welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Haladás ;) - Page 2 Vote_lcapHaladás ;) - Page 2 Voting_barHaladás ;) - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Haladás ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime10.12.15 15:47


Jack & Rebekah



Ne! Cicacicacica, ez neked szólt! Alig, hogy kimondta mi az, amit nagyon nem kéne most vele művelnem, abban a pillanatban már nyúltam is hátra a melltartókapocs után egy csíntalan szófogadatlan mosollyal az arcomon, aztán szépen fogtam és valahová félredobtam, hogy még véletlenül se jusson eszébe utánakapni. - Upsz... - Ez leesett. Persze egészen véletlenül, akárcsak a törölközője. Zsugorodtam össze egészen kicsire ártatlanul. Öhmm, nem jó, még mindig lát, és ha olvasni lehetne a parázsló szemekből, akkor azt olvasnám ki, hogy kapaszkodj Rebekah, mert most rábasztál! Oké Rebekah, lehet hallgatni kellett volna rá? De nem akarok hinni neki. Ez van. Ha bármit is megfogok bánni az nem ez lesz. imádok vele incselkedni, de csak mert ilyen szexi és hevesen reagál mindenre és mert Ő az a pasi, aki kell. Szóóval, akkor most már nem vagyok félrerakva büntibe? Inkább jobb, ha felkészülök. Szenvedni fogok. Pokolian szenvedni...
- Veled akarok szenvedni. - Izzó vágyakozástól lázas szemekkel néztem rá.
Halk gyönyörre éhes nyögés szakadt fel belőlem, ahogy nem finomkodva megragadott és magához vont. Féktelenül, forrón és vadul birtokolta ajkaimat, szinte már égetett ajka érintése.
- Áhhh... - Nyögtem fel ismét, amikor csuklója köré csavarta hajamat és rántott egyet rajta oldalra. Erősen tartott, moccanni sem bírtam, így alávetettem magam neki és az édes, édes kínzásnak. A hév, ahogyan nekem esett, utasít, irányít nem engedve bármiféle ellentmondást sokkal keményebb lesz, mint az éjjel. Rossz voltál! Ó igen... Tudom. De ha olyan jó lennék, akkor most nem velem foglalkozna, inkább leszek rossz, folyton kötekedő, csak azért is provokatív, de akkor is az enyém, én pedig az övé vagyok. A mámortól fátyolos szemekkel dőltem hanyatt a pulton. Egyik kezemmel a pult szélébe kapaszkodtam, a másikkal pedig a hajába, miközben minden ízemben vágytam érintésére. Testem  nyughatatlanul, sóvárogva követte ajkainak és nyelvének érintését, miközben a halk sóhajokat kéjjel átitatott nyögések váltották fel.
Ó istenem! Kapkodva vettem a levegőt, közben csípőm követte a mozgásban és megpróbáltam feljebb tolni magam. Nem fog engedni! Ó, édes istenem. Erősebben markoltam a pultot és a haját, ahogy egyre jobban ficánkoltam érintése alatt.
Közel vagyok már, olyan közel, de Ő mindig visszahúz. Testem már kétségbeesetten vonaglik alatt, kielégülésre vágyom, de még mindig nem enged. Remegek minden porcikámban. Kérlek... Ó igen! Hangos sikkantás szakad ki ajkaimon, miközben egész testemmel a gyönyörben úszom. Kellett pát másodperc, mire összeszedtem magamban annyi erőt, hogy felegyenesedjek ülőhelyzetbe. Imádom még azt az önelégült vigyorát is.
- Többet kéne rosszalkodnom... - Szemeim ragyogtak a gyönyörtől a szám pedig a fülemig ért szerintem. - Éééss, azt hiszem minden kérdésemre választ kaptam. - Húztam közelebb magamhoz, hogy még egyszer megcsókolhassam. Képtelen vagyok betelni vele. Érthetetlen. - Kérek még kettő percet és mehetünk. - Lekászálódtam a pultról, megkerültem a csinos kis ruhakupacot a földön, és tiszta ruhákért indultam, amik a tervek szerint most már rajtam is maradnak.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime10.12.15 18:05



Jack & Rebekah







M

ost mi van? Ez komolyan itt hagyott engem? Ez most komoly? Na abból cicám te nem eszel... A szekrényajtóig még el is ért mielőtt utol értem. De kinyitni már nem bírta, a feje mellett elnyúltam és becsuktam az ajtót. Egyetlen kis lökéssel hátulról az ajtóhoz préseltem. - Na de cica... És én? Ki mondta, hogy végeztem? Suttogtam édesen a fülébe. Félre dobtam kócos haját és nyakának este. Csókoltam, haraptam ahogy csak értem. Egyik kezem az övébe fonódva szorította az ajtó lapját, másik kezem óvatosan combjaira, majd szemérem ajkai közé csúszott. Lassú körkörös mozgást írtak le ujjaim. Csipőm akaratlanul is mozdul az övével együtt. Halk nyögések préselődnek ki torkán, teste remeg és engem kíván. Csakis engem, ahogy én is az övét. Elég volt a játékból! Egyetlen mozdulattal megfordítottam. Mélyen szemébe néztem, nem bírtam egy szemtelen, mohó mosoly nélkül. Szenvedélyesen megcsókoltam, hátát a szekrénynek löktem, két kézzel belemarkoltam fenekébe és felemeltem. Combjai gyűrűként fonódtak derekamra. Karjai nyakam körül. - A szekrény ajtó peremét fogd, mert így nem bírok mozdulni. Engedelmesen elengedett és bele kapaszkodott a szélébe. Izzó csókok közepette hatoltam forró, vágyakozó testébe. Lassú mozgás vette kezdetét, amíg megszokott magában. Amint már nem volt akadály, egyre hevesebben és gyorsabban vágtam bele. Két kezem erősen szorította kemény és izgató fenekét. Háta minduntalan az ajtóhoz csapódott, ami ettől ki - be nyílt folyton. Billegett a négy lában és a falnak csapódott. Hát ma se szeretnek a szomszédok, se a  lépcsőházban közlekedők. De magasról letojom! Épp a saját mámorom kellős közepén vagyok. Csak be ne nyisson senki, hogy mi ez a kopogtatás. Hangos nyögések és csattogások, vajon mi is lehet? Csókoltam testét ahol értem, miközben egyre közeledtünk a csúcs felé. Hangos, szinte hörgő hang szakadt ki belőlem, miközben éreztem ő is végzett. Földre rogytam erőtlenül, és ő csak feküdt a mellkasomon.  - Azt hiszem, MOST már mindent tudsz. Van még kérdésed? El szeretnél menni? Néztem rá ilyedt gyermeki szemekkel, mint akitől el akarják venni a játékát. Csak ez a játék most életem legfontosabb nője volt.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime10.12.15 20:06


