welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Whataya want from me?
Eric Crawford
Yesterday at 18:51
Városháza
Grace Kendra Handrick
Yesterday at 12:11
Grimm
Timur Theodor Volkov
18.11.17 0:33
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Candice Westmiller

Crystal Haynes

Drake Combton

Lyna Frei

Ifj. Jack Daniels

Daisy McFly

Zachary M. Boild

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Kérdezz - felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Kérdezz - felelek 17.04.12 6:38

Talán a címről már rá jöttetek, hogy miről is van szó. Annyi az egész, hogy válaszolsz egy feltett kérdésre, majd ha ezzel meg vagy, akkor te is felteszel egy kérdést, amit majd a következő fog megválaszolni. Jó szórakozást!

Szokás szerint kezdek:

Mi volt eddigi élete legjobb döntése?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.forumsr.com

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 17.04.12 6:54

Talán az mikor 7 évesen nem szálltam be apám autójába mert ő Veszprém környékén balesetet szenvedett.(Nyugalom semmi baja nem lett Smile )

Ki a legkedvesebb ember a számodra?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 26.06.12 23:37

Hűha..., fogós kérdés. Azt hiszem senkinek sem lesz meglepő ha azt mondom, hogy több is van, de Admin bácsi elsőbbséget élvez még ha néni is! Very Happy

Íme az én kérdésem: Mi hatására hozod meg általában a döntéseidet? Más szavakkal, az értelem vagy inkább az érzelem az ami vezérel?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 27.06.12 11:14

Általában az érzelem, Sokszor meg is jártam emiatt:/

Mi a legnagyobb érték számodra és miért pont az?

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
273

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 28.06.12 3:27

(Danielle most annyira meghatódtam. Very Happy)

Azt hiszem, hogy az én válaszom sem lesz meglepő, mármint annak aki tényleg ismer. Very Happy Nálam az értékek nem nagyon számítanak, vagyis az olyan érték, ami pénzben mérhető. Számomra a legnagyobb érték az oldalam. Miértje pedig: mert itt nem az számít, hogy ki vagy, hanem hogy kit alakítasz. Na meg persze, ha nem lenne, akkor nem ismerhettem volna meg ezeket a csodálatos embereket akiket a tagjaimnak mondhatok. Wink

Aki nem tudná, annak megsúgom, Admin voltam.

Kérdésem: Annyi oldal közül, miért pont ezt választottad, mi fogott meg benne?

Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 03.08.12 16:52

Leginkább a valódisága és a tesóm ajánlotta.

A kérdésem: Ha tudnád, hogy ez az utolsó napod mit tennél?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 06.01.13 13:47

Először is szerintem mindenkivel kibékülnék, akivel összevesztem. Elmondanám a szüleimnek, hogy mennyire szeretem őket. De az érzelgősséget félre téve leinnám magam, mint a ló XD XD

Az én kérdésem: Ha újra születnél és választhatnál, akkor minek születnél? Miért pont annak?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 06.01.13 16:07

Tigris vagy sólyom. Tigrist azért választanám, mert tigris mániás vagyok és szeretem a nagymacskákat. A sólymot talán a szabadságért és a sebességért, amit képvisel.

Kérdés:
Vannak, akik azt mondják, ha szerinted az út fontosabb a célnál. Ők azok, akiknek mindegy a cél, csak elérjék. Mások szerint a cél fontosabb. Ők azok, akik szerint a cél szentesíti az eszközt és nem számít kin kell átgázolni, hogy elérd. Szerinted melyik a fontosabb? Érvelj mellette és mond el, mért illik/ nem illik rád a leírt megfogalmazás.

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 06.01.13 20:44

Mivel az egész világ relatív, általánosságban úgy hiszem egyik sem fontosabb a másikánál. A kitűzött cél, maga a remény ami előre visz, de az út, az átéléssel adja meg a cél relatív értékét. A könnyen elérhető célok sosem képviselnek majd olyan értéket, mint amiért foggal-körömmel harcolni kell. Vagyis az én olvasatomban mindkettő szervesen összetartozik. A cél értékes, ha az út erőbefektetése is meghatározó és jelentős, és persze ugyanúgy jelentéktelen, ha minden mozdulat nélkül az öledbe hullik. Végül mégis a kettő együttesen adja ki az egészet. Wink

Kérdés: Miért játszol!? Úgy értem mi ösztönöz arra, hogy magadra húzhasd mások bőrét!? Az átélés...(?) az írás szeretete...(?) az, hogy valaki más lehess...(?) Vagy talán valami más? Wink

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
150

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 07.01.13 18:47

Hát tulajdonkép az összes felsorolt dolog miatt játszom. De talán a legjobban az ösztönöz, hogy ha egy kis időre is, de más valaki lehetek. Mondjuk nem mintha nem lenék megelégedve a mostani életemmel,énemmel, vagy környezetemmel... de szerintem mindenki élvezi azt, hogy más bőrébe bújhat, hogy más szemszögből láthatja a dolgokat. Mivel szerintem a túlnyomó részünk sosem fogja megtapasztalni azt, hogy milyen is Vegasban az élet, ezért ez most egy nagyon jó alkalom erre. Szerintem ezt ki kell használni. Mára már nem tudom elképzelni azt, hogy ne legyek itt naponta legalább egyszer.

