welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Grimm
Lara Dawson
14.09.17 3:34
Gimnázium
Saige Hannigan
30.08.17 22:56
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (777)

Desmond Drescher (648)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (449)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Timur Theodor Volkov

Lara Dawson

Share| .

Karakterkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Karakterkereső 13.02.16 15:14

Név:
Kor:
Születési hely:
Csoport:
Play by:
További infók:

| [color:b99f=3e3e3e]✘

Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Oswald' rel='stylesheet' type='text/css'>
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Dancing+Script' rel='stylesheet' type='text/css'>
<style type="text/css">
::-webkit-scrollbar {
  width: 5px;
  height: 5px;
}
::-webkit-scrollbar-button:vertical {
  background-color: #f3f3f3;
}
::-webkit-scrollbar-button:start:decrement,
::-webkit-scrollbar-button:end:increment {
  display: block;
}
::-webkit-scrollbar-button:vertical:start:increment,
::-webkit-scrollbar-button:vertical:end:decrement {
  display: none;
}
::-webkit-scrollbar-button:vertical:increment {
}
::-webkit-scrollbar-button:vertical:decrement {
}
::-webkit-scrollbar-track:vertical {
}
::-webkit-scrollbar-track-piece:vertical:start {
}
::-webkit-scrollbar-track-piece:vertical:end {
}
::-webkit-scrollbar-track-piece {
}
::-webkit-scrollbar-thumb:vertical {
  height: 10px;
  background-color: #2E2633;
}
::-webkit-scrollbar-corner:vertical {
}
::-webkit-scrollbar-resizer:vertical {
}</style><div style="width:440px; height: 460px; background-color: #f3f3f3; border-top: 10px solid #f3f3f3; border-left: 10px solid #f3f3f3; border-bottom: 10px solid #f3f3f3;"><TABLE><TR><td><div style="width:415px; height:10px; background-color: #f3f3f3; color: #2E2633; text-transform: lowercase; text-align: center; font-family: dancing script; font-size: 20px; line-height: 10%; padding-top: 5px; letter-spacing: 5px;">__________________</div></td></table><TABLE><TR><td><div style="width:415px; height:10px; background-color: #f3f3f3; color: #2E2633; text-align: center; text-transform: uppercase; font-family: oswald; font-size: 25px; line-height: 10%; padding-top: 5px;">Keresetted neve</div></td></table><TABLE><TR><td><div style="width:200px;height:320px; background-image: url(IDE JÖN EGY 200x320-AS MÉRETŰ KÉP A KARAKTERRŐL); border:5px solid #2E2633;"></div></td>
<td><div style="width:190px;height:390px; background-color: #f3f3f3; color: #2E2633; overflow: auto; text-align: justify; text-transform: normal; font-family: calibri; font-size: 11px; padding: 5px;">

Név:
Kor:
Születési hely:
Csoport:
Play by:
További infók:

</div></td></table></div><div style="width: 430px; text-align: right;  font-family: arial; font-size: 7px; text-transform: uppercase; line-height: 95%;  color: 3e3e3e;"> | [url=http://z10.invisionfree.com/CAUTIONTOTHEWIND/index.php?showuser=39266][color=3e3e3e]✘[/color][/url]</div></center>

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.forumsr.com

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
98

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 13.02.16 15:46

Megalkotva.

Név: amit csak szeretnél
Kor: huszonkettő évestől azért idősebb legyen
Születési hely: kreativitásodra bízva
Csoport: bármi
Play by: Meagan Tandy (senki más)
További infók: Nagyon szeretném ezt a párost, ezért szinte bármit szívesen kijátszanék, ezért is merült fel bennem több lehetőség is:
Az első: Kollégák vagyunk, mindig is kerülgettük egymást.
Második: A páciensem vagy. Már rég nem csak orvos - beteg kapcsolat van közöttünk, mindketten tudjuk, hogy ez nem helyes, de képtelenek vagyunk parancsolni az érzelmeinknek.
Harmadik: Te vagy a lány a szomszédból, akinek a macskája mindig átszökik hozzám.
Ezek csak tippek, ezen kívül is nyitott vagyok bármi másra.

| [color:6e04=3e3e3e]✘

A hozzászólást Oliver McAvoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 24.02.16 22:55-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
100

