welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Pious bár Vote_lcapPious bár Voting_barPious bár Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Pious bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Pious bár Pious bár I_icon_minitime28.08.14 16:50

Pious bár Tumblr_mmtnbaSiYl1snggalo1_500
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime04.08.15 17:55


Mona & Jenni




- Ez csak a munkahelyem, más körülmények között kétlem, hogy megengedhetném magamnak, hogy minden héten itt iszogassak. - Kivéve persze, ha egy helyes úriembernél behízelegném magam, de az nem az én stílusom. Elmúltam már tizenöt, már nem vicces, hogy gyorsan akasszuk le valakit egy kis hízelgéssel és akkor már bent is vagyunk az adott szórakozóhelyen. Ezek ahhoz már nagyfiúk, hogy ilyen könnyen lehessen őket hülyíteni, nekem meg valahogy nincs kedvem megütni a bokán egy kis  szórakozásért. A lényeg, hogy a fizetés egyáltalán nem megvetendő, a színvonal se, vagyis nem félek attól, hogy valami részeg állat megpróbál rám mászni a hátsó kijáratnál, mert valószínűleg Oliver egy az egyben kihajítaná és többet a lábát be nem tehetné ide az egész társaság, szóval minden összevetve nem olyan rossz, nem panaszkodom, igaz mindenre nem futja, de anno amikor besokalltam és elhatároztam, hogy a saját lábamra állok kerül, amibe kerül nem igazán volt lehetőségem válogatni, ez pedig egyáltalán nem volt egy rossz alternatíva és még szeretem is. Nem ez álmaim netovábbja, de ideiglenesen maga a tökély.
- Van kiscicád? Áh, kétlem, hogy a házinéni örülne, ha egy cica lófrálna a lakásban, de legalább valaki örülne nekem, amikor hazaérek. Igaz, az unokaöcsém is elvárja, hogy kaját pakoljak elé, amíg hál' istennem a kanapémon dekkol, de szerencsére Őt nem kell simlizni és meg is ijednék, hogy megszállta az ördög, ha dorombolni kezdene. - Egy ideje szeretnék már egy kis állatot, csak szegénykémnek kész szenvedés lenne mellettem az élete, szegénykém állandóan éhes lenne, vannak napok, amikor tényleg csak aludni járok haza vagy még azt se, csak reggel beugrok a lakásba a munkás cuccomért, szóval szörnyű gazdi lennék. - De persze, semmi gond, megvárlak. - És valószínűleg eleinte el is felejteném. Rendszerint azt se tudom hol áll a fejem. Azt hiszem kicsit túlvállaltam magam mostanság, de mentségemre szóljon megvolt rá az okom. Ilyen hátsója nincs mindenkinek.
- Mesélsz a munkádról? Kíváncsi lettem... - Tudom, senki sem szeret a munkájáról beszélni, de engem tényleg érdekelne.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime07.08.15 0:00



Mona & Jenni







H

ogy is szokták mondani? Először hopp aztán meg kopp? Bár mi esetünkben először kopp aztán hopp... Hisz mikor elmondtam Jenninek, hogy fejvadász vagyok, nagyon furcsán nézett rám, teljesen lesokkolta a dolog, most meg meséljek róla? Nem úgy nézem ki a törékeny testalkatából, hogy pályátt módosítana. Ha eszébe jutna is valószínűleg lebeszélném róla. Csalinak is kevéske lenne ez a szende kis leány.
-Öööö, peeerszee, mesélek. - Hát nem tagadom... Eléggé meglepett a kérése... Belekortyoltam egyet a Jack Danielsembe és eme röpke pillanat alatt végigfutott az agyamon gondolatok sorozata... Valyon mit is árulhatok el neki? Mi az amiről nem beszélhetek? Persze... A bizonyítékok... De talán az embereimet sem kellene név szerint említenem. Mármint akikre vadászom és akik szemtanuk voltak. Valószínűleg nagy álltalánosságban fogok mesélni róla.
- Hmmm, hol is kezdjem? Nem tündér mese, nem kislányoknak való. Elég megterhelő és veszélyes. Én oda vagyok amikor az adrenalin áramlik a véremben, pörög a szívem és sose tudom mi lesz a következő lépés. A bizonytalanért élek. A megszokás és a biztonság érzete miatt tudom olyan könnyen elkapni az embereket. Amíg valaki fél addig óvatos, amint már nem retteg a követkeményektől, hibát vét és én elkapom. Nem tudnám úgy élni az életem, hogy mindig ugyan azt a mondotonitást végezzem, izgalom nélkül. Felőrölne teljesen, összeroppantana és becsavarodnék. Az, hogy kire vadászom változó. Mármint, nem minden érdekell azok közül ami befut az irodámba. Amit úgy érzek, hogy túl egyszerű, azt átadom a rendőrségnek, tanácsot adok némi juttatásért és ők kézre kerítik. Hadd legyenek ők a nagy hősök. Ami viszont felpezsdíti a vérem és úgy érzem ő az enyém, akkor senki sem állhat az utamba és nem nyughatok még el nem kapom. - Eléggé megrémisztettem szegény lányt a nagy monológommal... Úgy látszik megint sokat fecsegek, meg kellene már tanulnom befogni végre. Ha én egyszer elkezdek beszélni akkor csak úgy ömlik belőlem a szó. Azt hiszem jobb lesz ha megvárom a reakcióját és addig is kortyolgatom tovább a whiskimet.







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime26.08.15 15:23


Mona & Jenni




- Hű, hát ez... Sűrű. Na és mégis mi motivált? Mármint biztos nem az élet csajos oldala? - Ezek szerint, mármint nagy valószínűséggel sosem köthették le a csajos dolgok, mint például a vásárlás, a divat vagy a cipőmánia, magassarkúban mondjuk nem is lehet valami jól futni. Őszintén nem igazán tudom elképzelni vagyis inkább beleképzelni magam. Egyértelműen nem nekem való lenne. Én még csak füllenteni sem tudok tisztességesen, pókerarcot se tudok vágni, rajtam egyszerűen mindig látszik, hogy valójában mit gondolok vagy milyen véleménnyel vagyok arról, amit mondanak, csak ismerni kell hozzá és akik ismernek azoknak semmit sem kell mondanom. Szóval, nem lehet se könnyű, se egyszerű, viszont az biztos, hogy nem monoton, viszont izgalmakból nem lehet hiány.
- Nem nyomasztó, hogy nem mesélhetsz róla senkinek? Mármint, ha valaki megkérdi milyen napod volt valójában el sem mondhatod, már csak mások érdekében sem meg nem is veszélyeztetheted a munkád, amin dolgozol. Nem rossz, hogy az emberek csak egy bizonyos felszínt ismerhetnek belőled, amennyit megmutathatsz? - Oké, fogalmam sincs mennyi értelme is van annak, amit beszélek, de azért bízom benne, hogy egy minimális azért van. Egyrészt felkeltette az érdeklődésemet és kíváncsi lettem, másrészt, amíg mesél addig azzal is eltereli a gondolataimat na meg persze a figyelmem, nekem pedig most pontosan erre van szükségem. - Nem beszélhetsz róla miért volt jó napod vagy épp pocsék, miért vagy nyúzott vagy frusztrált... Én fogalmam sincs hogy bírnám ezt... - Valószínűleg rövidtávon bekattannék attól, ha nem beszélhetném meg, oszthatnám meg valakivel mindazt, ami velem történik és körülöttem zajlik. Én imádok akár órák hosszáig is beszélgetni, mindegy kivel, akárkivel, kibeszélni, kiadni magamból mindent, a gondolataimat. Meg is őrülnék, ha ezt nem tehetném meg... - Hát akkor, fenékig! - Hajtottam fel a kis pohárka teljes tartalmát. Ez még nagyon fog fájni holnap reggel, de azzal ráérek holnap reggel foglalkozni, szédítő fejfájás... Én úgy várlak!



