welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Graham & Hayley - christmas Vote_lcapGraham & Hayley - christmas Voting_barGraham & Hayley - christmas Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Graham & Hayley - christmas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime27.12.14 16:23








Hayley &
Graham
.
Karácsony, ez máshol azt jelenti, hogy esik hatalmas pelyhekben a hó, odabentről az ablakon át nézve forrócsokit szürcsölgetve gyönyörködni a látványban. De ez itt Vegas, itt nincsen hó, maximum homok és néhány kaktusz. Hiába van kidíszítve a ház a környék összes házával együtt, ennek ellenére mégsem kapott el az a bizonyos karácsonyi hangulat. Pluszban még jobban elment a kedvem az ünnepléstől, mivel szüleim sajnos nem tudtak haza jönni erre a pár napra. Ez lesz az első karácsony amit nélkülük kell eltöltenem és valószínűleg egyedül is lennék, mármint abban az esetben, hogy ha a szomszédom nincs otthon. Mert nagyon arra készülök, hogy áthívjam magamhoz. Karácsony van, ilyenkor senkinek sem kellene egyedül lennie. Egyébként nem nevezném magam konyhatündérnek, de azért kitettem magamért. Csináltam egy csomó finom dolgot - legalábbis nagyon remélem, hogy finomra sikeredett - ami túl soknak bizonyul számomra, különben is úgy számoltam, hogy ketten fogunk neki esni. Miután megterítettem az asztalt az alkalomhoz illően szépen kiöltöztem, ezután egy üveg jó minőségű borral meglátogattam a szomszédot. Láttam, hogy ég a lámpa, valószínűleg itthon van.
- Először is Boldog Karácsonyt! - Nyújtottam át neki az üveget. Sokáig gondolkoztam azon, hogy mit is vehetnék neki erre az alkalomra, de sajnos még nem ismerem annyira, hogy valami személyesebb ajándékkal tudtam volna meglepni.
- Ugye nem zavarok? Csak mert nem szeretnék ma egyedül lenni, esetleg szeretnél csatlakozni hozzám? Főztem, sütöttem egy csomó finomságot, kell ennél csábítóbb ajánlat mára? - Aranyosan rebegtettem előtte szempilláimat. Magabiztosan jöttem át hozzá és reménykedve és szerintem eléggé vonzó az ajánlatom, mármint ha nincs más programja mára.  



|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime01.01.15 21:48


Hayley & Graham

 Az utóbbi napokban van egy kis bundás lakótársam, azaz Hayley új bundás lakótársa, akiről még nem tud, de fogalmazzunk úgy, hogy ezentúl már nem lesz egyedül. Egészen jól megvoltunk, de ilyen munkaidővel szegény cica is éhen is veszne. Ebben a néhány napban is trükkös volt és reméltem, hogy nem fog Hayley betoppanni, mert ez mégis csak meglepetés lenne és ha időnap előtt lebukunk, akkor már nem lesz alkalmam becsempészni a cicát a fa alá. Ragaszkodó, szóval nem fognak unatkozni. A hasamon feküdt, ha ledőltem a nappaliban a kanapéra, velem aludt és persze mindig éhen akart halni, mire hazaértem, de alapjáraton jó kiscica volt. Haza is mehettem volna, azaz tegnap persze még tizenkét órában dolgoztam és hullafáradt voltam és bedőltem az ágyba egy az egyben és azt hittem átfogom aludni a karácsony estét, szóval végül is haza utazhattam volna, de semmi energiám nem volt hozzá. Szóval, inkább úgy döntöttem, hogy tényleg aludni fogok, persze valamikor meglepem Hayley-t, mert arról az egy személyről nem fogok megfeledkezni, aki jelenleg a legkedvesebb a számmora és a egyetlen, aki eszembe jutott az ünnep gondolatán...
- Gondoltál rám. Nem fogok éhen halni... - Bevallom kicsit meglepett, mivel nem gondoltam, hogy hozzám hasonlóan egyedül fogja tölteni a ma estét. Azt gondoltam, hogy  szülei biztosan hazajönnek, de ezek szerint ma Ő is magányra van ítélve, velem együtt.
- Istennő vagy! - Vettem el Tőle az üveg bort. Okos nő. Ügyes. Egyből sikerült eltalálnia az ízlésem.
- Köszönöm és egyáltalán nem kell vonzóbb ajánlat ma estére, csak néhány percre van szükségem, ami átöltözöm és átmegyek. - Mivel ma nem készültem messzebbre a kanapénál. A legtöbb férfi, aki egyedül van, azok most gondolom megtöltik a kocsmákat, de nekem ehhez most semmi kedvem, egyébként sem jellemző rám, hogy ok nélkül leinnám magam a sárga földig, csak mert miért ne, férfi vagyok és megtehetem. Persze azért nekem sem kell bemutatni a whisky-s üveget alkalomadtán, de vérrokonságban még nem állunk.
- Te viszont most sicc, mert nem akarom, hogy lebuktass... - Oda lenne a meglepi, ha most a cica váratlanul kibújná a kis fejét az ajtón, mivel feltűnt neki, hogy sehol sem vagyok, legalábbis kétlem, hogy a cica értette volna, mikor azt mondtam neki, hogy mindjárt jövök.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime05.01.15 11:29








Hayley &
Graham
.
Nagyon sokáig hezitáltam azon, hogy jó ötlet lenne-e átjönni hozzá pont ezen a napon. Elvégre nem ismerjük még annyira jól egymást, de ennek ellenére nagyon is megkedveltem és örülök annak, hogy egy ilyen férfi lakik a szomszédságomban. Azért mégis volt bennem egy kevéske kétely, mármint azzal kapcsolatban, hogy neki lenne-e kedve velem tölteni az ünnepeket, persze az is benne volt a pakliban, hogy visszautasítsa az invitálásomat, mégis annyira magabiztosan lépkedtem át hozzá. Habár attól is tartottam egy kicsit, hogy a karácsonyi asztalterítésem inkább egy első randevúra fogja emlékeztetni és teljesen félreértelmezi a helyzetet, bár azért reméltem, hogy nem és már megint az én fantáziám túl eleven.
- Ezt inkább akkor jelentsd ki, miután megkóstoltad a főztömet. - Mondtam kissé habozva, mert az egy dolog, hogy nekem ízlik a főztöm, de ez még nem jelenti azt, hogy Graham tetszését is el fogja nyerni. Habár órák hosszát töltöttem a konyhában mert nagyon ki szerettem volna tenni magamért. Sőt, még azt is kibírtam, hogy közben ne üljek le egy kicsit a laptopom elé, hogy írjak pár mondatot, szóval nagyon a főzésre koncentráltam.
- Azért nem kell túlozni, ez csak egy üveg bor, de remélem ízleni fog. - Noha márkás és az eladó esküdözött, hogy ezzel biztos sikerem lesz, de az eladók még akár a kannás bort is képesek lennének bárkire rásózni. Ha egy kicsit jobban ismerném, akkor valami személyesebbet kapott volna tőlem, de majd jövőre.
- Oké, kapsz néhány percet. - Ha csak néhány percről lenne szó, az még beleférne, de az ételt úgy kell enni még meleg. Bevallom egyre idegesebb lettem, de elképzelésem sincs, hogy miért. Izgulnék? Pedig ez nem is randi, ez csak egy este, amit két ismerős együtt tölt el.
- Te is tudod, hogy mivel kell felkelteni egy nő kíváncsiságát. - Kíváncsi vagyok szinte mindig mindenre, ehhez még hozzá kell szoknia. Azért tettem egy kísérletet, de nem láttam semmit sem, hiába álltam lábujjhegyre, hogy válla felett belessek a házba.
- Nyitva hagyom a bejárati ajtót, csak nyugodtan gyere be. - Mondtam mielőtt feladtam a leskelődést, s hátat fordítottam neki, hogy haza térve elintézzek még pár apróságot az ebédlőben.  



