welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Biliárd szalon Vote_lcapBiliárd szalon Voting_barBiliárd szalon Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Biliárd szalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime27.10.12 17:02

Biliárd szalon 1040-pool-harbour-biliardszalon-2
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime29.10.12 14:59

Elérkezett hát eme becses nap, amikor is fény derül az igazságra, vagyis arra, hogy Naomi hajlandó lesz-e együtt működni velem annak érdekében, hogy továbbra is képes legyek a bujkálásra.
Bízom benne, hogy eljön és tesz még egy próbát. Okos lány ő, tudja -már csak a múltkori után is-, hogy mire vagyok képes, ha valami nem a terveim szerint alakul. Már pedig, ez a szőke igen csak a terveim közé sorolható! Pontosabban, azóta, miótao először elcsíptem abban a kávézóban. Természetre makacs, mint az öszvér, és roppantul önfejű, ráadásul még a tetejében bizalmatlan is, de hiszem, hogy ha nem szalassza el ezt a mait, akkor még szép kis csapat is lehetünk mi ketten. Ez ugyebár már csakis rajta múlik egyedül. Nagyon remélem, hogy jól döntött a kis kaméleon!
Erre az alkalomra fekete, nagyon sűrű göndör fürtös parókát választottam, hozzá egy piros kis testre simulós koktélruhában, ami pont annyit mutat, amennyi még éppen belefér. Felfog ismerni, én már csak tudom! Elég régóta benne van már a szakmában ahhoz, hogy tudja, mi az álca, és mi a valós. Remélem, hogy az én álruhám elég szembetűnő lesz. Direkt csak neki szól!
Magassarkúmban átlépem a biliárd szalon küszöbét, és mint ahogy arra már számítottam is, a létező összes szempár ámuldozva felém irányul, és nem csak a férfiaké, de még egy-két nőé is! Pedig ha tudnák, hogy mik rejlenek a ruha alatt a harisnyakötőben! Kis naivak... Halálra vannak ítélve, és ők ebből még semmit sem sejtenek! Az "ígéretesebb" férfiaknak és nőknek egy sejtelmes mosolyt küldök, a selejt népnek pedig lesajnáló pillantásokkal sújtom, ahogy odamegyek a pulthoz, és rendelek magamnak egy pohár whiskyt. A pultos megnyalva a száját, alig bír összpontosítani a dolgára. Hol a kirakatba rakott melleimet, hol pedig tüzes szemeimet figyeli.
-Köszi! - Emelem meg végezetül a pultról a kristálypoharat, aztán kicsit megemelem a pasas felé, miközben megnyalom szám szélét és ígéretesen rákacsintok, mire szinte jéggé dermed. Kezemben a poharammal és egy győzedelem ittas mosollyal eliszkolok a pulttól és egyenesen a billiárd asztalokig meg sem állok, ahol aztán leteszem az egyiknek a szélére a poharam egy kory után, majd kezembe veszem az egyik dákót és játszani kezdek, mindeközben sűrűn tekintgetve az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime30.10.12 8:24

