welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Grimm
Lara Dawson
14.09.17 3:34
Gimnázium
Saige Hannigan
30.08.17 22:56
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (777)

Desmond Drescher (648)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (449)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Timur Theodor Volkov

Lara Dawson

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

William Anthony Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: William Anthony Black 14.12.15 3:45

William Anthony Black

Név: William Anthony Black
Becenév: Will
Születése hely, idő: 1986.10.27/ Anglia - Woking
Csoport: ex elítélt
Anyagi háttér: Felső osztály Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Az én nevem William Anthony Black. Mindenki csak Willnek hív. Nem Bill, azt utálom. Nem Billiam vagyok én… Soha nem értettem, hogy lett a Williamből Bill… Na de ez most lényegtelen… 194 centiméter magas, barna szemű és hát őszintén változó hajszínem van. Eredetileg sötét barna, szinte már már fekete, de ha kisüti a nap áthajlik a mogyoró barnába is. Ezen kívül egy sexi egoista állat vagyok. Szingli, és nagyon sokat kell tenned azért, hogy ez változzon.
Életem, létem, világom

Nem származom gazdag családból. London egyik külvárosában Wokingban születtem. Itt sok a nemzetiség él együtt. Elég szegény körülmények között nevelkedtem. Édesanyám tartott el engem és öcsémet, Samuelt. Önerőből fejeztem be a „Termékfejlesztés és menedzsment” szakot és ezen kívül még a könyvelőit is Oxfordban. Kitűnő átlaggal államilag finanszírozott és teljes ösztöndíjas voltam. Szinte egy csoda gyerek az én időmben, hisz nem sok gettóból származó srácból lett Oxfordi diplomás. London egyik legmenőbb cégénél a „The Bridge”- nél töltöttem a gyakornoki évemet. Kiváló teljesítményeim miatt, az egy évnyi gyakornokoskodás után felvettek könyvelőnek. Saját tudásomnak megfelelően végeztem a munkám, soha nem volt rám panasz. Egész szépen kerestem. A felső osztályhoz sorolható volt a fizetésem. Amint említettem, nagyon jól ment a cég. Ám, kis hal voltam én a cápák között. Több főnököm is volt csupán a könyvelésen. Ám a felett még többen, egészen a fő fejesig, David Gerald McDown-ig. Őt szinte soha senki nem láttam és nem is beszélt vele. Érinthetetlen volt. Nem is csoda hát, hogy a nagy fejesek simán rá tudták kenni a könyvelési csalásukat a legkisebb és leggyengébb láncszemre, azaz rám. A bíróság könnyen lefizethető volt, így egyszerűen elítéltek 6 évre. 6 év börtön. A semmiért, 6 év az életemből ártatlanul. Én egy okos, és nem túl erős fiatal fiúcska ként kerültem be. Ám odabent farkas törvények uralkodnak. Vagy túlélsz, vagy meghalsz. Akkor még nem voltak ezek az álom feltételek. Ha nem csatlakoztál egy  klasszhoz elvesztél a rendszerben, vagy csicska lettél vagy hulla. Erre én rövid időn belül rájöttem. Így belépést kellett szereznem a legdurvább bandába. Ehhez sok próba, szenvedés, törött borda és börtön tetkó vezetett. De végül bevettek. A főnök legjobb haverja lettem. Együtt edzettünk és tartottuk rémületben a börtönt. Nem a legszebb évek voltak. Bandaháború, késelések. Muszáj volt keménynek lenned. Carlos volt a banda vezér. Félig spanyol félig angol volt. Azaz ha felhúztad elegánsan küldött a másvilágra. És heves vérmérsékletének köszönhetően nem volt nehéz őt feldühíteni. Nem ismerhettek meg, nem láthattak gyengének. Nem tudhatták, hogy diplomás vagyok, mert onnantól kezdve kizárnak. Így hazudtam. Azt mondtam bankrablásért ülök. Nem volt külső kapcsolatuk, így nem tudták az ellenkezőjét bizonyítani. Simán elhitték. Én pedig eközben fontolhattam a bosszúmat a „The Bridge” ellen. Mire kikerültem már ismert volt a hírem így egy helyen sem kaptam munkát. Így átköltözte Amerikába, pontosabban Las Vegasba. Saját céget alapítottam, az „Open your Eyes”-t. Termékfejlesztéssel foglalkozunk. Telefonokhoz, táblagépekhez, robotokhoz, mesterséges intelligenciához és ilyenekhez. Az évek folyamán eltökélt szándékommá volt, hogy kiszorítsam a piacról a „The Bridge”-t és teljesen tönkretegyem az egykor megbecsült főnökeimet.  
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
777

TémanyitásTárgy: Re: William Anthony Black 14.12.15 14:29

Kedves William!
Te nem változol. "Ezen kívül egy sexi egoista állat vagyok." Már most imádunk, említettem már? Very Happy Amit pedig még hozzáfűznék, hogy rengeteg kitartást a szerencsés nőnek, fogalma se lesz róla mire vállalkozik, én azonban kíváncsian várok, figyelek, szóval mindent bele.  Wink      

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

William Anthony Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Szépségverseny [Event]
» Black Iron Castle
» Vicces képek [ARCHÍV]
» Képek
» Ariane Black