welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Whataya want from me?
Eric Crawford
Yesterday at 18:51
Városháza
Grace Kendra Handrick
Yesterday at 12:11
Grimm
Timur Theodor Volkov
18.11.17 0:33
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Candice Westmiller

Crystal Haynes

Drake Combton

Lyna Frei

Ifj. Jack Daniels

Daisy McFly

Zachary M. Boild

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

I know, you are hungry! Austin & Daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: I know, you are hungry! Austin & Daisy 02.11.16 23:44

Daisy & Austin

K

edvetlenül keltem ma ki az ágyamból, nem is tudom, ritka az ilyen, de ma úgy, a franc se tudja, csak úgy csatangolni van kedvem, de lassan be kell érnem a fotózásra, ha minden jól megy ebédidőre már kész is vagyok, majd akkor is ráérek kitalálni mit is kezdjek magammal. Egy lenge, rövid nyári ruha mellett döntök, hisz jelenleg pokoli meleg van kint, pedig még csak reggel kilenc. Az elmaradhatatlan magas sarkú, és persze a fekete napszemüveg, nem mintha így kevesebben tudnák, ki vagyok, csak nagyobb biztonságban érzem úgy az igéző retinám épségét. Nincs saját autóm, nem tervezek hosszútávon itt maradni, addig pedig a cég fedezi a taxiszámláim, ami tökéletesen megfelel, hisz csak egyet füttyentek és öt áll meg egyszerre, nem hiába lettem modell, karcsú alakomnak nem tudnak ellenállni a férfiak, és ha már férfiak, rég látta Austint, bizonyára sok a dolga. Szinte egész délelőtt ezen agyaltam, amíg műmosollyal az arcomon pózoltam falatnyi kis ruhácskákban, fehér neműkben, vagy amit épp rám adtak. Szeretem a fotózásokat, már egészen családias a légkör a lányok között, nemrég érkeztem csak közéjük, de szinte azonnal befogadtak, itt nincs szurkapiszka egymás háta mögött, itt nem az a cél, hogy kit, hogy fúrjunk meg, segítik egymást a lányok, ami számomra kellemes felüdülés az előző ügynökségemhez képest. Dél van, hallom a harangokat, de honnan? Talán csak képzelem… Egyre csak a telefonom kijelzőjét bámulom és szinte bűvölöm, hogy csörögjön, de mégsem. Így elhatározásra jutottam, mindenhol vannak ismerőseim, így Austin forgatásán is, hát fogom azt a csinos kis valagam, és bepofátlankodom én is. Nem mondom, hogy könnyű bejutni, mert egyáltalán nem az, esküszöm tetszhettem a biztonsági őrnek, mert illetlenül sokáig motozott. Egy kis segítséggel, na jó nem kicsivel, ez a hely hatalmas, de megtaláltam az ő helyszínüket is, nehéz volt visszatartanom a számat, hogy valahogy én jobban csinálom, de khm, csitt Daisy. A falnak dőlve vártam, hogy észrevegyen. - Gondoltam éhes vagy. Vigyorodtam el, amint beszélni tudtam vele.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Re: I know, you are hungry! Austin & Daisy 03.10.17 19:26

Daisy & Austin

Halálra vált unalommal bújom a szövegkönyvemet a kedvenc sminkesem társaságában, kettő perc múlva kezdünk, mi sem varázsolhatna boldogabbá ezen a csodás reggelen, mint Bambit elcsábítani, aztán ágyba dugni. Kín keserves mosollyal az arcomon pattantam fel oly kényelmes kis székemből, hogy meginduljak a forgatás konkrét helyszínére, ma
kivételesen pontosan érkeztem, se plusz kávészünet, se semmiféle kibúvó nélkül, ezt a jelenetet le kell forgatni ma, nagyszerű... Hát, ettől a szerkótól aztán, ha tököm szúrom magam se jövök izgalomba, de na, mondjuk eszembe is jutott, akinek ez jobban állna, de khm, később! Előbb a munka, mert lassan megköveznek, de ha egyszer az egyetlen érzés, amit kivált belőlem ez a nőszemély, az az ásítás. Na jó, némi sajátos ösztönzés után elkezdtünk dolgozni, először úgy kellett megcsókolnom, olyan érzékien, hogy már azt hittem a végén én fogok elolvadni, csak mondják már, hogy oké, nem kell újraforgatni, mert lassan több van a számban a szájfényétől, mint a saját nyálamból. A szexjelenetünk olyan fülledtre sikeredett, hogy eddig olyan hússzor vettük újra, könyörgöm már, húzd már le rólam azt inget, aztán imádkozzál már ki a a gatyámból... Lassan már ott tartottam, hogy az egyik statiszta hölgyet kérem fel, hogy jöjjön már közelebb, és segítsen már bemutatni milyen is egy vágytól túlfűtött csók, merthogy még az Ő szemében is nagyobb tüzet láttam a forgatás alatt... - Édes f@szom! - Mutassuk meg, hogy kell ezt alapon, keresztül a stábon egyenesen Daisy elé léptem és forgatókönyveket megszentségtelenítően vetettem magam ajkaira, nemhogy a szót, de még a szuszt is belefojtva.
Upsz, ja, hogy itt kamerák is vannak, úgy egy tucat, na most már mindegy.
- Mint a farkas! - Húztam végig mutatóujjam ajkain, majd haladtam végig a nyakán lefelé, egészen addig, ahol a dekoltázsa véget ér. - De amúgy mit keresel itt? Mármint, ez aztán a kellemes meglepetés, csak mire fel. - Na jó, inkább üdítőnek mondanám, de nem utolsó sorban kellemes is.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: I know, you are hungry! Austin & Daisy 03.11.17 21:27

Daisy & Austin

H

u, ezt most, hogy magyarázzam ki? Azt hiszem Daisy nem csak a csóktól okozta meglepetéstől akadt el a szavad, hanem mert mindennel készültél csak épp védekező szöveggel nem. Hogy mit keresek itt? Azt azért még sem mondhatom, hogy azért mert nem hívtál fel b@zd meg... Nem mintha kötelezettségei lennének felém, csak épp azért nem kellene ennyire kétségbeesettnek lenni egy pasas után,aki megvolt párszor, még ha mocskos dögös is az illető. Esküszöm, hogy közveszélyes, emberek halhatnak meg, csak mert végig sétált az utcán és elmosolyodta magát.Nők hajtanának a villanykarónak, vagy az első tűzcsapnak, csak mentse meg az izmos karjaival a szőke lovag. Öhm, azt hiszem elkalandoztam... De nem hibáztathattok érte... Van szemem, és azzal épp most stírelek egy dögös szöszit. Gondolkozz Daisy, gondolkozz! Nem megy... Eskü nem megy.... Úgy vigyorog rám, mint a gyerekek a karácsonyi ajándékra, láttam már egy ilyen arcot, nem lett jó vége... Na jó, igen, mert imádom a lányom, de az most nem tartozik ide.    - Hát, gondoltam éhes vagy. Vontam zavartan vállat, azt hiszem ennél erőteljesebb kifogást kellene találnom, sürgősen, mert ide nem lehet csak úgy besétálni, hogy csókolom, gondoltam Austin Dawson éhes, kijöhet játszani? Ennél a biztonsági őrnél nem hatna a szempilla rebegtetés és egy mély dekoltázs, a stúdióig csúsznék vissza a seggemen. A hiányoztál is túl nyálas, valami szexibb kellene, de most, hogy itt állok előtte teljesen leblokkolt az agyam, a nevem sem biztos, hogy meg tudnám mondani, nem azt, hogy miért is jöttem  ide.  - Khm Köszörültem meg a torkom, ezzel is öt másodperc időt nyerve.  - Egy ismerősöm hívott ma ide, de megláttam a forgatást és nem tudtam megállni, hogy ne lessek be, de ahogy látom pont jókor jöttem. Kuncogva pislogtam el a válla felett a stáb kilencven százalékára akik most értetlenül bámulnak minket nagy szemekkel.  - Szólja ha lesz időd nélkülük is. Húztam végig cirógatva ujjbegyeim az izmos karjain, hm, bele akarok harapni.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Re: I know, you are hungry! Austin & Daisy 07.11.17 14:17

Daisy & Austin

Egy ismerősöm hívott ma ide, de megláttam a forgatást és blablablaa, Daisy drága, megy ez jobban is, hm, hm, hmm, nem gondoltam, hogy hiányozni is tudok valakinek, mi a fene, mik vannak? Mindegy is, adok neki időt erre még rádolgozni, mert elég satnya magyarázat volt, sőt azt sem vágom egyáltalán mi szükség volt rá, most pedig mintha zavarban lenne, amit megint csak nem értek, de most nincs időm megfejteni a megfejthetetlent, inkább megyek és megpróbálom előhozni magamból a lehetetlent, őszintén hányok a szerepemtől, de legalább valaki jól is fog ezen szórakozni. - Még szép, hogy lesz, de előbb szerzek neked pár derűs pillanatot, csak egy fél pillanat... - Húztam oda a saját székem, mivel az az érzésem, hogy ezt sokért nem hagyná ki. - Huppanj ide le... - Mindkét kezem a vállra simítva nyomtam le a székre. - Igyekszek minél gyorsabban letudni a dolgot, aztán oda viszel, ahová csak akarsz, stábtagok nélkül. - Kamerák, visító rendező- és producerek nélkül. Ez életem legszörnyűségesebb melója, még csak nem is kedvelem ezt a picsát, erre el kell játszanom előtte azt az énemet, amelyiktől még én magam is félek, a romantikusat, komolyan, van ennél undorítóbb?? Akkor, felvétel! Na jó, eskü, én ezt nem tudom kimondani, de muszáj, na jó, elment az étvágyam. - Szeretlek. - Hogy letoljam a hányingert nyeltem egy nagyot, majd Nat ajkainak esve kezdtem el tolni az ágy felé, miközben téptem és szaggattam le róla mindent, hát Valentino ennek tuti nem örülne, ami azt illeti a forgatás után is pont ezt fogom csinálni, csak nagyobb élvezettel, ez van. Félúton az ágynak esve bújtunk ki és dobtuk félre a felesleges ruhadarabokat, majd tepertem le végleg és tettem magamévá, vagy valami ilyesmi. A franc se éhes, de ha már felpiszkálták a fantáziám, valamit kezdeni kéne vele.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: I know, you are hungry! Austin & Daisy 19.11.17 23:59

Daisy & Austin

H

át ez elég bénára sikeredett, de most már ez van ezt kell szeretni, vagy legalább is elfogadni, mint kimagyarázó szöveget, ami nem volt túl hiteles, és inkább volt erőltetett.  - Hát, gondoltam addig keresgélek itt egy másik adoniszt amíg nem érsz rá... Ezt egy határozott nemnek veszem ahogy letuszkolt a székére, értem én jó kislány leszek és végigvárom ezt a vackot. Elég csúnyán néznek rám, szóval inkább nyugton maradok.  - Oké, akkor mégsem zavarok... Motyogtam magam elé, miközben kényelmesen elhelyezkedtem a székben, keresztbe tett lábakkal. Azt hiszem a szoknya és a combfixes harisnya nem a legjobb választás ha ilyen helyen akarsz ülni, de mivel nem mocoroghatok, így a fél stáb látja csak páholyból a combjaim és a harisnyám. Ezt nem nektek vettem fel,
ne bámuljatok már vadbarmok. Szerintem az a szerencsétek, hogy lefoglalja az, hogy hazudozzon mindenféléket egy nőnek. Mondjuk ebből a szempontból igazi férfi... Szépeket hazudozik egy nőnek aki csillogó szemekkel el is hiszi, csak itt épp az hibádzik a képletben, hogy ezeket nem nekem hazudozza. Bár nagyon pocsékul megy ez nekik, de most még az ő két szép szeméért sem fogom széttépni az apró gombokat a felsőmön, hogy izgalomba jöhessen és végre véget érjen ez a vontatott szexnek nem nevezhető kínzás. Kezd kissé kínossá válni számomra ez a forgatás, aki kéne nem engem bámul akiknek nem kéne azok meg igen,
ráadásul a gyomrom is kavarog már tőlük, azt hiszem elment az étvágyam, talán jobban jártam volna ha mégis keresek egy másik adoniszt, vagy bírok a véremmel, és megvárom szépen csendben otthon még felhív, ha egyáltalán hívna. Bár szerintem tökéletesen elvan nélkülem is, vajon észre venné ha kisurrannék? Meg kellene próbálni, de mondjuk könnyebb lenne ha leérne a lábam erről a vacakról, és nem kellene nyújtózkodnom, hogy le tudjak csusszanni valahogy, a nélkül, hogy kitörném azt a millió dolláros kecses nyakam...

do you know who i am?

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: I know, you are hungry! Austin & Daisy

I know, you are hungry! Austin & Daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Daisy "Skye" Johnson /Szabad/