Gyorsabban telt el az egy hét, mint ahogy számítottam rá. Már azon kaptam magam, hogy azon a bizonyos reggelre keltem fel, amikor is döntenem kell. Bevallom sosem voltam jó, ha döntésekről volt szó, lefogadom bármit választok az fog lenni a rossz választás. De már csak azért is bele megyek, nem engedi a büszkeségem, hogy megfutamodjak, még úgy sem, hogy fogalmam sincs, hogy miről van szó, hogy mit kell tennem. Már nem tudom számítani, így is a purgatóriumba fogok kerülni, akkor meg már édes mindegy, hogy egy rossz tettel több, vagy kevesebb. Na meg persze érdekel is, hogy mi lenne az, amihez rám van szükségük. Profi munkára, profi kell, nemde? Kötve hiszem, hogy a múltkor bige csak úgy nélkülem megbirkózna a feladattal. Teszek neki egy szívességet és megjelenek, remélve, hogy alaposan meg fogom lepni. Mint mindig, úgy most is nagy odafigyeléssel választottam össze öltözékemet. Számolnom kell azzal a lehetőséggel is, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, mint ahogy elképzelem, ezért most magassarkú cipőmet leváltsa a fekete edzőcipőm. Ez legalább kényelmes és praktikus is, ha menekülésre kerülne a sor. Egy szintén fekete farmernadrágba bújok bele, egy egyszerű kék pólót veszek még magamra, majd végezetül felveszem fekete bőrdzsekimet is, aminek gondtalanul elfér belső zsebében kis kaliberű fegyverem. Pár utolsó simítás után meg is indulok a kívánt helyre. Mikor oda értem nem szív bajoskodtam, egyből kiszúrtam a múltkori pofátlan némbert, határozott léptekkel indultam meg a biliárdasztal felé, ahol magát szórakoztatta. Minkét kezemmel rátámaszkodtam az asztalra, szemeimet végig jártatva a még fent lévő golyókon, aztán még is csak vissza tévedtem a nőre, aki túlságosan is puccba vágta magát.
- Ugye hiányoztam? - Csak már a hatás kedvéért is muszáj volt rákérdeznem. Szememet végig futtattam a termen, túl sokan vannak ahhoz, hogy bármi törvénybe ütközőt tegyen, viszont két menekülési útvonal van innen a fő és a hátsóbejárat. De most nem hiszem, hogy várnának kint azok a kétajtós szekrények megfelelő alakok.
- Miattam igazán nem kellett volna ennyire kiöltöznöd. - Szemtelenül futtatom végig rajta tekintetemet, nem érdekel túlzottan, ha észre veszi, persze ezt nem lehet nem észre venni, de aki így öltözik az arra vágyik, hogy meg is nézzék, hát megkapta!
- Na de nem barátkozni jöttem, szeretném tudni, hogy minek is kellettem, szóval végre elkezdesz csiripelni? - Szörnyű érzés ez a tudatlanság, de reményeim szerint nem is olyan sokára megtudom, hogy mihez szeretnének felhasználni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime01.11.12 16:00

A létező összes bájomat bevetve, haladok végig a pofás kis kocsmán. Az asztaloknál részeg, vagy éppen lerészegedésre gyúró férfiak ücsörögnek, akik -öltözetük, ápolatlanul hajuk, szakálluk és bűzük alapján-, valami pórnép legaljai önkéntes munkából jöhettek. Ezek azok a tipikus törzsvendég kinézetű ötvenes vénemberek, akiknek nincs iskolájuk és csak most, amikor már nagyon szorul a hurok a nyakukon, döbbentek rá arra, hogy itt lenne az ideje annak, hogy valamiből végre el is tartsák magukat és fenntartsák a házukat. Az egyik keresztbeálló szemekkel, foghíjas vigyorral rám vigyorog, szinte már-már levetkőztetve a szemeivel. Minderre csak egy lesajnáló -hiszen most úgy vagyok itt, mint egy úri ribanc, aki nem is érti, hogy hogy hibázhatott akkorát, hogy ide betévedt-, pillantással válaszolok, fejemben elképzelve azt az idilli képet, ahogy kirángatom ezt a részeg bűzlő perverzet az asztal mögül, és addig verem, ameddig ki nem józanodik. Milyen jó is lenne! Csak nem illene a szerepemhez, ami miatt most ezt a parókát és meglehetősen kényelmetlen miniruhát felvettem. A pultnál rendelek magamnak egy whiskyt tisztán, és már sasszézom is tovább a billiárd asztalok felé, hogy ameddig várok a mai vendégemre, valamivel elfoglaljam magam, és be is melegítsek, ha esetleg éles játékra kerülne sor. Néha fel-felpillantok az asztalról az ajtó irányába, hogy lássam, mikor ki jön be, mikor is az egyik ilyen alkalmával szembe találom magam a szőkével. Nem vitte túlzásba a megjelenést, úgy ahogy azt én is tettem ez alkalommal, szándékosan. Mikor mellém lép, nem zavartatom magam, még belövöm a golyókat, aztán önelégült mosollyal arcomon felegyenesedem, megigazítgatva magamon a piros darabot, egy göndör tincset félre söpörve a szememből.
-Muszáj válaszolnom? - Vigyorodom el laposan, aztán egyik kezemet csípőre teszem és kihúzom magam, hogy legyen alkalma megcsodálni ebben a nem mindennapi ruhában. Tetszik az az elismerés, ami a szemeiben csillan a látványomra.
-Reménykedtem, hogy tetszeni fog... - Mérem végig én is őt tetőtől talpig, majd a billiárd asztal szélére tett poharamért nyúlok, hogy kortyolhassak belőle egyet.
-Rendelj valamit, a vendégem vagy... - Kacsintok rá pajkosan, visszagondolva a legutóbbi esetre abban a teaházban. Nem volt hajlandó elfogadni a teát...
-Fogj egy dákót, játék közben mindent elmondok... - Emelem meg szemöldökeimet egy pillanatra, és ha úgy dönt, hogy csatlakozik, megadom neki a kezdés lehetőségét.
-Tudod, mostanában elég... híres lettem az FBI, CIA és a vegasi rendőrség körében is, és... kezdek kifogyni az ötletekből, hogy hogy álcázhatnám még magam, úgy hogy ne kelljen bújkálnom életem végéig... - Nyögöm de csak halkan, szinte már a suttoásnl is halkabban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime02.11.12 0:22

