welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Immortal fogadó  Vote_lcapImmortal fogadó  Voting_barImmortal fogadó  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Immortal fogadó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime04.08.12 19:46

Immortal fogadó  Kemps%2Bb%C3%A1r
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime29.04.13 21:07

Immortal fogadó  Tumblr_lx1onmgdru1qjuvtn

- Megvagy- csettintek a nyelvemmel elégedetten, ahogy az SMS-t vizslatom. Ritkán fordul elő velem, ohgy már akkor elegem legyen valakiből, amikor még csak nem is láttam, de Aidan kihozta ezt belőlem. Sose maradt sokáig a seggén, mintha tisztában lenne vele, hogy vadásznak rá, és ezzel akarna idegelni. Márpedig... engem ne idegeljen senki, mert ő jár rosszabbul, tapasztalat. Bepattanok a fekete Escaledembe, és Winchesterbe megyek, mivel a kérdéses személy ott bújkál. Nem kell GPS tökéletesen tisztában vagyok, merre van a hely, sokszor jártam már ott, meg máshol is.
Útközben dobok egy üzit Jorjának, hogy kések a buliról. Nem, nem részletezem, "barátnőim" hozzászoktak már, hogy igencsak szűkszavú vagyok, ha arról van szó, mit csinálok, mikor nem velük lógok. De ki az a beteg, aki felvállalná, hogy pénzért takarítja el a szemetet? Mert nekem csupán ennyit jelent a létformám. Nem érzek empátiát az emberek iránt, sőt abban sem vagyok biztos, hogy tudok érezni, számomra minden csak tervek, koordináták és találgatások halmaza.
Az első alkalom megviselt, ahogy gondolom mindenki mást is, de ahogy egyre több vér tapadt a kezemre, én is úgy lettem egyre immúnisabb erre. Már nyugodtan alszok, és simán belenézek a tükörbe, hiába tudom, mások gyászolnak.... miattam. A pénz, ami vigasztal, semmi más. Pedig nem lenne szükségem rá, de mégis... ki az, aki nem örül annak, ha leterítik a világot a lábai elé, ha nem kell sóvárogva néznie semmire, mert tudja, az övé lehet.
Nem is elmélkedek sokáig az ilyesmin, főleg, mert a fogadó elé érek. Elhúzom a szám, nem egy ilyen lepukkadt helyhez vagyok szokva, de mit lehet tenni?
Fegyverem a combomhoz erősítve, mint mindig, még igazítok a hajamon, és kiszállva a kocsiból, belépek.
Szemeim játékosan megcsillannak, ahogy meglátom az áldozatom, de a pult felé veszem az irányt.
- Egy Gintonicot- adom le a rendelést rá se nézve az illetőre, aki az összeeszkábált darab mögött áll.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime29.04.13 21:33