Kérdésem: Ha választhatnál, hogy egy napra valaki más lehess ténylegesen, ki lennél?! És miért pont ő?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 09.01.13 8:57

Hmmm... Bárki más? Talán mondjuk... Élő, vagy kitalált személy? Élő személyek közül nincs nagyon, akinek átvenném a helyét. Talán ha nagyon választani kellene valakit, akkor Robert Downey Jr. Az ipse idén lesz 48, mégis a nők 70%-a epedezik érte. Razz Kitalált személyek közül pedig... Talán Gandalf. Bölcs öreg tanító természetfeletti hatalommal és a leggyorsabb lóval.

De a legfontosabb, hogy mindig légy önmagad... Hacsak nem lehetsz Batman. Batman mindig királyabb... Razz

Mi volt életed legkínosabb pillanata, amikor tényleg szerettél volna egyszerűen eltűnni a föld színéről?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 21.02.13 18:51

Apám szülinapja vizsgák közben lett volna, de csak utána lett megtartva. És mi volt akkor a kínos benne? Nos.. anyám megvette az ajándékot mert én tanultam napokon keresztül, csak mikor oda kellett volna adnom az ajándékot, azt sem tudtam kié, vagy mié, csak álltam és néztem értetlenül apámra. Mire kinyögte anyám, hogy talán átadhatnám neki és felköszönthetném. x"D

Kérdés: Szerinted mi lehettél előző életedben? Attól függetlenül, hogy hiszel ebben vagy sem.

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 20.03.13 4:27

Hm. Részemről elég sok a verzió. Először is azt mondanám hegyi kecske, mert imádok hegyet mászni. Wink Aztán lehettem szentjánosbogár is, mert odavagyok a fényekért! Very Happy Sőt! Biztos van olyan is, aki szerint egy féreg! Razz :DDDD

Egyelőre ennyi a feltálalt verzió, de néha van olyan érzésem is, hogy egy marihuanás, láncdohányos, szemét nőcsábász! :DDDD
Na mondjuk ez az én verzióm. Razz Wink

És a kérdés:
Mi a véleményed az emberekről!? Csak úgy spontán és összességében.. első találkozásra, addig ismeretlenekről. Milyen százalékban ért kellemes csalódás és milyenben kellemetlen!? Ha így visszagondolsz.. akiket eddig megismertél.. első körben kedves volt a többség, vagy épp távolságtartó, rideg.. esetleg visszafogott...(?)

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 10.04.13 20:26

Egy idegenről nem sok véleményem van, de mondjuk ha megkérdezem hogy hol van ez vagy az, általában megpróbálják kedvesen elmondani. De magáról az emberiségről az a véleményem, hogy bolygópusztító vadállatok, akik csak a pénzre törekednek. Főleg a fejesek. Very Happy

A kérdésem : Mi álmaid munkája? Mit szeretsz csinálni? Razz

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 10.04.13 21:57

Jéééééé! Még egy környezetvédő! :DDD Zene füleimnek, vagy inkább kellemes csalódás szemeimnek? Valami olyasmi. Wink

Nos.. nyálas.. nem nyálas, ez van: bálnák! Azt hiszem mondhatom erre hogy álmaim melója lenne, nem tengerbiológus vagy hasonló "ínyencségek", csupán merőben csodálatom tárgya az az állat. Éés most inkább nem bocsátkoznék részletekbe.Wink Ezen belül bármi! Fotózás.. videózás.. tanulmányozás, még az se igen zavarna ha közben döglenék meg. Wink Ha meg mégse jönne össze.. vésztervként az afrikai oroszlánok vagy tigrisek.Wink Vaan is ott egy fickó aki valamiféle menhelyet működtet.. valahol.. - *épp nincs a helyén a feje* - dee azt hiszem olyan piszok irigy még senkire nem voltam.Wink Kíváncsi vagyok a nagymacska szőrtől is feldagadna e a fejem! :DDDDD

Éés akkor a kérdés:
Mit látsz ha a jövődbe tekintesz? 10.. 20.. 30 év múlva..? Wink

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 10.04.13 22:05

Igen, én környezet és állatvédő vagyok Very Happy

Hát.. Mérnök leszek és egy állatvédő menhelyet fogok alapítani, ahol nem altatjuk el az állatokat. Két vagy három gyerekes anya leszek és lesz egy férjem is aki reményeim szerint nem fog megcsalni Rolling Eyes Very Happy