- Nem, bármit is lenne a válaszod, tudom, hogy mennyire epekedve vártad már, hogy ismét lássál. - Tőlem szokásos önelégült mosolyom kúszik karakteres arcomra, szempárommal közben gyanakvóan térképezem fel a terepet, nem akarok ma semmi balhét.
- Nem rossz, de nem rajongok a piros színért. - Ebben a ruhában annyira magára hívogassa a tekinteteket, mint ha rá lenne írva a homlokára, hogy "ide célozz". Kis butus, ha nem akar a figyelem középpontjában lenni, akkor vissza kellene fognia magát és nem mindent kipakolni a kirakatba. A rend őrei is szoktak olykor kikapcsolódni és ilyen helyekre járni, csak aztán nehogy az legyen a veszte, hogy valaki arc alapján felismeri, akkor már hiábavaló a paróka és a többi körítés.
- Megint csak nem élnék az ajánlatoddal. - Se kedvem, sem pedig hangulatom túl sok mindenhez, sőt még az alkohol sem esne jól, persze ebbe az is benne van, hogy nem szokásom nyílt terepen inni, mert sosem tudhatom, hogy mikor van szükség a józan eszemre, ha a dolgok felforrósodnának. Megragadtam egy dákot, és kezdtem. Néztem, ahogyan a golyók cikáztak a zöld anyagon, két golyót is elnyelt a luk, de a fehér is csatlakozott hozzájuk, ezért át is adtam neki a terepet.
- Talán, ha... - Lépek hozzá közel, mondhatni, hogy már a privát szféráját sértem meg, de a mi köreinkben nem igen létezik olyan, hogy privát szféra.
- Esetleg átszabatnád az arcodat, az sok problémádat megoldaná. Viszont kár lenne belekontárkodni vonásaidba. - Emelem fel kezemet, ujjbegyeimmel végig simítva arca vonalán, többi nőhöz képest nekem nem esik nehezemre beismerni mások szépségét, sőt nem fogok irigykedni rá, mert jó a génállománya, mikor nekem sincs semmi okom panaszra.
- Még is mit vársz tőlem? - Pattanok fel a biliárdasztal szélére, egyik lábammal érintve a földet, támaszkodva a dákon.
- Egyáltalán miért nekem mondod el ezeket, mást nem találtál, aki orvosolhatná a problémádat? Na meg, ami a legjobban érdekel, hogy miért is tenném meg azt a szívességet, hogy segítsek? - Szabad kezemmel játszadozok az asztal szélén, körmeimmel türelmetlenül jártatom rajta, halkan kopogva, szinte alig hallatszik a szomszédos asztalánál lévő hangos társaság miatt
.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime02.11.12 12:00

