welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Irodák Vote_lcapIrodák Voting_barIrodák Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Irodák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Irodák Irodák I_icon_minitime23.12.15 23:01

...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: I still get lost in your eyes Irodák I_icon_minitime24.12.15 0:03


William & Madison


Te Szent Isten, fél nyolc?! Azt hiszem el fogok késni a munkából, ha nem szedem magam össze, mondjuk öt perccel ezelőtre. Ha én elkésem és az a főnököm fülébe jut, valószínűleg meg fog ölni. Már nem mintha látta volna valaki is ebben az életben... Még engem sem Ő vett fel, hanem valami kivénhedt, szenilis vén banya... Bár hála neki, legalább van munkám. Nem igazán tudtam volna mihez kezdeni, ha ide sem vesznek fel. Egy ideje már nem találtam munkát... Úgy éreztem magam, mint egy koszos kis faluban, ahol van két bolt meg egy hentes és kábé ennyi. Ez a meló maga az álom, de persze azért én sem tervezek életem végéig titkárnő lenni. Végül is egy képzet menedzser vagyok nem egy kávétfőzögető, üresfejű "plázapicsa". Egyébként szerintem Mr. Black egy pénzéhes, kivénhedt, szexhiányos vén p*cs. Arra sem képes, hogy betolja a képét az irodába, mert állítólag üzleti úton van. Jah persze... Na nem mintha hiányozna, maradjon csak ott "Columbo felesége" ahol van. Na de ha nem sietek, tényleg el fogok késni. Gyors öltözés és már az autópályán voltam. Szerencsém volt, mert nem volt dugó, ezért pont időben beértem. - Szia Lizzy... - köszöntem a szomszéd irodában lévő kolléganőnek. A gazdasági igazgató titkárnője... Fülig bele van zúgva, csak megpróbálja titkolni. - Hej Mady... Itt Mr Black... - fogta meg a vállam izgatottan. - Oszt, hová sza...? Mármint majd figyelek... - erőltettem egy mosolyt az arcomra. Leültem az asztalomhoz, és a kalkulációt bámultam, mikor valaki megállt az asztalom előtt és kevesen megköszörülte a torkát...


THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime24.12.15 3:46



William & Madison







V

égre hazaértem Las Vegasba. El sem hiszem. Hosszú volt ez a pár hónap külföldön. De hála istennek sikeresnek mondható volt a sok utazás. Rengeteg új ügyfelet sikerült bevonnom a céghez és sokat elcsakliznom a The Bridge gárdájából. Egyre közelebb a végcélhoz, a teljes megsemmisítéshez. A magán repülőm megkapta a leszállási engedélyt és lassan merül alá a kifutó pálya irányába. Pár pattanás és földet is értünk. Megköszöntem Derek-nek az utazásokat és, hogy ilyen szépen vezetett végig. Majd fogtam a bőröndöm és megindultam az ellenőrző kapuhoz. Az autóm már kint várt. Richard a sofőröm kinyitotta az ajtót, beszálltam a csomagom pedig hátra került. Az eső szemerkélt, lassan folyt le az autó üvegén, és én csak bámultam kábán még a házamhoz nem értünk. Ízlésesen berendezett Villa a város szélén. Alig vártam, hogy ledőljek. Lépcsőn felfele kilazítottam a nyakkendőm, a szobába lépve ledobtam a táskám és a zakóm a fotelba és csak bedőltem az ágyba. Hajnali öt. Két és fél óra múlva kelni kell. Muszáj ma bemennem dolgozni, hiába vagyok én a főnök, ma jönnek japánból tárgyalni. Szinte azonnal mély álomba merültem. Kényszerítettem a szemeim, hogy a csörgő óra zajára kinyíljanak és egy mozdulattal vágtam a falhoz, majd lesz másik. - Tereza! Ordítottam a hátamon feküdve. Berohant a szobámba a házvezető nőm. Szőke hosszú haja kontyba volt fogva, de pár tincs itt-ott az arcába lógott.   - Egy méreg erős feketét kérek, de gyorsan, sietek. Köszönöm Tereza. Kiment, én pedig felszenvedtem magam az ágyról. Bebotorkáltam a gardróbomba, kellene tiszta ruha és egy zuhany. Túl fáradt voltam gondolkodni, így maradtam a hagyományos fekete öltönynél, fehér ing és fekete nyakkendő. Mára ideális lesz. Kikészítettem és elmentem zuhanyozni. Frissítő és ébresztő volt számomra. Felvettem öltönyöm, gondosan figyelve a gombokra és a nyakkendőre. Betettem elegáns gyémánt mandzsettám. Két simítás kócos hajamon, tökéletes. Felkaptam a táskám és lerohantam a lépcsőn. - Köszönöm Tereza Kaptam fel csészém, egy kortyban lement. Ufff, tényleg jó erős volt. Leszóltam a sofőrnek, már várt. Túl fáradt lennék vezetni. Nem volt nagy forgalom. Gyorsan odaértem. Már előre nyitották az ajtót. - Jó napot Arthur. Köszöntem a portásnak. - Jó reggelt hölgyeim Haladtam el a recepciósok mellett. Fellifteztem a legfelső emeletre. - Jó reggelt, Lizzy. Kitűnően fest. Rég láttam. Á Gregory, később kérlek ugorj be hozzám. Meg kellene beszélnünk a költségvetést. Az irodám felé indulva vettem észre, hogy új titkárnőm van. Jó tudni. Rég voltam bent. - Khm, jó reggelt kisasszony. Mr. Black vagyok. Szabad tudnom a nevét? Mosolyogtam rá bájosan. Csinos hölgy. - Elbűvölő neve van. Kérem főzzön nekem és Gregory-nak egy kávét, valamint ma jönnek Japán ügyfeleink, foglaljon le egy jó japán éttermet. Köszönöm Madison. Széles mosoly és bementem az irodámba.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime27.12.15 0:23


William & Madison


dvözlöm… - pislantottam fel a halom papír felől, ami ott hevert előttem és arra várt, hogy átnézem és kijavítsam. Hosszú órák fognak ma eltelni azzal, hogy ezt a sok grafikont és könyvelést átnyálazom. Ilyen az élet… Istenem azok a barna szemek. Mármint… - Madison…. – mosolyodtam el azon, hogy elbűvölőnek tartja a nevem. Mi a fenét művelek. Na ne Mady, ezt nem… Ő a főnököd és az előtt még igen nagy hévvel szapultad a vén sexhiányos, perverz disznót, akiről időközben kiderült, hogy egy örült sexi pasi. Vajon miért gondoltam én azt, hogy egy vén szoknyavadász…. Bár mondjuk ilyen külsővel az én szoknyámra is vadászhatna. – Persze, terméseztessen… - pislogtam kábultan utána. Hűűű ez nem lehet igaz… Honnan jött ez? Lepottyant az Olimposzról? És az én főnököm? Nagyon úgy tűnik, hogy a legjobb helyen voltam a legjobb időben, amikor az állást meghirdették. Amint Mr. Álompasi becsukta az irodája ajtaját maga mögött, feltűnt a látóhatáromban Lizzy  fülig érő szájjal. – Gyere csak ide te mocsok! –intettem a szöszi felé. A lakcipőjében felém tippeget a csinibaba… - Te miért nem mondtad, hogy ez egy… egy istenverte szexgép… Mármint láttad te, hogy ez hogy néz ki? – tártam szét a kezeim értetlenül. – Ugye? Örülten helyes, igaz? – vigyorgott, mint a kisbárányok. – Az nem kifejezés… - Ez nagyon hülye kérdés volt. – Na de menj mielőtt, Mr. Gray elfenekel, mer nem főztél kávét…. – lökött előre a konyha felé. – Remélem is… - kacsintottam vissza Lizyre.
Két kávát főztem. Az egyiket feketén, jó erősen és egy kanál cukor, a másikat valamivel gyengébbre főztem és tejjel. Tálcával a kezemben, kopogtam be az irodába és óvatosan benyitottam. Ott ült William és  Gregory és épp egy halom papír feledt görnyedtek. – Tessék. Am, Mr. Black lefoglaltam az éttermet. – ismét összeakadt a tekintetünk, de sikerült kontrolálnom magam és elkaptam a pillantásom, még mi ellőt kínossá vált volna a helyzet.



THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime27.12.15 1:26



William & Madison







S

zerintem Madison nem tudja, hogy elég nagy hangerje van, és ez az ajtó nem hangszigetelt. Tehát leegyszerűsítve, minden szavát tisztán hallom… Mosolyogva foglalatoskodtam tovább az előkészületekkel még vártam Gregoryt. Kopogtattak az ajtón. -Ááá, Gregory. Fáradj beljebb. Helyet foglalt és rögtön az utamról kérdezgetett. - Jaaaj, de is kérdezd. Nagyon fárasztó volt. Rengeteg repülés, tárgyalás tárgyalás után.. De nyugodt szívvel mondhatom, hogy eredményesek voltunk. Sok új befektetőt szereztem, és csakliztam is el párat. Mosolyodtam el, egy igazi száznyolcvan fokos vigyorral. Elégedett vagyok magammal. Nagyon is. - Hogy érted, hogy a nők? Voltak csinosak persze. De amint mondtam én üzletet mentem kötni, nem házasságot, vagy válási papírt, az eltartási szerződésről nem is beszélve. Ahhoz meg semmi kedvem, hogy elkapjak valamit és korházba járkáljak. És most, dolgozhatnánk? Intettem az asztalon álló papír kötegre. Gregory lemondóan egyezett bele, és elkezdtük kalkulálni a jövő félévi költségvetést. Újabb kopogtatás. Madison jön be. Belenéztem szép szemébe, ettől zavarba jött. Élvezem a hatásom a nőknél. De valamiért ő különösen mozgatja a fantáziám. - Köszönöm Madison. Tegye csak le az asztalra. Rendben van, köszönöm kedves. Egyenlőre ennyi lesz, köszönöm. Visszatérhet a munkájához. Kérem szóljon ha megérkeznek az ügyfelek és vezesse őket a tárgyalóba. Köszönöm, elmehet Madison. Engedtem felé egy igazán csábos vigyort. Gregory persze rögtön kezdte a mondókáját. - Greg! Nem vagyok rá kíváncsi! Szeretnék dolgozni, ne kombinálj. Ma láttam először, nem is voltam itt mikor felvették. Nem is tudtam, hogy vettek fel, és főleg nem is én vettem fel. Szeretném befejezni mielőtt ideérnek az ügyfelek. Köszönöm. Greg végül feladta és dolgozhattunk tovább. Fél tízre be is fejeztük. Aprólékosan kigondolt és szilárd alapra fektetett pénzügyi megbeszélésünk végére sikerült elfogyasztanom a kávém is, el is felejtettem már. Madison közölte, hogy megérkeztek és várnak rám. Egy újabb fárasztó megbeszélés. Az idő eltolódás miatt a megbeszélés végén elmentek a szállodába, a mit persze én álltam, és az ebédet áttettük vacsorára. - Madison, kérem az ebéd foglalást tetesse át vacsorára. Köszönöm. Ellenben én farkas éhes vagyok. - Nincs kedve eljönni ebédelni? Éhes vagyok, egyedül nem szeretek, és bizonyára ön is kíváncsi főnökére. Mosolyogtam rá kedvesen és ellenállhatatlanul.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime05.01.16 23:28


