welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ray & Ana Vote_lcapRay & Ana Voting_barRay & Ana Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ray & Ana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime04.01.16 16:34





Ray & Ana  

Oké, akkor mindent bele Nikki. Igyekszem a legapróbb jelét sem adni a bennem lévő félelemnek, ezen múlik most minden, az első napon, mindent jl kell csinálnom, plusz valahogy minél előbb a közelébe kell férkőznöm, el kell érnem, hogy a kis kedvence legyek, más különben, ha más kapja meg a posztot esélyem sem lesz bármit is kideríteni, elcsípni vagy megtudni, amikor nem figyel, ha viszont elnyerem a minimális bizalmát vagy legalább azt, hogy a közelében akarja, hogy legyek, akkor lehetőségem van figyelni vagy épp bármi másra, amikor nem figyel. Félek. Hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem. Annyi minden megtörténhet. Túl sok módon végződhet ez az egész rosszul, fogalmazzunk így inkább. De holnaptól egyedül leszek, senki sem fog "vigyázni rám". Túl kockázatos lenne. Egy barna hajú lánnyal fogunk érkezni, állandóan a nyakamon lóg, de legalább csendben van. Roxanne, nem unalmamban akartam bevágódni, inkább csak szeretem előretudni mivel vagy épp kivel állok szemben. Ahogy elnézem Ő lesz a buta liba. Én meg a heves. Főleg, ha percek alatt az idegeimre fog menni, de most nincs időm vele foglalkozni, az én dolgom most Raymond  Steel. A Club-ba érve felsorakoztattak minket és azt mondták itt várjunk, épp csendben próbáltam körülnézni, úgymond ismerkedni a dolgokkal, gyorsnak kell lennem, mire az egyik "cica" erőteljesen arrébb lökött. Ha? Tessék? Most komolyan? - Ha?! - Fordultam felé és már lendítettem volna a kezem, de végül meggondoltam magam és inkább a hajába kapaszkodtam bele csöppet sem finomkodva, Roxanne riadtan hátrált néhány lépést, épp mellettem állt addig, csak a másik oldalt. - Na másszál szépen vissza a helyedre, még mielőtt többfunkciós lyukat csinálok abból a csontos seggedből. - Rántottam egyet az ujjaim közé szorított haján, majd elengedtem és Ő szépen visszaállt az eredeti helyére. Tanulok. Azt hiszem máris sikerült kitűnnöm, mert mindenki erre nézett és figyelte az eseményeket, annyira, hogy az előbbi fickó meg is indult felénk, jobban mondva felém, mert rám nézett. Ennyit arról, hogy nem lesz velem probléma. Most vagy bajban vagyok vagy jól csináltam és megvan a főribanc. Én...

