welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
EOF - Empire of Fantasy
Vendég
09.12.17 8:27
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (780)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Andres Nathaniel Blake

Zooey A. Benedict

Lyna Hill

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

McDonald's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: McDonald's 19.03.16 0:23

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 19.03.16 1:10

Alice & Andres

H

ajnali négy van, extázisban égve festek az éjszakai gyújtogatásom után, mindig úgy megihlet a felcsapó lángok hangja, a gerendák, ahogy ropognak és megadva magukat a tűz erejének rogynak össze, és a színvilága sem utolsó, megbabonázva álltam és figyeltem. Most pedig ezt az érzést próbálom megragadni a festék által amit a vászonra viszek fel. Valahogy ez a vörös nem az igazi, fortyogok, de akárhogy keverem is és próbálom kikeverni a tűz magjának vörös színét, egyik sem hasonlít rá annyira, nincs is ilyen szín, vágom az ecsetes üveget a falhoz, ami persze darabokra tört, lerogytam a földre és pont beletenyereltem egy hatalmas szilánkba. Remek, még ez is. Zsörtölődök, miközben próbálom kiszedni a szilánkokat, egyre elmélyültebben nézem a tenyeremből szivárgó vér mélyvörös színét. Várjunk csak… Ez az! Pattantam fel a földről és kaptam fel egy ecsetet a palettáról, mártottam vérző tenyerembe és húztam be a színt a vászonra. Hátraléptem és megcsodáltam. Tökéletes, pont ez a szín hiányzott. Észre sem vettem, hogy markomból már a padlóra csorog a vér. Ó, basszus. Kaptam fel egy aránylag még tiszta rongyot. Leszaladtam a második emeletre, ahol én is lakom, kitisztítottam a sebet, elég mély, de majd begyógyul, bekötöztem és figyeltem nem vérzik – e át a géz. Főztem egy kávét, kilöktem a padlásszoba nagy kör alakú ablakát, kiültem, lábamat lógatva és figyeltem a napfelkeltét, te jó ég, már reggel van? Ezt mondjuk gondolhattam volna abból is, hogy hangosan korog már vagy egy órája a gyomrom, de én eddig tudomást sem vettem róla. Rágyújtottam egy szál cigarettára és elbambulva figyeltem a parázsló végét, ahogy a dohányból lassan hamu válik, gyönyörű. Lassan elszívtam, kiélvezve látványát és megittam a reggeli koffein adagom is. Reggel hét, kellene valamit ennem, nyolckor nyit a galéria, és addigra itthon kellene lennem, hogy nyithassak, hátha a kedves és oly drága, na, ezt én sem gondoltam komolyan, főnökasszonyom nem ébredne fel. Véleményem szerint túl rövid egy nap ahhoz, hogy alvással töltsem. Felkaptam a bőrdzsekim és egy nagy fekete napszemüveget, a kialvatlan karikás fekete szem még mindig nem menő. A közelemben egy gyorsétterem van, jó lesz nagyon, csak étel legyen. Berontottam hét óra tíz perckor, még szinte senki nem volt, tudok időzíteni. Észre sem vettem, hogy rám került a sor. Tessék? Ja, hogy mit kérek. Ööö, reggel van, akkor reggelit? Tökéletesen jó lesz. Szerintem szegény fiú nem gondolt százasnak…  

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 09.04.16 0:53

To Alice
Elnyomok egy ásítást, miközben kiveszek egy újabb adag sült krumplit az olajból. Szerencsére már nem tart sokáig a műszakom. Fásultan az órára pillantok. Hét óra nyolc perc. Már csak kevesebb, mint egy órát kell kibírnom, egész pontosan ötvenkét percet és húzhatok haza aludni. Meg kell hagyni, a hajnali műszak nem épp a legizgalmasabb. Éjfél és hajnali négy között még lehet számítani nagyobb embertömegre, a buliból, kocsmázásból részegen hazafelé tartó fiatalok személyében, akik az alkohol okozta éhségüket a Mekijéhez hasonló műanyag kajákkal igyekeznek elnyomni, révén jobb alternatívájuk nincs. Nem mintha lenézném őket, én is kerültem régebben ilyen helyzetbe, nem is egyszer. Olykor még most is. Bár bulikba is mostanában inkább már munka miatt megyek. Nem tudom, mennyiben összeegyeztethető a DJ és a gyorséttermi alkalmazott képe, de nekem eddig elég jól sikerült összehangolni a két "munkahelyet". Nem egy álommeló egyik sem, de valamiből meg kell élnem, míg befutok énekesként. Nem akarok a bátyám nyakán élősködni. Így meg elég jól elvagyok egyelőre.
Most viszont már nagyon mennék haza aludni. Igencsak húz az ágyam. Ha szerencsém van, még megúszom a reggelizők hadát. Már amennyire azt hadnak lehet nevezni. De azért akadnak emberek, akik ezen a nem épp egészséges helyen kezdik már a napot. Lelkük rajta. De nincs szerencsém, egy-két ember betéved már most, én pedig odalépek a pulthoz, hogy kiszolgáljam őket, hiszen ez a dolgom. Most is, mint mindig, próbálok kedves lenni, de azt hiszem eléggé látható, hogy nem igazán őszinte a mosolyom. Én is csak ember vagyok, az a helyzet.
- És miből is álljon pontosan az a reggeli? Esetleg ajánlhatok egy McMuffint, egy Toastot vagy egy Croissant? Hozzá esetleg egy kávé?-A pulthoz lépő, egyébként igencsak kirívó külsejű lány úgy látszik, legalább annyira nincs képben, mint én. Pedig egy egészen szemrevaló, kifejezetten egyedi stílusú lánynak tetszik. Bírom az ilyet. Ha formámnál lennék, talán még flörtölgetnék is vele egy kicsit, de per pillanat éppen azzal küzdök, hogy ne ragadjon le a szemem, így aligha vagyok a csáberőm csúcsán. Hiába, ilyen az én szerencsém...