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime24.11.15 17:47



Mona & Jenni







S

zámomra túl sok volt egyszerre a kérdés és a csajos bájolgás, nem tudom, tényleg érdekli, vagy csak simán szar napja volt és ki akarja beszélni és így próbál rávezetni. Nem tudom, de kezdem kínosan érezni magam a csajos csevej miatt, nem az én világom, és még nem is ittam ahhoz eleget, hogy arra fogjam, vagy hümmögések közepette bólogatva tereljem a szót. Így inkább rendeltem gyorsan még két kört amiből egynek abban a pillanatban a seggére is néztem. Így már jobb, lassan oldódik a feszültség és a hangulat, de Jenni még mindig a válaszaimra vár. Valamit össze kellene vakarnom magamról. De valahogy nincs kedvem kitárulkozni. Nem vagyok az az ömlengős típus.
- Hát, mi motivált? Talán a gyerekkorom. Mindig én voltam a leggyengébb, akit bánthattak, akit megalázhattak és kihasználhattak. Sok átsírt éjszaka és öngyilkossági kísérlet ötlete után úgy döntöttem, hogy ebből elég. Elvégeztem a katonai sulit, majd a nyomozóit és végül saját praxist nyitottam itt Vegasban. Majd a második Jacky is lecsúszott a torkomon, de már közben rendeltem a második két kört is. Már így is többet árultam el magamról, mint szerettem volna. Megérkezett a következő kettő, és megint lecsúszott egy feles, majd folytattam.
- Engem igazából nem zavar, hogy nem mondok el mindent mindenkinek. Nincsenek túl közeli barátaim, nem voltam sose ömlengős típus. Meg nincs kedvem aggódni, hogy megint ki miatt fenyegetnek meg engem, vagy kit bántanak miattam. Nem egy Barbie élet az enyém. Szeretem a biztonságot, így soha nem engedek közel senkit. Ez így megfelel nekem. Nincs családom, nincs rokonságom, testvérem, nagyon barátaim se. Egy cicám, akit imádok, és tervben van egy kiskutya is. Meg még több Jacky. És ezzel bezárólag lehúztam az utolsó előttem lévő pohárkát. Kérni se kellett a következő kettőt, a pincér már automatikusan hozta is. Kezdett hatni a whisky, zsongott a fejem és elöntött a vidámság. Bulizzuuuunk.
- De elég volt belőlem. Mesélj! Mi ez a nagy búbánat? Mesélj arról a kreténről aki szomorítja az életed.  







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime30.11.15 13:53


Mona & Jenni




- Kretén? - Tört ki belőlem a nevetés. Oké, így még nem hívta senki. Én sem. De ami késik... - Inkább csak bonyolult. Én pedig kezdek belefáradni abba, hogy mindig nekem kell kibogozni a szálakat, megérteni a dolgokat. Irigyellek. Téged nem izgat. Nekem viszont kicseszettül jól esne, ha olykor megértenének mások, még ha nem is mondják, érezni is elég volna, de persze semmi sincs. Ez is egy ilyen nap, amikor kurvára azt érzem, hogy nincs minek örülnöm, mert minden olyan elcseszett. - Sosem hittem volna, hogy egyszer egy férfi fogja ennyire összekuszálni az életem, sokkal inkább a saját szerencsétlenségemként könyveltem volna el a dolgot, ahhoz legalább már hozzászoktam, de a jelenlegi helyzethez nem igazán tudok. Kezdek bekattanni attól, hogy az egyik pillanatban még úgy érzem kezdem megérteni, a másikban pedig sötétség.
- Minden sokkal egyszerűbb volt, amíg egyedül voltam, nem volt senki, aki összezavart volna magamon kívül persze, de akkor is. Amíg az ember csak magára számíthat addig nem vár el dolgokat, nem reménykedik, és nem is csalódik. Sokkal egyszerűbbnek tűnik és az is volt.... És ne haragudj. Totál idiótán érzem magam. Mármint az imént mondtad el, hogy Téged hidegen hagynak az ilyen dolgok, nekem meg aztán be nem áll a szám... - Inkább fogtam és felhajtottam a helyes kis poharam még meglévő tartalmát, majd intettem, hogy jöhet a következő kör. - Csak rohadtul bosszant, hogy lövésem sincs mi az, amit ennyire pocsékul csinálok. A pasik egyszerűek. Két véglet van náluk. A "vagy kellesz vagy nem kellesz." Ennyi. Ha akarnak valamit nem gondolkodnak, ha pedig nem, akkor meg szarnak az egészre.
Hát ez az egy gőzöm sincs melyik kasztba tartozik, de egy biztos, kilóg mindkettőből.
- Addig fecsegtem, hogy szép lassan ezzel a pohárral is elnyalogattam. - Huszonkét éves vagyok, és már most azon vagyok kibukva, hogy senkinek se kellek. Mi lesz velem harminc évesen? Te Mona, a zárt osztályon nincs véletlenül protekciód? - Még mindig nem érzem, hogy ez a vacak itatná magát, de szerencsére itt vagyok én helyette, hogy megtegyem. - Ez még mindig szörnyű. - Nem bírtam ki, hogy ne vágjak be egy fintort miután az alkohol szinte végig marta egy pillanatra a nyelőcsövemet egész le a gyomromig.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime01.12.15 18:51



Mona & Jenni







É

n ebből csak, annyit hallottam, hogy bla bla bla sokat fecsegek bla bla bla bla. Kicsit fura és kellemetlen is egyben nekem ez a helyzet. Nem szoktam csak úgy fecsegni önfeledten bármiről a barátnőimmel. Nem mintha nagyon tartanék. Nem igazán van rá időm, és nem is szeretném megsérteni őket azzal, hogy egyáltalán nem érdekel a lelki problémájuk, oldják meg úgy, mint én vagy akárki más. Menjenek pszichológushoz vagy olyanhoz, aki ezt ital nélkül is tűri. Túl sokszor lennék ígyesen részeg, ami nem tenne túl jót a munkámnak… Kellett nekem oda haza magas sarkú cipőt húznom… Fáj benne a lábam. Még pár feles és már azt se fogom bánni. Intettem a pincérnek a következő körért. Ebből egyet Jenni elé toltam.
- Igyál, jobb lesz. De még ha nem is, az alkohol legalább segít elfeledtetni egy ideig a problémát. Ex. - Majd lehajtottam fenékig a poharam tartalmát, de már közben fent volt a kezem és hozták is a közvetkezőt, és a következőt, és a következőt. Kezd már zsongani a fejem. Homályosodik a látásom és előjön a gyerünk bulizni énem.
- Maistro, zenét. Kiabáltam el magam, majd felpattantam és a zene ritmusára kezdtem el riszálni és táncolni.
- Gyere Jenni, táncolj velem. Gyere jó lesz!
- Azzal megragadtam Jenni kezét és felrángattam az asztal mellől. Már ketten táncoltunk. De úgy nem zavart. Volt pár helyes srác, akit úgy haza vittem volna egyszer kétszer. Ők nagyon néztek minket, odahívtak a pulthoz és rendeltek nekünk még pár kört. Kedvesek és nagyon nagyon helyesek voltak. Fogadtak velem és Jennivel, hogy nem merünk felmászni a bárpultra és táncolni. Hát… Elvesztették a fogadást. Feltápászkodtam teszem hozzá tűsarkúban a bárpultra, nem lehetett túl sexi látvány, ahogy szenvedek, de akkor is megoldottam. Engem ugyan senki nem ver le fogadásban. Felhúztam magam mellé Jennit és kértünk valami igazán sexi és riszálós számot. Annyit tudok, hogy a zene felcsendült, mi elkezdtünk táncolni és mindenki minket nézett, egyre többen és többen jöttek be a kocsmába a hangzavarra. Végül már nagy tömeg nézte ahogy mi riszálunk a pulton. Nem mondom vicces szitu volt.