|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime06.01.15 16:32


Hayley & Graham

 - Khm... Sicc! - Húztam ki magam, hogy véletlenül se legyen sikeres a kis terve a vállam fölül leselkedés, mert nem akarom lebuktatni magam. Nagyon is gondoltam rá és remélem sikerülni is fog meglepni, de ez elsősorban csak akkor fog összejönni, ha Ő ebből még néhány percig semmit sem fog megsejteni. Az olyan hangulatromboló lenne, amit éppen karácsonykor még neki sem fogok megengedni, néhány percig még kénytelen lesz bírni a kíváncsiságával. Én pedig nagyon bízom benne, hogy örülni fog a kicsi bundás lakótársának, mert mi jól megvoltunk. Még meccset is néztünk a kanapén.
A bort letettem a pultra és a zuhanyzó felé vettem az irányt. Tíz percem van emberi alakot ölteni, mert amire most hasonlítok, az inkább egy zombi, mint ember. Kettő perc alatt zuhanyoztam le és még ennyi alatt fel is öltöztem, ez általában akkor működik ilyen tempóban, amikor elalszom, ami nem is olyan meglepő tizenkét órás műszakok között, amikor az ébresztő megszólal, a fejedre húzod a párnát és bármit megtennél még pár percért. Nagy hiba. Mert az a pár perc kiváló alkalom arra, hogy elaludj.
A következő néhány percben a cicával fogócskáztam, de végül nyertem még egy kis piros masni is van a nyakában, a kis bundást szépen bebújtattam a kabátomba és már indultam is Hayley-hez. Próbáltam csendben bemenni, hogy ne rohanjon ki azonnal, mert eléggé érdekesen is festenék a cicával a dzsekimben. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy idén bárhol is érezni fogom ezt a hangulatot, de Hayley valóban ki tett magáért és aminek ilyen fincsi illata van, az rossz nem lehet. Lehajoltam és gyorsan bebújtattam a cicát a fa alá. Én pedig az illatokat követve elindultam megkeresni Hayley-t. Egy pillanatra megálltam az ajtóban, ugyanis rabul ejtett egy furcsa egy érzés, egy különös gondolat és én majdnem engedtem is a csábításnak, aztán mégis csak bírtam magammal.
- Fincsi illata van. - Támaszkodtam meg még mindig az ajtóban állva, mi alatt hosszú másodpercekig csak elnéztem, mintha nem is tudom... Egyszerűen csak azt gondolom hozzá tudnék szokni a látványhoz.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime06.01.15 22:01








Hayley &
Graham
.
Miután vissza siettem a házba valahogy nem az ebédlőben kötöttem ki, hanem az előszoba tükör előtt szobroztam. Néhány hosszú - hosszú percig néztem magam, azt szerettem volna, ha a sminkem, hajam úgy nézzen ki, ahogyan kell. Valahogy... Nem is tudom, talán szerettem volna egy kicsit tetszeni neki, még ha nem is tudatosan. Mikor észbe kaptam megindultam az ebédlő felé, hogy meggyújtsam az asztalon lévő gyertyákat, hogy még ünnepibbé tegyem a hangulatot. Néhány perc múlva megérkezik, ettől pedig valahogy idegessé váltam, szerettem volna, hogy minden tökéletes legyen. Ekkor vettem észre a tortát a pulton, gyorsan oda siettem, hogy betegyem a hűtőbe. Alig tudtam betuszkolni, mert tömve volt sok finomsággal, de a zselatin torta hidegen az igaz, ezért valahogy mégis sikerült helyet szorítanom neki. Ezután vissza siettem, hogy a terítéket még egyszer szemügyre vegyem, háttal álltam az ajtónak, ezért megrezzentem mikor meghallottam a hangját. Nem hallottam bejönni, ezért lepett meg ennyire, de hangja mély, férfias volt, valahogy olyan békés.
- Másod állásban betörő vagy? Mert úgy beosontál, hogy nem is hallottalak bejönni. - Felé fordulva kértem számon. Talán csak én voltam túlságosan elmerülve a gondolataimban, ezért nem hallottam, ahogy bejött az ajtón, sőt azt sem, hogy már szinte a hátam mögött áll. Vajon mióta lehet már itt?
- Attól, hogy az illat fincsi, még nem jelenti azt, hogy az étel is az fog lenni. Nem vagyok konyhatündér, de próbálkozok. Viszont néhány percen belül kiderül minden. Van pulykasült, almaszós, krumplipüré, mákos - diós bejgli, zselés torta, sőt még csináltam alkoholos gyümölcskoktélt is. - Azt hiszem egy lélegzetvétellel soroltam fel mindezt, talán semmit sem hagytam ki a sorból. Remélem megérte egész nap a konyhába köténykében sürögnöm forognom.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime07.01.15 19:28


Hayley & Graham

 - Nem egészen, de legalább két hosszú perce állok az ajtónak támaszkodva Te pedig észre sem vettél... - Pedig egy másodpercre sem vettem le róla a szemem, amióta beléptem és megpillantottam a pillantásom valamiért megállapodott rajta. - Szóval akár az is lehetnék. Még könnyű célpont is lennél. - Ezzel egész pontosan arra akarok célozni, hogy lehetne óvatosabb is, mert gondolom máskor is nyitva szokta hagyni a bejárati ajtót és ha azt nem vette észre, hogy a lakásban vagyok, akkor bárki más is nyugodtan közlekedhetne.
- Összegezném... Csinos vagy, fincsi vacsira invitálsz. Te most elakarsz csábítani? - Néztem rá huncut mosollyal. Már csak az a kérdés, hogy a hasamon keresztül szeretné ezt elérni vagy a szépségével, esetleg nem bízná a véletlenre? Mivel a nap nagyobb részében dolgozom, haza pedig aludni járok egy finom ebéddel vagy vacsival simán le lehet venni a lábamról, mivel főzésre már nem igazán jut időm, legfeljebb, ha szabadnapos vagyok és még kedvem is van hozzá, olyankor én is letudnám venni a lábáról, mert szerintem egész jól tudok főzni, csak nincs mindig hozzá hangulatom, de azon is lehet változtatni.
- Egyébként egy kis szerencsével még könnyű dolgod lesz, másfél perce bebújtattam az ajándékod a fa alá, ha viszont már nem lesz ott, akkor szeret játszani és bújócskázni akar velünk és azt akarja, hogy találjuk meg. - Szándékosan nem adtam nevet a cicának, mert azt akartam, hogy Hayley nevezze el, mivel az Ő cicája fog lenni és különben is úgy tartják, hogy ha nevet adunk egy kis állatnak, akkor ahhoz kötődni kezdünk. Velem pedig mostanság egy házi kedvencnek nem lenne valami jó sorsa, mert többször ugrana át Hayley megetetni, mint amennyiszer otthon is lennék.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime07.01.15 23:52