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 14.04.16 10:50

Andres & Alice

A

fáradtság nálam megszokott dolog, csak a fekete karikák zavarnak a szemem alatt, és, hogy elegendő mennyiségű kávé nélkül nem vagyok képes bekapcsolni az agyműködésem, de még minimális szinten sem. Ez elég bosszantó, főleg mikor mással kellene épp kommunikálni. Ráadásul álmosan kedves sem vagyok, inkább őszinte és ironikus. Ezért nem is értem miért kell nekem a galériában lenni és díszelegni a drága műveim mellett… Nem aludhatnék inkább? Kérem, nem aludtam már az isten se tudja mióta, de nem, nekem minden nap ott kell ülnöm, állnom, pózolnom és imádkoznom, hogy senki ne szóljon hozzám, mert valószínűleg leharapom a fejét és karóra tűzve árulom, mint új művet. Valamiért megmosolyogtat ez a gondolat… Sosem voltam nagy társaságkedvelő, nem is szoktam kimászni csak mikor már valamit muszáj enni, vagy ha elfogy a cigim, a napfény megvakít, esküszöm, olyan vagyok, mint a vámpírok, bőröm sápadt, nem szeretem az éles napfényt, éjjel mászkálok, és mindig rosszban sántikálok. Rólam mintázhatták volna Drakulát… A hatalmas fekete napszemüveg nélkül valószínűleg, sőt biztosan úgy nézek ki, mint akit alaposan megvertek és épp gyógyulgat. Ijesztő látvány tudok lenni, kialvatlanul, sőt agresszív is ha kihozzák belőlem, nem mintha azzal a hatalmas testalkatommal komolyabb kárt tudnék bárkiben is tenni, de azért elég nagy és éles körmeim vannak, amit senki sem szeretne ha bele mélyesztenék. Ilyenkor reggel még szinte senki sincs az utcákon, én sem értem miért nyitunk pont nyolckor, amikor a tizenegy vagy dél előtt szinte senki, esetleg egy eltévedt kóbor lélek jön be. Komolyan mondom, hogy a főnökasszonyom egy szadista, élvezi, ha szenvedek… Csak egyszer kaparintanám azt a mű szőke haját a kezembe, úgy szétrúgnám azt a bécsi kapu méretű valagát… Alice nyugalom, inkább együnk valamit, bár totál nem vagyok képben, nem szoktam gyorsétterem járni, szinte soha. Erősen igyekszem koncentrálni arra amit mondd, ez a fiatal srác, de nem sok értelem van még a fejemben. - A Croissan jól hangzik, de a kávé nem lehetne úgy három, de egybe öntve légyszi. Nem megy nekem ez az erőltetett kedvesség. - Ja, és elvinném, köszi Kell egy cigi és ezt idebent nem tehetem meg, de van itt egy kis parkocska, majd ott kifekszem egy padra és rágyújtok. Elvettem a rendelésem és a park felé vettem a utam. Törökülésbe leültem az első padra és élvezettel szívtam bele, cigarettámba. Fél nyolc… Nem is érdekel… Az a hárpia nélkülem is ki tud nyitni… Ma a késés mellett szavazok…

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 26.04.16 1:03

Alice & Andres

Reméltem, hogy megúszom a reggelizők áradatát, míg lejár a műszakom. Nem azért, mert mizantróp lennék, hanem mert már tényleg hulla vagyok. Éjfél óta itt gürizek és már nagyon húz az ágyam. Az éjszakai műszak nem épp a legszívderítőbb dolog. De néha ezt is be kell vállalni. Főleg, hogy nekem aztán se kutyám, se macskám, de még barátnőm sincs, aki miatt ezt ne tehetném meg. Ettől függetlenül azért nem rajongok érte. De hát mindjárt vége.
Már valósággal visszafelé számolom a perceket, mikor egy igencsak feltűnő külsejű, de hozzám hasonlóan nem épp ébernek tűnő lány lép a pulthoz, hogy reggelit rendeljen. Tényleg bejön ez a stílus, amit képvisel, de még a mosolygás is nagy erőfeszítések árán megy csak, nemhogy flörtölgessek. Ha egy buliban vagy kocsmában futunk össze, biztosan más lenne a helyzet, így azonban csak a szükséges udvariasságra korlátozódik a beszélgetésünk, ahogy felsorolom neki a választékot, majd minden különösebb kommentár nélkül bepötyögöm a rendelését és nekiállok elkészíteni azt. Meg kell hagyni, jó sok kávét kért, de nincs erőm még ebből kiindulva sem beszélgetést kezdeményezni. Csak teszem a dolgom, mint egy robot.
- Tessék, a croissant. A kávét adhatom kézbe? - felé nyújtom a zacskóba tett kiflit és a kávés papírpoharat, bízva abban, hogy elfogadja így. Ha nem, kénytelen leszek pohártartót is keríteni neki.
- Jó étvágyat és szép napot! - még egy utolsó mosolyt azért kierőszakolok magamból, ha többre nem is futja. Én sem szeretem a mogorva, bunkó eladókat, igyekszem hát magam nem ilyenné válni.
Szerencsére a műszakomból hátralévő fél óra már eseménytelenül telik, nem érkezik senki, csak a váltásom, így annak rendje és módja szerint nyolc óra után néhány perccel már a "civil ruhámban" sötét farmerben és fekete, kapucnis pulcsiban indulhatok meg az albérletem felé a közeli kis parkon átvágva. Csak azon járnak a gondolataim, milyen jó is lesz bevenni magam az ágyamba és aludni egy hatalmasat. Pedig a park első padja felé közeledve elég lenne csak kicsit oldalra pillantanom, hogy egy nem teljesen ismeretlen arcot lássak meg. Egy olyan valakiét, akinél azt hittem, a fáradtságom miatt elszalasztottam a lehetőségemet, hogy megismerjem. Persze a fáradtság továbbra is fennáll, így akár változatlan is maradhat a helyzet...

