp a jelenben nem. Vissza gondoltam a múltra, majd a jövmön kezdtem el gondolkodni. Gondolataimből az ajtó kinyitása zökkentett ki, s egy hang, mi szerint már csak ránk várnak. Ville-re néztem, s egy bíztató mosolyt küldtem felé. Ő vele mindig is jobban kijöttem mint a banda többi tagjával, de nem panaszkodom.
- Azt hiszem, nekünk is csatlakoznunk kéne hozzájuk. Nem gondolod? Tudod, minél hamarabb túl esünk rajta, annál hamarabb szabadulsz.
Jegyeztem meg egy mosoly kíséretében, s reméltem hogy az ő arcára is tudok csalni egy kis halvány mosoly kezdeményt, hisz annyira jól áll neki, bár ezt az utóbbi időben nem sokat látom az arcán.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime01.10.13 0:48

- Na jah. – válaszolom még a cigaretta megmaradt füstjével és ujjaim megint végigpengetnek az öt húron. De szerettem én ezt… Régen. Most meg…

Valamikor ekkor akad meg a tekintetem a mozgáson a háttérben. A többiek is érkeznek. Ami annyit jelent hogy lassan kezdünk. Remek.. – sóhajtok csak kevés nehezteléssel és félreemelve a gitárt, kiegyenesedve támasztom neki a mögöttem fekvő hangszigetelt falnak.

- Ahogy mondod..- fogalmazok egyszerűen de a szemem még közben is végig a háttérben matat. Csak figyelem őket. A többieket az üveg mögött, közben befutott Vespa is, nyomott a feje, emlékszem még mit össze darált nekem alig 2 napja hogy milyen jó is egy gyerek, hát most nem látszik rajta. Kialvatlan, mint én. Csak amig engem az ordas kurvák tartottak életben, addig őt egy kilónyi bőgömasina. Csodás élet.. – foszlik át a fejemen, de már állok is fel a székről, csak belekapaszkodva a háttámlájába mellettem és hátrébb húzom, hogy érintse a falat. – Menjük.. Nehogy az a szarházi megint a pofámba ugasson. – utalok a menedszerre, A.. Menedzser, nagybetűvel, legalábbis ő szereti azt hinni magáról. Ahogy a mögötte álló tucatnyi pénzember. Ők azok akik rángatják a madzagokat. Pinokkió örülhet!

- Hölgyem.. – nyitom ki előtte az ajtót előre intve, az arcom pókerarc, de a szemeimben talán még felfedezhet valami melegséget ahogy az üvegajtón előre engedem, és ha kilép, én is engedelmesen követem a megbeszélés helyszínére. Grid (a menedzser) szereti előre kiosztani a lapokat. Nagy szavak a fogyasztásról, hogy minddd.. mennyire szerencsések vagyunk és hogy ha őőő és a sok milliomos geci nem lenne, nem lennénk mi senkik sem. Meglehet. De élnénk. Vagy legalábbis valami olyasmi…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime02.10.13 7:49

Ma valahogy nyugtató hatással van rám Ville. Bár, elviselhetetlen egy picsa tudok lenni, ha fáradt vagyok, s csak reménykedni tudok, hogy nem kezd el a menedzserünk beszédet mondani a tegnap esttéről, s a többi hülyeségről. Egy mosoly jelenik meg az arcomon, majd felállok a székről, s vissza viszem a helyére. Szeretem a munkám, viszont másnapossan, kimerülten nem hiszem, hogy valami jól fogom viselni a mai napot.
- Ha mer valamit szólni, majd én megvédelek. Tudod hogy nem hagyom, hogy leugasson.
Felelem, miközben az ajtó felé indulunk meg. De ez tényleg így van,s ha beolvas neki, akkor arra számítson, hogy én is beolvasok a beképzelt formájának, hisz nem azért vagyunk itt, hogy kioktasson minket, hanem hogfy felvegyük a a számot s ennyi. Ville előre enged engem, amire egy halovány mosoly jelenik meg az arcomon, majd ismételten hozzá szólok.
- Köszönöm, uram.
Mondom, majd kíváncsian várom, hogy miket fog mondani Grid, bár őszintén nem vagyok rá ma kíváncsi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime30.11.13 5:09

- Kösz! – mosolyodom el, immáron másodszor.. nézd már még a végén nyulat fogatnak velem! De valahol szórakoztat a tudat hogy tényleg megtenné. Őőő.. biztos megtenné nekem és én röhögnék a markomba ahogy kiosztja azt a seggfejet, de tudom aztán mehet a szarhoz sírni. Kivágná.. mint a cövek, Grid sohasem viccel, és amíg nekem van valami a kezembe, sok száz tinilány nedves bugyija csöpögve, nála nem sok van. – De majd én elintézem. – kacsintok rá, mert pont így vagyok vele. Ha Grid bepöccen.. egyszer még fellógatom valahova azt a szemetet…

