welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lash Blackwood Vote_lcapLash Blackwood Voting_barLash Blackwood Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lash Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lash Blackwood Lash Blackwood I_icon_minitime12.09.16 23:36






Lash Blackwood
Stay mad.


Név: Lash Blackwood
Becenév: Lash, kölyök
Születése hely, idõ: 1996. máj 6. , Las Vegas
Tartózkodási hely: Ahol jelenleg tartózkodsz
Csoport: Vandál
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Biszex
Avatar alany: Azarkel (Ryan Svart)


Ki vagyok én...?!

►  Határozott vagyok, nehezen döntök el valamit véglegesen, de ha mégis akkor az úgy van és kész. A céljaimat elveimet (kevés, de azért van) mindig betartom, és kitartó határozott vagyok. Muszáj annak lennem, hiszen kis látott már gyáva dílert? Merész vagyok, és egy kicsit jellemző rám az is hogy fejjel a falnak, persze ésszel, mert nem akarok rács mögé kerülni. Fiatal és szép vagyok én ahhoz. Meg hiú is, hehe. Nem nevezném magam egyszerű esetnek, de olyan lehetetlennek sem, egyszerűen csak nem volt aki megneveljen, és ez látszik is. Szülők nélkül nőttem fel, mert anyám... hát az nem számít na. Egészen jól tudok főzni, ami szerencse mert nevelő apám mellett éhen is döglenék szerintem ha rá várnék. Tulajdonképpen még ehhez hozzátehetném azt is hogy kellőképpen makacs tudok lenni és sosem volt bajom hogy kimondjam amit gondolok, és azt sem tagadom, hogy néha elkap a gépszíj. De szerintem minden tininél belefér, bár nekem már észnél kell lennem, mert mellékesben nem olyan régóta talán fél éve a bulik hivatalos királya lettem, és mindig van nálam valami. Mindig tudom mikor és hol van buli és nem indulhat a nap kávé és cigi nélkül. Ezért még "Apuci" se szól be. Szerencsére. A sulival nincs semmi bajom, egész jól teljesítek.  És még balhés sem vagyok, csak néha forgatom ki a tanárok szavát, de simán lehetnék évfolyamelső ha érdekelne és ha nem lenne mindig valami baj a magaviseletemmel. Mint, fülbevalók, mondjuk. Jah és tegyük hozzá hogy szarkasztikus humorommal még az atyaúristent is kihoznám a sodrából.

► Tipikus goth. Magasnak számítok, és éppen annyira vagyok izmos, amennyire a tesiórák és heti kétszeri kondizástól valaki formás lehet. Nincs pocakom, de még a kockák sem az igaziak. Hosszú fekete hajam, nem festett és a kékeszöld szemeim is igaziak, nem lencsék. Viselek pár fülbevalót és egy nyelvpiercinget, a nevelőapám és a tanáraim legnagyobb örömére, de nekem tetszik, én testem, nem? Szeretem a feketét, és szívesen viselem, mondjuk feketével, vagy egy kis feketével. Vagy még talán feketét veszek fel hozzá. Kedvenc színem. Viccen kívül, hajlandó vagyok olykor zöld vagy piros cuccokban is megfordulni, a szekrényem, mintás és zenekaros atlétákkal és pólókkal van tele. Rövid nadrágok, hosszúak, téli nyári, fekete, szürke és terepmintás vrziókban, és legalább öt pár bakancsom van. A tornacipő meg edzőcipők mellé. Nincs problémám a zsebpénzzel sem. Imádom a kiegészítőket, és ezalatt értem az ékszereket meg a modern technikai kütyüket, és egy igen jó márkás, nem olcsó telefonnal futkosok, szerintem Jamesnek eszébe se jutna hogy nem tőle kaptam. Próbálunk kijönni egymással, hol sikerül, hol nem.

Életem, létem, világom

Na ebben sosem voltam jó ha magamról kellett beszélnem, és ezt most mondom hogy következetesség valószínűleg hírből sem lesz benne. 19 éves vagyok, és az anyám volt az egyetlen szülő akit ismertem, de ő se volt valami felelősségteljes, összeállt Jamessel, és aztán amikor ők összevesztek, lelépett. Jah, jól itt felejtett, gondolom egy gonddal kevesebb neki, mindenesetre ami meglepő volt, hogy James nem küldött el, hanem inkább a nevelőapámmá nevezte ki magát. Nem tudom miért tett ilyesmit, de mindenesetre nekem csak jó hiszen nem kellett árvaházba mennem, sem anyám után. Persze kicsit kisebbként nem értettem hogy miért ment el, és vártam hogy majd visszajön, de hát azóta is jön mit ne mondjak. Szóval nem volt valami vidám a kezdet, és ahogy mi Jamessel összeismerkedtünk de... valamilyen szinten talán még hálás is lehetnék neki hogy nem hagyott elkallódni. Mármint, ő azt gondolja nem kallódtam el teljesen.  
Nem tudja hogy a suli mellett, az állandó bulizás alatt mivel is foglalkozom, honnan a zsebpénzem, és miért nem kunyizom tőle folyamatosan, csak néha a látszat kedvéért. Lássuk be a drog terjesztés jól fizet, csak hát kockázatos, és sokan nem merik bevállalni. Én viszont most már egészen jól menő dílernek számítok, sokan keresik a cuccot amit hozok, és igyekszem mindig korrekt maradni. Magam nem élek vele, eddig csak egyszer álltam be, de akkor jó másfél napig haldokoltam olyan macskajaj kapott el. Soha többé. Mindenesetre elég jó tanulság volt, ott majdnem lebuktam James előtt is. Nagyon firtatta mi bajom, de ráfogtam valami vírusra, és mivel egyikünk se szeret orvoshoz járni betudta annak és telenyomott vitaminokkal meg mindenféle ilyenekkel. Azt hittem nem élem túl.
Ha ez még nem lenne elég.... van a klubban egy pasi, fogalmam sincs mit akar tőlem, de már többször volt olyan hogy csak úgy random nekem jött, vigyorgott, elment mellettem. Máskor megcsókolt, nem ellenkeztem, de utána meg nem lépett tovább, és teljesen összezavart. Tudom magamról hogy nem vagyok rossz pasi, és a csajokkal főleg domináns fél vagyok de.... nem mondom hogy nincs olyan pasi aki alá ne szorulnék szívesen. Valahogy így lett jogosítványom is. Azaz nem lett, de megtanítottak vezetni egy két... hm, szép emlékért cserébe és már csak a papírt kéne megkapnom, de James még úgy hiszi hogy nekem végig kell járnom az egész procedúrát, kressz meg minden. Jah, vizsgáznom kell,de már tudok vezetni és meg is teszem olykor. És aztán imádkozom hogy ne tűnjön fel neki hogy néha kirándulok a kocsijával, mert vigyázok ám rá nagyon. Megölne ha megtudná. Vagy ha tudja, akkor elég laza, mert még nem hordott le a sárga földig szóval...

Szóval most valami ilyesformán vagyunk meg egymással, néha öljük egymást, néha kevésbé, de mindig megy a harc valamiért, és előfordult már hogy agresszívebb volt mint kellett volna, és nyekkentem egyszer kétszer a kezei között. Bár lekopogom, ez ilyen egy évben egyszer, többnyire megelégszik a fenyegetőzéssel. A szobafogságról leszokott, mert kimentem az ablakon.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Lash Blackwood Lash Blackwood I_icon_minitime15.09.16 11:49




Kedves Lash!
Üdvözöllek az oldalon. Bízom benne, hogy jól  fogod érezni magad itt közöttünk. Történetedben minden benne volt, amit csak érdemes tudni rólad. Egy biztos, számodra még nagyon is sok izgalmat és meglepetést tartogat ez a város, én pedig nem is tartóztatnálak fel tovább, kellemes időtöltést és jó játékot kívánok!  Wink     
   

Lyna

Vissza az elejére Go down

Lash Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Miranda Blackwood
» You make my rules - James & Lash

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-