© ZENE: Colors | MEGJEGYZÉS: Bocsi a késésért!

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 04.05.16 23:06

Andres & Alice

T

eljesen kómás fejjel ülök és bámulok ki a nagy sötét semmiből, amit mások agynak hívnak, én pedig a saját elmebeteg képtáramnak, ahonnan az a sok sötét és félelmetes dolog szivárog elő, amit ecsettel és néha véremmel vászonra viszek. A teljes önkívületi állapot hatása alatt olyankor fogalmam sincs, mit teszek és mit nem, csak azt mi hiányzik, és mivel pótolhatom bármi áron. Nem számít az alapanyag, vagy, hogy mennyi fogy belőle, csak az lebeg a szemem előtt, amit elképzeltem, és ha ehhez a saját tulajdon vérem kell felhasználnom, gondolkodás nélkül vágnám el a kezem, ami igazából meg is történt… Elmélyülve nézegettem kezemen a kötést, amely egy sebet takar, melyet egy eltörött üveg okozott, egy ilyen nem tudtam magammal bírni kitörés után. Fogalmam sincs hány szál cigarettát szívhattam el eddig, de valahogy nem is érdekel, majd hazafelé sikeresen ráijesztek megint a barbie babára a boltban, mikor bevágódom egy karton cigiért. Valahogy látom az arcán, hogy fél attól, aki vagyok, és ha te azt tudnád cicám, milyen ijesztő is tudok lenni, ha igazán akarok. Múltkor nem mert rám nézni, és hozzám érni, kiröhögtem, majd komolya arccal ránéztem, hogy bú, majdnem kiugrott a kasszából, na aznap jól indult a napom, esküszöm direkt járok hozzá mindig, olyan kis megrontásra váró ártatlan virágszál. Nem, mintha tudnám milyen az, saját emlékem nincs ilyesmiről, és a kicsit vadabb nőket szeretem, és azokat a pasikat, akik tudják mit is akarnak… Oké, megint elkalandoztam a sötét oldalra, Alice vissza, most! Nagyot kortyoltam a kávémból, amit reflexből ki is köptem. Oké, ez pocsék… Jó, nem mindenkinek lehet egyforma ízlése, én a pocok méreg erős kávékat szeretem, amitől másnak a szíve is megállna, engem az pörget és ébreszt fel. A nélkül nem indulhat reggel, vagy úgy járok, mint ma, hogy csak ülök egy padon és bámulok magam elé. Telefonom után nyúltam, hogy az órára pillantsak, azt hiszem, lassan indulnom kellene vissza. De, amint már mondtam, kávé nélkül nem vagyok a toppon, így egyetlen mozdulattal vertem le magam mellől, egyenesen ki a kis útra, és csak annyit láttam, hogy valaki mindjárt rá fog lépni. - Állj, állj, állj meg! - Ugrottam szinte önkívületi állapotba elé, és állítottam meg az utolsó pillanatban lábát karommal, hát érdekes látvány lehet, hogy nő, ahogy térdel előtte. - Bocsánat, csak a telefonom. Vettem fel a földről, miközben felegyenesedve néztem rettenetesen nyúzott és álmos szemében, hát cicám ez még az enyémtől is szörnyűbb, nem mindenki bírja az éjszakázást… Felvettem a padról a kávét. - Azt hiszem, erre neked most nagyobb szükséged van. - Nyújtottam felé a még mindig egész meleg koffein adagot.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 24.05.16 3:12

To Alice
Nem való nekem ez az éjszakai műszak. Nagyon nem. Pedig alapvetően bírom az éjszakázást. Ha buliról, pláne ha koncertről van szó, végigpörgöm, nincs ezzel probléma. Sőt, még élvezem is többnyire. Már ha civilben vagyok ott. Vagy ha énekelhetek. A DJ meló inkább csak amolyan megcsinálom kategória. Mint az éttermi munka is. Már amennyire a Mekit étteremnek lehet nevezni. De elvileg így hívják. De nem vagyok most éppen abban az állapotban, hogy komoly eszmefuttatásokat bonyolítsak le akárcsak magamban is. Jelenleg az egyetlen dolog, ami éltet, hogy végre már csak néhány perc, egy kis séta és az ágyamban is lehetek.
Gépiesen pakolom egyik lábam a másik után és magamban éppen elég csábítónak találom a gondolatot, hogy holnap bejövök és felmondok, mikor kiabálást hallok. A hang irányába fordulok, de a reflexeim nem épp a legélesebbek jelenleg. Mire felfogom, mi történik, valaki megragadja a lábamat és ezzel megállásra késztet.  Értetlenül pillantok lefelé és még álmosságtól üres elmémmel is rögtön felismerem a nem is olyan régen tőlem rendelő, feltűnő külsejű, egyedi stílusú lányt.
- Semmi gond, én kérek elnézést. Bocsi a figyelmetlenségért - mentegetőzöm szinte reflexből szavaira, ahogy figyelem, míg felveszi a telefonját a lábam elől és felegyenesedik. Még egy mosolyt is sikerül megeresztenem felé, pedig ez most igazán nagy teljesítmény tőlem. Ahogy az is, hogy nem törtem ripityára a mobilját. Bár ez inkább az ő gyorsaságának köszönhető, mint nekem.
- Köszi, de egyrészt épp hazafelé tartok, hogy bevágjam magam az ágyamba, addig nincs rá semmi szükség. Másrészt az a logó jelenleg az utolsó, amit látni akarok. Harmadrészt tisztában vagyok vele, hogy mennyire vacak. És egyébként is hülyén nézne ki, ha ezt most elfogadnám tőled, miután én adtam ki neked néhány perccel ezelőtt, ha nem tévedek - egész jól magamra találok és amit az előbbi találkozásunkkor sehogy sem sikerült, most végre kipréselem magamból. Mármint, kommunikálok. Értelmesen, hosszan, összefüggő mondatokban. És hozzá még a szokásos, mások által csibészesnek mondott mosolyomat is tudom hozni. Ha nem lenne ilyen egyedi és számomra figyelemfelkeltő a lány stílusa, erre aligha lennék képes a jelenlegi állapotomban. Az éberségemre legalább jó hatással van ezek szerint, az már biztos.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 06.06.16 15:02