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 13.02.16 15:56

Név: __ Sean __
Kor: huszonötöt tippelnék
Születési hely: Las Vegas
Csoport: szenvedélybeteg, városlakó
Play by: Chris Wood
További infók: Gátlástalan, önző és manipulatív vagy. Hasonlíthatnánk még ennél is jobban? Az orvosod vagyok, de nem azért jársz hozzám, mert úgy éreznéd, hogy feltétlenül szükséged lenne rám, inkább csak unaloműzésként tekintesz a kezelésekre. Mikor találkozunk mindig Hervey M. Cleckley „Az egészség álarca” könyv jut eszembe; Cleckley úgy határozza meg a pszichopátiás beteget, mint a normális ember tökéletes másolatát, amely egy az épelméjűséget tükröző álarccal rejti el belső emberi hiányosságait. Bár őszinte, intelligens és sokszor jó társaságnak is bizonyul, ez mind felületes, ugyanis a pszichopata ember nem képes őszinte érzelmeket érezni. Ez egyfajta védekező mechanizmusa a pszichopatának, amellyel akár száz százalékos életet tud élni anélkül, hogy bárki gyanítaná mit rejt az álarca.

Ez lenne amit elvárnék tőled: Gyakran elbűvölő személyiségű, vagy ártalmatlannak tűnő emberek, akik könnyen megszerzik mások bizalmát, és bizony vissza is élnek vele. Manipulatívak, nem képesek valódi kötődés kialakítására, képtelenek az empátiára, de gyorsan képesek megtanulni, hogyan "utánozhatnak" bizonyos érzelmeket annak ellenére, hogy nem érzik őket. Gyakran magasan iskolázottak, műveltek, biztos állásuk van. Az általuk elkövetett bűntényekre hosszú ideig készülnek, mindent pontosan elterveznek, hűvös fejjel gondolkoznak és aprólékosak.

Kapcsolatunk: Kizárólag csak rajtad áll, hogy milyen irányba fordul az orvos - beteg kapcsolatunk.

Ha érdekel a karakter üzenet formájában jelentkezz!

| [color:f2b6=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
80

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 13.02.16 16:51

Név: Wade Norwood
Kor: 25
Születési hely: Párizs, Franciaország
Csoport: Rendőr
Play by: Wilson Bethel vagy Derek Hough!
További infók:
Te lennél az én három évvel idősebb bátyám, akivel annyira imádjuk szívatni egymást!  Pöttömkorunk óta abban leljük örömünket, ha keresztbe tehetünk a másiknak, puszta szeretetből. Az egyetlen közös tulajdonságunk, hogy mindketten sportőrültek vagyunk, ám míg te a fociért és a kosárért rajongsz, én jobban preferálom a taekwondot, az íjászatot és a boxot. Te voltál az a személy, aki a fejvadász szakma felé terelgetett, akkor is, mikor nekem még fogalmam sem volt arról, hogy mivel akarok foglalkozni a gimi után. Rendőr révén van ismerettséged az olyan körökben is, úgyhogy nem volt nehéz dolgod segíteni a kicsi húgodnak munkát találni.  
A karakter személyiségébe nem szólok bele, tőlem lehetsz úriember és nőcsábász is, vagy a kettő ötvözete, a lényeg, hogy tudj azonosulni vele!  Olyan valaki vállalja el, aki nem tűnik el pár hét múlva! Nem várok el napi egy reagot,simán beérem a heti egyel is, ha tudom, hogy van kire számítanom! Ha elvállalod őt, biztosíthatlak, hogy nem lesz egy unalmas perced sem Wink