Jack & Rebekah



Ójaj cica... Honnan jött ez a pasi, és miért csak most, és hol volt eddig? Sunyi kis mosol kúszik arcomra, miközben a szekrényhez présel. "Még nem végeztem." Okké, akkor ezek szerint már nem vagyok büntiben. Édes... Édes csókokkal ostromolja nyakam, finoman harapdál, imádom. Kell ez a pasi. Sőt, már az enyém. Legalábbis a lakásához már van egy kulcsom, meg még egy a benne lakozó vadállathoz, de azt hiszem kell az a harmadik is. Felforr a vérem, ha a közelemben van és úgy látszik csak Ő bír velem ilyenkor. Imádom, azt ahogy határtalan vággyal bírunk egymás iránt, pattanásig feszíteni a húrokat, hogy nincsenek határok, heves és azt a legjobban, ahogy bánik velem. Jóleső sóhajok, halk nyögések hagyják el ajkaim finom érintésére. Aztán hirtelen a szekrényajtónak dönt, a szemembe fúrja pillantását, majd szenvedélyesen megcsókol. Viszonzom, lábaimat keresztezve a derekén, karjaimat pedig a nyaka köré fonva édes csábító ajkaira.
Engedelmesen ragadtam meg az ajtó peremébe kétoldalt, vágytól égve kaptam ajkai után, akarom, még mindig akarom! Belenyögök a csókba, lábaimat erősebben fonom dereka köré, miközben felnyögök újra és újra egyre közelebb és közelebb kerülve a célszalaghoz. Forró édes csókjai kényeztettek, miközben erőteljes lökésekkel sodor minket egyre közelebb a csúcshoz. Forr a vérem, égek a mámorban. Édes istenem, ebből sosem lesz elég! Még egy utolsó élvezettől hangos nyögés és erőtlenül zuhantam a mellkasára.
Micsoda? Most meg mégis miről beszél? Szeretnék-e elmenni? miért? Miért akarnék elmenni? - Szeretnéd, hogy elmenjek? - Pislogtam fel rá imádott cuki bambi szemekkel. Most már szabad így néznem, ugye? Csak szeretném megérteni. - Sehová sem megyek, ha Te nem akarod. - Dőltem vissza a mellkasára. - Én nagyon is hozzátudnék szokni ehhez. - Megpecsételve szavaimat egy puha csókot nyomtam mellkasára, majd ujjbegyemmel apró köröket kezdtem leírni a hasán.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime10.12.15 22:56



Jack & Rebekah







M

egsimogattam gyengéden arcát, megfogtam állát és puha csókot leheltem ajkaira. - Azt akarom, hogy soha ne menj el. Ha csak nem én okozom. Kacsintottam rá, és szorosan magamhoz húztam. Pár percig feküdtünk így, aztán kezdtem kicsit fázni a hideg padlón. Felkeltem, felkaptam a vállamra és az ágyhoz vittem. Finoman lefektettem, fölé tornyosultam és csókoltam kívánatosan vörös ajkait. Összebujtunk, és csak csendben néztük a plafont. Kezd korogni a gyomrom, rég volt reggel. Az ébresztőmre pillantok, fél egy. Ideje lesz most már enni is valamit. Kibontakoztam öleléséből, nagy nehezen felráncigáltam az ágyról, hogy öltözzünk már. - Cica éhes vagyok. Gyere már öltözni. Én értem, hogy szép látvány vagyok, de azért ő is lehetne már. Hmm… Valami kicsit elegánsabbat kéne felvenni, ha már „randizunk”. Fura érzés… Nálunk eddig úgy kimaradt ez a fázis. Nem tudom, kicsit izgulok… Csak nem lehet olyan rossz… Sokat vagyunk/ voltunk mostanában együtt. Határozottan jó volt. Khm… Sőt… Na JJ vissza a valóságba. Lesz még rá alkalmad… De olyan sexin pózol meztelenül az ágyamon. Meg tudnám szokni, hogy itt van… Beszélni kellene Dave-el, hogy kicsit aktivizálja már magát… Majd ma du a bárban valahogy. Szóval, kockás ing? Szerintem még csak egyszer volt rajtam, nem vagyok a formális híve. De most pont ideálisnak találom. De a nadrág szigorúan farmer. Vasalt nadrág majd az esküvőmön meg a temetésemen… Összeszedtem a széthagyott ruhákat, meg az elszórt törölközőt. Végre elkezdett öltözni. Hm… Nagyon csinos. Mint mindig teszem hozzá.  - Elbűvölő vagy édes. Aprócska csókot nyomtam ajkaira. Felmostam a  kávé maradványait, addig elkészült. Megfogtam a kosarat és már indultunk is. Bezártam az ajtót és megindultunk lefelé a lépcsőházban. Szembe jött a szomszédom. Bekah vidám vihogott és pattogott előttem amikor Klara rám köszönt. Illedelmesen vissza köszöntem, de valamit nem láthattam amit Rebekah igen, mert abban a pillanatban megragadta a kezem és hosszan megcsókolt. Oookééé. Ez mi volt? Várj… Fogja a kezem? Engem ugyan nem zavar. Kicsit szokatlan… Rég volt mikor utoljára valaki kézen fogott. De nem ellenkeztem. Vidáman indultunk ki az épületből.