William & Madison


-T - ermészetesen Mr. Black… - mosolyogtam a tőlem telhető legnagyobb kedvességgel.  Közben meg magamban gondoltam: „Hogy fulladnál meg!!” Na jó lehet, hogy ez egy kicsit túlzás, de egyszerűen az idegeimre  megy… Még ide sem ért rendesen és már ugráltat. „Madison, foglajon asztalt ebédre. Madison Inkább tegye át vacsorára…. Madison, Madison…” megbolondulok tőle. Értem én, hogy joga van mindehhez, de  hiába van olyan helyes fofija, attól még ez a kimért viselkedés az agyamra megy. Egy ilyen pasinak keménynek kellene lennie, nem egy ilyen finomkodó kis anyu kedvencének… Jó most jöhetnének az ellenérvek, hogy mi n ők mindenért panaszkodunk, mert ha egy pasi bunkó velünk az sem jó, ha meg nem az akkor meg túl nyálas.. De én valahogy soha nem bírtam, a nyálas szöveget. Azt hadják meg a nőknek.  – Én, magával? – fordultam meg döbbenten a kérdésére. Most ez komoly? Velem akar ebédelni a vezérigazgató? Ez szed valamit? – Mármint persze, természetesen… - mosolyodtam el…  Hogy ebből mekkora pletyka lesz..  Már hallom a sugdolózást a folyosókon. „Az új titkárnő Mr. Blackel ebédelt. Tuti megdugta..”  Nem adom meg neki azt az örömöt. Na nem mintha arra vágyna, vagy mit tudom én… Most már kezdek nagyon belebonyolódni a dolgokba.
Kiérve az irodából ismét belefutottam Lisa fürkésző tekintetébe… - Na milyen?  - pislogott rám, mint valami éhes kiskutya. – Mi milyen? – forgattam a szemem zavartan..  – Hát a pasi milyen? – próbálkozott ismét.  – Jaj, könyörgöm hagy már ezzel… Én ide dolgozni járok, nem a főnökömet bámulni…. – végszóra lépett ki az irodából William… - Mennem kell… A főnökkel ebédelek.  – kaptam fel a táskám és elindultam William felé.. Éreztem Lisa tekintettét a hátamban. Hozzá kell szoknom, mert sok ilyen lesz mostanában.




[center]THANKS LIZZY :3[/cen
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime06.01.16 0:25



William & Madison







O

ké a kedvesség sem jöhet be mindenkinek, de ennyire látványos rosszallást, mint ami Madison arcára ült ki még sosem láttam. Végül is nem kell kedvelnie, elvégre a főnöke vagyok, nem a barátnője. Elintéztem még pár telefont az irodámból és már indulásra készen is állok. Kilépve látom, hogy a hölgyek beszélgetnek. - Mehetünk Madison? Lizzy, Gregory még bent van? Ekkor lépett ki az irodából, ebédelni viszi Lisa-t. - Gregory kérlek várj egy kicsit. Este? A sikeres üzletkötésre? Elviszem az ügyfeleket vacsorázni. Utána a szokásos helyen? Rendben. Madison hátára tettem a kezem és ránéztem. - Most már tényleg indulhatunk. Mosolyogtam kedvesen. Én értékelem, de mi lenne ha befejezné a szem forgatást mielőtt a térdemre fektetem és elfenekelem, mint egy rossz gyereket… A főnököd vagyok, nem az idegesítő pasid… Elindultunk, lent már vált az autó. Elengedtem a sofőrt ebédelni. Beültem, és elindultunk. Ismerem már a járást, és ügyesen kerültem ki a dugót. Megálltam egy drága olasz étterem előtt. Az én ízlésemnek ez a legmegfelelőbb az egész városban. A parkoló fiúnak adtam a kulcsot és bevezettem Madisont. - Jó napot Stuart. Az asztalom szeretném, két főre. Köszönöm. Az asztalhoz ültünk és a pincér hölgy azonnal hozta az itallapot. - Köszönjük, de csak vizet kérünk. Ma még dolgozunk. Az étlapot kérjük. Néztem Madisonra, aki felvont szemöldökkel szemlélte az étlapot. - Itt a legjobb a Risotto az egész városban. Én azt kérek. Köszönöm. Visszaadtam az étlapot. Madison is rendelt, még az ebédünkre vártunk kicsit faggatni kezdtem. - Meséljen magáról. Honnan jött? Könyököltem fel az asztalra, összekulcsoltam két kezem, rátettem az állam és várakozva néztem rá. Elég csinos kis hölgy. Kíváncsi lennék rá, honnan pottyant pont hozzánk. Érdeklődve hallgattam a történetét. Na jó, annyira nem. Apuci pici lányának tűnik. Ha tudná honnan jöttem, és, hogy még börtönben is voltam, nem biztos, hogy ilyen fejet vágna. A rossz fiú kép biztosan jobban tetszene neki, de az nem én vagyok. Tudok kemény is lenni, ha kell, de keménykedéssel nem sok mindent lehet elérni az üzleti életben.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime18.01.16 0:22