| [color:3a73=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
192

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 13.02.16 17:16

Név: Rád bízom Smile
Kor: 22-25
Születési hely: Mindegy Smile
Csoport: Rád bízom, hogy szerinted melyik csoportba illik a kari
Play by: Han Song Yee, Mai Ping Guo esetleg Helga Lovekaty
További infók: Gyönyörű szép vagy és ezzel egész életedben tisztában voltál. Fiatalkorod óta modellkedtél, de aztán ráálltál a kábítószerekre és ezt tönkretette a karrieredet is és még a családtagjaidat és a barátaidat is elmartad magadtól. Végül börtön lett a dolog vége. Amikor kikerültél a börtönből még a felnőttfilmek világába is belekóstoltál, de gyorsan rájöttél, hogy ez még neked is sok ezért váltottál és netes call girl lett belőled. Így találkoztunk végül. Veled szerettem volna elveszíteni és le is beszéltük a dolgokat, de amikor végül elmentem hozzád nem történt semmi se csak beszélgettünk. Összebarátkoztunk és szereztem neked munkát ott ahol én is dolgozom így nem kellett tovább csinálnod azt, amit eddig. Sokat lógunk együtt melón kívül is, közel állunk egymáshoz. Végül megtörtént az, amiért eredetileg találkoztunk, de nem tudom, hogy igazából mit is érzek irántad, csak azt tudom, hogy szeretnék veled együtt lenni...A történetet alakíthatjuk ez csak egy alapelképzelés és a személyiséget is rád bízom, de mindenképpen egy vidám kicsit vadóc lánynak örülnék Smile
| [color:191b=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 17.02.16 22:24

Név: Szabadon választott (majd jelezd pm-el, hogy te vagy)
Kor: 21-24
Születési hely: Rád bízom
Csoport: városlakó/ művész/ ápoló/ orvos
Play by: Kaya Scodelario vagy Deborah Ann Woll ( nekem ők a szimpatikusak, de alkuképes vagyok Smile )
További infók: Kedves vagy és remek humorral rendelkezel. Mindenben és mindenkiben a legjobbat látod, legalábbis próbálod. Élvezed az élet minden egyes percét és minden jót értékelsz is az életedben. Egyszóval egy remek lány vagy. A gyerekkorodról nem szeretsz sokat beszélni, amiről csak te tudod, hogy miért. Okos vagy, gyakran okoskodó is, de ezt csak szeretni lehet benned. Nem vagy egy bátortalan kislány, inkább szeretsz belekóstolni az új dolgokba és másokat is bátorítani erre. Ezért is vagyunk olyan jóban. A kapcsolatunkról annyit, hogy te vagy a legjobb barátnőm a világon, aki velem együtt szeret partizni és csajos dolgokat csinálni. A gimnázium óta ismerjük egymást és azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Te egyetemre jársz és jó tanuló vagy, de gyakran panaszkodsz egyes tanáraid miatt nekem. Összességében te vagy a legkedvesebb lány, akivel találkoztam. Ha megérkeznél, dobj meg egy pm-el, már nagyon várlak. *-*

| [color:ba05=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 09.03.16 20:05

Név: ______ Hastings (keresztnév a megalkotóra bízva)
Kor: 47
Születési hely: USA
Csoport:  Városlakó
Play by: Chad Lowe (alkudható)
További infók: A volt férjem, akivel még az egyetem ideje alatt ismerkedtem meg. A jogi egyetemre jártunk együtt, később én ügyvédként helyezkedtem el, ő pedig ügyészként. Harmonikus házasságban éltünk, egy lányunk született, aki jelenleg középiskolába jár. Minden meseszép volt, mígnem a hites uram be nem jelentette, hogy van valakije. Szerelmes lett, ráadásul egy férfiba. Azóta látni sem bírom. Viszont rákényszerülök, mivel a tárgyalóteremben gyakran szembe kerülünk. Ő próbál néha közeledni felém, rendezni a viszonyunkat, de én még a lányunk miatt sem vagyok képes erre. Nem tudok a barátja lenni, sőt még csak leülni vele beszélgetni sem. Egyszerűen rosszul vagyok, ha ránézek. Úgy érzem, elrabolta a fiatalságomat. Rá pazaroltam a legszebb éveimet. Miatta törtem meg és kérdőjelezem meg a saját nőiességemet. Ezt nem tudom neki megbocsátani.
Alapvetően egy mások által kedvelt, társasági ember, jó a humora, karizmatikus, a szakmájában sikeres. Próbálja normalizálni közöttünk a viszonyt, de elutasító vagyok vele. Ennek ellenére, ő nem adja fel, de ez nem jelenti azt, hogy ha a tárgyalóteremben szembe kerülnénk, ne küzdene ellenem foggal-körömmel, hiszen a hivatása neki is épp olyan fontos, mint nekem.