Click me Wink



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime11.12.15 0:18


Jack & Rebekah



-M
a már felöltöztem, kétszer.
- Különben is, olyan jól érzem magam most az ágyában meztelenül. Oké, oké, de áh, nem akarok. Ha ma harmadszor is felöltözök úgy is maradhatok? Nem mintha annyira ellenemre lenne, ha épp vetkőztetni akarna, csak ne igyak vagy egyek közben, mert annak tuti nem lesz jó vége. De most tökéletesen jól érzem magam a bőrömben. Jó kislány leszek, jól fogok viselkedni, most pedig szófogadó leszek, kissé még mindig unszolni kellett magam, de kimásztam az ágyból, hogy öltözni kezdjek. Konkrétan nem készültem első randis ruhával, de eddig sem panaszkodott a kollekciókra, azt hiszem ezután sem fog. Te jó ég, nem akarom tudni hogy áll a hajam. Valószínűleg elég durván. Első randi és már látott meztelenül, smink nélkül, kócosan... Már nyúltam is a fésűért, bontogatni kezdtem a hajam, amikor megláttam a nyakamat díszítő foltokat. - Jack! - Abban a pillanatban, hogy kellő közelségbe került ahhoz, hogy hozzávághassam a fésűt meg is tettem, persze még időben elhajolt, de most nem is ez a lényeg. - Cica, ez így nagyon nem szexi. - Mutattam a nyakamra. Így hogy a fenébe mennek ki az utcára? Ezek után a hátsóm már inkább nem akarom látni, mert még valami repülni fog és nem a bugyim lesz az.
- Ez ennyivel még nincs letudva, de Te is. - Én pedig csak miatta vagyok most ilyen édes, mert hát egyébként mindent szoktak mondani rám, csak azt nem, hogy édes vagyok. Oké, ne, ne merészelj... Ne, ne nézzél így. Ma már levettél a lábamról, kétszer. És ettől még igen is pipa vagyok a nyakam miatt. A hátsóm meg csupa tenyérnyom lehet. komplett védjegy van már rajtam.
A lépcsőházban egy szőke nővel futottunk össze, köszönt Jack-nek, ami még önmagában nem is zavart volna, hiszen egy épületben laknak, illem, ennyi az egész, de ahogy elhaladtunk egymás mellett gusztustalanul méregetni kezdett, aztán Jack-re pillantott, de ezt Ő már nem láthatta. Most mi van? Megint engem nézett, közben pedig sziszegett valamit. Chh, akkor ezt nézd. Velem ilyet is tud. Gyengéden megfogtam a kezét és hosszasan megcsókoltam. Élveztem minden pillanatát, most még inkább. Hmm, édes volt. - Értettem a célzást, de tudnom is kéne valamiről? - Néztem rá, amikor már végre kiértünk az épületből. valamiért az az érzésem, hogy mi nem leszünk jóban a szöszivel, sőt... Még egy ilyen pillantás és pár hajszállal is kevesebb lesz azon a csinos kis fején.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime11.12.15 3:46



Jack & Rebekah







K

icsit kellemetle, hogy már ismerjük egymást kívül belül, csak épp egymás vezeték és középső nevét nem. Meg kell tudakolnom. Illendő lenne, ha már ő megleste a személyimet. - Khm, és kedves Rebekah, elárulja az ön becses teljes nevét? Néztem rá százhatvan fokos mosollyal. Rebekah Bethany Walker. - Hm, Walker… Pont, mint a whisky. Nem, mintha én nem. Csak valóban vicces és valószínűleg háborút kirobbantó lenne ha mégis. De ez butaság. Bizonyára véletlen. Legyintettem egyet Bekah felé, és megtöröltem a kezem. Megfogtam a pizzát és egy takarót és kényelmesen a kanapéra helyezkedtem. Megütögettem az ágy párnáját, jelezvén, hogy várom a film kezdéssel. Ő odabújt mellém, betakartam és megkerestem a távirányítót. - Na, és mit nézzünk? Hosszas én ezt nem szeretem te meg azt beszélgetés után krimi mellett döntöttünk. Azt mind a ketten szeretjük. Meg is lepődtem, kevés lány szereti a gyilkolós, nyomozós krimiket. De amint kiderült őt is jobban érdekelte a benne lévő „nagyon helyes pasi”. Csúnyán néztem rá a szemem sarkából az „én már nem is vagyok jó?” fejjel. Kinevetett, megcsókolt és szorosan hozzám bújt. Kibontottam a pizzás dobozt és lassan falatozni kezdtünk. - Hát, az a csaj se semmi benne. Ne nézz így rám… Te kezdte el. De a te feneked még mindig szebb. Főleg az ujj nyomaimmal. És imádom a kis foltokat a nyakadon. Jelzi, hogy az enyém vagy. Hozzám tartozol. Nyomatékot adva szavaimnak, enyhe csókokkal borítottam a miattam lilás színben játszó részeket. Megettük a pizzát, hoztam két sört és néztük tovább a filmet. El sem hiszem, még a sört is szereti… Én tuti elveszem… De most komolyan… Hány olyan nőt ismersz aki szeret enni, bombasztikusan néz ki, egy bárban dolgozik, szereti a sört és az olyan vad szexet, mint te? - Hát szívem te páratlan vagy. Egy hozzád hasonló lánnyal sem találkoztam még. Téged az ég küldött esküszöm. Nagyon fájt amikor leestél? Rebekah elkerekedett nagy szemekkel meredt rám, én pedig nem bírtam már tovább nevetésben törtem ki. Elkezdett furázni és lökdösni, hogy de szemét vagyok. Majd pedig rám pakolt, hogy ő legyen a fölényesebb. Ezzel csak az a pici gond volt, hogy én tényleg szemét vagyok, elkaptam a testrészeit és simogatni, cirógatni, csókolgatni kezdtem. Na most akkor kinél is van a hatalom?




