welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ghostbar - Page 3 Vote_lcapGhostbar - Page 3 Voting_barGhostbar - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ghostbar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime07.07.13 1:11

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime09.07.13 1:43




Tanysha & Lou
Egy meleg kedd estén nem is tehetnék mást mint, hogy elmegyek iszogatni valahová. Nem társaságban azt úgy is megszerzem magamnak az ott lévők csak hátráltatnának a vadászatban. Mostanában ismételten nem szedem a gyógyszeremet ezáltal megnőtt a szexuális étvágyam is. Egyenlőre tudom magamat moderálni, de remélem, hogy ma este találok egy pasit aki partnerem lenne éjszakára. Már amúgy is megszoktam, hogy idegen férfiak ágyában ébredek szinte minden nap, akkor miért pont a ma este lenne kivétel ez alól a jó szokásom alól. Igaz a szüleim nagyon szeretnék, hogy egyszer és mindenkorra szabaduljak meg ettől az életformától, de fiatal vagyok és élni akarok, lehet, hogy nem éppen a legjobban csinálom, de legalább nem akasztom fel magamat, mint a családom legtöbb tagja. Lassan nálunk már családi vonás lesz, hogy szeretünk így elmenekülni a problémáink elől. Mivel én vagyok a család fekete báránya ezért nem meglepő, hogy ebben is kihúzó vagyok mivel inkább a dolgok elébe megyek mintsem megvárjam, hogy a gondok tetéződjenek. Magam szeretem megoldani őket lehetőleg minél előbb, így úgy vagyok vele, hogy amíg, én nem pánikotok addig nincsen baj viszont ha már én sírok akkor lehet aggódni. Most is azon vagyok, hogy megszerezzem azt amire szükségem van. Felveszem a légvérlazítóbb göncömet amit csak találok, szinte kilóg belőle mindenem, épphogy csak nem övnek hívják a ruhámat, ha pár centivel rövidebb lenne azt is látni lehetne, hogy nincs rajtam fehérnemű. Mellé csatolok egy szép magassarkút és belevágok az éjszakába és a lakásomhoz legközelebbi bár felé veszem az irányt, ha esetleg jól sikerülne az este akkor ne kelljen messze menni.
A bárba belépve minden szempár rám szegeződik, hallom ahogyan a légy zümmög és egy pasi tátott szájából kiesik a cigarettacsikk.Ezt elismerésnek veszem és elégedetten a pulthoz ülök, a hátam mögé csapom a hajamat és kihívó tekintettel nézek a pultosra aki viszonozza a pillantásomat.
- Egy whiskyt kérek.
megrebegtettem a hosszú szempillámat és már is repült felém a kért ital, a mellettem lévő bányarémet úgy hogy van magasról lesajnálta és csak velem foglalkozott onnantól kezdve.
Elhelyezkedek a székemben, és hátradőlök, miközben a poharat szorongatva nagyokat kortyolok az italból, ami lecsúszva a torkomon égeti azt, de olyan jól esik, hogy az valami hihetetlen.
Egy mély tónusú hangra lettem figyelmes miközben a finom italomat élveztem, nem sok választott el tőle, hogy visszaköpjem a piát.
- Ejnye, de megijesztett.- Köhögtem fel a tüdőmbe félre siklott szeszes italt.- De ha már így esett ne ácsorogjon foglaljon mellettem helyet.
Szélesre húztam a vigyoromat és kedvesen invitáltam, a bányarém sértettségében lelépett ezért még pont van mellettem egye hely, remélem leül a jóképű idegen és jobban is megismerjük egymást.
WORDS: 427 |MUSIC  | NOTES: Nem vagyok jó kezdőkben ,azért remélem megfelel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime09.07.13 10:51


Tanysha & Lou
Ha pihenésről van szó, akkor talán engem sem kell félteni. Abban a pillanatban biztosra mondhatom, hogy csak fekszem, vagy éppen egy bárban ülök pár haver társaságában, már ha hajlandóak eljönni, vagy ha nem a rossz fiukat üldözik éppen. Na már most, ismételten egy találkozóra érkeztem egy bárba. Milyen meglepő, a pacák késik, és én már kezdtem unni a várakozást. Persze mondhatnám azt is, hogy zsaru vagyok, és a véremben van türelem és a várakozásra való hajlam… de nem.
Ki nem állhatom a várakozást…persze van mikor kötelességnek számít, és muszáj várni… de most…
Fogtam magam, és a hangzavart kijátszva kimentem az épület elé, majd kicsivel távolabb, hogy elintézhessem a telefonhívást. Persze Bob szabadkozott, hogy nem emlékezett hogy megbeszéltük a találkát, és nagyon sajnálja. Minden esetre megdumáltunk egy másik alkalmat.
Morogva sétáltam vissza, s a pult felé vettem az irányt, hol egy emberrel bővült a tömeg száma.
-Egy üveg sört!- szóltam a csaposnak, ám helyette a pultnál üldögélő nő szólalt meg. Nem tudom vajon tényleg megijedhetett e a hangomtól, vagy csak tett rá egy lapáttal, minden esetre megengedtem magamnak egy aprócska mosolyt.
Mikor maga mellé invitált, letelepedtem a felszabaduló üres helyre, s alig pár pillanat múlva, már meg is kaptam a sörömet, és egy poharat. Persze mondanom sem kell, evidens, hogy előttem bontotta fel a kért nedüt szerencséjére.
Egy pillanatra végighordoztam tekintetem a nőn, majd magamban próbáltam levonni a következtetést, vajon  még is mibe soroljam be. Öltözéke alapján ítéljem meg, vagy inkább a hirtelen megtapasztalt jelleme alapján.  Talán bölcsebb, ha az utóbbinál megmaradok.
Kitöltöttem söröm egy részét a pohárba, majd belekortyoltam, s csendesen üldögéltem ott.
Nem szándékoztam sokáig maradni, hiszen holnap még dolgoznom is kell menni, és valljuk be, a munka az munka, és nem lehet félvállról venni, még akkor sem, ha nem a szívem csücske ezen az osztályon való munka.
-Nem szándékoztam megijeszteni…- mormogtam egy pillantást vetve a nőre, majd minden figyelmem a sörömnek szenteltem.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime10.07.13 23:47