Ahogy nyílik az ajtó, előreengedem. Cat valahogy.. mindig megérdemelte, ő nem olyan mint a többi. Mint a többi széttárt lábú cafka aki csak arra vár hogy a közelembe jöhessen és már mászik is fel a farkamon. Ő más volt. Teljesen más.
Aztán néma csönd van. Senki sem ugrál vagy mesél vicceket, mindenki döglött. Bemászunk a tárgyalóba, lerakjuk a seggünket, én meg elkényelmesedek a székben. Csend van. Mindenki kussol. Csak én vagyok az aki forogni kezd a székemben az meg nyikorog. Nyek.. nyek.. Nyek.. nyek.. De nem hat meg. Aztán kivágódik az ajtó, beront maga az atyaúristen, és hosszú.. talán egy órásnak is tűnő szentbeszédnek lehetek részese. Bámulom a pofáját, de nem érdekel mit mond. Nem figyelem. Csak a száját, ahogy beszél. Ahogy magyaráz… a keze ahogy kapdos a levegőbe, és a fejemben már egészen máshol játszik szerepet. Minimum kiterítve.

Cat hangja az ami végül kitisztít. Nem, ma nem szívtam drogot.. asszem.. mégis csak arra eszmélek hogy mindenki tornázza fel magát, indul vissza a felvétel helyére és valószínű tudja is mi következik. Én.. nem. De nem is zavar. Ahogy mindig, majd felveszem a fonalat útközben…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime02.12.13 8:22

Kiértünk a hangszigetelt teremből, s egyenesen a tárgyaló felé vettük az irányt. Arcomról a mosoly lefagyott, s helyet foglaltam az egyik széken. Sosem voltam oda ezekért a kis tárgyalásokért, hisz mindig csak unom magam rajtuk, viszont ez is hozzá tartozik a dolgok menetéhez. Épp a telefonommal játszottam, mikor belépett a menedzserünk. Megforgattam a szemeim, majd Ville-re szegeztem a tekintetem. Sosem volt nekem szimpatikus egy ember, már csak a beképzeltsége miatt sem. Nem nagyon figyeltem rá, de annyit meghallottam, hogy a tegnap estéről papol, meg valami legközelebbi fellépésről. Tudom, szemétség az ilyenre nem oda figyelni, de mit tudok tenni? Semmit sem. Végig hallgatjuk a majd egy órás prédikációt, majd ahogy a többiek, én is úgy indulok meg kifelé, de közben észre veszem, hogy Ville azt sem tudja mi van, vagy csak látszólag, ezért meg várom őt, hogy aztán együtt menjünk be a stúdióba. A mai nap után már igazán lehetne egy kis szabadnapunk. Halk hangon szólalok meg, miközben lassú léptekkel indulok meg.
- Mit szólsz hozzá, hogy nem soká megint koncertezünk?
Kérdezem meg tőle, hisz mégis csak ő az énekes. Megint olvadozni fognak utána a kis csajok. Bevallom, néha vicces azt látni, hogy majd elájulnak már attól is, ha csak rájuk néz. Miután megérkeztünk a stúdióba, a kabátom leveszem, s még egy cigit elszívok, mielőtt felvennénk a dalt. Leülök az egyik kényelmetlen kemény székre, s csak füstölök, majd megkínálom Ville-t is, hogy ha akar, akkor gyújtson rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime11.12.13 19:04

Bevár. Ami szép tőle, a többi rohadéknak eszébe sincsen. - vonul át a fejemen de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Mindenki kivan ettől a faszfejtől...
Már megint azt a régi és kopott sötétzöld szőnyeget koptatva, visszaút a stúdióba. nem tudom miért nem lehet ezt az egészet elrendezni 10 percben, de nem számít. Már.. nem számít.
Cat hangja az ami megint megtöri a csendet, és én felé fordulok.

- Már ideje volt.. csinálni valami értelmeset. - vágom kettőbe, de nem tervezem, így sikerül. Aztán nyílik az ajtó, megint záródik, mind itt vagyunk, a gitár Vespa ölébe, Grid viszont megint odakinn töketlenkedik. Látom, át az üvegen. Épp egy hangmérnök fejét szedi le, de most áldom a hangszigetelt üveget.