Hayley &
Graham
.
Mit művelek? Úgy állok a tükör előtt, mintha legalábbis egy randevúra készülnék, pedig ez csak egy egyszerű karácsonyi vacsora fog lenni, mármint se több, se kevesebb ennél. Igaz alig ismerjük még egymást, de valamiért már most is kedvelem és őszintén nem akartam egyedül lenni és szerintem Graham is vágyik ilyenkor a társaságra, na meg pár finom falatra.
- Szóval már két perce itt vagy és figyelsz? - Annyira arra koncentráltam, hogy a teríték az asztalon tökéletes legyen, hogy esküszöm nem hallottam mikor jöhetett be. Vajon szándékosan osont be hozzám, mégis mi oka lehetett rá?
- Biztonságos a környék és az ajtót csak azért hagytam nyitva, hogy be tudj jönni. Különben is szerintem ilyenkor még a betörök is a karácsonyi vacsorájukat tömik magukba. - Azért mégis csak aranyosnak találom, hogy úgymond aggódik értem és próbál arra rávilágítani, hogy legyek óvatosabb. - Először is köszönöm a bókot, másodszor pedig szerinted én el akarnálak csábítani? - Egy pillanatra azért össze rándult a gyomrom. Vajon túlzásba vittem volna az öltözködést, vagy szerinte túl kihívó volnék? Pedig esküszöm csak szerettem volna egy kicsit az ünnepekre való tekintettel kicsípni magam.
- Ha el akarnálak csábítani hidd el nekem az sokkal nyilvánvalóbb lenne. Mondjuk ennél kevesebb ruha lenne rajtam, vagy inkább semmi sem lenne rajtam. - Már csak a hatás kedvéért is sejtelmesen mosolyogtam rá. - Na és az ujjai köré csavart már valamelyik kertvárosi csinibaba? - Mert az már biztos, hogy mindenki üdvözletét tette nála, de volt olyan nő, aki végül szerencsével is járt?
- Szeret játszani és bújócskázni? Jól gondolom, hogy kisállatot fogok kapni? - Meg sem vártam, hogy válaszoljon egyből kirohantam a nappaliban lévő karácsonyfához, de hiába ereszkedtem négykézlábra, hogy jól belássak a fa alá, sehol semmit sem láttam. Mikor újra felálltam lebiggyesztett ajkakkal néztem az előttem álló férfira.
- Segítesz megkeresni? - Messzire nem bújhatott, de valójában nekem még arról sincs fogalmam, hogy mit is keresek, de már nagyon szeretném látni az ajándékomat.



|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime12.01.15 15:53


Hayley & Graham

 - Így is fogalmazhatunk. Hajnali hatig dolgoztam... Nemrég keltem fel. Még egy kicsit nehezen jutnak el bizonyos dolgok a tudatomig. Gyakorlatilag akkor kattant be, hogy karácsony, ja, hogy az is ma van, amikor átjöttél, addig csak örültem a szabad napomnak. - Így gondolom érthető, ha nem mozgat meg túlságosan az ünnep szelleme, de azért jobb valakivel ünnepelni, mint egyedül lenni és persze idővel viszonozni is fogom a kedves gesztust.
- Fogalmam sincs, de ma nincs bennem valami sok ellenállás és jelenleg már csak a vacsival is nyertél, mert eltudod képzelni mennyi kedvem volt eddig bármihez is ma. - Különben sem vagyok nő. Én csak enni szerretek, főzni már kevésbé, de mivel egyedül élek nem mindig van más választáson, mint összedobni valami ehetőre alkalmasat és többnyire sikerülni is szokott. Na jó, ha olyan kedvem van mennyei dolgokat tudok összedobni, de ez a nap most nem az a nap. Talán egyszer meglepem vele...
- Jól hangzik, de engem nem így lehet elcsábítani. Az egy éjszakás kalandok szoktak így kezdődni, abba meg ne menjünk bele, mert utóbb kínos lenne. - És nem biztos, hogy megérné. Nem tagadom, persze, hogy nőként tekintek rá és nem a húgom látom benne, ami annak is köszönhető, hogy először anyaszült meztelenül pillantottam meg, de akkor is, másképp nem is tudnék nézni rá, de ettől még nem kell egyből ágyba bújnunk.
- Még nem találkoztam vele... - Nem sok kellett volna, hogy elnevessem magam a csinibaba kifejezésen. Egyébként is jobban kedvelem az olyan nőket, akik nem bánják, ha elkenem a rúzst vagy a szájfényt rajtuk és nem rohannak azonnal korrigálni.
- Persze... - De miután körbejártuk és másztuk az egész földszintet széltében és hosszában is, akkor felegyenesedtem és Hayley-re pillantottam.
- Na jó. Próbálkozzunk valami mással... Ezzel. Vacsi... - Alig pár másodperc és a cica, mint akit kilőttek valamiből úgy rohant belem olyan cicaszemekkel, hogy: Azt mondtad vacsi. Szóval? Hol a vacsim?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime12.01.15 22:39








Hayley &
Graham
.
Arra nem is gondoltam, hogy inkább otthon szeretne egyedül pihenni, ahelyett, hogy velem legyen. Persze, nem kényszerítettem arra, hogy átjöjjön hozzám, ezért mégis csak örülök annak, hogy mégis csak velem akarja tölteni a mai estét, legalább így egyikünknek sem kell egyedül lenni szentestén.
- Remélem nem zavartam be túlságosan a szabadnapodba. Ugye azért jöttél át, mert itt szeretnél lenni, nem pedig azért mert nem szerettél volna megbántani azzal, hogy visszautasítód a meghívásomat? - Mert meg tudom érteni, hogy fáradt mert sokat dolgozik, ezért még azt is megbocsájtom neki, hogy ha egy óra múlva úgy döntene, hogy a vacsi után haza megy és lepihen, mert holnap is egy fárasztó nap vár rá.
- Milyen szerencséje lesz veled egyszer egy nőnek. Mert úgy látszik téged nagyon könnyű levenni a lábadról. - Nekem ezzel a vacsival abszolút nincs hátsószándékom, mindössze gondoltam rá is és szerintem karácsony este senkinek sem kellene egyedül lenni. A mai este pedig egy kiváló alkalom arra, hogy jobban megismerjük egymást.
- Nyugi nem vagyok egy éjszakás kalandokra kapható nő és főleg nem karácsony éjszakáján akarnék bárkit is elcsábítani és tényleg kínos lenne, tekintve, hogy szomszédok vagyunk. - Akaratlanul is elnevettem magam, mert most el sem tudom képzelni, hogy az este után az ágyban kötünk ki egymással, másnap pedig úgy tennénk, mintha semmi sem történt volna közöttünk.
- Oh, pedig azt hittem, hogy a környék legjobb pasijára már valaki lecsapott. - Van szemem és akarva, akaratlanul is látom, hogy Graham mennyire jó képű. Szinte biztos vagyok benne, hogy még egy kis idő és valaki kiveti rá a hálóját.
Vicces volt a helyzet, négykézláb is megpróbálkoztam mindenhová benézni, hogy végre megtaláljam az ajándékomat, de úgy látszik, hogy nagyon is jó búvó helyet talált magának.
- Elképzelni sem tudod, hogy most mennyire imádlak. - Olyan aranyos volt a cica, hogy egyből mikor előkerült felkaptam, hogy magamhoz öleljem.
- Milyen pici és puha és mekkora szemei vannak. - Egyik kezemmel magamhoz öleltem, míg másikkal simogattam, ezt a cica hálás dorombolással fogadta.
- Kisfiú, kislány, van már neve? - Annyira izgatott vagyok, még soha életemben nem volt kiscicám.