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime14.12.15 0:13


Mona & Jenni




- A harmadik pohár után már itatta magát Jack meg Johnnie me aki jött. Végül azon kaptam magam, hogy Mona húz fel a székről. Oké, azt hiszem bőven van már bennem hozzá, már csak abban bízok, hogy nem fog velem forogni az egész helyiség, mert az úgy izgi lesz. Táncolni kezdtünk, de ennyi még magában nem volt elég, az egyik pohár követte a másikat a kezünkben és valahogy mindig gyorsan az aljára néztünk, annyira, hogy végül már teljesen fesztelenül buliztunk senkivel sem törődve. Annyira, hogy a mosdóból visszajöhet beleütköztem Johhnie-ba és valahogy annyira vicces volt, hogy magammal ráncigáltam vissza, muszáj volt Monának is látni és hallani, hogy Ő itt Johnnie, az első és egyetlen pasi, aki mindig jó hozzám, amit valószínűleg pár óra múlva, azaz reggel már nem így fogok gondolni, de most cseppet sem érdekel. Még vagy fél óráig tudtunk azon nevetni, hogy Johhnie, mire Mona közölte, hogy a pultra fel kislány! hogy mi van? Én? Oda? Fel? Ki fog engem elkapni? Mert Jack meg Jonnie tuti nem. Felszenvedni magam egy kicsit nehéz volt, plusz az első pár másodperc, amikor felegyenesedtem és lenéztem, nem kellett volna, mert abban a pillanatban megszédültem, de még sikerült időben egyensúlyba kerülni. Most komolyan egy fejvadásznak és egy pultosnak mondták, hogy nem merik? Túl szexi ez a szám, ahhoz hogy én ne legyek az. Így amint biztos voltam magamban és abban, hogy most már fent maradok egyetlen határozott mozdulattal rántottam le a blézert magamról és dobtam le, ezután pedig őrült szexi tombolásba kezdtünk a bárpulton. Mindenki minket nézett, volt aki nyál csorgatva, volt aki megbabonázva, valaki annyira részegen, hogy szerintem már a fejéből sem látott ki... Ha már itt tartunk. Valaki leszedhetne, mert lassan én sem kezdek látni, sőt érezni sem igazán. Az még megvolt, hogy dőlni kezdtem hátra, akár a Pisai ferde torony, a következő filmkocka már az, hogy valakinek a karjában vagyok...



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime14.12.15 1:18


Jenni & Max & Mona

A stúdióban ültem és épp egy aktuális albumon végeztem az utolsó  simításokat, amikor megszólalt a mobilon. Nem hiszem el, miért nem tudnak békén hagyni legalább egy órára, amíg befejezem a munkám. Mindig van valami bajuk… Istenem, mi lenne, ha egy napig ki lennék kapcsolva. Szerintem az Interpolt is riasztanák. Hetek óta itt van ez a munka befejezetlenül és én egyszerűen  képtelen vagyok odajutni, mert mindennel és  mindenkivel foglalkoznom kellett.  Talán rám férne a pihenés. El kellene utaznom a világ végére, meg még két kilométerre. A telefonom csak kitartóan csörög a kezem mellett.  „Jól van na!” De türelmetlen valaki. David az. Vajon mit akar?  -  Halló… Mondjad gyorsan még dolgozom. – szóltam. – Azt hiszem jobb ha most ott hagyod amit épp csinálsz és idejössz Pious Bar-ba…  - kissé aggódónak tűnt. – Nem nincs kedvem bulizni ezt még be kell fejeznem. – Nem hiszem el, hogy ezzel a szarral hívott fel meló közben. – Most nem erről van szó… Jenni itt van egy másik bigével és hát igen csak be van piálva… Jobb ha most idejössz… - Rögtön ott vagyok… - csaptam le a telefont. Ezt nem hiszem el… Jenni be van rúgva és jelenetet rendezz?! Mégis  mi a franc ütött ebbe a nőbe? Felkaptam a kulcsaim és a garázsba rohantam. Körülbelül tíz perc alatt ott voltam a bár előtt, még szerencse, hogy régebben sokat jártam ide így nem kellett fél órákat köröznöm, mire rátalálok a helyre. Leparkoltam az első szabad helyre és próbáltam magam átfúrni a tömegen. Beléptem a bárba és volt mit látni… Jenni ott vonaglott a bárpult tetején egy másik nő társaságában, láthatóan hulla részegen. Ezt nem hiszem el… Pillanatra az aggodalom de a düh is elöntött… Hogy lehet ennyire felelőtlen. Nem törődve azzal, hogy esetleg valaki felismerhet a pult elé furakodtam. Pontosan jó pillanatban érkeztem, hisz Jenni egyszerre csak mint a kártyavár dőlni kezdett…. Egyenesen a karjaimba… - Elárulnád mégis mi a fenét művelsz? – bukott ki belőlem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime15.12.15 0:59



Mona & Jenni







I

mádom ezt a számot. Táncra hívja testem. Nem számít a tűsarkú és a keskeny pult, mindent bele Mona. Ritmusra mozdul a csípőm, zúg a fejem, de kit érdekel. A csapos egy újabb kört nyújt nekem, és én mutatom, hogy még kettőt. Egybe le mind a hármat, és folyatódhat a buli. Tüp tüp tütürüpp. Felcsendül a kedvenc számom. Teljes torokból üvöltöm a szövegét, és velem együtt mindenki. Csúszik a pult, kapaszkodj, mert ha kitaknyolsz holnap a sürgősségiről dolgozol. Felpattant mellém egy irtó dögös pasi, aki még az utolsó pillanatban elkapott. Akkor ha már itt vagy, gyere cica táncolni. Megfogtam a nyakkendőjét és magamhoz húztam. Együtt táncoltunk mikor megfordultam és Jenni sehol. Megdermedtem, úr isten hol van? Leesett? Össze verte magát? Megláttam egy pasi keze közt. Elviszi Jennit? Ki tudja ki az és mit akar vele. Elrabolj, megerőszakolja vagy rosszabb… Túl sok ilyen rosszfiúval volt már dolgom. De abból nem eszel, amíg itt vagyok addig nem. Most csöppet sem érdekel, hogy csúszik a magas sarkú a pulton, egyetlen mozdulattal ugrottam az ismeretlen férfi nyakába. Kezem erősen szorította nyakát, lábaim derekai köré fontam. Adrenalin talán, bár eléggé húz a fejem, de kit érdekel.  
- Abból nem eszel faszikám. Teszed mindjárt le a barátnőm, vagy kellemetlen érzés fog elfogni altájon, mikor a tűsarkúm a seggedben landol! Visítottam teljes hangerőből az ismeretlen pasi fülébe. Erősebben szorítottam a nyakát. Kivonszolt minket a bár elé, letette Jennit és nagyon haragos képpel közölte velem, hogy ő a pasija.
- Ja, hogy te vagy az a töketlen aki nem tudja mit kell tenni egy lánnyal. Egész este a macska egér harcotokat hallgattam. Akkor rád bízom. Jó legyél Jennike, itt a névjegyem ha szükséged lenne még rám.  - A zsebébe csúsztatva nyomtam homlokára egy puszit.
- Khm, szépfiú! Hívnál nekem egy taxit? Vagy várjál, hol is vagyunk? Pious? Ja akkor, csak két tömbnyire lakom. Elmegyek gyalog. További jó éjt fiatalok. - Kacsintottam és lassan elindultam hazafelé.







