welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sage Bar - Page 3 Vote_lcapSage Bar - Page 3 Voting_barSage Bar - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sage Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime01.07.15 9:16






- Hé! Te vagy a másik felem, szóval ez a poszt már nem betölthető ebben az életben, még ha bedobod a kulcsot, akkor se, akkor minden héten egyszer berúgnék és elmondanám a tequilás üvegnek, hogy mennyire utállak Te picsa, hogy csak így leléptél, na de, ne merészeld, akkor ki fog gondoskodni a hülyeségeimről meg az őrültségekről, unalmas lenne nélküled ez az élet, ez van. - Sóhajtottam fel. Tényleg fogalmam nem lenne mihez kezdenék magammal, ha holnapról már csak úgy nem lenne az életem része. Döe unalmas lenne. Ez egy. Kinek nyavalyoghatnék? Ez kettő. Ki húzna ki vagy épp lökne bele egy őrültségbe, ha nekem nincs hozzá elég merszem? Ez három. Szóval marad minden, ahogy most van.
- Ebben viszont benne vagyok. Nem kell győzködni. Rám férne már egy kis gonoszkodás a másik nemmel. - Az utóbbi időben olyan jó voltam. Túlságosan is. Nem azt mondom, hogy fárasztó, de... De, de igen is, fárasztó.
- Miből gondolod? - Az csak egy buli volt. Részegen sok minden megy sok mindenkinek és hihetetlenül könnyen abban reménykedve, hogy másnapra úgy is mindenki elfelejti. Szép is lett volna. De mi nem felejtettük el és inkább beledobtuk az erről nem beszélünk dobozba. Nem tudom még, hogy ez jó vagy rossz, de belementem, viszont abban nem vagyok biztos, hogy vele megegyező okokból, de ez nem is lényeges, a lényeg, hogy vele nem beszélünk erről, de attól valaki mással még megbeszélhetem. - Avass be. - Mert akkor csak én nem látom a nyilvánvalót.
- Ja, Kupidó, seggbe rúgom, ha még egyszer a közelembe jön. A legutóbb is elcseszte, de még mennyire, erre tessék. - Kapcsoltam át megint nyafogásba. - Ki mondta neki, hogy fülig szerelmes akarok lenni? Nem akartam, szóval téves infó volt. - De már mindegy.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime01.07.15 18:22


Chatting with my bestie
Jenny & Gen

S
zavai meghatottak. Talán az alkoholnak volt betudható, mindenesetre egy két apró könnycsepp megjelent a szemem sarkában. Annyira jó volt hallani, amit mondott.. - Gyere ide! - szipogtam, majd jó szorosan magamhoz ölelem őt. - Te az én ribancom vagy, semmi pénzért nem hagynálak el, még akkor sem, ha te kérsz meg rá - világosítottam fel teljesen komolyan beszélve, már amennyire a szipogásom mellett komoly tudtam maradni. Még néhány percig szorongattam, majd nagy nehezen kiengedtem őt a karjaim közül.
- Ezzel egyetértek. Szükséged van a kikapcsolódára, ahogyan nekem is! És két szexis csajszi mivel tudná jobban levenni a lábukról az ellenkező nemet, ha nem a magabiztosságukkal?!  - Teszem fel a költői kérdést, majd folytatásként még hozzáteszem. - És persze az csak a ráadás, hogy kicseszünk velük - kacsintok rá cinkosul. A pasik megérdemlik, amit teszünk velük. Mindegyik, kivétel nélkül, mert annyira egyformák..
- Mibe kéne beavassalak téged? - kérdezek rá összezavarodva.
- Héé, inkább örülj annak, hogy legalább jól néz ki a szerelmed tárgya - bököm oldalba hirtelen.  - Lehetne rosszabb is.. például ha bűnronda lenn, vagy valamilyen függőségben szenvedne - juttatom eszébe, hogy ahhoz képest jól járt Maxxel.

 music: Cuz i'm a Bubblegum Bitch note:Remélem tetszeni fog! :3    outfit: ezt látod rajtam

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime01.07.15 19:29






- Oké, akkor most ünnepélyesen megfogadom, hogy mindig igyekezni fogok jó ribancod lenni. - Ribanc ergo barátnő, de mi minden körülmények között megértjük, egymást, akár szavak nélkül is, de ez a szép a barátságban, nem igaz? Megöleltem amennyire ez a vacak pult közöttünk megengedte. Azt hiszem a kedves barátnőmnél kezd beütni a pia, amiért most annyira irigylem, rám is rám férne pár pohárral, de ezt most passzolnom kell.
- Emiatt valahogy nem fog gyötörni a bűntudat. - Néha kell egy kis plusz magabiztosság, egy kis plusz löket a nőiességnek, mi csak ezt fogjuk megszerezni és ami azt illeti nekem most szükségem is van rá. Sosem voltam egy beképzelt picsa, picsa igen, de beképzelt az nem, maximum, ha megjátszottam, mostanság mégis valamiért az az érzésem, hogy valamit rosszul csinálok.
- Mitől, miért olyan nyilvánvaló, mert nekem nem az? - Szóval, akkor legyen én vak, aki nem látja a fától a kibaszott erdőt, de avassanak már be mi az, amit nem veszek észre és holnapról ráfogok feküdni azokra a bizonyos nyilvánvaló dolgokra, csakhogy én is lássak, ne csak nézzek.
- Én! Én már lassan abban szenvedek miatta, függőségben és lassan ott tartok, hogy megtudnék fojtani is valakit, csakhogy levezessem a feszültséget. - Mert tudom, hogy mire van szüksége és próbálom megadni neki, tényleg próbálom, de néha olyan nehéz.
El sem hiszem, hogy lassacskán, de lejárt a munkaidő, igyekeztem meglenni, mire a lányok beérnek, leadtam mindent, gyorsan átöltöztem és pár perc múlva már megkerülve a pultot Genevieve mellett álltam.
- Na akkor hazavihetem a piás ribancom? - Szemmel láthatóan nincs abban az állapotban, hogy vezessen és ma inkább én vinném haza, mint más.
- Gyere szépen. Otthon folytatjuk vagy kidőlhetsz vagy segítek, fogom a hajad... - Miután lekászálódott a bárszékről, ami spiccesen egy kisebb élmény átkaroltam a derekánál, együtt kitámolyogni mégis csak viccesebb, mint egyedül. - Huppanj be. - Szálltam be gyorsan előre és miután Ő is beült elindultunk.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime03.07.15 10:30

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime26.07.15 21:12


Mona & Jenni




Tény és való, bárki megállapíthatja rólam, hogy kezd elkényelmesedni a hátsóm. Fél éve még metróval jártam dolgozni, suliba, szinte mindenhonnan késésben voltam, folyton, most pedig egy porsche 911 furikázok, amiről karácsonyig annyit tudtam, hogy egy kocsi, amire nekem az életben nem lesz pénzem soha, szóval most van egy méreg drága kocsim, legfeljebb akkor kések, ha dugó vagy, sokkal többet nyafogok, ha dolgozni kell jönnöm, oké korán kelni mindig is utáltam, jó tudni, hogy valami nem változott, de akkor is... Összességében be kell ismernem, hogy megváltoztam, de a jó irányba is? Mármint - nincs ezen mit szépíteni - olyan pasiba estem bele fülig, akivel hát sosem leszünk egy szinten, akinek a karriere az élete, egy nőnek pedig nem igazán van hely az életében vagy inkább ideje rá. És most, hogy a mi kis közös munkánk is véget ér lassan, de biztosan lassan kezdhetek abba is beletörődni, hogy az érzelmeim nyilvánvalóan viszonzatlanok, mármint érez valamit, de egyértelműen nem szerelmet, mert ha nem így lenne, azt könnyebb volna kimondani, nem? Ha érzünk valamit, mintha nem... És már magamat is bosszantom azzal, hogy folyton ezen rágódom, mintha másról se szólna az életem, bár mostanság tényleg nem. Azt hiszem csak ennek az érzésnek élek úgy fél éve. Ezzel már csak annyi a probléma, hogy a szerelem nem fogja helyettem befejezni az egyetemet és dolgozni sem jár be helyettem, mert ugye nekem még szükségem van erre az állásra, nagyon. Őszintén egy kicsit vágyódom vissza a "régi" életem felé is, olyan könnyű volt és egyszerű... De annak már van egy olyan érzésem, hogy búcsút inthetek, arrivederci. Ideje felébredni, irány vissza dolgozni a kis hétköznapi életembe, a bárpult mögé.
- Helló, mit adhatok? - Tettem fel a betanult, de egyébként hozzám  teljesen passzoló bájos mosolyomat, amikor a bárpultnál helyet foglaló nő felé fordultam. Nem vicc, épp csak a munkaköri leírásban nem szerepel, hogy a magánéleted és a problémáid hagyd a személyzeti bejárón kívül, amikor bejössz...