KATT




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime07.01.16 20:18

Ana & Ray




- Roy,mássz ide….!!! Nem érdekel, hogy te most nem érsz rá, ez nem kívánságműsor! – intettem rosszallóan Roy felé…  Nem rossz gyerek Ő csak van még mit tanulnia, mondjuk azt, hogy nem pofázik vissza a főnöknek, mert lehet, hogy rosszabbul járhat mint hogy kirúgják. Ez a meló, nem a munkád, hanem az életed és megköveteli a fegyelmezettséget. Bevallom, hogy a kezdetekben én is ilyen lázadó voltam, mint most Ő. De miután meglőttek egyszer és négy évet ültem egy koszos cellában rájöttem, hogy ha nem tudom kontrolálni a tetteim, akkor következő alkalommal nem a siten fogom végezni, hanem egy fekete zsákban. Őt is csak azért tűröm meg mert James unokaöccse és talán lehet még valami haszna is lesz. –Igen főnök? – pislogott rám unottan. –Na idefigyelj! Nekem te ne fogasd a szemeidet, mert könnyen elvesztheted őket! – álltam fel a székből és fogtam meg a nyakánál.. – Még mindig nem tanultál fegyelmet… - engedtem el mikor látszott a rémület az arcán. – Na nyugi nem foglak bántani… - veregettem meg a vállát. – Hol van James…? – néztem at a válla felett, hátha meglátom Jamset. – Ott jön… - pislogott remegve. – Menj haza, ez már nem gyereknek való, buli. – intettem a bár ajtaja felé. – Szevasz. Helyzet? – csaptam a tenyerébe. – Semmi extra. A japik fél kettőkor hozzák a cuccot, addig viszont van egy meglepetésem számodra. – mosolyodott el kajánul. –Meglepetés számomra? Pedig nincs is szülinapom, Tesó!! – lepődtem meg. Mi a fenére készül ez már megint? Látszik, hogy már megint segget próbál nyalni. A legutóbb nagyon kihozott a sodromból. Mindig is tudtam, hogy meg akar halni, de azért ennyire nem kell dolgozni rajta. Elcseszte az egyik üzletem azzal, hogy ráhajtott a FőGóré lányára. Szokás szerint nekem kellett kihúzni a szarból, de csak azért tettem, hogy aztán én öljem meg. Ötszázezer amcsi dolcsit veszítettem csak mert Ő nem bírt a farkával. Nagyon ajánlom neki, hogy mindent megtegyen, annak érdekében, hogy ne legyek újra dühös… - Pillanat és jövök. – fordított hátat és elviharzott, majd néhány perc múlva visszajött, teljesen üres kézzel. – Látod ott azt a négy macát… Full extrásak és profi szájmunkájuk van… Kettő a tiéd…Csak válassz .- ajánlotta fel nagylelkűen. Négy extra bombázó…olyan testel amit a photoshop semm csinál. Az egyik mégis kitűnt közülük. Egy szőke bombázó. Csak magára vont a figyelmem. Tökéletes alak , maximális tűzzel kombinálva. – Azt a kettőt akarom. – mutattam a szőke és a mellette álló fekete bombázóra. – Tökéletes választás. Niki, Roxanne… Gyertek apucihoz, csibéim! – intett a két csaj felé , azok pedig  néhány másodperc alatt ott teremtek.







Katt!!!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime07.01.16 21:34





Ray & Ana  

Oké, még egyszer. Niki Wilson vagyok, huszonhat éves, Michiganből jöttem, szülők nincsenek, a bácsikám nevelt, neki köszönhetően vagyok az, ami. Tizenhét éves korom óta vagyok ebben a világban, nem volt más választásom. Tizenöt éves korom óta felnőtt nőként kell viselkednem, mert az a disznó kényszerített, kellett a pénz. Számtalanszor megígérte, hogy ez lesz az utolsó alkalom, ha ezt még megcsinálom, akkor utána szabad lehetek, azt csinálhatok, amit akarok, úgy élhetek, ahogy akarok, sosem tartotta be, de ez már nem számít, mert megölték. Többször is elkapták, megverték, de sosem változott meg, nem fizetett, mindenkit ott vágott át, ahol lehetett, aztán vége lett, lelőtték. Niki, Roxanne… Roxanne kissé félénken felém pillantott, intettem neki, hogy rajta, menjünk már, induljon már! Szépen beálltunk egymás mellé, próbáltam semleges arcot vágni, oké, ha húzom a szám az sem jó, a bájos mosoly meg már sok lenne, egyelőre legyünk semlegesek, aztán meglátjuk.
- Legyetek jók lányok. Tegyetek meg az úrnak mindent, amit csak kér, elvár, legyen szó bármiről. Ne legyen rátok panasz, mer szorulni fogtok! - Bárgyún bólogattunk mindketten. Azt meg a mocskos... Nyugi, nyugalom Ana, nem, nem, Niki, gyorsan hozzá kell ehhez szoknom, a legkisebb hibát se engedhetem meg magamnak, mert nem csak szorulni fogok, valakinek a keze is szorulni fog, csakhogy a nyakam körül nagy valószínűséggel.
Ez meg mi  francot csinál. Roxanne egy bájos mosollyal bemutatkozott, a válasz pedig elég sokatmondó volt, mindössze annyi, hogy kit érdekel? Oké, ez az a pillanat, amikor csendben fogok maradni. Roxanne is azt tette lesütött szemekkel. Ezt nem hiszem el. Van egy olyan érzésem, hogy sok gondom lesz még vele. Lopva Ray-re pillantottam, aki viszonozta a dolgot. Próbáltam sem félelmet, sem pedig meglepettséget nem mutatni. Elkaptam a tekintetem, majd lassan ismét ránéztem és Ő még mindig engem nézett, most méreget? Oké, akkor játszunk, édes.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime10.01.16 0:44