| [color:421f=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 09.03.16 20:10

Név: Ashley Hastings
Kor: 16-18
Csoport:  Városlakó
Play by: Kaley Cuoco (alkudható)
További infók: A lányom. Mióta nemrégen szétmentünk az apjával, velem él. Kissé szeleburdi, nagyszájú, öntörvényű lány, hajlamos a saját feje után menni. Elég jó a kapcsolatunk, régen már-már barátinak volt mondható. Mióta egyedül vagyok és több munka szakadt a nyakamba, kevesebb időm jut rá is, sajnos, bár ezen igyekszek változtatni.
Ami azért is lenne előnyös, mert amiről nekem még csak sejtelmem sincs, hogy a kedves kislányom az utóbbi időben igencsak veszélyes üzelmekbe keveredett. Az utóbbi időben egy bűnöző, vandál bandával lóg, a vezetőjükkel folytat viszonyt. Ezt azonban jól leplezni, én, a mindig éles szimatú, jó emberismerő ügyvéd egyelőre semmilyen intő jelet nem vettem észre. Nem tudom, sikerül-e rájönnöm a sötét kis titkaira és közbeavatkozni, mielőtt túl késő lenne. Hiszen ezen az úton haladva, rövid időn belül akár még az is előfordulhat, hogy a saját lányomat kell védenem a bíróságon, ha ugyan nem válik előbb belőle magából áldozat…

| [color:2a86=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
164

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 17.03.16 22:27

Név: amit csak szeretnél
Kor: 30as évek elején jár
Születési hely: ezt is rád bízom
Csoport: szenvedélybeteg / városlakó
Play by: Aaron Paul (alkudható)
További infók: Egy neves üzletember, akivel a vak véletlen hozott össze, mikor az autója azon az eléggé rosszhírű környéken robbant le, ahol akkoriban a szállásom volt és éppen nem volt más, akihez fordulhatott volna.
Egy elég lecsúszott, útszéli ribanc voltam akkoriban, de már akkor is megvolt a magamhoz való eszem és látva a lehetőséget, a bájaimat is bevetettem nála. Az volt az volt utolsó eset, hogy anélkül feküdtem le valakivel, hogy fizetett volna nekem.
Szerencsére nem volt hálátlan. Nemcsak, hogy állandó vendégem lett (bár nem pénzben szokása fizetni, inkább drága ajándékokat vesz nekem, tehát klasszikus értelemben nem is kuncsaft), de mintegy patrónusom is. Neki köszönhetem, hogy bejutottam az elitebb körökbe és ma már luxusprostinak mondhatom magam, megválogathatom, kivel megyek el, lényegesen több pénzért és nem az útszélén kell ácsorognom.
Bevezetett az elitebb körökbe és a megfelelő viselkedésre, modorra is kitanított. Ezért van az, hogy nem szabok neki tarifát, hiszen ennyivel azért mégiscsak tartozom neki.
Egy nagy cégbirodalom feje már így viszonylag fiatalon, amit az apjától vett át, aki tanácsadóként tudtommal még mindig mellette áll.
Mérhetetlenül gazdag, talán emiatt is alakult ki a szerencsejáték iránti szenvedélye. Alapvetően nem veti meg az élvezeteket, az alkoholt, a nőket, noha tudtommal van felesége. Bár erről sokat nem beszél és engem különösebben nem is érdekel.
Egyébként egy kifejezett társasági ember, kedves, humoros, karizmatikus, céltudatos. Az ellenségeinek viszont aligha kegyelmez. Olyan ember, aki mindig eléri, amit akar.
Kifejezetten jó vele a kapcsolatom, a szex is egészen élvezetes vele. Rendszeresen meglátogat, noha elég sok a munkája. De egy kis stresszlevezetés sosem árthat ugye. Én pedig alapvetően szívesen látom.

