welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lobby Bar & Cafe Vote_lcapLobby Bar & Cafe Voting_barLobby Bar & Cafe Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lobby Bar & Cafe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime20.10.12 23:12

Lobby Bar & Cafe Rendez-vous
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime21.10.12 8:01

Jasmine

Látásommal semmi baj sincs, de még is felveszek egy szemüveget, amiben sima üveg van, már csak azért is, hogy felismerhetetlenebb legyek és jobban azonosulni tudjak azzal a személlyel, akinek mondom magam. Fekete paróka, fekete keretes szemüveggel, vörösre színezett telt ajkak, fehér ing, fekete testhez simuló szoknyával, egy szintén fekete magassarkú cipővel kiegészítve. Ma ennyiből áll az álcám, első ránézésre mindenki arra asszociálna, hogy inkább vagyok titkárnő típus, mint sem olyan, akit köröznek. Állandó lakhely híján lépek ki a motelszobámból, jobb mindig mozgásban lenni, így nehezebben találnak rám, főleg ha beolvadok a közegbe. Autót is ritkán vezetek, főleg mivel csak akkor van, ha elkötöm, de az is túl kockázatos, ahogy az is, hogy lopott kocsival furikázzak, ezért inkább közlekedésül a taxit választom, amivel a kívánt helyre érkezek. Szeretek egy-egy helyet feltérképezni, valami új dologgal szembesülni, megismerkedni az ismeretlennel, ezért a mai választásom erre a kávézóra esett. A készleteim igen csak fogynak, ezért miután kértem egy erős fekete kávét leülök az egyik asztalhoz, - ami nincs túl szem előtt - gondolkozni. Kellene egy terv, na meg egy hely, amit ki lehet rabolni, bár eléggé nehéz dolgom van úgy, hogy a társaim szél irányban eltűntek. De, mint mindig mindent úgy ezt is meg fogom oldani. Fejben mérlegeltem a kockázati tényezőket és a lebukással járó következményeket, mikor feltűnt, hogy egy nő engem néz. Nos, nem vagyok az a prűd típus, megnézem a nőket, sőt ha tetszik valaki, akkor még flörtölni is hajlamos vagyok, a többiről már nem is beszélve. Szépnek szép, nem minden nap látni egy ilyen nőt erre felé. Mint ha nem is vettem volna észre, hogy néz, zavartalanul kortyolok bele az imént kihozott kávémba. Talán paranoiás vagyok, de bekapcsolt a fejemben egy vészjósló hang, ami arra ösztönöz, hogy most azonnal hagyjam el a helyet, mert ez a nő a vesztemet okozza. Előkotorva zsebemből a telefonomat úgy teszek, mint ha kaptam volna egy üzenetet, még a számat is elhúzom a színészi hatás kedvéért, az asztalra teszem ki gyorsan a kávéért járó fizetséget, gyors de még is nyugodt léptekkel kezdek el kiindulni a kijárat felé, mint ha csak valami fontos dologról értesítettek volna az imént. Pulzusom szinte az egekbe szökött, úgy érzem magam, mint az űzött vad, akit éppen levadászni készülnek. Régen megtanultam, hogy jobb félni, mint megijedni és ha veszélyt érzek, akkor cselekedni. Nem kockáztathatok, talán egy fejvadász, vagy attól rosszabb. De az is meglehet, hogy Earl akar eltenni láb alól, mert megtudta, hogy ki is vagyok valójában és ezért veszélybe is sodorhatom őt is és a piszkos ügyleteit. Kijutva az utcára megpróbálok termesztésen viselkedni, nem nézek hátra, csak a magassarkúm kopogását hallom a járólapon a szívem dobbanásával egyidejűleg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime21.10.12 9:45

"Célpont belőve..."
Küldöm az sms szövegét az asztal alatt R-nek, miután megpillantom végre valahára belépni az ajtón a már hónapok óta keresett kis csini babát. Ha észreveszi, hogy őt nézem, egész biztos hogy elkezd majd elméleteket szövögetni az okos kis buksijában és mindenképp szökni szándékszik majd.
Ajkaimhoz emelem a teás csészémet, és mikor felém téved a pillantása, a kis porcelán mögül elmosolyodom, amit csak a szemeimből láthat, ha jól figyel. Elegáns mozdulattal -ahogy a sznob filmekben láttam-, visszahelyezem a csészét a hozzájáró kis porcelán alátétre, aztán -mintha nem is a csajjal lennék elfoglalva-, szőke, egyenes szálú, lófarokba kötött parókámnak a körfufrúját gyorsan eligazgatom -mintha csak ez lenne az eredeti hajam-, aztán következik fekete blézerem és az alatta lévő, mély dekoltázsú fehér ingem gallérjának rendbetétele. Tökéletes, akárcsak egy gyanútlan üzletasszony, aki csak úgy beült, hogy teázzon egyet.
"Szökni fog!"
Pötyögöm BlackBerry-mbe ismét R-nek, amikor félszemmel feltűnik, hogy kicsap egy bizonyos összeget az asztalra, aztán feláll és elindul az ajtó irányába. Csak figyelem formás fenekét, ahogy együtt ring a csípőjével, majd nem szív bajoskodva, ismét kortyolok a teámból, mintha egyáltalán nem érdekelne, hogy a hónapokon keresztül keresett és figyelt csaj most fog kisétálni az ajtón. Tudom, hogy az a két benga néger könnyen a hónuk alá csapják, és nem kérdés, hogy perceken belül már itt fog ülni vigyázban az én asztalomnál. Ééés... bingó! Ha jól számoltam, alig tartott az egész öt percig. A nőnek esélye sincs a menekülésre. Két oldalról fogja közre R és K, ekkora kétajtós szekrényeket pedig aligha lehetne kijátszani. Még én sem tudom, pedig már jól ismerem őket ahhoz, hogy tudjam, melyik pontjaikon a legsebezhetőbbek...
-Hello, Kedves! - Csillannak fel gyanúsan a szemeim egy sanda félmosollyal egybekötve, ahogy a nőt leültetik velem szembe, és mikor biccentek a fejemmel, már kötelességtudóan tovább is állnak.
-Had hívjalak meg valamire! - Ajánlom fel neki nyájasan, mindeközben végig a szemeit figyelve, ugyanazzal a letörölhetetlen félmosollyal a képemen. Nyilván sejti már, hogy nem azért van most itt, mert annyira szívesen teáznék vele egyet. De nem lövöm le előre a poént! Megvárom, hogy feltegye az ilyenkor már annyira megszokott, előre kiszámítható "Mit akarsz?" és társai kérdéseket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime21.10.12 10:30