Tanysha & Lou
Szinte egyből levágtam a tekintetéből, hogy mit gondol rólam, volt már hasonlóval dolgom, ez a tipikus ribanc vagy nézést kapta elő. Számtalanszor volt már hozzá szerencsém, de ehhez az életvitelhez hozzátartozik az ilyesmi is. Nem is fontos, hogy mit gondol annyira érdekel a véleménye mint egy szőrös patkánysegg, minden esetre én normális leszek vele, ha azt kéri, hogy esetleg hagyjam békén akkor megteszem, nem erőszak a disznótor, ha nem akar nem kell rám néznie sem. Csak gondoltam örülne egy hölgy társaságnak és nem lehorgasztott fejjel kellene a sörét bámulnia mint valami kivert kutya. Viszont ha neki erre van vágyása, ki vagyok én, hogy az útjába álljak? Elvégre van elég pasi a bárban akivel elszórakozhatom és még örülnek is a társaságomnak. Habár nem értem, hogy nekem ki ne tudna örülni? Csupa kellem vagyok egyszerűen öröm rám nézni, a testem tökéletes és ráadásul még intelligens is vagyok, beszélgetni is lehet velem, mondjuk ezt a tudásomat ritkán csillantom meg, főleg két pasi között, de tényleg így van.
- Semmi gond, annyira nem vészes, csak kicsit félre nyeltem.
Ahogy sejtettem, leült és a sörébe lógatta az orrát, de hát nem elefánt szerencsétlen, hogy úgy igyon. Nem igazán törődöm vele, hogy nem vágyik társaságra, ha leáll velem beszélgetni majd rájön, hogy ez jobb mint sem egyedül bámulni a gyöngyödző üveget a kezében.
- Ha már így alakult akkor bemutatkoznék;Tanysha vagyok, igazán örvendek.
Kedvesen mosolygok rá és ezt meg is látja amint hajlandó lesz rám emelni a tekintetét.
- Minek köszönhető ez a rossz kedv, talán nem megy a meló?
Érdeklődöm élénken utána, próbálok szóba elegyedni vele, inkább kevesebb sikerrel, de kitartó nő vagyok nem adom fel egykönnyen és az első kudarc sem riaszt vissza egykönnyen. Ez annak köszönhető, hogy bízom magamban és a képességeimben és nem utolsó sorban vastag a bőr a képemen, de az már képzés dolga nem ember függő.
WORDS: 306 |MUSIC  | NOTES: Mr. Grumpy Boy xD
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime11.07.13 8:44


Tanysha & Lou
Gondolataim ezer felé szaladgáltak, s pillanatokon belül levontam a következtetést, talán még sem kellett volna elmennem a volt nejem esküvőjére, még akkor sem, ha olyan szépen kért… na püff neki, mindenki követ el hibákat, főleg akkor, ha még mindig fülig szerelmes a volt asszonykába. De az élettől kapjuk a legnagyobb pofonokat, így aztán megadtam magamnak a lehetőséget, hogy megkapjam a legnagyobbat. A társam haragját. Furcsa érzés a tudatlanság. Vajon történt valami? Vajon tényleg megtörtént, vagy csak egyszerűen ezt gondoljuk… furcsa, de valami azt súgja nekem van igazam…még is
Gondolatmenetemből félbeszakítva pillantottam fel a nőre. Kedves arca volt, és én még is itt ülök, és csak bambulok magam elé, mint egy kivert kutya, aki nem érti mért történt vele mindez.
-A félre nyelés sem tréfa dolog… - megengedtem magamnak egy apró mosolyt, majd felemeltem poharam, és belekortyoltam, s valahogy az a fránya gondolat visszamászott a fejembe, s nem engedett szabadulni tőle.
Mikor bemutatkozott tekintetem ismét ráemeltem, majd apró mosoly kúszott át képemen.
-Lou…- feleltem tömören és velősen, majd kiittam poharam tartalmát, s a még megmaradt sörömmel töltöttem fel.
-A melóval nincs baj…- vontam meg a vállam, majd hátat fordítottam a pultnak, s nekitámaszkodtam miközben tekintetem a nőre szegeztem. – Kicsit zűrös volt a hétvégém, és összezörrentünk a társammal…- vontam meg a vállam, s csak bízni tudtam benne, nem azt nézi ki belőlem hogy meleg vagyok, hanem inkább levonja a következtetést… és mivel az ember nem indíthat azzal, hogy zsaru vagyok… így ezt az infót egy darabig megtartom magamnak.
Mikor italom elfogyott, visszafordultam, s kértem még egy üveggel. Nem lesz jó ha ezt a napom is italozással töltöm, de valamivel csak el kell nyomnom azt a rengeteg gondolatot mi a fejemben kavarog, így aztán ez tűnik a legjobb megoldásnak… és most, úgy néz ki, még társaságom is akad hozzá, hacsak mogorva viselkedésem le nem űzi a közelemből. Szó ami szó, egész csinos nőszemély…





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime14.07.13 15:02




Tanysha & Lou
Néztem szerencsétlen fazont és nagyon megtörtnek tűnt, mint akit alaposan megrágtak aztán kiköptek. Sajnálom szegénykét, biztosan nem érdemelte meg amit vele tettek, habár csak nagyjából sejtem, hogy mi lehet a baj. Ismerem ezt a nézést, ez a szerelmi bánat tekintet amit jól ismerek, habár én soha életemben nem voltam igazán szerelmes, de láttam azt a tekintetett több szeretőm szemében is. A legtöbbször azért fordultak hozzám mert felejteni akartak én pedig szívesen álltam a rendelkezésükre. Nem csoda tehát, hogy én teljesen kivontam az életemből a szerelmet, úgy láttam jónak, hogy soha ne legyek szerelmes mert akkor nem is érhet csalódás, igaz akkor nem is élhetem át a boldogságot, de én így is boldog vagyok anélkül a szerelem nélkül. Rájöttem, hogy a szerelem nem vak hanem teljesen hülye és jobb nekem nélküle.
- Biztosan megbékél majd...
Kicsit furcsálltam a társam szót hiszen ezt a kifejezést csak zsaruk szokták használni, de nem gondolok rögtön a legrosszabbra. Mondjuk nincs bajom a zsarukkal igazából csípem őket, és Lou még a bilincsével ki is odaköthetne az ágyhoz és kedvére tehetne velem amit csak akar. Bizonyára sokkal jobb kedve lenne és én is jól érezném magam és az ő fejéből is kiverhetném a gondokat.
- Nos.. Lou, van kedved esetleg beszélni róla? Azt mondják az ember jobban érzi magát attól, ha egy idegennek elmondhatja a bánatát és én szívesen meghallgatnám.
Nem annak a fajtának tűnik aki szívesen beszél a dolgairól, de egy próbát azért megér. Amíg arra várok, hogy válaszoljon felhörpintem az italom maradékát és a csillogó tekintetemmel ismét elcsábítottam a pultos fiút és kértem tőle egy újabb kört.
- Ugyan szépfiú ne kéresd magad, csak nem olyan rossz a helyzet mint ahogy beállítod.
Szívesen megvigasztalom ha arról van szó, csak előbb azt neki is akarni kell, mert amilyen morcos még a végén elkerget ha hozzáérek. Mondjuk azt nagyon megbánná, mert remekül tudok vigasztalni, legalább is senki sem távozott még tőlem lógó orral.
WORDS: 316 |MUSIC  | NOTES: Hmmm...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime17.07.13 15:07


