welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Whataya want from me?
Eric Crawford
Yesterday at 18:51
Városháza
Grace Kendra Handrick
Yesterday at 12:11
Grimm
Timur Theodor Volkov
18.11.17 0:33
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Candice Westmiller

Crystal Haynes

Drake Combton

Lyna Frei

Ifj. Jack Daniels

Daisy McFly

Zachary M. Boild

Share| .

Drake Combton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Drake Combton 14.10.16 1:44

Drake Combton
” Minden szakma a laikusok elleni összeesküvés. ”

Név: Drake Combton
Becenév: Drake, Dra
Születése hely, idõ: 1982. 10. 22 / USA - California
Csoport: rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Az élet az a szarság, amit sajnos nem te választhatsz meg, mikor kipottyansz a nagyvilágba, nem választhatod meg a nemed, a neved, ahogy azt sem, hogy hova születsz, és milyen jellemmel áld meg az ég. Mindig is azt mondták, hogy erős, sziklaszilárd jellem vagyok, szerintem simán csak egy érzéketlen köcsög, na, jó nem igaz, a szakmám szeretem, sok életképtelen idiótát vághatok rács mögé. A lőtéri gyakorlatokat is szeretem, kiélhetem cseppet sem rejtett agresszióim. Ami a szívemen az a számon, ezt sajnos sokszor veszik sértésnek, ami még ennél is sajnálatosabb, hogy a legtöbbször annak is szánom. Én cseppet sem bánom, de a kapitányúr előtt persze ezt kell mondani, tudjátok, glória a fejem felett, a hajamba rejtett ördögszarvakon. Szeretem a rendet és a tiszteletet, rosszul tűröm a szófogadatlan embereket, nagy az isten állatkertje…
Külsőmről nem is tudom, mit mondhatnék, nem nagyon szoktam azzal foglalkozni, hogy ki mit lát és gondol. Magas vagyok, izmos és ez nem porok és szerek, ez kérem kőkemény edzés gyümölcse. Barna hajam és kék szemem van, mondhatnám magam akár ezzel a jellemzéssel átlagosnak is, minden második ember az utcán barna, a kék szem sem számít manapság már különlegesnek, szóval, ha nem tudod, kit keress, tökéletesen beleolvadok a tömegbe, ami azért lássuk be egy rendőr életében nagy előny.

Életem, létem, világom
Átlagos nap ugye? Hát persze… Az őrsön nincs két egyforma nap, soha, és soha nem is volt, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem is lesz. Mert már miért is lenne könnyű a rend őreinek élete, mindenki azt hiszi, hogy úgy működik minden, mint az amcsi vígjátékokban, hogy egész nap csak a lábunkat lógassuk és fánkot zabálunk, ugye? Ne legyetek ennyire ostobák emberek, komolyan szerintetek ki fogja el azt a rohadt betörőt, vagy gyilkost, vagy bárkit, aki zavarná az édesded rózsaszín pónis álmaid? Mi, hát persze, hogy mi, mert ki a jó ég is csinálná meg más, ha nem a rend gyakran nem túl éber őrei. Le van mindenki sajnálva, túl sok meló, túl kevés zsernyák, hisz rossznak lenni egyszerűbb, ahhoz nem kell vizsgázni, erőnlétet teljesíteni és megemelni a dagadt valagát bárkinek is. Komolyan mondom, legutóbb az elkövető akkora egy dagadt disznó volt, hogy az már nem sétált, gurult! Tök komótosan elkocogtam a sarokig, mire odaér úgy is kifullad, csak rákattintottam a vadiúj armani karkötőjét, csillogó ezüstszínben, előkelő, divatos láncmintával és már is gurulhatott a járőrautóm felé, esküszöm, hogy a kocsi féloldalt ment, annyira húzta a súly. Meg kellett kérnem, hogy evickéljen már középre, hogy ne kacsázzunk az úton az őrsig. Tudom, tudom, csupa báj vagyok, mint mindig, bla bla bla, szarom le magasról, nem tehetnek semmit ellenem, én vagyok a legjobb statisztikával rendelkező zsaru. Ezzel együtt én vezetem a rendőri túlkapások és pofátlanságok számát is, valamire hadd legyek már én is büszke. A ma reggelem olyan volt, mint mindig, óra, edzés, kávé, meló, minden első 2 órám így telik reggelente, legalább valami állandó, ám aztán behívatott a főnököm, esküszöm, hogy ő, legalább is a saját állítása szerint, bár nekem bűzlik az egész, kedvező lehetősének és ajándéknak szánta az új megbízásom, bár szerintem inkább simán csak büntetni akar a nagy pofám miatt. De hát, ha a parancsnokúr azt mondja, hogy mától a tárgyalásig te vigyázol a házi őrizetes koronatanúra, akkor babám ott nincs vita mész és csinálod. De, hogy nekem senki nem tudott szólni, hogy ez a tanú egy csitri.  Mindenre számítottam, csak nőre nem, hát nem tudom melyikünk lepődött meg jobban, de szerintem az éktelen káromkodás és a magam mögött bevágott ajtó mindent elárult.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Drake Combton 14.10.16 2:14

Kedves Drake

Először is engedd meg, hogy megköszönjem, hogy vigyázol az édesded rózsaszín pónis álmaimra, mint saját, mint Vegas többi lakosa nevében. :'D Mondjon bárki bármit szerintem nagyon szerethető karakter vagy és remélem nagyon megszívod a koronatanúval. A lapodat elfogadom, foglalj avit, aztán nyomás játszani!  Wink    

A

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.forumsr.com

Drake Combton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tim Drake-Wayne/Robin