Ana & Ray





Ez a  mocskos disznó mindent megtesz azért, hogy mentse azt a szaros életét. Talán mégis jól tettem, hogy  nem nyírtam ki az első adandó alkalommal, mert akkor most fájhatna a fejem azért is, hogy hova temessem azt a szerencsétlent. Mindig is értett a talpnyaláshoz és ezt most is bizonyította. – Na idefigyelj James! Még is mit képzelsz magadról? Idehozol nekem két „f*szcibáló r*bancot” és azt hiszed ezzel minden el van intézve? Elfelejtem azt, hogy miattad buktam ötszázezret… Nem, nem… - újamat ingatva jeleztem neki, hogy gyorsan tegyen le róla, hogy olyan könnyen elfelejtem. – Nem is …. Én… - próbált volna szabadkozni. – Nem érdekel! Ma bizonyíthatsz! Te intézed a szajrét nekem ma más dolgom  van. – mosolyogtam kajánul a két bombázóra. – Jah és James, el ne szúrd, mert esküszöm, hogy ki csinállak. Most pedig húzz el, te szánalmas talpnyaló. – Undorodom a magafajta férgektől. Ezek csak félelemből nyalják a seggünket. Be a tartják a mondást, miszerint „Ha nem tudod legyőzni az ellenséged, akkor érd el, hogy az oltalma alá vegyen.” Csak azért tűröm    meg  magam mellett, mert talán egyszer még a hasznomra válhat. Persze most önző vagyok mi? Na és? Kit érdekel?  Az én világomban vagy vadász vagy, vagy préda… Én a vadász szerepét választottam. Nem akarok üldözött lenni, akinek úgy kell nyalni, mint ennek a szerencsétlenek. Vagy  magaddal törődsz, vagy hagyod, hogy átgázoljanak rajtad..  
A két lány ott állt előttem. Egyszerűen vadítóan néznek ki, engem  a kis szöszi mégis jobban vonz. Van benne valami, ami amaban a buta tyúkban nincs meg... Az a plusz – Roxanne vagyok…. – nyújtott kezet kényeskedve a fekete p*csa… - Ki kérdezte? Menj szépen cica és keres valakit,akit érdekel, vagy mondjuk hozhatnál nekem egy piát. – vágtam egy grimaszt, majd amint elsétált, a szőke csaj felé fordultam. – Szóval te vagy Niki? Gyere ide… -  paskoltam meg a bőr kanapét magam mellett, jelezve, hogy szeretném ha leülne





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime10.01.16 23:05





Ray & Ana  

A legapróbb botlást se engedhetem meg magamnak. Teljes beleéléssel kell csinálnom mindent, amit csak kér, amibe belegondolva egészen őszintén felfordul a gyomrom. Talán könnyebb lenne, ha megtudnék feledkezni róla milyen ember is, de nem azért vagyok itt, hogy vele szórakozzak, az csak a kellemesebbik része, ha megtehetem. Hitelesnek kell lennem, szóval megteszem, ha alkalmam adódik rá, de azért azt az apróságot megemlíthették volna, hogy egy igen csak butácska libát fogok kapni magam mellé, legalább nem lesz vele gondom, nem kell még azzal is foglalkoznom, hogy esetleg idővel rájön dolgokra és megpróbál lebuktatni, persze ettől még résen kell lennem, itt most nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy bárkit is alábecsüljek, ellenkezőleg, azt kell kitapasztalnom kinél meddig mehetek el, közel kell kerülnöm hozzá, ami kicsit sem lesz könnyű, de hé, szeretem a kihívásokat. Ami pedig a másik dolog, nem a semmiért adtam fel az egész eddigi életemet, hogy kudarcot valljak. Nem kockáztathatunk, mindenről lemondtam a fene se tudja mennyi ideig, senki sem tudhatja biztosan meddig fog ez tartani, de addig is nem találkozhatok, nem beszélhetek senkivel, akit korábbról ismertem, a családommal, a barátaimmal, sőt úgy vannak a legnagyobb biztonságban, ha semmiről sem tudnak. Annyit tudnak, amennyit kell, hogy dolgozom, hogy nem kereshetnek, nem írhatnak, üzenhetnek, csak az őrsre és ha tudják ők majd eljuttatják hozzám, így fog ez menni fordítva is.
Aprót bólintottam, majd leültem mellé a bőrkanapéra lábamat szépen keresztbetéve, mellőztem a bárgyú mosolygást, nyilvánvalóan nincs odaérte, inkább a szemkontaktust részesítettem előnyben, mutatóujjammal óvatosan végigsimítva arcán fordítottam magam felé, éles pillantásom fúrtam az övébe. - Tehetek érted valamit? - Egyik kezem a combjára csúsztattam és ha nem lökte el, akkor finoman végigsimítottam rajta.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime11.01.16 0:26