Andres & Alice

H

osszú éjszaka és még hosszabb nap vár rám, el sem hiszem, a kávé is pocsék és a hangulatom sem a legjobb, ez a csúnyán nézel rám örömtüzet csinálok belőled arckifejezéssel ültem, ültem? Nyúltam a padon, mint most csúnyán szóval a takony. Nem akarok dolgozni menni, de nem lehetek óvodás, inkább csak diszkréten, magamban gyújtok fel minden embert aki nyalni akarja ma a seggem… Nincs hangulatom senkihez és semmihez, az ágyamat akarom, tegnap éjjel elmaradt a randink és elég erőteljesen hiányolom jelenlétét. Török egy falatot a reggelimből, hogy végre elnyomjam gyomrom mélyről jövő fájdalmas korgását, amint pár falat múltán csend támad bennem, végre abbahagyhatom és rágyújthatok, de ez a kávé nagyon pocsék, nagyon, nagyon! Borzongok az ízétől, inkább veszek hazafelé valami energiaital szerűt a boltban, úgy is imádom riogatni a kasszás lányt, gondolatmenetem közepette akarta megnézni a telefonomon hány óra is van, mert bár tényleg elkéstem és le lesz szedve a fejem, még mindig jó lenne nem órákat késni. Esküszöm, csak én lehetek annyira kétbalkezes, hogy leverjem a telefonom, és pont egy járókelő zombie lába elé. Ez az Alice, akkor most ugorj is mielőtt széttapossa. Még időben sikerült megállítanom és felkapnom a kütyüt. Ami alapból felesleges lenne, általában fogalmam sincs hova teszem, és szinte senki nem is ér el rajta.  De azért szeretném egybe tartani. - Nem, az én hibám, álmosan ügyetlen vagyok. - Próbáltam védekezni, elég ügyetlenül persze, hogy lehetek mindig ennyire béna… Először az a nyamvadt üveg ami szétvágta a kezem és most ez. Hallgatva szavait nem tudtam eldönteni, hogy bocsánatot kérjek vagy felképeljem, ökölbe szorítottam kezem, de végül inkább csak kidobtam a kávét. - Bocs, csak kedves akartam lenni. Egyenesen mész? Mert akkor elkísérlek egy darabon, úgy is arra megyek… Vontam vállat és reménykedtem, hogy nem veszi túl tolakodónak a kérdést. Néha én magam sem veszem észre, hogy mennyire pofátlan is tudok lenni… A gyermekkori szocializáció hiánya sajnos kiütközik felnőttként is, elég sok helyzetben nem tudok úgy reagálni, mint kellene, most is például csak remélem, hogy nem sértettem meg bármivel is. Na nem mintha jellememből fakadóan érdekelne bárki más érzése…

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 20.06.16 22:40

Alice && Andres

Úgy érzem, hogy szinte már csak vonszolom magam. Automatikusan teszem egyik lábam a másik elé. Kimondhatatlanul örülök, hogy végre véget ért a műszakom. Nem egy lélekemelő meló a gyorséttermi, azt meg kell hagyni. De hát valamiből élnem kell, míg nem futok be énekesként. Mert ez csak ideiglenes. Mindenképpen az. Nem áll szándékomban túl sokáig húzni az igát itt. Bár ez a gondolat sem vigasztal per pillanat túlzottan. Az ágyamat akarom és ennyi. Szerencsére csak néhány perc és el is heveredhetek rajta.
Éppen itt tartok gondolatban, mikor egy kiáltást hallok és valaki a lábamat megragadva állít meg. Ahogy lepillantok, azt a lányt látom magam előtt, aki nem is olyan rég épp tőlem rendelt reggelit az étteremben.
- Ugyan, én közlekedem itt úgy, mint egy zombi, nem a te hibád - az első automatikus bocsánatkérés után még valamelyest a hangomra is sikerül találnom. Ez már sokkal inkább az én stílusom. Még ha kissé kómásan nézek is ki. Ahogy folytatom, mikor nekem adná a kávéját, az is. Bár egy pillanatra úgy tűnik az arckifejezéséből, mintha megsértettem volna. Vajon mivel? Hogy a mekis kávé vacak? Nem az én hibám, ilyen a franchise. Bár úgy fest, nem indítottam nála olyan jól, mint szerettem volna, a következő mondata meglep egy kicsit.
- Igen, arra megyek és persze, ha szeretnéd. Bár nem tudom, így egy nyolc órás műszak után, fél lábbal az ágyamban mennyire leszek jó társaság - barátságosan rámosolyogok, de ez most nem megy olyan egyszerűen, mint általában. Viszont szimpatikus lánynak tűnik, van benne valami egyedi, ami tetszik, miért is utasítanám el a felajánlását? Bár hirtelen jött, miért ne? Ki tudja, mi sülhet még ki belőle? Az élet pedig úgy szép, ha zajlik. Nem szabad eldobni magunktól a lehetőségeket. Még akkor sem, ha éppen egy félálomban lévő zombihoz hasonlítok leginkább jelenleg és a fáradtságtól csaknem ledőlök a lábamról. De nem, kemény legény vagyok én. A kíváncsiságom egyébként is még mindig nagyobb, mint a fáradtságom. Szerencsére.