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime11.12.15 14:12


Jack & Rebekah



- Rebekah Bethany Walker, az első, az egyetlen, remélhetőleg. - De ha azon múlik kiteszek kettőt is, bár szerintem belőlem egy is sok, magam is kiakasztom, ha kell, plusz segítség már nem kell hozzá. - Hmm, és még Texasi is vagyok. - Én is véletlenül huppantam az öledbe, mégis megtörtént, de furcsa módon már nem panaszkodik a csontos hátsóm okozta lila folt miatt. francokat, nem hiszek neki. Tuti nem a fenekem a bűnös, csak rám akarja kenni.
- Te most viccelsz? Azt a arccsontot még egy ló is megirigyelné, most komolyan? - Azt ne merd most mondani, hogy nem is. Jobban szemügyre véve elvan látva úgy rendesen elöl is meg hátul is. Te jóóó ég, na de várjunk... - Ácsi, ezzel most arra akarsz célozni, hogy kicsik a melleim? - Bokszoltam a mellkasába, de nem bírtam megállni a dolgot mosolygás nélkül. - Ha ekkora fenékkel zuhantam volna az öledbe a combcsontod is eltörött volna. - Folytattam még mindig hitetlenkedve azzal a " De most tényleg, de most komolyan, nemár" fejjel. Akkor már inkább a szőke maca a szomszédból. Oké, oké. Jól van, jól van. Nem is volt annyira helyes az a pasi. Ami pedig a lényeg, hogy Őhozzá voltam bújva, nem pedig máshoz.
- Fordítva is imádnád őket? - Olyan édes, ki a fenének kellene más? Az addig oké, hogy az én nyakamon lévő foltok nagyon is bejönnek neki, mert Tőle származnak meg minden, de mi lenne, ha később én játszanék a nyakán, holnap reggeli pedig Ő ébredne kék- és lila foltos nyakkal? Akkor is ugyanilyen büszke lenne rá? Apropó, remélem a fésűm egyben maradt. Mintha lehetne rá haragudni.
- A Te öledbe pottyantam... - Löktem meg a vállammal. - Kicsit váratlan esés volt, de valószínűleg jobban fájt volna, ha nem kapsz el. - Oké, harc? Akkor legyen harc! Bár nagyon nem sportszerűek az esélyeink, mert sokkal erősebb, de azt sem akarom, hogy hagyja, hogy nyeregben érezzem magam, inkább megszenvedek érte. Piszkálni kezdtem és csiklandozni próbáltam, de az esetek többségében mindig én húztam a rövidebbet. Oké, ez így nem fair. Nem fair simogatni meg cirógatni egy kisebb hatalmi harc közepén. Kihasználva, hogy mindkét keze foglalt, mivel az enyémet fogja le éppen szépen felhúztam a lábaim a kanapéra és az ölébe másztam. Lassan elengedte mindkét csuklómat és én ezzel szabad teret kaptam. Érzéki csókokkal kezdtem el beborítani a szája sarkát, álla vonalát, nyaka hajlatát...




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime13.12.15 21:13



Jack & Rebekah







A

jkam ajkához tapadt, ahogy beficánkolta magát az ölembe. Felhúztam a lábaim, hogy még közelebb legyen. Derekára fontam a karom és magamhoz húztam. - Nagyon kis sunyi vagy. Remélem tudod?! Suttogtam ajakaiba.  Finoman ajkába haraptam, kezem a fenekére csúszott és gyengéden megmarkoltam. Csípője izgett-mozgott az ölemben. Mit akarsz elérni te lány? A finom puha csókokat egyre vadabbak és szenvedélyesebbek, követelőzőbbek váltották fel. Finoman végig csókoltam a nyakán okozott lila foltokat, gondosan ügyelve arra, hogy ne okozzak újabbakat. Kezem a hajába túrt és finoman bele kapaszkodtam. Ő is az enyémbe, de kicsit hevesebben. Csak nem tetszik cica? Haladtam lefelé, a nyakszirtig, lassan a kulcscsonton, a blúza vonala mentén végig a dekoltázsa kezdetéig. Ameddig bőr felület volt, és a túl oldalon lassan vissza fel. Éreztem, ahogy teste beleremeg és libabőrös lesz minden érintésemtől. - Tetszik szívem? Nem is rossz egy bunkó köcsöghöz képest, ugye? Kuncogtam a nyakát csókolgatva, fel egész a fülcimpáig. Picit beleharaptam, csak annyira, hogy ingerelje azt a bizonyos pontot. Az erogén zónák kitapintása mindig is erősségem volt. De nála szinte ösztönösen megy. Akárhol érek hozzá, akárhol csókolom, érintem, simogatom és harapom ő élvezi. - Egyébként mondtam én olyat, hogy kicsik a melleid? Tökéletes alakod van, mindened úgy jó ahogy van. Még az a csontos segged is. Incselkedtem egy kicsit, és közben rácsaptam a fenekére. -  Szeretem őket. Befúrtam arcom két melle közé, és puha csókot nyomtam. Halk nyögés hagyta el a száját. Hm.. Oké, akkor kínozzuk picit. Újabb csókokkal borítottam kebleit, de csak a melltartó vonaláig, ameddig a póló és a fehérnemű engedték. Édes kínzás. Sose hagynám abba. - Nem lett volna szívem hagyni, hogy eless a metrón, minden féle képen elkaptalak volna. remélve persze, hogy én magam sem esek el, mert az jobban fájt volna neked is. Motyogtam mellei között. De szerintem nem nagyon arra figyelt. Légzése egyre szaporább és szaggatottabb lett kínzásom alatt.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime13.12.15 22:35