Ana & Ray




Ez a csaj egyszerűen megbolondít… James nagyon eltalálta az ízlésem. Pont olyan amilyen az ideálom. Bevallom rengeteg nő megfordult már az ágyamban. Volt hogy napi szinten több is, de ez a csaj ennél  töbre hivatott. A magafajta ribancok csak arra vágynak, hogy a középpontba legyenek általam. Ha egy nagykutya mellett mutatkoznak, akkor észreveszik és a többi ribanc irigy lesz rájuk, mert nem k*rhatnak az alvilág egy fontos személyével… Pedig én igazán adakozólélek vagyok. ha valaki csak egy jót akar d*gni, hát én nem vagyok semmi rossz elrontója. Ezek sem különbek, csak annyival, hogy az egyikük még érdekel is. A szöszi igazán étvágygerjesztő. – Tehetnél… - néztem, mélyen a szemébe, miközben megfogtam a csuklóját és végig húztam  a kezét a combom belsején. – Csinos kis darab vagy… Ugye tudod? – mosolyogtam rá. – Egy ilyen csajnak nem kellene minden köcsöggel ke*élni… Túl csinos vagy hozzá… Mondjuk a barátnődről ez nem mondható el. – emeltem a tekintettem a felénk közeledő fekete p*csára. – Kösz, cicám! – vettem ki a kezéből a poharat. – Kicsim, tedd meg, hogy boldoggá teszed azt a srácot… - mutattam Roy felé, aki még mindig nem húzott el. Ha már nem akart engedelmeskedni had legyen egy jó estéje mielőtt megölöm. Nem tűröm, hogy valaki engedetlen legyen. – Igyál kicsim… - adtam a kezébe egy üveg töményet. – Mesélj magadról… - simítottam meg az arcát két ujjal…miközben lenyomtam két adag heroint. Ez ami hiányzott az estében… - Kérsz? – lóbáltam meg előtte a tasakot.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime11.01.16 11:23





Ray & Ana  

Tehetnék. Valahogy gondoltam, épp ezért mielőtt mg elhúztam volna a kezem erősen belemarkoltam a belső combjába, nem akarom máris hergelni, a kelleténél jobban legalábbis nem, egyelőre jól haladok, velem foglalkozik, Roxanne-t pedig csak azért küldte el azért az italért, hogy ezt zavartalanul megtehesse. Szóval, előbb-utóbb nyeregben leszek, érdeklem annyira, hogy ne eresszen a közeléből. de egyelőre még csak puhatolózni van szándékomban, még mielőtt bármivel is próbálkoznék, megakarom ismerni egy kicsit, ez elengedhetetlen. Tudom kell körülbelül meddig mehetek el anélkül, hogy komolyabban szorulnék. Ez egy állat. Tisztában vagyok vele. Azt is, hogy mire képes, megtapasztalni már kevésbé szeretném. Tudom, hogy gondolkodás nélkül jár el a keze, ha olyan kedve van, vagyis nagyon óvatosan kell vele bánni és játszani. Ez még számomra is ismeretlen játszma, semmit sem kapkodhatok el, nem csak arra kell figyelnem, amit csinálok, hanem magamra is vigyáznom kell, mert most nincs senki más, aki megtehetné helyettem. Egyelőre magamra vagyok utalva.
- Nem is szándékomban minden köcsöggel kefélni. - Döntöttem oldalra a fejem egy bájos sejtelmes mosollyal. Nem engedhetem meg, hogy félelmet keltsen bennem. Most már belevágtam, nincs visszaút. De nem fogom könnyen adni magam bárhogyan is hozza a helyzet, legfeljebb, ha minden cérna szakad és úgy érzem megéri a fáradtságot, más különben nem szándékoztam beadni a derekam. Tudom, hogy neki minden nő ribanc, kurva, egyre megy neki mindegyik, de akkor ráfog jönni, hogy nekem is vannak szabályaim és elfogom érni hogyan tartassam be őket vele. Ha már ribancnak kell lennem, nem leszek kispályás.
- Niki vagyok, Niki Wilson, huszonhat éves, Michiganből jöttem, a szüleim meghaltak még kiskoromban, utána a bácsikám nevelt, aki hamar rájött hogyan is hozhatnék neki jó pénzt a konyhára, aztán ezzel próbált sakkban tartani, egy igazi seggfej volt, meghalt, egy golyóval a fejében végezte, megérdemelte, kár, hogy nem láthattam, ennyi. - Emeltem a számhoz a poharat. Nagy vonalakban. Meglepett, hogy egyáltalán ennyire is kíváncsi, bármire a ribancai felől, azon kívül, hogy széttudjak rakni a lábukat.
- Nem, köszi. - Ráztam meg a fejem. - Én inkább maradok ennél. - Emeltem meg a kezemben lévő poharat és azzal fel is hajtottam a még meglévő tartalmát. Van egy olyan érzésem, hogy kelleni fog.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime25.01.16 0:57