|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime14.01.15 20:59


Hayley & Graham

 - Szó sincs róla. Hozzászoktam már a munkaidőn kívüli alig élek életmódhoz, őszintén szólva nagyon figyelmes, hogy eszedbe jutottam és Rám gondoltál. - Mivel általában ilyenkor mindenki a családjával van. Ő viszont egyedül, mire nem is gondoltam. Valamiért biztosra vettem, hogy a szülei biztosan hazafognak jönni az ünnepekre, de ezek szerint nem így van, így Ő is arra kényszerült, hogy egyedül karácsonyozzon.
- Nevess ki, de hiszek a külső megfog, belső megtart maszlagban. Mégpedig abban, hogy valakit elcsábítani egyszerű, könnyű, de jónak is maradni hozzá már nem annyira... De bízom benne, hogy valaki egyszer valóban szerencsésnek fogja érezni magát velem. - És abban is, hogy egyszer iszonyat mázlistának fogom érezni magam valaki mellett. Azt hiszem ennél többre már nem is lenne szükségem, sőt már nem is vágyhatok.
- De nem tervezek, mert azt is hiszem, hogy a legjobb dolgok véletlenszerűen toppannak be az életedbe, amikor a legkevésbé sem számítanál rá. - Élek a lehetőségeimmel. Ezért is vagyok egy olyan helyen, ahol gyakorlatilag egyedül vagyok, mint a kisujjam, de ettől még egyáltalán nem érzem magam magányosnak. Ellenkezőleg, jól megvagyok. Néha kellenek a váratlan helyzetek. Szeretek helytállni új dolgokban. Oké, elismerem nem kicsit nyertem és olyan döntés hoztam meg, amire lényegében semmi szükség nem volt, de nem zavar.
- Akkor most csalódtál vagy meglepődtél? - Mert a szavaiból és a hangjából nem igazán tudtam kivenni. Arra kissé felvontam a szemöldököm, hogy tudtomon kívül én volnék a "környék legjobb pasija", mert nem tekintem magam annak, de jó tudni, hogy mások igen.
- Kislány. Pár napja van nálam, de nem akartam, hogy túlságosan hozzám nőjön ezért nem akartam elnevezni. Bár azt hiszem akaratomon kívül is sikerült elkényeztetnem... - Ha nem éhes, akkor épp a lábamra vagy a hasamra telepszik és még Ő van megsértődve, ha letessékelem vagy ha nem engedem fel mondjuk a hálószobaágyamra. Szóval Hayley ezután biztosan nem lesz egyedül, mert tapasztaltaim szerint a cica sem szeret egyedül lenni, vagyis most már vigyázhatnak egymásra. Mondjuk nekem sem volt rossz, hogy furcsa mód beszélhetek valakihez, még akkor is, ha az a valaki csak nyávog vissza.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime15.01.15 9:12








Hayley &
Graham
.
- Engem nem zavar, ha zombi módban vagy, csak ne aludj el vacsi közben. – Aztán nehogy a burgonyapüréből kelljen kimentenem. Nem akartam nevetni, de ahogy elképzeltem, hogy elaludna evés közben… Annyira vicces jelenet volt számomra, hogy akarva, akaratlanul is elnevettem magam.
- Ez nem csak maszlag! Ebben én is hiszek. – Mindig is úgy hittem, hogy találni fogok egy jóképű férfit, aki az első pillanattól kezdve szimpatikus fog lenni számomra, aztán egyre inkább, ahogy közelebb kerülünk egymáshoz. Először a külsejével vesz le a lábamról, aztán pedig a személyiségével. Álmaim férfi vicces, nagyvonalú, hűséges és ha arra kerül sor egy igazi vadállat az ágyban.
- Szeretem ezt a felfogást. Mondjuk te is csak úgy véletlenszerűen toppantál be az életembe, de azt kell, hogy mondjam nagyon is örülök neked. Remélem lesz még alkalmunk jobban is megismerni egymást. – Ezzel nem úgy szerettem volna közeledni felé, hanem, mint szomszéd a szomszédhoz. Szinte csak most költözött ide, ezért nem sok mindent tudok róla, de tényleg szívesen megismerném egy kicsit jobban. Graham szimpatikus számomra és szerintem jól ki fogunk jönni egymással.
- Inkább meglepődtem azon, hogy még senki sem csapott le rád. De most komolyan? Nem is kaptál félre nem érhető ajánlatokat? – Igen, tudom, hogy ehhez egyáltalán semmi közöm sincs, de azt hittem, hogy legalább már három nő is küzd érte. Graham tényleg a környék legjobb pasija.
- Szerinted milyen név illene hozzá? - Graham több időt töltött a cicával, ezért szerintem a névválasztásban is tudna segíteni. Talán Milady? Hm, nem is tudom. Olyan kis édi bédi, hogy már most teljesen belopta magát a szívembe.
- Tényleg nagyon köszönöm, ennél aranyosabb ajándékot még soha senkitől sem kaptam. - Hajoltam hozzá közelebb, hogy arcon pusziljam hálám jeléül, de egy váratlan pillanatban felém fordult és abból az ártalmatlannak indult arcra pusziból bizony szájra puszi lett.
- Remélem nem érted félre... Ízé... Csak egy puszit akartam adni, de nem pont így. - Kezdtem el kissé habogva magyarázkodni, mert ez eléggé kínos volt számomra. Végül összeszedtem magam és egy nagyot sóhajtottam.
- Akkor ehetünk végre? Remélem éhes vagy. - Cicával a kezemben indultam meg az ebédlő felé. Biztos vagyok abban, hogy akad néhány finom falat az új bundás barátom számára is.



|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime16.01.15 11:00


Hayley & Graham

 - Ebben a zombi módban nyomok le egy tizenkét órás műszakot is. Csak nem fogok belebukni a vacsiba se. - Tettem hozzá nevetve. Nem, nem fogok elaludni. Szakmai ártalom. Bár az igaz, hogy egy szabadnapomon képes lennék átaludni az egész napot, de azt hiszem ez érthető és egyáltalán nem meglepő, így az sem, ha néha nem vagyok tisztában a napokkal vagy napszakokkal. Voltaképp nem olyan régen keltem fel. Szóval, ha úgy másfél,két órával előbb jön, akkor még jó eséllyel felébreszt.
- Persze. Egy rekesz sörrel meg egy doboz pizzával és egy doboz lakkal, amivel összekenheted magad, bármikor... - Kúszott az arcomra egy sunyi vigyor. De legközelebb már nekem kell meglepni, szóval mikor is leszek szabadnapos? Mert számíthat rá, hogy nem fogom elfelejteni, csak egy kicsit kevesebb idővel rendelkezem, min mások és egy kicsivel fáradtabb ás nyúzottabb is vagyok, de egy meccs nézésben például bármikor benne vagyok.
- Azt nem állítottam. De hidd el, nem volt abban semmi félreérthető, de inkább volt kínos. - Nem mondom, hogy profin tudom már kezelni az ilyen és ehhez hasonló eseteket, mert azért nem vagyok hozzászokva, hogy a környék legjobb pasija vagyok, de azért megoldom. Még nem kellett könyörögnöm Hayley-nek, hogy toppanjon be hirtelen, de az nem azt jelenti, hogy nem is fog rá sor kerülni, hogy szükségem lesz a segítségére.
- Marie? - Szerintem aranyos név és illene is egy ilyen cuki cicához. Hirtelen néztem fel a cicáról Hayley-re, mire váratlanul egy puszi csattant el az ajkaimon. Egy pillanatig meg sem tudtam szólalni a döbbenettől. Oké, az egyből leesett, hogy ezt nem egészen így akarta, ha nem fordulok váratlanul felé, akkor valószínűleg az arcomra is kapom.
- Hayley, a szomszéd szőke maca nem magyarázkodott ennyit... Sőt, nem is nagyon magyarázkodott. - Tudom, nem erre számított, de most mégis mit kellene volna mondanom vagy hogyan kellett volna lereagálnom?
- Éhen halok. - Hát ma még nem igazán zabáltam túl magam az ünnep szellemében, vagyis igaza van, engem tényleg nem olyan nehéz levenni a lábamról, egy finom vacsi nekem ma pont elég.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime16.01.15 13:33