Jack & Rebekah



-Dehogy is, csupán alkalmazkodni próbálok... - Neki sincsenek épp ártatlan szándékai, legalábbis eddig nem nagyon voltak, mocskosak anál inkább, így nem is vagyok már annyira sunyi, csak alkalmazkodni próbálok hozzá, és ezek szerint nem is vagyok olyan rossz ebben, végül is még mindig az ölében vagyok. Azt hiszem szeretek sunyi lenni. Sőt, mindent szeretek, amit Ő szeret. Fogalmam sincs hogyan lehetséges mindez pár nap alatt, de nem is érdekel igazán, a lényeg, hogy most jó így, több is, mint jó.
Libabőrös leszek minden apró érintésétől, imádni való édes ajkaitól. Teljesen megbolondít. Bódító csókokat lehet nyakamra, ennek sosem fogok tudni ellenállni, mintha kezdettől fogva ismerné minden gyenge pontomat, aljasság. Picit hátrébb dőltem az ölében engedve az érzéki kényeztetésnek. Oké, nem gondoltam át ezt eléggé, és már nem is érdekel. Akarom, akarom, akarom. Mindig, mindenhol, örökké.
- Szóóval, szerinted már az első alkalommal ennyire bemásztál a fejembe? - Sőt, azóta a bugyimba is, nem is egyszer. Ujjaim ösztönösen túrtak bele a hajába. Imádom... Megvadít és ezt szeretem benne a legjobban, azt a szenvedélyt és vadságot, amit kihozunk egymásból. Szaggatottá vált a légzésem, apró sóhajok szöktek ki ajkaim közül, miközben egészen finoman mocorogni kezdtem a ölében. - Ééés szerintem már lila is. Vagyis ajánlom, hogy úgy is keljen... - Nem hittem, hogy valaha ezt is fogom élvezni, de most ár azt hiszem hiányozna is. - Cicaa... - Nyögtem halkan. Egyszerűen nem hiszem el, hogy megint kezdi. Megint kínoz. Finoman, puhán és édesen, de kínoz felhevítve minden porcikámat. - Jack... - Oké, cica, akkor játszunk így. Megemelve állát csókoltam meg hosszan, némi elterelésképp, amíg két tenyerem a mellkasára tapasztottam és a kanapénak döntöttem. Ujjaim lejjebb siklottak, ahol a gombok kezdődnek az ingen, csakhogy nekem nem állt szándékomban vesződni velük és egyenként haladni, így a legfelső gombnál megfogtam és rántottam egyet rajta... - Na és mi a helyzet a flegma fruskával? - Önelégült mosoly terült szét arcomon, ami azt illeti a látványt is megtudnám szokni, nagyon is.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime13.12.15 23:27



Jack & Rebekah







R

eccsent az ing és a gombok önkéntelenül adták meg magukat. Döbbent arccal néztem Bekahra. - Ez most komoly? Az egyetlen ingem volt. Ezt még visszakapod. Komisz mosoly futott át az arcomon. Megfogtam ingjét és egy mozdulattal téptem szét. Gombok repültek minden fele. Rebekah ledermedt és csak nézett rám. Engem nem zavart, folyattam a játékomat. Csókolta, erősen és szenvedélyesen. Mintha nem lenne holnap és minden percet meg kellene ragadni az élvezetek kihasználására. Pár óránál tovább nem bírjuk egymás nélkül. Erősek a testi vágyaink. Túlzottan akarjuk a másikat, a gyönyört amit egymás teste okozhat és az egymásnak okozott élvezetek tehetnek tökéletessé. Nem tudom mi ez és meddig tarthat, de jelenleg cseppet sem érdekel. Akarom őt, most, mindig, minden órában és percben. Óvatosan oldalra dőltem, hogy lefeküdjek a kanapéra, mindeközben Rebekah az ölemben. Átengedtem neki az irányítást. Gyerünk kislány. Hadd lássam mit tudsz. Égő, vágyakozó szemekkel néztem rá, miközben hajánál fogva lehúztam pár lopott csók erejéig. Úgy helyezkedett, hogy kényelmesen hozzám férjen. Mohók és sürgetőek vagyunk. Imádom azt a hirtelen vágyat amit kelteni tud bennem pár csókkal, pillantással vagy mosollyal. Kezem a hátát simogatta, körmeim szaladtak óvatosan végig törékeny alakján. Csípője ritmusra mozdult az ölemben ahogy benne is keringett a vágy. Két ujjal kattintottam szét a hátán melltartóját. Felegyenesedett, és én végighúztam a pántokat a vállán, ügyelve, hogy minden milliméterre jusson csók. Kihámoztam és jó messzire elhajítottam. - Nincs neked erre most szükséged. Néztem izzó szemébe és úgy láttam ezt ő is így gondolja. Két kezembe fogtam kebleit, félig felöltem, hogy elérjem. Apró csókokkal borítottam melle vonalát. Lassan haladva befele. Teste remegett, halk nyögések szakadtak ki torkából, ahogy elértem mellbimbóját és érzéki nyelvcsapásokkal játszani kezdtem velük. Nyelvem alatt éreztem mennyire kemények és mennyire jól esik neki. Az igazi kínzás az mikor sürget a vágy te még is érzéki és lassú tempót diktálsz. Mikor már az agyad is feladja de akkor is élvezel. Visszafeküdtem, belemarkoltam két kézzel a fenekébe. - Hajrá cica! Néztem mélyen a szemébe, önelégült mosollyal várva a folytatást.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime14.12.15 14:06


Jack & Rebekah



Mindkét kezemmel combjain háttal megtámaszkodok, fejemet hátra vetve sóhajtok és nyögök aprókat. Ajkaival és nyelvével kényeztet. Testemen végigsöpör az a bizonyos jóleső, bizsergető édes érzés. Többet akarok. Elviselhetetlenül vágyom minden érintésére, csókjára, hogy érezzem forró, szinte már perzselő leheletét a bőrömön. Mennyei mámorító érzés.
Lassan visszadőlt a kanapéra, én pedig lehajoltam hozzá, hogy lágy csókban forrjanak össze ajkaink. A lágy csókból, amit kezdeményeztem, egyre vágyakozóbb és mélyebb csók alakult ki. Elvesztünk egymásban, hogy senki és semmi nem zavarhatott meg minket. A csókunk olyan heves és perzselő lett, mint a sivatagi futótűz. Kezeim lassan felfedezőútra indultak mellkasán és onnan lefelé. Kínzó lassúsággal szakítottam el ajkainkat egymástól, és gyengéd mégis érzéki csókokkal kezdtem el beborítani a teste minden apró négyzetcentiméterét.
Cica, ne mond kétszer... Taktikát váltottam, és a nyakát kezdtem el csókolgatni először lassan, finoman, aztán egyre izgatottabban és vágyakozóbban haladva egyre lefelé és még inkább lefelé, egészen az ágyékáig. Óvatos, de mégis határozott mozdulatokkal csatoltam ki a nadrágjának az övét, kigomboltam és apránként lehámoztam róla a nadrágját és az alsóját is.
- Te csak élvezd.... - Suttogom fülébe. Először is ha már az irányítás még az én kezemben van csak lágyan simogattam, csak szépen finoman, majd közelebb hajolva lágyan végig csókolgattam, végül pedig óvatosan a számba vettem, és úgy folytattam tovább a neki szánt kényeztetést. Felvéve egy ritmust és könnyedén követve azt hamar elértem a célomat. Halk, de egyre erősödő és enyhén állatias nyögései tudatták velem, hogy nem sok van hátra számára. Így aztán egy kicsit még inkább húzni szerettem volna, már csak azért is mert imádom ha én irányíthatok és ez kétség nélkül az a helyzet volt amikor az én kezemben volt az irányítás. Tehát a pillanat tört része alatt álltam le a kényeztetésével, majd egy gyengédebb de hatásosabb, kínzóbb módszerre váltottam. Lassan és megfontoltan kezdtem el a nyelvemmel úgymond csiklandozni reménykedve benne, hogy elérem vele a célom. Pontosan ezt szerettem volna. Eljuttatni a csúcsra, egy kicsit meggyötörni és mégis kényeztetni. Egy kicsit eltávolodva férfiasságától, csak kezeimmel ténykedek tovább és így segítem át a csúcson. Ugyan azon az útvonalon haladtam visszafelé a szája irányába, addig csókolgattam és cirógattam ameddig meg nem éreztem újra éledező férfiasságát a combom belső oldalán...