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime15.12.15 16:15


Mona & Max & Jenni




- Húúh, szép volt. - Főleg, hogy engem kapott el, nem pedig a padlót sikerült megcsókolnom. Az sokkal kínosabb lett volna, na meg persze fájdalmasabb is. De várjunk... - Hogy kerülsz ide? - Tettem fel a még részegen is nyilvánvaló kérdést. Kettes kérdés, honnan a fenéből tudja, hogy itt vagyok? Hármas kérdés, kit kell megölnöm a holnapi fejmosásért? - Táncoltunk? - Könyörgöm, mi csak buliztunk. Miért kell mindig ennyire ünneprontónak lenni? Ő úgysem jött volna el velem, még ha könyörgök se. Túl nyilvános, plusz el kellene engednie magát. De most is csak mérges és valószínűleg nem is fogom zsebre tenni a lehordást, amit kapni fogok, de nem izgat, mert most ez kellett. - Most bajban vagyok? - Nem akarom, hogy haragudjon, amire jelenleg semmi esély, ugyanakkor én is megtehetném, hogy haragszom rá minden egyes nap, amiért észre sem vesz, legalábbis úgy nem, ahogy szeretném. Ennyi erővel a szemére is hányhatnám, hogy minden az Ő hibája, ez az este is, hogy a fejemből nem látok ki Jacktől és Johnnietól, de mint minden ez sem számítana, rajta kívül persze... Már majdnem kiment a fejemből.
- Egyáltalán miattam vagy itt vagy csak a jó híred miatt? Mert ha csak azért, mert attól félsz nehogy felismerjenek köszönöm, de egyedül is hazatalálok. - Szúrós szemekkel meredtünk egymásra. Ő is dühös, de most már én is. Talán kicsivel többet ittam a kelleténél, na és akkor mi van? Tudtom szerint nincs, akiért tartani kellene magam, akit érdekelne, ami pedig a barátaimat illeti ma szépen kitettek magukért. - Mona, várj meg... Én is arra megyek. - Bármerre is van az az arra, na én is pontosan arra tartok, aztán nem érdekel... Ha csak azért jött ide, hogy lehordjon arra most a legkevésbé sem vagyok vevő. Ami pedig engem illet, szerintem csak egy részeg pulton riszáló picsát látott mindenki, nem pedig a nőt, aki mindig a popsztár körül legyeskedik.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime16.12.15 23:20


Jenni & Max & Mona

Azt hiszem Jenni, most fel sem fogja, hogy mi is történik vele valójában… Bűzlik a pia szagtól és a szemein látszik, hogy nincs teljesen képben. Még szerencse, hogy időben érkeztem máskülönben most a sürgősségin varrnák össze a csinos kis pofiját. Komplett hűjét csinál magából mindenki előtt.
Próbáltam volna épségben letenni a földre Jennit, miközben éreztem, hogy valaki gyakorlatilag rám vetette magát. Abban a pillanatban, totál nem esett le, hogy ki ez és épp mi a francot művel. Csak örülni tudtam, hogy nem kapcsolt be az automatikus védekező reflexem és egy mozdulattal nem csaptam képen a hátamon csimpaszkodó illetőt.  Lefejtettem a karjait a nyakamról, jelezve, hogy szeretném ha leakadna rólam. – Már meg ne haragudj, de neked ahhoz mennyi  közöd van? –fordultam az ismeretlen, látszólag szintén hulla részeg nő felé, aki még az előtt a bárpulton vonaglott. Hohó… egyáltalán nem vagyok abban a hangulatban, hogy most egy ismeretlen fruska ossza nekem itt az észt. Ismét Jenni felé fordultam és szerintem a tekintetemből tudta, hogy mi a véleményem. Mégis, hogy a fenébe volt képes kibeszélni. Tudja, hogy nekem mennyire fontos, hogy minél kevesebbet tudjon a külvilág rólam, erre Ő egy idegenek panaszkodik. Hát szép… - A kérdés az, hogy te hogy kerülsz ide és miért vagy picsa részeg?! – sugárzott az indulatosság a hangomból. Igen, dühös vagyok, baromira dühös… Ő nem ilyen, fogalmam sincs, hogy mi a fene ütött belé.  – Igen, baromi nagy bajban…. – fogtam meg a karjánál fogva, akarata ellenére és húztam egészen a bejárati ajtón kívülre. Ha akarja, ha nem, most velem jön.  A „táncolunk?”  kérdését még ccsak válaszra sem méltattam. Most jobb, ha megpróbálja befogni a száját és azt tenni amit mondok. – Nem, nem az én jó hírem miatt vagyok itt, hanem a tiéd miatt nem gondolod?  - fogtam meg a vállánál és kicsit megráztam, hogy észhez térjen.  – Jennifer! Nem mész sehova… Szállj be a kocsiba, hazamegyünk.  – rántottam vissza a karjánál fogva és gyakorlatilag belöktem a kocsiba. – Itt maradsz… - fordutam meg és  gyors léptekben a nyomába eredtem az ismeretlen lánynak, aki Jenni  „ivócimbije ” volt… - Álj meg kérlek… - szóltam a nem kicsit illuminált csaj után… - Nem hajlandó itt hagyni téged… - tántorodott meg kicsit és kaptam el a karjánál fogva még mielőtt Ő is kitaknyolna itt nekem. Na jó két részeg nő… hosszú estém lesz…


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime17.12.15 0:17



Mona & Max & Jenni







K

óvályogtam hazafelé, auuu, félreléptem ebben az idióta magas sarkúban. Falnak támaszkodtam és lehúztam. Ufff, már is jobb. Mehetünk tovább. Csámpázva megindultam, közben énekeltem és lóbáltam a cipőm.  Táncoltam és ugráltam. Mintha fél füllel Jennit hallottam volna. Hátra néztem de épp tuszkolta be a „pasija” vagy mit tudom én kije. Hangos vita volt. Úgy nézem holnap fájdalmas lesz, és nem csak a feje reggel. Hogy mi van? Ki vagy és hova menjek én veled? Jaaa. Neeeeem. Én biztos nem. Reggel dolgozni kell menni. És szeretem a saját ágyam. Mindebből csak annyi jött ki a számon
- Szar neki… Hátat fordítottam és mentem tovább. Ekkor megfogta a karom.
- Azt mondtam nem!
- És hozzá vágtam a magas sarkúimat. Nm volt jó ötlet… Túl részeg voltam ahhoz, hogy kimondottan tiltakozni tudjak. Felkaptam  cipőim, megragadta a karom és a kocsihoz vonszolt. Jól van no… Maradok…
- Jól van no… Nem kell ilyen durvának lenni, itt maradok. Ó, szia Jenniiii - Akartam egy puszit nyomni az arcára, de ekkor ő hirtelen felém fordult és a puszi a szájára sikeredett. Kerek szemekkel néztünk egymásra majd kitört belőlünk a nevetés, mint akik még soha nem hallottak vagy éltek át ilyen jó viccet. Egymásra borulva hasunkat fogva nevettünk. Az ifjú meg csak állt, és „ezek is hülyék” fejjel nézett ránk. Megindultunk haza, néhány kanyarnál majdnem rókáztunk, de hál istennek bent maradt. A tisztíttatása többe kerülne, mint háromhavi lakbérem. Nem mondom, van félre téve. De inkább tartsuk csak meg azt ilyen vad estékre. Hirtelen megálltunk amitől Jennivel az ülésnek estünk.
- Auuu, tudom, hogy részeg vagyok de az akkor is fájt… Különben is, hol vagyunk? Nem mehetnék haza? Hiányzik az ágyam… Jenni megragadta a kezem és kiráncigált. Értem, szóval itt maradunk… De valaki árulja már el nekem, hogy hol a pokolban vagyunk… Baszki mekkora villa. Egy, kettő, három… Várjál… Összezavarodtam. Elölről! Egy ablak, kettő ablak, három ablak az dupla vagy sima? Á hagyjuk… Valami hideg és szúrja a talpam… Apró kavicsok. Csesszetek meg…  







