welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Városháza
Logan Whitmore
10.11.17 19:57
Emily & Derick
Emily Hastings
07.11.17 20:14
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Simon Whitlock

Candice Westmiller

Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Lyna Frei

Jennifer Ariadne Lively

Austin Dawson

Logan Whitmore

Crystal Haynes

Emily Hastings

Share| .

Anabeth Lynn Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Anabeth Lynn Weston 03.01.16 19:14

Anabeth Lynn Weston

Név: Anabeth Lynn Weston
Becenév: Ana, Beth, Lynn
Születése hely, idő: év-hónap- nap / ország - város  
Csoport:  Rendőr
Anyagi háttér:  Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Okos, céltudatos, határozott nő vagyok, akit hajtanak az ambíciói, ha valami egyszer eldől az fejemben, akkor arról senki sem képes lebeszélnie, mindig kiállok a döntéseim, álláspontom és igazam mellett, a végsőkig. Tudom mit vállalok. Mindig ezt mondom, még ha nincs is így, akkor sem engedem meg magamnak, hogy bizonytalannak lássanak mások, vagyis még ha fogalmam sincs róla miféle veszélyekkel és kockázatokkal jár, amit csinálok, akkor is belevágok. Nőből vagyok, ami annyira jelent, hogy kétszer annyira kell hajtanom, ha azt akarom, hogy elismerjenek. Makacs vagyok , és ha az kell, akkor figyelmen hagyom mások szavait, csak megyek a saját fejem után, amíg még van merre menni, amíg van értelme. Van benne tapasztalatom hogyan férkőzzek mások bizalmába és hogyan érjem el, hogy megtudjam, amit akarok, még ha ez néha kicsit se könnyű.
Életem, létem, világom

- Nem, nem ment el az eszem. - Na jó, egy kicsit. Blablablabla... Tudom. Tudom. Tudom. Tisztában vagyok vele, hogy ki Raymond James Steel? Tisztában vagyok vele, hogy egy igazi vadállat, akinek semmi keresnivalója szabadlábon, sőt elképzelésem sincs róla mégis hogy a fenébe érte azt el, hogy kijusson, de ne élvezze sokáig a friss levegőt, mert foggal, körömmel kaparni fogok azért, hogy újra rácsok mögött láthassam azt az embert és ha ehhez az kell, hogy beépüljek a közvetlen közelébe, akkor megteszem. Kicsit se veszélytelen és millió meg egy kockázata van a dolognak, amibe belebukhatok, de nincs még ilyen eszement nő, aki vállalná, hogy bemerészkedik az oroszlán barlangjába. Én megteszem. És kifogok jönni onnan, élve, méghozzá bizonyítékkal, bizonyítékokkal, aminek a segítségével visszafogom küldeni a hűvösre, mert neki ott a helye, nem pedig ártatlanok emberek között. Már csak a kollégáimmal meg a csapatommal kellene ezt megértetnem.
- Ana, Ana! Hozzád beszélek. Figyelj már, figyelj ide! - Lemondóan fordultam Kevin felé, mintha végig is akarnám hallgatni vagy számítana most a véleménye. Tisztelem, bízom benne és nagyon sokra tartom, de ebbe most nincs beleszólása, még ha akarja, akkor se. - Ha belevágsz, ha odamész ott nem védhetünk meg, odáig nem ér el a kezünk... Ana, még soha senkinek sem sikerült. Megfognak kínozni és megölnek. Magadra maradsz és egyedül nem fog menni. Nem engedem...
- Késő. Már megtettem. És mostantól nem Ana, hanem Nikki, Nikki Wilson. - Ha senki sem képes rá, akkor majd én. Valakinek muszáj, mindenképp, más különben nem fogjuk elkapni, hónapok óta próbálunk összeszedni elég terhelő bizonyítékot ellene, de még semmi. Nem maradt más választásunk. Nem fogom ezt tétlenül nézni. - Vigyázni fogok rád! - Mindössze néhány hónapról van szó, csak amíg ráakadok valamire, bármire. De addig, mindenről le kell mondanom, mindent el kell felejtenem, ami az eddigi életemhez köt, mert ez már nem játék. Semmi sem köthet Anabeth Weston-hoz, semmi amiből rájöhetnek ki vagyok, mert akkor vége a dalnak. Én sem vagyok odáig a gondolattól, hogy olcsó buta lotyót kell játszanom meg amit akar, mindent meg kell tennem, hogy a közelébe engedjen, kicsit se lesz könnyű vagy egyszerű, sőt ebbe még nekem is bele kell tanulnom, de menni fog! Muszáj mennie!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
779

TémanyitásTárgy: Re: Anabeth Lynn Weston 03.01.16 22:14

Kedves Anabeth!

Már most szimpatikus a karakter, kíváncsian fogom figyelni a fejlődését a közeljövőben, sőt ahogy a látom a rossz fiú is megérkezett a képbe. Minden elismerésem, hisz mindent fel kell adnod a munkádért, a célodért, legyél ügyes, hozz ki belőle a legtöbbet. Elfogadom a karakterlapot, jó szórakozást!  Wink  

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Anabeth Lynn Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» ...... Weston // A Nővéremet keresem!