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime15.12.15 0:10



Jack & Rebekah







I

stenem, ezt nem lehet ép ésszel kibírni. Minden érintése kínzás és a testem megkönnyebbülésért kiált. De mind hiába. Kínoz, nem enged. Édes, édes kínzás. Végül megkegyelmez, torkomból már már állatias nyögés szakad ki és élvezek. Mellkasomra fekszik és csókolgat. Én csak vigyorgok, mint a tejbetök. El sem hiszem, hogy ilyen nőt fogtam. - Gonosz kis cica vagy te, ugye tudod? Vigyorogtam önelégülten, vagyis hát inkább ki. - Cica mit akarsz elérni? Egy második, vagy is inkább harmadik menetet? Szeretnél nyeregben maradni? Kicsit, mintha elpirult volna kérdésemre. Szóval igen. Kis huncut, szeret irányítani. Ám legyen. Finoman, lassan felhúztam szoknyáját a feneke fölé. Megragadtam bugyija korcát, elkezdtem lefelé húzni, óvatosan felállt, hogy le bírjam venni. Csókokkal borítottam combja belső felét, egészen lassan, felfele haladva. Belekapaszkodott hajamba és óvatosan meghúzta mikor elértem nyelvemmel. Lassan köröztem. Éreztem hogy rezegnek a lábai és alig tud még állni. De nem akarja, hogy abbahagyjam így kényszeríti magát. Halk nyögések jelzik tetszését. Majd egyetlen hangos nyögéssel átlöktem a határon. Ölembe rogyott. Bágyadt volt és kielégült. Ám nekem ez nem elég. Hátra dőltem, kicsit megemelve csípőjét óvatosan hatoltam be. Hangos nyögést hallatott. Megkapaszkodott combomban és lassan mozdulni kezdett. Ó, igen, ez fenséges. - Ez az bébi, csak így tovább, ó igen! Gyorsított, és egyre jobban élveztük. Mikor már közel jártunk, felültem. Magamhoz húztam és forró szenvedélyes csókokkal borítottam ajkát, nyakát. Belemarkoltam a fenekébe, és kicsit gyorsítottam rajta. Ó, igen bébi. Még egy kicsit… Körmeit hátamba mélyeztette miközben, egyre hangosabb nyögések közepette vesztünk el egymás testi gyönyöreiben. Lerogytunk a kanapéra, és ő mellkasomra feküdt. Hallgatta egyre jobban lassuló szívritmusom. Cirógattam hátát és fenekét. Láttam rajta, hogy nehezednek pillái, mindjárt elalszik. Óvatosan ölbe vettem és átvittem az ágyra. Vagyis most már az ágyunkra. Lefektettem, gyönyörű látvány meztelenül, betakartam és mellé bújtam. Fenekét csípőmnek nyomta, én pedig finoman simogattam amíg el nem aludt.

Már reggel van? Csörög az órám. Bágyadtan fekszem és próbálom realizálni a világot. Gyerünk Jack, munkába kell menned… Kimásztam a tündéri teremtés mellől akivel a tegnapi napot töltöttem. Kávét főztem és lezuhanyoztam. Felvettem egy farmert, pólót, a fekete bőr dzsekim. Lehörpintettem a kávém, nyomtam egy forró csókot a még alvó Rebekah ajkaira, és elrohantam melózni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime15.12.15 15:13


Jack & Rebekah



Cica... Mi az? Nyöszörögve fordultam a hátamra. Mi az már? Ez csikis... Kuncogni kezdtem, miközben feljebb húztam a lábam. Te Rebekah, Jack már régen elment, dolgozik. Mi? Emeltem fel a fejem, húh... Tényleg csak a cica, a lábamon mászik végig, miközben puha kis bundácskája simogatja a bőrömet.
- Smoke, kiscicám, a gazdi ezért mérges lenne. Tudod, hogy nem szabad... - Plusz a frászt kerülgetett Tőle. Felvettem a cicát és lassan kisétáltunk a konyhába. - Éhes vagy? Totál megfeledkeztünk rólad, igaz? Rémes gazdik vagyunk. - Lassan letettem a cicát, feltettem a vizet a kávéhoz és amíg az forrt adtam a cicának enni és inni. Oké, nekiesett, mint etióp kisgyerek a segélycsomagnak. Tényleg éhes voltál. A kávémat félreraktam hűlni, amíg gyorsan lezuhanyoztam és felöltöztem. Aztán leültem a pulthoz és a kávémat kezdtem kortyolgatni, mire Smoke a lábamhoz kezdett dörgölőzni. - Veled nem is foglalkozunk, ugye? - Vettem fel az ölembe és simogattam, amíg a kávémat ittam. Gyere cicamica, rakjunk rendet. Többnyire a macskával a sarkamban csináltam mindent. - Most nincs több simi, hiába nézel így, nézd milyen kupi van, előbb előbb rendet kell rakni... - Lassan nekiláttam, felágyaztam, összeszedtem a szennyest, a szemetet, elmosogattam, elpakoltam... Oké, valami kaja se ártana, jó, előbb leviszem a szemetet aztán leugrok a boltba. Oké, az egyik fordulóban sikeresen összefutottunk a szőke cicababával is, kis híján szó szerint, meglepettnek látszott, szúrós szemekkel néztem rá szinte már szikrákat vetve felé, aztán szépen továbbhaladtam még mielőtt még mielőtt hallgattam volna a belső hangra és a szemétbe fojtom bele. Nyugalom Rebekah! Jack még bottal se piszkálná meg. Én viszont igen. Itt már amúgy is fel kellene mosni. Valamire legalább használható is lenne... Áh, hagyjuk. Menjünk. Úgy döntöttem sajtos makarónit csinálok. Az gyorsan megvan, elrontani sem lehet és ahogy észrevettem mindketten szeretjük a tésztaféléket. Szóval, ez elvan döntve. Pár perc alatt a tészta is megfőtt félig, még csak össze kellett állítani és belökni a sütőbe. Addig nagyjából letörölgettem és felmostam.
Épp a békésen heverésző cicát igyekeztem felbosszantani, amikor hallottam Jacket megjönni. Gyorsan felkaptam a cicát és elé siettünk. - Maú maú maú... - Emeltem fel magam elé a cicát.