Hayley &
Graham
.
Egy pillanatra mindenről elfeledkeztem, hiszen már megint az a fránya fantáziám űz velem csúnya játékot… Vagyis csak végig néztem az előttem álló férfin és felötlött bennem, hogy ahhoz képest, hogy mennyit dolgozik nagyon is jól néz ki. Mire észbe kaptam már alsó ajkamba harapva néztem rá, persze minden erőmmel próbáltam leplezni előtte, hogy mégis most mi játszódhat le bennem.  
- Oh, ne is emlékeztess arra, hogy mennyire ügyetlen tudok lenni. – Remélem nem gondolja, hogy szándékosan fordítottam magamra a vödör festéket, hogy aztán rögtönzött műsort adjak neki. Egyébként is a fő műsorszámomat már sikerült meglesnie.
- Nem lehetett annyira kínos, hiszen nem kértél meg arra, hogy rohanjak át hozzád és mentselek meg. Egyébként ezt nem csak úgy mondom, ha kell, akkor tényleg átmegyek. – Egy kis szívességet bármikor bevállalok, kedvelem annyira, hogy segítsek neki ha baj van. Főleg akkor, mikor egy kertvárosi nő nagyon az ujjai köré szeretné csavarni, viszont Graham már ezt nem szeretné annyira.
- Szerintem a cicának is tetszik a Marie név. – Igaz eddig is dorombolt, de szerintem tényleg illik hozzá. Azt hittem ennél nehezebb lesz a névválasztás, de úgy tűnik vele egészen jó csapatot alkotunk.
- Én csak nem szeretném, hogy félreértsd… Vagy hogy azt gondold magamat fogom felszolgálni az este végén desszertként. – Nem kicsit éreztem magam kínosan, ezért próbáltam viccelődni, talán jobb lett volna, ha inkább csendben maradok.
- Nekem pedig szükségem van egy erős férfira, aki felvágja a pulykát, vállalod? – Közben pedig gyorsan rögtönöztem, kerestem két plasztik tányért, amiből Marie fog enni, az egyikbe vizet öntöttem, míg a másikba finom pulyka húsit fog kapni.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime17.01.15 18:05


Hayley & Graham

- Egy laza estés meccs nézésre is bármikor kapható vagyok... - Nem hinném, hogy ügyetlen lenne, inkább már ösztönösen is tudja mitől esik le egy férfi álla. Tisztában van vele, hogy gyönyörű és ezt szereti meg is mutatni és milyen igaza is van, de persze ettől még nem értettem félre a helyzetet és nem is fogom, ameddig úgy nem akarja. Ebben az esetben pedig hajlandó vagyok elfogadni, hogy igen is vannak véletlenek, de csak ebben és még néhány dologban. A véletlen az egy nagyon könnyű kifejezés arra, amit akarunk, de nem merünk. Én így definiálnám a véletleneket.
- Épp indulni akartam dolgozni. Ezek mindig képesek elcsípni, mintha legalábbis az ablakból lesnének, ez durva. Errefelé ennyire nehéz jó partit találni? - Nekem már fogalmam sincs mit gondoljak vagy mit kellene gondolnom, de azért néha kifejezetten jót nevetek rajtuk.
- Nem értettem félre... Merem feltételezni, hogy ha megakarsz csókolni az nem lesz véletlen. - Talán nem így kellett volna reagálnom, olajjal a tűzre, de engem is épp olyan váratlanul ért a puszi, amit végül a számra kaptam, akárcsak Őt. Szerintem butaság lenne félreérteni és nekiállni magyarázkodni. Hirtelen fordultam felé... Ennyinek volt köszönhető az egész, szóval lényegében az én hibám.
- Persze... Említettem már ma, hogy egy istennő vagy? - Fogtam is neki a pulyka felszeletelésének. - Te amúgy hogyhogy egyedül? Meglep... - Azért is nem kerestem eddig, mert azt gondoltam, hogy biztosan hazautaznak a szülei az ünnepekre, esetleg családi vacsorára hivatalos vagyis az ilyenkor szokásos családi összejövetelekre, amiért én sosem ugráltam különösebben, mégis úgy voltam, vagyok vele, hogy évente egyszer ki lehet bírni, még akkor is, ha a legőszintébben fölösleges bájolgásnak tartom. Egész évben egy alkalommal megerőltetjük magunkat, ha már a többi napon a nehezünkre esik. Én ezy valahogy nem tudom úgy igazán értékelni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime18.01.15 9:50








Hayley &
Graham
.
Próbáltam leplezni meglepettségemet előtte. Nos, Graham vagy jó emberismerő, vagy számára nyitott könyv vagyok, mert erre az ajánlatára gondolom nem minden nő nemű egyed lenne kapható.
- Honnan veszed, hogy szeretek meccset nézni? – Mert nagyon is bele trafált. Egyke vagyok, ezért apámmal gyakran mentünk ki meccset nézni, ha éppen nem a nappaliban a TV készülék előtt szurkoltunk lelkesen a kedvenc csapatunknak.
- Biztos lehetsz benne, hogy az ablakból leskelődnek. Errefelé ez a bevett szokás. – Rémisztő, hogy az itteni emberek jobban szeretnek mások magánéletével foglalkozni, mint a sajátjukkal. Ettől is érzem magam itt különcnek, mert engem a saját életem sokkal inkább foglalkoztat, mégis szeretek itt élni, ebben a házban nőttem fel és még nem állok arra készen, hogy esetleg máshová költözzek.
- El sem tudnád képzelni, hogy mennyire nehéz. – Nem véletlenül vagyok én is szingli, de inkább ezzel nem hozakodtam elő.
- Errefelé nem szokás csak úgy megcsókolni a szomszédunkat, hacsak a szomszédunk egyben a szeretőnk is. – Még mindig próbáltam viccelődni ezzel, inkább, mint hogy kínos legyen és beálljon közöttünk az a kiállhatatlan, de sokat sejtető kínos csend.
- Ma már másodszor, ha tovább mondogatod, még a végén elhiszem. – Istennő lennék? Legyen neki igaza.
- Nem vagyok egyedül. – Mosolyogtam rá miután az egyik szelet húst a cica tányérkájába tettem volna. - Törölték azt a járatot, amivel szüleim jöttek volna haza, szóval röviden ennyi. – A vele szemközt lévő széken helyet foglaltam.
- Kérsz valamit inni? – Mert nekem egy pohár vörösbor most igazán jól esne, legalább egy kicsikét ellazítana, mert még a történtek után még egy egészen kicsikét feszengek.  


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime19.01.15 11:53


Hayley & Graham

 - A Te szavaidból... Valami olyasmi volt, hogy nem szívesen szenvedsz magassarkúban, inkább lennél benne egy laza meccsnézős estébe. Néha szoktam figyelni... - Figyelmes vagyok. Szakmai ártalom, hogy odafigyelek a legapróbb részletekre is, ahogy azt is észreveszem, amit mások esetleg lenne, mert a fontos dolgok, mint a legapróbb részletekben rejlenek. Most például az is kiderül, hogy valóban figyeltem rá, mert határozottan úgy emlékszem, hogy valami ilyesmit mondott.
- Ez esetben szívdöglesztőből átmegyek szívtipróba, mert felőlem nulla-huszonnégyben állhatnak az ablakban, akkor sem lesz semmi szaftos, de legalább időnként jól szórakozom egyeseken. - Természetesen akadtak páran, a legbájosabb mégis az a nyolc éves kislány volt a szomszédból. Komolyan, sokkal szívesebben beszélgettem vele, kellemesebb is volt, aranyos is, közvetlen is, bár ezekkel a nőkkel épen ez lenne a probléma, hogy nagyon is azok.
- Valamiért az az érzésem, hogy nem is akarom. - Nem. Inkább nem akarom elképzelni. Én csak annyit tudok, hogy szeretnék semmiféle áldozata sem lenni senkinek. Oké, mondjuk ennek a vacsinak most mindennél szívesebben leszek az áldozata, mert meggyőződésem volt róla, hogy az idén karácsonykor egyedül fogok lenni.
- Hayley, kezdesz megijeszteni. Inkább ne mesélj, kérlek. Nekem ez már nagyon Lila akác köz. - És nem akarok én lenni a friss hús, bár ez ellen sem sokat tehetek, de komolyan. Nem akarok kiszemelt préda lenni, bár lehet már így is az vagyok. Lényegében mindegy is, nincs időm ezzel foglalkozni.
- Inkább döntenék a tizenkét órás munkaidőm mellett, minthogy egy randi bármelyik nővel az utcából. -  Pláne, ha ezek mindig így viselkednek. Inkább nem akarok én lenni a legújabb finomság az utcabeli, környékbeli nők között, aki egy kávé mellé összeülve azt beszélik meg ki próbálta már ki. Ez nagyon... Beteges?
- Még akár az is előfordulhat. - Mondjuk a vacsi után, amikor alig bírok majd felkelni az asztaltól, akkor biztosan közölni fogom vele még egyszer, hogy egy istennő.
- Rád bízom magam. - Néztem fel rá mosolyogva egy pillanatra, majd befejeztem a pulyka felszeletelését. Láthatóan a cicának is a kedvére való a fogadtatás és a vacsijával sem ellenkezik. Mondjuk erre addig sem volt példa, amíg nálam volt. Ez a macska olyan, mint én. Mindig bír enni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime19.01.15 12:25