William & Madison


-A
-zonnal... – „te szexi állatt... ” pislogtam a vállam felett Williamra. Nem hiszem el akármekkora táskát hozok magammal, mindegyik feneketlenek tűnik. Soha semmit nem találok meg egyikben sem. Meg kell igazitanom a sminkem, mielőtt kimegyek az utcára. Nem vagyok az az agyonra sminkelős fajta, de igen is fontos, hogy hogyan nézek ki. Engem csak a tükröm látott még kócosan és kialvatlanul. Nem engedem egy férfinak sem, hogy trógernek lásson. – Lizzy, ne ilyen feltűnően már...Úgy bámulod, mintha fizetnének érte, hog nézd... – pislantottam Lizzy kábult fejére, miközben még mindig a táskámba matattam. – Ez az Isten elvisz ebédelni... Nem hiszem el... – ájuldozott itt nekem. – Te hogy birod ki, hogy nem hajtasz Williamra... ? – kíváncsiskodot. – Mert nem hinném, hogy az jó ötlet, de kérlek most ne fárassz ilyenekkel... Mennem kell... – húztam végig a rúzst ajkaimon és már William mellett is teremtem. – Indulhatunk ... – néztem a szemébe. Rossz ötlet volt... Két perc alatt megbabonáz az a barna szempár. Hiába ez az udvariaskodás, a szemében ott van az a tűz, ami minden férfiban kell, hogy legyen... Nem tudja letagadni, bármennyire is akarja.
Az oda vezető út szinte szavak nélkül múlt el... Nem igazán van mg miről beszélnünk, de talán ebéd közben majd megered a beszélőkéje.  Mégis mit kellene mondanom a főnökömnek, akit ismerek kábé egy órája és azonnal meghívott ebédre. – Csodálatos ez a hely...  – néztem körül a finom festményekkel és olasz borokkal díszített teremben. – Hát én nem tiltakozok, legyen Risotto... és kaphatnék egy pohár vizet? – pislogtam először William felé, majd a pincér felé. Most biztos arra számított, hogy bort vagy valami ütősebbet fogok kérni, de tisztában vagyok vele, hogy  dolgozom és egyébként sem fogok piálni. –Ditroiti vagyok... Tudom nem épp a legjobb környék, de én szerencsés voltam mert a város egy nyugatabb részén laktam.És ön? – kortyoltam bele a vízbe amit a pincér időközben kihozott. Szemétkedik, de tetszik...