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime27.07.15 19:24


Mona & Jenni





A

mai is egy elég hosszú napnak bizonyult. A fali órára pillantva látom, hogy már fél kilnec. Úgy érzem szét hasad a fejem, mára elég volt a munkából, összeszedtem a papírokat és elzártam, kikapcsoltam a laptopom, belecsúsztattam az oldal táskámba. Kifele menet eloltottam a lámpát, bezártam az irodám ajtaját és a kijárat fele indultam. Lacy a titkárnőm még ott volt, azt mondta van még egy kis papír munkája aztán ő is haza megy. Kilépve az utcára ismét réjöttem miért szerettem bele ebbe a városba, fények és nyüsgés. Úgy határoztam még nem megyek haza, van a közelben egy puccos kis hely, egész jó kínálatuk van vörös borból, talán nem ártana meg egy pohárka a hosszú és kemény napom után. Töki cicám is kibír még fél órát, reggel hagytam neki tápot és vizet. Cikáznak a gondolataim számos lényegtelen dologról még elindulok a bár felé. Mindössze tíz perc gyalog, de óráknak tűnik. Kavarognak a gondolataim a telefonon kapott új információról a szökevényemmel kapcsolatban. Talán csak kamu... Talán nem... De holnap utánna járok és ha hazudott az informátorom kitaposom a belét... Nehéz manapság jó téglát találni. Félnek a "nagy kutyáktól". De azok is olyan kezes báránnnyá változnak ha egy dupla csövű vadászpuskát nyomok az orruk alá, rögtön tudnak dalolni önként. Neveket nem említenék az anonimitás miatt, de a drogbáró is keménynek gondolta magát még bele nem vágtam a kis bőr foteljába, meg nem tapostam a családi ékszereit és nem szemezett egy Winchesterrel. Mosolyogni kezdtem az emléken, talán pont a ilyen pillanatokért imádom a munkám. Lassan odaértem a bárhoz. Elég elegáns, talán nem pont nekem való. Párizsból ragadt rám némi divatérzék amit igyekeztem a mindennapokba átvinni, így elég csinosnak mértem fel magam a felső tízezer elitjei közé. Belépve láttam, hogy nem túl sokan voltak bent, hisz hétköznap van és háromnegyed kilenc. A pultnál találtam egy üres széket, egy bájos fiatal lány állt a pult mögött, mosolyogva kérdezte a rendelésem, de a szemében inkább bánat ült, mintsem öröm.
- Ó üdv, egy pohár 92es Chateau Lafite-ot szeretnék, köszönöm. - Válaszoltam mosolyogva a pultos lánynak.







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪




A hozzászólást Mona DeFler összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 29.07.15 14:05-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime28.07.15 10:41


Mona & Jenni




- K iváló választás. - Vontam fel a szemöldököm egy pillanatra, majd egy újabb mosollyal nyugtáztam a dolgot. Hozzáteszem istentelenül drága is, de van ízlése, azt meg kell hagyni. Rá sem pillantott a borlapra vagyis járatosabb a borokat illetően. Apropó, francia borok... Talán ideje lenne megrugdosnom a kedves barátnőmet azért a beígért párizsi kiruccanásért. Jót tenne egy kis levegő, de leginkább környezetváltozás pasik nélkül, mert velük együtt valahogy mindig jön a dráma is meg a viták és épp ezeket szeretném egy kicsit magam mögött hagyni és egyedül eldönteni mit akarok, inkább továbblépni, elfogadni, hogy ez sosem fog úgy működni közöttünk, ahogy azt én szeretném és egyedül lenni, ahogy eddig is, vagy továbbra is kaparni valami olyasmi után, ami talán sosem lesz az enyém, de vele lehetek, a közelében maradhatok. Tudom, hogy Ő is érez valamit, érzem, de akkor ez miért nem elég? Bárki másnak azt mondanám erre, hogy ez már beteges viselkedés és milyen igazam lenne, ez már tényleg az, sosem hittem volna, hogy férfi fog megőrjíteni, méghozzá azzal, hogy nem csinál semmit sem. Most már még csak azt nem tudom, hogy Ő hiteget vagy inkább én hitegetem magamat. Akárhogy is, le kell állnom vele.
- Egy pohár 92es Chateau Lafite, egészségedre. - Tettem le elé a poharat a pulton egy halvány mosollyal az arcomon. Látod, megy ez! Még csak egy óráig bírjuk ki! Ide általában mindig jókedvűen járok be, még dolgozni is, de ma valahogy eléggé a nehezemre esett. De ha már így itt vagyok azt hiszem maradok is egy kicsit, egy italra vagy kettőre, a mobilom pedig kikapcsolom.
- Hosszú nap? - Ismerős ábrázat, mintha láttam volna már valahol, mondjuk magamon plusz egy bárban dolgozom. Én sem festhetek sokkal jobban, inkább nem is akarom látni magam. De addig is amíg megpróbálok beszélgetésbe elegyedni elterelem a saját figyelmem is és az idő is gyorsabban telik és nem akarok magamon eret vágni minden ötödik másodpercben.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime28.07.15 18:18


Mona & Jenni





P

ár perc mulva megérkezett a kért pohár vörös borom, egy halvány elfojtott hamis mosolyt láttam a pultos lány arcán. Elég nyúzottnak tünt. Mint akit meg kell menteni, a gonosz farkastól.
- Hm, tessék? Ja, igen. Elég hosszú és fárasztó. - Dörzsölgettem meg egy kicsit a fáradságtól sajgó koponyámat. De úgy nem hagyott nyugodni az ifjú hölgy bánatos szeme. Ez most kicsit személyes lesz. Talán nem kellene átlépnem a komfort zónáját. De úgy érzem muszály megtennem.
- Elnézést, ne haragudj meg a kérdésért, de minden rendben van? - Elég meglepettnek tünt az arca, mint akit lelepleztek. Ugyan akkor megkönnyebbülést is láttam rajta, hogy végre valaki észrevette, hogy nincs minden rendben. Hisz minden jó munka erőnek kint kell hagynia az érzéseit az ajtó előtt, de ez nem mindig megy olyan könnyen... Emlékszem mikor Peter, a volt barátom elhagyott egy szőke barbi babáért. Nehezen tudtam arra figyelni, hogy ne akarjam szét lőne annak az idiótának a tökeit, a tökéletes barbijának meg azt a hibátlan fejét. Elég érdekes arc kifejezést vághattam mert szegény lány teljesen elsápadt. Még az emléke is bosszant annak a szemétnek. De túl léptem, és mára boldog vagyok az én egyetlen szerelmemmel, a kiscicámmal. Ő mindig otthon vár engem és szeretet teljesen néz rám, hát lehet nem imádni?! Egy halvány mosoly suhant át a pultos lány arcán, úgy látszik rendeződtek a mimikáim.
- Még egyszer elnézésedet kérem, de muszály megkérdeznem. Pasi gondok? Tudom, hogy nem rám tartozik, de gondolom nem munka helyi, hisz ez egy elegáns puccos kis hely, az elit többsége udvarias, gondolom a főnököd nem külömben. Túl fiatalnak nézlek ahhoz, hogy házassági tanácsadásra járnál megoldani a gyerekek és a férj okozta gondokat. Így arra a következtetésre jutottam, hogy esetleg egy férfi okoz neked bánatot. Ne döbbenj meg ennyire, az a kamu mosoly nem jött be, a szemed mindent elárul.
Egy pillanatnyi néma csönd után megtört a jég és elkezdtünk a szemetekről beszélgetni...




₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪




A hozzászólást Mona DeFler összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb 29.07.15 14:04-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime28.07.15 20:38


Mona & Jenni




- Csak meglep, hogy ezt épp egy számomra ismeretlen személy veszi észre rajtam, ami nagy valószínűséggel annyit jelent, hogy lerí rólam és ha már ez ennyire látszik, akkor az, hogy ez másokat mennyire izgat, mindenesetre akkor ma nagyon rosszul hozom a minden klappol formát. - Na igen, az elkeseredett pillantásommal már nem igen tudok mihez kezdeni, de akkor is furcsa, hogy erre egy idegen figyel fel, sőt még szóvá is teszi, épp csak az állítólagos barátaimat nem érdekli, hogy ma még egy karcolást nem írtam nekik, ha válaszoltam is egy-egy üzenetre azt is röviden tőmondatokban, aki nálam egyértelmű jele annak, hogy rossz passzban vagyok, de úgy látszik erre ma senkinek sincs ideje egy vendéget leszámítva. Mire is számítottam? Oké, nem vagyok ahhoz hozzá szokva, hogy körbeugráljanak vagy bármi, de olykor azért jól esne, ha nem kellene kifakadnom ahhoz, hogy valakinek végre feltűnjön, hogy szarul vagyok...
- Hol kezdjem... Rossz nap, rossz hét, rossz hónap. Fáradt vagyok, kialvatlan, nyúzott, nyűgös, hisztis, elhanyagolt, csupa női nyavalya. Gondolom ezzel semmi újat nem mondtam, tényleg csak a szokásos. Előbb-utóbb csak keresztül megy rajtam, addig meg jobb lenne mennem embere közé, de ez mostanság nem igazán lesz kivitelezhető... - A plusz mellék lelki ismeretemre pedig most inkább nincs szükségem. Arra van most a legkevésbé szükségem, hogy valaki még a képembe olvassa mi bajom van, mintha én nem tudnám és őszintén szólva elegem van már, hogy mindig ez a bajom, folyton ezen rágódom, de tényleg... Ha a nyavalyáim bejárnának helyettem dolgozni, az egyetemre plusz edzésekre meg próbálni már elegen is lennénk.
- Szóval nyafogok továbbra is magamban. Az kevésbé fájó és már amúgy is hozzászoktam, de egyébként rátapintottál a lényegre, mármint tényleg pasidráma, de valóban nem vagyok férjnél, gyerekem sincs, még csak az hiányozna, annyi erővel be is zárhatnának valahová... - De legalább a műmosolyt nem kell már erőltetnem. Már ez is megkönnyebbülés valamilyen szinten. - Őszintén? Momentán magamból is elegem van.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime28.07.15 21:53


Mona & Jenni





H

hmmm, talán mégsem kellett volna rákérdeznem. Nem azért mert nem érdekell, csak sűrűn nem veszem észre, hogy a nyomozói készségem megbánt másokat, és ő olyan kis kedves és helyes, remélem nem bántottam nagyon meg.
-Egy nőnek soha nem szabad saját magából is, hogy elege legyen. Igen nehéz a férfiakkal, hisz nagy gyerekek és sűrűn ők sem tudják mit akarnak, de mi mindig ott vagyunk magunknak. - Látom nem nagyon nyugtattam meg vele szegény lányt. Tudom, hogy nem ismer és tényleg de tényleg semmi közöm az életéhez és a döntéseihez. Így inkább hagytam, hogy meséljen amíg én lassan kortyolgattam a boromat és hejeslően hümmögtem hozzá. Mondjuk, még mindig jó ízlésem van a borok terén, ez nem évül el az évek során. Testes, száraz vörös bor, bár mondjuk meg is van az ára annak, hogy ilyen ízletes legyen. Megint elkalandoztam, figyelj a lányra Mona! Te faggattad, akkor most hallgasd is meg! Úgy érzem én voltam ma az első aki megkérdezte, jól van-e. Legalább is az elkeseredett sóhajából ezt szűrtem le. Szimpatikus ifjú hölgy benyomását kellti. Akire tényleg ráfér a segítség, ha már egy vadidegen is látja rajta a gondokat. Vagy csak tehetségem van hozzá, mindig is kiszúrtam ha valaki úgymondd "más". Ha valakinek segítség kell, vagy ha hazudik. Nagyon remélem, hogy a téglám nem hazudik, vagy nagyon pórul jár... Tudja, hogy rögtön észre veszem rajta... Mona az istenért! Figyelj már oda... Igaz, hogy nő vagy és több dologra is oda tudsz figyelni, de ha nagyon elkalandozol akkor nem lesz jó vége a beszélgetésnek.
- Egyébként meddig dolgozol még? Mert esetleg ha gondolod aztán megihatnánk valami töményebbet is, hogy felejtsük  pasikat. Tudom, hogy közhely, hogy pultos lányt italra hívnak, és ne értsd félre nem randi ajánlat! Csupán neked is jól esne kiöntened a szíved meg nekem is valami tömény. Persze ha szeretnéd. Nem eröltetem, hisz nem vagyok pszihológus, simán jó megfigyelő és ember ismerő. Na nem mintha pszihológusra szorulnál vagy valami... Ez egyre kínosabb lesz, inkább befogom és kérek egy Jack Danielst jéggel, köszönöm. - Valószínűleg rák vörös lehettem, ez tényleg elég cikire sikeredett...






₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪




A hozzászólást Mona DeFler összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 29.07.15 14:06-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime29.07.15 12:45


Mona & Jenni




- Tízig. Még egy óra, még kettő múlva pedig a pult másik oldalán fogok ölni a fogalmam sincs hányadik duplámmal vagy a mosdóban egyik kezemmel a hajamat feltartva a másikkal a mosdókagylót markolva, még elválik. - Tudom, hogy igaza van, mármint abban, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy szétessek, mert senki sem fog összerakni, nekem együl kell összeszednem magam, ami menni fog, mert mindig is így volt, de néha már egész meglepő egy kis változás, kimondottan értékelném. De úgy látszik, hogy a barátaim már kevésbé tudnak meglepni.
- Miközben három pasim is lesz, Jim, Jack, Johnnie... - Intettem a mögöttem lévő whisky polcra, nem mintha olyan jól bírnám, sőt kifejezetten nem, de ennek is megvan a szebbik oldala, nem kell belőle sok, hogy üssön, de még utána is lehet folytatni. - Aztán amelyik a legjobb lesz hozzám azt fogom megtartani. - Tudom jól, hogy nem vall rám ez a viselkedés és mindenki, aki csak ismer ellenezné, de milyen szerencse, hogy most épp olyasvalaki van itt, aki nem ismer.
- Ma már nem is mondok senkinek igent a három fiún kívül. - Mosolyodtam el némileg már őszintébben és könnyedebben. Tényleg rám férne már, hogy egy kicsit még ha csak néhány órára is, de kizárjak mindent, magyarán ehhez annyit kéne innom, hogy gondolkodni se legyen lélekenergiám.
De most, hogy így mondom lehet tényleg ez kéne tennem. Elérnem azt, hogy érezzem igen is kellek még valakinek.
- Csak, hogy tudjam nincs bennem elég kitartás és akaraterő vagy már túl sokat is kibírtam, nálad mennyi az az idő, amit maximum megadsz valakinek, ahhoz hogy határozottan nyisson feléd? - Ezt a kérdést eddig valahogy még soha senkinek se mertem feltenni, pedig számtalanszor megfordult már a fejemben a dolog, hogy talán én vagyok a kevés ehhez a kapcsolathoz, de most eljutottam arra a szintre, hogy tudni akarom, ha így van.
- A pszichológus is belém zavarodna. - Kuncogtam fel saját magamon, miközben kitöltöttem egy dupla Jack Danielst jéggel, miközben én már Johnnieval szemezgettem. Úgy hiszem ma én fogok meglepetéseket okozni, csak aztán ne csináljak valami kolosszális világra szóló őrültséget, mert abban nagy vagyok, van hozzá érzékem közvetlen azután, hogy profi módon tudom magam segítségen nélkül is kínos helyzetekbe hozni.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime02.08.15 21:04