Jelenleg sikerül egy olyan ügyet kapnom, illetve kivívnom magamnak anélkül, hogy kérnem kellett volna, amibe egy társamat se szeretném belerántani. Se Averyt, se pedig Cait-et. Ez csak az én ügyem, és ha már az a végzetem, hogy egy bérgyilkos legyen az, aki kicsinál, akkor állok elébe. Végrendeletet inkább nem kezdek el gyártani, mivel felesleges. Nincs semmim, amit bárkire is ráhagyhatnék, mint ahogy senkim se, hogy azokra bármit is átruházzak. Minden vagyonom, házam Aidanre szállna, mivel az ő nevén van még mindig a kégli, a kutyáim pedig az FBI-ra, elvégre ők adták nekem, rendőrkutyák, ott kell szolgálatot teljesíteniük még a halálom után is.
Kurta morgással kérek magamnak egy pohár whiskyt, hogy addig is, míg várok a lányra, legyen mivel elütnöm az időt... ja, hogy nem mondtam, hogy lánnyal van dolgom? Akkor most mondom. A kedves hölgyemény egy ideje feni rám a fogát, hála a fejeseknek, akik nem kis summát adnak neki azért, hogy engem eltüntessen a föld felszínéről. Milyen kár, hogy nem fog neki menni, és túl nagy fába vágta a fejszéjét. Kíváncsi vagyok mi lesz a reakciója akkor, ha megtudja, hogy az idegenlégiónál szolgáltam elég sok ideig, valamint én magam is bérgyilkos voltam pár hónapig, mikor elszöktem onnan, és valami megélhetés után kajtattam. Most pedig itt vagyok az elitben, az FBI-nál CIA közvetítéssel. Biztos vagyok benne, ha ne adj Isten rosszul sülnének el a dolgok, akkor ők majd felkeresik a csaj bandáját és egytől egyik kinyírják őket. De addig még nekem is van egy kis elintézni valóm ezzel.
Nem telik el sok idő a megkapott italom kezdeti kortyolgatása és a nő érkezte között. Gyilkos, vibráló szemekkel nézem végig, ahogy a pulthoz sétál, s ahogy ő helyet foglal, én úgy állok fel. Jelvényemet kicsúsztatom a zsebemből, ahogy a pisztolyomat is a helyéről, hogy aztán megmutatva a tulajnak nyugalomra ösztökéljem. Na most, hogy ez mennyire fog menni? Nem tudom, elvégre a pisztoly is szembe tűnhetett neki, és ez csupán annyit jelent, hogy egy körözött bűnözőt szolgált ki a jelenlétemben.
- Gondolom nem azért jöttél szépségem, hogy csak úgy iszogass kedvedre - jegyzem meg, s hangomba egy kis él is költözik. Szeretek olyan emberekkel lekezelően bánni, akik nem érdemlik meg a jó modort... és jelenleg ő is ilyen vizeken evez.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime04.06.13 11:03

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime26.09.20 21:55




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



N

incs már mit néznem a tükörben, mert igazából mindent tökéletesen elrendeztem, se folt se sebhely, ahol van azt pedig takarja a ruha hossza, már csak azért állok a tükör előtt, hogy ne kelljen vele foglalkoznom, esküszöm süt róla, hogy mennyire megvet, próbálom nem észre venni, hogy a töke kivan azzal, hogy egy nővel kell együtt dolgoznia, vagy csak velem, de ezt nem fogom tőle megkérdezni, inkább csak sóhajtottam egy nagyot, és megkerestem az elsősegélyes dobozt, fel se nézve rá térdeltem le, a sarkamra ültem és kitisztítottam, kicsit megnyomkodtam a seb körül, majd bekentem, nem vártam meg, hogy megszáradjon, nem érdekel már annyira, csináltam egy feszes kötést, majd elpakoltam és felálltam.
- Szépen gyógyul.
Fürdőbe vissza lépve mostam le a kezem.
- Igen, mehetünk. Ablak?
Farzsebembe dugtam a telefonom és a kulcsaim, gyalog már nem érünk oda, kell a motor otthonról.
-  Hozz dzsekit, szükség lesz rá.
A motor sebességén jobban fogja vágni a szél, de csinál amit akar.
- Nem értem mi bajod az ablakkal, mindenki vagy kefél, vagy nincs képbe vagy nincs itthon, de te vagy a főnök, teszem amit mondasz.
Nyúlok az ajtó után.
-  Most mondtam, hogy teszem amit mondasz!
Vágtam be magam mögött az ajtót.
-  Én is ha egy napig nem lennél fasz...
Morogtam magam elég a folyosón, kerestem egy olyan részt ahova még akkor se mennének ha nincs más, elég para, de most igazából még egy zombi sereget is kinyírnék, iszonyat dühös vagyok. Felálltam egy régi valamire, őszintén fogalmam sincs mire használták, majd kirúgtam a felette lévő ablakot, alaposan szilánkonként, majd kimásztam rajta.
-  Köszönöm.
Inkább nem megyek bele, a nem kell egyedül is fel tudok állni részben, mert muszáj őt is vinnem, nem most kell összevesznünk.
Már egész ügyesen tájékozódom úgy a környéken, hogy ne vegyen senki észre, tudom melyik kanyar, és hol kerülöm el ha valaki még is ólálkodna.
-  Itt várj meg, kérlek.
Erővel arra koncentrálok, hogy el kell vinnem ŐT oda, szóval nem nem akadok ki és nem veszem fel a sértéseit. A garázsom kulcsa és a motoré volt nálam, rá volt terítve a bőrdzsekim, belebújtam, majd felbőgetve a motort húzattam ki az utcára. Caden kezébe nyomtam egy sisakot.
-  Gyere, szállj fel, el fogunk késni. Kapaszkodj.
Mély gázt húztam rá és pár centire megemelkedve az első kerék, csikorogva indultunk meg, közel háromszázzal szlalomoztam az autópályán, nem érek rá, el az útból csírák, szerencsére tudom hol a találka hely, letértem az elágazáson és lassan begurultam a parkolóba.
-  Megjöttünk, oh, még pontosak is voltunk, gyere, bent vár.
Löktem be a hely ajtaját.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime27.09.20 16:10