| [color:674c=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
195

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 25.03.16 1:14

Név: Jason _____
Kor: Szabadon választható
Születési hely: Szabadon választható
Csoport: Rendőr
Play by: Hugh Dancy (alkuképes)
További infók: Jason volt az a rendőr, aki bevitt, mikor nem kis összeget sikkasztottam. Párszor már  járt bent nálam a börtönben, mindig azzal az ürüggyel, hogy kiderítse, hogy hova is került az elsikkasztott pénz. De erre sosem tudtam neki választ adni, hiszen erről fogalmam sincs, átvertek, én hűvösön végeztem, miközben volt barátom lelépett a lóvéval. Semmit sem várok el, csak egy játszópajtást szeretnék magam mellé a további kapcsolatunk pedig majd idővel kialakul, semmit sem tartok lehetetlennek.

| [color:6865=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
46

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 25.03.16 1:45

MEGALKOTVA.
Skye

Név: Skye _____
Kor: 25 - 30 év között
Születési hely: te döntesz
Csoport: rendőr, körözött
Play by: Alexandra Daddario (alkuképes vagyok)
További infók:
Első elméletem: Egymás szöges ellentétei vagyunk. Bűnöző vagy, nekem pedig az a dolgom, hogy elkapjalak. Talán egyszer - kétszer a markomban is voltál, de aztán... Történt valami. (Ezt a részt közös megegyezés alapján kigondoljuk). Lényeg, hogy nem lennénk közömbösek egymás számára és aztán talán az is megeshet, hogy lemondok arról, hogy elkapjalak.
Második elmélet: Társak vagyunk már egy ideje, egy nagyobb balhé közben egyikünk súlyosan meg is sérül, ekkor jövünk rá, hogy sokkal többet jelentünk egymás számára.

Az első elméletem akció dúsabb, míg a második inkább romantikusan cuki szerintem. Ha érdekel, akkor dobj rám egy PM-et. (:

| [color:f073=3e3e3e]✘

A hozzászólást Natasha Rhode összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 04.01.17 4:31-kor.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
141

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 25.03.16 2:46

Név: Te választasz
Kor: Harminctól nem idősebb
Születési hely: szintén a te döntésed
Csoport: ápoló
Play by: Matt Lanter, Iwan Rheon, Dave Franco
További infók: Ez nem egy rendhagyó hirdetés, de miért is ragadnánk le a közhelyeknél?
Szeretnék egy olyan játszótársat magam mellé, aki eléggé nyitott bármire.
Szóval minden ott kezdődik, hogy Aira cseppet kényszeres, ami abban nyilvánul meg, hogy "átsegíti" a haldokló embereket a másvilágra. Kell nekem egy társ ebben. Eleinte még egyedül csináltam, aztán esetleg lebuktam előtted és abban a pillanatban jöttünk rá, hogy mindketten mennyire egyformák vagyunk. Te is hasonlóan gondolkozol, egyáltalán nem csinálsz belőle nagy ügyet, ha meg kell ölnöd egy haldoklót.
Szóval a kollégám, barátom, riválisom, (akár esetleg még más is) lennél egy személyben. Te lennél az, akivel ebéd időbe a hullaházban osonunk, hogy a boncasztalon ülve elfogyasszuk az ebédünket. Mások előtt álarcot viselünk, hogy ne lássák meg a valódi arcunkat, de egymás előtt felfedtük valódi énünket.

Annyi csodás, haláli játék várhat ránk *.* PM-ben elérsz, ha érdekel a karakter!

| [color:e751=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 25.03.16 11:17

Név: Azt javaslom, hogy azzal a névvel regisztrálj be, amelyik személyiséged többet van felszínen, mert ugye kettő név is kell majd a játék folyamán (vagy három, tetszés szerint)
Kor: PB-nek megfelelő
Születési hely: amit akarsz
Csoport: városlakó, művész
Play by: Ez lehet alku tárgya
További infók: Ha love storyra vágysz, akkor rossz helyen jársz. Ennek a végén nem fog bekövetkezni a boldogan éltünk, míg meg nem halunk elcsépelt befejezés. Csak mert... Gyakran arra kényszerülök, hogy szerepet játsszak, hogy leplezzem milyen is vagyok. Szűk szavúság jellemez, nem sokat fecsegek feleslegesen. Igazi ínyencnek tartom magam, nem eszek meg akármit. Engem a vadászat élvezete éltet, majd az azt következő rituálé, amit a konyhában hajtok végbe, utána a maradványokat a krematóriumban megsemmisítem. Szerencsésnek érzem magam, mivel mindehhez van egy társam. Akarsz a társam lenni?