Tanysha & Lou
Furcsa, hiszen ilyesmire még sosem gondoltam. Elmondani egy idegennek azt, amit a szívemet nyomja. Most mondjam el neki hogy mi is történt, és hogy amiatt nyafogok, hogy tulajdonképpen semmi sem történt? Hogy még mindig odáig vagyok a volt feleségemért, és hogy valamiféle szinten kezdek vonzalmat érezni a társam iránt? Ááá… ez így eléggé furcsa lenne úgy hiszem. Furcsa, és egyben abszurd is. Meg aztán alig pár napos eseményről volt szó… és valahogy lemerem fogadni, hogy ez az egész Lin-t nem is viselte meg egy egészen kicsit sem.
Mikor nem mondtam semmit sem, a lány kérlelni kezdett, mire apró mosoly költözött arcomra, s úgy emeltem rá kék lélektükreimet. Megingattam fejem majd mosolyom kiszélesedett.
-Jobb, ha azt a történetet megtartom magamnak. - kacsintottam rá, majd az újonnan megkapott italomba kortyoltam. Hát így hogy most van társaságom, legalább nem egymagamban kell italozgatnom. Milyen furcsa, hogy eljövök egy ilyen helyre, haverokkal akarok lenni, és egy nővel akadok össze, aki próbál kedves lenni velem… bár akkor is így viselkedne, ha tudná, hogy zsaru vagyok? Kötve hiszem.
-Hidd el, a helyzet sokkal rosszabb mint ahogy beállítom..- mormogtam végül, majd doboltam párat a pulton, aztán tekintetem újfent a nőre szegeztem, majd végül magam sem tudom miért, de kibukott belőlem. - A volt nejem… meghívott az esküvőjére…ilyen abszurd dolgot…és voltam olyan hülye, hogy elmenjek…- mormogtam, majd tekintetem a nőre szegeztem.
Milyen furcsa, hogy egyik pillanatról a másikra megnyílok valaki előtt. Furcsa, hiszen nem tartozott a szokásaim közé. Mintha minden megváltozott volna. Minden, csak egyedül én nem…talán még mindig az a hűséges kedves pasi vagyok valahol a zord zsaru külső alatt mint régen voltam.
-Ha azt mondom Zsaru vagyok… akkor is kedves leszel, vagy visszahúzódsz, és tovább flörtölsz a pultos fiúval?- vontam fel szemöldököm, miközben kaján vigyor költözött arcomra pár pillanat erejéig, s ha a nő rám tekintett, hát a lehető legkomolyabb képet vágtam, csak hogy tudja nem tréfálok.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime19.07.13 16:36




Tanysha & Lou
Szeretem az ilyen megtört elveszett lelkeket, mert olyan hálásak az ágyban és viszonylag egész egyszerűen ki lehet őket elégíteni, egyszóval igazán aranyosak. Persze nem skatulyázom be azonnal Lou-t, de nagyon úgy tűnik, hogy sok minden nyomja a lelkét és ideje lenne már megszabadulnia tőlük, és én szívesen leszek az aki felszabadítja őt a terhe cipelése alól. A bosszú szex csodákra képes, főleg ha fiatalabb vagyok és csinosabb az ex-nejénél, a nők olyankor kiakadnak. Nem egyszer kértek már meg olyasmire, hogy jelenjek meg egy rendezvényen ahol a felszarvazott férj vissza akart vágni a hűtlen nejének és velem villogott. Mondanom sem kell, hogy zajos sikert arattam, annyira, hogy az egyik feleség még el is akart gázolni.
- Ahogy gondolod, de ha esetleg meggondolnád magad én itt vagyok.
Semmi sem kötelező, ha nem akar róla beszélni akkor nem kell, lehet, hogy jobban érzi magát tőle, ha csak az ital hallgatja meg a bánatát, nem tudom. A legtöbb férfi akit ismerek előbb menne bele abba, hogy a végbelébe kamerát dugjanak sem mint az érzéseiről beszéljen, ezt a viselkedést is betudtam annak.
- Sosem olyan rossz, mint ahogyan az ember beállítja. Mindig azt mondom, hogy sosem volt úgy, hogy ne lett volna valahogy.
Amennyire tiltakozott eleinte olyan gyorsan meg is eredt a nyelve, nem tudom mitől, talán azért mert sokáig kérleltem. Igazából nem állt szándékomban kikönyörögni tőle csak próbáltam rajta látatlanban is segíteni.
- Egy dolog csak akkor abszurd ha te annak véled, de nem szokatlan, hogy a válás után a felek jóban maradnak és meghívják a másikat az esküvőjükre amit én úgy gondolom, hogy semmi más csak képmutatás, hogy a másik orra alá dörgölje, hogy neki jobban megy. Viszont ez nem szokott problémát okozni csak ha az egyik fél érez valamit a másik iránt és a szavaidból ítélve te még mindig...
Direkt haraptam el a mondat végét mivel nem én akartam kimondani a kész tényeket, jobb ha saját maga jön rá. De ahogyan elnézem miként szorongatja azt a sörösüveget már ő is tudja, csak éppen nem mondja ki hangosan. Egy kicsit sajnáltam amiért így kibabrált vele az exe, bárcsak jobb kedvre tudnám deríteni. Hééé... de hát megvan az a képességem, hogy boldoggá tegyem.
- Csak akkor leszek továbbra is kedves veled ha megmutatod a bilincsedet.
Huncutul rámosolyogtam és a pulton lévő cseresznyéstálba nyúltam és egy olyat választottam aminek még meg van a szára majd az egészet a számba vettem majd a cseresznye szárát kivettem a számból amire a nyelvemmel kötöttem egy hurkot és felé mutattam.
- Azt hiszem a pultos fiú várhat...
WORDS: 418 |MUSIC  | NOTES: Hmmm...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime25.07.13 15:47


Tanysha & Lou
Nem akartam elmondani senkinek sem ezt a kis esetet. Ez csak ránk tartozik, még akkor is, hogyha esetleg más nem így gondolná. Vettem egy nagyobb levegőt, majd körbepillantottam, aztán tekintetem a nőre szegeztem, s mindegy beleegyezésképpen bólintottam megjegyzésére.
Sosem voltam az a szószátyárfajta. Sokkal inkább az a csendesen megfigyelem a dolgokat, s szép lassan feloldódom típus. Talán most is ez fog majd történni. Talán. Persze semmi sem biztos ebben a világban, mint ahogy az sem, hogy a föld nem lapos…
-Ebben igazad van. Valahogy mindig van… bár most úgy kívánom, bár ne lett volna sehogy sem.
Szemöldököm egy pillanatra felszaladt, majd elmosolyodtam. Kicsit közelebb húzódtam a lányhoz, s úgy feleltem neki.
-Hidd el, ez abszurd, és nem csak én gondolom így. Nem a legjobb körülmények között váltunk el…- megvontam vállam. –De ő, még is úgy képzeli, ez az egész így tökéletes… Szeretem még… úgy váltunk el, hogy ő akarta… a munkám miatt…
Furcsa volt ennyire kitárulkozni. Az is lehet, hogy csak a sörök hatása, és a néhány italé, mit előtte gurítottam le, ám nem voltam részeg, sem nem erőszakos az italoktól, csak egyszerűen erre válaszolnom kellett.
-Furcsa dolog ez… gondolom még nem voltál férjnél. - emeltem rá tekintetem, miközben újabb sört kértem magamnak.
Nem akartam leinni magam a sárga földig, de most valahogy jólesett egy kis italozgatás. Meg aztán, ennyi sör még nem ártott meg senkinek sem.
Kijelentésére akaratom ellenére robbant elő belőlem a nevetés. No nem az a hangos fajta volt, inkább az az igazi szívből jövő fajta.
-Nem vagyok szolgálatban…nincs nálam a bilincsem. - feleltem mosolyogva, majd a megkapott sörömet kitöltöttem poharamba.
A kis trükkje a cseresznye szárával mosolyt csalt az arcomra. Ilyet se lát minden nap az ember fia.
-Szép mutatvány. – villantottam egy mosolyt, majd a pultos fiúra tekintettem aztán ismételten a lányra. –Még is mi az amiért erre a döntésre jutottál? Még a végén elszomorodik…