Colors | Bocsi a késésért! | Clothes

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 29.06.16 13:22

Andres & Alice

T

alán az alvás hiánya, vagy talán a szociális készségem elmaradottsága okán, én sem tudnám megmagyarázni miért, bár valószínűbb, hogy mindkettő szerepet játszik abban, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. Komolyan azt sem vettem észre, hogy érdekesnek talál, csak csupán lusta és kedvetlen voltam, nem volt kedvem egyedül lenni, és talpnyalók között sem akartam lenni, de a dagadt hárpia főnökasszonyom is kerültem volna messziről mielőtt belevágom az ecsetem élesebbik végét a szívébe, és ő lesz az én félholt, még vérző palettám. Túlzottan tetszik ez a gondolat és elégedett mosolyt húz arcomra, amit hosszú vörös tincseim kereteztek és szerencsémre oldalról eléggé el is takarták, így nem volt olyan feltűnő, hogy vigyorgok, mint a tejbetök, pedig meg sem szólalt az új ismeretségem, akinek a nevét sem tudom, basszus Alice, ideje lenne bemutatkozni, tudod illem meg ilyenek, amiről te semmit sem tanultál, de na vegyük elő azt amit összekapartál az utcán.   - Egyébként, Alice vagyok. - Nyújtottam felé kezem, bemutatkozás jelleggel, egész jól ment ez, huh, oké, valami csak rám ragadt az évek során a galéria falai között, a festéken kívül, ami általában beborít mindenfelé, viccesen szoktam kinézni, amikor élénkvörös hajam, sok – sok szín borítja még itt - ott tincsekbe rendeződve. Komplett szivárványt szoktam lemosni magamról. Lassan baktattam mellette át a kisparkon, mindketten túlfáradtak voltunk ahhoz, hogy felhőtlen fecsegésbe kezdjünk, a lelki világunkról, színes pillangókról, vagy úgy őszintén bármiről is. Előhúztam egy szál cigarettát és rágyújtottam, ezzel is időt nyerve magamnak, hogy rájöjjek, kómásan, agyamat erőltetve, hogy mit is kérdezhetnék tőle.   - Gondolom, nem a Mekis meló életed álma, mi leszel, ha nagy leszel? - Vigyorodtam el kicsit gonoszkásan, a kérdésemre, hisz nyilvánvalóan egy érett és felnőtt férfi, próbáltam úgy végig mérni szemem sarkából, hogy ne legyen túl feltűnő, remélhetőleg összejött. Bár amilyen fáradt szegény, szerintem azt sem venné észre ha nyálam csorgatva bámulnám, bár az vicces lenne, de ennyi kis figyelmesség még belém is szorult, hogy senkit sem bámulunk nyilvánosan, habár néhány kölyköt nem zavar eme udvariasság hiánya mikor elvonulok előttük…

Hallgass te is zenét Wink

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 27.07.16 13:47

Alice && Andres

Bárhogy igyekszem, így a nyolc órás műszakom után tényleg minden vagyok, csak jó társaság nem. Pedig tényleg helyes, érdekes lányt sodort elébem a sors, a mai nap folyamán immár másodszor. Igyekszem megerőltetni magam, de nem vagyok az igazi. Ha egy buliban találkozunk vagy ilyesmi, biztosan sokkal jobb benyomást tudnék tenni rá. Most azonban csak ennyire futja. Ennek ellenére, meglepő módon felajánlja, hogy elkísérne egy darabon. Nem vagyok ennyire elszállva magamtól, ezúttal kizártnak tartom, hogy a sármom tenné, sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen csak unatkozik. Mindegy, a lényeg, hogy még így félkómásan is marha nagy mázlista vagyok. Elkényeztet az élet, komolyan.
- Andres, örvendek – viszonzom a bemutatkozást és elfogadom a felém nyújtott kezet is. Határozottan, de nem durván szorítom meg. Ismerem az illemet, én nyilván nem nyújtanék neki kezet, de mivel ezt ő teszi meg, így elfogadom és nem is bagatellizálom el, amire úgy hiszem, sok férfi hajlamos. Attól, hogy nő, még neki is kijár egy normális kézfogás! Ezután azonban más esetben kínosnak tetsző csönd áll be közöttünk, ahogy egymás mellett lépdelünk. Jelenleg azonban túl fáradt vagyok ahhoz is, hogy ez különösebben feltűnjön. Sajnálom, hogy elszalasztok egy ilyen érdekesnek tűnő lányt, de bárhogy igyekszem, a gondolataim most leginkább az ágyam körül forognak. És még csak nem is azért, mert őt akarnám bevinni oda. Alkalmatlan lennék én most olyasmire, azt hiszem. Csak alvás, alvás. Ennyi kattog a fejemben. Egészen addig, míg meg nem szólal.
- Énekes szeretnék lenni. Szoktam is néha koncertezni, de azért messze vagyok még attól, hogy befussak – válaszolom készségesen, a valóságnak megfelelően. Máskor órákig tudnék mesélni a terveimről, de most csak ennyit tudok kipréselni magamból. Talán elég is. Ott van mondjuk a bátyám, akit viszont még jobb pillanataimban sem emlegetek. Nem azért, mert szégyellem, hanem mert túl ismert név. Nem hiszem, hogy ez a lány a rajongója lenne, nem olyan stílusúnak tűnik, de a nevét biztosan ismeri. Azt pedig nem szeretném, ha bárki azt gondolná, az ő hátán akarok felkapaszkodni. Én a saját tehetségemmel szeretnék érvényesülni, nem általa. Még ha így nehezebb is.
- És te mivel foglalkozol? Ne sértődj meg, de te sem úgy nézel ki, mint aki önként és dalolva van ébren egy ilyen korai órán – bágyadt mosolyt vetek rá. Én próbálkozom, tényleg. De nehéz akárcsak kicsit is koncentrálnom bármire. Még akkor is, ha ez a valami egy helyes, érdekes lánnyal folytatott beszélgetés.

