welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Grimm
Lara Dawson
14.09.17 3:34
Gimnázium
Saige Hannigan
30.08.17 22:56
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (777)

Desmond Drescher (648)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (449)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Timur Theodor Volkov

Lara Dawson

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Raymond James Steel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Raymond James Steel 03.01.16 21:58

Raymond James Steel

Név: Raymond James Steel
Becenév: Ray, RJ
Születése hely, idő:  1988.07.19 / Maryland, Baltimore
Csoport: ex elítélt
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

M
ost meséljem el hogy nézek ki? Nem látsz a szemedtől? Mit kell ezen magyarázni? Most azt is mondhatnám, hogy eszméletlen pasi vagyok, eszméletlen jellemmel, de minek magyarázzak? Különben is magas szinten teszek arra, hogy mit gondolsz rólam. Vagyok aki vagyok talán sok előnnyel, talán még több hátránnyal… Alapjáraton világ életemben magamnak való, köcsög voltam. Mondják ezt sokan, de én jobb szeretem az önkritikát. Szóval én mondok valamit magamról az oké, de te csak ne kísérletezz, mert nem biztos, hogy jól jársz. Talán a neveltetésemnek köszönhetően soha nem tudtam normális ember ként élni. Hogy élvezem-e, hogy bánthatom a gyengébbeket? Talán így van… Lehet, hogy betegesen hangzik, de soha sem állítottam azt, hogy normális vagyok. Nem vagyok egy kigyúrt állat, de annál erőszakosabb a természetem. Kb, három másodperc alatt képes vagyok felb*szni az agyam és olyankor gyakorlatilag megállíthatatlan vagyok és jobb ha távol tartja magát mindenki tőlem. Talán túl sok agresszivitás ért gyerek koromban és ezt most kivetítem. A rossz társaságot ne csak én keresem, hanem az is megtalál engem.
Életem, létem, világom

-Mikor érkezik a szállítmány? – szívót bele a cigijébe Andre, majd könnyedén a levegőbe fújta. Sűrű ás nehéz fűst állt az alig megvilágított helyiségben. Körülültük a mahagóniból készült, legalább kétezer dolcsis asztalt. Mindenki ott volt aki számított.. A környék összes dílerje, és „Nagykutyája” ott ült és én azt éreztem, hogy a legjobb helyen vagyok a legjobb időben. Az életem egy két apróságot leszámítva tökéletes.. Sokan kérdezték, hogy nem félek-e¬? Mitől? Ez magamnak választottam és aki gyenge az az is maradt, de én soha nem tartoztam közéjük. Aki retteg ebben a szakmában, az maradjon az apuci szerepnél és babázzon otthon.
-Holnap kettőkor a szokásos helyre.. – emeltem a számhoz a poharat. Ez lesz a legnagyobb fogásunk, ha minden rendben megy. Hét kiló kokain jön, temérdek fegyver kíséretében.. Másfél millió dollárról van szó… Temérdek mennyiségű pénzről van szó..Hatalmas fogás lesz… - Jelenleg minden a tervek szerint halad, senki nem sejt semmit. – szólalt meg Aidan is… Hirtelen mindannyian felkaptuk a fejünket. -  A rohadt zsaruk elvesztetek a nyomot. Szaglásztak egy darabig, de aztán sikerült úgy intézni a dolgokat, hogy gyorsan lekopjanak. – töltöttem a poharamba ismét. – Tökéletes Raymond, tudtam hogy bízhatok benned… - veregette meg a vállam Adree..  Andree a feje ennek az egész szervezetnek és gyakorlatilag én vagyok a jobb keze…Sok olyan dolgot megoszt velem, amiről a többiek nem is sejthetnek. Például, hogy nekem szánja a posztját, ha majd nem lesz képes ellátni a kötelességeit. Persze vannak itt akik szintúgy pályáznak erre a posztra. Nem hinném, hogy túlzottan beletörődne a helyzetbe.
Hatalmas puffanás hallatszott a bár folyosójáról, mintha betörtek volna egy ajtót, vagy startból kettőt. -  Mi a fene ez? – ugrott fel mindenki az asztaltól, de már késő volt. Az ajtón becsődültek a kommandósok. Andre fegyvert akart rántani, de mielőtt megmozdulhatott volna, eldördült egy lövés és Andre holtan esett össze… - Nee… -próbáltam volna átlépni az asztalon, de akkor az egyik zsaru letepert és teljesen kicsavarta a kezem…  Ami ezután jött? Négy év letöltendő jogerősen, másodfokon.. Kemény volt az élet odabent, de mint mindenhol ott is vezéregyéniség voltam. A négy év után újra szabadon. Sokan ez után megváltoznak, de nekem eszem ágában sem volt változtatni. A harag csak nagyobb bennem mint valaha… Tovább viszem amit elkezdtem és senki nem állíthat meg

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
777

TémanyitásTárgy: Re: Raymond James Steel 03.01.16 22:45

Kedves Raymond!

Ott kezdeném, hogy imádlak, de ilyen múlttal, ilyen vérmérséklettel azt hiszem inkább nem akarnék ujjat húzni. A halál mindig megváltoztatja az embert, de Te ugyanaz maradtál, nem változtál, ellenkezőleg csak még erősebben ragaszkodsz ahhoz, amit elakarsz érni és ahhoz, aki lenni akarsz. Nos, ez is egy döntés. Kíváncsian várom a folytatást. Jó szórakozást kívánok!  Wink    

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Raymond James Steel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» James Jeffrey Cooper (kapott karakter)
» Lily & Sirius
» Aiden & Alicia
» James Walters
» James Rhodes - Vashazafi/Hadigép /Szabad/