Mona & Jenni







E

lnéztem ahogy a pultos lány kiönti nekem a szívét, és rájöttem, hogy megint igazam volt, túl gyorsan megfejtettem a gondjait, nem hiszem, hogy annyira egyszerű eset lenne, hogy bárki megfejtené, hisz akkor itt ülnének vele a barátai és az a bizonyos "pasi" és velük lelkizne egész este, nem pedig egy vadidegennek panaszolná el a legbensőbb bánatát. Mona, Mona.... Te mindig rátapintasz a lényegre... Talán pont ezért vagyok jó fejvadász. Remélem nem érti félre a kaján mosolyt az arcomon hisz vicces volt a whiskis poénja, a whiskis fiúk...
- Jim, Jack és Johnnie? Azokat a rossz fiúkat én is ismerem. Bár mondhat akárki akárit én eddig mindig Jacknek mondtam igent. Elég jól tud csábítani. - Nevetéssel oldottam az új ismeretség okozta kis feszültségünket. Még a végén egész jóban leszünk az új bár kissé depressziós barátnőmmel. Rám is férne egy lazúlós, jól berugós csajos este. Pasik kizárva, ahogy egy barátnőm fogalmazott, bár kicsit vulgáris de akinek lóg valami a lába között az a ma estéből kimarad, persze kivételek a whiskis fiúk. De azt hiszem komoly választ vár a feltett kérdésére, " te mennyit várnál?". Hát nem vagyok benne biztos, hogy hallani akarja az őszinte válaszom. Én egy forgó szél vagyok, ahogy már sokan neveztek, sosem vagyok egyhelyben, mindig pörgök és sosem várok olyanra sokáig akit úgy érzem nem mozgatok meg annyira, mint ő engem. Elengedni nehéz, de szenvedni rosszabb.
- Hát, személy szerint én 2-3 hónapnál nem várok többet egy vesztett ügyre, de ez csak az én gondolatom, nem ismerem a tényeket. Tudod mit? Ha már így elbeszélgetünk és igent akarunk mondni a whiskis fiúknak mi lenne, ha műszakod után elmennénk egy kicsit kevésbé elit és ismert helyre locsogni női gondokról a fiúk társaságában?- Biccentettem a három viszki felé a pultos lány háta mögött.
- Te is jobban járnál ha nem a munka helyeden randalíroznánk, szerintem neked is kell még ez az állás. Egyébként Mona vagyok. - Nyújtottam szívélyes mosollyal a kezem az új és egyben leendő barátnőm felé.






₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime02.08.15 22:13


Mona & Jenni




- Talán mindhármat kipróbálom, elvégre viszonyítási alap nélkül dönteni felelőtlenség lenne, nem igaz? - Kacsintottam rá cinkosan. Kövezzenek meg, de elegem van. Mindenki jár néha egy ilyen nap... Konkrétan fogalmam sincs mi bajom van, valószínűleg csak összejöttek az apróságok, sok-sok apró dolog, ami már nagyon nem fér meg egymás mellett odabent. - Rettenetesen utálok másokat traktálni a nyavalyáimmal, szóval ne haragudj. - engedtem meg felé egy bocsánatkérő halvány mosolyt. Tényleg nem direkt van, csak most Ő volt a legközelebb, apropó, Ő volt az egyetlen, akit láthatóan érdekelt a dolog, én meg csak kaptam az alkalmon. Nem mindig tudom időben befogni, ez van. Legfeljebb, ha látom rajta, hogy untatom abbahagyom, mondjuk nem lepne meg, nem is haragudnék érte. Én sem mindig vagyok mások problémáira hangolva dacára, hogy jó vagyok az ilyesmiben.
Hál' istennek, hogy nincsenek sokan és hogy nem vagyok éjszakás, így normál módban is lépésben vagyok magammal, hajnalig körülbelül ötvenszer fejelném le a pultot kínomban.
- Te jó ég! - Most jött el a pillanat, hogy finoman lefejeltem homlokommal a pultot. Lesz ennél még rosszabb is, csak kell még hozzá pár kör. - Fel nem fogom, hogy egy nőnek miért jó komplett hülyét csinálnia magából egy férfi kedvéért, mégis megtesszük anélkül, hogy feltűnne egyáltalán? - Sosem hittem abban, hogy a szerelem valóban képes ennyire elvakítani, amíg magam is bele nem estem Kupidó csapdájába. Ha tudtam volna, hogy akkor épp a vadászterületén állok, odébb megyek.
- Benne vagyok! - Nem mintha nem lennék fáradt vagy éppen elég nyúzott, hisztis meg ilyenek, de van egy olyan érzésem, hogy aludni nem tudnék és csak ezeken a dolgokon kattognék, akkor legalább ha már nem tudok tenni ellene, közben had rúghassak már be.
- Jenni vagyok. - Fogtam vele kezet. - Egyébként nem úgy látszik mintha lennének ilyen gondjaid, legalábbis hozzám képest csupa lendület és kiegyensúlyozottság vagy. - Komolyan még magamon sem tudok kiigazodni, egyszerűen csak hiányzik valami, valami, ami hajtson. Nem véletlenül mondják, hogy ami nincs az nem is tud hiányozni, de az se sokkal jobb jobb, ha csak egy karnyújtásnyira van az a valami mégsem tudod elérni... Attól még ott van, mert érzed és ugyanakkor meg nincs is, mert nem a Tiéd.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime02.08.15 22:38