Colors | Bocsi a késésért! | Clothes

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 04.10.16 0:04

Andres & Alice

C

sak lépdeltem mellette csendben, egyik lábamat a másik elé rakva, figyeltem a bakancsom orrát, az egyre kopó fekete festéket, túl szentimentális vagyok, simán telne újra, de imádom, enyém, és már ezer éves. Feltűnően nagy a csend köztünk, minden énekesmadarat meg tudnék már különböztetni, ami ilyen időben kezd ébredezni és csivitelni, ilyenkor mindig az ablakomban lógok és az éltető kávémat kortyolom. Pár kavicsot rúgok félre az utamból, és figyelem tovább gurulásuk irányát, szemem sarkából látom, amint már alig vonszolja magát, és szinte a fejében lévő fogaskerekek rozsdás csikorgását, és akadozó mozgását is szinte látom és hallom. Válaszai elég kurták, bár lényegre térőek, de valahogy egy művészfélétől inkább azt várná el az ember, hogy ódákat tud zengeni, főleg egy zenész, akinek felfelé ível karrierre és minden fellépés még új és izgalmas, még nem szól a tömérdek pénzről, még a csillogás és a nők vonzzák. Bár jelenleg úgy nézem, ezek közül jelenleg egyik sem vonzza, sokkal inkább az ágy lebeg a szeme előtt, mint egy csipkés női bugyi. Így jobbnak látom útjára engedni, és visszasomfordálni dolgozni, na nem mintha örömmel tenném ezt, de őt sem akarom feltartani, egy élő zombira jobban hasonlít, mint használható emberi lényre, ó, az a nagy seggű házisárkány örülhet, ha szedem a lábam még visszaérek nyitásra, és egy gyors kávé is belefér, lehet mindenki baromira boldog, dolgozom, ott vagyok, végigszenvedem, de aztán hagyjon mindenki békén. Hangja ránt vissza a valóságba. - Tessék? Ja, igen, hát nem is önként, egy galériának dolgozom, mint festő. És most, el is kanyarodom itt jobbra, mert kezdődik a munkaidőm, úgy, öt perc múlva. Köszönöm a reggelit. Szia Andres. - Órámra pillantottam, majd mosolyogva integetem felé, és megindultam vissza a kínzásaim helyszínére.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 30.10.16 22:52

Alice & Andres

I'm living carelessly like I'm seventeen
Do what I wanna, be who I wanna

M
eg kell hagyni, finoman szólva sem vagyok épp a legjobb formámban. És ez nagyon nem jó így. Ilyen az én szerencsém, hogy a sors akkor sodor mellém egy ilyen csinos, érdekes lányt, mikor nem igazán tudom megcsillogtatni a humoromat, az intelligenciámat, meg úgy általában semmit. Itt lépdel mellettem és még próbál is beszélgetést kezdeményezni, én azonban, lássuk be, menthetetlen vagyok. A máskor oly jó beszélőkém, lehengerlő stílusom most cserben hagy. Persze, mentségemre legyen mondva, ledolgoztam egy műszakot, azonban rá most kellene jó benyomást tennem, ami sehogy sem akar azonban sikerülni. Félzombi üzemmódban nehéz csajozni, ezt meg kell állapítanom. Szörnyű. Gonosz a sors. Azért megpróbálom összeszedni magam és legalább valamiféle kérdést feltenni neki, hogy ne menjünk ennyire halotti csendben egymás mellett, ez azonban már talán túl későn érkezik.
Láthatóan ő is máshol járt már agyban a csendnek hála és csak egy gyors választ ad, aztán már int és búcsúzik is. Ennyi lenne? Így kell elpuskázni a lehetőségeket hulla fáradtan Andres, gratulálok! Ekkor azonban egy pillanatra mintha visszatérne az éberségem. Kockázatos lépés, de talán az álmosság is teszi, hogy nem gondolkozom rajta sokat, hanem mielőtt még eltűnne a szemem elől, utánaszólok.
- Bocsi, Alice, csak egy pillanatra! Tudom, nem voltam épp a legjobb társaság, de ha már olyan vacak kávéval szolgáltalak ki, meghívhatlak esetleg egy tényleg jóra helyette, miután végzel? Tudok egy helyet, ahol tényleg jól csinálják - valószínűleg több, mint merész lényegében randira hívnom azok után, hogy nem épp önfeledt néhány percet töltöttünk egymás társaságában, hiszen akárhogy nézzük. erről van szó. De hát mit veszíthetek? Nem szeretem később szidni magamat, mert kihagytam egy ziccert. Így meg legfeljebb koppanok. Akkor is mindjárt otthon lehetek, a saját kis ágyamban és alhatok egy jót. Most, ilyen félálomban még egy szép kis kosár sem fog annyira fájni az egómnak, ha úgy alakul. Legalábbis azt hiszem.