Hayley &
Graham
.
Szó szerint ledöbbentem, hogy Graham jobban emlékezett arra, amit meséltem neki, mint saját magam. Persze nagyon is jól esett, hogy amit mondtam az nem az egyik fülén be, a másikon pedig ki… Aranyos, hogy figyel rám.
- Bónusz pontok járnak neked, hogy tényleg figyelsz rám. Egyébként pedig bármikor benne vagyok abban, hogy együtt meccset nézzünk. – Apám szeretett volna egy fiút is, de lányt kapott ezért egy kicsikét fiúsra sikeredett a neveltetésem. Olyan nő vagyok, ki képes a kedvenc csapata pólójában megnézni délután a meccset, majd aztán ha kell koktélruhába bújni.
- Azért mindig legyen behúzva a függöny. – Pusztán egy jó tanács volt, mert sosem lehet tudni, hogy ki leselkedik utána, vagy éppenséggel utánam, mert én is mindig behúzom a függönyt, ezzel is elkerülöm a kínos pillanatokat.
- Megijesztettelek volna? Pedig nem tűnsz annak az ijedős fajtának. – Én csak fel akarom készíteni az itteni életre, mert még csak most jött, de annyi mindennel kell még szemben találnia magát.
- Hé! Akkor ezt értsem úgy, hogy engem is azok közé a nők közé sorolsz, akik elől inkább elmenekülnél? – Nem tartom magam jobbnak másoknál, csak egyszerűen nem vagyok hozzájuk hasonlítható. Sértve érezném magam, ha Graham máshogy gondolná és nem azt akarom hallani tőle, hogy velem szívesen randizna, csak ne vegyen azokkal a nőkkel egy kalap alá.
- Mit szólsz a vörös borhoz? - Tettem is le az asztalra egy üveg előre behűtött bort. Szerintem a vacsi ízvilágához ez passzol legjobban. Közben pedig az asztalra tettem a köreteket és mindent, amit mára készítettem.
- Szedj amennyi jól esik, remélem mindent végig kóstolsz. - Mielőtt szedtem volna a tányéromra öntöttem a poharamba bort, s neki is.



|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime26.01.15 22:58


Hayley & Graham

Hmm, akár azzal is érvelhetnék, hogy neki aztán semmi szüksége arra a magassarkúra meg olyan melltartókra, amiben annyi szivacs van, hogy mellek már nem is kellenek bele, mert egy zsákban is káprázatos lenne, de azt hiszem, hogy ezt most még egyelőre elhallgatnám előle, bár szerintem egyértelműen gyönyörű és bármiben szép lenne, elbűvölően szép. Egy festékes pólóban, ecsettel és a sörrel a kezében...
- Tényleg nem, de ez azért már durva... Tényleg. - Ez már majdnem olyan, mint amikor öngyilkosságokról meséltünk és beszélgettünk, a maga módján az is elég hátborzongató volt, pláne, ha azt nézzük, hogy akkor költöztem csak ide. Már akkor leesett egyből, hogy Ő nem az az átlagos lány. Minden megvan benne, ami csak egy nőben kívánatos, vonzó és ugyanakkor szimpatikus is lehet, mégis más. Több...
- Hayley, nyuszifül, veled vacsizok, plusz, ha úgy vesszük karácsonyozok. Arról nem beszélve, hogy kész felüdülés, hogy nem jössz még egy lépéssel közelebb minden egyes szavadnál. - Elég frusztráló tud lenni... Megkönnyebbülés számomra, hogy végre van egy nő, aki nem akar rám mászni a nyílt utcán vagy a bejárati ajtómban. Elég kínos, főként finoman közölni, hogy ez nem fog menni és visszautasítani.
- Lassan azért leszek kiutálva az utcából, mert minden nőt visszautasítok. - Tettem hozzá nevetve, mert ez azért tényleg nevetséges, a puszta gondolat, de azért akadtam már szembe egy-két nem csak izgalmasan hangzó, de pikáns ajánlattal.
- Tökéletes választás. Jó ízlésed van. - Vörös és a száraz. Számmora a legjobb választás. Persze megiszom és szeretem az édes borokat is, ahogy a fehéreket, de számmora az igazi bor vörös és száraz.
- Férfi vagyok, szóval enni bármikor bírok és sokat, nagyon sokat és szeretek is, szóval ez nem lesz probléma. - Én megmondtam, hogy a hasamon keresztül szeretne elcsábítani. Ennyi finomsággal menne is. Szedtem is magamnak, de még mielőtt hozzá is fogtam volna a vacsinak, fogtam a poharam és Hayley felé emeltem. - Akkor... A barátokra. Boldog karácsonyt!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime27.01.15 10:54








Hayley &
Graham
.

- Eddig hol is éltél? Ott egyetlen egy kíváncsi szomszéd sem volt? – Mert nemleges válasz esetén csak azt tudnám mondani, hogy akkor kár volt ide jönni, mert itt mindenki térfigyelő kamara módjára működik. Ezt kellene mondanom, de mégsem fogom, hiszen annak csak örülni tudok, hogy Graham lett az új szomszédom.
- Nyuszifül? – Felhúzott szemöldökkel kérdeztem vissza, de aztán végül elmosolyodtam. Valószínűleg nem ez volt a legfontosabb a mondandójában, de mégis ezen akadtam fel először. Nem azt mondom, hogy nem tetszene, hogy becézget, mindössze meglepett.
- Én csak próbálok jó szomszéd lenni. Persze nagy annak a valószínűsége, hogy ha nem lennél szimpatikus számomra, akkor ma át sem hívtalak volna. Kedvellek, de nem kell attól tartanod, hogy az este végén letámadnálak. – Olyan abszurd lenne a jelenet, hogy mondjuk a desszertet már a nappaliban fogyasztanánk el, de akkor már túl nagyunk néhány pohárka boron és aztán csak úgy rá vetném magam.
- Nem hiszem, hogy téged bárki is tudna utálni. – Felnevettem. - Maximum sértve érzik magukat miattad, mert bele gázoltál a női hiúságukba. – Egy nőnek kész katasztrófa átélni azt, ha egy férfi képes visszautasítani. A kertvárosi nők pedig még az átlagtól is bosszúszomjasabbak.
- Úgy éreztem, hogy a sör most nem passzolna a vacsihoz. – Általában azért mégis csak sört iszok, hogy ha iszok. A bort meg meghagyom az efféle ünnepekre.
- Mielőtt enni kezdenél csak annyit szeretnék mondani, hogy hagyjál helyet a desszertnek is. – Remélem abból is jó sokat fog enni, máskülönben az ünnepek alatt fel fogok szedni néhány kilót.
- Boldog karácsonyt! – Emeltem felé boros poharamat mielőtt bele kortyoltam volna a borba. Már éppen elkezdtem volna enni, mikor a cica felugrott az ölembe. Csaknem megijedtem, hiszen ehhez nem vagyok hozzá szokva, de egy pillanat alatt megbocsájtottam neki, mivel olyan aranyos. Hangos dorombolásba kezdett miközben az ölemben összekuporodott.
- Ezek szerint már megkedvelt. – Szép finoman simogattam a cicát, miközben neki láttam az evéshez.
- Finom? – Kíváncsiskodó tekintettel figyeltem Graham minden mozzanatát.