Caden & Mona






original.gif





H


át más se hiányzott az utóbbi felemlő napokból, mint egy FBI kupaktanács, nagyon fogom élvezni, ismerem már a fórát, kábé kettő percen belül dugnék fel valamit abba az okoskodó vasalt inges seggébe, amikor azon a finom nyelvén megpróbálja elmagyarázni nekem hogyan dolgozzak. Minek? De jó, kaptam fel egy dzsekit is és az utca felöl vártam, hogy Aranyhaj berúgja az ablakot, felsegítettem és jobbnak éreztem nem pofázni, nem tudom hová megyünk, meg nem is igazán érdekel, így csak követtem.
- Pofás kis dög. - Jegyeztem meg, majd feltettem a sisakot, átvetve a lábam ültem fel, okéé kapaszkodok, kicsit váratlanul ért a másodperceken belül elért sebesség, igen háromszáz környékén elég közel kerülnek egymáshoz az emberek. Fogalmazzunk úgy, hogy átértékeltem magamban az életet, ahogy hajt...
- Aha jó, menjünk. - Legszívesebben most gyomron vagy mellkason vágtam volna magam, jó menjünk, ledobtam a széktámlára a dzsekim, igen tudom ki vagy, de azért túlestünk az ilyenkor megszokott udvariassági körökön, legalábbis megtettem a tőlem telhetőt és befogtam, amíg tudtam, leszámítva, hogy kértem egy kávét.
- Na ne mond... - Bukott ki belőlem, miket nem mondasz, az FBI összekötője meg blablabla, sokat mondó tekintetem vetem Mona felé, most ez komoly? Hát ez hosszú lesz. Lassíts öcsi, értem én, le kell nyűgözni a bigét és ettől a sódertól már én kezdek zavarba jönni, ezt olvasod valahonnan, vagy előre betanultad? Hogy mit kell csinálnom? Nekem? Jelentenem? Hohóó, ácsi...
- Aha, vágom. És... amúgy, szakállat növesztett már, borosta, valami? - Dörzsöltem végig finoman ujjaimmal borostás arcélemet. Ezek most ugye ezt viccnek szánták? Hát, ahogy elnézem valaki itt jobban vigyázna rá nálam, megkapartam a torkom, vettem egy mély levegőt és hallgattam tovább, most ezek vagy kefélnek vagy a ficsúr nagyon tolná befelé a mézes bödönnek, na most akkor azt is jelentenem kéne, hogy tegnap olyat keféltünk, hogy a komód is darabjaira esett szét alatta? Hmmm, unottan fordulok Mona felé és kezdem fürkészni az arcát, kivételesen tényleg csak azt, pontosabban a bőrét, ahogy a fény rávetül, megdöglött a légkondi?
- Hmm, kezd idebent meleg lenni... - Két ujjam közé fogva állát fordítottam határozottan magam felé és fúrtam jeges tekintetem azokba a mélyen dacos barna szemekbe, lassan döntöttem arcát oldalra, azt hiszem kezdi magát megadni az alapozója.
- Khm, na én végeztem. - Húztam fel a kávémat, ami egyébként már pont iható, sőt ki is hűlt.
- Egy élmény volt. Örvendtem... - Nem, kurvára nem, fáradt vagyok, éhes és kivan a tököm a bájolgást hallgatni, de legalább még mindig jó vagyok, nem nyúltam mellé, amikor azt mondtam csak adja meg, amit akarnak, de hogy épp Mr. puhapofi az, szóval majd jön, felálltam és kisétáltam az ajtón.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime27.09.20 17:01