Colors ▪▫ Bocsi a késésért! ▪▫ 300 ▪▫ ©

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 04.11.16 0:36

Andres & Alice

M

ár úgy nagyon kezdtem unni, hogy próbálok pofázni és ébren tartani őt is és az érdeklődését, de mindennél jobban utálok felesleges lenni, és most teljes mértékben ezt éreztem, felesleges vagyok, és nem kimondottan szeretne most velem beszélgetni, inkább lerázni és csak hazamenni, aludni. Amit mondjuk megértek, de mondjuk néha én is szeretnék, mert van, hogy napokig nem alszom egy percet sem, és csak az éltető koffein tart életben, persze nem az a ma reggeli lötty, undi volt nem csak az íze de az állaga is, inkább főzök magamnak ha visszaértem a galériába, hátha találok meg valamelyik szekrény vagy fiók legmélyén még némi kávét. Már egy idő után inkább már én magam sem próbálkoztam azzal, hogy bármiféle kommunikáció szerűt is kicsikarjak belőle, miközben lassan átértünk a parkon, és már is úgy döntöttem, hogy nekem ebből így reggel elég is volt, visszamegyek inkább dolgozni, de ebből semmi értelmes nem lesz, nem haragszom rá, hisz látszik rajta, hogy fáradt, így egy gyors búcsú után már meg is veszem az irányt vissza a galéria felé, csak egy utcát jöttem fel, tehát nincs sokkal messzebb, még egy kicsit szokatlan számomra a terep, nem sokat csatangoltam, mindig ugyanazon a már kiismert útvonalon szoktam mászkálni, nincs kedvem elveszni, azt, amit már esetlegesen volt időm kitapasztalni azt megjegyeztem és elég is az, épp azon dilemmáztam hol is kellene visszamennem, amikor Andres hangja ütötte meg a fülem. Érdeklődve fordultam meg, hisz már elköszöntem, és elkönyveltem, sose fuss feleslegesen senki után, ez az én alapelvem. De a legnagyobb meglepetésemre elhívott kávézni egy későbbi időpontra, újra órámra pillantottam és fejben átszaladtam a naptáram, majd elővettem egy tollat a táskámból, meg megfogva karját írtam fel rá a számom. - Nézd, nem garantálom, hogy akkor el tudok szakadni, de hívj fel amikor gondolod és megbeszéljük. De most tényleg elkésem. Neked, meg hát, jó éjt. - Intettem és visszaindultam.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 21.11.16 1:51

to Alice
Borzalmas társaság lehetek szegény Alice számára. Ezen nincs mit szépíteni, ez a helyzet. Tudom és érzem, hogy nem jó ez így, de egyszerűen képtelen vagyok megemberelni magam. Ha koncertről, buliról van szó, az éjszakázás meg sem kottyan, viszont a Mekiben egy éjszakai műszak igencsak belassítja az embert. Pláne, hogy előző este sem aludtam sokat, így nem igazán volt lehetőségem rápihenni a dologra. Ez persze nem mentség, ez a lány most ismert meg és ebből von le következtetéseket. Nem hibáztathatom, ha több kommunikációra tett sikertelen kísérlet után inkább feladja és egy ideig csöndben lépdel mellettem, majd elköszön. Én sem tennék mást a helyében. De amikor látom távozni, mintha hirtelen kicsit éberebbé válnék. Nem engedhetem csak így elsétálni a lehetőséget, legyek bármilyen fáradt is!
Utána szólok hát és mindent egy lapra feltéve lényegében randira hívom. Egy olyan időpontra, amikor már remélhetőleg jobban fogok sziporkázni, mint most. Bár ezt nem túl nagy kihívás túlszárnyalni. Látom rajta, hogy meglepődik az ajánlatomtól és fel vagyok rá készülve, hogy visszautasítja. Ahogy tollat vesz elő és a karomat megragadva felírja rá a számát, mégis biztató jelnek is vehetném. Bár amit még hozzáfűz, azt nem teljesen tudom dekódolni. A nők sokszor nehezen érthetőek. Elképzelhető, hogy tényleg nem látja, mi lesz, de lehet egy diplomatikus lekoptatás is. Akárhogy is, csak bólintok és egy fáradt mosolyt még az arcomra erőltetek.
- Köszi. Jó munkát! Szia! - azzal most már tényleg útjára engedem és én is megindulok haza. Csak néhány perc és már bent is vagyok a bérelt, egy személyes kis garzonomban. Nem egy csúcs szuper lakás, de ennél jobbat most még nem engedhetek meg magamnak és a célnak végül is megfelel. Mielőtt még bevágnám magam a zuhany alá, gyorsan beírom a számot a telefonomba, amit Alice firkantott fel a karomra. A zuhany után, bár már ragad le a szemem, még a kezembe vettem a telefont, hogy írjak egy gyors sms-t az Alice által megadott számra.
"Szia Alice! Ma vagy holnap délután hánykor lenne alkalmas neked? Szép napot! Andres"
Simán lehet persze, hogy nem is a saját számát adta meg, vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyja az üzenetemet, de akkor sem fogom hagyni úgy, hogy legalább ne próbálnám meg ezt elküldeni neki, mielőtt befordulnék aludni az ágyamban. Végül is, mit veszíthetek?
■ ■ Colors ■ ■Bocsi a késésért! ■ ■credit