Amit elvárnék: Kettős személyiséged legyen - de attól sem riadnék vissza, ha idő közben felbukkanna esetlegesen a harmadik is - mert úgy érdekes, ha zajlik az élet, ugye? Az egyik éned mindenben támogat, csendes, vissza húzódó, elfogad olyannak amilyen vagyok, de sosem engedem meg neki, hogy öljön - nem mintha akarna, vagy mégis? - inkább a konyhában játszik mellettem konyhatündér szerepet a kis köténykéjében. Míg a másik éned teljesen elítél, de szerencsére ritkán szokott felbukkanni, de akkor mindent megtesz annak érdekében, hogy kiszabaduljon. Ezért tartalak mindig bezárva a házban. Szerencsére a hivatásom végett gyakran tartózkodok otthon, mivel temetési vállalkozó vagyok, ezért szemmel bírlak tartani.

| [color:a731=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
389

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 16.06.16 17:41

Név: _____ Foster
Kor: 28 - 32
Születési hely: LV
Csoport: városlakó, vagy rendőr
Play by:  Patrick Dempsey (de lehet velem alkudni)

További infók:
Jellem: Szabadon válaszható, csak ahhoz ragaszkodok, hogy ne legyen túlságosan komoly, most élje a "második gyerekkorát"

Kapcsolatunk: Gyakran veszünk össze, mivel mindketten eléggé önfejűek vagyunk. Eddig nem igazán ismertük egymást, évente egyszer-kétszer találkoztunk a családi eseményeken, de ez fenekestül megváltozott, mikor szüleim nagybácsikámhoz küldtek, hogy megneveljen. Bácsikám pedig nem tud nagyon mit kezdeni velem, egy kamasz lánnyal. Próbál szigorú lenni, de talán ő sem tudja, hogy mit is kellene velem kezdenie....

Ha érdekel, akkor több dolgot is megtudhatsz, PM-ben. Very Happy

| [color:2c45=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
493

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 16.06.16 18:24

Név: Cara Rosenberg
Kor: 28 éves
Csoport: szenvedélybeteg, körözött, vandál, városlakó, művész
Play by: Elizabeth Olsen (de én is alkuképes vagyok)
További infók: Cara az a tipikus lány a szomszédból. Már általános iskolában össze barátkoztunk és egészen a gimnázium befejeztéig elválaszthatatlanok voltunk, aztán mindketten máshol tanultunk tovább. Mindkettőnket lekötött a tanulás és kevesebb időt töltöttünk egymással, mint amennyit szerettünk volna. Aztán a kapcsolatunk leszűkült annyira, hogy küldtünk egymásnak hetente egy e-mailt, amiben tájékoztattuk egymást az élet nagy dolgairól. Ez így ment pár hónapig, aztán semmi hír nem jött felőle, hiába hívtam, vagy írtam neki. Vagy fél évig semmit sem tudtam róla, aztán hirtelen a semmiből beállított hozzám. Látszott, hogy nincs minden rendben vele, ezek után mesélte el, hogy hol volt eddig és, hogy milyen társaságba keveredett bele, amiből szabadulni kíván, csak nem megy olyan könnyen... (Ezeket a részleteket nem szabom meg).

Bővebb információért PM-ben várom a jelenezést.

| [color:3d00=3e3e3e]✘

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
179

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 16.06.16 19:05

Név: Morris ______
Kor: PB-nek megfelelő
Születési hely: ?
Csoport: körözött
Play by: Eric Dane
További infók:
Morris egy igazi rossz fiú, aki egy bankrabló banda vezére volt. Még a régi szép időkben gyengéd szálak is fűztek minket egymáshoz, egészen addig, még egy balhé balul nem sült el és elváltunk egymástól. Szeretném, ha valahogy ismét rám találna, hogy ismét rosszalkodni tudjunk és hódolni a közös kis hobbinknak. Nem kérek sokat, de nagyon várom már Morris érkezését.

| [color:8b96=3e3e3e]✘

Név: Chris ______
Kor: Ami szerinted az avihoz passzol
Születési hely: Rád bízva
Csoport: Valójában a városlakónak, vagy szenvedélybetegnek képzeltem el, de mindenre nyitott vagyok
Play by: Jensen Ackles
További infók:
Jellem: Pszichopata állatot akarok. Megnyerő, sármos, nem idegeskedik, nem aggódik, és a legkisebb jelét sem mutatja a stressznek, hazug, képtelen a bocsánat kérésre. Gyakran megszegi a törvényeket, képtelen tanulni a saját hibájából, felelőtlen ezért megbízhatatlan. Kórosan önimádó, empátia és félelemérzet hiánnyal rendelkezik.