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



C

sak túl akarok esni az egészen és végre aludni egy jót, ha már pár napja nem sikerült, engem ma senki sem robbant ki az ágy sarkáról az egészen biztos, közeli kapcsolatba kerültem ugyan a fotellal, révén, hogy pár napja már abban alszom, de már túl fáradt vagyok ahhoz, hogy bármi is érdekeljen, az ágyrészem akarom, és ha kell megküzdök érte az egyszer hétszentség, belebújtam a dzsekimbe, és felvettem Caden-t, igen, tudom, Ő az én kis drágaságom, ez a kislány még sosem hagyott cserben, és most sem, háromszázzal kerülgettük ki az autókat, csak a sisak alól lobogó hajam és a motor éles, zúgó hangja jelezte, hogy volt itt valaki, igazából bír még a drágám, de most nem sietünk annyira.
Leszállva levetem a kabátom, az ujjbegyem akasztom bele és a hátamra dobom, nem sok ember van itt, de az kidülledő szemekkel bámul, csak a ruha teszi, piáljatok tovább, ledobtam magam vele szemben, lazán keresztbe tettem a lábam és figyeltem most mit is akar, igen, nincs rajtam melltartó, jól látod, lapozz tovább és hadd halljuk miért kellett ezen az átkozott napon ma ide jönnünk.
- Hm, egész jól, Caden-t előléptették, de idő kell még.
Nem várhatsz csodát pár hét alatt, az is nagy szó, hogy észre vettek minket, bár mindketten elég feltűnő jelenségek vagyunk, jól tudtok válogatni. Milyen kérdés az, hogy hogy tudunk együtt működni?
- Remekül, igazán remekül.
Hát ez a mosoly nem volt őszinte, sokkal inkább hasonlított egy elbaszott vicsorgásra, hát ez most nem sikerült, bocs, de hogy fogalmazod meg azt, hogy az egyik pillanatban megfojtanátok egymást, a másikban meg olyat keféltek, hogy a komód is leszakad?
Ha még egyszer azt mondja, hogy vigyázni kell rám, hát esküszöm, hogy betöröm az orrát, unottan bámulok el válla felett.
-  A borosta jobb, khm, szúr.
Bukott ki belőlem, igazából észre sem vettem csak amikor csend lett.
- Hogy mi? Semmi, semmi, meg sem szólaltam, folytassátok csak.
Éreztem ahogy egyre melegebb van bent, légkondi szerelő? Adjak számot? Baszki meg lehet itt sülni, hátamon gurult végig egy cseppecske, majd Caden kapta el az állam és maga felé fordította arcom, ajakim váltak el egymástól egy picit, ahogy tekintetét fúrta az enyémbe, jeges kékje, tökéletesen metszett arcának vonala, finoman húztam végig fogaim alsó ajkamon.
-  De határozottan, meleg van.
Beletelt pár másodpercbe amíg el tudtam szakítani tekintetem, ne csináld ezt, esküszöm, hogy nedves lettem, kell nekem egy jéghideg zuhany.
-  Nekem is mennem kell, egy élmény volt. Szia.
Kaptam fel a dzsekim és indultam meg Caden után.
-  Akarsz vezetni?
Lóbáltam meg a kulcsot, felpattantam hátulra és szorosan öleltem át, jól érzi a sebességet, ez tetszik.
-  Bír még egy kicsit.
Esküszöm az első jó dolog ebben a napban, a száguldás, felhúztam a lábaim és átöleltem vele a derekát, bokám kulcsoltam a kezem helyére, lassan emeltem felfelé a kezem és dőltem kicsit hátra, éreztem ahogy az ujjam között süvít a szél, tincseim lobogtak utánam, hetek óta most nevettem először őszintén és boldogan.
-  Lassíts, ott balra.
Túl gyorsan ért véget ez a kis út, és már látom is a garázsom, leszállva toltam vissza, és dobtam rá a dzsekim, hiányozni fogsz nagylány.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime27.09.20 20:12