|
[/color]
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime27.01.15 15:25


Hayley & Graham

- Carson City... De facér sem voltam mindig. Talán Te nem néznél gyilkos pillantással minden nőre, ha szemet vetnének a barátodra? Most viszont úgy néz rám minden nő, mint aki menten felakar falni. Kezdek félni Tőlük. - Oké, nem komolyan félek, de azért hátborzongató. Az sem lepne meg, ha egy reggel arra érnék haza, hogy valaki vár a hálószobaágyamba. Oké, bevallom pislognék, de simán elképzelhetőnek tartom. Egy határozott célokkal rendelkező nőt alábecsülni mindig hiba.
- Karácsonykor hogyan lehetsz ilyen ünnepontó? - Pár másodpercnyi komolyság után kitört belőlem a nevetés. Azt nem mondhatom, hogy nem lenne a kedvemre, ha az este végén letámadna, mert férfiból vagyok, de valószínűleg ettől függetlenül még visszautasítanám. Annyira is vagyok férfi a talpamon. Nem arról van szó, hogy nem nézném ki belőle, hogy lenne hozzá elég bátorsága, mert szerintem nagyon is lenne, csak nem tűnik olyan kapkodó nőnek, aki előbb szaggat és tép és csak utána gondolkodik.
- Elnézést kérek. Finnyás vagyok. - Tettem fel mindkét kezem megadóan. De az nagyon és mindenben. Nőkben is. De most kivételesen nem erről van szó, nem azért nem éltem a kínálkozó lehetőségeim egyikével sem, nem azért nem használtam ki, amit lehetett volna, mert egyik sem lett volna elég jó vagy épp csinos. csak épp nem éreztem volna egyiküket sem a magaménak. Arról nem beszélve, hogy azokat a nőket nem lett volna nagy kihívás megdönteni. abban meg mi az izgalmas?
- És a festékes póló sem épp... Tényleg sikerült kiszedni belőle? - Erősen kétlem, hogy folt nélkül kijött volna a pólójából, főleg ha nem mosta ki azonnal és meg is száradt a felsőjén.
- Lennél a feleségem? - Pillantottam fel rá hatalmas kérlelő szemekkel. Szerintem nem kell részleteznem, hogy ez most egyáltalán nem volt komoly, csupán csak így akartam kifejezni, hogy nem csak finom, de mennyei és azt hiszem hozzátudnék szokni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime28.01.15 8:20








Hayley &
Graham
.

- Ha a helyzet meg kívánja nagyon is gyilkos pillantásokat tudok vetni arra, akit konkurenciának tartok. – Eddig egy pasiért sem küzdöttem. Az aki nem tud engem eléggé értékelni, az meg sem érdemel.
- Erről csak te tehetsz. Ha nem néznél ki ennyire jól, akkor nem is kellene a környékbeli nőktől tartanod. – Még mindig nem akarom elhinni, hogy egy ilyen férfinak tényleg nincs senkije. Nem is tudok mire gondolni… Talán csak nem akar még elköteleződni, ezért egyedülálló még.
- Pusztán gondolok a következményekre. Mert azért valljuk be eléggé kínos lenne, hogy ha megtenném. – Akaratlanul is elnevettem magam, már pusztán azért is, mert túl élénk a fantáziám és elképzeltem azt a jelenetet, mikor szó szerint letámadom. – Szóval nem kell feszélyezve érezned magad mellettem. – Én nem vagyok olyan jó, mint a legtöbb kertvárosi. Hiába látom benne a vonzó férfit azért még tudtában vagyok annak is, hogy Graham a szomszédom is egyben.
- Na de ennyire? Nem hiszem el, hogy egyetlen egy nő sem akadt, aki tetszene. – Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy mi az, ami egy nőben megfogja. Mert szerintem a külső az, ami megfogja, míg a belső, ami megtartja. Legalábbis én tényleg így gondolom.
- Sajnos nem, ezért kárpótlásul kérek helyette egy másik pólót. – Nem történt tragédia, de remélem érti a humoromat, mert nem mondtam ám komolyan, hogy jön nekem egy másik pólóval. Elvégre én tehetek arról, hogy ügyetlen voltam és végül a festékes lettem.
- Nem! – Gondolkozás nélkül vágtam rá a választ. - Legközelebb gyűrűt is hozz magaddal és talán akkor igent mondanék. – Felszabadultan elnevettem magam. Olyan jól érzem magam a társaságában, mintha legalább már évek óta ismernénk egymást.
- Annak viszont örülök, hogy ízlik, mert nagyon izgultam az miatt, hogy esetleg nem fogod finomnak találni. – Tudok néhány receptet, de ettől még nem gondolom, hogy akár egy tv-s főző show-ban is szerepelhetnék a főzési tudományommal.


|
[/color]
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime28.01.15 15:39


Hayley & Graham

- Egy ilyen nő mellett a férfinak kell gyilkos pillantásokat szórni, méghozzá nem is akármilyeneket. - Tagadhatatlanul gyönyörű és valósággal bolond lenne az a férfi, aki mégis inkább lecserélné vagy félre-félre kacsingat más nők után. Én le sem venném a szemem róla és nem azért, mert attól tartanék, hogy féltékeny lesz, hanem mert olyan szép, hogy nem is akarnám, egész nap csak csodálnám, hogy milyen káprázatosan szépséges minden porcikájában.
- Nem vicces. Tényleg... Ilyen elvetemült nőkkel még sosem volt dolgom. - Valahogy még sincs kedvem legyél Te a vad vagy pedig a vadász játékot játszani. Most egyelőre egyik sem akarok lenni. Talán el sem hinné nekem, hogy férfi létemre egyik nő sem igazán keltette fel az érdeklődésem, mármint ha egyet is randira kellene hívnom, akkor nagy valószínűséggel az Ő lábai elé térdelnék könyörögve, hogy randizzon velem.
- Kínos? Mégis kinek...? - Vontam fel a szemöldököm meglepetten, majd sejtelmesen elmosolyodtam. Ez sem jellemző rám bárkivel kapcsolatban. Mondjuk ilyesmit egy nőnek sem mondtam volna a környéken, mert na Ők egész biztosan komolyan is vennék.
- Hmm... Talán mégis. Épp csak lehet nem látom annak értelmét, hogy bármit is elsiessek. - Időm van elég bőven kialakítani mindent az elképzeléseim szerint. Én valahogy már túl komolynak érzem magam a futókalandokhoz, sokan velem ellentétben elég komolynak nem tartják még magukat túl a harmincon elég érettnek egy egészséges kapcsolathoz én viszont azt érzem, hogy felnőttem és egy úttal ki is nőttem már ebből.
- Természetesen kisasszony, meglátom mit tehetek az ügy érdekében. - Végül is nem kért sem lehetetlent, sem teljesíthetetlent. Simán elképzelhető, hogy még meglepem egy pólóval kárpótlásul, bár nem az én hibám volt... Ezt igazán nem kenheti már rám.
- Oh, már majd elfelejtettem... - A hatás kedvéért gyorsan matatni kezdtem a zsebeimben. - Hová a fenébe tehettem? Tudom, hogy valahol ide tettem, itt kell lennie... - Matattam tovább, majd levettem az ujjamról az enyém. Természetesen ez nem egy jegygyűrű és nem is volt az sosem, csak egy gyűrű, amit viselek.
- Na és most... Ez megvan. Hayley Woodson, megtisztelnél azzal, hogy hozzám jössz feleségül? - Mutattam fel a gyűrűt. Bevallom engem is rendesen fojtogatott már a nevetés, de a válaszra még mindenképp kíváncsi lennék.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime29.01.15 20:09








Hayley &
Graham
.