Mona & Jenni







A

ki messziről néz minket csak annyit lát, hogy két ifjú hölgy beszélget, néha néha elpirul, mosolyog, nevet és szégyenkiezik. Elég sokan gondolhatják, hogy átvettem az irányítást és komolyabb szándékaim vannak Jennivel. És ez a gondolat egyre jobban zavar és dühít, mintha céltábla lenne a hátamon amire az van írva "Ide a szúrós tekinteteket!!!". Én értem, hogy rohanó világ, feminista nők és nemi identitásokkal van tele plakátolva és reklámozva minden sajtó, de akkor is... Van, hogy két nő pusztán barátként talál egymásra... Félre értés ne essék, semmi gondom nincs a nemi identitásokkal, mindenki legyen abba szerelmes akivel együtt szeretne lenni.
- Hát igen, viszonyítási alapra szükség van. Ha szerencséd lesz reggelre te is megtalálod a három rosszfiúból akivel haza mennél. - Apropó szerelem... Ennek a leányzzónak is alaposan elcsavarták a fejét. Vagy ő csavarta el saját magáét? Hisz ha minden rendben lenne nem a várakozási időről beszélnénk. Valyon mióta vár a szőke herceg első lépésére? Nem kíváncsiskodom most tovább, majd pár randi után a whiskis fiúkkal talán elmondja ő maga is a részleteket, talán nem. Hisz mégsem vagyok a legjobb barátnője. Bár az most még sincs itt, hogy meghallgassa és tanácsot adjon neki.
- Ugyan semmi gond. Van mikor én sem tudom hol a határ locsogás terén. De szívesen meghallgatlak. Nem biztos, hogy az én tanácsaim neked valók. Ne értsd félre, nem vagyok az túl érzelmes típus aki a várj és szenvedj mellett voksolna. - Hál istennek mindjárt lejár a munka ideje. Nehezen bírom már a méregető és becsmérelő tekinteteket a nélkül, hogy hátra ne forduljak és hangos káromkodás közepette be ne húzzak a barmoknak.
- Problémák... Hát az mindenkinek adódnak. De én fejvadász vagyok. Nem szabad, hogy egy olyan dolog, mint az érzelem meggátoljon abban amiben jó vagyok. Gyilkosok, szökevények és drogbárok elkapásában. Egész nap az aktákat bújom, keresem az összefüggéseket, tanukkal beszélek és bejelentéseket elemzek. Sajnos nincs időm azon agyalni ami fáj. Egyébként azt hiszem vége a munkaidődnek. - Néztem a csuklómon lévő karórámra. Tíz óra öt perc...






₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime03.08.15 10:20


Mona & Jenni




- Aha, én meg nem nem hiszem el, hogy az a balfék már megint mellé lőtt. Még egy ilyen és esküszöm feldugom a seggébe azt a nyilat! Seggbe rúgom, ha még egyszer a közelembe jön. A legutóbb is elcseszte... Úgy látszik a várakozós bizonytalan rész mindig nekem jut, most már igazán dobhatna mást is az a nyamvadt gép. - Próbálom megérteni, komolyan mondom mást se csinálok már hónapok óta, lassan fél éve, csak próbálkozom, de lassan úgy érzem kezd valami kifogyni bennem. - Én már lassan ott tartok, hogy megtudnék fojtani is valakit, csakhogy levezessem a feszültséget. - De mivel nem kívánok rácsokat magam köré ezért marad a zúdítsunk rá mindent egy idegenre mottó, ami nem is olyan rossz ötlet, mint amilyennek elsőnek tűnt, Ő legalább képes pártatlant véleményt adni, pont mert gőze sincs az egészről, mondjuk a mai este kevés is lenne ahhoz, hogy mindent elmondjak és ahhoz most nagyon sok pia kellene, hogy közben uralkodni is tudjak magamon.
Elképedve pislogtam rá, amikor teljesen lazán és váratlanul ecsetelni kezdte mivel foglalkozik, én meg magamban, hogy mi van? Szerintem a szám is tátva maradt egy pillanatra, de aztán becsuktam és én is megpróbáltam úgy tenni mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, gyilkosokat, szökevényeket levadászni.
- Ööö oké, hát legalább miközben a pult alá iszom magam a három fiúval  biztonságban leszek. - Vontam meg a vállam egy félmosollyal. Oké, hát sokféle emberrel találkoztam már mióta itt dolgozom, sokan mesélték már el a fél életüket pár kör, üveg után, amikor már beszélni s alig tudtak, értelmesen legalábbis nem, de be ugyan nem fogták volna, hogy engem ne fárasszanak, de olyannal még nem, aki más emberekre vadászik, vagyis eddig még senki sem kötötte az orromra, Ő viszont olyan közvetlenséggel árulta el, mintha csak azt mondta volna nekem, hogy három utcával lejjebb a zöldségesnél dolgozik.
- Ó hál' istennek. - Észre sem vettem valószínűleg mert annyit beszéltem. Tényleg, már egy órája fárasztom a nyafogásommal? Te jó ég... - Mindjárt jövök. - Közben megérkezett Jess leváltani, váltottunk pár szót a délutánról, heti beosztásról, ilyesmi és már suhantam is be átöltözni.
- Itt is vagyok. Indulhatunk... - Tűntem fel mellette. Belegondolva tényleg nem lenne valami jó ötlet maradni, jobb, ha megyünk, még a végén spiccesen beadnám a derekam Alexnek, amióta itt vagyok bevett rendszererességgel hív el randizni és feltett szándéka addig művelni ezt, amíg egyszer igent nem mondok.


B


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime03.08.15 15:23



Mona & Jenni







A

míg Jenni elment leadni a műszakot és átöltözni én megbarátkoztam Jackel és dűlőre is jutottunk a kapcsolatunkal. Azaz a jó hideg Jack Danielsemet lehúztam egy kortyra, legalább is ami megmaradt belőle, már a jég is majdnem teljesen elolvadt benne, nem most kértem már ki. Selymesen símogatta a bensöm az édes vaníliás utóíze. Úgy látszik ebben a bárban csak feltűnően csinos pultos lányok dolgoznak, mert az éjszakai váltásban dolgozó hölgy is igen mutatós. Lehet, hogy munka köri leírás a hosszú fénylő haj, ragyogó szem, hibátlan bőr és az elragadó báj. Ide se vennének fel... Valószínűleg nem tűrném szó és pofon nélkül néhány ittas vendéget. Kezdek fáradt lenni, így kértem egy rövid presso kávét még Jenni visszaérkezésére várok. Jó erős és fekete, pont hogy szeretem. Mikor a munkámról beszéltem Jenninek, látszott rajta, hogy nagyon meglepte a dolog, mintha csak mindennapi dolgokról beszélnék. De hát nekem ez a minden napom... Nem áll szándékomban tagadni és szégyelni a hivatásom. Imádom, élvezem és nem akarom ott hagyni. Mire megérkezett Jenni, addigra már a kávém is elfogyott. Fizettem a számlám, felvettem a kabátom és leakasztotam a táskám a szék karjáról. Indulásra készen vagyok.  
- Indulhatunk is, tudok egy jó kis kocsmát nem messze. Ott legalább téged nem ismernek. Tudom, hogy nem ilyen helyekhez szoktál, de hangulatos és van whiski. - Elindultunk kifele, mikor bevillant az én pici cicám aki otthon vár éhesen. És a kocsma felé vezető út pont az én kis lakásom előtt megy el. Beugrom, lerakom a laptopom adok gyors Tökinek és megyünk tovább.
- Ne haragudj de pont a házam előtt megyünk el, ha nem gond leraknám a laptopom és adok gyors enni a cicámnak. Már nagyon várhat haza. Két perc az egész. Tényleg bocsi. - A lépcsőházban sötét volt, mint mindig, a ház mester egy lusta tahó... Holnap őt is meglátogatom egy kis biztatással a szerelésre... Kinyitottam az ajtót és ott ült velem szemben az én pici cicám. Megsímogattam a fejét, elraktam a laptopom biztonságos helyre, adtam Tökinek konzervet és vizet. Majd még ő dorombolva falatozott, becsuktam mögöttem az ajtót, bezártam és lesietem a ház elé ahol Jenni várt. Mehetünk is tovább, egész gyorsan kész lettem. Beültünk az egyik szabad asztalhoz.
- Az első kört én állom. Hé Ron! Kezdetnek két Jacket kérünk...