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪




A hozzászólást Mona DeFler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 23.12.15 22:31-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime17.12.15 0:57

Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime12.01.16 21:42



Alexis & Michael

Szürke, eseménytelen napok követték egymást, egyik a másik után, igazán semmi sem érdekelt vagy kötött le, bementem megtartottam az órákat, aztán próbáltam a napi alkoholbevitelt a minimálisra csökkenteni, mivel kell még az állásom, bár így még unalmasabban múltak el a napok, hetek. Túl józan voltam az életemhez, ami az utóbbi időben fogalmam sincs merre tart. Néha lementem Daisyvel futni a parkba, de ez is egy elhamarkodott ötlet volt, nem kellett volna, azelőtt mindig abba a parkba jártunk, ahol megismertem őket, jobban mondva, ahol kiugrottam a kocsi elé, hogy megmentsem Josie-t. Nem múlt egy úgy nap, hogy ne jutott volna eszembe, mégis mivel valahogy el kellett viselnem önmagam megpróbáltam minél kevesebbet gondolni rájuk. Tudom nem szép dolog, de valahogy élnem kell. Elég időt töltöttem már a múltam emésztésével, jobban belegondolva az utóbbi éveim másról se szóltak, minden egyes fejezete ugyanúgy ért véget, mindig tovább kellett lépnem, míg nem belefáradtam. Megpróbáltam feladni, de még ez sem megy, hisz minden reggel ugyanúgy felébredek, mivel mint kiderült képtelen vagyok annyit inni, hogy ez nem történjen meg, pedig igazán rajta volna az ügyön. Nem látom már értelmét az újabb és újabb próbálkozásoknak. Én már nem akarom, hogy jobb legyen, csak elviselhető és az nekem már bőven jó. Köszönöm szépen, de nekem már elég volt a boldogságból, nincsenek valami szép emlékeim a boldog időszakaimból, csak abból ami utána maradt, az meg nem nem volt felemelő, egyik sem.
Az is kiment a fejemből milyen nap van ma, sőt nagy valószínűséggel eszembe sem jutott volna, ha nem vár egy "Boldog születésnapot" kártya az asztalon. Nagyszerű. Még ez is. Őszintén szólva hidegen is hagyott volna az egész, nem vagyok épp feldobva mostanság, különben is eleget voltam részeg az utóbbi hetekben, hónapokban, inkább azt lenne kihívás összegezni mennyiszer voltam szín józan. Lassan az is kezd homályos lenni milyen érzés is, de komolyan? Annyira azért nem érdekel. Harminchárom... Valahogy nem így képzeltem. Éveken keresztül abban a hitben voltam, hogy mostanára lesz egy gyönyörű feleségem, gyerekünk és egy nagy boldog család leszünk, hogy aztán ebből mi valósult meg? Nagy lószar.
Semmi kedvem nem volt ünnepelni, inni pedig otthon is bírtam volna, de csak nem úsztam meg ennyivel, beültünk a Pious Bárba mondván csak egy italra, amiből aztán több órás kíméletlen ivászat lett. Aztán váratlanul megpillantottam Alexis-t, először nem akartam hinni a szememnek, oké, akkor legyen még egy kör, nem is, inkább az egész üveggel...
Jaj ne, csak ezt ne! Figyelj cicám, ez ma nem fog összejönni, velem legalábbis nem. Próbáltam szép szavakkal elmagyarázni annak a vörös cicababának, aki azzal állított oda hozzám, hogy tudtam-e, hogy van a nemzetközi csókolj meg egy vöröset nap. Hogy miket meg nem tudok? Komolyan mondom ezért már érdemes volt ma idejönnöm. De tudod? Igazad van. Azt fogom tenni. Kikerülve mindenkit sétáltam oda Alexi-s kompániájához, megfogtam a kezét, lendületesen megpörgettem, hogy felém forduljon, két kezem közé fogtam az arcát és egy szó nélkül csak úgy megcsókoltam... - Tudtad, hogy ma van a nemzetközi csókolj meg egy vöröset nap? - Hajoltam hátrébb egy hosszasra elnyújtott csók után abban reménykedve, hogy nem fog egyből felképelni, bár az arckifejezéséből ítélve nem vagyok benne biztos.



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime12.01.16 23:02



Alexis & Michael







E

gyik kört a másik után rendeltem, és próbáltam úgy tenni, mint aki nem vette észre Mr. „Mégmindigrohadtulszexit” . De ő is észre vett, ezt már nem úszom meg úgy látom… Épp a következő kört akartam rendelni, amikor valaki megfogta a karom, megfordított és egy szó nélkül szenvedélyes csókot, nyomot ajkaimra. Reflexszerűen fonódtak karjaim nyaka köré és léptem közelebb. Bele telt pár másodpercbe mire kapcsolt az agyam, hogy a pasi aki magához rántott az Michael. Agyam visított, hogy hagyd abba, hagyd abba, hagyd abba!!! Neked barátod van, és nem kell újabb fájdalom tőle… Minden porcikám az érintésére vágyott és szinte fájt ahogy elengedett. Kicsit kótyagos volt a fejem a hirtelen elöntött érzésektől. Ez mi volt? Miért pont most? Miért itt? És miért én???  Csak állok és bámulok rá, nem tudom eldönteni, hogy felképeljem, megcsókoljam, vagy csak faképnél hagyjam. - Hogy milyen nap? Csókoljunk meg egy vöröset? És nincs itt elég bögyös vörös? A további fecsegéstől a telefonom csörgése mentett meg. Dean az, mosolyom egy másodperc alatt ért a fülemig. - És ha most megbocsájtasz, fontosabb dolgom van nálad. Kicsit elkéstél ezzel. Felvettem a telefont miközben elsétáltam mellette. - Szia édes. Nem, dehogy zavarsz... Én semmi jelentőség teljeset. Néztem vissza Michael-ra, tekintetünk találkozott és gyorsan elkaptam. - Ne haragudj, de most várnak a csajok. Holnap amint felébredtem hívlak. Én is. Szia. Táskámba tettem a telefonom és nagy léptekkel indultam vissza, megfogtam Michael vállát, megfordult és egy nagy pofont vágtam le neki. - Ezzel még tartoztam. Tudod ma van a nemzetközi üssünk meg egy szemtelen frátert nap is. Dühösen visszamentem a csajokhoz, akik persze rögtön faggatni kezdtek, de megnyugtattam őket, hogy nincs köztem és Mr „Mégacsókomisisteni” között. Akár hogy próbáltam kiverni a fejemből nem tudtam. Csak a csókon járt az eszem. Ajkai puhaságán, mohóságán és szenvedélyességén. Rendeltem egy üveg whiskyt és egy üveg tequilát. Felejtenem kell most! Rendeltem egy üveggel Michaelnek egy cetlivel „Bocsánat a pofonért, remélem nem fáj nagyon… Puszi, Alex”. Elküldtem, de a reakciót már nem vártam meg. Minek nekem a pohár, felkaptam az üveggel és a táncparkett felé vettem az irányt a lányokkal.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime15.01.16 10:33