- Túlzol. – Legyintettem egyet, de közel álltam ahhoz, hogy zavarba jöjjek. Ami különös, mert nekem nem szokásom csak úgy az, hogy bármitől, vagy bárkitől zavarba jöjjek.
- Vagy hozzá szoksz, vagy megszöksz innen. – Újfent elnevettem magam, persze nem akarom, hogy elmenjen. Igaz még alig ismerjük egymást, de megkedveltem annyira, hogy ha kilépne az életemből akkor hiányozna.
- Mondjuk nekem. Miért neked nem lenne az? – Tegyük fel, hogy ma este kissé megártana a bor és rá mozdulnék Graham pedig lenne annyira úriember, hogy nem hasznánál ki a helyzetemet és visszautasítana. Ne az már nagyon is kínos lenne számomra.
- Igazad is van, nem kell kapkodni. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ki az, aki mégis felkeltette az érdeklődésedet, de valahogy úgy érzem, hogy ezt a titkot inkább megtartod magadnak, jól gondolom? – Azért mégis csak furdalja az oldalamat a kíváncsiság, erről pedig nem tehetek, mindig is kíváncsi voltam. De ha annyit teszek, hogy türelmesen várok, talán akkor is kiderül, hogy Graham kit nézett ki magának.
- Ugyan Graham csak vicceltem. Nem várom ám el, hogy egy másik pólóval kárpótolj, hiszen nem tehetsz arról, hogy ügyetlen voltam. – Óvatosabbnak kellett volna lennem a festékes vödörrel, vagy talán Graham helyett arra az ajtófestésre figyelhettem volna.
Nevetgélve néztem végig Graham produkcióját, de tényleg megdöbbentem mikor a gyűrt felém tartotta. Persze a hatás kedvéért szám elé kaptam kezemet, előadva a meghatódott menyasszonyt.
- Igen! Graham Hastings lennék a feleséged! – Kezemet felé nyújtottam, hogy az ujjamra tudja húzni a gyűrűt. Mindvégig próbáltam komoly lenni, pedig legszívesebben felnevetnék, hogy Graham volt olyan elvetemült, hogy megkérte a kezemet, még akkor is, ha jól tudom csak szórakozunk, mert ez egyáltalán nem volt komoly lánykérés.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime31.01.15 19:41


Hayley & Graham

 - De. Talán. Ha eljutnánk addig, de nyugi, nem áll szándékomban leitatni Téged, azután meg visszaélni a helyzetemmel, bár fogalmam sincs mi lenne a kínosabb, a visszautasítás vagy, ha engednénk egymásnak? De őszintén szólva szerintem nem érné meg... - Tartottam egy kis szünetet. - Szerintem nem érné meg, hogy ezért aztán kerüljük egymást, mert mégis csak tudjuk, hogy beszélnünk kellene róla, de egymás szemébe már nem tudnánk nézni. Na az kínos... - Talán már is túl nagy közöttünk az őszinteség, ezt pedig nem a bor teszi, nekem legalábbis nem kell ahhoz különösebb mennyiségű alkohol, sőt egyáltalán nem kell ahhoz alkohol, hogy képes legyek valakivel őszintén beszélni, legyen szó bármiről, legfeljebb zavarban lennék, de attól még menne.
- Egy úriember ilyesmiről nem beszél, nem volna illendő. - Kétlem, hogy azt kellett volna mondanom, hogy: Te. Mert valóban számmora az egyetlen szimpatikus nő, leszámítva persze az újdonsült kis barátnőmet a szomszédból, de kétlem, hogy bármelyiküknek oda lenne a féltékenysége, mivel Sammy egy rendkívül bájos nyolc éves kicsi lány.
- Jól van, akkor szóljál csak rám, hogy ne legyek már ilyen gáláns. - Túl figyelmes volnék? Én kérek elnézést. De ez még persze nem jelenti azt, hogy ha akarom nem fogom meglepni egy új pólóval. Ehhez szerencsére nem kell az engedélye.
- Már kezdtem azt hinni, hogy előbb még sípcsonton fogsz rúgni az asztal alatt, amiért nem ereszkedtem fél térdre... - Jegyeztem meg mosolyogva, miközben egyik kezemmel finoman megfogtam az övét, a másikkal pedig felhúztam a gyűrűt a bal kezére. Lassan felálltam az asztaltól, majd elé lépve nyújtottam felé a kezem jelezve, hogy táncoljon velem...

*-*

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime01.02.15 3:20








Hayley &
Graham
.
Valójában fogalmam sincs, hogy ez a téma mégis hogyan merült fel bennünk… Mármint az, hogy Graham és én bármikor is összegabalyodhatnánk egymással. Jobbal bele gondolva ha logikusan gondolkozunk, akkor mégis mindketten egyedül állóak vagyunk és elvégre semmi sincs, amiért ne közeledhetnénk egymás felé, leszámítva azt, hogy szomszédok vagyunk. Most tartunk az ismerkedős fázisban és kedvelem, ezért azt pláne nem akarom, hogy bármi kínos dolog miatt megromoljon a kapcsolatunk vagy eltávolodjunk egymástól.
- Ha bele egyezel, akkor ezt a témát lezártnak is tekinteném, hiszen egyikünk sem akar a másikra rámászni, pláne nem akarjuk kínosan érezni magunkat egymás társaságában. – Olyan szintekre fog tévedni a fantáziám, ahová nem lenne szabad, ha tovább feszegessük ezt a témát, hogy mi lenne, ha bármi is lenne közöttünk… Mert ha egyszer beindul a fantáziám…
- Léteznek még úriemberek? – Nem is tudom, hogy miért lepődtem meg ezen, elvégre számítottam arra, hogy ezt a titkot most még nem fogja velem megosztani, kíváncsiságom ide, vagy oda.
- Mit érnék el azzal, ha rád szólnék? – Graham más, mint a többi férfi, akit eddig valaha ismertem. Hozzá képest mindenki alpárinak számít, sőt még a legjobb fiú haveromat is annak mondanám. Míg Graham olyan nemesi, mintha egy régebbi századból származna, vagy talán csak ezt teszi a jó nevelés.
- Még csak az kellene, hogy a jövendőbeli férjemben kárt tegyek. – Halkan felkuncogtam. Szinte ámítva néztem, hogy felkerül az ujjamra a gyűrű. Olyan valóságosnak tűnt, mert hát valóság is volt, de talán ezzel nem kellene szórakoznunk, mert egy lánykérés végül is komoly dolog.
- Egy kicsikét nagy, de egyébként tökéletes. – Néztem az ujjamon lévő gyűrűre miközben kezemet felé nyújtottam, hogy felálljak és táncolhassak vele.
- Hm, mindent össze foglalva… Életeket mentesz, úriember vagy, tudsz táncolni és még ha ez nem lenne elég még a főzési tudományommal is meg vagy elégedve, talán nekem kellett volna megkérnem a te kezedet. - Lassan felsiklott kezem vállára, engedve, hogy Graham vezessen tánc közben.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Graham & Hayley - christmas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Graham & Hayley - friss hús
» Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM
» Represent Hawaii - Hayley & Graham
» Hayley E. Shine
» Hayley Woodson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hayley Woodson - Hastings háza-