- Kösz! - lököm oda Cat-nek amikor ő is látva a balhét megkínál. Mindkettőnknek nyilvánvaló hogy ez hosszú lesz, nem ez az első eset. Ha Grid kitalál valamit.. akkor addig veri a seggét a földhöz amíg úgy nem lesz. Ha meg valami lehetetlen..nos.. számára nincs lehetetlen. Csak pótolható emberek..

- Mikor is megyünk turnéra? - kérdezem meg aztán hosszú néma percek után megint Catnek fordulva. A többiek.. a többiek remekül elvannak. Greg gépét nézegetik, a telefonját, többnyire.. Már megint ezt csinált a gyerek, meg azt csinált a gyerek.. ki az isten kíváncsi rá, az ő kölyke! És mégis mindegyik vigyorogva bólogat. - Pancserek.. - fintorgok meg, de nem nekik szól, csak az eseménynek. Kicseszett világ! És kicseszett emberek..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime26.03.14 18:29


Here I am to tattoo you.



Emlékszem a napra, amikor jókor voltam jó helyen, vagy legalábbis valami hasonló. Ki hogy értelmezi, hogy egy koncert után összefut a bandatagokkal egy közeli kis kocsmában... Nem túl nagy szenzáció a dolog, azt azért valljuk be. Ahogy az sem, hogy felcsípnek. Az viszont annál inkább, hogy egy ideig dekoratív kiegészítő vagy valamelyik oldalán. Persze semmi komoly. De a jó viszony még mindig tart és imádom a fiúkat.
Most is épp azért vagyok ebben a cseszett nagy épületben, hogy egyik-másik óhaját sóhaját elégítsem ki egy-egy tetoválással. Hülye lettem volna nemet mondani erre. Egyrészt a baráti viszony, másrészt kurva jó reklám is. Szóval szépen idemasíroztam a kis felszerelésemmel és csak remélni tudtam, hogy nem piáltak be előtte, mert akkor tarkón vágom őket és itt hagyom őket, mert nem fogok szenvedni a vérzéssel.
Szóval végigmasíroztam a folyosók útvesztőjén, s odaértem a stúdióhoz, de ahogy belestem az ajtót már bántam, hogy nem vettem magamhoz némi bátorító felest, mert ziher, hogy idegrockerek lesznek, tekintve hogy a drága menedzserük ott szobrozik a fejét rázva. Filóztam, hogy bemenjek-e, de mire eldöntöttem volna, a fószer elhagyta a színteret. Hatalmas kő esett le a szívemről, s ahogy ő ki, én elkaptam az ajtót és beslisszantam. Már épp pakolták le a hangszereket ó, és itt volt az a csaj is, akinek kurvára soha nem tudom a nevét, de valahogy soha nem is érdekel annyira, hogy meg is kérdezzem.

- Tetoválóművészt rendelt itt valaki? - kérdeztem beintegetve nekik, s már szállingóztak is mellém, nagyokat fújtatva, izzadtan és fáradtan. Kivéve aki nem, ugyebár, de nem vettem tudomásul a csajról, ez mindig bevált, még amikor "barátnő" titulusban is voltam.
- Na! Ne legyetek már ilyen búval baszottak, Kate néni hozott nektek vidítót is - kacsintottam, majd a szemem valahogy hirtelen Ville szemével találkozott. Már egy ideje szarul néz ki, de mindig igyekeztem ezt nem tudatni vele. Elmosolyodtam, majd a következő szavaimat hozzá intéztem: - Ville, tudsz adni gyújtót? - mutattam föl egy csinos kis tekert cigit.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime31.03.14 18:51

Fél óra.. vagy egy.. Már biztosan eltelt, ez a seggfej meg még mindig elégedetlenkedik. Nem elég ennek az atyaúristen se! Az új szám.. azt mondja nem jó.. azt mondja nem elég kellemes, nem eladható, és nem veszik majd a rádióadók. Hát bekaphatja. Az ő hangszerelése, az ő szövege. Vagy legalábbis a kutyáié, arról meg nem én tehetek, hogy egy nagy kalap fos amint elénk termelnek.
Újabb egy órán túl, az a faszfej még mindig a haját tépkedi a kültérben. Csak figyelem. A nyakamban gitár lóg, lassan, húronként pengetem, mire hirtelen ajtócsapódás, beleremeg az üveg, és épp ekkor pattan el, az az utolsó húúúr..

Én még mindig ott állok, amikor Vespa odabassza a gitárt. Nem az enyém, az ő pénze, az ő kölyke az aki majd hiányt szenved, én meg csak egy kiadósat sóhajtok. Lassan fűzöm ki a nyakamból a hevedert, és ugyanazzal a sebességgel fektetem vissza a székre, és amint mindenki elhagyja a termet, én csak akkor, utolsónak lépek le.
Nem szeretem a felhajtást..
Odakinn viszont, már nem találom szembe magam az előbb hisztiző seggfejjel, sokkal inkább egy régi ismerős jelent meg, egy régi lány.. egy olyan igazán kellemes, akár piában, akár az ágyban értve.