A kérdésem: Ha most azonnal felkínálnák neked, hogy az örökké valóságig élhetnél és csak egy szavadba kerül és meghalnál vagy kapnál életed végéig havonta 1.000.000. Ft-t , de csak 50 évet bírnál. Melyiket választod?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 10.04.13 22:46

Akkor azt mondanám, hogy PACSI! Smile *az előbbi delikvens másik öltönye Wink*

Mérnök? :O Milyen mérnök? Surprised *ha nem túl indiszkrét, és tudja hogy ez már egy második kérdés, de érdekli. Wink*

A válasz: Én azt mondom, a minőség minden esetben veri a mennyiséget, vagyis nem kérdés, az utóbbi. Wink Inkább az időben rövid élet, de tartalmas. Wink

Éés a kérdés pediiig.. : Mit gondolsz.. az emberiség ahogy a kiemelkedését úgy a hanyatlását is magának köszönheti majd? Vagy épp valami tőlünk független "természeti katasztrófa" fogja majd helyrerakni az egyensúlyt!?Wink
*ha már témánál vagyunk.Wink*

/vicces ezt pont.. George "szájából hallani".:DDD/

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 18.04.13 20:06

Válasz: Hm... Szerint mind a kiemelkedés mint a hanyatlás a saját fajunk hozománya, bármelyik is legyen.

Kérdés: Mit választanál ha csak két lehetőséged lenne tovább élni?
A, Tisztességes, Becsületes és Hűséges ember aki éppen hogy csak megél a maga nyomorúságos életében, de összességében véve egy igaz ember.

B, A fenti tökéletes ellentéte. Lelketlen gonosz aki imádja a másik ember életét tönkretenni. De ellenben kő gazdag.

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 19.04.13 23:38

A válaszom talán a B, A fenti tökéletes ellentéte. Lelketlen gonosz aki imádja a másik ember életét tönkretenni. De ellenben kő gazdag.
Azért, mert rájöttem, hogy a jó mindig elnyeri méltó büntetését és a gonosz pedig él mint Marci hevesen. Ma már nem működik a gonosz megfizet mindenért effektus.

A kérdésem pedig az, hogy szerinted az összes filmet latba vetve melyik fő gonosz a legkegyetlenebb?

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
599

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 24.04.13 1:15

Válaszom: Kövezzetek meg ezért, de szerintem Joker Razz
Belátom túl elfogult vagyok vele szemben, de döntésemet meg is tudom indokolni. Neki nem számít semmi sem, neki minden poén és szórakozásból teszi azt, amihez éppen kedve támad. Általában nincs is terve, sosem kalkulál előre semmit, neki már csak annyi is elég ha pánikot válthat ki az emberekből. Na meg a humora sem semmi. Very Happy Ha ez eddig nem lenne elég kegyetlen akkor elárulom, ha valakit kedve támad megölni inkább kést használ mert minden egyes pillanatát szeretné kiélvezni a gyilkosságnak, csak mert a fegyver túl gyorsan véget vetne az áldozatai szenvedésének.

Kérdésem: Ha a közvetlen közeledben kitörne a háború szerinted túlélnéd?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 18.11.13 14:19

Igen, eddig is túlélőművész voltam, ezek után sem hiszem, hogy csődöt mondanék. Még nem tudom hogyan, de ha megtörténne, valahogy biztosan kijutnék innen és élve. Ha meg nem? Akkor meg pech! xD

Mit tennél akkor, ha tornádó készülne lecsapni az otthonodra?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 21.01.14 22:30

Lemennék a pincébe, elbarikádoznám magam, persze levinném magammal a laptopomat is és a kinti zajokat hangos zenével kompenzálnám. Mindezt egy doboz cigi és valami tömény pia társaságában. Még a tornádót is átbuliznám. :'D

Ha tudnád, hogy egy napod van hátra, akkor mit kezdenél az utolsó napodon?

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 24.03.14 9:40

Átaludnám.

Ha találkoznál a jó tündérrel, mi lenne a 3 kívánságod?

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
150

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 20.01.15 23:19

Válaszom: Nekem csak egy kívánságom lenne az, hogy minden kívánságom teljesüljön!!! XD

Kérdésem: Ha látnád előre, hogy az egyik barátod meg fog halni, akkor megpróbálnád megakadályozni, annak ellenére, hogy ez lehet, hogy a te életedbe kerülne?

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
63

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek 13.12.15 13:07

Válasz: Mindenképpen segítenék, annak ellenére, hogy a saját halálommal végződne.

Kérdésem: Mit tennél akkor, ha félelmeid rusnya anyagias szörnyek lennének, te szembeszállnál velük?

do you know who i am?

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz - felelek

Kérdezz - felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal