welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hangstúdió - Page 3 Vote_lcapHangstúdió - Page 3 Voting_barHangstúdió - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hangstúdió

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime31.01.15 13:02

Max & Jenni


- Tényleg? Fontos? Miért lenne az? Ha az lenne, nem tennél úgy, mint akinek fogalma nincs miről is beszélek. De mivel mi úgy fest ebben vagyunk jók ketten, részemről nem számít, mert nincs jelentősége. -  Én ennyivel nagyjából közöltem is vele a véleményem ebben a kérdésben és lehet jobb is lenne, ha nem részleteznénk tovább, mert épp, hogy kicsivel jobb kedvem lett, nincs kedvem még vele is összeveszni, a mai napon az lenne már csak a hab a tortán. Tényleg nincs ehhez se kedvem, se hangulatom és tudomásom szerint nem is ezért vagyunk itt, hanem hogy próbáljunk. Én már amennyire az elvárható összeszedtem magam, hogy végre egy órás késéssel, de kezdhessünk. Innentől fogva nem én irányítok.
- Tudod mit? Inkább csak ne beszéljünk róla, jó? Nem akarok veled veszekedni. Mára Denis már kitett magáért. Elég is volt ennyi... - Nekünk ez úgy is menni fog, azt biztosa veszem. De tényleg nem látom semmi értelmét, hogy ebe most belebonyolódjunk, mert abból minden lenne, csak próba nem. Egyikünk előbb viharzana ki innen és el. Vagy én, mert már nem bírnám már tovább hallgatni vagy Ő dühében, Őt pedig úgyse tudnám visszatartani, az előbb láthattuk, hogy egyedül kevés vagyok hozzá. - Talán csak még mindig miatta vagyok ilyen. Elmúlik.
- Amivel akarsz. Most már a Tiéd vagyok. - tettem félre a kávém, mert én képtelen vagyok olyan gyorsan és forrón meginni, mint egyesek. - De ha még mindig vigasztalni akarsz, akkor a párossal. - Húzódtak huncut mosolyra ajkaim. Na igen, erről sem igazán tehetek. De inkább, minthogy még mindig a könnyeimmel küszködjek. - Ahhoz van kedvem... - Vele táncolni mikor nincs kedvem? Mindig van. Kár, hogy a próbákon kívül és józan állapotban nem igazán lehet rávenni.


 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime09.02.15 22:43

Jenni & Max


- Tudom, hogy miről beszélsz... nagyon is jól tudom, de ezt a témát már egyszer megbeszltük, és  nem akarok mindig ugyan oda kilyukadni... - halatszott a hangombol a lágy düh. A fenébe! Mégis mit gondol? Engem nem gyötör ez a dolog. Csak Ő kattog rajta minden nap, hogy vajon mi az amit egymás iránt érzünk és mit kellene tennünk, ahoz, hogy ez világossá váljon a másik előtt. Engem is gyötör, de attól, hogy  minden nap ide lyukadunk ki az Ő jóvoltából, attól még nem lesz jobb számomra. Magamban kell letisztáznom, hog ymit is akarok valójában. Kedvelem Jennit, de nem akarok csalódni. Nem ismerem még annyira, hogy engedjek a kisértésnek és szépen lassan beleszeressek. Félek, ha beleszeretek, akkor minden rosszra fordul majd. Mi van ha utána rájövünk arra, hogy még sem volt igazi amit éreztünk és jobb ha barátok maradunk. Nem hinném, hogy azok után barát ként tudnék ismét nézni rá. Inkább akkor teljesen kizárnám az életemből, mint hogy mégegyszer vissza áljak a mostani helyzetbe. - Felejcsd már el azt az idiótát. Miért számit annyira, hogy egy ilyen irigy és jellentéktelen ember mit mond. Én tudom,hogy miért vagy velem... - emeltem meg a fejét az állnál.  Tudom,hogy azért van velem mert ezt akarja. - Az én hibám ez az egész. Nem kellett volna belerángatnom téged ebbe az egészbe és akkor most nem mutogatnánbak rád, hogy azért kaptad a kocsit, mert ágyba bújtál velem. - húztam vissza a kezem és a padlóra meredtem. Talán jobb lett volna ha hagyom akkor kisétálni a studióbol és most nyugodtan élhetné az életét.
- Én pedig a tiéd.... - mosolyodtam el. A hifihez léptem és megnyomtam a "play" gombot. Halk dalam szált a levegőben én pedig Jenni elé léptem és a derekát fogtam meg, majd vásik kezem az övébe kulcsoltam. - Akkor jobbra indulunk... - adtam ki az utasitásokat és irányitani kezdtem. Körülbelül a második másodperc után rájöttem, hogy abszolut nem követjük a megbeszélt koreográfiát, egyszerűen csak táncolunk. Néztem mélyen a szemeibe és ujra az a különös bizsergető érzés keritett hatalmába. Olyan szenvedélyel táncolt, mintha nem is a partnere lennék, hanem legalább a szerelme. Kábé három perc után elhalgatott a zene én pedig felemetem a fejem. - Azt hiszem készen álsz... - pislogtam büszkén Jenni-re.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime09.02.15 23:15

Max & Jenni


- Sajnálom... Én tényleg azon vagyok minden átkozott nap, hogy tartsam magam ahhoz, amit megbeszéltünk, de nekem nem egy, legalábbis egyre nehezebben. Ez olyan mintha arra kérnél ne érezzek. Nem tudom kikapcsolni. Fogalmam sincs Te hogy a pokolba csinálod vagy sokkal jobb vagy nálam vagy egyszerűen nem érzel semmit, akkor pedig bocsáss meg, de nem akarok még ennél is nagyobb naiv picsát csinálni magamból, mint amennyire az nyilvánvaló lenne. - Csattanok fel, majd ahogy a mondanivalóm végére jutok lassan lenyugszom s hangom is elhalkul. - Én próbállak megérteni... Tényleg. De minden nap dacolni se könnyebb magammal. - Mintha egy beépített emlékeztető lenne a fejemben, ami bekapcsol, ha túl közel kerülünk egymáshoz és azonnal megszólal, amikor kell, hogy ezt nem kellene. - Annyira utálom ezt az érzést. - De annyira kényszerét érzem, hogy inkább megteszem, minthogy elveszítsem. Hogy is mondják? Inkább mosolygok azért, mert a barátom, mintha sírjak azért, mert barátságnál nem lehet több közöttünk. Én is tudom miért vagyok vele. Éppen ez a probléma.
- Talán több táválságot kellene tartanunk. Passz. Nem tudom. De ha Te igen, tudod hogyan legyünk csak barátok és kezeljük is annak a másikat, akkor ki vele, ne kímélj. - Nagyon erősen próbálom tiszteletben tartani azt, amiben maradtunk, de néha olyan, annyira nehéz és néha annyira nem érzem... Annyira semminek érzem magam mellette.
- Én nem bántam meg, hogy nem hagytál akkor kisétálni az ajtón. És nem arról van szó, hogy az jobban számítana, hogy mások mit gondolnak, mint mi magunk, csak... - Sóhajtottam, majd hozzá hasonlóan hajtottam le a fejem a kezemre meredve. Néha annyira jól esne és annyira sokat jelentene, ha kimondanánk. Fejeztem be magamban a mondatot.
- hagyjuk. Felejtsd el. Kezdjünk, azután pedig egyből hazamegyek. Ez ma nem az én napom. - Tényleg pillanatnyilag nem vágyom semmi másra, csakhogy otthon lehessek, egyedül. Azután nem tudom. Talán kisírnám magam, megint csak egyedül. Talán jót tenne, jól esne és kicsit megkönnyebbülnék vagy aludnék egy nagyot.
- Jó tanárom volt... - Mosolyodtam el ma nem épp sokadszorra, de legalább ez őszinte volt, már amennyire az önfeledt hangulatomtól tellett.
- Ha mára ennyi, akkor most hazamennék. - Léptem hátrébb néhány lépést. Azt hiszem ezt fogom tenni. Tartom a távolságot. Arról még nem igazán sok elképzelésem van hogyan is fogom ezt kivitelezni, de valahányszor a közelében vagyok egész testem átjárja az a bizsergető érzés, a vérem pedig lüktetni kezd... Kínzom magam.


 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime10.02.15 22:32

Jenni & Max


- Én is sajnálom... Minden nap azon vagyok, hogy meggyőzzem magam néhány dologról, de akárhányszor eljutok arra a pontra, hogy eldöntöttem mit akarok, mindig egy hang belül azt mondja: "Max álj le... A szerelem nem neked való" Csak ez a baj, hogy képtelen vagyok elengedni magam. Én olyant nem mondtam, hogy nem élvezem a társaságod csak egyszerűen nem akarok csalódni... Ennyi! - tártam szét a karjaimat, majd leengedtem a testem mellé. Most meg mi a fene baja van? Ugy érzem engem hibáztat ezért az egésszért. Miért tehetek én arról, amit az a mocsok Denis ugatott. Csak akkor van jellentősége, ha Ő maga is elhiszi azt, hogy egy ribanc, aki azért kapta a kocsit, mert bármilyen ellenszolgáltatást várok cserébe. A francba is, az eszébe sem jutott, hogy ha akarnék bármit is cserébe, akkor arra rátértem volna már? Nem érdekel, hogy ki mit mond, én csak azért adtam neki azt a szar kocsit mert kedvelem és mert állandóan elkésik.
- Miért mondod most ezeket nekem? - Azt hiszem jogosan tettem fel ezt a kérdést. Most miért mond nekem ilyeneket? Talán....? Nem az nem lehet, hisz mi csak barátok vagyunk. Nem tudom mire véli ezt az egészet. Gyakorlatilag vallomást tett nekem. Ez most komoly?
- Most azt mondod. hogy nem kellene találkoznunk? - néztem rá a tőlem telhető legártatlanabb tekintettel. Na nem... Ezt nem. Nem akarok távol lenni tőle. Azt nem viselném el.
- Mégis azt érezteted velem, hogy számit ez az egész. Tudod mit igazad van én vagyok a bünös. Nem kellett volna belerángatnom téged ebbe az egészbe és akkor most nem kellene szenvedned miattam. - áltam fel a padlórol és hátat forditottam neki, majd gondterhelten turtam bele a hajamba.
- Tényleg haza akarsz menni? Figyelj ha haragszol akkor mond el. - emeltem fel két ujjammal az arcát. - Tényleg ezt akarod? - kérdeztem ismét. Azt hiszem megértettem. Nem akar már velem lenni... Megfordultam és felemeltem a kávéspoharat az asztalról. Belekortyoltam és visszatettem. - Megértettem... - hajtottam le a fejem. Elvesztettem...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime11.02.15 0:19

Max & Jenni


- Egyszerűen csak fáj, hogy nem bízol bennem és ehhez semmi másnak nincs köze, hozzánk van köze és engem kellene látnod, nem pedig másokat bennem, mert nem ezt érdemelném. Ne mások hibájáért állíts a sarokba. - Nevetségesnek, gyerekesnek és tehetetlennek érem magam, na meg persze tanácstalannak is, egyre inkább annak, mert tényleg fogalmam sincs mit tehetnék vagy mit kellene tennem. Talán éppen ez az, hogy semmit sem kell csinálnom, de a pokolba is, az nem menne.
- Miért? Mégis ki a fészkes fenének kellene? Genevievenek? Davidnek? Andresnek? A szomszédnak? Mégis kinek kellene? - Meredtem rá értetlenül és kérdőn széttárt karokkal. Komolyan mondom gyűlölöm ezt az érzést. Nem azt, amit iránta érzek, mert azt nem tudnám gyűlölni, hanem, amit azért érzek, mert mindezt el kell fojtanom magamban.
- Azt mondom, hogy úgy fest nem tudok olyan lenni, amilyennek akarod, hogy legyek. Én szeretnék, próbálom és igyekszem... Tényleg nagyon akarom, de én nem vagyok ilyen. Én nem tudok más lenni. - Én... Rajtam annyira látszik minden érzelem, ha egy kicsit is ismernek, ha pedig nem, akkor édes mindegy. De hazudni azt nem tudok, az egyszer biztos, még ha utólag meg is bánom a fene nagy őszinteségemet, akkor sem.
- Nem haragszom és Te se haragudj. Én nem akarlak hibáztatni. Tényleg nem. De belementem és ha nem akarnám folytatni, akkor azt megmondanám és kisétálnék, de erre sem vagyok képes. - Egy világ dőlne össze bennem. - Igaz, nem mindig magamért csinálom, amit csinálok és néha azt sem érzem, hogy ez számít vagyis nekem igen is számít... De minél inkább próbállak megérteni, annál kevésbé sikerül. - Ez így van. Én tényleg igyekszem. Ezt persze én tudhatom csak a legjobban magamról és én érzem, hogy igazán beleadom ebbe mindenem, a szívem, lelkem, de néha még ezt sem tartom elégnek, mert nem az, nem elég. El vagyok keseredve, le vagyok törve, mint a bili füle.
- Nem. Persze, hogy nem ezt akarom. Te sem hiheted azt, hogy ezt akarom... - Nyúltam a keze után ezzel jelezve, hogy nem akarom, hogy hátat fordítson nekem. - Nem akarom... - Egyszerűen csak kezdek megtörni és a könnyeim is megint kezdenek utat törni maguknak, de még küzdök velük. Nem fogok megint sírni, legalább is nem itt és nem most és nem előtte, mert az már nem csak sírás lenne, hanem szín tiszta zokogás. Szerettem volna még mondani valamit, hosszú másodpercekig kerestem a szavakat... Bátortalanul léptem közelebb hozzá és öleltem meg, bújtam oda hozzá, fejemet a nyakába fúrtam. Nem volt épp baráti ölelés és az sem épp számít annak, amit ezzel most elszeretnék mondani neki.

 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime16.02.15 20:49

Jenni & Max


- De értsd meg. Egyszerűen képtelen vagyok mást látni... - tártam szét a karjaimat. - MIndig mikor megfordul a fejemben, hogy akár többek is lehetnénk mint barátok, mindig csak az jutt eszembe, hogy átvertek, hogy kihasználtak és, hogy ugy kezeltek mint egy átkozott tárgyat, amit ha már meguntak akkor kidobtak a francba. - simitottam végig a homlokomon. Csak törtek elő belőlem a szavak és nem tudtam abbahagyni. Azt akartam, hogy tudja, mit is érzek valójában. Nem akarom ezzel megbántani, csak azt akarom, hogy tisztán lásson. - Nem a személyed a baj. Nem az a baj, hogy azt hiszem te is átvernél, hanem az, hogy ennyi csalódás után már nem biztos, hogy tudnék kétségek nélkül szeretni bárkit is. Nem való nekem ez a szerelem dolog...  Talán azért is van az, hogy csak a munkának szentelem minden időmet. - valottam be mindent.  Beletemettem magam az utóbbi időben a munkába és már semmi mással nem voltam hajlandó foglalkozni. Talán egy szinten jól is jött ez a dolog, de talán nem kellene ennyire komolyan vennem.
- Tudom, hogy miért pont nekem mondod. Hanem az érdekel, hogy mi robantotta ki belőled ezeket a dolgokat. - Soha nem beszéltünk szerelemről mi ketten, vagy bármilyen érzésünkről a másik iránt. Nem értem, hogy mi az ami ennyire dühössé tette?
- Ezt mondhatnám én is. Nem tudok olyan férfi lenni, aki teljesiteni tudja a vágyaidat, már ha vannak ilyennyeid. Nézd én.... Én képtelen vagyok most erre. Nem benned van a hiba hisz te egy csodálatos lány vagy. - emeltem a tekintettetem az arcára és lágyult el az arckifejezésem egy pillantra. - Bennem van... - fejeztem be halkan és lehajtott fejjel a mondatott. - Nem akarom, hogy megváltozz. Maradj ilyen amilyen most vagy. Nekem csak egy kis idő kell.. Nem akarok hazudni, fogalmam sincs mennyi idő. Kedvelek és nem akarom ezt elrontani egy ilyen dologgal. - Azt hiszem most kicsit tul sokat árultam el, de nem bánom jobb ha tudja mit érzek.
- Nem haragszom, csak ne kérj olyan dolgokat, amikre még képtelen vagyok. Te olyan gyönyörű vagy. Bármelyik férfi eldobna érted mindent. Én is ilyenek látlak, csak itt belül míg nem tudom rendezni a dolgokat, addig itt sem lesz rend. - mutattam a homlokomra, majd a szivemre tettem a tenyerem.
- Én sem akarom, hogy elmenj.. - öleltem magamhoz. Harag egyáltalán nincs benne. Sokkal inkább félelem, attól, hogy elveszithetem.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime16.02.15 21:42

