welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
EOF - Empire of Fantasy
Vendég
09.12.17 8:27
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (780)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Andres Nathaniel Blake

Candice Westmiller

Zooey A. Benedict

Lyna Hill

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Galéria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Galéria 02.01.17 10:34

>> Hannah Emma Williams & Allison Thwaite

* * *
"Life is ten percent what happens to you and ninety percent how you respond to it. - Lou Holtz"

* * *

Az egész alakos tükör előtt álló fiatal nőt bámulom. Vörös ruhája testéhez tapad ezzel kihangsúlyozva idomait, hosszú, barna begöndörített és hajlakkal megerősített fürtjei arcát keretezve omlanak vállára, s ettől úgy tűnhet, mintha tudná, mit akar az élettől. Mintha sötét múltját elkendőzhetné egy csinos ruhával és egy jól összehozott nem túl erős sminkkel. Az ajka megrendül az emlék hatására, arca pedig komolyra fordul, mintha csak elvették volna a kedvét. Megfordulok s a nő is velem együtt fordul, s ekkor döbbenek rá, hogy talán nem is vagyok annyira ronda, mint ahogy én azt egészen eddig gondoltam. Hajam megigazítom és az éjjeli szekrényemhez sétálok, hogy egy utolsó pillantást vessek anyám képére, akinek szépsége minden ember életét beragyoghatta volna. Visszatartom könnyeim és piros retikülömmel az ajtó felé indulok. Magamra terítem a vastag bundám és fogok egy taxit a galériába menet.
Szeretem ezt a várost, még akkor is, ha a szerencsejáték városa és a bűnözők szabadon járkálnak az utcákon. Nem félek tőlük, sőt, egyenesen keresem a veszélyt, de a mai nap a megnyitómra igyekezve egészen máson jár az agyam. Ez a nap nem is lehetne jobb. Chloe, az egyik barátom rendezett nekem egy kiállítást a képeimből, amelyre meghívott számos újságírót, politikust és egyéb műkedvelőt, így lehetőségem nyílik arra, hogy fontos emberekkel találkozzak. Rendkívül hálás vagyok Chloe-nak, bár kissé meg is lepett az ötletével, de nem bánom. Talán ideje lenne már annak, hogy a város felfigyeljen rám, hiszen egész eddig csak kisebb újságoknak fényképeztem s nem törődtem saját elképzeléseimmel, de most hogy itt állok a küszöbén, kissé megijedtem. Ezernyi kérdés cikázik a fejemben, de nem hagyhatom, hogy a kérdések miatt elkalandozzon figyelmem, így mikor felérek a galériába, leadom a bundám az öltözőbe és saját fényképeim között elsétálva kutatom Chloe-t.
A műsor már épp elkezdődött s a beszédem is megvolt, ami alatt egész végig izgultam, a mikrofont szorongatva akadt meg a szemem egy szőke, nagyjából velem egykorú fiatal, smaragdzöld ruhát viselő nőn, aki épp ebben a pillanatban toppant be a kiállításra. Nem tudom, miért figyeltem fel rá, talán azért, mert senki más nem volt, aki után érkezett volna, talán azért, mert éppen arra néztem… talán, de az igazat megvallva, annyira nem is volt fontos, így beszédem után rögtön egy pincért kerestem, hogy egy finom pezsgővel öblítsem le a felgyülemlett feszültséget, amit a tömeg előtti köszöntőnek köszönhetek.
 Szavak: 379 × Shatter me × codes by Allison
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Galéria 02.01.17 17:10

Allison & Hannah

É

szre sem vettem, hogy ennyire elkésetem, csak próbáltam úgy tenni, mint aki eddig is itt lett volna, kisebb – nagyobb sikerekkel, bár inkább kisebbekkel, mert csak az nem vette észre, hogy egész este nem voltam ott akinek olyan erős dioptriás szemüvege van, hogyha rossz szögben áll, és keresztül esik rajta egy fénysugár elfüstöl egy vasajtót. A beszédek kellős közepén érkeztem meg, így élveztem, hogy csak a hátát látom az embereknek, és ha nem nyikordul meg az a nyamvadt ajtó akkor még talán a pódium főszereplője sem vett volna észre, de ekkora szerencsém persze nincs, de legalább nem tett szemrehányást, akkor tuti itt süllyedtem volna el szégyenemben menten, az már egyszer biztos, még akkor is ha nem én tehetek arról, hogy későn szereztem tudomást erről az egészről, és, hogy pont nekem kell részt vennem rajta, mert a főnököm túl lusta azt a hatalmas fenekét belepréselni bármibe is. Érdekes témát sikerült a szerzőnek megfogni a képek által, olyan nem titkolt mélység árad belőle, amit csak az nem vesz észre, aki tényleg nem akar. Vannak kiállítások amiket én, mint műértő látom ki a képek rejtett lényegét, de itt még keresni sem kell, vagy azon gondolkodni mire is gondolhatott. Szinte azonnal árad belőle az érzések tömkelege, mindenkiben kicsit mást mozgat meg, hisz nem mindenki éli meg ugyan úgy a fájdalmat. Nem tudom miért, de a képei láttán az az érzésem támadt, hogy szorosan magamhoz akarom ölelni őt, és csak halkan suttogni, hogy minden rendbe fog jönni. Úgy éreztem muszáj tovább mennem, mert ha még öt percig néznem kell elbőgöm magam, egy pohár pezsgőért nyúltam és el akartam fordulni a képtől, amikor véletlenül összeütköztem egy vörös ruhás nővel, a pezsgőm az utolsó másodpercben sikerült megmentenem, hogy ne landoljon a látványosan gyönyörű ruháján.
- Uram isten! Ne haragudj! Nem volt szándékos. Nagyon sajnálom. Próbáltam szabadkozni, és menteni a menthetőt, valahogy reméltem, hogy nem mindenki minket néz. Hiába…

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Galéria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Gyíkok Kódexe