welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Másnap reggel - Ryan & Nina Vote_lcapMásnap reggel - Ryan & Nina Voting_barMásnap reggel - Ryan & Nina Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Másnap reggel - Ryan & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime17.10.16 13:26






Ryan & Nina



M intha csak valami végtelennek tűnő szörnyű rémálomba csöppentem volna bele. Fogalmam sincs, hogy meddig voltam úgy fent, hogy képtelen voltam szemhéjaimat kinyitni. Minden és mindenem fájt. Még a létezés is. Csak feküdtem az ágyban, kiszáradt szájjal, lüktető halántékkal azon merengve, hogy ez a valóság-e, vagy még mindig csak álmodok. Nagy nehezen sikerült valamennyit felidéznem a tegnapi napból, de bárcsak ne tettem volna. Addig biztosan jobban éreztem magam, míg ittam és felejteni próbáltam, de az alkohol, mint tudjuk nem megoldás, sőt még több problémát szül, na és másnaposságot. Már nagyon is bánom, hogy tegnap este annyit ittam, de akkor ezt tűnt a lehető legjobb megoldásnak, annyira, de annyira kétségbe voltam esve, hogy az alkohollal próbáltam vigasztalódni. Most már tudom, hogy rossz ötlet volt.
Nem tudom, hogy meddig sanyargattam még magam az ágyban fekve, de egyszer csak eljött egy pont, miután már nem bírtam tovább ezt művelni magammal. Feküdhetnék itt egész nap, de attól még nem fog semmi sem megoldódni, ezért nehezen de mégis sikerült végre kikászálódnom az ágyból. Egyedül voltam a hálószobában, ezért Ryan keresésére indultam. Lassan csoszogtam, igyekeztem megtartani az egyensúlyomat, mert attól tartottam, hogy bármi hirtelen, vagy gyors mozdulat után igen erősen hatott volna rám a gravitáció.
- Szia. - Köszöntem neki, majd megköszörültem a torkomat. Dehidratáció. Ajkaim cserepesek, torkom kiszáradt. Szépen jelentkeznek rajtam a másnapossággal járó tünetek. Magam alá húztam egy széket, és leültem.
- Nem sok mindenre emlékszem a tegnap estéből, de kérlek mondd, hogy nem követtem el semmi kínosat. - Ha vissza gondolok, akkor csak annyi van meg, hogy elkezdtünk iszogatni, és, hogy a whisky kifogott rajtam, aztán Ryan ágyában ébredtem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime09.11.16 18:03


Nina & Ryan

Megvártam amíg Nina aludt, ami talán fél perc sem volt, igen csak elnyomta az alkohol, aztán szépen leheveredtem mellé, hosszúra sikeredett nap volt, de azért remélem, hogy valamivel jobb lett neki, miután átjött, mert attól, hogy most nem vagyunk, az nem azt jelenti, hogy vége mindennek, az érzelmek nem így működnek, még mindig fontos a számomra, és nem könnyű ilyen elkeseredettnek látni, nem könnyű egyensúlyozni a dolgok között, de most így látom helyesnek. A későbbiek folyamán ez még megváltozhat, de sajnos azt nem tudhatom előre megmondani, hogy mikor lesz, egész egyszerűen mindkettőnknek van egy élete, amit élnünk, egymással vagy egyedül, de az nem áll meg. Tovább kell lépnünk, aztán hagyni, hogy a dolgok kiforrják magukat.
Az ébredés, hát az olyan volt, mint akit jól elvertek, de azért pusztán férfi büszkeségből megpróbál még egyszer feltápászkodni, na pontosan ilyen volt felkelni, de Nina még olyan mélyen aludt, hogy nem volt szívem felkelteni, alaposan sikerült kiütni magát, neki is az lesz a legjobb, ha alszik, ameddig bír, addig sem gyötrik a másnaposság tünetei, és ha eddig még nem ébredt fel arra, hogy forog a szoba és minden és mindjárt sugárban tör utat magának az alkohol, akkor nem olyan nagy a baj, de az nincs kizárva, hogy később még nem fog. Mondjuk úgy, hogy ma nem nagyon fogja elhagyni az ágyat és a fürdőszobát, legalábbis szerintem ma ez lesz a leghosszabb táv, amit megtesz a lakásban, esetleg később a konyha, de az is többnyire víz gyanánt.
- Jó reggelt. - Fordultam felé, épp időben, épp kávét készültem csinálni. Hát, nem fest épp valami jól, de túlélte, büszke vagyok rá! - Kávét? - Nekem muszáj, különben képtelen vagyok nekiindulni a napnak, főleg mert valakivel vigasztaló piálást tartottunk az este.
- A rókázás annak minősül? Nyugi, a mosogatóig szerencsére eljutottunk... - Így legalább nem terjeng annyira cefreszag az egész lakásban, plusz nem is igazán voltunk abban az állapotban, hogy nekiálljunk takarítani, Ő se, de én se.
- De azért hajat mosnék a helyedben a nem túl távoli jövőben, abban nem vagyok biztos, hogy sikerült teljes mértékben megmentenem. - Igyekeztem, de közben rá is figyelnem kellett, tartottam tőle, hogy az erőlködésben egyszer csak összecsuklik, mert nem bírja egyszerre tartani is magát, gonosz dolog ez.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime10.11.16 21:18






Ryan & Nina



N agyon bánom már a tegnapi tivornyát. Mégis jól esett, legalábbis az a része, hogy Ryan itt volt nekem és kisírhattam magam a vállán. Már csak a tudat is jól esik, hogy tudom, hogy rá számíthatok bármi is történjék. Gondolom egészen addig, míg össze nem jön egy másik lánnyal, mert akkor nem zargathatom kedvem szerint minden bajommal, mert gondolom az új barátnője nem járna örömtáncot attól, ha Ryan vigasztalna a nehezebb napjaimon.
- Azt hiszem, hogy egy kávé most nagyon is rám férne. - Tisztában vagyok azzal, hogy most pocsékul nézhetek ki, de remélem, hogy Ryan lesz annyira tapintatos, hogy nem erősíti meg bennem ezt a tudatot. Majd miután megittam a kávét, akkor leszedem a sminkemet, hogy mégis elfogadható látvány legyek, még ebben a gyűrött ruhában is, amiben aludtam az éjjel. Aztán pedig, azt gondolom, hogy ideje lesz majd távoznom, hiszen nem lóghatok egész nap a nyakán, csak azért, mert nekem családi problémáim vannak.
- Kérlek, kímélj meg a részletektől. - Komolyan alig emlékszem az estére, az alkohol hatalma. Enyhítő körülménynek tudható be, hogy nem hánytam össze a lakását. Ennek ellenére is legszívesebben elásnám magam szégyenemben, hogy mindennek kitettem, már megint.
- Ha tehetném, akkor most azonnal elfoglalnám a fürdőszobádat, de már nincs itt semmi holmim. - Legalábbis abban a hitben vagyok, hogy vissza adtuk egymásnak a saját cuccait, és egyetlen ruhadarabom sincsen itt, amit magamra vehetnék fürdés után. Persze flangálhatnék magam köré tekert törölközőben is előtte, míg várom, hogy a mostani ruhámat kimossa a gép, majd a szárító megszárítja. Nincs előtte mit takargatnom, mert rengetegszer láttuk egymást meztelenül, de azt hiszem, hogy most jelen pillanatban a kapcsolatunk ott tart, hogy tabu bármiféle meztelenkedés egymás előtt.
- Hogy érzed magad? - Próbáltam tartani vele a tempót, de a whisky ivás sosem volt az erősségem, de Ryan nagyon kitartó volt, mármint legalább én így emlékszem, de sok minden homályos a tegnapi estével kapcsolatban. Annyira, de annyira meg akartam csókolni, de vajon csak akartam, vagy meg is tettem?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime11.10.18 12:48


Nina & Ryan

Megkímélve a további kicsit sem izgi részletektől álltam neki a kávé elkészítésének, jobban mondva az eléggé izgi volt hogyan érjel másodpercek alatt, hogy ne rókázza végig a lakást, de azért engem se, ha lehet, ami végül is kisebb-nagyobb sikerekkel, de összejött, összehoztam. Néha mindenkinek kell egy görbe este, és én colnék az utolsó, aki ezt felhányná neki valaha is.
- Hmm, amennyire emlékszem mindent összepakoltál, szóval ebben most nem nagyon állhatok a rendelkezésedre. - Tudomásom szerint kipakolta a szekrényeket a hálóban és a fürdőben, ami nagyjából azóta is úgy áll, üresen, valahogy nem volt ihletem semmit sem bepakolni, egyszerűen csak úgy hagytam, ahogy Ő is.
- Különös, hogy ezt sosem csináltunk... - Úgy értve, persze néha megittunk néhány pohár bort, de sosem állt szándékunkban addig inni együtt, amíg egyikünk az asztal alá nem issza a másikat. - Szóóval, minden ami kimaradt a kapcsolatunkból, az ezután fog jönni? - Kortyoltam bele a kávémba, ami nem esett olyan jól, mint vártam, de hátha kicsit helyrerázza bent a dolgokat. Bevallom, ez a kijelentésem még nekem is fájt, mert mi is hiányzott eddig a kapcsolatunkból? Talán az őszinteség? Igen, megvan. Alakulhatott volna minden másképp, de most már talán késő az elmulasztott őszinteséghez.
- Sajnálom, hogy nem tudtam kiérdemelni, hogy őszinte legyél hozzám, amikor kellett volna. - Ez az, amit már nem lehet bepótolni vagy visszahozni. Kortyoltam bele ismét keserűen az amúgy is keserű kávémba, miközben az jár a fejemben vajon mi lenne, ha most azonnal a falhoz vágnám, azon kívül, hogy ripityára törne a kedvenc bögrém, valószínűleg semmi. Vajon jelent az még valamit, ha pontosan tudom hogyan szereti a kávét kora reggel? 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime26.05.19 14:38






Ryan & Nina



S zavai nagyobb fájdalmat okoznak, mint a másnaposságommal járó fejfájás. Mégis be kell vallanom, hogy mindenben igaza van. Mindenről csak én tehetek, ha hibáztatni szeretnék bárkit is a kapcsolatunk sorsáról, akkor csak is saját magamat tudnám hibáztatni. Mégis vele minden annyira más volt, egyszerűbb. Mellette mindössze csak egy hétköznapi nő lehettem, de iszonyú nagyot hibáztam. Még az elején fogalmam sem volt arról, hogy közöttünk merre fognak haladni a dolgok, de mikor kezdett nagyon is komoly irányba haladni, akkor kellett volna vele a lehető legőszintébbnek lennem. Mégis akkor már nem tudtam, hogyan bele kezdeni, a legrosszabbtól tartottam. Ami most be is következett.
- Ezután? - Zavartan kérdeztem vissza. Nekem sejtelmem sincs arról, hogy mi fog ránk várni ezután, vagy akár arról, hogy lesz-e olyan számunkra, hogy ezután. Olyan boldogok voltunk együtt, aztán egy csapásra minden olyan rossz irányba kezdett el haladni. A világ összes vagyonáról lemondanék, az örökségemről, bármiről, csak legyünk újra olyan boldogok együtt, mint voltunk. Bármit megtennék, sőt még annál is többet.
- Én... - Vettem egy mély lélegzetet, miközben igyekeztem összeszedni minden gondolatomat, az amúgy is kótyagos fejemben.
- Nem tudom, hogy mit is mondhatnék, amivel bármit is meg tudnék változtatni. - Most igazán jól jönnének a családom ügyvédjei, hogy egy igazán jól összerakott védő beszéddel elé tudnék állni. Most nekem egyedül kell szembe néznem életem eddigi legfontosabb társalgásával. Félek. Minden egyes kimondott szótól rettegek. Tartok attól, hogy csak még szélesebb lesz a köztünk lévő távolság, attól függetlenül, hogy mi is fogja elhagyni a számat.
- Nem hazudtam neked, mindössze csak nem avattalak be a teljes igazságba. - Talán ez kezdetnek megteszi, vagy ez lesz az a pillanat, mikor kipenderít a lakából, hogy már így is éppen eleget hallott, nem kíváncsi a kifogásaimra.
- Mégis mit kellett volna tennem? Már az első találkozásunkkor be kellett volna vallanom mindent? Közölni veled, hogy a családomnak nincs lehetetlen? Én sosem tartoztam közéjük, azért is szakadtam el tőlük. Nem akartam, hogy az alapján ítélj meg, hogy egy Lemmer vagyok. - Akkor mit gondolt volna rólam? Hogy csak egy butácska szőke nő vagyok, akinek apuci akkora hitelkártya keretet biztosít, amit mások egész életükben kemény munkával sem tudnánkak magukévá tudni.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime02.06.19 15:36


Nina & Ryan

- Igen. Ezután fogunk olyan dolgokat csinálni együtt, amit a kapcsolatunk alatt sosem csináltunk? Például, az együtt való ivászat, rókáztál is... Meglehet így kellett volna kezdenünk is. - Ha így ismertük volna meg egymást, ilyen estékkel, vagy akár szomszédokként, meglehet minden másképp alakult volna, talán hamarabb megnyílt volna, hacsak barátság van közöttünk, hiszen akkor nem is lett volna mitől tartania. Így viszont nagyon elvan cseszve az egész, és abban sem vagyok biztos, hogy még megakarom-e javítani. Az eldugult lefolyóját egyszerűbb volt helyrehozni, nálunk ennél kicsit nagyobb a probléma, hogy egy üveg pia meg egy görbe este orvosoljon mindent.
- A lényeg, hogy semmit sem kell mondanod. Engedd el. - Talán az a baj, hogy túl görcsösen kapaszkodik a múltba és nekem ez így nem megy. Idővel talán megpróbálkozhatunk valami újjal, de az az egy biztos, hogy soha semmi sem lesz már olyan, mint rég volt és talán nem is kell. Igen, túl sok a talán, de most ennyi van. Ilyen egyszerű. - Nina, szeretlek, és el se tudnám képzelni az életemet mással, de most azt érzem, hogy nekem ez nem megy és még fogalmam sincs merre tovább. Nem kell azt érezned, hogy neked bármin is változtatnod kéne, jelenleg nincs miért. Mert nem tudom, semmit sem tudok, csak azt, hogy félreismertelek és ez így nem jó. - Nem akarok több választ hallani, nem akarok kérdéseket feltenni, egyszerűen csak úgy érzem becsapott, az egyetlen ember, aki számított. Ezt az egy dolgot kellene csak megértenie.  - Becsaptál. Te, éppen te! Csak ez számít, érted? Inkább rúgtál volna belém. - Valószínűleg azt is könnyebben viseltem volna.
- De az vagy, nem? És az is maradsz. - Legalábbis a családja szemében mindig az fog maradni, én pedig nem akarom azzal tölteni az életem, hogy velük harcolok, érte. És nem azért, mert nem érné meg, hanem mert úgy érzem nem nyerhetnék.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime03.06.19 9:15






Ryan & Nina



S zeretem és ezen a tényen semmi sem tud változtatni. Talán az idő minden sebet begyógyít.
- Nem hinném, hogy jó ötlet lenne bármit is együtt csinálnunk ezután, én nem tudnék csak a barátod lenni. - Neki is annyira rossz, mint nekem? Esküszöm majd meghalok, hogy itt vagyok vele, de még sem vagyunk együtt. Nem is hittem volna, hogy a szerelem ennyire tud fájdalmas lenni. Úgy hiányzik. Legszívesebben oda mennék hozzá, hogy szorosan a karjai között lehessek, csak oda bújnék.
- Szeretjük egymást, de még sem lehetünk egymással, mert mindent elrontottam. - Vázoltam fel röviden a helyzetünket. Ehhez a beszélgetéshez túl másnapos vagyok. Sőt, talán még, ha maradt bennem valami a tegnapi után, akkor nem tartom kizártnak, hogy még ki fog belőlem kívánkozni. Most mégis úgy érzem, hogy az lenne a legjobb, ha elkezdenék megint inni. Akkor legalább elfelejteném egy kis időre a problémánkat. Persze azt is tudom, hogy az alkohol nem megoldás, nem nézhetek mindig a pohár fenekére. Sőt, nem is vagyok iszákos típus.
- Szándékosan sosem bántanálak. Ezt az egészet sem így akartam... - Most már hiába minden. Hiába mentegetőzök, hiába bánom már amit tettem, vagyis jobban mondva, inkább azt, amit nem tettem. Nem voltam vele őszinte. Mennyivel egyszerűbb lenne minden, ha már a kapcsolatunk elején mindenbe beavattam volna. Talán máshogy alakultak volna közöttünk a dolgok, de egy biztos, akkor sosem vádolt volna meg azzal, hogy becsaptam. Megértem, hogy elárulva érzi magát. Ryan helyében pontosan ugyan ezt érezném.
- Hát nem látok rá túl sok esélyt, hogy a közel jövőben Redway legyek. - Nem én választottam a családomat, abba csak akaratomon kívül csöppentem bele. Viszont én választottam magam mellé a páromat. Őt akarom. Már ez sem számít? Bármit feladnék érte.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime30.06.19 19:30


Nina & Ryan

- Most mit akarsz, mit mondjak? Nézd egy kicsit azén szemszögemből, csak akkor fordultál hozzám ezzel, amikor már muszáj volt, és most azt várod, hogy együtt oldjuk meg, segítsek megoldani a problémát, ami sosem volt az enyém, mert nem avattál be, most szerinted mégis mit kellene csinálnom? - Ha már a Lemmer-ek annyira okosak, akkor minden bizonnyal erre is lesz valami frappáns válasza, amivel szépen megpróbálja mentegetni magát, de kérdem én, akár egyszer is beleképzelte magát az én helyzetembe, hogy totál idiótaként állok a helyzet előtt, mert bolondot csinált belőlem? Most mégis itt van, azért, hogy segítsek kitalálni valamit, mentsük meg a kapcsolatunkat, mert egyedül nem megy, ez nem így működik. Meglehet, hogy van pénze és megteheti, hogy szórakozzon másokkal és akkor mondja el másoknak az igazat magáról, amikor épp kedve tartja vagy szakad a kötél, de az az ember nem én vagyok, jobban mondva nem leszek újból, ahogy a bohóca se senkinek. Épp itt az ideje, hogy felnőjön.
- Adj nekem időt, majd ezen s túl leszünk valahogy, nem tudom, hogy barátokként, vagy mint egy pár, vagy mint két idegen, fogalmam sincs, szerinted én ezt akartam, ez volt a nagy tervem az életemmel? Az ég szerelmére Nina, vedd már észre, hogy én is itt vagyok, legalább most! - Ha már addig nem jött össze, amíg együtt voltunk, feleségül akartam venni, akkor szerinte én azt akartam, hogy így legyen? Én nem vagyok csalódott, én nem vagyok dühös, én nem vagyok semmi sem? Csak Ő? Én meg csak... Ryan vagyok?
- Ketten vagyunk, voltunk... Én is itt voltam, itt voltam neked, mindvégig. - Életem szerelme volt, és valószínűleg sosem ütöttem volna meg azt a szintet, amit a családja, nem tudtam volna ugyanazt felajánlani a számára, de szerettem, de úgy látszik a magafajtának ez nem elég, sőt semmit sem jelent vagy ér.   
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime02.07.19 11:43






Ryan & Nina



H ogy mit akarok? Őt! Azt akarom, hogy minden legyen olyan közöttünk, amilyen régen volt, de erre semmilyen esélyt sem látok, még nem... Van egyáltalán olyan még, hogy mi? Tudom nagyon elrontottam a kapcsolatunkat, csak azt nem tudom, hogy hogyan tudnám helyre hozni. Mert szeretném, csak tényleg nem tudom a módját.
- Nem tudom... - Vallottam be őszintén. Fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálnia, ahogyan azt sem tudom, hogy most nekem mit is kellene tennem. Tényleg olyan nagy hibát követtem el ezzel, hogy sehogyan sem lesz képes nekem megbocsájtani? Talán csak időre van szüksége, hogy megeméssze a dolgokat, aztán... Bárcsak tudnám, hogy mi lesz kettőnkkel ezután.
- Én tényleg nem akartam, hogy ez így derüljön ki. - Minek is magyarázkodok tovább? Hiszen úgy tűnik, hogy mondhatok bármit, az semmin sem tud változtatni. Mert nekem elég volt az is, hogy szeretjük egymást, minden más annyira lényegtelennek tűnt. Mikor szerető karjai között voltam képes  megfeledkezni arról is, hogy ki vagyok valójában. Más nem számított, mindössze az volt fontos nekem, hogy szeretjük egymást.
- Ha a helyemben lennél, akkor te hogy tudtad volna elmondani? - Hogyan is lehetséges egy ilyen hírt közölni? Én tényleg nem akartam azt, hogy az alapján ítéljen meg, hogy milyen családból származok, hiszen én sosem voltam olyan, mint a családom. Nem azt mondom, hogy jobb vagyok tőlük, inkább csak nekem nem számít úgy a pénz, ahogyan nekik. Apám ki is térne a hitéből, ha megtudná, hogy egy olyan férfival akartam volna összekötni az életemet, mint Ryan. Nekem sosem az számított, hogy mennyi pénz van a számláján, nekem az volt a fontos, ami közöttünk volt. Aztán megtudta a valódi kilétemet és minden elromlott.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime06.07.19 12:21


Nina & Ryan

- Tényleg számít ez még? -  Talán kevésbé érezné magát hibásnak, ha most elmondanám én hogyan csináltam volna? Meglehet fogalmam sincs róla és őszintén számomra mindez már nem is számít. Talán mindketten elszúrtuk, talán én is elszúrtam volna, túl sok a talán, és ennyivel nem hinném, hogy tovább lehetne lépni. Túl sok megválaszolatlan kérdés ez egy kapcsolatban, főleg úgy, ha egyikünk sem tudja a válaszokat.
- Mondjuk ott kezdtem volna, hogy nem egyedül hozok meg döntéseket, miről van  joga tudni a másiknak... -  De Ő úgy látta jobbnak, ha hallgat, praktikusan bolondot csinált belőlem, mert neki ez így megfelelt, kitörhetett a régi életéből, az lehetett, aki lenni szeretett volna, új életet kezdhetett, anélkül, hogy bárki bármit is tudott volna róla, ezzel már csak egy gond, a felsoroltak közül, én melyikben szerepeltem? Ja igen, én abban a részben vagyok benne, amikor hamis alapokra húzott fel egy kapcsolatot.
- Te döntöttél így, azt akartad, hogy ne tudjak róla, mert úgy könnyebb volt. Akkor most engedd meg nekem, hogy ki legyek akadva. - Igazából kicsit se akartam most ezzel foglalkozni, vagy kitalálni mik a jó válaszok, gondolom az idő majd segíteni fog ebben is. Túl leszünk rajta, így vagy úgy, csak még nem tudom mennyi idő szükséges hozzá egy nap, egy hét, egy hónap vagy egy év.... - Mégis csak van érzéked a vezetéshez, el kéne fogadnod a vezetői posztot, minden megvan hozzá benned, akár egy férfiban. - Biztos jól csinálná és jó lenne benne, elvégre jól megy az egyedül való döntéshozatal mások megkérdezése nélkül, nincs szüksége üléstagokra se, hisz merő tökéllyel megy a feje után.
- Megakartalak kérni. - Végül ez is kibukott belőlem, had tudjon róla, már úgysincs jelentősége és határozottan azt hiszem, hogy ez az a pont, amikor a kis csevejünk végére értünk, legalábbis én mindent elmondtam, amit akartam és talán itt kellene ezt a beszélgetést abbahagynunk.
- Jobb lenne, ha most elmennél. - Ezzel most nem a szomszédos lakásra céloztam, hanem tényleg haza kéne mennie és rendbe raknia magában a dolgokat, mert még Ő maga se tudja hányadán is áll az életével és így bárki is lesz utánam, ugyan ez fog történni, csak bántani fog másokat.    
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime10.07.19 11:52






Ryan & Nina



S enki sem mondta, hogy ilyen fájdalmas lehet az, ha szeretünk valakit. Neki szívemet, lelkemet oda adtam, de nem voltam vele teljesen őszinte.
- Már fogalmam sincs, hogy mi számít, vagy, hogy mi számított volna... - Minden jel szerint ezen már túl késő rágódni. Már sosem fogjuk megtudni. Ryan túlságosan is megmakacsolta magát ahhoz, hogy a mai napon egyről a kettőre jussunk.
- Nem tudtam, hogy ennyi idő után hogyan tudnám elmondani. - Ez az igazság. Ki hitte volna, hogy ennyire komoly lesz a kapcsolatunk? Aztán meg szép lassan annyira lényegtelennek tűnt bármibe is beavatni. Mellette el is felejtettem, hogy ki is vagyok valójában. Viszont Ryan nem képes megérteni. Ha tudná, hogy miken mentem eddig keresztül, hogy volt olyan férfi az életembe, aki nem engem akart, hanem a pénzemet. Túl sok csalódáson mentem át, ezért is akartam, hogy a kilétemet homály fedje.
- Talán el is fogom fogadni. - Ezek után mégis mi veszíteni valóm van? Egy Lemmer vagyok, arra születtem, hogy fontos döntéseket hozzak, hogy mások felett uralkodjak. Ez benne van a véremben, hiába is küzdöttem ellene.
Ha még ennél is jobban belém akart rúgni, hát most megtette. Szépen sikerült neki. Teljesen ledöbbenve álltam előtte a hír hallatán. Meg akarta kérni a kezemet? Ennyire komolyan gondolta a kettőnk jövőjét? Túlságosan meglepett és letaglózott egyben ez a hír, hogy bármit is reagálni tudtam volna. Aztán csak úgy elküldött. Abban a pillanatban én is úgy éreztem, hogy nekem már semmi keresnivalóm sincs itt. Ezért nem is tehettem volna más, fogtam magam és csak úgy szó nélkül kisétáltam a lakásából és talán egyben az életéből is, miközben arcomon végig gördültek könnycseppjeim.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Másnap reggel - Ryan & Nina Másnap reggel - Ryan & Nina I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Másnap reggel - Ryan & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Baby - Ryan & nina
» Honnan tudtad? - Ryan & Nina
» American Beauty - Ryan & Nina
» forever! ~ Ryan & Nina
» Say "I Love You" ~ Ryan & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Ryan lakása-