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 23.11.16 22:37

Andres & Alice

C

sak intettem egyet felé és már hátat fordítva szedtem is hosszú, kecses lábaim vissza a galériába. Kicsit nehezen tájékozódom még, nem túl rég költöztem Las Vegasba és mindig igyekszem ugyan azokat az útvonalakat használni, vagy pedig végiggondolni, hogy is juthatnék vissza arra az utcára ahonnan jöttem, hisz nem sokban térek el az útvonalamtól, csak egy két utca balra, vagy jobbra? Merről is jöttem? Néha komolyan nehéz eset vagyok, ami a helymeghatározásomat illeti, ahogy mondani szoktam a tök egyenes utcán is el tudok tévedni. Már elég régóta gondolkodom, hogy kell egy szabadnap és reggeltől estig csak csatangolnék, hogy megismerjek minden utcát, mert ez így nem állapot, hogy tudom az utat a boltig meg vissza, esetleg egykét, főutat és sikátort és úgy körülbelül ennyiben ki is merül minden, de hát szabadnap az, ami soha nincs. Végül feladtam a gondolkodást és átvágtam a kis parkon ahol az előbb még Andres-al sétáltunk, innen már tudom, hisz erre jöttem reggel is. Visszaérve a gallériba felszaladtam gyorsan a harmadikra, hogy meglessem a képek listáját, mi vár még rám vár héten, mennyi szabad időm is lesz, nem mintha bíznék abban, hogy felkeresne, csak hátha tudok magamra is áldozni egy kis időt. Előhúztam telefonom farzsebemből és mivel nem láttam sem hívást sem pedig üzenetet, így lefele menet a lakásomban hagytam a konyhapulton, munka közben úgy sem tudom elővenni, lenyelne keresztben a hárpia. Ma kimondottan nem vagyok se elnéző se kedves hangulatomban, tehát mosolyra ne számítson senki, még a munkaadóm sem, nem kimondottan szeretjük egymást, inkább csak megtűrjük, nekem kell a meló, neki meg a tehetségem, végül is ingyen lakom itt, a másodikon van az én lakrészem, a harmadikon pedig a padlásszoba, ami a műtermem, gyönyörű onnan reggelente a kilátás, a helyet szeretem, a picsát nem. De valamit valamiért. Már este hat volt mire mindent elkönyveltünk és bezártunk, esküszöm nem tud számolni, neki fél óra gondolkodás kell ahhoz is mennyi kettő meg kettő. Felvánszorogtam a másodikra, jó kis torna. Elővettem egy sört a frigóból és felkaptam a telefonom, majd felvonultam a műtermembe, kinyitottam az ablakom, majd a párkányra ülve, lába félig lógatva, dohányozva és sörözve kezdtem böngészi mi is történt ma. Meglepődve pislogtam az egy új üzenet ismeretlen számról, a meglepetés tovább fokozódott, amikor megláttam a nevét, Andres, gyorsan pötyögni kezdtem a választ. - Szia, bocsi nem volt nálam a telefonom. Minden nap hat körül fejezek, ha az neked megfelel, válassz egy napot, amikor ébren vagy. Üdv, Alice. - És küldés, hosszú volt a nap, nyugodtan megiszogatom az italom és kezdhetek is neki egy újabb műnek.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's 26.12.16 2:06

Alice && Andres

I'M LIVING CARELESSLY LIKE I'M SEVENTEEN
DO WHAT I WANNA, BE WHO I WANNA

Finoman szólva sem voltam épp a helyzet magaslatán, mikor összefutottam ezzel az Alice nevű, igencsak érdekes, egyedi stílusú lánnyal. Pedig ő tényleg igazán próbálkozott megadni nekem a lehetőséget, én azonban képtelen voltam élni vele. Aztán, teljesen érthető okokból végül feladta, én azonban, mintha pont attól ébredtem volna fel egy kicsit, hogy elköszönt. Annyira legalábbis mindenképp, hogy tegyek egy merész lépést és az addigi nem túl rózsás kezdet után mégis randevút kérjek tőle. Valahol még engem is meglepett, hogy megadta a számát. Hazaérve, még elalvás előtt dobtam is neki egy sms-t, majd be is fordultam aludni.
Ahogy felébredek, félálomban egyébként is kb. az egyik első dolgom rápillantani a telefonom kijelzőjére, az azonban nem jelez új üzenetet. Elképzelhető, hogy egyszerűen ignorálta volna a meghívásomat? Még az is lehet. Nem lenne mit csodálkozni rajta. Nagy kár. Hülye voltam. Illetve rossz volt az időzítés. Nagyon rossz. Ebbe bele kell törődnöm.
Teszem hát a dolgom, ahogy szoktam, kimászom az ágyból, fogat mosok, kávét teszek fel, eszem valamit. Tulajdonképpen már igencsak késő délután felé jár az idő, így nem igazán tudom, milyen étkezésnek is nevezzem ezt, de nem is fontos. Ma este egy DJ meló vár az egyik klubban, erre kell készülődnöm.
Már a laptopomat és egyéb szükséges felszereléseimet rendezgetem össze, mikor megpittyen a telefonom. Ahogy elolvasom, ki és mit írt, meglepett öröm lesz úrrá rajtam. Tényleg nem számítottam rá, hogy egyáltalán hallok még felőle. De talán még álmosan sem voltam ezek szerint annyira rémes. Vagy legalábbis van olyan jó fej Alice, hogy adjon még egy lehetőséget. Szuper, ennél jobb nem is lehetne. Egyszerre szebbnek látom a napomat.
"Hová mehetek eléd holnap?" - csak ennyit küldök neki vissza. Minek is ezt ragozni? Részemről meg van beszélve. Bár az "eléd" helyett majdnem "érted"-et írtam, aztán azonban meggondoltam magam, még a végén kiábrándítom, ha utána gyalogosan érkezem, mivel autóm egyelőre nincs. Kérhetnék persze kölcsön a bátyámtól egyet, de az nem én lennék. Megjátszani nem szeretem magam. Inkább a saját sármomat vetném be, minthogy alakoskodjak. Az úgysem vezet soha jóra szerintem. Közben össze is csomagoltam mindent, már csak egy gyors pólócsere és készen is vagyok rá, hogy belevessem magam az éjszakába, ami megint igencsak hosszúnak ígérkezik.

Bocsi a késésért!;; Colors;; Ruha;; ©

do you know who i am?

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: McDonald's

McDonald's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal