welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Oliver & Vanellope Vote_lcapOliver & Vanellope Voting_barOliver & Vanellope Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Oliver & Vanellope

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime21.04.15 23:05

Oliver & Vanellope Tumblr_mzhu61ilor1qmx8nto7_250Oliver & Vanellope Tumblr_m8fcafiepW1rqtr9uo3_500
Vanellope & Oliver

Vanellope csináld ezt, Vanellope csináld azt. A hócipőm tele van vele, hogy mindenki megmondja, szerinte éppen mit kéne kezdenem magammal. Annyira utálom ezt az egészet, hogy ellenszenvem már kihat az orvosra, de még a helyre is. Tudom, hogy ez a lakása, és tudom, hogy nem ő rendelt be, nem miatta kell itt csöveznem, de te jó ég, annyi más dolgom lenne, annyira utálok itt lenni és annyira rohadtul nincs időm, kedvem, energiám!!! Még kedves sem tudok lenni vele, mert közben az tekereg az agyamban, hhogy mikor nem tartom vele a szemkontaktust, akkor a kötéseimet nézi vajon?! Ha igen, tuti, hogy kiakadok neki itt és most. Enyhén szólva nem vagyok most éppen békés hangulatomban, bármennyire is igyekszem kedves lenni mert ez mégis mind a kettőnk érdeke, nem megy, csak olyanok torulnak ajkaimra, mint, hogy "menjen a francba a hülyeségével, megleszek én magam". Ez persze hülyeség. Ordít rólam, hogy nem vagyok meg magam, de még abban is kételkedek, hogy az ő patronálásától jobban lennék. Karba font kézzel gubbasztok a számomra kijelölt helyen és csak fintorgok, mintha az megoldhatna bármit is.
- csak írja alá, hogy semmi bajom nincs, egyáltalán, hadd menjek, szabaduljunk meg egymástól. - Ajánlom vállat rántva. neki teljesen mindegy, nem igaz? Ígyis úgyis kap pénzt a kórháztól, amiért időt szakított rám. Nem kell túlspilázni ezt az egész helyzetet. Én jobbra megyek, ő meg itt marad, és kész. Boldog, boldog vagyok. Persze, léteznek elhivatott bolondok, akik nem adják fel, mert az már milyen lenne mégis, de könyörgöm, ő ne legyen olyan, váljunk el most egymástól békében, míg nem haragszom rá.
- Nincs mit mondanom magának. Csak egy idegen. De még a testvéremnek sincs mondani valóm. - Pedig igazán, ő tehet az egészről. Miatta vagyok itt, ez az ő sara. ő mégse hurcolta ide senki, nem tudom, hogy hogy úszta meg, de menjen a francba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime23.04.15 9:10





Vanellope & Oliver


Hangosan csörgött reggel a vekker. Lustán nyúltam az óra után, hogy lenyomjam. Ha tehetném tovább lustálkodnék az ágyban, de sajnos fel kell kelnem, mint mindenki másnak, hiszen vár a munka. Annyi szerencsém van, hogy a munkaidőmet én osztom be, nincs főnököm, egyedül csak saját magamnak tartózok elszámolni valóval. Sőt, nem kell a reggeli dugóba ragadva sietnem a munkahelyemre, mert az irodámat a lakásomban rendeztem be, itt kényelmesen tudom fogadni a pácienseimet. Nagyot nyújtózkodva keltem ki az ágyból. Gyors fürdőszobai látogatásom után magamra kaptam a szokásos öltönyömet. Megtehetném, hogy pólóban, farmerban fogadom a pácienseimet, de valahogy úgy érzem, hogy az öltöny viseletet megköveteli a szakmám. Végül is, hogy nézne már ki az, ha szakad farmerban és megkopott pólóban győzködném az ügyfeleimet arról, hogy minden rendbe fog jönni az életükben? Kell az öltöny, mert számomra fontos a megjelenés.  
- Olyan rossz társaság lennék, hogy meg szeretne szabadulni tőlem? - Nem írhatok alá semmit sem, hiába is szeretné. Valószínűleg ha tényleg úgy lenne ahogy mondja, akkor most nem élveznénk egymás társaságát. Hozzám nem azért jön bárki is, mert olyan boldog és elégedett lenne az életével, van aki önként jön, van akinek nincs más választása, de lényegében ez nem változtat azon, hogy nekem nem szoktak örülni az emberek. Ebből a szempontból nézve ez egy hálátlan szakma. Ennek ellenére mégis jó érzés másoknak segíteni, amikor a legnagyobb szükségük van rá.
- Vanellope ha úgy érzi, hogy nincs számomra mondani valója, akkor ne mondjon semmit sem. Az is elég, hogy ha ülünk és nézzük egymást. - Néha a csend többet mond bármely szónál. Egy kis fordított pszichológia. Nem kényszeríthetem arra, hogy beszéljen, ha nem akar beszélni. Van választása, ha pedig megunja a hallgatást biztosra veszem, hogy meg fog szólalni. Micsoda szerencse, hogy szinte már félelmetesen türelmes vagyok, kivárom.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime03.05.15 12:53

Oliver & Vanellope Tumblr_mzhu61ilor1qmx8nto7_250Oliver & Vanellope Tumblr_m8fcafiepW1rqtr9uo3_500
Vanellope & Oliver


Finotorogva válaszolok a kérdésére. Hogy mennyire magára vesz mindent ez a doki, észvesztő.
- Csupán nem szeretem a kötelező programokat, szerintem ez azért érthető - Forgarok szemet. Mondjuk a doki jóképűsége sokat javít a hangulatomon és a helyzet gusztustalan mocskán. Mivel igen. Dr. McAvoy az egyik legjobban kinéző úr, akivel összehozott a sorsom, már jóideje. De ez sem segít ezen az egészen. Utálok itt lenni, és úgy tenni, mintha nagyon érdekelne a helyzet, és meg akarnék gyógyulni. Ennek a fő oka az lehet, hogy szerintem nem is vagyok beteg. Ez az egész a testvérem hibája, és ennyi. Majd kipihenem. Gonodolom, jobb pihenés lenne, ha ezt az időt arra fordítanám, hogy a lélekdokival hemperegjek az ő lakásán, mert, hogy az enyémbe be nem teszi a lábát, az holt biztos. Kár, hogy igazi orvosnak tűnik, aki tiszteletben tartja azt a marhaságot, hogy nem mászunk rá a betegeinkre. Pedig lenne néhány kellemes óránk együtt.
- Nagyon megnyugtató, hogy erre megy el az adófizetők pénze. Hogy mi nézzük egymást. Bár magát kifejezetten kellemes bámulni - vallom be, mellé pedig legyűröm a vágyat, hogy szemet forgassak. Inkább leveszem a cipőimet egy-egy kecses mozdulattal és törökülésbe ülök. Ez így sokkal megnyugtatóbb, meg kell mondanom. Viszont engem kemény fából faragtak, nem hat meg ez a szövege. Legalábbis közel sem azonnal. Helyette fél órán keresztül ülök, csukott szemmel. Gondolataim már a meztelen Oliver körül cirkálódnak, ám erre sajnlatos módon azt kell észre vennem, hogy a nyugis ücsörgésemben elkezdtem kegyetlenül beindulni rá, pedig csak az illatát érzem az orromban. Inkább kinyitom a szemem, és megköszörülöm a torkom.
- Kérdezzen valamit, amire válaszolhatok - Ajánlom fel, mert fogalmam sincs, egyáltalán hol akarja, hogy elkezdjem az ilyesmit. Muszáj itt ülnöm még körülbelül  egy órán át. Persze, lehet hogy ő már nem akar bezsélgetni, de az már nem az én saram.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime03.05.15 23:48





Vanellope & Oliver


Ellenséges velem, pedig még nem is ismer, ennek ellenére mégis biztos vagyok abban, hogy ha képes lesz félre tenni ezt az ellenségeskedést szép lassan megismerjük egymást, s akkor tudok neki segíteni. Elvégre nem véletlenül kellett eljönnie hozzám, tisztában vagyok a kórtörténetével, de szeretném hallani Vanny saját verzióját is. Érdekel, hogy Venellope miként látja a körülötte zajló dolgokat, s miként dolgozza fel a történteket.
- Természetesen érhető, de minden csak felfogás kérdése. Nem kellene úgy tekintenie az ide látogatásaira, mint kötelező programra, egyszerűen gondolhatna úgy is rá, mint kötetlen beszélgetésre, ahol az orvosi titoktartásomnak hála minden, ami itt elhangzik köztünk fog maradni. -  Legalábbis majdnem minden, ha másokra közveszélyes lenne, vagy elárulná, hogy meg akarna ölni valakit, akkor kötelességem bevonni a hatóságokat, de egyébként bármi más titkát kötelességem megőrizni. Szeretném, hogy megbízna bennem, de tudom, hogy a bizalmat ki kell érdemelni, de remélhetőleg idővel sikerrel fogok járni és Vanny képes lesz megnyílni előttem.
- Szeretném, ha beszélne Vanallope, de semmit sem akarok magára erőltetni, ezért annyi időt kap, amennyit csak akar. Ha pedig napokig kell egymást néznünk, mire hajlandó lesz beszélni, akkor is megéri várni. – Igyekeztem figyelmen kívül hagyni a rám tett megjegyzését. Első szabály: mindig tarts szem előtt a titoktartást. Második: Mindig hárítsd a páciensek közeledést, sose gabalyodj össze velük. Harmadik: Nincs lehetetlen, minden csak elhatározás kérdése, mindenkin lehet segíteni. Legalábbis szeretnék nagyon ebben hinni.
Valójában csak csodálni tudtam a kitartását. Legalább fél óráig kitartott, ennél többre számítottam, de nem bántam, hogy megtört. Mindvégig le sem vettem róla tekintetemet, néha-néha pislogtam csupán, ahogy figyeltem a velem szemben ülő hölgyet. Legalább idő közben volt időm gondolkozni, hiszen tényleg sokat mondó tud lenni a csend is, néha sokkal többet elárul, mint egy hosszú beszélgetés. Rájöhettem arra is, hogy Venellope makacs, ami a mi esetünkben gondot is jelenthet, de ha a kitartását sikerülne valami másra használnia, akkor előbb szabadulhatna az irodámból.
- Szóval úgy döntött, hogy inkább megpróbál együttműködni velem? – Érdeklődve vontam fel szemöldökömet, miután megszólalt. Nincs ellenemre, de hirtelen ért ez a gyors váltás, netán taktikát váltott volna velem szemben?


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime05.05.15 23:11

Oliver & Vanellope Tumblr_mzhu61ilor1qmx8nto7_250Oliver & Vanellope Tumblr_m8fcafiepW1rqtr9uo3_500
Vanellope & Oliver


- Én értem amit mond, de magamtól sem szoktam beszélgetni. Nem az a fajta vagyok, aki besétál valami puccos plázába és be nem áll a szája, míg egyik ruhát rángatja magára a másik után. - Van valami iszonyatosan irritáló a magázásban. Talán az, hogy olyan szörnyen idősnek érzem magam tőle, vagy mert hiavatlos, illetve kilóméterekre helyezi tőlem azt, akivel éppen beszélek.
- Kérem, hagyja abba a magázást. Ha szeretné, én folytatom, ha attól jobban érzi magát, én viszont kényelmetlenül leszek tőle és zavarba jövök. Márpedig úgy nem tudok kicsit sem kommunikálni -   Mondom, de ezzel le is zártam. Becsukom a szemem és elhatárolódok tőle. Nem akarok beszélgetni, és tartom is magam az elhatározásomhoz elég sokáig, de aztán az átkozott hormonjaim közbeszólnak. Muszáj megállítanom a begerjedési folyamatot, ezért is szólalok inkább meg, amit a doki, egyébként teljesen érthetően, közeledésnek vesz. Nem kéne.
- Általában zenét hallgatok. A nap minden egyes percében. Kellően elnyomja a gondolataimat. Ne, mintha rossz dolgok lennének benne, csak zavar. Nem tudok alkotni nyugodtan. Most viszont elég bizarr lenne, ha benyomnék valami metált, nem? - Vonom fel finom ívű szemöldökömet. Karba font kézzel nézem őt.
- Utálom a csendet - Rántom meg a vállam és előveszek egy rágót, hogy legyen mire figyelnem, mivel úgy látom, ő nem akar igazából semmit sem kérdezni.
- Jó, akkor kérdezek én. Mi az oka, hogy ide küldtek?  Úgy értem, persze, rossz volt, ritkán használnak túszként de nem gondolnám, hogy kiborultam annyira, mint a a lány, aki felváltva zokogott és nevetett. Nézetem szerint én jól vagyok. És nem értem az ittlétem okát - ha nem kérdez értelmeset, akkor megteszem én, mert ez így nem maradhat, és ez éppen érdekel is.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime12.05.15 23:11





Vanellope & Oliver


El kell ismernem, hogy van benne kitartást, bárcsak másra használná ezt fel, mint a velem szembeli dacoskodásra. Ha rajtam múlna, és nem lennének még utána is időpontra jövő páciensek, akkor egész nap képes lennék vele szemben csendben ülni és várni a csodára. Viszonylag úgy fél óra hallgatás után megtörte a csendet.
- Micsoda szerencse, hogy nem egy plázában vagyunk, ezért ruhákat sem kell próbálgatnia. – Noha tisztában vagyok azzal, hogy nem pontosan ez lenne a mondandója lényeg, sőt teljesen megértem, hogy mire akar kilyukadni.
- Nyugodtan tegezhetjük egymást. Nem szeretném, ha feszélyezve éreznéd magad. – Elvégre azt akarom, hogy képes legyen előttem megnyílni és beszélni a történtekről, de ehhez egy bizonyos kellemes légkör is szükséges.
- Sok esetben hasznosnak vélem a zeneterápiát, de most inkább ne akarjuk a zenével elnyomni a gondolataidat. – Inkább az lenne a célunk, hogy előhozzuk a gondolatait, megtudjam, hogy mit érez a történtekkel kapcsolatban. Habár a zene terápia segíthet a kapcsolatok létrehozásában, a kommunikációban, noha több ilyen zenével kapcsolatos terápia is van.
- Tény, hogy eléggé bizarr lenne, viszont érdekes zeneválasztás, tudtommal legtöbben a klasszikus zenére esküdnek, nem pedig a metálra. – Ahogy én is szeretem a klasszikusokat, de nem zárkózok el semmilyen korszerű zenétől sem. Mégis főzés közben inkább a lágy dallamokat kedvelem, csak úgy, mint a sorozatbeli doktor Hannibal Lecter, de annyi különbséggel, hogy én se embereket, sem pedig pácienseket nem gyilkolok le, hogy a különböző testrészeiket főzzem meg.
- Ha jól vagy, mint ahogyan állítod, akkor miért tettél kárt magadban? – Azt hiszem ennél jobban nem is szükséges a nyakán lévő sebhelyekre céloznom. Hatalmas traumán ment keresztül, nem szégyen, ha most szüksége lenne valakire, aki segít neki ezt a nehéz időszakot átvészelni. Biztos, ha fordított esetben lennénk, ha én éltem volna át hozzá hasonló élményeket, akkor nekem is szükségem lenne valakire. Úgy vélem ahhoz is bátorság kell, hogy képesek legyünk bevallani saját magunknak, hogy bizony segítségre van szükségünk, mert egyedül képtelenek vagyunk megoldani a saját problémáinkat.
- Semmit sem akarok erőltetni, akkor beszélsz a történtekről, mikor készen állsz már arra, hogy beszélj róla. – Érdekelne, hogy milyen hatással van rá, hogy esetleg vannak-e rémálmai. Minden ember más és más, mindenki máshogy éli meg az élete legsötétebb pillanatait. Van, aki könnyedén túlteszi magát mindenen, s van akinek segítség kell ahhoz, hogy le tudja zárni a múltját.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime18.05.15 19:24

Oliver & Vanellope Tumblr_mzhu61ilor1qmx8nto7_250Oliver & Vanellope Tumblr_m8fcafiepW1rqtr9uo3_500
Vanellope & Oliver