Nagyon nem volt alaptalan a gyanúm, ahogy kilépetem a kávézóból, már akkor éreztem, hogy nekem annyi, hiába próbáltam szaporázni lépteimet, nem jutottam túl messzire, mert két megtermett eléggé ijesztő tekintető színes bőrű fickó tudatta velem, hogy ne próbálkozzak semmivel, mert nekem az csak fájni fog. Ezért nem is próbálkoztam, legyen szó akármiről nem hiszem, hogy ne tudnám kivágni magam. Műmosolyomat felvéve sétálok velük vissza a kávézóba, próbálok olyan képet vágni, mint ha minden rendben lenne, miközben legbelül sikítani tudnék. A számomra még ismeretlen nővel szembe helyet foglalok, - sokkal jobban örültem volna annak, ha nem ilyen körülmények között kellett volna találkoznunk, - megigazítom szoknyámat. Kezeimmel az asztalra könyökölök, hogy így tudjak vele farkasszemet nézni.
- Ez nagyon nem volt szép húzás. - Ennek ellenére elismerően elmosolyodok, hogy végre valakinek sikerült megtalálnia, még akkor is, ha profin, mondhatni már kaméleon módjára képes vagyok beilleszkedni akárhová. Idegességemben általában alsó ajkamat szoktam harapdálni, de most két okból sem teszem, egyrészt nem akarom, hogy idegesnek lássanak, - tudjuk, hogy milyen fontos a látszat - másrészt pedig elkenődne a rúzsom, amit nem akarok.
- Köszönöm, de inkább vissza utasítom a meghívást, idegenektől nem szokásom semmit sem elfogadni. - Legszívesebben gúnyosan elmosolyodnék, de tartom a komoly ábrázatot. Tényleg nem szokásom elfogadni, inkább arról vagyok híres, hogy ami kell nekem azt elveszem. Ezért is ülök most vele szemben, sosem tudtam magamnak megálljt parancsolni. Megigazítom hajamat, mármint a parókámat, közben oldalra döntöm a fejemet, minél észrevehetetlenebbül, csak, hogy valami hátsó kijáratot keressek, de feltételezem, hogy ott is várna rám valaki, ha esetlegesen szökni terveznék.
- Azt hittem, hogy te fogsz utánam jönni, mással elévezni túl könnyű a piszkos munkát, nemde? De legalább nem tört le a körmöd. Ha túl nagy falat vagyok neked, akkor csak szólj, majd megpróbálok vissza venni magamból. - Legjobb védekezés a támadás, mint már számtalanszor bebizonyosodott már életem során. Felesleges lenne megkérdeznem, hogy mit akar, hiszen úgy is közölni fogja velem szándékát, ha már két benga állatot rám küldött. Inkább csak provokálom a kicsikét, csak az, aki kockáztat, és messzire megy, tudhatja hol van a határ.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime21.10.12 11:43

Egy percre sem okoz meglepetést a szándékával, miszerint ő most szépen feláll és lelép. Na, csak nem tele lett a gatyája? Ennyire kiszámítható lennék? Milyen kár, sürgősen változtatnom kell ezek szerint a módszereimen! Most én vagyok a mázlistább fél szerepében, de mi van akkor, ha ez később vissza fog ütni? Nem akarom, hogy valaki a saját módszereimmel fogjon ki rajtam és juttasson a börtönbe egy életfogytiglanival...
Az sms elküldése után egyik kezemmel elegánsan az asztalra könyökölök, és megtámasztom vele az állam, miközben másik kezemmel szórakozottan kavargatom a teát a hozzá kapott teáskanállal.
Még az ajtó újbóli nyitódására sem nézek fel. Elég lesz akkor megerőltetnem magam, amikor már itt fog ülni, szemtől szembe velem, ami R és K közreműködésének hála pár percen belül be is következik. Mindig is tudtam, hogy jól lehet őket idomítani, de hogy ennyire!? Miután a célszemélyt sikeresen leültették, egy fejbiccentéssel már tovább is küldöm őket, hogy kettesben maradhassak a mai áldozatommal, aki először csak futólag gyorsan végig mérek. Paróka, egyértelműen paróka. Már csak abból is tudom, hogy évek óta azzal álcázom magam.
-Nekem tetszett. - Billentem oldalra a fejem egy idegesítő bájolgó mosollyal egybe kötve.
-Azt pedig nem kérdeztem, hogy elfogadod-e vagy sem. - Vetem oda neki ellent mondást nem tűrően, rideg hangnemben, aztán ívelt szemöldökeim egyszeriben csak homlokom közepére ugranak, ahogy elkezd megjegyzéseket tenni. Mondandója végére csak elvigyorodom, amolyan "milyen naív vagy" arckifejezéssel.
-Hidd el Cica, elég piszkos munkát végzek én ahhoz, hogy most az egyszer megengedhettem magamnak azt, hogy a seggemen maradtam... - Mondom a szemeibe, el nem szakítva íriszeitől az enyémeket. Hangomba némi baljóslatú csengés is vegyült.
-Nem szeretnél egy kicsit mesélni nekem magadról?- Térek rá a lényegre végezetül, nem húzva, vonva tovább a dolgot, miközben a pincér is megérkezik, akitől rendelek KÉT rumos teát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime21.10.12 12:14

Egyértelműen valaki olyannal lehet dolgom, akit megrészegített a pillanatnyi hatalom érzete. Olyan lehet, mint az én fajtám, már csak abból is észre vehető, hogy hozzám hasonlóan parókával álcázza magát. Talán valaki dróton rángassa, akár egy marionett babút? Valamiért nagyon nem akarom tudni, hogy kinek dolgozik és, hogy mi terveik vannak velem kapcsolatban. Arra már sikerült rájönnöm, hogy nem fejvadász, mert azok általában egyedül dolgoznak, úgy nem kell osztozkodni a bevételen. Hát elnézve ezt a nőt, nem tűnik olyannak, aki bárkivel is bármint osztozkodna, inkább csak parancsolgatna, bele sem akarok gondolni, hogy mennyire hasonlóak lehetünk.
- Ezen vajon miért nem tudok csodálkozni? - Ha fordított helyzetben lennénk és ha én ülnék ott, ahol most ő, akkor lefogadom, hogy nekem is tetszene a szituáció, de így, nincs ínyemre. Egyre jobban úgy érzem, hogy szorul a nyakam körül a hurok, - még ha most csak képletesen értve is - de próbálok hozzá jó pofát vágni. Az már biztos, hogy könyörögni nem fogok, ahogy bepánikolni sem.
- Vajon te mit akarsz kompenzálni ezzel a parancsolgató megnyilvánulással? - Érdeklődve nézek rá, mélyen a szemébe, sőt még közelebb is hajolva hozzá, mint ha csak ki akarnám olvasni a tekintetéből a választ.
- Már megbocsáss, de mióta lettünk ilyen közeli kapcsolatban, hogy csak így becézgessél? - Ívelt szemöldökömet felhúzom, felsóhajtva hátra döntöm a fejemet. Mind két kezemet leveszem az asztalról, hogy megfosszam magam a szemüvegemtől, hiszen ez csak az álca része, ami nem bizonyult túl meggyőzőnek jelen esetben. Össze csukva leteszem az asztalra, újfent csak magam elé nézek, figyelek de semmi ötletem egyelőre, annyi minden kavarog a fejemben, hogy szinte képtelen vagyok rájönni, hogy melyik jó akarom küldhette nekem ezt a kis meglepetés csomagot.
- De, most hogy így mondod az minden vágyam, hogy magamról meséljek. - Hangomból gondolom érezhető volt a cinizmus. Inkább csak magam előtt össze fonom karjaimat, még is mit csinálhatna velem egy nyilvános helyen? Gondolom nem szeretné felhívni magára mások figyelmét, máshol is felverheti a port.
- Unom ezt az értelmetlen játékot, végre kibököd, hogy kinek vagy a pincsi kutyája?- Önelégülten mosolygok, színt élvezettel ejtettem ki szavaimat. Csak egy névre van szükségem, amitől talán minden megváltozhat, de nem feltétlenül jó irányba. De ha eddig még minden csontom egyben van, ezek szerint terveik vannak velem, még nincs minden veszve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime21.10.12 19:56