Ana & Ray





Igazi vadmacska... Éreztem,   hogy végigszántja körmeivel a belső combomba. Már most megpróbál játszani a tűzzel, csak nehogy megégesse magát. A fajtája mint csak egy dologra hajt a pénzre és arra, hogy valaki jól megd*gja valaki. Komolyan mondom kiéhezettebbek, mint egy remete aki évekig be volt zárva egy női börtönbe. Azok a nők akik oda bent vannak bármit megtelnének egy f*szért. Anno négy évig voltam a sitten közvetlenül a női börtön mellett. Csak egy átkozott  kerítés választott el minket egymástól. Nem semmi csajok voltak oda át... Persze az érintkezés szigorúan tilos volt egymással, de azért ha nagyon akartuk, megoldottuk, hogy átlógjunk a csajokhoz, egy-egy gyors „légyottra” . Soha sem tartott vissza egy kerítés és akkor sem volt túl nagy akadály. De mégis jobb így szabadon. De amennyiben azt akarom, hogy így is maradjon, össze kell szednem magam és oda kell figyelnem mindenre, hogy nehogy lebukjunk, mert nem akarok megint arra a koszos helyre kerülni.
-Most el kellene döntenem, hogy nem akarsz velem dugni, vagy nem vagyok köcsög?! - mosolyodtam el, miközben végigpásztáztam tekintetemmel az egész testét. Nem semmi a csaj... De mégis több van benne, mint a többi r*bancban. Valamiért más és pont ezért nem bízom benne annyira. Ott van például az a fekete... olyan üres a feje, mint egy kápsztáshordó. Még ha akarna sem tudna elárulni, annál sokkal jobban szereti a társaságomat és a pénzemet. Na az tuti hogy nem veszek neki göncöket, inkább hagyom hogy Roy kiélje rajta mocskos vágyait.
-  Niki? – emeltem fel a fejem. – Szar életed lehetett, de hidd el  itt senki nem bánthat... Te csak is az enyém vagy. – kacsintottam. Ő csak is az enyém,  és próbálna is valamelyik csak hozzá érni, nem lenne aztán mivel taperolnia tovább... A fekete pi*át nem érdekel ha háromban k*rják meg egyszerre, az sem de Niki az enyém.
A pia egyre jobban fojt és a cucc is kezdett hatni.. Éreztem ahogy a véremben szétárad a kokain... Az ereimben éget az anyag és lassan a világ kezdett egyre boreálisnak tűnni... – Mi lenne ha mutatnál valamit baby... – simítottam végig teljesen sima combján.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime25.01.16 22:24