[center]THANKS LIZZY :3[/cen

Katt!!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
William Anthony Black
William Anthony Black



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime19.01.16 1:25



William & Madison







E

gész kellemes ebédnek igérkezik, nem vág pofákat és nem forgatja a szemét, haladunk ... - Hogy én? Angliából, London közeli kis városból, Woking a neve, bájos környék. Ott minden más, mint itt. Az emberek, a mentalitás. Itt a ravaszság jobban számít, mint a jó nevelés. Elnézést, sokat fecsegek. Kortyoltam egyet a vizemből. Csinos kis hölgy, meg kell vallanom, jó ízlése volt, Clairnek mikor felvette, magam sem választhattam volna alkalmasabbat erre a posztra. - És hogy került pont Las Vegasba? Megérkezett az ebédünk is közben. - Jó étvágyat Madison. Mosolyogtam kedvesen miközben enni kezdtünk. Mennyei ez a Risotto, nem lehet vele betelni. - Szeretne desszertet? Megrendeltük a kávékkal együtt, úgy döntöttem elhívom őt is este a társasági többi részével iszogatni, hisz mégis csak már hozzánk tartozik, nem hagyhatjuk ki őt sem. - Egyébként Madison, ön még új, így kétlem, hogy tudná, minden nagyobb üzletkötés után, el szoktam vinni az embereim hát vulgáris vagy nem, de kocsmázni. Persze én állom, és ma is lesz egy ilyen esténk, a sikeres üzleti utam megünneplése ként. A lényegre térve, szeretném ha maga is eljönne. Este kilenckor a Pious bárban, ha érdekli szeretettel várjuk. Ebéd után fizettem és visszamentünk dolgozni, hatkor leléptem, még a Japánokkal is kell vacsoráznom. Kellemes éttermet választott Madison, remek ízlésre vall. Alig tudtam hazaérni, és átöltözni, elég volt a nyakkendőből mára, egyszerű farmert, pólót és bőrdzsekit vettem fel. A sofőröm már lent várt, fő a biztonság, ma nem hajtok. Beültem és elvitettem magam a bárba. Már majdnem mindenki ott volt. Bocsánat kérő mosoly és „mindenkinek még egy kört” mondat után már senkit nem zavart, hogy elkéstem, Madison még mindig nincs itt, talán nem is jön? Remélem azért eljön, jó lenne őt megismerni munkán kívül is. Gregory és Lizzy elég furán néznek egymásra, Lizzy rák vörös Gregory pedig vigyorog, mint a fakutya. - Gyerekek szerintem már mindenki tudja... Menjetek már szobára. Nevettem a következő kört rendelve.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime21.01.16 23:00


William & Madison


-N
e értsen félre, de valahogy sejtettem , hogy angol... – mosolyodtam el a tőlem telhető legnagyobb bájjal. A modorával bebizonyította, hogy vérbeli angol. Mindig kimért és alapos. Nem csak a munkájában, hanem az emberi kapcsolataiban is. Vagy csak velem ilyen szemét? Nem ismerem az emberi kapcsolatait, tehát csak arról tudok nyilatkozni, hogy velem hogyan viselkedik. Ami azt illeti eddig nem olt valami kedves velem.. Mondjuk miért is várok el ilyesmit, hisz nem is ismer és Ő csak a főnököm, nem a barátnőm. Ezek ellenére mégis valahogy azt érzem, hogy lehetne kicsit kedvesebb is... Mármint nem is a kedvességével van baj, csak valahogy olyan ellenszenv sugárzik belőle, amit magam sem tudok megmagyarázni. De azt garantálom neki, hogy mindenki meggyőzhető én pedig nagyon meggyőző tudok lenni...  – Hát magam sem tudom.. Busszal... Na jó viccet félretéve, valahogy mindig is többre vágytam mint Ditroit. Félreértés ne essék, szeretem azt a  várost, de nincs benne az a lehetőség, ami Vegasban megvan. – fürkésztem a vizespoharam alját, miközben forgattam az ujjaim között.  Ebben a városban minden megvan, amire csak vágytam. Lehetőségek  tömkelege van itt, csak jó helyen kell keresgélni. – Hmm édesszájú vagyok... – mosolyodtam el a poharam felet. Persze, hogy szeretnék, de inkább valamiolyanra vágyom, ami nincs az étlapon. Hogy lehet valaki ennyire szexi? Engem büntet az Isten... Miért engem kínoz?
-Persze szívesen... – pislogtam meglepetten... Én? Inni? Velük? Vele? Na ez most nem lehet komoly.. Végül is miért ne? Megérdemlem a lazítást és bármennyire is idegesít a modora, ki nem hagynám vele az estét.
Rengeteg munkám volt még az estéig. Bent az irodában is várt egy halom papír, mait át kellett nyálaznom. Az egész délutánom elmúlt vele. Nyolc után értem haza hulla fáradtan. Átlagos esetben bezuhannék az ágyba, de most nem lehet, mert annak a dögös főnökömnek ígértem valamit.  Gyors zuhany volt, mert kellett az idő a ruha választásra. Aztán a végén nem  túloztam el. Végül is csak kocsmázni megyünk, nem randizni. Kissé késve érkeztem, de amikor odaértem nem hittem a szememnek. William öltöny nélkül... – Szép estét mindenkinek... – integettem a többieknek, miközben William mellett termettem.  – Bocs, a késésért... – mosolyodtam el.




[center]THANKS LIZZY :3[/cen

Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Madison Porsha Greenfiel
Madison Porsha Greenfiel



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime27.01.22 11:48

Voltatok már úgy, hogy nem voltatok sehogy? Hogy legszívesebben csak elbújtatok volna a nagyvilág elől és nem jönnétek elő még véget nem ér az apokalipszis, amíg el nem ülnek a hullámok és le nem ülepszik a por, de most te magad vagy a világ vége, én okoztam mindezt és most vállalnom kell a következményeket, bármennyire is kínos és fájni fog nekem még ez a nap és következő és így tovább, amíg valaki máson nem tudnak majd csámcsogni, de addig én leszek a téma, mindenki rólam fog sugdosni, és én ezt pontosan jól tudom, minden közösség ilyen, nincsenek titkok és mindig van egy sebzett űzött vad.
Szinte semmit nem aludtam, csak a plafont bámultam a takaróm szálain keresztül és kérve kértem, hogy álljon meg az idő, bár ez az állapot sem sokkal kellemesebb. Nagyot dobbant a szívem ahogy hangosan sipákolva csörögni kezdett az ébresztőm, te jó ég, nem jelenthetnék beteget? Nem, persze, most kezdtem és még az is szóbeszéd lenne a végén, hogy miért nem jöttem ma be.
Összekapartam magam, főztem egy kávét, bár semmit sem ért, felvettem egy szürke kosztümöt, rózsaszín felsőt és zakót, gondosan kivasaltam a hajam, smink, bár ez nemigazán segített a szemem alatti karikákon, felkaptam a táskám és siettem, hogy le ne késsem a metrót.
Mintha kalapács lenne rajtam tűsarkú helyett, mindenki rám nézett ahogy beléptem az előcsarnokba, zavartan kotortam elő a kártyám becsipogni.
- Jó reggelt, Madison. Sikerült betalálni?
- Jó reggelt, öhm, igen, persze.
Zavartan pislogtam az órámra, még egy kicsit korábban is értem be, nem értem a kérdést, majd ahogy befelé indultam még hallottam a megjegyzéseket a hátam mögött.
- Ha már egyedül haza nem.
Nagyot sóhajtottam, kezdődik, készen állok én erre?
Gyors léptekkel siettem a helyemre, bekapcsoltam a számítógépet, átfutottam az e-mail-ket, rendbe tettem a jegyzeteket, kilistáztam a mai találkozókat, mindennel végeztem mire William beért.
- Jó reggelt, Mr. Black.
Pattantam fel a székből, tekintetem sütöm le az asztalra és érzem ahogy lángol az arcom, nagyon hosszú lesz ez a nap...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Irodák Irodák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Irodák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Open your eyes-