KATT



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime16.12.15 22:55



Jack & Rebekah







É

pp időben értem el a metrót. Majdnem lekéstem. Leültem, és szuggeráltam magam, hogy gyerünk Jack, nem alszol el, mert még egy körre a metrón nincs időd. Már rég voltam ilyen fáradt. Tegnapi nap nagyon kimerített. Életem legszebb, legjobb és legélvezetesebb napja volt, de egyben talán a legfárasztóbb is. Ültem, bámultam ki a fejemből. Lassan megállt a metró, és miután Dave megveregette a vállam, jöttem rá, hogy megérkeztünk. - Haver, te végig itt voltál? Észre sem vettem, hogy mellettem két üléssel Dave és Andrea enyelegetek. A együtt töltött éjszaka után együtt is mentek dolgozni. Nem akartam zavarni, és hányni sem az enyelgésüktől, így felraktam a kapucnim, bedugtam a fülhallgatót és elmerültem a rock and roll világában. A nap rutinszerűen ment. Áruátvétel, reggeli idő, kávé szünet, kaja idő, és kettőkor váltás. Alig vártam a végét, majdnem elaludtam párszor sütés közben. Nem vicces égési sérülésekkel haza állítani… Elrohantam zuhanyozni, Dave már várt ki. Barátságosan visszautasítottam a meghívását. - Nem lehet haver, vár otthon Rebekah. Ma délutános, csak egy óránk lesz egymásra. Meg ma fizu is volt. Be kellene ugranom venni egy új felsőt mielőtt bezár a bolt. Kezet fogtunk, együtt érzően mosolygott. Persze, hisz ő ma egész délután Andreával lehet. De tegnap meg szívem volt velem. Beszéltem a főnökkel a beosztásról, és arra jutottunk, hogy kell még egy váltás… Kevesen vagyunk. Amint végeztem rohantam haza, majd később bevásárolok, még otthon akarom érni az asszonyom. Felszaladtam a lépcsőn és beléptem. Nem tudtam hirtelen, hogy féljek, nevessek vagy menjek ki. Két dolog. Rend és az asszony bolond. Lassan kihátráltam, ez a „ nem is láttál, és nem is voltam itt” fejjel. Biztos jó helyen vagyok? Ez az az épület, ez az az emelet, ez az a házszám. Valami még sem stimmel. Pár perc erőgyüjtés után óvatosan benyitottam. - Szziiiaaa cicccaa. Khm. Mit szedtél be? Hívjak mentőt? Maradjunk annyiban, hogy nem jött be neki a poén. Vigyorogva besétáltam, és hosszan megcsókoltam. Hm jó illat van, mi a kaja???




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime16.12.15 23:40


Jack & Rebekah



Oké, akkor nem maú. Tettem le a cicát. Most komolyan? Ilyenkor mi van? Kint akar maradni? Nem ment el az eszem, még legalábbis nem. Teljesen nem. Áh, egyre megy. Egyszerűen csak örültem neki, már ez is baj? Végül is ma nem fogunk valami sokat együtt lenni, egy óra és kb indulhatok is, alig várom, de remélem addig nem szándékozik odakint maradni, mert akkor kénytelen lesek utána menni és a folyosó kellős közepén rávetni magam. - Cicacicacica... - Ugrottam a nyakába, amikor végre visszajött. Most még az sem izgatott, hogy szerinte elment az eszem, végül is vele vagyok, vele is akarok maradni, még szép, hogy nem vagyok az, de nekem így a legjobb, ennyi a lényeg. - Szia... - Mosolyodtam el miután ajkaink elváltak egymástól. Tényleg muszáj dolgozni mennem? Éppen nekem és éppen most? Nem akaroook... Na jó, hagyjam abba, ugye? Akkor is itt lesz, amikor hazaérek. Mikor is? Kb éjjel három, négy óra körül. - Hmm, kétlem, hogy az felmentene a délutáni műszak alól, szóval nem kell. Csak hiányoztál, de ha ez is baj, akkor legközelebb nem fogok ennyire örülni neked. - Cirógattam meg a tarkóját. Oké, lehet kicsit túlzásba vittem a lelkesedést, nem tehetek róla, a túl sok alvás, két-három óra alvás után biztos nem lennék ilyen lelkes, holnap reggel se leszek túlzottan, csak már tartanánk ott és lenne reggel. Utálok délutános lenni. A jó isten se tudja mikor zárhatok be. Kettőkor, háromkor, ha mákom van vagy többet ér be se zárni. Legfeljebb találkozunk a reggeli műszakja előtt. Alig várom...
- Éhes vagy? - Szívesebben maradnék itt, pont itt, minthogy dolgozni menjek. Nem lehetne megoldani valahogy? Áh nem, kétlem, hogy kétszer egymás után bevennék és amúgy sincs senki, aki beugorhatna helyettem. Andrea délelőttös... Jaj ne, már látom a szomorú jövőmet, Beth. Hosszú délután, este elé nézünk. Vagy elalszok mellette vagy az idegeimre megy a hülyeségeivel. Ez a két véglet van. Biztos nem maradhatnék itthon?