Caden & Mona






original.gif





É


n is valahol ott kezdtem, ahol Ő, voltam egy csapatban, aztán jobb nekem egyedül, de vágom, hogy megy ez és azt is, hogy neki fogalma nincs róla hova küldte ezt a nőt, akit láthatóan úgy félt, de akkor öcsém miért nem toltad be a valagad? Inkább odavetetted a farkasok elé, hogy nesze védd meg és végezd el a munkát, tényleg? Anyádat! De jó lesz, rendben van, megvédem, amitől lehet... csak tartson még ki az alapozó kicsit, mert a nyomozó vagy ügynök vagy mit tudom én, hamar ráfog ébredni, hogy ez nem így működik, a kinti szabályok bent nem érvényesek. Na de én eleget hallottam, majd ezt Mona elintézi, lerántottam a kávét, felkaptam a dzsekimet és elindultam kifelé. Mondhatnánk, hogy van benne annyi tisztelet, hogy nem nyúlok ahhoz, ami a másé, de érthető okokból ezt inkább mellőzzük, másképp fogalmazok, nem nyúlok ahhoz, ami nem az enyém, így meg is lepődtem, amikor felajánlotta, hogy vezessek, oké. Kaptam el a kulcsot, bújtam bele a sisakba...
- Jó, nézzük mennyit lehet ebből kihúzni. - Ültem fel elé, becsatoltam a bukót, lebillentettem az üveget majd berúgva a motort húztam rá a gázra és indultunk el.
- Akkor Kapaszkodj. - Szépen kezdett felfelé ugrálni a kis mutató a kilométer órán, másodperceken belül húztam ki azt a sebességet, amit Ő korábban. - Jól van, húzom. - Érzem, ahogy elenged, de inkább arra figyelek, hogy egyeneseben és stabilan tartsam alattunk a motrot, mint arra, hogy mi a francot csinál, ha elvesztem az irányítást az fájóbb lesz, pontosabban nem, merthogy nem kelünk fel innen, sőt valószínűbb, hogy elférünk pár gyufás dobozban, oké értem, ahogy lábait kulcsolta körém, azt azért megéreztem, de kihúzattam, amennyit elbírt kettőnk alatt.
- Oké. - Bólintottam aprót, mert abból amit mondtam jó eséllyel szart se hallott, de lassan fokoztam vissza a sebességet és kanyarodtam le, amerre mondta. Megálltam, letettem a lábam és kibújtam a sisakból, huhh oké ez jó volt. Tartottam még leszállt, majd átemelve rajta magam adtam át a kormányt. Mély levegőt vettem, majd lassan fújva ki néztem utána, ahogy betolja a járgányt a garázsba, a sisakot forgatva a kezemben sétálok be és teszem le valahova, majd elkapva Mona karját fordítom meg és lökőm neki a garázs oldalának, háta hangosan koppan a lemeznek, tenyeremmel támasztva meg magam fölötte még szabad kezembe fogva állát erősen és határozott mozdulattal utasítom feljebb arcát és tapadok ajkaira, arra a szájra, ami mindig olyan fene kötekedő, bosszantó és hergelő.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime24.09.21 8:22

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Immortal fogadó Immortal fogadó  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Immortal fogadó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-