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime31.07.13 5:00




Tanysha & Lou

Úgy tűnik sikerült kifognom Las Vegas egyetlen nem kanos zsaruját, hát ez remek. Hallgathatok egy szerelmi bánatban szenvedő rendőrt, pedig én is pszichológusra szorulok, ezért nem tudom hitelesen alakítani a terapeutát. Vak vezet világtalant ebből a szempontból, velem így nem járna jól, viszont más szempontból fel tudnám vidítani, de nem hinném, hogy igényt tartana rám ebből a szempontból, úgy látszik ma este nincs szerencsém.
Igazán kár, pedig már magam előtt láttam ahogyan az ágyhoz bilincsel és eljátszadozik velem. Szerintem Lou is régen volt együtt nővel talán rá is férne, hogy végre úgy érjen egy nőhöz, hogy ne azt hallgassa folyton, hogy ne ezt ne csináld... Én a legtöbb dolgot élvezem amit művelnek velem az ágyban, ritkán mondok nemet, és ezt díjazzák bennem a férfiak, nekik is kell, hogy önfeledten szexeljenek.
- Ugyan, ugyan ne mondj ilyeneket. Van az a mondás, hogy egy ember által vagy életre szóló szerelmet nyersz vagy egy életre szóló leckét.Tudod néha az életben szembesülünk olyan dolgokkal amik valamilyenféleképpen rossz hatással van ránk és fájdalmat okoz nekünk, de ennek mindig megvan az oka maximum később látjuk meg az értelmét. Lehet, hogy egy sokkal különlegesebb nő van neked szánva.
Nehéz elhinni, hogy én vigasztalok egy kiégett zsarut italozgatás közben. Nem igazán erre számítottam, de legalább a halálom után amikor is Szent Péterrel nézzük az életemet egy nagy képernyős tévén és a lelkem további sorsáról döntünk ez egy pozitív pillanat lesz amellett a sok szerető mellett amit tartottam.
- Nem hiszem el, ez annyira hálátlan dolog, legalább is szerintem. Véleményem szerint megtisztelő egy rendőr feleségének lenni, hiszen ők vigyáznak ránk és védenek meg bennünket a gonosz emberektől. Sokan az életüket is feláldozzák és azoknak a feleségeik mindent megadnának, hogy újra láthassák a férjüket. Én sosem tennék ilyet, mármint nem válnék el ilyen butaság miatt, szerintem értelem szerűen egy rendőr sokat dolgozik, ezt egy asszonynak el kell fogadnia.
Valóban így gondolom, általában nem szokásom hazudni ilyen téren, a szüleimnek szoktam, de az egészen más tészta. Minden esetre látom, hogy Lou egyre jobban érzi magát, lehet a sör miatt, de legalább beszél a problémáiról és nem magában őrlődik rajta.
- Jól látod, még nem voltam férjnél és nem csak azért mert még nem találtam meg azt a férfit akivel le tudnám élni az életemet, hanem egész egyszerűen nem állok rá készen, de ha megtalálom azt a férfit... akkor miért ne, nem állnék neki ellen.
Véleményem szerint a monogám párkapcsolat nem az én asztalom, sosem volt komoly kapcsolatom, de mint említettem ha megtalálom a hozzám illő férfit lehet, hogy képes lennék arra, hogy leküzdjem a bennem élő vágyat és hűséget esküdjek neki jóban rosszban.
- Igazán kár, igaz volt már a csuklómon bilincs, de nem azért, hogy bevigyenek a sittre...mondjuk rossznak elég rossz kislány voltam...
Szerintem fogalma sincs, hogy miért emlegettem a bilincset és ezért nevetett fel, ezért megpróbáltam még nyilvánvalóbbá tenni.
- Nem kell aggódni ő meg lesz nélkülem... ráadásul vele későbbis összefuthatok ha akarok...
A legkevésbé sem hinném, hogy elszomorodna a döntésem miatt, a pultos fiúk roppant kelendőek, gyorsan talál helyettem másik lányt és nem utolsó sorban a borravalóért flörtölnek a nőkkel.
WORDS: 531|MUSIC  | NOTES:...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime04.10.13 3:05

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime02.01.14 19:51

Rei

Mintha az elmúlt napokban nem ittam volna éppen eleget karácsony és új év alkalmából. Jól lehet egy kis whisky nem fog megártani, mégis már most apró csillagokat látok besomfordálni a látómezőm széléről egészen befelé, melyek általában az ember hányingerét is képesek előidézni. Csodálatos lesz.
Előregörnyedve, mély sóhajjal támasztom meg magam a bárpulton és várom, hogy Jim mondjon végre valami izgalmasat amivel elterelhetné a figyelmemet arról, hogy menten idepakolok egy csodásat a pultos csajnak, ki mellesleg elég vágykeltően domborítja nekünk az idomait. Leheletvékony ruhája alig takar valamit abból amiből amúgy nem ártana jobb esetekben, és bár nem zavar most mégis némi zavart kelt bennem.
- Haver úgy nézel ki mint aki menten iderókázik - állapítja meg értetlenül fürkészve az arcomat Jim, mire én csak a szememet forgatva ingatni kezdem a fejem s csak azután válaszolok, hogy kihúzom magam.
- Úgy is érzem magam...
- A főnök azt üzeni, este jelenjünk meg náluk. Nem kötötte az orromra, hogy mit akar, lévén majd ott megtudjuk, de elég aggasztó volt a hangja. Nem tudom mit akarhat.
- Biztos Tommyról van szó. Szerencsétlennek még el kell intézni a temetését is - dörzsölöm meg az államat ahogy a szöszke elé csúsztatom a poharamat.
- Még egyet?
- Nem kösz - intek nemet, hogy még csak véletlenül se fáradjo na pohár újratöltésével, örülök, hogy még ülni tudok.
- Nem értem, miért kell azzal foglalkozni. Miért nem hagytuk ott megrohadni?
- Szétrohadni. Nem mellesleg azért, mert undorító. Nem túl higiénikus, és szerintem a te szellemed se örülne neki, ha valaki főbe lőne és felkiáltanánk, hogy "ná jó, egyel kevesebb, hagyjuk itt rohadni, legalább nem kell állni a temetés költségeit". Mind emellett Tommynak volt családja aki abban a hitben élt, hogy a drága lelkecskéjük ingatlanügynök. Csúnya lenne ha nem lenne ehhez "méltó" temetése - makogom és már látom a másikon, hogy hozzászólna, mikor hangos puffanások és dulakodás hangjára kapom fel a fejem. Értetlenül állok fel és indulok el a hang irányába.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime31.03.14 9:10

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime25.03.20 12:24





Ben & Saige







A

többi órám sem volt fenékig tejfel, már épp kezdtem azon agyalni, hogy feladom a tanári pályafutásom és vidékre költözöm, amikor a csengő életmentő hangja visított bele a fülembe, olyan erősnek éreztem, mintha a dobhártyámon ütögetnék azt a kalapácsot, de ezt betudom az alapos fejfájásnak, amit ma okoztak nekem a másnapos tizennyolc alatti diákok. Már pakoltam épp össze és indultam volna haza, hogy végleg elsüllyedjek a mai nap homályában egy üveg sörrel és egy jó könyvel a forró habos kádban, ma nagyon rám fért volna egy kis nyugalom és béke, de akkor csörrent meg a telefonom, Paul barátom írt rám, hogy várnak ma a Ghost bárban, pár üveg sörre és egy kis biliárdra. Sör és biliárd? Értetlenül bámultam a mobilom, megbeszéltünk volna valamit csak én nem emlékszem rá? Kifelé menet fel is hívtam gyorsan, hogy még is mi is ez most pontosan.
- Hello, te megbeszéltünk valamit csak elfelejtettem?
Az igen te Isten barma, hogy felejthetted el Mike legénybúcsúját fájdalmas felfedezésként hatolt belém, hogy már is október van, teljesen elcsúszott az időérzékem, elvégre tanár vagyok, nekem annyiból állnak a napok, hogy mi lesz a holnapi tananyag és mikor lesz a vizsga időpontja.
- Jó, jó, ott leszek. Hányra? 8? Olyan hamar? Értem, az asszony nem engedi.
Kuncogtam el magam, lehet legénybúcsú, de csak sör és biliárd, semmi meztelen csaj vagy vadulás, értem, unalmas kis papucs lett a jó öreg Mike, aki egyszerre több csajt is futtatott, és három bugyi lapult a zsebében, most nem mehet éjszakai dorbézolásra, úgy érzem bekeményített az asszony és rövid pórázon tartsa.
Alig vártam, hogy hazaérjek, és elvessem magam az ágyon, most úgy szundítanék egyet, de nem lehet, helyette főzök egy erős kávét és gyorsan lezuhanyozom, vége az elegáns ruhatársnak, végre felvehetek valami laza és kényelmeset, elvégre barátokkal megyek, őket pedig végkép nem érdekli mi van rajtam amig iszom azt a sört.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime16.09.20 15:49


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Ezt a pocsék napot. Magamban dünnyögve csaptam be magam mögött a bejárati ajtót, anyám itthon van, hallom a konyhából, de csak felszeretnék menni a szobámba, levágni a hátizsákom, aztán fejem vetni a párnák közé.
- Saige? - Ahh, franc! Szemeimet forgatva állok meg, én most be nem megyek, mi van?
- Igen? Anya... - Ordibálok le a lépcsőről. Nem, nem anya, nem vagyok éhes, csak hagyjál már végree!
- Milyen volt ma a suli? - Pff...
- Szar. - Nyögöm be kelletlenül, milyen lett volna?
- Saige!
- Most mi van? Oké, akkor jó. - Vánszorgok le vissza az emeletről, ledobva a táskám a kanapéra mászok ki a konyhába, addig úgy se száll le rólam.
- Nem vagy éhes kicsim? Fáradtnak látszol, történt ma valami, minden rendben? - És kezdetét vette a vallató félóra anyai gondoskodás néven, íhy megadva magam ülök le az egyik székre.
- Nem anya, nem vagyok és igen, igen minden rendben. Anya? Kimaradhatnék este, a lányokkal? Nem leszek soká és ígérem nem fogok elaludni a suliból. - Elővéve legcukibb mosolyomat és nagy kérlek, kérlek kék szemeimmel néztem fel rá.
- Mindjárt gondoltam, hmmm az apáddal elmegyünk este, akkor is kifogsz lógni, ugye? - Sóhajtott fel, most jönne az a jaj nekem veled te lány rész meg a rosszalló szemforgatás, amit kigúvadó kék szemeimmel verek vissza, mint mindig. Én győztem anya.  
- Jól van, nem bánom, miket beszélek itt, dehogyisnem. Előttünk érj haza, világos? - Elégedett mosolyommal pattanok is fel a székről, hogy körbeszeretgessem, még ha tudna a ma reggeli röpdogáról, ami borzalmasan sikerült, meg is lincselne, de ezzel ráérek később is foglalkozni.
- Köszi anya. - Ugrottam fel puszikat nyomva az arcára, tudom, hogy ki nem állhatja, ismer már, de mint a rossz pénzt.
- Most megyek. - Szaladtam fel az emeletre szokásomhoz híven hagyva szét magam után mindent.
Anyáék vacsorázni mennek, vagy moziba, vagy valami hasonló, aranyos, hallottam, ahogy lentről elköszönnek, én pedig sebesen kezdtem készülődni, az egyetlen helyre, az egyetlen jó helyre, ahol nem pofáznak bele mit iszol, szaggatott farmer egy fekete felsővel, szeretem ezt a fazont, mutat, ahol kell, mell alatt pedig lazán omlik le. Elmentek szuper, kapom is fel a táskám és futok le a lépcsőn, a többiekkel a bárban találkozunk.
- Helló. - Intek be, ahogy egyenesen az asztalunk felé sétálok.
- Helló.
- Szia Saige.
- Ti rendeltetek már? Oké, akkor mindjárt jövök. - Sétáltam oda a pulthoz, pontosabban furakodtam be a férfiak között, ütemesen dobolva a pulton vártam, hogy valaki észre is vegyen, hogy nem azért állok itt, hogy a seggem stíröljék.
- Négy sör lesz, köszönöm. - Vettem el mindet, kettő üveget két-két kezembe fogva indultam meg vissza, amikor hirtelen mosolyra húzódtak ajkaim, nahát...
- Nahát, Mr. Price, jó estét! - Intettem szabad ujjaimmal mosolyogva, majd kecsesen elsétáltam a férfiak mellett, helyesek, főleg a tanár úr.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime16.09.20 16:49





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



H

osszú napom volt, hosszú és fárasztó, rám fog férni a barátaim társasága, mostanában csak egy csomó tudatlan taknyos srác és fruska vett körül, nem az Ő hibájuk, az előző tanárunk csapnivaló egy némber volt, hogy még a táblára felírt anyag lepuskázására sem tanította meg őket, megszabadultam a vasalt nadrágtól és az ingemtől, ledobtam mindent az íróasztal melletti székre, vettem egy hosszú zuhanyt, magamba döntöttem egy erős kávét, majd felvettem egy farmert, pólót és a dzsekim, tornacipő és mehetünk is, finoman simítok végig arcélemen, kezd egy kicsit már erős lenni a borostám, majd holnap foglalkozok vele, öles léptekkel hallattam a megadott cím felé.
A haverok már a bár előtt vártak, kezet fogtunk, és megöleltük egymást, rég láttam már őket, mindannyian felnőttünk, és dolgozunk, még  az egyetemen ismertem meg őket, jó srácok. Kerestünk egy asztalt.
- Mit iszunk?
- SÖRT!
- Értem, ostoba kérdés volt.
Nevettem el magam, és veregettem vállba őket, hozom, ne nézzetek így, hozom már.
- Helló, négy csapolt sört, köszi.
Helyes kis pincér lány, vontam fel a szemöldököm ahogy megfordult és szemügyre vethettem formás fenekét, dekoltázsa borravalóért kiált, tudja hogy kell elérnie amit akar, halvány mosoly ült ki a szám sarkára ahogy egy cetlire felírta a számát és rám kacsintott, úgy érzem marad a borosta.
- A barátokra.
Koccintottuk össze a korsónkat, oldalt ültem a pultnak, így minduntalan láttam a helyes leányzót ahogy ajkát harapdálva stírölt, egész érdekesnek ígérkezik ez az este, már vagy a harmadik körnél tartunk, önként vállaltam az összeset, egész sokat megtudtam már a kis dögös vörösről, Candy, mint a cukorka, hm, izgalmasan hangzik, nevetve emeltem fel a fejem hogy ismét szemügyre vegyem a kacér csapos lányt, amikor szemem egy másik fiatal csitrin akadt meg.
- Saige? Vagyis, Miss Hannigan?
Mit keres Ő itt, és jól látom az sör? Felvont szemöldökkel néztem utána, hát ezek tényleg semmiből nem tanulnak, ó lányok nem mondjátok komolyan?  
- Mi a baj Ben? Ki volt egy csinibaba?
- Az egyik diákom.
- Helyes kislány, és mi a baj?
- Sör van nála, tizennyolc sincs, nem, hogy huszonegy, hogy adhattak kiskorúnak alkoholt?
Villantottam haragos tekintetem a csapos lány felé.
- És? Mi is voltunk fiatalok, akkor is megoldottuk, mit érdekel téged mit csinál?
Mit érdekel engem ugye? Nem mondhatom, hogy tegnap úgy hívtam neki texit, mert olyan részeg volt, hogy járni sem tudott, még, hogy mit érdekel engem.
- Tom, hozz egy kört, és gyerünk inkább biliárdozni.
Le kell vezetnem a hirtelen agyvérzésem...

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime17.09.20 21:23


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Naháát, Mr. Price tud bulizni is? Bár, láttunk már ilyet, hm nem is olyan régen, amikor nem zavarta, hogy sör van a kezemben és én az Ő karjai között voltam, amíg Agnes be nem nyitott, franc. Igen, az egy elég jó buli volt. Mondjuk elméletileg azóta is büntiben vagyok életem végéig, aztán valahol mégis csak megtört a szülői szigor, ellenállhatatlan vagyok.
Leteszem az üvegeket, majd a biliárdasztalok felé sandítok.
- Szabad az asztal? - Vetem fel a lányoknak, úgy játszanék egyet.
- Azt hiszem igen.
- Szuper. - Csillantak fel szemeim.
- Mire készülsz Saige?
- Csak játszom egyet. - Vontam meg a vállam szélesen mosolyogva, majd kacsintva egyet kaptam fel a sört az asztalról és fordítottam is hátat. És már azt is tudom kit akarok kihívni. Veszem is fel az irányt a helyes kis társsaság felé, aki szemmel láthatóan jól érzik magukat, nevetésük közepette állok meg az asztaluknál és egyenesen Ben felé fordulok.
- Mr. Price, játszik egy kört? - Intek vállammal a biliárdasztal felé, pont üres és ez csak egy ártatlan játék lenne, azok után, hogy úgy megszívatott minket ma reggel az órán. Körmeimmel kopogok az üvegen, ahogy továbbra sem hátrálva szándékaimtól mosolygok, szerintem az asztalnál már mindenki belement volna és a haverjai is igen erősen cseszegetik, rajta tanár úr, mit veszíthet? Megveri a saját diákja?
- Igen. Nagyon úgy fest. Szóval, elfogadja vagy sem? - Igen, kihívom. Még szép. Itt legalább van esélyem és ha még veszítek is, legalább valami izgibb játékban, mint a reggeli röpdolgozat, mert az határozottan nem volt jó poén, tényleg nem. Kortyolok bele az italomba, szeretem ezt a helyet, mindig érdekes társaságba lehet futni. Mondjuk, ráférne még a tanári kar egy-két tagjára a lazítás, nekik is jobb volna és nekünk is könnyebb dolgunk lenne, mondjuk a rajztanár alapból részeg minden héten, szóval... bírjuk is.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime18.09.20 20:25





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



T

udom, hogy nem kellene ennyire fennakadnom azon, hogy a fiatalok isznak, ez az én időmben is így volt, és igazuk van, mi is megoldottuk, tudtuk hol és hogyan, hamis személyik, hátsó bejáratok, idősebb barátok, de Saige az Saige, már tapasztaltam többször is, hogy ha részeg nagyon rossz döntéseket hoz, igen, az egyik én magam voltam, ami miatt azóta is bűntudatom van, még tizennyolc sincs és én a tanára vagyok, dühít a gondolat is, de az jobban zavar, hogy féltem saját magától, még akkor is ha nekem ehhez semmi, de semmi közöm, és tényleg nincs, de akkor is, tini lázadás vajon?
Eléggé fogytán van már a söröm, lötyögtetem a pohár alján lévő keserű nedűt, kellene egy újabb, így szólok Tomnak, hogy most már nagyon itt az idő, hogy más is fizessen, nem fizetik túl az általános iskolás tanárokat, a tévhittel ellentétben esküszöm mi inkább azért tanítunk, mert szeretjük a saját szakterületünk, mintsem azért mert vagyonokat lehet keresni.
- Tessék? Pillantok fel Saige-re, te meg mikor jöttél ide, esküszöm olyan hangtalan, mint egy macska. Felvonom a szemöldököm, tény, hogy épp biliárdozni indultunk, denevér hallása van, vagy mi? De nem állt szándékomban mások ellen játszani. Álltam vad, dacos pillantását, de nem adtam választ, és kezd egy kicsit elegem is lenni ezekből a seggfejekből, mert direkt húznak, hogy menjek már és fogadjam el, gratulálok Saige, nagyon jól kicsesztél velem.
- Ezt, most vegyem kihívásnak?
Vegyem, értem, sóhajtottam egy nagyot és lehúztam a maradék söröm.
- Ám legyen Saige, játszunk.
Álltam fel az asztaltól és vettem az irányt a billiárd asztal felé, felkaptam egy dákót és a kék kis krétáját, majd "hegyezgetni" kezdtem a végét.
- És mi legyen a fogadás tárgya? Pénzben nem játszanék ellened, nem lenne tisztességes. Mivel még kiskorú vagy abban sem fogadhatunk, hogy te fizeted a következő kört.
Fújtam meg a végét, majd felnézve rá folytattam.
- Maradjunk abban, hogy ha én nyerek befejezed a provokálásom.
Helyezkedtem el és ütöttem szét a golyókat.
- Tiéd a teli.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime18.09.20 21:19


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Igen, rajta Ben, hé ez csak játék, tanár úr, némi lazítás a sör mellé, igen ez az! Mosolyodom el, akkor mehetünk, sétálok utána az asztalhoz, jól van nem kell már úgy oda lenni és ne nézd a seggem, köszi.
- Én mikor tettem ilyet? - Húzom összébb magam egy ártatlan mosollyal az arcomon, van amikor beszokott válni és én ezt nem nevezném provokálásnak, inkább csak könnyű incselkedésnek, vagy az ugyanaz? Hmm, holnap megkérdezem Mr. Quenell-t, és én még azt hittem vele lesz nehezebb dolgom.
- De jó, rendben van. - Veszek el egy ütőt, hú de dögös.
- Viszont, ha én nyerek, akkor... - Tartottam kis szünetet, ezen el kellett gondolkodnom kicsit, de végül csak kiböktem. - Korrepetál töriból. - Szerintem ez teljesen fair ajánlat és úgy talán jobban odafigyelnék khm rá, és lehetne kicsivel kellemesebb időpontban, amikor még összpontosítani is tudok arra, ami nem érdekel, de be kell vágnom, mert az meg anyámat nem fogja érdekelni, tök vicces, amikor dühöng, de nincs kedvem hallgatni.
- Oké. - Könnyedén dőltem előre nem foglalkozva azzal, hogy most kábé a fél kocsma az én dekoltázsomat fogja bámulni vagy a fenekem, a másik felével meg vagy itt van a nője vagy már nem lát el idáig és még este tíz sincs, kiválasztom az egyik telit, célzok és le is gurítom a lyukba, elégedetten egyenesedek fel, úgy látszik szerencsésen játszok ma. Akkor folytassuk, dőlök be ismét előre kitolva feszes és kerek hátsómat, célzok, majd ütök éés ezt elbénáztam, franc...
- Maga jön. - Apró szünet, addig a sörömért nyúlok az asztal szélére és kortyolok bele, majd kíváncsian figyelem Mr. Price lökését, célzott és határozott, valaki nem akar veszíteni, de én sem. Kellenek azok az órák meg hát, jót tenne a lelkemnek és a haverjai tuti rongyosra csesztetnék. Tényleg, még mindig nálam van a palástja, azt mikor kéne visszaadnom?


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime18.09.20 22:47





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



N

em hiszem el ezt a lányt, komolyan, ide jön, nem elég, hogy a körmeivel kocogtatja a sörös üveget, amit alapvetően is rosszallok, de még ki is hív biliárdozni, a barátaim előtt, tudja, hogy így nem mondhatok nemet, mert sértené a büszkeségem és a barátaim életem végig ezzel szekálnának, hogy nem merek kiállni egy lány ellen, nem, hogy nem merek volt már rá példa, és mindig elértem amit akartam, ha kellett nyeréssel ha kellett azzal, hogy direkt vesztettem, ez ajánlattól volt függő, a férfiak cselesek ha egy nő meghódításáról van szó, de őt itt is most nagyon nem hódíthatom meg nem, hogy az állásomba, az életembe is kerülne az a kaland.
- Rendben, legyen, mondjuk rád is férne.
Vigyorodtam el, ez egy egészen jó ajánlatnak hangzott, korrepetálás, az az magán órák, amit nem feltétlenül kellene az iskolában tartani, hm, mondjuk inkább, otthon, nálam, Ben most beszéltük meg, hogy ez nem egy járható út, fogd már vissza magad, bármennyire dögös is, ezt most akkor sem szabad, szóval szedd össze magad és nyerj, mutasd meg neki, hogy nincs hatalma feletted, mert hát nincs is, ő csak egy tini, egy dögös, formás, kis tini.
Megkaparom a torkom, célzok és telibe, tökéletes, megyek egy kicsit arrébb, hm, az  nagyon rossz helyen van, pont bebújt az övé mögé, ha eltalálom az övét vesztem az előnyöm, de kimozdítom a sajátom és akkor a következő körben simán be tudom már lőni, ez egy egész jó haditerv, sajnos egyik golyó sem áll most úgy, hogy simán rá tudjak látni és célozni, így maradok az elgondolásomnál, és célzásommal megütöm az övét, de cserébe az enyém gurul pont tökéletes helyzetbe.
- Te jössz. Álltam félre, majd kortyoltam egy nagyot, amit majdnem félre is nyeltem, aprókat kezdtem köhögni.
- A kérdésedre válaszolva, például most.
Ennél mélyebben már nehéz behajolni, a melltartója színét és csipke világát is látom, nem mintha nem lenne dögös, főleg ahogy fenekére tapad a farmer. Megkrétázom az ütőm és előre hajolva mélyen az asztal fölé céloztam be azt amit az előbb kinéztem, és sima liba, vigyorogva egyenesedtem fel, majd kortyoltam egy rendeset a sörömből, mielőtt megint elvonja a figyelmem. A következő ütésnél pont szemben álltam vele, ahogy az asztalra támaszkodott, kissé sikerült megzavarnia és olyan erővel ütöttem meg, hogy a fehér is a lyukban landolt, franc.
- Tiéd.
Húztam elő a fehéret az asztalból és adtam át neki.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime19.09.20 14:51


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Rám is férne, mi? Hát ebben lássuk be igaza van, elég gyéren állok és ezen a ma reggeli ugratása sem dobott, őszintén nem hittem, hogy valaha is visszasírom a vén szatyrot, ki nem állhatott és szemét is volt, de legalább nem akart látni többet és már azért is átengedett, nála meg lassan jó nagy csávában leszek, bakker. Két tenyeremmel támasztom meg magam az asztal szélén szemben állva vele és dőlök be az asztal fölé, esküszöm én csak azt figyeltem hogyan üti szét a golyókat és hoppá, ez félrement.
- Köszönöm. - Forgattam meg a kezemben, majd helyeztem vissza az asztalra, azt hiszem kihoztam a maximumot, ennél jobban nem lehet előre hajolni és tökéletesen egy vonalban látom a golyókat. Kiválasztottam melyiket szeretném megcélozni, bemértem a szöget, majd ütöttem, megy ez ma. Elégedetten csusszanok fel az asztal peremére, tudom, meg is kerülhettem volna, de így is kényelmesen eltudom érni, finoman dőlök be és ütöm meg a fehéret, lécci, lécci, ahh pedig úgy összpontosítottam. Huppanok le a földre, maga jön, kíváncsi szemekkel fürkészem, jól telik ez az este és piszok helyes, hupsz, jól láttam?
- Az a fekete volt, tanár úr? - Nézek fel rá meglepett kék szemeimmel, majd egyenesedek fel elégedetten, amit a széles mosolyom is kielégítően tükröz, hisz ez most nem az a hagyjuk nyerni, előbb adja magát játék volt.
- Nem, nem, az a fekete volt. - Rázom meg a fejem, majd aprót bólintva erősítem meg, hogy az kicsit sem a sötétkék volt, de megkérhetünk valakit, hogy döntsön helyettünk a kérdésben, mondjuk valamelyik haverját, eléggé hangosan érdekeltek voltak, a csak ügyesen haver és a mutasd meg a kiscsajnak... Hmm, akkor vezessük végig jól értem-e, nyertem és bár nem dörgölhetem az orra alá, mert simán megvághat, de kaptam heti plusz órákat vele, csak vele, az alku az alku, Mr. Price, ha egy kocsmában kötik meg, akkor meg főleg.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime19.09.20 17:15





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



K

ezd ez a játék egyre kényelmetlenebb lenni, tudja magáról, hogy irtózatosan vonzó, és ki is használja, sőt azt is tudja, hogy semmit sem tehetek a pimaszkodása ellen, így nem fair a játszma Miss Hannigan, nagyon nem az, mert nekem nincs mit bevetnem ellene, lenne, de az most nem akadálytalan lépés lenne, mondjuk neki dönteni az asztalnak és addig csókolni amíg pimasz kis ajkai meg nem adják magukat uralmamnak, mik nem járnak a fejedben Ben, oldalra fordítva roppantottam meg a nyakam, még is jobb lett volna ha nem fogadom el ezt a kihívást, egyrészt mert győzni akarok, hogy befejezze a kis játszmáit, másrészt pedig veszíteni, hogy ne hagyhassa abba, és nem tudom melyik akaratom lesz erősebb, tényleg nem.
Kezébe nyomtam a fehér golyót, majd hátrébb lépve kortyoltam ismét a sörömbe, komolyan már a bugyija színét is látom, mondjuk látnám máshol is, mondjuk az ágyam mellett a padlón kiterülve, miközben Saige.... Ehhez az esthez én még nem ittam eleget, vagy túl sokat is, húztam le a korsóm tartalmát és intettem, hogy csapoljon még egyet, harmadik vagy a negyedik, nem is tudom már, de érzem ahogy szorul a hurok a nyakam körül, Saige felül az asztalra, bőre villan ki a nadrág rései között, lehetne szaggatottabb is, valaki csapjon már a kezemre, nyelvemre, vagy inkább a fejemre de egy jó nagyot azzal a dákóval. Elhibázza, én jövök, kíváncsi szemei fürkésznek, ne nézz már így rám, az Isten áldjon meg te lány! Céloz, lő, és súrolta a feketét ami megpördült, franc.
- Nem a sötétkék volt?
Nevettem fel ahogy letettem a dákót, és felé léptem.
- Nos, akkor te nyertél, gratulálok.
Nyújtottam felé a kezem.
- Igazán méltó ellenfél voltál, szeretnéd már most megbeszélni a magán órád részleteit vagy később is jó lesz?
Hm, most akkor megnyert magának? Vagy hogy is szokták ezt mondani? Izgalmasan hangzik, dőlök neki az asztalnak.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime19.09.20 17:50


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Mindig is szerettem jobbnak bizonyulni, csak hát nem épp mindig a kellő dolgokban, de most valahogy plusz elégedettség pezsdül fel bennem. Nyerni akartam és tudom, hogy nem hagyott, jól játszik egyébként, megismételhetnénk.
- Köszönöm. - Mosolyodtam el, ahogy kezem nyújtva felé néztem bele kék szemeibe.
- Jól játszott, valamikor megismételhetnénk, egy visszavágóval. - Fogalmam sincs, hogy túlzás vagy sem, hogy ezzel már kikezdtem volna-e vele, de nem is igazán számított, minden csak nézőpont kérdése.
- Igen, mindenképp. - És még csak most vettem észre, hogy még mindig fogom a kezét, így gyorsan elengedem, franc.
- Hetente két alkalommal? Órák után? Vagy amikor magának megfelelő. - Voltaképp mindegy, annyit még tudok is figyelni, agy legalábbis azon leszek, hogy ne csak a csillogó kék szempárját figyeljem, hmm igazán szépek a szemei, kékek, akár az enyém.
- Oké, öröm volt magával játszani. - Hát akkor azt hiszem mindent megbeszéltünk és most már vissza kell adnom annak a hangosan jókedvű és spicces társaságnak az asztalnál, nekem meg ideje lenne kivernem a buta gondolatokat a fejemből, mondjuk, hogy mennyire jó érzés volt meleg bőrét tapintani és hogy milyen finom illata van, pont mint a palástjának.
- Elnézést, ki kell mennem a mosdóba. - Felkapva az üveget hajtom fel a tartalmát, majd csúsztatom vissza a pultra és indulok meg a mosdó irányába könnyedén és finoman ringatva csípőmet.
- Szia Saige. - Egy valaki volt csak a mosdóban és vele is épp az ajtóban futottunk össze, hát most ne kérdezd meg a nevét, innen ismerek csak, de azért szia.
- Helló. - Lökőm be magam mögött az ajtót, a mosdóhoz lépve hajolok előre és támaszkodom meg a peremén, kék szemeim körül kezdem eligazgatni a sminkem, majd orrom előtt húzva el a kezem csap meg ismét bőrének illata, okéé... nyitom meg a hideg vizet és tartom alá a kezem, kéne még egy sör, nyúlok el a kéztörlőért, majd összegyűrve, mint egy papírgalacsint találok bele a szemét közé.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime19.09.20 19:12





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



E

z egy aránylag gyors játék volt, mégis úgy érzem, mintha órák óta kerülgetnénk egymást az asztal körül, kezd megártani a sör, de azért ha már kirendeltem nagyot kortyolok belőle, érzem ahogy végig folyik a bennem a hideg, keserű nedű és vérré válik, nem tudom megmondani mikor engedtem el utoljára annyira a gyeplőt, hogy akár spicces is legyek, de most határozottan sikerült, nem tudom, hogy Saige hatása, vagy magamtól is lenyomtam volna, egy, kettő, három, négy, öt, hogy mi van, öt sört, a jó büdös francba te lány, mikor ittam én meg ennyit, hogy mit csinálsz, ja igen, értem, mosdó.
- Majd egyszer játszunk visszavágót. Rendben, menj csak.
Léptem vissza az asztalunkhoz, persze kaptam hideget és meleget, azon vitatkoznak, hogy ennyire béna vagyok, hogy lever egy csaj, vagy, hogy direkt hagytam-e nyerni, már fogadásokat is kötnek, én meg csak azt figyelem ahogy Saige, csípője ring, értem, vesztettem, provokálj csak, kortyoltam ismét, ennek már soha sem lesz vége, nagyon jó játékos vagyok, komplett havi megélhetést is biliárdoztam már össze, nem tudom, hogy lehettem olyan béna, hogy eltalálom a feketét, bosszant és egyben elégedettséget is érzek.
- Srácok, ki kell mennem dobni egy sárgát, mindjárt jövök vissza.
Mosdó, mi? Húztam meg még egyszer a korsóm, ami teljesen ki is ürült, azt hiszem ma estére nagyon abba hagyhatom már, öles léptekkel indultam meg, már kezdünk kicsit sokan lenni, itt ott úgy kellett átverekednem magam, főleg, amikor valaki kiseggel eléd a biliárdasztalnál, érem én, hogy azt várod, hogy valaki rácsapjon, de az most nem én leszek cicám, szedd összébb magad. A mellékhez vezető egy ajtóról nyílik és a mögött osztódik ketté, komolyan elgondolkoztam egy pillanatra, nem azért mert nem tudom hova is kellene mennem, hanem mert vonz Saige gondolata, érzem a parfümje illatát, és engedek a csábításnak, belököm a női mosdó ajtaját, épp összefutunk az ajtóban, megragadom a csuklóját és kihúzom, a folyosó falának döntöm, ujjaim húzom végig arcán és ajkain, álla alá téve ujjaim elemem meg és tapadok forrón, mohón ajkaira.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime19.09.20 20:12


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Nem tudom miért is akarom ennyire, talán ezzel is csak lázadni akarok egyfajta szabály és rendszer ellen, mert pontosan tudom én, hogy ezt nem lehet, csak épp húzom és provokálom, ahogy Ben fogalmazott és annyira jól esik, piszok jól és vesztett, hogy ezt világosan értésére adjam lágyan ringatva csípőm indultam meg a mosdók irányába, majd tolom be az ajtót, odakint már kezd elég nagy lenni a nyüzsi, de hé itt senki sem tudja kik vagyunk, nem tehetnénk úgy egy kis időre, mintha mi sem tudnánk? Beletúrok szőke fürtjeim közé, majd végig húzva ujjaim engedem leomlani vállamra. Hmm, szexi. Mehetünk. Lépek, pontosabban lépnék ki az ajtón, amikor hirtelen Ben áll velem szemben, én pedig meglepetten pislogok lefagyva egy másodpercre, nem is hinné az ember mi minden képes megfordulni a fejében egy másodperc alatt, nem az ajtót tévesztette el az egészen biztos.
- Ben... - Válnak el ajkaim egymástól, elkapva a csuklóm húz ki a folyosóra, én pedig mire feleszmélek a kezdeti ámulatból már a folyosó falának döntött, lassan engedem ki a levegőt, ahogy ujjait húzza végig arcomon, majd kiszáradt ajkaimon. Ajkai tapadnak az enyémre, én pedig hajába túrva húzom őt közelebb magamhoz és csókolom vissza, türelmetlenül kérem és kapok puha szája után, kezem engedem végig vállán, majd húzom le mellkasára és az ingébe kapaszkodva kérem őt minél közelebb magamhoz. Szeretném még érezni ezt az illatot, érezni, hogy most az enyém, csak még egy kicsit. Lassan húzom fel a térdem és súrolom végig a farmer anyagát, mohón és hevesen kapok csókjai után, bőre melegét érzem és nem akarom elengedni, még szeretnék, francba mindennel, még sosem akartam semmit ennyire, így talán mégsem én nyertem ma. Az egyetlen, amit nyertem, még néhány kínzóan hosszú óra kettesben, a suliban, amikor ezt ki kell zárnom, különben sokkal többet fogok veszíteni egy visszautasításnál, bár az is elég pocsék érzés.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ghostbar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-