Alexis & Michael

Oké, erre valahogy számítottam, sőt még később is kapta meg, mint ahogy vártam volna, előtte ugyanis még visszacsókolt, ami egyáltalán nem látszott erőltetettnek vagy úgy, hogy Ő ne akarta volna épp annyira. Ami pedig a pofont illeti valószínűleg megérdemeltem, Michael, már elfelejtetted, hogy nem állítunk csak úgy oda egy nőhöz mondván, hogy ma van a nemzetközi csókoljunk meg egy vörös nap, aztán csókoljuk meg se szó, se beszéd, nem mellékesen ezt a hasznos információról is körülbelül nem egész öt perce van tudomásom, de még mindig hálás vagyok érte a vörös hölgyeménynek, de megköszönni neki már inkább nem fogom, valamiért az az érzésem, hogy nem erre a reakcióra számított, hogy faképnél hagyom. De visszatérve az önérzetemet most sokkal inkább sértette volna, ha nem haldokolna már így is eléggé, ami pedig a képemet illeti egész elviselhető volt, alig zsibog. Jó ideje felhagytam már azzal a reménysugárral, hogy valaha is megfogom érteni a nőket vagy azt például, hogy miért csókol meg, ha aztán felképel. Tudom, elkéstem, sőt egyáltalán nem is kellett volna vagy mégis. De még mindig ugyanúgy gondolom, hogy nekem ez nem menne, most komolyan, azt sem tudom már hogyan is kell ezt csinálni, különben is nagyon unom már a befejezéseket, valószínűleg ez sem végződne másképp, akkor pedig inkább elejét venném a dolgoknak, megspórolom a boldogtalan véget mindkettőnknek, az lesz a legjobb. Túl szép, okos, gyilkos párosítás, nálam ezerszer jobbal is lehetne és ha hihetek a látszatnak, akkor már meg is van az a bizonyos nálam jobb férfi. De legalább erre még volt alkalmam. Meglepetten pislogtam a pultos hölgyre, amikor elém rakott egy üveg italt mondván, hogy az a rövid vörös hajú hölgy küldte, akivel az előbb is látott, hű e jó megfigyelő kis kegyed, a kis cetlin pedig még inkább meglepettem, hát ez meg? Azt hittem már el is felejtett, vagy el akar, a csókkal együtt, most pedig üzeneteket hagy egy üveggel whiskyvel. Nem biztos, hogy jó ötlet, az ilyen legalábbis nálam nem szokott jól végződni, józan reggellel legalábbis nem, de akkor boldog születésnapot Michael, egészségedre cimbora! Volt még néhány visszautasíthatatlan ajánlatom, amit nos fájó szívvel de visszautasítottam. Ez ma nem az a nap, bocs lányok, de engem ma csak egy érdekel. Az viszont egyáltalán nem izgat, ha már foglalt is, miért nem vigyázott rá jobban? Én azt tenném, tettem volna, ha az enyém lenne, de ehhez én már veszett ügy vagyok, viszont az alkalmat még kihasználhatom... Volt még egy kicsi az üvegben, hogy ne vesszen kárba felkaptam a pultról, ugyanis úgy döntött a társaság, hogy meglátogatjuk ott azt a csapat magányos hölgyet, Alexékat, mivel vannak akik már így is kellőképp összemelegedtek. Az egyik kezemmel az üveget emeltem a számhoz a másikkal pedig Alex nyakát karoltam át úgy húztam közelebb magamhoz. - Tudom, hogy elkéstem, de most nincs itt... - Ittam ki az üveg tartalmát, félretettem, elkaptam Alex-et, egész közel húztam magamhoz és bulizni kezdtünk, akarom mondani pár másodperc múlva inkább vonaglani, még végül lehajoltam belemarkoltam a két combjába és felkaptam akár ellenkezett, akár nem, nem engedtem el. De amilyen ingatag állapotban vagyunk jobb, ha inkább a nyakamba kapaszkodik. Pofátlanul önelégülten vigyorogtam fel rá azokkal az imádott hatalmas kék szemeimmel.



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime15.01.16 11:53



Alexis & Michael







A

hogy nézem a csajok egyre kellemesebben érezik magukat, kezdenek összemelegedni pár pasival. Én a whiskys üveggel való kapcsolatom végére értem. Letettem és élveztem a jótékony hatását, a jó kedvet és a dögös vagyok érzést. Önfeledten táncoltam és élveztem a zenét. Észre sem vettem, hogy Michael felém tart. Átölelte a nyakam és magához húzott. - És épp ez a lényeg. Rákacsintottam és nevetésbe törtem ki. Még közelebb húzott, átöleltem derekát és már szinte semmi sem volt köztünk azokat a fránya ruhákat kivéve. Együtt táncoltunk, lassan és már a dörgölőzés szintjét és véresre súrolva. Na de Alex! Neked még mindig barátod van! Azért fájjon holnap a fejem, nem tudok ellen állni a kék szemek csábításának. És valahogy már nem is akarok… Felkapott, én pedig az első ijedt pillanatomban elkezdtem kapálózni és ütni őt. Nem volt bölcs döntés… Kicsit ittasak vagyunk és megdőlt velem előre. Rémületem következménye képen, nyakába kapaszkodtam és úgy bújtam hozzá, mint egy ijedt kisgyerek. Semmi kedvem kiterülni, mert nem bír megtartani… Erősen szorítottam. - Én nem megyek innen sehova, mert az fájni fog… Jegyeztem meg fülébe súgva miközben csüngtem rajta. Körül belül fél perc múlva erőt vettem magamon és kiegyenesedtem. Azt a kaján vigyort az arcán. Rohadj meg édes! Egyik szemöldököm felvonva hajoltam közelebb. - Jól ki tervelted Miachael! Én viszont a spontaneitás híve vagyok. Közelebb hajoltam és megcsókoltam. A mai este után cseppet sem lepett meg, hogy visszacsókolt. Szép lassan letett, magához húzott, és igazából perceken keresztül csak összegabalyodva csókolóztunk. Istenem, ennyire jól még senki csókja nem esett. Minden lépésemre tett válasz reakciója pontosan olyan volt, mint amit szeretnék. Még mindig nyakába kapaszkodok, amikor valaki megfogta hátulról a vállam és elhúzott. A csajok nem bírták tovább nézni ahogy egymásra találunk. Elrángattak a pulthoz az üveg tequilánk elfogyasztására. Nem tudtam, hogy haragudjak a csajokra vagy hálás legyek. Minden esetre a fenekemen ülve borultam a nevetéstől majd lehúztam az első ma esti tequilám is. A következő amire felkaptam a fejem, a derekam ölelő karok. Michael és társasága is utánunk jöttek. Töltöttem két tequilát. Kezébe nyomtam, koccintottunk és le vele a többi közé…




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime15.01.16 13:27



Alexis & Michael

Wow, hát ez könnyen ment, könnyebben, mint vártam volna, ezek szerint van már a nővérkében épp elég ahhoz, hogy ne érdekelje. Ezek szerint csak nem lehet olyan komoly, de ha mégis holnap valakinek bűntudata lesz, de az a valaki végre nem én leszek. Én nagyon is élvezem a helyzetet, az a paraszt meg így járt, vigyázott volna rá jobban. Talán jobb is így. Bár régen volt utoljára részem kocsmai verekedésben, nem most akarnék nosztalgiázni, nem mintha nem ittam volna hozzá eleget, de ne most kezdjünk el érvelni. Nem lenne jogos, sőt abba se akarok belegondolni, hogy akár az enyém lehetne, de elengedtem, gyakorlatilag az én hibám, de ez érdekel. Nem, nem gondoltam meg magam, legalábbis tudatosan nem, simán csak akarom, érvek, okok nélkül. Meglehet, hogy egy idióta voltam, amiért szinte egy másik pasas karjai löktem, de ez van. Még mindig azt gondolom, hogy jobb járna neki nálam. Én pedig már nem hiszek abban, hogy ez az nő, akire szükségem, kétszer megtettem már, hiba volt mindkettő.
Spontán jött ötletből felkaptam, Ő pedig nem épp okosan kapálózni kezdett és engem püfölni, nem volt jó dolog, Ő sincs épp a helyzete magaslatán, próbálnám tartani, én sem vagyok épp a legstabilabb állapotomban, szóval jó lenne, ha abbahagyná, még mielőtt kitaknyolunk, mert most kivételesen neki fájna jobban a földet érés vagyis inkább a zuhanás... - Lehet ezt nem kéne... - Szóval igazán nem szeretném megzavarni abban, amit épp csinál, csak figyelmeztetném előre, hogy fájdalmas vége fog lenni. Megbillentünk előre, végre harcias kisasszonynak is koppant, hogy rossz ötlet volt, de egyből megtanult helyette erősen kapaszkodni. Én pedig egy másodpercre sem engedtem el, nem mintha bírtam volna. - Akkor ne ficánkolj annyit. - Hirtelen nagyon közel kerültünk egymáshoz, alig néhány centiről pislogtunk egymás szemébe, abba a gyönyörű smaragdzöld szempárba. Engedve a csábításnak lassan letettem, de még mindig nem engedtem el, kezeimet körbefontam dereka körül, miközben hevesen csókoltam vissza. Ekkor döbbentem csak rá, hogy milyen hihetetlenül is üres az életem. Idővel minden érzelmet elnyomtam magamban és csak éltem tovább az életemet sokáig keresve azt, ami elveszett... Aztán feladtam. Most pedig félek, félek, hogy megint eljutok arra a pontra, ahonnan már nem tehetem meg, hogy hátat fordítok... Én pedig képtelen leszek ismét ellökni magamtól. Egyszer megtettem, de még egyszer nem fog menni. Nagyon régen nem csókoltam így senkit sem, abban a pillanatban még arra is képesnek éreztem magam, hogy könyörögjek, hogy ne menjen vissza hozzá, de akkor a drága barátnői fogták és a pulthoz rángatták. Bocs lányok, de ma este senki sem érdekel, most az enyém. A háta mögé kerülve édesen a nyakába fúrtam a fejem, karjaimmal pedig a derekát öleltem át. Megvártam, amíg felhajtja a pohara tartalmát, majd elvettem és mindkettőnkét leraktam. Felültettem az asztalra és hanyatt döntöttem, elkértem a lányoktól a sót, akik nagyon is kíváncsiak voltak mégis mi fog történni, vékony csíkot szórtam Alexis hasára, egy citromkarikát is kapott, azt pedig majd a végén az ajkai közül fogom elvenni. Egész közel hajoltam hozzá, majd néhány pillanat habozás után megnyaltam a fehér sócsíkot, aztán kicsit lejjebb húztam a fejem, hogy egy kis nyelvmunkával a köldökében lévő tequilát kihörpintsem, végül az arcához hajolok ismét és a szájban lévő citromot fogom a fogam közé... Közel vagyok hozzá, de az ajkaink nem érnek össze... Láttam ahogy behunyta a szemét, miközben kihúztam a citromot a szájából. Elmosolyodtam, majd felegyenesedtem. - Gyere cica... - Húztam fel ülőhelyzetbe.




Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime15.01.16 14:47

Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime24.01.16 3:03



William & Madison







A

poharam landolt a pulton, miközben Gregory már a követezőt nyomta a kezembe, jelentőségteljesen felém nyújtotta a poharát, koccintottunk és le vele. Selymes, kellemes és végig marja a torkom. Ez sem fiatal whisky volt, tudom, hogy én fizetek és nem vagyok smucig, de ne hagyjuk már itt annyit, mint amennyit két hónap üzleti úttal szedtem össze. Ismernek már itt minket, általában itt szoktuk megünnepelni a sikereket, azt est végén csukott szemmel szoktam átnyújtani a bankkártyám, nem akarom látni… Tényleg nem… Jeleztem a pultos csajnak, hogy jöhet a következő, sőt hagyja itt az üveget, és legyen készenlétben még egy pár. Van egy olyan érzésem, hogy a rekesz sem lesz elég ami a pult alatt van bekészítve a számunkra, túl jól ismerem az embereim és magam… Ha kinyílik a csap, folyik ott rendesen lefelé. Gregory vág oldalba, majd lelökött a bárszékről, már majdnem megkérdeztem tőle, hogy „ezt most mégis, hogy, miért és hogy képzelte?” mikor fejével az bejárati ajtó felé biccentett. Követtem tekintetét ami a közeledő Madisonon állapodott meg. Csinos, még így farmerban is, sőt…   - Szia, semmi gond. A lényeg, hogy itt vagy. Úgy látom össze öltöztünk. Pillantottam az öltözékére. Farmer és bőrdzseki, pont, mint én, érdekes és vicces. Nevetni kezdtem, majd kezébe nyomtam egy kör italt és felé emeltem az enyém. - Most nem a főnök vagyok, csak egy pasas a bárból, szóval egészségedre. Koccintottam hozzá a poharat az övéhez és lehúztam a tartalmát. Húztam a szám az égető alkohol hatására. Még jó, hogy szombat van és holnap nem dolgozunk, nem tudom hogy kelnék fel reggel, és hogy vánszorognék be, nem biztos, hogy el tudnám látni a feladataim, ha az asztalon aludva csorgatnám a nyálam az iratokra. A nyálcsorgatásnál tartva, jól áll Madisonnak ez a farmer, kiemel mindent, amit kell. Gregory magyarázott valamit a fülembe, de valami más kötötte le a figyelmem és nem Lizzy ahogy lopva bámulja Greg-et. Csak akkor eszméltem fel, hogy abbahagyta, amikor arcom előtt fityegtette a töményes pohárkát. Mi? Ja, hogy én! Végül is miért is ne… Nyúltam az alkohol után.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime14.02.16 18:53


William & Madison


Valamiért nem lepődtem meg, amikor odaértem, hogy túl lesznek már néhány italon amikor megérkezem. Jó mondjuk késtem is kicsit, de ,mivel tudtam, hogy ma inni fogok ezért nem kocsival jöttem, hanem a tömegközlekedés áldott eszközeit alkalmaztam. Persze ennek köszönhetően el is késtem rendesen, de amint látom nem igazán zavarta ez Őket, attól még fojt a pia nélkülem is. William azért nem semmi. Úgy gurította le a legalább húsz éves whiskyt, mintha  legalább is nem lenne annyira erős, hogy kimarja az összes belső szervét. Soha sem értettem a pasikat, hogy bírnak minden szart letolni a torkukon? Mindegy csak üssön? Na nem mintha finnyás lennék, de nem bírom a szagát sem a házi szesznek. Mostanában már egyre kevesebbet iszom, elsősorban a munka miatt, másodsorban, mert nem is igazán van időm a barátaimra. Talán nem is baj annyira… Egyenlőre még a munka fontosabb és a jövőm… A barátok megvárnak, de a meló nem… Lehet kicsit önzőnek tűnök, de az van.
-Hűűű, régen örültek nekem ennyire…. – hökkentem meg a kijelentésén. Na fogalmam sincs mennyit ihatott eddig, de kellemes pia szag ütötte meg az orrom. Szexi, határozottan az… Igyál csak, rád fér… - Öööö, nem volt szándékos.. Pár perce még azt sem tudtam miben jövök… Megleptél igazából… Hol maradt az öltöny? – mosolyodtam el. Nem hittem el, amikor megláttam. Örültem hogy megismertem. – Csábító ajánlat… - A pasi a bárból, de ezt a kijelentését akkor is tartsa fent ha lent lesz a tizedik pohár is. Betegesen égette a torkom a legalább kilencven százalékos alkohol. De határozottan tetszett az érzés. Leültem Willi mellé a bárszékre és hagytam, hogy vigyen a buli magával.




THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime20.02.16 23:48



William & Madison







Ú

jabb üres pohár landolt a bár pulton, miközben hallgattam Madison hozzám intézett mondatát. - Az öltöny? Otthon… Most ünneplünk… Soha nem keverem a munkát az élvezettel. Kacsintottam rá miközben Greg már a következőt nyomta a kezembe és gurítottam le rögtön. Hú, ez jó erős volt, szinte végig marta a nyelőcsövem. - Greg ez mi volt? Le akarsz itatni? Van egy rossz hírem nagyfiú, a nőkre bukom… Kócoltam meg a haját miközben pusztultunk a nevetéstől. Greg tudja, hogy csak szívatom, ezer éve barátok és kollégák vagyunk. Az elsők között volt azoknak, akiket felvettem a cég indításakor. A társaságunk akaratlanul is kétfelé oszlott, baloldalon a pasik jobb oldalon a hölgyek, akik jelenleg nem is annyira hölgyek… Madison és én voltunk pont a közepén, nálunk ért véget és kezdődött a társulat. Nem tudtam megállni, hogy lopva ne nézzek a mellette helyet foglaló hölgyeményre, annyira más, mint munka közben, elengedi magát és megszűnik az ellenszenve az új főnök iránt is, ami remek, hisz nem szeretem az ellenségeskedést a munkán belül. Úgy éreztem itt a ideje egy kis köszöntőnek, a csapat női tagjainak rendeltem valami édes likőr szerűt, nekünk pedig whiskyt, van egy olyan érzésem, hogy ma is csukott szemmel adom oda a bankkártyám a buli végeztével mikor a számlát rendezem. Megérkezett mindenki itala, valamiért ösztönösen, átkaroltam Madison derekát, felálltam mellé és magasba emeltem a poharam.  

- Koccintsunk a sikeres munkára, a szebb jövőre és ilyen marhaságokra, valamint az ellenfeleink leverésére és nem utolsó sorban a mi „kis” családunk legújabb tagjára, Madison-ra. Üdv itt köztünk. Nyújtottam oda a poharam koccintásra várva egy széles mosoly keretében. Majd egy húzásra döntöttem magamba a pohárka tartalmát. Hogy szokták mondani? Fenékig, és ma este még tovább…




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime28.03.16 22:44


William & Madison


Egyik pohár ürül a másik után… Jaj Édes Istenem mi lesz ebből? Már látom magam, ahogy segg részegen baktatok haza hajnalban és  arra várok, hogy a taxis kitalálja hol is lakom valójában, mert még  még arra sem leszek képes, hogy a címem kinyögjem. Hosszú este lesz a  mai, de valahogy mégsem bánom, mert már igazán rám fért egy ilyen görbe este. Mondjuk soha sem gondoltam, volna, hogy a főnökömmel fogok piálni egy bárban, akit körülbelül tizenkét órája ismerek. Na de az Isten útjai  kiszámíthatatlanok . – Örömmel hallom… - fogadtam kacér mosollyal a kacsintását. Jesszus! Ez rám kacsingat? Lehet nem kelne neki többet inni adni, mert szerintem ha így fojtatja az este végére kiisszuk az egész bárpultot. – Nem tanácsos keverni a kettőt, mert annak csak rossz vége lehet…. – Nem tanácsos… Mint ahogy az sem, hogy „Házi nyúlra ” lövöldözöl Madison. Fogd vissza magad, mert ennek lesz csak igazán rossz vége.  De hát nem tehetek róla, amikor annyira mocskosul  helyes pofija van. A többiről, meg már jobb ha nem is beszélek.  – Mi találsz olyan érdekesnek rajtam? Hm? – pislantottam felé, miközben legurítottam a poharam tartalmát. Igen, észre vettem, hogy a szeme sarkából engem figyel. Márpedig én nem szeretem tartani a számat és kerek-perec kimondom amit gondolok. Talán más vagyok? Igen nem vagyok mindig olyan kosztümös kis liba, mint amit bent az irodában lát. Mondjuk most Ő is mindenre hasonlít, csak egy komoly üzletemberre nem. De valahogy ez a William sokkal jobban tetszik a délelőttinél.
Ösztönösen felálltam a székről, ahogy átkarolta a derekamat. Teljesen hozzásimultam, valahogy ösztönösen, nem törődve azzal, hogy esetleg még talán ezt nem kellene.  Mosolyogva koccintottam vele, miközben mindenki a magasba emelte a poharát. Az a szempár… - Azt hiszem most kimegyek a mosdóba… - rángattam magam vissza magam a valóságba. Lassan kihúztam magam a karjai közül és bár tántorogva de megpróbáltam elindulni a mosdó felé. Csak remélni merem, hogy el is jutok odáig, és nem taknyolok a padlón.






THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime29.03.16 23:46



William & Madison







A

 nekem szegezett kérdés meglepett. Úgy fest nem vagyok túl diszkrét a leskelődés terén, széles vigyor jelent meg arcomon. - Csak ámulok, hogy mennyire más így, mint bent az irodában Madison kedves, szinte ragyog. Furcsán hat rám az alkohol, mert azon kapom magam, hogy mélyen szemébe nézek, és az sem érdekel, ki van itt és ki nincs. Csak udvarolni akarok a hölgynek mellettem, és perpillanat nem érdekel, kinek tetszik és kinek nem, mindenkinek saját problémája. Koccintottunk és az üres pohár már landolt is a pulton és jött is utána a következő, csak annyit vettem észre, hogy Madison próbál szabadulni karjaim közül és a mosdó felé veszi az irányt, elég ingatag lábakon. Nem tudtam hirtelen, hogy el fog-e egyáltalán jutni a bár másik feléig ahol a mosdó van, így inkább intettem, hogy mindjárt jövök és utána mentem, elkaptam a karját. - Várj, segítek, nem szeretném ha összetörnéd azt a szép pofid. Kuncogtam, miközben az egyik kezemmel átöleltem a derekát, másik kezemmel, pedig a karját fogtam, így bizonyára nem esünk el. Úgy botorkáltunk, mint két részeg idióta, akik keresik a sárgaköves utat Kenzeszbe, vagy mi az izébe, már nem is tudom, és valahogy nem is érdekel, csak jól akarom érezni magam, megérdemlem ennyi munka és erőfeszítés után. Még jó, hogy nem én vezetek ma, hanem a sofőröm, nem tudom, hogy jutnék haza, lehet, hogy darabokban, amennyit ittam és amennyit még fogok, az alapján biztos, hogy nem egyben érnék a villáig. Az ajtóig elkísértem majd búcsút vettem és meglátogattam én is a férfi részleget, a piszoár felett a falat támasztva próbáltam két lábon megállni és megállítani azt a fránya szobát, bár nem túl sok sikerrel. Karórámra pillantottam, hajnali kettő. Gyorsan múlik az idő, ha az ember jól érzi magát. Bezzeg a fránya tárgyalások éveknek tűnnek minden egyes alkalommal.  

Az ajtóban szinte egymásba rohantunk, jól tudunk időzíteni, mosolyodtam el a véletlen találkozásunkon. - Bocsánat Mady. Mehetünk vissza?  Nyújtottam illedelmesen karom, hogy bele karolhasson, persze hozzá járt egy hatalmas vigyor is a képemen.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Pious bár Pious bár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Pious bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-