Ray & Ana  

Kérdésre csak sejtelmesen oldalra döntöttem a fejem szándékosan válasz nélkül hagyva. Nem akarok idő előtt a kelleténél több olajat önteni a tűzre. Most mondanám, hogy annyira azért nem őrültem meg, de igen. Teljesen elment az eszem, már csak azért is, mert itt vagyok, vele, egyáltalán a közelében, de épp ezért sem fogok kapkodni. Még nem ismerem, fogalmam sincs mégis milyen iramot diktál, de van egy olyan érzésem, hogy egy ideig még hozzá leszek "láncolva", hosszú ideig. Még Ő sem kaphat meg mindent, amit akar.
- Jól van édes... - Vettem el az Ő poharát is, hogy egy rántásra felhajtsam a pohara tartalmát. Bocsi cica, de nekem erre most nagyobb szükségem van. Lassan felálltam úgy, hogy közben kitoltam előtte a fenekem. A zene pont passzolt ahhoz, amire most készülök. A ruha is épp annyit fed, amennyit kell, sőt feljebb is fog csúszni. Lassan kezdtem ringatni csípőm a zene ritmusára, egyre izgatóbban, miközben végig a szemében néztem, majd mindkét kezemmel végigsimítottam a testem vonalán, végig a combjaimon, lassan érzékien ügyelve arra, hogy mint a legtökéletesebb szögből láthasson rajtam.
- Nem félsz, hogy egyszer beledöglesz? - Mutattam rá, amikor a harmadik adagért nyúlt plusz a pia. Ennek így nagyon nem lesz jó vége és nem miatta aggódok most, hanem magamért. Tudom előbb is gondolhattam volna rá, hogy mi lesz ha kikel magából, gondoltam is, csak aztán magamba fojtottam, hogy ne hátráljak meg. Nem lehet. Megcsinálom. Végig fogom ezt csinálni, Ő pedig börtönbe megy, a rácsok mögé, ahová való.
- Segítek. - Huppantam le vissza mellé a kanapéra. Nem hiszem el. Mégis mennyit bír? Őszintén szólva szerintem már most sincs magánál, hisz még a saját vénáját sem találja. - Ott van. - Nyomtam meg a körmömmel azt a pontot, ahol a vénája van, vagyis ahová szúrni kéne azt a tűt, de még így is képtelen volt eltalálni. - Várj, várj, várj! Szétcseszed a karod, segítek! - Vettem ki a kezéből, most valahogy nem is ellenkezett, ami kicsit meg is lepett. Talán csak belátta, hogy ez így nem fog menni. - Kérem a karod. - Nyújtottam felé az egyik kezem, hogy adja a karját, mivel féltek a tűktől így nem finomkodtam... - Félek a tűktől, szóval ezt érezni fogod. - Amikor kinyújtotta felém a karját simán csak belevágtam, oké, nem annyira, hoy az keresztül is menjen a karján, de nyoma fog maradni. De még mindig jobb, mintha Ő csinálta volna.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime15.02.16 0:11

Ana & Ray





-Szóval  nem válaszol te rossz kislány....? – grimaszoltam egyett, miközben n végigsimítottam az állán. Ezt akár vehetem igenek is... Végül is mi a francnak lenne itt, ha nem azért, hogy élvezze a társaságom. Akár igy akár az ágyban. Ismerem a fajtáját. Ezek nem csak a pénzre hajtanak. Ők már egy tovább fejlesztett verziója a ribancoknak. Ezek már azért is hajtanak, hogy azzal viloghasanak veled fekszenek le esténként. Persze ettől a többi hozzájuk hasonló nő vérszemet kap és elkezdődik a harc. Nekem ez csak jó...  – Szóval szeretsz rossz lenni? Ez tetszik... Kikapta a kezemből a piás poharat és kiitta a teljes tartalmát. Más helyzetben ezt szóvá tettem volna, de most egy cseppet sem bántam. Amire készült az minden piát, megért. A csípője lassan ringott  a zenére és én csak hátradőltem és élveztem a kilátást... Egész közel hajolt én pedig gondolkodás nélkül a csupasz combjába markoltam. Persze csak a megengedte körök között. Aztán hagytam, hogy visszaüljön mellém.
- Csalánba nem üt a mennykő... Nem ez a z első adagom cicám... Egyébként is mit aggódsz? – pislogtam rá, miközben a vénám próbáltam eltalálni, de valahogy a homályos látástól egyre nehezebb lett. Soha nem féltem attól, hogy egyszer majd nem ébredek fel reggel... Ha meg kell dögleni,akkor  meg kell, ellene úgysem tudsz tenni.
-Húúúú baby... Nem vagy semmi.... – szisszentem fel miközben a karomba döfte a tűt. Éreztem, hogy a cucc szétárad a vénáimban. -  Nincs kedved inkább lelépni? – fogtam meg a kezét és egyenesen a bár felett lévő pecó felé húztam. Ideje, hogy feljebb rakjuk a lécet.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime22.02.16 14:34