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime04.08.15 22:23

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime27.12.15 20:35



Alexis & Michael
Félig még élő, félig halott módban a padlót bámulva vonszoltam magam végig a kórház folyosóján, de még így is sikerült épp a karácsonykor elhunytak emlékére kiállított fényképek előtt megállnom. Hosszú percekig csak meredtem előre, magam elé... Levettem egy fényképet, azt nézegettem még percekig, próbáltam könnyeket kifacsarni magamból, de nekem már ez sem megy, most nem, még nem. Visszatettem a képet, elővettem a tárcám, amiből szintén egy fényképet vettem elő a kicsi Josie-val és Daisy-vel, odaállítottam a többi mellé, meggyújtottam egy gyertyát és lassan hátat fordítottam és elsétáltam.
A lakásomon a kedvenc és legkedvesebb szomszédnénim várt, most vagyok a legkevésbé vevő a pátyolgatásra, de Ő akkor sem adta fel. Adott enni Daisy-nek, hozott ebédet, sőt nemrég volt itt egy középkorú hölgy is, valószínűleg Monique, hagyott elérhetőséget. Később visszahívom, de most annyira mocskosul nem vagyok kíváncsi senkire. Nagy nehezen sikerült megértetne, a nénivel, hogy most csak egyedül szeretnék lenni. Tényleg nincs most erre szükségem, megleszek, nem fogom magam felkötni a nappali kellős közepén, legfeljebb akkor, ha nem hagy békén egy kicsit. Az ajtóban még legalább háromszor elmondta a magáét, őszintén fogalmam sincs miről, mert már oda sem figyeltem, komolyan mondom nem hiszem el. Végül magamra erőltetve egy keserű mosolyt kitessékeltem a nénit, ledobálva mindent szanaszét a házon vonultam el zuhanyozni, majd az első cuccokat rángattam magamra, ami a kezembe akadt. El kéne adnom. Az egészet. Gyűlölök már hazajárni is. Talán az lenne a legjobb döntés, aztán szépen lelépni. A kocsim egészségügyi állapota érdekében gyalogoltam, legalább kiszellőzött a fejem kicsit. Ennél hosszabb hatásra számítottam a tegnap estétől. Túl optimista voltam. Az első bárba tértem be, ami szembe jött velem. A bárpult egy félreeső részében foglaltam helyet, ahol remélhetőleg senkinek sem fogok szemet szúrni vagy zavarni, ugyanis valószínűleg itt fogok lenni egy ideig. Kikértem az első kört, mire oldalra pillantva véletlenszerűen felismertem a kis hölgyet, a nővérke a kórházból. Ki hitte volna, hogy éppen egy bárban fogunk legközelebb összefutni... Intettem a pultos lánynak, hogy legyen kettő, az egyik pedig az övé ott, majd amint megkaptam az italomat máris kortyolgatni kezdtem.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime28.12.15 1:15



Alexis & Michael







E

l sem hiszem, hogy vége a napnak. A whisky lágy zamata simogatja torkom, egészen még le nem ér. Minden estét így kellene fejezni. Csak vigyázni, ne szaladjon túl, mert akkor húzós lesz a reggeli műszak. Kit érdekel? Este van. Senki nem szólhat meg azért, mert lehúzok pár pohárkát. Kell ez nekem Mr. Bosszantó után. Egy alapvetően kedves személy vagyok, de neki különösen jó érzéke van arra, hogy kiborítson. Egyik idióta pasi a másik után, akar meghívni egy italra. Ha egy csinos nő feltűnő szerelésben egy bárban ül az feltétlenül pasit akar fogni? Látom élnek még a sztereotípiák. Alig bírtam levakarni magamról őket, szinte már megváltást vártam a csapos lánytól, aki sajnálkozva nézett rám a sok idióta miatt. Már már félve nyújtotta át a hölgy a következő pohárkát. - Az az úr küldi ott. Mutatott rá a pult másik felén Mr. Bosszantóra. Most mi van? Nekem? Miért? Végül is potya pia egy helyes pasitól, aki kivételesen nem akar a bugyimba mászni. Felemeltem felé a pohárkát köszönet ként, kedvesen rámosolyogtam és egy húzásra ledöntöttem. Ez az, alakulok én itt szépen, még egy pár és lesz az, hogy ki visz majd haza? Remélhetőleg a két lábam, de magas sarkú már nem biztos. Odahívtam a hölgyet és küldtem egy üveggel a kedvenc whiskymből egy cetlivel „Úgy látom Michael holnap is találkozunk. Smile ” . Na végre egy mosoly. Egye fene, majd reggel én is kötök C-vitamin infúziót a nagyvizit alatt. Claire úgy is tanulni akar. Kirendeltem magamnak is egy üveggel. Amíg a készlet tart és még látok adjunk neki. Rég szórakoztam már úgy igazán. Mindig csak a munka, munka, munka. Körülbelül az üveg felénél tartok, kezdek alaposan berúgni, sok volt a meghívásom. Telefonomat kotorom elő a táskámból, még csak éjfél. Még van pár körre időm. Épp tettem vissza a táskámba, mikor valaki oldalról átölelte a derekam. Már készültem, hogy lendületből felpofozzam az illetőt, vagy legalább is ellökjem a kezét és felháborodva beolvassak neki, mikor megláttam, hogy Michael az. Néztem rá hitetlenkedve. Felmutatja a tőlem kapott cetlit. Hirtelen elnevettem magam és picit el is vörösödtem. Mi az, hogy leülhet-e? Velem akar lenni? Végül is miért ne… - Persze, foglaljon helyet. Mutattam rá a mellettem álló üres bárszékre, bájos mosollyal ami csak tőlem ebben az állapotban legjobban telt. Töltöttem egy-egy kupicával és felé fordultam. Szomorú kék szeméből fájdalom sugárzott. - Hmm, koccintjuk a szebb jövőre, akármilyen messze is van most még. Vagy inkább az élet igazságtalanságaira? Eszembe jutott anyám, és a gyerekkorom. Hirtelen elkaptam a tekintetem, hogy ne lássa a hirtelen szemembe szökő könnyeket. Gyerünk Alex! Erős vagy. Mély levegő. Koccintottunk lehúztam, még egyet és még egyet és még egyet. Nem tudom hány volt és nem is akarom. A következő amire eszméltem, hogy reggel van. Hogy kerültem haza? Mi ez a zaj? Miért nem kapok levegőt és miért van ennyire melegem? Kényszerítettem égő szemeim, hogy kinyíljanak, a zaj az óra volt, nos a többi Mr. Bosszantó. Úr isten! Hogy került ide? Az én ágyam, az én szobám, az én cicim??? Komolyan a melleimen alszik?   - Khm, jó reggelt Michael. Két kérdésem van. Hogy kerültem haza és maga mit keres az ágyamban és főleg rajtam? Totál filmszakadás volt az este, fáj a fejem, zsong és forog minden.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime28.12.15 22:26



