welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Városháza
Logan Whitmore
10.11.17 19:57
Emily & Derick
Emily Hastings
07.11.17 20:14
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Simon Whitlock

Candice Westmiller

Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Lyna Frei

Jennifer Ariadne Lively

Austin Dawson

Logan Whitmore

Crystal Haynes

Emily Hastings

Share| .

Liam Scott Forbes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Liam Scott Forbes 04.01.16 1:01

Liam Scott Forbes

Név: Liam Scott Forbes
Becenév: Liam, Scotty
Születése hely, idő:1990, julius 22.  Rhode Island,Providence
Csoport:  rendőr , FBI
Anyagi háttér:  Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Mindig is a tipikus édes kategóriába tartoztam , legalább is a csajok szerint… Na azok a nők nem láttak  még reggelente, kialvatlanul és kócos fejjel… Mondjuk néhányan még utána is annak tartottak. Csak én ne kaptam volna herótott az „Annyira édes vagy!!” kijelentésektől. Nem akarok édes lenni… Édes voltam gyerek ként, de felnőtt férfi vagyok és nem egy dedós. Jobb szeretem a sexi jelzőtt, az valahogy jobban illik hozzám. Jó lehet ez most kicsit egoistán hangzott, de ami igaz az igaz és kár tagadni. A suliban is a csajok kedvencének tartottak, pedig én nem mindig éreztem így.  A nők számára vonzó a barna haj és a kék szem, nem mellékesen a kidolgozott felsőtest. Ez nálam mind megtalálható. Spk munka van ebben a külsőben és rengeteg erőfeszítés, de minden pénzt megér az, hogy jól érezzem magam a bőrömben. A jellemem már teljesen más tészta… Tipikus macsó mindig is ott volt bennem és ez ma sem változott semmit. Imádom húzni a csajok agyát, de minnél több kedvem van hozzá, annál kevesebb időm. A nők képtelenek azt elhinni, hogy ha akarok igen is tudok kedves, sőt még romantikus is lenni. Miért ne lennék valaki olyanért akit szeretek? Szerintem ez teljesen normális dolog az életben. Mondjuk szerencsém még nem volt olyan nőhöz aki ez megérdemelné, de nem is nagyon kereste eddig. Az egyéjszakás dolgok azok amik működnek nálam… A többire nincs időm.
Életem, létem, világom

MA hely ahonnan származom nem mondható nagyvárosnak. Én szerintem a tinédzser koromig nem is igazán láttam nagyvárost, maximum tévében. A szüleim egyszerű emberek, normális,kiegyensúlyozott hazasággal és családi élettel. Apu ügyvédi munkából tartotta el a családot, anyu pedig lakásberendezéssel foglalkozik még a mai napig is. Az első gyermekük voltam, aki már akkor úton volt, mikor az oltárhoz álltak. Sokak szerint apu pont ez miatt vette el anyát, mer t már nem volt más választása. Nem Ő akkor is elvette volna ha  nem lett volna terhes, mert szerette. Akkoriban a szerelem is másként működött, mint a mai világban. Ma már csak a látszat szerelem létezik az igazi nem Pont ez az egyik oka annak, hogy nem foglalkozom ilyesmivel. Ha ribanc kell akkor találok magamnak minden sarkon egyet.
Teljesen átlagos és boldog gyerekkorom volt. Ugyanúgy mint minden normális gyereknek a környékünkön. Voltak barátaim, sőt még egy kutyám is Sugar…, aztán az egyik napról a másikra lett egy öcsém is. Nem is sejtettem volna, hogy hamarosan mindenen osztoznom kell egy síró,picsogó pisamasinával, de sajnos nem tehettem ellene semmit. Három éves voltam mikor az akkor számomra Isten Csapása a világra jött. Attól a naptól úgy éreztem, hogy a szüleim teljesen elfelejteték, hogy énis létezem. Persze ez korán sem így volt, de gyerek lelkemnek, hatalmas sokk volt.Persze idővel ez is mint minden megváltozott. Imádom az öcsém és Ő is engem. El sem tudnám nélküle képzelni a gyerekkorom és a mostani életem sem. A későbbiek folyamán annyira ragaszkodtunk egymáshoz, hogy a gimit is ugyan abban az intézményben végeztük el. Aztán persze szétváltak az utjaink, mert Ő más szakmát választott magának mint én. Szeretett volna ügyvéd lenni mint apu engem viszont jobban vonzott a rendőrösdi. Mindketten sikeresen befejeztük az egyetemet és míg Ő sikeres ügyvéd lett , én az FBI-nal dolgozom  Szervezett Bűnözés Elleni Főosztályon. Las Vegas a tökéetes helyszín a m unkámnak. ítt mindig történik valami. Az életem jelen pillanatban csak a munkámról szól, semmi másról. Feleségem nincs, csak egy kutyám van Sparkie… Nincs sajnos időm a magánéletre és nem is igazán foglalkoztat a dolog, bár lehet, hogy ideje lenne eldöntenem, hogy hogyan tovább, hisz a élet nagyon rövid és az ennyémet nem nehéz még rövidebbé tenni…
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Liam Scott Forbes 04.01.16 2:15

Kedves Liam!
Történeted elnyerte tetszésemet! Tetszik, hogy a karaktered ennyire sajátságos, ahogy a stílusod is. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Liam! Már csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink

Admin

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.forumsr.com

Liam Scott Forbes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Liam Briantov
» Liam O'Keeffe
» Caroline Forbes
» Rosszat álmodtam, oda bújhatok melléd? Liam & Elena
» Jason Liam Norman