Ray & Ana  

- Az leszek, amit csak akarsz. - Elvégre azért vagyok itt, szóval még ha nekem nem is lesz ínyemre a dolog mindent elfogok követni azért, hogy neki nagyon is bejöjjön, bár erre a részére nem vagyok egészen biztos, hogy fel vagyok készülve, de most már semmilyen körülmények között sem hátrálhatok meg, belevágtam, végig is fogom csinálni, amíg újra nem a rácsok mögött lesz látható és nem egy-két évre áll szándékomban hűvösre rakni pár kisebb váddal, nem, nem azért vagyok itt és fogok mindenben a kedvében járni, hogy aztán beérjük valami kisebb üggyel, amit rátudunk bizonyítani. Ez most nagyon is egy mindent vagy semmit játszma, én pedig mindent akarok. Így egy ideig kénytelen leszek neki megadni bizonyos dolgokat, amiket elvár, sőt olyanokat is, amiket nem.
- Szó sincs semmiféle aggódásról, de ha sokat beszélek, akkor be is foghatom. Már megmondtam... Olyan leszek, amilyennek akarsz, hogy legyek. - Kérdések, feltételek nélkül. Én csendben is dolgozhatok, sőt egy gonddal kevesebb. Teljesítem, amit kér, megadom neki, amit akar, aztán pedig csendben folytatom a munkám, legalábbis azon leszek. Terceim szerint egy-két napig még csak csendben megfigyelek, magam akarok kitapasztalni nála bizonyos dolgokat, más szavakkal élve sokkal jobb szeretek a saját eszemmel dolgozni, mint kapott adatok alapján. Szóval, akkor ideje megismerkedni, édes.
Oké, na de nem ennyire hirtelen gondoltam. A lófasznak is van vége, cica. Oké Ana, izzé Niki, most legyél ügyes, nem hiszem el, hogy még mindig nem volt képes ennyitől sw kiütni magát, mégis miből van ennek a szervezete? Megfogta a kezem, így kénytelen voltam menni utána, amerre húz, miközben minden lépésnél egyre sürgetőbbnek éreztem kitalálni valamit.
- Édes, mi lenne, ha inkább hozzád mennénk, a lakásodra? - Lassan toltam neki a falnak, miközben egy pillanatra se engedtem el a tekintetét. Valahogy rá kell vezetnem, hogy ne akarjon ellenkezni. - Ott aztán senki se zavarhatna meg kettőnket. - Körmeimmel karcolva a pólója anyagát húztam végig kezem a mellkasán, miközben egész testemmel hozzásimultam. Tudom, hogy itt nagyon is Ő a főnök, de talán nekem is megenged egy kis irányítást, ha a megfelelő ajtón kopogtatok nála.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime06.06.16 14:26

Ana & Ray





-Ezt örömmel hallom. – mosolyodtam el jelentőségteljesen. Látszik, hogy mennyire elkötelezett a dolog iránt, de egyben nehezen megközelíthető... És ez tetszik. A másik csaj sem rossz bőr de valahogy korán sem fogott meg annyira mint Niki... Igen emlékszem a  nevére, bár soha sem szoktam. Nem igazán tulajdonítottam eddig egyik ribancnak sem túl nagy jelentőséget, nem tartottam fontosnak. És félreértés ne essék, most sem érdekelnek jobban mint ezelőtt, de benne van valami... Ő az a tipikus luxuskurva. Nem kaphatja meg akárki. Bár igazán kíváncsi lennék kik azok a kivételes  férfiak akiket az a megtiszteltetés ért, hogy összefeküdjön velük?
- Légy önmagad kislány... Azt akarom, hogy légy önmagad... –suttogtam a fülébe. Nem kell itt megjátszani magát,mert a látszat senkit sem érdekel, pláne nem engem. Csak magát kell, hogy adja és bármit megkaphat. Soha sem osztoztam azokon a lányokon akik körbevettek, de azt hiszem ez most sem fog megváltozni, mármint ami Őt illeti. Ott van az a fekete picsa, felőlem aztán öten is megd*ghatják egyszerre, nem túlzottan érdekel. Sőt szerintem Őt sem zavarná túlzottan.
- Hmmm... rossz kislány... De tetszik. – mint egy hűséges kiskutya úgy követtem. Azt hiszem nem lesz ennek egyhamar vége. – Gyere... – fordítottam a helyzeten és a kezénél fogva húztam a bár ajtaja felé. Kocsiba szálltunk, annak ellenére, hogy nem vagyok épp abban az állapotban hogy vezessek, de most ez a legkevésbé sem érdekel. Húsz percre lakom a bártól. És talán hálát kellene adnom,hogy nincs nagy forgalom, hossz nem vagyok épp vezetőképes, de soha nem hagynám, hogy egy nő vezessen. Az ajtóhoz érve a belépőkártya után kutatva próbáltam az ajtót kinyitni. Egyetlen csippanás jelezte, hogy szabad az út. Az ajtón belépve a kulcsokat a pultra dobtam, miközben  a falhoz nyomtam teljes testemmel... Az állát nem túl finoman toltam fel. Ajkaim a nyakához tapasztottam, mikor egy heves mozdulattal a hálószoba felé lökött. Játszunk? Oké...  Emlékszem ahogy hanyatt feküdtem az ágyon és ahogy rám mászik. Aztán filmszakadás... A cucc igen csak hatásos piával keverve...  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime16.06.16 18:03





Ray & Ana  

- Ha arra vágysz... - Vontam meg a vállam egy engedelmes kis mosollyal az arcomon, bár kétlem, hogy valóban ezt akarná, de jelen körülmények között elnézhető hiba. Azt akarja, hogy önmagam legyek? Rendben van, legyen, de jobb, ha felkészül, mert az egy nehéz menet lesz, fogalmazzunk úgy, hogy ebben a játszmában egyikünknek sem lesz könnyű dolga, a magam helyében sem lennék, de az övében sem a rácsok között, mert bizony oda fog kerülni, hogyan? Általam. Én fogok rácsok mögé juttatni, ez az elsődleges célom, csakhogy odáig még nekem is sok áldozatot meg kell hoznom ennek a disznónak...
Mi? Na nem! állj, állj, állj, állj! Most komolyan így akar volán mögé ülni? Vezetni? Hé, még élni akarok! Teszek rá, ha Te nem. Oké, nézzük a jó oldalát, ha mellette vagyok esélyes, hogy életben maradunk mindketten, bár elég nehéz lesz eljátszani a jó meg a rossz ribancot, mert komolyan  egy kaktuszt nem bíznék rá, nemhogy az életemet belőve piásan, ennek elment az esze. Mivel jelenleg nem volt választásom így befogtam a szám, kivételesen és beszálltam mellé. Esküszöm minden piros lámpánál és éles kanyarnál halálfélelmem volt és legszívesebben üvöltöttem volna rá, hogy FÉÉÉK vagy KANYAR, szóval fordíts már el azt a kibaszott kormányt vagy simán csak kirugdostam volna a vezetőülésből. Oké, hosszú és nehéz időszak elé nézünk együtt, az az érzésem, én meg kifogok készülni. De egy biztos, legközelebb jobban kiütöm, hátha akkor kezelhetőbb lesz...
Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, amikor leállította a motort, oké, megálltunk, hál' istennek, pedig még csak most jön a dolog nagyja része... Beléptünk a lakásba és szinte abban a másodpercben a falhoz nyomva találtam magam, feltolta az államat és hevesen nekiesett a nyakamnak. Komoly erőfeszítés kellett ahhoz, hogy uralkodjak a kavargó gyomromon, sőt hogy ne akarjam alaposan képen törölni vagy orrba vágni, pár másodpercre behunytam a szemem, majd egy ösztönös mozdulattal löktem el magamtól a hálószoba irányába, fogalmam sincs mégis honnan jött ez most, de jobb szeretem, ha az én kezemben van az irányítás, plusz nyerek egy kis időt is, amíg kitalálom mégis mi a fészkes fenéhez kezdjek vele. Hanyatt löktem az ágyon, majd szép lassan másztam ölé, mint egy doromboló kiscica, azonban nem pontosan az várt, amire számítottam, egy kanos pasi helyett egy alvó pasi várt... - Ray, Ray, Raymond... - Párszor óvatosan megráztam, oké, ez már tuti reggelig nem fog felébredni. Hát ez, könnyebben ment kislány, mint számítottál rá. Óvatosan leszereltem róla a nehéztüzérséget, nem lenne szerencsés, ha reggelig tökön lőné magát. Halk léptekkel kibújtam a cipőmből, a ruhámból, szintén hangtalanul ledőltem mellé az ágyra és csak néztem, figyeltem, amíg álomba nem merültem.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ray & Ana Ray & Ana I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ray & Ana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Black Blood Bár-