Alexis & Michael
- Jelen pillanatban nem érdekel se a szebb jövő se az élet igazságtalanságai, inkább csak igyunk, rendben? - Még mindig nem vagyok abban a passzban, hogy lelkizzek, bárkiivel. Egyedül kell megbirkóznom ezzel is. Egyszer már sikerült felállnom a padlóról, most vagy végigcsinálom még egyszer vagy nem kelek fel. De addig is amíg ez kiderül a whiskey kúrát választottam, nem pedig a beszéljük ki a problémáinkat. Az nem az én asztalom, sosem volt, most sem lesz. De legalább ma nem magamban kell innom. Az egyik pohár itatta a következőt. - Sokat szenvedtek? - Bukott ki belőlem a kérdés. az első üveg után. még mielőtt válaszolhatott volna úgy éreztem, hogy erre dobnom kell még egy kört, mert nem biztos, hogy segíteni fog rajtam, sőt valószínűleg nagyon nem kéne ezt most hallanom, de egyszer akarom és még mindig jobb egy üveg piával, mint józanon, arra most még nem állok készen és a közeli jövőben várhatóan nem is fogok. Mindössze csak felejteni akarok. Mindent. Ennyi. Mindent és mindenkit az életemből. Ha már egyszer úgysem maradt semmim, nem akarok emlékezni rá. Szinte azonnal meghaltak... Nem voltam képes ránézni, csak öntöttem magamba az alkoholt, ezzel is próbálva visszafolytatni a szemembe szökő könnyeket, bár az sem érdekel, ha meglátja. Talán kevésbé ítélne el, ha látná, hogy nem hű alkoholistához méltóan vedelek, inkább csak végső elkeseredésemben, mert most végképp nem tudom mihez kezdjek az életemmel, magammal. Az egésznek semmi értelme, ahogy felkelni és lefeküdni sincs. Az egész csak egy hosszú véget nem érő vergődés, kín és fájdalom, amibe belefáradtam... A folytatásra pedig már nem vagyok kíváncsi. Csak szeretnék végre annyit inni, hogy gondolkodni is képtelen legyek és ezt az állapotot szeretném tartani jó hosszú ideig.
- Mi van? - Erőt véve magamon próbáltam meg felemelni a fejem, de túl nehéznek bizonyult, így inkább visszazuhantam oda, ahol eddig is pihentettem azt az ólom nehéz fejemet, ami most egyre csak lefelé húzott. Tökéletesen jó volt nekem itt is, kényelmes, meleg és puha. - Nekem csak egy... Ki vagyok? - Nyitottam ki a szemem egy másodpercre. Meghaltam? Valahogy kétlem. Túl szép lenne. De akkor most komolyan két női mell között fekszem? Oké, akkor csak had maradhassak még egy kicsit. - Hol vagyok? - Mi a jó élet... Fogalmam sincs. Még csak az sincs meg kinek a mellei között pihenek épp, de még maradnék, nem akarok felkelni. - Így jött össze. A kis hölgy se állt jobban a második üveg után... - Arról sincs fogalmam, hogy egyáltalán ide hogy jutottunk el... Várjunk, azt hiszem valahogy még kitámolyogtunk a bárból, együtt, aztán fogtunk egy taxit, ennyi.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime30.12.15 1:14



Alexis & Michael

- Volt egy kis dolgom... - De most már ráérek. Túl sokáig voltam így is magamnál, pedig megfogadtam, hogy minden egyes nap matt részegre fogom inni magam, amíg nem kell visszamennem dolgozni, de még fogalmam sincs hogyan fogok józan ésszel elviselni a sajnálkozást,, nem szorulok rá, nincs rá szükségem, ennyi, pont. Felőlem mindenki megtarthatja és feldughatja magának, rólam meg lelehet szállni. Külön rutinom van már a hogyan heverjük ki a nyomorúságos életünket dologban, nem kell hozzá se kézikönyv, se agytúrkász, se senki más, inkább maradok egy üveg piánál, kettőnél, háromnál és előbb vagy utóbb túl leszek rajta, végül is, ha eddig még nem lettem alkoholista, akkor még van remény, hogy ezután sem leszek, nem mintha számítana már bárkinek is.
- Hát ez... Remek. - De megtudná valaki mondani milyen nap van? Most miért dühös rám? Mármint... Tényleg dühösnek látszik, csak az nem esik le, hogy miért pont rám. Azért mert egy hét leforgása alatt ez a második gyomormosásom? Lehetséges, bár kétlem, hogy ennyire a szívén viselné a sorsom. Én is letennék magamról, csak épp sehogyan se kivitelezhető. Mindenesetre az az érzésem, hogy fogunk még a héten összefutni, majd megpróbálok a lábamon bejönni. Talán még össze is jöhet.
Oké, Szilveszter van. Pár óra múlva és még pár pohár után nekem is boldogabb lesz az újév csak még azt nem döntöttem el, hogy hol. Előbb még kiszellőztetem a fejem kicsit. Azt hiszem nem fog ártani. De ha már itt tartunk kezd már keserű lenni a gyomorsav. Szerintem az alkoholon kívül semmi sem volt már bennem, de most már az se, lassan a kép is kezd kitisztulni. Furcsa érzés. Véletlenül hallottam meg hová készül a nővércsapat, az a hely most nekem is megfelel. A változatosság kedvéért, a kivétel erősíti a szabályt alapon most kivételesen nem üveggel, hanem csak egy pohárral indítottam, azt kortyolgattam vagy egy óráig, ami alatt körülöttem elszabadult a pokol...


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime30.12.15 2:07



Alexis & Michael







N

emsokára mindenki meg is érkezett. Hónapok óta először érzem, hogy végre olyanok társaságában vagyok akik szeretnek. Hiányzik New York… A szüleim, a barátaim és a volt munkatársaim, még a kutyám Rex is. Ezer éve nem láttam a helyes kis pofiját, most anya vigyáz rá amíg én itt vagyok. Még sose gondolkodtam el azon, hogy ha befejezem a sulit vissza fogok-e menni vagy itt maradok a Memorial kórházban. Az még hosszú évek szenvedése múlva lesz csak. Azt se tudom hol leszek rezidens, a szívem haza húz, de az eszem ide. Nem tudom mi tévő leszek, nehéz döntések sorozata vár rám a következő években. Újévi fogadalmam, hogy bele vetem magam a tanulásba és haza is fogok menni a mamához látogatóba. Claire szakít ki gondolatmenetemből, ahogy a kezembe nyom egy tequilát „igyáááál” kiáltással. Hamarosan az összes nővér ezt kántálja. Hát legyen! Ezen meg majd fájjon holnap a fejem! Egyik tequila a másik után. Már egy üveg bennem van, de kit érdekel buli van. Claire felrángat az asztalunktól táncolni. A zene jó és mi táncolni kezdünk, ahogy még tartani tudjuk magunkat. Őrült jól érzem magam, riszálunk és hangosan éneklünk. Nem érdekel senki más. Pár srác a fenekem fogdossa, de most még az se zavar. Nem engedem, hogy bármi is elrontja az estém. Hú, ő elég helyes, még talán nem is sértődöm meg ha megfogja. Neki dőltem és kicsit hozzá dörgölőztem, vette a lapot és átölelte a derekam, így ringatóztunk egy darabig, amíg Claire ki nem rángatott a karjaiból, azzal, hogy most vele kell táncolnom. Annyi időm se volt, hogy bocsi… Egy újabb üveg whisky társaságában a pult mellet táncoltunk. - Lányok! Mindjárt éjfél! Ki lesz még velem idén bolond? Gyerünk fel a putlra! Üvöltöttem és persze mindenki egyet értett velem. Felkaptunk egy – egy üveg pezsgőt és felmásztunk. Nem is vettem észre a nagy tolongásban, hogy pont Mr. Bosszantó ül a lábam mellett. Nem is nagyon vettem volna észre. Táncoltunk és énekeltünk. Éjfélkor mindenki durrantotta a pezsgőt és minden felé folyt. Persze, hogy pont bele tudtam lépni a márvány pulton és megcsúszott rajta a magas sarkúm, és rögtön levágódtam a pultról. Zuhanó repülésbe Mr. Rohadtulsexykékszemem van ölébe. Eddig úgy észre sem vettem, még nem láttam közelről. - Magának is. Ó az whisky? Köszike. Kaptam ki kezéből a poharat és húztam le egy rántásra. - Letenne? Oppááá, inkább még se… Megtenné, hogy kicipel az ajtó elé és belök egy taxiba, azt megköszönném. Pislogtam rá a lehető legszebb és legellenállhatatlanabb tekintetemmel, miközben nyakába kapaszkodtam.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime30.12.15 18:32