- Persze... - bólintottam rá csak egyet közelebb lépve, és a farmerom zsebéből kirángattam a gyújtót. Pótolhatatlan kellék. Igazi csemege, aranykeretbe öntve, az egyik jubileumi koncertajándékként. Hogy basznák meg!

- Mi szél hozott erre tetovált lány.. - kérdezem, a lángot egy darabig még elnézve, aztán hirtelen csattan a fedél, és az egész kerül vissza a helyére. Csak ekkor figyelem megint a lányt. - És vigyázz mert ha ez a faszfej visszajön, letépi a fejedet. - utalok az illatozó csavart cigire, amire összefut a szájban a nyál.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime17.04.14 10:48


Here I am to tattoo you.



Mindig is valami furcsa, megmagyarázhatatlan érzés fogott el, amikor Ville-vel beszéltem, vagy csak egymásra néztünk. Úgy... kilibabőrösödtem a pillantásától, hát még amikor abban a megtisztelő helyzetben találom magam, hogy elmosolyodik nekem. Nem, nem vagyok szerelmes, az ilyesféle dolgokról még 20 éves korom előtt lemondtam, mert hülyeség. majd tíz év múlva. Talán. De azt kétség kívül nem tagadhattam le, hogy vonzódom hozzá. Egyszer-kétszer nyélbe is ütöttük ezt a fajta "kommunikációt". Na jó, már a gondolataim is érthetetlenek. Bár ahogy a szemébe néztem, tudtam, hogy ő is a közös élményeinkre gondol. Aztán már arra eszméltem, hogy ott áll előttem és kérdéseket tesz fel.

- Kösz... - mondtam visszafojtott levegővel és felé tartottam a cigit. Ez, nem is tudom, de valahogy természetes volt, hogy vele osztom meg, pedig nem is az ő csaja voltam. Illetve, hivatalosan nem. És valahogy a többiek sem szakították meg ezt a kis... rituálét. Csak reméltem, hogy a vernyákoló ribi sem fog odapicsázni és Ville nyakába akaszkodva szemmel gyilkolni engem.

- Öhh, Vespa asszem a kis kölykét akarja magára varratni, és egyéb kérés-óhaj-sóhaj teljesítésére vagyok itt. Ma én vagyok a jó tündér! Mindenki kívánhat hármat - kacsintottam rá, s újra nálam volt a cigi. Fantasztikus anyag, bár mondjuk én szart nem is kapnék soha, csak a minőség. - Azzal a faszfejjel meg ne is foglalkozz. Kis híján elsodort, ahogy bejöttem, annyit sem mondott, hogy "baszd meg", csak lila fejjel célba vette a kijáratot. Gondolom elmegy és szex közben megöl egy-két kurvát, hogy lecsillapodjon, aztán hazamegy az asszonyhoz bájvigyorral, körbepuszilgatja a kölköket és már most hányingerem van, ahogy ezt elmondtam... - fanyalogtam beszéd közben, majd ismét hozzám került a cigi és újra ő beszélt. Kellemes a beszédhangja, vagy ez már csak az, hogy kezdek betépni? Tudja a tököm...


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime17.04.14 12:58

A cigarettára nézek. Nem mondom azt hogy nem kívánom, és nem is tartok Grid-től. Egyszer még fellógatom valahova azt a faszfejet.
Lassan nyúlok utána, és csak lassan fűzöm ki kezeiből, mikor a szemeibe pillantok. Ugyanaz a kis mosoly, mint régen. Elmosolyodnék, de már rég kihalt bennem. Ezért csak a szám jobb sarka gördül egy keveset, aztán szívom is mélyre a cigarettavéget, hogy aztán visszaadjam neki.

- Pancser. - fintorgok meg, miközben kifújom az elkóválygó füstömet. Látom én, hogy Vespa beint.. a bal oldalról csak a szemem sarkából észlelem, de nem hat meg. Azt csinál amit akar. - Szóval jótündér.. - folytatom tovább, az arcom rezzenéstelen, mégis még mindig a szemeit nézem, talán valamit keresek benne. Az elmúlt éveket? - Én talán eggyel is beérném. - sóhajtok bele, de útközben elnyelem, valahogy csillapítva ezzel a kedélyeket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime28.10.14 12:00

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ville & Cat Ville & Cat I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ville & Cat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ville & Adeline
» Ville Deadman Wallow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: "Slaves of Hell" - Hangstúdió és Lakás az emeleten-