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime17.12.15 1:46



Jack & Rebekah







H

hhmmmm, piszok éhes vagyok. Bármi is az ide vele. Megterítettem. És neki ültünk enni. Nagyon finom, két nagy tányér után elterültem az ágyon. Majd mosogatok, ha felkeltem. Rebekah mellém feküdt, cirógattam és csókolgattam amíg be nem aludtam. Fogalmam sincs mikor ment el. Felébredtem fél öt. Ufff, elaludtam… Összekaptam magam, benéztem a hűtőbe és fejben megterveztem a vacsorát. Olyat ami be tudok vinni Bekahnak is. Leugrottam a sarki középbe bevásárolni. Fizetés volt… Sajttal és sonkával töltött csirke mellet csinálok, salátával. Gyorsan bedobáltam a hozzávalókat és hazamentem elkészíteni. Isteni lett. Megetettem Smoket, öntöttem neki tejet, összekaptam magam, csomagoltam kaját, bedobtam a hátizsákomba és elindultam. Gyalog mentem mert be akartam menni egy férfi ruha üzletbe ahol múltkor egy nagyon király kis cipzáras kapucnis felsőt láttam. Már csak feketében volt, felpróbáltam, belenéztem a tükörbe, hm szexi vagyok. Remélem neki is tetszeni fog. Megvettem. Bedobtam a táskámba és elindultam a bár felé. Dave-vel és Andreával találkoztam. Most indultak haza. Azt mondták szegény Bekah meghal az unalomtól és nagyon fog örülni nekem. Én is ezt reméltem. Beléptem az ajtón, és volt ám meglepetés. Kerek szemekkel meredt rám a pult mögül. Mutattam, hogy jöjjön ki. Odaléptem, átöleltem derekát és szenvedélyesen megcsókoltam. - Hiányoztál. Hoztam vacsit. Kivettem a táska tartalmát és a kezébe adtam. Leültem egy asztalhoz kértem egy sört és egy darabig csak néztem, ahogy dolgozik. Ha volt ideje leült mellém. Csókolóztunk és kuncogtunk, mint a tinik. Egy óra múlva kábé búcsút vettem tőle és haza indultam. Alig vártam, hogy otthon legyek. Hulla fáradt voltam. Megettem a vacsorám, letusoltam. Megszeretgettem a cicát. Néztem egy kicsit a tévét, de Rebekah nélkül nem az igazi… Tegnap esti képek villogtak az agyamban. Huncut kislány. Mosolyodtam el az emlékre. Kikapcsoltam a tévét, elmásztam az ágyig és mellém tettem a telefonom, hátha asszonyom keres. Elaludtam, csak hajnali fél négykor keltem fel Bekah üzenetére. „Lekéstem a metrót, gyalog megyek.” Na még csak az kellene… Egyedül a sötét parkon át. Felöltöztem. Felvettem az új felsőm, felraktam a kapucniját és elindultam elé.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime20.12.15 20:07



Jack & Rebekah







H

hhm? Mi van? Jaaa, hogy hideg a víz. Lenéztem a csapra, hát nem elnyomtam sikeresen a hideg felé? - Öööö, hupsz. Bocsi, én voltam. Jól van no, elvonod a figyelmem… Néztem rá bosszúsan körülbelül tíz másodpercig, majd nem bírtam tovább és hangos nevetésbe törtem ki. Visszaállítottam a kellemes meleg vizet és folytattam. Apró csókokkal borítottam nyakát, vállát, állát és vissza ajkaira. Hosszú percekig élveztük egymás mozdulatait, testünk vonalát. Elhúzódtam tőle. - Egyébként, te zuhanyozni akartál. Nem? Segítek. Értetlenül meredt rám miközben a szivacsáért nyúltam. Nem bírtam ki nevetés nélkül. - Nyugalom, csak vicceltem. Alaposan megtámaszkodtam lábaimmal, hogy ne csússzunk el a nagy heveskedés közben. Elkaptam két oldalról a fenekét, felemeltem és a csempének nyomtam. Combjai körül ölelték a csípőm, és teste hívogatóan fogadott magába. Egyik kezemmel tartottam teste súlyát, még másikkal igyekeztem megtámaszkodni a csempén. Kezével hajamba markolt miközben lassú iramban okoztam élvezetet. Testünk összefonódva ringatta a másikat egyre hevesebben közeledve a gyönyörteli  élvezet felé. Hajamba kapaszkodva hangos nyögések közepette jutottunk el együtt. Gondosan ügyeltem, hogy ne essünk el, és ő is megtartja magát remegő lábain. - Akkor végre segíthetek fürödni? Mutattam a kádban heverő szivacs felé. Felvettem és egy kis tusfürdőt nyomtam bele. Áttörölgettem vele karját, hasát, hátát fenekét és lábait. Ügyesen lefröcsköltem, ügyelve, hogy tutira lecsapjam. Kaján mosollyal az arcomon én is letusoltam. Elsőként jöttem ki. Derekamra tekertem a törölközőm és elvittem Bekahjét. Bocsi cica. Nem szeretem ha elfed valami. Nem fog nekem örülni. És valóban, eléggé dühösen és meztelenül vágtatott ki utánam. Széttárt törölközővel vártam. Bebugyoláltam és megtörölgettem. - Bocsi cica. Imádlak cukkolni. És khm, jobb mikor nincs rajtad ruha. Vágtam incselkedően a fenekére. Majd az órára pillantottam. - Mennyi??? Már hét óra… Asszony elkéstünk! Az első nadrágot és pólót magamra kaptam, kézen fogtam és rohantunk a metróra.  Szerencsére minden fél órában van így nem sokat kellett rá várnunk. Bekah ölembe ült rögtön. Jót nevettem. Bérelt hely mi?




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Haladás ;) Haladás ;) - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Haladás ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Jack garzonlakása-