Alexis & Michael

- Hoppá... Megvan. - Mázli, hogy még időben sikerült utánakapnom, nem lett volna kellemes érzés, se élmény, ha azzal a cuki pofijával hárítaná az ütést. Nem lenne szép látvány, különben is, akkor ki fog engem gatyába rázni? - Az az... Mindegy. Nem fontos. - Az enyém, azaz már csak volt. Oké, nem számítottam rá, hogy ma még nők fognak az ölembe pottyanni, aztán rátámadnak a piámra is.
- Egész ügyesen az ölembe pottyant. Gyakorlat? - Benne se kevés lehet mostanára. Mi? Tegyem le? Biztos benne? Nem, szerintem nem biztos. Az ölemből is kibukott volna, ha nem fogom meg, akkor mire lenn képes két lábon eléggé ingatag stabilitással, bár ma itt eléggé nehéz lenne kitaknyolni is, de azért inkább nem nézném végig, nekem még elég friss az élmény, mivel is pofával előrezuhanni, nem jó. Még ha akkor nem is nagyon éreztem, sőt egyáltalán a kivitelezésre se emlékszem, csak arra, hogy minden elsötétült, a következő emlékem pedig Ő. Kiesett pár képkocka, de nem igazán bánom, még így is sok szelektálni való maradt. - Inkább nem. - Most inkább nem, még mindig jobb, biztonságosabb helyen van itt, mint a saját lábán. És mos még részeg sem vagyok, vele ellentétben, szóval akár bejön, akár nem, most itt a pont, nálam, próbáljon meg ellenkezni, érdekes lenne, de ha már itt tartunk a többieket is megnézném onnan hogy fognak lemászni, de azt mi már nem fogjuk megvárni. Nekem egy angyalka is bőven elég onnan fentről, még ezzel az eggyel se tudom mihez kezdjek. - Mehetünk? - Költői kérdés volt. Megyünk. Akkor azt hiszem hazamegyünk. Felkaptam, Ő megkapaszkodott a nyakamba, keresztül küzdve magunkat a tömegen sikerült kijutnunk nagy nehezen. Leintettem egy taxit, óvatosan beültettem hátra, jaj ne, ne, ne, ne, ne, ne... Abban a pillanatban eldőlt. Oké, lehet jobb is. Beültem mellé, neki pedig valahogy sikerült felmásznia az ölembe és a vállamnak döntötte a fejét. He? Oké. Mikor lettünk ilyen közeli iszonyba? Jól van, gyere ide kislány. Átkarolva húztam közelebb magamhoz. Talán így nem forog annyira a világ...
- Ébresztő napsugár... - Emeltem át karom a feje fölött, fizettem, majd lassan kicsusszantam mellőle, Őt pedig kiemeltem a kocsiból. Érdekes volt a lábamra ültetni, egyik kezemmel fogni, a másikkal pedig a kulcsokkal vacakolni. Már csak a lakásba érve kezdett ébredezni.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime12.03.16 14:58

For Mona

A mai napom is egy csodálatosan hosszú, ótvarékos, unalmas és fárasztó volt, ahogy többnyire lenni szokott mostanság. Szinte reggeltől estig bent voltam az egyetemen, és azon kívül, hogy írtam 2 ZH-t, mindössze annyit csináltam, hogy bent ültem az előadásokon, és jobb híján jegyzeteltem bár volt egy-két órám ahol komolyan kellett küzdenem, azért, hogy ne bukjak rá fejjel a padra és aludjak el. Mivel ma amúgy sem dolgozom, és szerencsére a héten már nem is fogok így aztán arra jutottam, hogy ma este végre egy kicsit talán lazíthatnék. Meg is csörgetem Chloe-t, és Hanna-t is, de már mindketten foglaltak, és ma estére van programjuk így aztán jobb ötlet híján magamban vágok neki a mai estének. Nyilván nem az a célom, hogy mocskos mód berúgjak, épp csak szeretnék egy kicsit kirúgni a hámból ahhoz pedig egyedül is elég vagyok, de akár az is lehet, hogy útközben vagy az este alatt majd találok magamnak valamiféle társaságot, akivel eltölthetem majd az estét. Miután lezuhanyozom a szobában, igyekszem egy kicsit "igényesebben" felöltözni hisz ki tudja, merre vet majd a mai este, ezért húzok farmer fölé egy jobbik fajta inget, mielőtt egy utolsó pillantást vetve a kollégiumi szobámra elindulnék...
Érdeklődve tekingetek jobbra az esti fényekbe burkolózó város utcáit róva. Alaposabban megnézegetek néhány kirakatot, majd komótos tempóban folytatom az utamat, hisz nem sietek sehova sem. Egyszer-kétszer komolyabban elgondolkodom, amikor megtoppanok egy-egy kocsma, bár vagy club ajtaja előtt, hogy bemenjek el. Igazából, amikor elindultam otthonról még csak el sem gondolkoztam azon, hogy hova is szeretnék menni most viszont elbizonytalanodtam a bőség zavarától, és tanácstalanul sétálgatok fel s alá, hogy végre megtaláljam a helyet, ahova szeretnék betérni. Végül aztán lelassítok egy bár előtt, ahol már korábban is megfordultam, és ahol találkoztam azzal a kedves pultos lánnyal Jenni-vel ha jól emlékszem. Egy kicsit töprengek, de aztán egy vállrántás kíséretében belépek a Sage bárba, és miután gyorsan körbetekintek üres helyek után kutatva, rá kell döbbenem, hogy ilyenek csak a pultnál vannak így jobb ötlet híján arrafelé veszem az utamat, és lehuppanok az egyik bárszékre végül.
Ma ugyan nem Jenni van a pult mögött, de a helyette itt álló pultos lány is kedvesnek tűnik, szóval végül aztán rendelek is magamnak egy szimpla whiskey-colát jéggel. Ez kezdésnek elég is lesz, aztán majdcsak meglátom, hogy merre is fog haladni az estém. remélhetőleg azért majdcsak történik valami érdekes dolog, ha nem is ebben a bárban, akkor valahol máshol, de ha nem is legalább akkor is elmondhatom, hogy egy kicsit sikerült ma lazítanom végre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime28.03.16 18:10



Mona & Timur







I

mádom a munkám, de tényleg imádom, mondom, imádom… Minden hosszú nap után ezzel győzködöm magam, szeretem és kész, csak néha egy – egy tökéletesen nehéz és fárasztó nap után nem tudom mennyire éri meg. Na jó, megéri, mert megéri elkapni a körözötteket, csak, ne akarnának annyira elbújni, sokkal egyszerűbb lenne az én munkám is. De szeretem a kihívásokat, pont ezért lettem fejvadász. Már lassan teljesen rám sötétedik és én még mindig bent ülök az irodámban és dolgozom, csörög a telefon újabb hírek a támadásokról, bizonyítékok a fojtogatóval szemben, és az én fejem pedig már sajog a sok információtól. Túlságosan kimerült és fáradt vagyok én már ma ehhez. Az asztalra ejtem homlokom, és remélem, hogy a telefon csöngése nem egy újabb nyom. Tudom, ez szemétség a részemről, de szükségem van egy italra, vagy kiugrom az ablakon. Kell egy kis szabadság, csak néha – néha egyetlen szabad órára, vagy végre kivételesen nyolc óra alvásra, esetleg egy forró habfürdőre, az de jó lenne most, talán ha egyszer hazajutok. Még mindig a tegnap esti farmer és póló van rajtam, még otthon sem voltam két napja, még jó, hogy legalább zuhanyzója van az irodának. Tűrőképességem határán megkértem Lacey-t az asszisztensem, hogy kicsit tartsa a frontot helyettem, muszáj volt elmennem, vennem egy forró zuhanyt. Még jó, hogy az évek során rájöttem már arra, hogy mindig legyen tartalék ruhám, mert nálam sose tudni mikor jutok haza. Egy egyszerű kék farmert és pánt nélküli fekete testhez álló pólót vettem elő a szekrényemből. Mire végeztem az iroda is elcsendesedett, csak Lacey várt rám, hogy elrángasson egy italra. Ám legyen, célul tűzte ki a Sage bárt. Érdekes emlékek fűződnek az első ott induló estémről, de csak egy ital amíg odaér a barátja, ne várja egyedül, a pulthoz mentünk.
- Egy dupla Jack Daniels-t kérek. Alig vártam, hogy a selymes whisky belülről melegítsen fel és lazítson el teljesen.
Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Sage Bar Sage Bar - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Sage Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-