Max & Jenni


- Én viszont mindezzel szemben tehetetlen érzem magam, mert az vagyok és ez benne a legrosszabb, hogy semmit sem tehetek ellene. Próbálom megérteni, de attól még nem lesz könnyebb elviselni... - Oké, most már nem csak belőlem törnek ki bizonyos dolgok, de azt hiszem szükségünk volt már rá, hogy ne csak rágódjunk rajta, de ki is mondjuk lesz ami lesz alapon. Őszintén szólva fogalmam sincs, magam sem tudom mi váltotta ezt ki belőlem, úgy minden. Most tört a felszínre. Én pedig nem akartam már akadályt szabni neki. Ha jelent mindez számára valamit, akkor nem bánom, megérte, ha viszont nem, akkor úgyis mindegy, nem számít.
- Hagynom kellene? - Halkult el a hangom. Nem, nem akarom hagyni, de ha sosem fog működni, ha egyáltalán nem lesz képes rá, kétségek nélkül szeretni, akkor előbb-utóbb ezzel nekem is szembe kell néznem és akkor inkább előbb, mint utóbb, mert azt már nem viselném el, ha ennél is jobban fájna, már pedig biztosa veszem, hogy tudna ennél jobban fájni.
- Nem olyan mindegy? Így is-úgy is elakartam mondani, csak a megfelelő alkalmat kerestem rá, ami nem most lett volna, de így alakult és úgy összességében minden. - Talán többek között az is, hogy magamon kívül senkivel sem beszélem meg. Igen, még Genevieve sem tud mindenről, látja persze, hogy mi a helyzet velem, velünk, de őszintén szólva nem is akarok erről mással beszélni. Nem szeretek az érzéseimről beszélni. Butaság ez is. Tudom, de amint látom nem vagyok vele egyedül.
- Hát jelenleg mindennek érzem magam, csak épp csodálatosnak nem, inkább csak... Semminek és üresnek. - Hajtottam le a fejem hasonlóképp. Vágyaim... Nem tudom nekem vannak-e még olyanjaim. Ez tényleg egy nagyon jó kérdés. Talán vannak, csak jobb szeretném inkább eltemetni azokat jó mélyre, hogy ne keljen annyit gondolnom rájuk. Az egyetlen vágyom... Az amit lehet sosem fogok megkapni, mégis reménytelenül beleszerettem. Ezek után mondja meg nekem valaki mi a fenéhez kezdjek.
- Időnk az van. Csak ne kelts bennem hamis ábrándokat, jó? - És még annyi minden lenne, amit elmondanék, de annyira nem látom értelmét. Elmondhatnám, hogy sosem csak egy barát volt, hogy nem tudok az lenni neki, várni tudok, de a barátja lenni... Azt nem hiszem, hogy menne. Önmagam csapnám csak be vele, azt pedig nem akarom.
- Nem akarom magam becsapni. - Fogalmam sincs mennyire időre... Ez cseng most a fülemben. Miért olyan nehéz ez? Homlokom az állának döntöttem, úgy éreztem ez az a pillanat, amit mélyen magamba kell szívnom. Úgy szeretnék most csak így maradni. Pont így, pont most. Ez az a pillanat, amikor itt vagyunk egymás karjaiban, mégis olyan, annyira messze érzem magamtól, mégsem tudom, nem akarom elengedni.


 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime16.02.15 22:59

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hangstúdió Hangstúdió - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hangstúdió

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros-