welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Grimm
Lara Dawson
14.09.17 3:34
Gimnázium
Saige Hannigan
30.08.17 22:56
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (777)

Desmond Drescher (648)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (449)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Timur Theodor Volkov

Lara Dawson

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

I know, you are hungry! Austin & Daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
12

TémanyitásTárgy: I know, you are hungry! Austin & Daisy 02.11.16 23:44

Daisy & Austin

K

edvetlenül keltem ma ki az ágyamból, nem is tudom, ritka az ilyen, de ma úgy, a franc se tudja, csak úgy csatangolni van kedvem, de lassan be kell érnem a fotózásra, ha minden jól megy ebédidőre már kész is vagyok, majd akkor is ráérek kitalálni mit is kezdjek magammal. Egy lenge, rövid nyári ruha mellett döntök, hisz jelenleg pokoli meleg van kint, pedig még csak reggel kilenc. Az elmaradhatatlan magas sarkú, és persze a fekete napszemüveg, nem mintha így kevesebben tudnák, ki vagyok, csak nagyobb biztonságban érzem úgy az igéző retinám épségét. Nincs saját autóm, nem tervezek hosszútávon itt maradni, addig pedig a cég fedezi a taxiszámláim, ami tökéletesen megfelel, hisz csak egyet füttyentek és öt áll meg egyszerre, nem hiába lettem modell, karcsú alakomnak nem tudnak ellenállni a férfiak, és ha már férfiak, rég látta Austint, bizonyára sok a dolga. Szinte egész délelőtt ezen agyaltam, amíg műmosollyal az arcomon pózoltam falatnyi kis ruhácskákban, fehér neműkben, vagy amit épp rám adtak. Szeretem a fotózásokat, már egészen családias a légkör a lányok között, nemrég érkeztem csak közéjük, de szinte azonnal befogadtak, itt nincs szurkapiszka egymás háta mögött, itt nem az a cél, hogy kit, hogy fúrjunk meg, segítik egymást a lányok, ami számomra kellemes felüdülés az előző ügynökségemhez képest. Dél van, hallom a harangokat, de honnan? Talán csak képzelem… Egyre csak a telefonom kijelzőjét bámulom és szinte bűvölöm, hogy csörögjön, de mégsem. Így elhatározásra jutottam, mindenhol vannak ismerőseim, így Austin forgatásán is, hát fogom azt a csinos kis valagam, és bepofátlankodom én is. Nem mondom, hogy könnyű bejutni, mert egyáltalán nem az, esküszöm tetszhettem a biztonsági őrnek, mert illetlenül sokáig motozott. Egy kis segítséggel, na jó nem kicsivel, ez a hely hatalmas, de megtaláltam az ő helyszínüket is, nehéz volt visszatartanom a számat, hogy valahogy én jobban csinálom, de khm, csitt Daisy. A falnak dőlve vártam, hogy észrevegyen. - Gondoltam éhes vagy. Vigyorodtam el, amint beszélni tudtam vele.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

I know, you are hungry! Austin & Daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Daisy "Skye" Johnson /Szabad/