Kapcsolat: Amikor Naomi Vegasba költözött nem sokára rá ismerkedtek meg egymással. Volt közöttük egy rövid érzelmi kötödés, de aztán rájöttek, hogy nekik nincs közös jövőjük - képtelenek voltak egymást elviselni, egy bizonyos idő elteltével - ezek után érvénybe lépett: "inkább maradjunk barátok" opció. Amikor bele mentek egyikőjük sem hitte volna, hogy ez így is fog maradni, pedig bizony így lett. Egyelőre ennyi információt adnék meg erről, semmit sem szeretnék senkire sem rá erőltetni és szeretném, ha a további kapcsolatunk a játékok folyamán alakulna, én mindenre nyitott vagyok!

Név: Gordon _____
Kor: 30 - 40 év között
Születési hely: LV
Csoport: Ex elítélt vagy városlakó, esetleg szenvedélybeteg
Play by: Jason Statham
További infók:
Eléggé bonyolult vele a kapcsolatom, de a lényeg, hogy abban a tudatban él, hogy irányíthat és ez valamilyen szinten igaz is. Próbál kordában tartani, de szüksége van rám a mocskos kis ügyletei végett, talán ezért is hagyott még életben, mert nem mindig tudok lakatot tenni a számra, Gordon pedig a kezére. Temperamentumos személyiség, nem okoz neki gondot, ha nőt kell megütnie. Eddig sikeresen titokban tartottam, hogy körözés alatt állok, ezért semmit sem sejt erről, ez pedig a nagy szerencsém, mert ha megtudná el sem tudom képzelni, hogy mit tenne velem. Óvatos, mert olyan dolgokkal üzletel, amik egyáltalán nem mondhatóak legálisnak, ezért is jelentek rá veszélyt, mert ha netalán valaki megfigyelne és követne könnyen elvezethetném hozzá - akaratom ellenére is - nála pedig találnának egy-két olyan dolgot, amiért több évere is lecsuknák.
Kezdetnek ennyi elképzelésem van, hogy "üzlettársak", de bármire nyitott vagyok, ha lenne ötlete a kedves megalkotónak.

Nagyon várom, hogy mindhárman megérkezzenek. Ha valamelyik hirdetés megtetszett, akkor bátran regisztrálj be vele. PM-ben lehet érdeklődni. Wink

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
64

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső 19.10.16 20:09

Név: Maya Sinclair
Kor: 15 év
Születési hely: USA/Nevada állam/Las Vegas
Csoport: Városlakó
Play by: Bailee Madison
További infók: Szükségem van rád hugi, hiszen az egész földkerekségen, te vagy az egyetlen olyan ember, akiért mindenre képes lennék. Hiába hogy csak féltestvérek vagyunk, annyira közel állunk egymáshoz mintha csak ikrek volnánk. Körülbelül öt éve tudunk rólad, hiszen akkor veszítettel el rákban az anyukádat, akinek az volt az utolsó kívánsága, hogy apához kerülj. Meg lepő volt, de én találtam meg veled először a közös hangot és az akkor kialakult kapocs közöttünk a mai napig törhetetlen. Most, hogy visszatértem Vegas-ba, elég sok időt fogunk együtt tölteni és reményeim szerint az életed minden fontos részletébe beavatsz, legyen szó bármiről. Hiszen rám mindig számíthatsz, legyen szó bármiről. A többit pedig a kedves megalkotóra bízom, hiszen azt szeretném, hogy mihamarabb szerető gazdára leljen a karakter. Viszont annyit szeretnék, hogy a névhez és az avatar alanyhoz ragaszkodom.
U.I.: Csak megbízható játékosok jelentkezését várom Smile
| [color:b7f6=3e3e3e]✘

do you know who i am?

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső

Karakterkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal