welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Grimm
Lara Dawson
14.09.17 3:34
Gimnázium
Saige Hannigan
30.08.17 22:56
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (777)

Desmond Drescher (648)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (449)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Timur Theodor Volkov

Lara Dawson

Share| .

Steven Ralph Stone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
23

TémanyitásTárgy: Steven Ralph Stone 28.12.15 2:44

Steven Ralph Stone

Név: Steven Ralph Stone
Becenév: Steve
Születése hely, idő: 1988.03.15 / Amerika – Michigan  
Csoport: rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális Avatar alany: Ryan Guzman
Ki vagyok én...?!

Michiganből származom. Remek családom van, szüleim nem túl gazdagok, de mindent megtettek azért, hogy nekem és a húgomnak Anabelle-nek mindene meglegyen. Itt jártam gimnáziumba is. A helyi focicsapat sztárja voltam. Egyszóval egy felvágós pöcs. A mai napig nem sok minden változott. 196 centiméter magas, sötétbarna haj, barna szem és szívdöglesztő mosoly jellemez.
Életem, létem, világom

Nekem sem volt az élet fenékig tejfel. A legjobb barátom meghalt bandaháborúban tizenhét évesen. Ekkor nem tudtam mit tenni érte, hisz még én is gyerek voltam, nem tudtam kirángatni abból amibe sajnos önszántából mászott bele. Életem meghatározó szakasza indult ekkor, ugyan is ennek hatására lettem rendőr. Elköltöztem Las Vegasba és ott ismertem meg életem párját Melody-t. Fejvadász volt. Igazi belevaló csaj. Szerelem volt első látásra. Azon a napon amikor először sétált be hozzánk egy szökött rabbal tudtam, hogy ő az aki nekem kell. Gyönyörű volt, egzotikus és elbűvölő. Alig egy év múlva össze is házasodtunk. Nagyon fiatalok voltunk, alig huszonhárom évesek. Mézeshetek után őt visszaszólította a munkája. Visszatérésünk azonban nem volt túl örömteli. Ugyan is kénytelen volt beépülni egy durva bandába, hogy megszerezze az információkat. Két évig volt a tagja, ez alatt alig láttam, hogy ne fedjem fel az inkognitóját. Szinte nem is volt élet ez így. Nem tervezhettünk családot, gyerekeket, nyaralást, szülői látogatásokat, karácsonyokat, szülinapokat és bármilyen ünnepeket. Egy – egy lopott telefon beszélgetés volt csak a miénk éveken át. Egy – egy belsős informátorral eljuttatott levél, fénykép, képeslap. Pokoli idők voltak ezek számunkra. Minden nap félve vettem fel a telefont, soha nem tudni mi történik. Bármikor bármi, és akkor mi lesz velünk? Velem? Az életünkkel, a jövőnkkel, a terveinkkel és a vágyainkkal? És egy szép tavaszi napon be is következett amitől annyira rettegtem. A kórházból hívtak. A feleségem, életem egyetlen szerelme halott. Teljesen összeomlottam. Egy sikátorban találtak rá, agyon lőtték, se tettes se szemtanú. Ekkor döntöttem úgy, hogy gyilkossági nyomozó leszek és ki fogom deríteni ki volt Melody gyilkosa. Bármi áron! És ha ez bekövetkezik, már pedig be fog akkor bosszút álok. Véres lesz és kegyetlen. Két éve halt meg és én mái napig hordom szerelmünk szimbólumát a karika gyűrűmet. Nem tudtam soha teljesen elengedni. Szinte már hozzám nőtt. Hús a húsomból. A Las Vegasi gyilkossági iroda vezető nyomozója vagyok, szeretem a munkám. Manapság is bejár hozzánk egy fejvadász hölgy. Sokat segít, nem szeretném ha ő is arra a sorsra jutna, mint a feleségem. Semmi sem feledtetheti Melodyt. Habár megakadályozni nem tudom a gyilkosságokat, de belső nyugalmat tudok hozni az embereknek, és ez sokat számít annak aki minden nap látja a halált.    
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
777

TémanyitásTárgy: Re: Steven Ralph Stone 28.12.15 11:48

Kedves Steven!

Te vagy a megmondhatója milyen is múlandó is az emberi élet és hogy milyen könnyen elveheti azt valaki, a két legfontosabb dolgot számunkra, az időt és az életet, ezeket sosem kaphatjuk vissza. Te pedig már elveszítettél valakit, aki addig a napig a világot jelentette. Remélem egy napon, amikor ismét készen állsz rá, hogy boldog legyél, rád talál a szerelem. Addig is, ez egy bűnös város, bőven lesz miért küzdened minden egyes nap. Jó játékot kívánok!    Wink

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Steven Ralph Stone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Steven Ralph Stone
» Iwagakure Shinobi Kódex