Egyértelmű, hogy egy nagyszájú fruskát fogtam ki, aki azt hiszi, hogy ha egyszer élve megmenekül innen, többet már nem lesz gondja arra, hogy összefuthat velem -ez esetben velünk-, és örökre elfelejthet. Óóóó nem nem! Azért a képlet ennél sokkal bonyolultabb!Kap pár hetet arra, hogy megtanulja és mélyen rögzítse az agyában, hogy ki is itt a főnök, és hogy az én csapatomba kezdjen el játszani. Még szükségem lehet rá, főleg azok után, hogy Tim egyértelműen őt ajánlotta segítségként. Nem hagyhatom, hogy elússzon az egyetlen lehetőség, ami, vagyis inkább aki, segíthet abban, hogy hogy tudnám még a mostaninál is jobban kicselezni a zsernyákokat, akiknek nem mellesleg elsősorban rám fáj a foguk...
-Én nem is értem igazából, hogy miért nem élvezed a helyzetet legalább annyira, mint ahogy én is teszem. - Vigyorok bele továbbra is a szemeibe, túl sok jót nem sejtető vonásokkal, ahogy kicsit közelebb hajolok hozzá az asztalon keresztül, hangomat lejjebb halkítva. Azért még sem szeretném, ha pont a cél előtt fülelne le egy húgyagyú idióta és mire kettőig számolnék már a sitten rohadnék.
-Mi? Hogy hogy mit akarok? Semmit! Ez kijár nekem! Tudod, az erős életben marad a gyengét pedig felzabálják... - Dőlök hátrébb kifürkészhetetlen arccal, hangomban pedig a fenyegetés minden nemű formája ott rejtőzködött, amíg az okos, és nem mellesleg nagyon is igaz kis elméletemet megosztottam vele. Felháborodott hangzású kérdésére mindössze csak annyit teszek, hogy sóhajtva belemosolygok a kiürült teás csészémbe.
-A kaméleont talán jobban szereted? - Fejemet nem mozdítva, sandítok fel rá szemeimmel, arcát fürkészve. Kíváncsi vagyok, hogy milyen képet fog vágni ahhoz, hogy tudok róla egyet, s mást. Nem véletlen, hiszen már hónapok óta rajta vagyok az ügyön, hogy minden apróbb kis részletet kiderítsek róla. Annak pedig csak ma jött el a napja, hogy végre személyesen is bemutatkozzak neki, és ezáltal felfedjem előtte azt a személyt, aki titkosított, lenyomozhatatlan e-mailokról küldözgetett neki leveleket... Szeeegény! Képzelhetem milyen rossz lehetett neki, amikor rájött, hogy valaki folyamatosan a sarkában van és információkat gyűjt róla... Mivel roppant kedves egy személy vagyok, adok neki egy kis időt, hogy magához térjen a kezdeti döbbenetből -már ha fellép majd nála ilyen, vagy ehhez hasonló reakció-, és csak utána térek rá a tárgyra, azt is azután, hogy a pincér letette elénk a két rumos teát és tovább ment.
-Na, nagyszerű! Akkor akár már hozzá is kezdhetnél! - Dőlök előrébb, összecsapva a tenyereimet, ezzel is elűzve némi feszültséget a légkörből. Soron következő szavai azonban nem kicsit lepnek meg, belül pedig beindítják bennem azt a folyamatot, amit úgy hívnak "idegbaj". Ennek ellenére, nem mutatom ki a bennem lejátszódó folyamatokat, helyette csak belekortyolok a teámba, és pontos precizitással elhelyezem a csészét az alátétén, igen csak sokáig elszórakozva vele.
-Először is, jegyezd meg! Soha nem játszom! Nálam minden élesben megy. - Nézek fel a szemeibe nagyon is komolyan. Állkapcsom megfeszül, mikor a pincsi kutya jelzővel illet. Allergiás vagyok rá, ha az emberek csak úgy tartanak számon, mint Tim egyik seggnyalója, aki szíves örömest elvégzi helyette a piszkos melót.
-Addig nem mondok semmit, ameddig el ne mondod, hogy miért kerültél fel a zsaruk listájára! - Ha ő így, hát én is! Nekem is vannak ám módszereim. Ülhetünk itt tőlem napestig is, ha ezt szeretné, nekem nem okoz gondot a dolog. Hátra dőlve, újabb kortyot szürcsölök a teából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime22.10.12 0:19

Hosszú ideje, hogy senkinek sem sikerült kézre kerítenie, még a fejemre kitűzött vérdíj ellenére sem. Most pedig egy ilyen fiatal nőnek sikerült az, ami eddig senkinek sem, őszintén szólva csalódtam magamban és a képességeimben. Úgy fest, hogy nem voltam eddig eléggé óvatos, de mint mindig most is tanulni fogok a hibáimból. Pedig azt hittem, hogy mindent tökéletesen csinálok, hamis személyik, mindig más személyazonosság, sokáig nem is voltam egy helyhez kötve és még is sikerült valahogy rám találniuk. Végül is ha jobban bele gondolok, még mindig jobban járok velük, mint a hatóságokkal. Minden csak nézőpont kérdése és ők most a két rossz közül a jobbik rossz.
- Meglehet, hogy azért, mert élvezetesebb dolgokhoz vagyok hozzá szokva. - Egyenesen a szemébe nézek, ahogy köntörfalazás nélkül megmondom a véleményemet. Végre jó valamiben őszintének lenni, annyi hazugság után. Bár nem az őszinteségemről voltam híres sosem, hanem egészen másról, lefogadom pontosan ez miatt kellek nekik, csak még azt nem sikerült kipuhatolóznom, hogy mire akarnak felhasználni. Nagyon tudom utálni, ha úgy kezelnek, mint egy tárgyat, én nem csak egy eszköz vagyok!
- Hm, akkor örültem annak, hogy megismerhettelek, de már a temetésedre nem fogok elmenni, ha nem haragszol. - Nem tudom, hogy mennyire lehet ostoba egy teremtés, de ebből biztosan rá fog jönni, hogy gyengének tartom. Bizony, ez igaz a gyengék elpusztulnak, ezért is voltam világ életemben erős!
- Egy fokkal azért jobb és valószínűleg jobban a tetszésemre is van. - Persze, hogy jobban szeretem, de befuccsoltam jelen állás szerint, valamit rosszul csinálhattam, mert egy kaméleon mindig tud azonosulni a környezetével, hogy észre sem veszik, oly annyira, engem pedig elkaptak. Sarokba szorítva érzem magam, minden agytekervényemet megmozgatva teljes gőzerővel a szabadulási tervemen gondolkozok. Nem lehet, hogy ilyen gyorsan vége legyen mindennek, még annyi tervem volt. Ilyen könnyen azért nem adom magam. Ez a nő hallhatott már valamit rólam, ha már ennyire eltalálta ezt a becenevet, de nem hallhatott mindent rólam, mert akkor nagy valószínőséggel már rég nem itt lenne, hanem inkább visszavonólót fúja.
- Amit feltétlenül tudnod kell rólam az nem más, mint hogy nem szeretem, ha faggatnak. Ennyivel részemről le is van zárva ez a téma. - Nem kellene kíváncsiskodnia, persze megértem meg minden, hogy tudni szeretne pár lényegre törő dolgot, ha már az a feladata, hogy engem zargasson, de nem vagyok az a típus, aki egy csésze tea mellett vígan vihorászva mesélne magáról.
- Biztosan szörnyen unatkozhatsz. - Már csak a színészi hatás kedvéért is elhúzom a számat, ettől a komolyságtól kiráz a hideg. De attól, hogy állítása szerint nem szokott játszani, attól még én eljátszadozhatok vele, és talán élvezném is, hogy ennyire parancsolgató kedvében van, ha egy másik helyszínen és egy más szituációban lennénk. Azt a kis csípős kis száját másra is bírná használni, aminek jobban is örülnék.
- Annyira sem értékelnek a fejesek, hogy legalább elmondták volna neked, hogy kivel is lesz dolgod? - Gúnyos mosolyom kúszik ki arcomra, azt hittem, hogy tudja rólam, hogy miért is kell becserkésznie.
- Hm, azt hiszem azért kerültem fel arra a listára, mert túl ellenállhatatlan vagyok. - Meglepő, de van benne valami igazság, Morris képtelen volt nekem ellen állni, ezért kerültem be a kis bankrabló bandába, minden egészen jól ment, addig a bizonyos napig, amire nem szívesen emlékszek, mert onnantól kezdve vagyok kaméleon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime22.10.12 13:24

Nem meglepő, hogy rátaláltam erre a kis csiszolatlan gyémántra! Bérgyilkos vagyok, vagy mi a fene, azoknak pedig állandó feladatuk, hogy -mindegy, hogy hogy-, de nyomra kerítsék az áldozataikat, hogy utána kicsit kedvükre elszórakozhassanak vele, aztán pedig megöljék. Jobb, ésszerűbb módszerekkel dolgozunk, mint az FBI, vagy a CIA, így érthető, ha olyanok vagyunk, mint a kopókutyák. Az egésznek a titka pedig abban rejlik, hogy megtanulunk az áldozatunk fejével reálisan gondolkodni. Azonosulunk velük...
-Ha megtanulsz együtt működni velem, akár még abból is kaphstz majd egy kis ízelítőt, de ugyebár, valamit valamiért, mindent csak szép sorjában... - Kacsintok rá, kihívóan állva a pillantását. Biztosra veszem, hogy tudja, hogy miről is beszélek, de ha neki ez az egész nem ér meg egy-két élvezetesebb órát, akkor sem fogok megsértődni. Majd más módszerekhez fogok folyamodni. Olyanokhoz, amik közben könyörögni fog, hogy hagyjam abba. Nekem végülis teljesen mindegy! Én mind a két végletet egyformán élvezném.
-Még nem is kell, majd esetleg olyan ötven, hatvan év múlva ráérsz. - Válaszolom halálosan nyugodtan, ahogy ismét hátrébb dőlök, ráérősen igazgatva meg dekoltázsomat, ingemnek gallérját, ami egy kicsit meggyűrődött. Tényleg azt hiszi, hogy még azelőtt ki fognak nyírni, hogy eljönne értem a kaszás vén koromra? Nem ismer még, de nem baj, ezen könnyedén javíthatunk.
-Fannntasztikus, akkor ezt le is tudhatjuk! - Vigyorgok még mindig a lehető legarrogánsabb módon, szemeimben vad csillogással, a sikerélmény pedig mindig magával ragad, akárhányszor csak arra gondolok, hogy egy csettintésembe kerül csak, és már azt is tudni fogom róla, hogy hányas cipőt hord... Édes ez a hatalomérzet, amikor tudod, hogy legyőzhetetlen vagy, mert olyan információk vannak a kezedben, amikkel bármit elérhetsz. Annyira imádom, amikor én osztom a lapokat!
-Pedig nekem nagyon felkeltetted az érdeklődésemet,szóval ennyi koránt sem lesz elég... - Sóhajtom színpadiasan, mindvégig a szemeit pásztázva, ahonnan tekintetem lejjebb vándorol, miközben kezeimmel a kis csészét forgatom magam előtt, nyelvem hegyével megnyalva szám sarkát. Ígéretes... A téma csak ezután válik kicsit komolyabbra. Egy darabig kedvemre ízlelgetem a számban a rumos ízesítésű teát.
-Nem talált... - Vonom fel a szemöldökeimet, arcomon azzal a bizonyos fenyegető, "ne packázz velem" kifejezéssel.
-Ez nem értékelés kérdése. - Vágom rá.
-Hidd el, hamarabb megtudtam, hogy mire kell számítanom, mint bármelyik nagykutya... - Nem véletlen figyelem már majdnem két hónapja a körülötte történő eseményeket, őt.
-Bankot is ilyen lekörözhetetlen humorral szoktál rabolni? - Kérdezem egy jó adag cinizmussal hangomban, aztán komolyabbra fordítom a témát.
-A segítségedet akartam kérni, de ha már te is azon a bizonyos listán szerepelsz, lehet mást kéne megkeresnem. Ezek szerint valamit rosszul csinálhatsz... - Teszek szándékosan egy sértőbb megjegyzést, aztán elégedetten hátradőlök.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime23.10.12 18:23

- Együtt működni? Miből gondolod, hogy nem fogok csak úgy felkelni és kisétálni az ajtón? - Kezdek feszült lenni, de még is megpróbálom megőrizni a nyugalmamat. Csak az tart vissza, hogy ne menjek ki most rögtön innen, hogy fogalmam sincs arról, hogy van-e nála fegyver és, hogy nem lő hátba, ameddig hátat fordítva neki kisétálok az ajtón. Meg, ha megtaláltak, akkor biztosan tudják, hogy jelenleg hol lakok és első dolguk lenne, hogy ott keressenek fel és egy hamis útlevélhez több nap is kell, hogy beszerezzem, na meg lefogadom hogy az ajtó előtt várakoznak a szekrény méretű pasasok. Annyi lehetséges opció van, de mind ugyan oda vezet. Sajnos idő kell, hogy kitaláljak valamit és kimentsem magam ebből a helyzetből.
- Meglepően optimista vagy. - Már csak a kijelentéséből ítélve is. Feltehetőleg ugyan azokban a körökben vagyunk, ezért is érdekes, hogy azt hiszi, hogy élhet ilyen sokáig, mikor a mi fajtánk csak napról napra él.
-Mivel sikerült felkeltenem a figyelmedet? - Érdekelne, hogy mi pontosan az, amivel tényleg felkeltettem. Az, hogy megkapta ezt a melót általam és az érdekli, hogy miért is kell velem foglalkoznia, vagy tényleg csak is én keltettem fel a figyelmét. Jó emberismerőnek hiszem magam és ebből a nőből sok mindent ki tudok nézni, főleg a kétértelmű kijelentései után.
Csak figyelem, ahogy beszél. Egyik fülemen be a másikon pedig ki... Próbálom magam összeszedni, valamivel elő kell drukkolnom.
- Nem, akkor inkább a komolyabbik énemet kapom elő. Én ezért sem szoktam hibázni, arról pedig nem tehetek, hogy mások hibájából is én szívom. - Na jó, ezzel most betalált. Legalább most már tudom, hogy tudja, ezzel is előrébb vagyok.
- Tudod mit? Igazad van. Nagyon rosszul csinálhatom, ha már te is rám találtál, szóval nyugodtan keress csak mást. - Már semmi erőm ahhoz, hogy össze szólalkozzak vele. Inkább beismerem, hogy nem én vagyok a megfelelő ember, csak ne kelljen semmilyen mocskos dologba bele másznom, mert gondolom nem teázgatni akarnak velem továbbra is.
- Esetleg van még valami, vagy tovább szeretnéd rabolni a drága időmet? - Mosolygok rá egy erőltetett műmosollyal, tekintetem rá vándorol a csészére, ami még tele van, mivel egy kortyot sem ittam belőle. Legszívesebben képen önteném vele, de talán lesz még alkalmam rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime24.10.12 18:55

Magamban jóízűt nevetek költői kérdésén. Miből gondolom? Nem gondolom, teljesen biztos vagyok benne, hogy nem kockáztatja meg azt, hogy felkel és csak úgy itt hagy kéje kedve szerint.
R és K még mindig kint vannak, és szinte őrt állnak a bejárattól alig pát méterre leparkolt, feltuningolt fekete BMW mellett. A Ford Rangert kénytelenek voltunk egy kisebbre, kevésbé feltűnőbbre cserélni...
Meg van rá az esélye, hogy ha még egyszer "szökéssel" próbálkozna, már nem ide hoznák vissza, hanem egy olyan helyre vinnék, ahonnan többet nem szabadulna, vagy ha mégis, nem garantálom, hogy megmaradt végtagokkal, vagy egyáltalán élve. Nem tudja még, hogy mikre is vagyok képes, legfőképp akkor, amikor valami nem a terveim szerint alakul, vaaaagy ha feldühítenek, ez a kis szuka pedig a jelek szerint nagyon jól ért ahhoz, hogy hogy hozzon ki másokat a sodrukból. Erre inkább nem is mondok semmit, helyette csak jót mosolygok rajta -azzal a tipikus idegesítő fajtával-, szemeimből pedig egyértelműen kiolvashatja gondolataimat. Ne packázz velem kislány, ne tedd, mert rosszabbat fogsz kapni, mint amit a zsaruktól kapnál!
-Mint mindig. Nincs időm aggodalmaskodni és a dolgok rossz oldalát nézni... - Főleg azért, mert tudom, lehetetlen, hogy bármi is ne úgy alakuljon, ahogy azt én akarom! Tőlem tótágast is állhat, innen akkor sem fog addig elmenni, ameddig engedélyt nem adok neki rá, vagy én meg nem unom ezt az értelmetlen játékot, és nem lépek le hamarabb. Utána már szíve joga lesz lelécelni.
-Mondanám, hogy a két szép szemeddel, de nem szeretném, hogy túlságosan is elbízd magad. - Biccentem oldalra fejem, ahogy alaposabban is fürkészni kezdem azokat a kék szemeket, amiket eddig még úgy igazán meg se néztem magamnak. És lááám, miből maradtam ki! Engem kísértenek a kék szeműek... Nevil is egy perc alatt képes volt elvenni az eszem azzal, hogy a szemembe nézett... Na, de lépjünk is most egy nagyot! Még a végén annyira magukkal ragadnak a gondolatok, hogy képes leszek megpuhulni a kicsikének, ez pedig ugyebár nem a legjobb módszer ebben az esetben.
-Hmm... szóval akkor már próbáltad a "csoportmunkát" is, de csúnyán hoppon maradtál... értem... - Szólalok meg újból. Abból, hogy "mások hibájából is ő szív", nem tudok másra gondolni, csakis arra, hogy az egyik rablás alkalmával egyedül hagyták a társai a helyszínen és pont őt fülelték le... Milyen csúnya.
A beállt, feszült csendben újabb kortyot gurítok le. Pont az utolsót, és pont a szőke "végszavára".
-Oh, eszem ágában sincs! - Húzom fel egyik szemöldökömet, aztán intek a pincérnek, kifizetem a két teát, és felállok, közben észrevétlenül előcsúsztatok egy pici, előre megírt papírt a zsebemből, amin csak ennyi áll: Egy hét múlva Vegasban, este 11-kor a billiárd szalonban. Markomba szorítom a kis fecnit, majd felállok, megigazítgatom szőke "hajam", a blézeremet, blúzom gallérját és dekoltázsát, végezetül fekete szövetnadrágomat is,majd lakkozott, fekete tűsarkúmba elindulok, de Naomi mellett még egy szemvillanásnyi időre megállok, csakis annyira, hogy kellőképp kivágott felsőjébe be tudjam ejteni a papírt.
-Van egy heted dönteni! Óra indul! Tik-tak... - Kacsintok le rá, ha időközben felnézett, aztán elmasírozok mellette, egyenesen ki a BMW-hez, amivel rögtön tovább is hajtunk a srácokkal...

//Köszi Kaméleon, nem sokára újra Vegasban... Wink //
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime29.10.12 0:19

Ha felkelnék, biztos út várna a hálalába. Én pedig élni akarok, de még mennyire, hogy élni! Nem hiába nyeltem már le annyi mindent, amit az élettől kaptam, ez a kis csitri jelenléte csak arra jó, hogy ismét észhez térjek. Sosem élhetek úgy, mint egy normális ember, már soha sem leszek az, aki régen voltam. Bújkálnom kell, másnak kiadnom magam, na meg főleg mások utasításait végezni, ha azt akarom, hogy ne derüljön fény valódi énemre. Már pedig kib@aszottul nem szeretnék egy penész szagú hideg cellában megdögölni, mikor egy kis ügyességgel valamelyik tengerparton is megtehetem, persze majd sok-sok év múlva.
- Jobb lett volna, ha rám sem lett volna időd. - Gunyoros mosollyal a képemen szólalok meg. Bevallom, egyáltalán nem örülök jelenlétének, sem pedig annak, hogy tervei vannak velem, vagyis inkább annak vannak velem tervei akinek dolgozik, de eddig még nem sikerült kiszednem belőle, hogy kiről is van szó pontosan.
- Oh pedig már majdnem azt mertem feltételezni, hogy az eseted vagyok és ezért érdekellek ennyire. - Telt ajkaim közül ejtek k pár provokálásnak szánt szót, talán rákap a csalira talán nem, de őszintén kinézném belőle, hogy van benne annyira kíváncsiság, hogy már a saját nemét is megkívánta. Részemről pedig az élet túl rövid, hogy ne próbáljunk ki mindent.
- Gondolom érthető, hogy ezek után, miért nem szeretnék másokkal együttműködni, mások csak gyengítenek. - Határozottan a szemébe nézek, ahogy hozzá beszélek. Csak egy jó terv kell, amit tökéletesen véghez viszek és már pénz is üti a markomat, ennyire egyszerű az egész, de ott kezdődnek a gondolok, mikor másokkal kell bele vetni magam a buliba, akik hasonlóan önfejűek, mint én, és elrontanak mindent. Nem szólok már semmit, nincs is mondanivalóm számára. Csak figyelem, ahogy felkel az asztaltól, de ahelyett, hogy simán elsétált volna mellettem, meglepetésként kaptam tőle egy kis üzenetet, amit szemtelen módon a felsőmbe ejtett. Bevallom tetszett a vakmerősége, mikor a magassarkúja kopogása már távolabbi volt, csak akkor vettem ki a kis cetlit, hogy megnézzem, mi van rá írva.

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime29.10.12 0:21

Játék vége! Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime25.12.12 2:41

Terra McCarrik

- A majdnem-en van a hangsúly. - Mosolyodtam el újfent. Tényleg tud valamit. Jól vezet a kicsike. Én pedig örülök annak, hogy végre akadt egy igazi vetélytársam, aki jobbnak is bizonyult nálam. Én pedig ez úttal eltekintek a visszavágótól végtére is a jóból is megárt a sok és én még annyi mindent szeretnék csinálni a mai nap folyamán. Annyi beosztást csináltam már, majd csak valahogy elboldogulok a saját időmmel is. Elmondhatom, hogy a legkevésbé sem kellett hagynom magam vagy akár őt. ez egyszerűen így alakult és megérdemelte a győzelmet.
- Természetesen majd ezt is megoldom engedelmeddel. - Bevallom még lövésem sincs, hogy mégis hová fogunk kilyukadni, de van egy olyan érzésem, hogy nem kell majd túl sokáig furikáznunk körbe-körbe ahhoz, hogy egy Bárt vagy kávézót találjunk.
Kedvesen rámosolygok a megszeppent kislányra. Ilyenkor olyan... annyira furcsán érzem magam, de majd elmúlik. Elfojtom.
- Terra, a verseny véget ért a pályán, ne felejtsd el. - Nem árt visszarázódni a sebességkorlátozások világába... még mielőtt jól beszopnánk. Pedig olyan szép volt stop tábla és jelzőlámpák nélkül, túl szép is. Mert azok kellenek, de akkor is olyan jó néha nélkülük száguldozni!
Megindultunk a parkoló felé és ez úttal én álltam ki elsőnek. Furi volt... olyan döcögve haladtunk... Nem kellett padlógázt se nyomni pedig egy hajszálon múlik mindig, egy pillanat az egész. Tizenöt perc és úgy félóra között saccolnám be az utat, mint ahogy sejtettem. Nem csalódtam. A büntetések az egeket verik, de ott iszod le magad ahol csak akarod. Tisza logika. Végül felálltam... ahová tudtam kiszálltam majd megvártam Terra-t és bementünk. A pultnál foglaltunk helyet...
- Nos hát akkor mivel kívánsz ünnepelni? - Fordultam felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime26.12.12 18:51

-Engedelmemmel? Hát...esetleg megengedhetem - mosolygok rá vidáman, poénkodva, elvégre nem tudok sokáig komoly lenni, remélem majd észreveszi, és nem fogom ezzel az őrületbe kergetni. Kíváncsi vagyok hova találja ki hogy menjünk, bár arcáról, és arról hogy kissé eltöpreng sejtem lövése sincs, de annál jobb, én általánosságban, ha nem tudom hova akarok menni, csak lézengek, akkor találom meg a legjobb kis üzleteket, vagy épp bárokat. Így nem is gúnyolom ezzel, jó nevelt kislány vagyok én! A kislányról jut eszembe, aranyos, ahogy félénken elveszi a bukót, nagy átlagban valahogy nem bírom a kölyköket, nekem túl zajosak, na nem mintha én a csend mintaképe volnék, de mégis...kissé hülyén érzem magam, ha beszélnem kell egyet...nem tudom hogy álljak hozzá, most tegyem magam hülyének, és gügyögve beszéljek vele, vagy már elég lenne csak normálisan pár szót váltani velük? Áh...de ez aranyos volt, így aranyosak...
- Tudom, nem szándékozom megbüntettetni magam gyorshajtásért. - mosolygok rá, na igen, nem mintha én ettől úgy bezsongtam volna... bár tény, ez után szarabb lesz még a táblákat is figyelni, na de sebaj! Meg aztán....ha akarok enélkül a kis akció nélkül, ahogy itt nyertem is gyorsan hajtok, utálom a mazsolákat na...
Nyugisan indultam utána a kocsimmal, kíváncsi vagyok megjegyzi-e majd, vagy nem ennyire autó mániás? Fene se tudja, majd ahol kiszállunk kiderül...mert általában a férfiak vagy gúnyosan megjegyzik, honnan, miből telt nekem ilyen kocsira, vagy lelkesen ki akarják próbálni...de a kicsikém nem adom....
Végül kiszállva ott, ahová elértünk az út végén körülnézek, itt nem jártam még.
- Hmm... - gondolkodtam el, a kínálatot is vizslatva, miközben felkászálódtam a bárszékre, jaj de utálom hogy ezek ilyen magasak...bár termetemből kifolyólag, már megtanultam nem ügyetlen csitri módjára felugrani rájuk. - Egy kis vodka, kezdőlöketnek. - döntöm el, majd nézek rá kérdőn, ő mit iszik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime02.01.13 21:50

- Nem fogod megbánni! – Halványan elmosolyodtam, bár elképzelésem sincs arról, hogy most mégis milyen képet vághatok simán idióta vagy csak olyan töprengős? Mert bevallom gőzöm sincs hová fog vezetni a mi kis körutunk, de mint mindig mindent természetesen ezt is megoldom valahogy. Kissé zavartan nézek ki a fejemből, de majd csak kitalálok valamit. Mindig van valahogy, mert úgy még soha sem volt, hogy sehogy ne lett volna.
- Más különben ha erre sor kerülne megkérdőjelezném a valódi győzelmedet. – Pillantottam rá majd féloldalasan elmosolyodtam. Úgy elnéztem azt a kislányt, hogy egyszer-egyszer hátra is tekintettem… Fogalmam sincs, hogy ilyenkor mi van, de olyan jóleső volt. Nem hiszem, hogy meg tudnám magyarázni vagy akár körbe tudnám írni értelmesen ezt az érzést, de talán nem is kell.
- Akkor két dupla vodkát legyen szíves. – Fordultam ismét a pultos felé, aki csak bólintott egyet majd nekiállt, hogy ki töltse a megrendelt italokat. Dupla vodka… Nem mintha nagy piás lennék, de ha arról van szó hát nekem sem kell megmutatni, hogy hogyan is kell inni…
-Kezdőlöket? Nem túl erős kezdés ez? – Meglepetten nézek rá nagy szemekkel, ami még könnyen lehet elismerő tekintet a nap végére, mert hát soha sem lehet tudni és már kezdem azt hinni, hogy még én is tudok kellemesen csalódni.
Ezek után még csak arra volnék kíváncsi egy cseppet, hogy akkor vajon a vodkát még mi tudná méltóképpen követni a sorban? Arra viszont már kevésbé volnék kíváncsi, hogy mi mindent rejtegetne a másnap, ami könyörtelenül utolér bárhogyan és bármeddig is menekülsz előle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime11.01.13 13:46

-Remélem is. - bólintok, bár nem tűnik olyannak, akiben olyan nagyot lehet csalódni, mármint na... leleményesebbnek tűnik, mint az átlag férfiak, vagyis eddig annak tűnt, mert aki ennyire tud vezetni, már rossz ember nem lehet.
- Nahát, kösz... -kacagok fel, és nem veszem magamra, látom ő se sértésből mondta, és én se szándékozok bírsággal hazamenni....
Meglep, hogy ő is vodkával indít, igazából nem azért kezdtem ezzel, mert olyan baromi bika nő típus lennék, aki az asztal alá iszik egy férfit - bár volt rá példa párszor- csak egyszerűen tapasztalat, hogy sört töménnyel, és bort töménnyel nem keverünk.
- Igazából nem, a vodkát bírom, már amennyire, nem egyhamar csap ki. - magyarázom. - A pezsgő bármennyire is nevetséges jobban megüt, mint pár pohárnyi vodka, vagy bárminemű tömény. - nézek rá, de hát ez van, a bubis cuccok a fejembe szállnak mint a fene...
- Miért, te ennyire erősnek tartod ezt kezdésnek? - mosolygok rá. elvégre nem estig szándékozom vele inni, csak annyi ideid, hogy a kis fogadásunk állja, és amennyi ideid el tudunk beszélgetni. Nem szándékozom se leteperni, se szobára vinni a drágát, így pár pohárka se fog megártani, bár így mehetek majd gyalog haza, de azt túlélem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime26.01.13 23:04

- Akkor ebben már is ki tűnsz az átlagból... - És ezt most nem csak azért mondom vagy onnan tudom, mert egy kórházban dolgozom és különben próbálom minél nagyobb ívben elkerülni azt az osztály. Még csak nézni sem bírom azt ami ott megy és arra már végképp nem vagyok kíváncsi, hogy bizonyos személyek hogyan jutottak el odáig, mert hogy nem a saját lábukon az ziher. egyébként meg inkább mondanám, hogy személyes tapasztalatból és a környezeti véleményekre támaszkodva osztom most az észt. Általában nincs nagy küzdelmem a piával és a vodkát is megiszom ha arról van szó, de ugyan akkor ha arról van szó a mosdót, folyosót, utcát is be tudom színezni vele bizonyos mennyiség után. Az valami brutális.
- Egyáltalán nem nevetséges. Nekem is megvannak a magam kis élményei a pezsgővel. - Legalább is én a legkevésbé sem tartom viccesnek a dolgot maximum azt, hogy a pezsgő tényleg sokkal hamarabb kikívánkozik mint a néhány pohár dupla vodka. Ezért sem fogyasztom különösebben...
- Tételezzük fel, hogy nem. De ha már vodkával indítasz akkor miből áll a folytatás? - Csupán csak érdeklődök semmi több. Tényleg érdekel... és ha már így alakultak a dolgok akkor nem volna rossz valamiféle beszélgetést kezdeményezni, kialakítani...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime28.01.13 14:51

-Miért, csak mert bírom a vodkát? - lepődök meg, persze a legtöbb nő általában azért szereti a koktélokat, mert jó az ízük, mégis dob a hangulatukon, és még szupcsinak is tűnik hogy idióta nevekkel illessék az épp kikevert löttyöt. Nem mondom hogy azokat nem szeretem, de ritkán iszom, ha már iszom, normálisat iszok, tudom meddig mehetek el, és hogy mennyit bírok legurítani anélkül hogy színeset ásítanék... Mégis a vodka a whisky és a tequila a három kedvencem, így rendszerint ezekből válogatok.
Bár ha az ő szemszögéből nézem, lehet meglepő, én se dolgoznék szívesen a detoxon, és amúgy se bírom a részegeket, elvégre én se iszom magam soha a sárga földig...na jó ez erős, inkább csak nem szándékosan.
- Nahát! Végre egy ember, aki szintén nem szereti....csoda számba megy manapság... - mosolygok vidáman, elvégre sok mindenki kiröhög, maiért nem bírom a pezsgőt, de végre még egy valaki aki szintén így van ezzel!
Amint kikapom a kis pohárkámmal, és ő is a sajátjával fel is markolom, és felé tartom, koccintsunk már ahogy illik. Majd mielőtt válaszolnék le is gurítom, kis fintorral, de semmi köhögés meg fuldoklás kíséretében.
- Hát gondoltam nem kérek mi mást....nem tudom te hogy vagy vele, de a különböző piákat nem szeretem keverni...de a folytatnám valamivel, akkor az tequila lenne. - mondom, és a pohárral játszok a pulton. - Miért, nálad ha kocsmázni mész mi a kezdő? Sör? - érdeklődöm, na igen beszélgessünk már, ha már így eljöttünk idáig. No meg érdekel is a fickó, nyugis fazonnak tűnik, és normálisnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime01.02.13 21:22

- Mondhatni... és mert nem üt ki hamar. Ez a legtöbb nőről általánosságban nem mondható el. - A nők többsége vagy azért issza mert tényleg szereti, amin mondjuk talán nem kellene meglepődnöm, de azért mégis csak furcsa egy nőről ezt mondani. Akkor van aki azért mert ténylegesen ki akarja ütni magát... és van a harmadik csoport aki nem akarja szét csapatni magát mégis sikerült... többnyire önsajnálatból. Legalább is én ezt veszem észre plusz a személyes tapasztalatok és amit néha végig kell néznem. ezért is örülök néha jobban a saját munkámnak pedig hát azt sem fenékig tejfel és gyomorforgató is, de akkor legalább már a végeredményt tartom szem előtt, ami nem egy szép gyomormosással fog végződni, habnem egy zárójelentéssel és mindenki boldog és nem másnapos.
- Azt nem mondtam, hogy nem szeretem... Ő nem szeret engem. - Feleltem kissé talán szórakozottan. Nekem tényleg nincs semmi problémám a pezsgővel mint itallal, de a gyomromnak annál is inkább. Hát nem bíztuk a véletlenre se a párolgásra. Szinte azonnal kézbe kaptuk a poharat amint kiszolgáltak kettőnket és egy örömittas mosoly kíséretében koccintottam a mai nap győztesével. Hát nem túl szívélyesen üdvözöltem a lefelé tartó vodkát, de azért feltettem a pókerarcot és leküldtem, elvégre szabad napom van vagy mi...
- Nem kockáztatnám meg a dolgot... és ami azt illeti megválogatnám kinek a kezei alá fektessenek... - ez sem volt túl kedves, de én már csak tudom és igazán nem szeretnék egy-egy bosszúszomjas satnya nővér ápolására szorulni.
- Az attól függ mire vagy éppen miért iszom... - Gondolom ez nagyjából érthető is így. Mindig mindennek van valami legbensőbb oka. Az ember nem iszik csak úgy. Legegyszerűbb magyarázat rá vagy valami nem úgy jött össze ahogy szerette volna vagy túl jól is sikerült...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime11.02.13 16:10

- Igen a nők többsége, már ha mondhatom így, nm tud mértéket tartani, avagy nem is akar. - bólintok, elvégre igaza van, így lehet furcsa, hogy én szeretem, és bírom is. - De én az évek során azért megtanultam nem szétcsapni magam, na meg annyira nem is vagyok alkoholvadász típus, néha lecsúszik pár pohár, de meg tudom állni a dolgokat. - vonok vállat nemes egyszerűséggel, de kis mosoly keretében.
- És egyébként mondtad ugye hogy doki vagy, a kórházban hol dolgozol? - érdeklődöm, elvégre azért jöttünk ide, hogy társalogjunk, meg legurítsunk egy két italt, és érdekel is, elvégre ha történik velem valaki, legalább egy embert ismerni fogok abban az istenverte kórházban. Ami nem feltétlen protekció, mégis egy ekkora városban jól jön.
- Ja, így máris reálisabbnak hangzik... - kacagok fel vidáman, vés végül legurítom egy koccintás után az italt, nem kérek rögtön újat, jól esik azért két pohárka közt egy kis pihenés, na meg ugye leinni se akarom magam, hagyom, had dolgozza fel kicsit a szervezetem, vagy legalább nézegesse csak, mi a fenét küldtem le a gyomromba.
- Hát na igen, van pár ápoló ott, akire igen csak ráférne egy szeretetkezelés, vagy csak simán el kéne hajtani...mondjuk meg is értem őket kicsit. - utalok itt a detoxosokra- Elvégre minden nap kikaparni az embereket, főleg azokat akik agresszívak a dolgokból...hát, nem irigylésre méltó, és könnyű egy meló. - jegyzem meg kis fintorral, amikor az agresszív részegeket emlegetem, semelyik részeg nem szép, de az agresszív a lergosszabb...
- Hmm..jogos. - hagyom annyiban végül, totálisan igaza van, most ezt minek ragozni?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime20.02.13 17:26

- Röviden a nők többsége nem tud inni. - Lényegében igaza van és csak hozzácsatoltam az én véleményemet, észrevételemet... nevezze ki hogyan akarja, de attól még ami igaz az igaz is marad akár tetszik akár nem.
- Hát valahol mindenki elkezdi egyszer... - A későbbiekben meg csak is rajta áll, hogy miként folytassa a pályafutását. Egy biztos. én a detoxikálót még soha sem láttam üresnek, viszont nekem a szó szószoros értelmében túl gyomorforgató amit ott művelnek. Szóval, elég sokan belebuknak a dologba.
- A sebészeten. - Nem tettem hozzá, hogy egyelőre én nem titok, hogy nem is szeretném ott viszont látni. Többnyire mindenkinek ezt mondom aki érdeklődik vagy csak simán megkérdezi, szóba jön, stb... de attól még ez így is van. Egyébként sem tartom könnyűnek a munkámat, nem még ha ismerős személyhez van szerencsém. Senkinek sem kívánom azt az érzést. Tehetetlennek érzed magad, hirtelen nem is tudod mit tegyél, hogy mi volna a legkézenfekvőbb... Sokkal idegesebb vagy mint általában!
- Na ugye? - Nevettem fel vele együtt... Tényleg nem tudom mi baja van a gyomromnak a pezsgővel, de egyszerűen nem ér annyit, hogy másnapra használhatatlan állapotba kerüljek. Csakis magamat bosszantanám vele jobban és persze másoknak is ki jutna belőle, de van még valaki aki ehhez nem szokott volna hozzá? Én vagyok az a mindig morcos sebészorvos a kórházban...
- Igen, de szerintem senki fejéhez sem tartottak oda egy magnumot amikor pályát kellett választaniuk... - Tudom, általában a véleményemmel nem szoktam szerénykedni és most sem teszem. Én azért lettem sebész, mert ezt akartam csinálni és mert képesnek éreztem rá magam és az is vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime20.02.13 17:53

-Tömören összefoglalva így is mondhatjuk. - bólintok, és ez a rövid kis összefoglaló, talán még jobb is mint az én okfejtésem. Bár nem kell ragozni, azért a férfiak néha rosszabbak a nőknél...főleg az idősödő réteg, akik még azt hiszik, bírják úgy mint csikókorukban...
- Hát részemről nem akarok tovább fajulni az alkoholistáig, bár ha pisztollyal kényszerítenének se lehetne engem addig rugdosni. - mondom nyugodtan, de meglepő határozottsággal, hiába, nem vagyok se az a típus aki odavan az alkoholért, és azért válik azzá, se az aki elkeseredésében abba fordul, és keres vigaszt. Megjártam már egy-két dolgot, mégsem lettem az, és nem is tervezem. Bár remélem őse néz valami förtelmes prédikátornak, aki csak papol, de kb nem is tartja be. Nem szokásom hazudni.
- Tényleg, Hú...kemény meló lehet. - gyomrom volna hozzá, a vér, meg az esetleges balesetek látványa sosem riasztott, sőt kicsiként kórboncnok akartam lenni, valamelyik sorozat után azt hiszem. De azért tényleg kemény munka...ott egy hiba, és nem csak a munkádnak, de egy életnek is vége lehet.
Azt meg nem fogom most mondani hogy meglátogatom, van elég hegem, nem kell még pár, na meg a tetoválásaim se akarnám összeszabdaltatni...
Örülök, hogy van azért amiben egyet értünk, még ha az csak a pezsgő is, de egy társalgásnál, még ez is pozitív.
- Igen, tudom, de azért mindenkinek betelik a pohár egyszer...még ha álmai, vagy az általa legjobbnak vélt, és választott pályát végzi is, és abban dolgozik...Nekem például néha tele tud lenni a tököm a vendégekkel, ha akármit rajzolok nekik sablon, nem felel meg a tetkós elvárásaiknak... - nézek rá kis mosollyal, nem hinném, hogy ő mindig ilyen higgadt, mint most. Őt is húzta fel már biztos beteg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime20.02.13 19:07

- Hát ezt örömmel, de ha netalán egyszer tényleg sor kerülne rá, azért gondold meg légyszi... - Mosolyogtam rá, mert hát én igazán nem szeretném, hogy valakinek a sors az én szavaimtól függjön és, hogy aztán a bukása az én lelkemen száradjon. Takarékoskodjunk a hellyel. Ugyan is minden egyes úgymond " kudarc " után súlyos önpusztításba kezdek és egyedül csak is magamat tudom okolni a történtekért.
- Igen, az. Legalább is így is mondhatjuk. - Nem könnyű az egyszer biztos, viszont én soha senkivel sem cserélnék egyetlen napra sem. Na jó, persze megfordult már a fejemben, hogy néha emberke képébe vágom és az is előfordult már, hogy meg is tettem, de soha egyszer sem gondoltam igazán komolyan. Vannak azért boldog örömteli pillanatok is, amikor mások arcát látod, a szemébe nézel és érzed, hogy sikerült valami jót tenned, amiért mások igen is megbecsülnek. Amikor valakinek a karod nyújtod és visszahúzod a másik lábát a túlvilágról vagy amikor egy hatéves kislánynak mented meg az anyukáját és könnyes szemekkel köszöni meg... Kemény!
- Nekem átlag tele van... - Ez alatt nem azt kell érteni, hogy idegbeteg vagyok... Nekem akkor jutnak nyugis pillantok az életemben amikor szabad napos vagyok mint ma is.
- Szóval tetoválsz... Valami egyéb? - Hm, nem lehet olyan rossz meló. Mondjuk erre nem volt olyan nehéz rájönni a sajátjait tekintve mégis érdekesnek hangzik és szeretném tudni, hogy van-e még valami hasonló érdekesség az életében amit eddig eltitkolt...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime22.02.13 12:46

-Rendben. - nevetek fel, szoktam én gondolkodni! De rendszerint van hogy az ösztöneim előbb cselekszenek a gondolataim helyett. Na meg most ettől a beszélgetéstől én nem fogok se fejjel menni a falnak, se otthon kuporogni. Kezdem megkedvelni annak ellenére, hogy az orvosokkal mindig is úgy voltam, hogy a legtöbb már csak a pénzért csinálja, és egy x év után utálja már az embereket. Rajta még ez nem látszik - jó persze nem mindegyik olyan szörnyű, de vannak néhányan- és még viccelődni is tud, már bírom!
- Hát, én biztos nem tudnék annyit tanulni érte...a késhez értek, az anatómiát is vágom valamennyire, de ettől még nem lesz valakiből orvosa sebészeten. - magyarázom mire is értettem konkrétan a kemény melót, mert itt a tudásodon múlik sok minden. Na meg aztán az sodorja magával az összes érzelmi katyvaszt, ami azzal jár ha megmentesz valakit, vagy ha épp elveszítesz. Pont. Nem kell túlragozni, valakinek meg, nekem speciel marad a tű, meg az emberek kivarrása. Ettől tisztelem a szakmáját, sőt!
Felnevetek, ez a kijelentés, ahogy ideveti...van stílusa nem mondom! Remélem nem néz idiótának, hogy itt nevetek mellette, de hát ez kész!
- Konkrét megfogalmazás... - mondom még miközben ráz a nevetés, végül csak lecsitítom magam, bár a vigyor ott figyel a képemen. - Mondjuk nem csodálom, irigyelni se irigyellek, de jó látni, hogy attól még itt civilben van humorod.
- Igen, általában a szalonban melózom, meg másodállásban egy sztrip bárban vagyok pincér, vagy pultos, attól függ, épp van-e a pultos bácsi vagy sincs. - tekintetem az övébe mélyed kíváncsian várom a reakcióját, az emberek általában néznek egy nagyot, ha ezt a kettőt meghallják. Egyikről sem épp a tisztességes munka, vagy épp a legális élet jut sokaknak eszébe, annak ellenére, mennyire felfuttatott szalonok is vannak, vagy éppen kulturált, híres bárok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Lobby Bar & Cafe Lobby Bar & Cafe I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Lobby Bar & Cafe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Café from 1870
» Hard Rock Café

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-