- A klasszikus maximum altatónak jó, másnak nem igazán használ nálam. - Tudom, nem megbeszélésnek dobta fel, de ez az első dolog, amire igazából hajlandó vagyok válaszolni, és belekezdeni akármibe is. Végül is ez egy jó téma, normális, és könnyen kezelhető.
Azonnal felnevetek a következő kérdésre, annyira... kínos és abszurd, te jó ég. Vagyis nem az, de ez a téma pont... Összébb húzom magam a kanapén, erősen marva alsóajkamba. Mérlegelek villámgyorsan. Ellenállhatnék, nem kötelezhet arra, hogy elmondjam, de akkor biztos, hogy nem fog véget érni ez az egész szenvedés a közeljövőben, hanem kínlódhatunk örökké.
- A hangok miatt. Valahogy be kellett fogni a szájukat - Mindezt úgy közlöm, mintha csak az időjárásról cseverésznénk ilyen kurtán furcsán.
- Az ikrem problémás srác, mindenbe beleártja magát. Olyanba is, amibe nem kéne - Ezzel letudtam azt a részt, amit előzménynek hívhatnánk. Nem fogom kiadni őt senkinek, és nem is lényeges a történtekkel kapcsolatban a "ki" rész.
- Mivel én vagyok az egyetlen élőlény a földön, aki közeláll hozzá, engem választottak ki, hogy megleckéztessék őt. Mivel épp kifogytak a korszerű eszközökből az egyetlen, ami kézre akadt, az egy jó kis elektrosokk gép volt. - Nem érezni semmit ki a hangomból, de ujjaim meg-meg rezdülnek, pont, mintha most is áram alatt lennének, az agyamban pedig megkezdődnek a halk kis pusmogások. Halk moraj, mintha csak a tenger lenne. Megrántom egy picit a fejem, csend lesz.
- Azóta vannak a hangok. Kiesett jópár dolog az emlékezetemből, így azt sem tudom, melyiket hallottam már tényleg. A fájdalom lehalkítja őket. Múltkor csak nagyon hangosak voltak és megpróbáltam kikaparni a fejemből. Nem kellett volna. - Kicsit erősödnek a hangok, ujjbegyeimet a tenyeremen húzódó sebbe mélyesztem, mely felsikít a fájdalomtól, ezzel csendet parancsolva bent.
- Látod, az agyamban van a gond, nem a gondolataimban.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime24.05.15 2:54





Vanellope & Oliver


Kezd megnyílni, ezzel pozitív meglepetést okozott számomra, legalábbis ahhoz képest, hogy kezdetben milyen sokáig figyeltük egymást szótlanul. Azért teszi mindezt, mert azt hiszi, hogy így minél hamarabb túl lehet ezen és megszabadulhat tőlem, vagy tényleg ráébredt arra, hogy segítségre van szüksége?
- Ezek szerint egészen mások vagyunk. – Állapítottam meg, miután megtudtam, hogy Vanny nem igazán kedveli a klasszikus zenét, ami nekem az életem részét képzi. Ellazít és megnyugtat, akármivel is foglalkozok, ha mondjuk főzök, vagy edzek. Nincs is jobb annál, mint Vivaldi által komponált művekre futni a szabadban.
- Úgy érzed, hogy a fájdalom tompítja, vagy akár el is némítja egy ideig a hangokat a fejedben? - A fájdalomra koncentrál a hangok helyett, ez lenne a leglogikusabb elméletem arra nézve, hogy miért okoz kárt magában.
- Arra nem is gondoltál, hogy más módszer is van erre? – Talán segítene rajta a futás, vagy bármi, amivel le lehetne csapolni a feleslegesen energiáját. Több alkalom után tudnám csak igazán átlátni magam a helyzeten, több beszélgetésre és időre van szükségem ahhoz, hogy segíteni tudjak neki.
- Az elektrosokk egyik kognitív mellékhatása a memóriakárosodás. – Ez alá is támassza azt, hogy miért nem emlékszik mindenre. - Pontosak mik lennének azok a dolgok, amikre nem emlékszel? A múltad egy részére, vagy emberekre, akik az életed részesei voltak? – Az elektrosokk ezeket megmagyarázza, de arról még fogalmam sincs, hogy mi váltja ki azt, hogy hangokat is hall.
- Korai még megállapítani azt, hogy mivel van a gond. – Elvégre még én sem tudnék pontos diagnózist felállítani.
- Talán csak így reagálsz a téged ért sokkra. – Vannak olyanok, akik elnyomják magukban a rossz élményeiket, amiket képtelenek feldolgozni, de Vanellope esete egészen más, különleges.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Vanellope Oliver & Vanellope I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Oliver & Vanellope

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vanellope de Chartes
» Oliver G. Dean
» Oliver Brown
» Hello Stranger! - Oliver & Nadia
» One moment - Oliver & Nadia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-