Szemtelen megjegyzése akaratlanul is mosolyt csal az arcomra, ahogy újra és újra szabadon, feltűnően végig futtatom rajta a szemeimet. Nem öltözött ki, sőt, azt is mondhatnám, hogy egyszerű civil göncöt öltött ma magára, ennek ellenére még így is szemrevaló darab, bár a múltkori szende szűz titkárnő imidzs valamiért jobban elnyerte a tetszésemet és vonzóbb is volt, de hát, kell a változatosság.
-Ha egy ici-picit rokonszenvesebb lennél velem szemben, akkor akár még ezt is mondanám. - Vonom fel egyik ívelt szemöldökömet, ahogy sötét íriszeim egy kis "terepszemle" után újra rátalálnak azokra a jeges szemekre, amik hamarosan pofátlanul elszakadnak barnáimtól, és felderítő útra indulnak a testemen. Még ki is húzom magam, hogy megadjam neki azt, amire éppen vágyik, és hogy felfalhasson szemeivel, ami megint csak elégedettséggel tölt el.
-Kezdek kétségbeesni. Ez már a második alkalom, hogy visszautasítasz... - Vetem a szemére csalódottságot tettetve, számat is lefelé görbítve, mintha legalábbis tényleg akkora trauma ért volna azzal, hogy nem akar inni velem. Na, nem veszem a szívemre! Legalább kevesebbet költök, és helyette is iszom... Néha kijár nekem, és ha valami gubanc jönne közbe, R és K rögtön ugranának helyettem is. Míg egyik kezemben a poharam van, addig másik a csípőmön pihen, így figyelem, ahogy belöki a golyókat a helyükre. A fehér golyónál azonban felszisszenek, és megnyalva szám szegletét, szemeimben sejtelmességgel pillantok felé, mikor felemelkedik az asztalról. Kezemet kinyújtom oldalra az asztal felé, hogy letehessem a poharat, amikor észlelem, hogy közelebb lépked hozzám. Kihasználva az alkalmat, hogy csak centiméterek választanak el tőle, beszívom édes, vadító illatát, miközben félmosolyra húzom a számat, figyelve, ahogy ujjával arcomhoz nyúl.
-Ilyen őrültségbe semmiképpen se mennék bele. Félek, hogy elrontanák és már nem találnál ilyen vonzónak... - Szólalok meg halkan suttogva -hiszen ilyen közelségből hiba lenne akárcsak egy kicsit is hangosabb hangnemet megütni-, hangomban némi rejtett cinizmussal, mégis komolyan gondolva minden egyes szót, majd hirtelen eltávolodom tőle -úgy ahogy ő is tőlem-, és fogva a dákót, ránehezedem az asztalra, koncentrálva a golyókra, majd lökök. A fehér golyót -követve Naomi esetét-, újra begurul a lyukba, oda ahova nem kéne. Felegyenesedve figyelem, ahogy össze-vissza cikáznak a fennmaradt golyók, közben fülemet megtölti Naomi hangja. Egyáltalán nincs ínyemre, hogy így visszautasít, és a jelek szerint egyáltalán nem áll szándékába segíteni. Színpadias sóhajjal rakom le kezemből a "botot", és közelítem meg a szőkét, úgy mint ahogy vad szokta becserkészni áldozatát. Két kezem a dákó köré fonódik, amin ő is támaszkodik, és közel hajolok hozzá, annyira, hogy lélegzetvételeimet már a saját bőrén érzékelheti, pontosabban, a nyakán.
-Olyan vagyok ,mint az aranyhal, azzal a különbséggel, hogy nálam csak EGYET lehet kívánni. Szóval? Jól fontold meg... És ne feledd! Cserébe csak a segítségedet kérem. Valamit valamiért... - Pillantok fel nyakáról szemeibe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime03.11.12 4:41

- Talán rokonszenvesebb lennék, ha az első közös kis találkozónkon nem küldtél volna rám, szekrény mérető pasasokat, mert neked beszélgetni volt kedved. - Még mindig nem vagyok hajlandó elfelejteni, hogy a két megtermett férfi körbe vett és választás híján ismét vissza kellett mennem a kávézóba, ahol aztán szépen el kellett trécselnem vele, akármennyire nem akartam. De ez is az én hibám, naiv voltam, hogy azt hittem, hogy senki sem talál rám, túlságosan elbíztam magam, ezért sikerült előttük lebuknom.
- Valakinek azt is kell, nemde? - Nem szándékoztam ünneprontó lenni, de már csak így mennek a dolgok, szokjon hozzá, mert lesz több alkalom is, mikor vissza fogom utasítani, feltéve, hogy ha lesz közös "jövőnk".
- Akkor ezek szerint a nehezebb utat választod, gondolom ez nálad a megszokás hatalma. De egy ilyen lepratelepre túlzás ez a gönc, túl feltűnő vagy benne, bele kellene olvadnod a környezetbe. - Jól néz ki ebben a ruhában, sőt túl jól, de azt még neki is be kell látnia, hogy ezt a darabot nem éppen egy ilyen helyre tervezték. Nem hiába aggattam magamra ilyen hétköznapi ruhákat, nem kérek a kíváncsi szempárokból, bár még is így, ilyen egyszerű rongyban is sokan megnéznek.
- Francba! Egyszer még az áldott jó szívem visz a sírba, de segítek. - Közelgésének és eléggé mély dekoltázsánál hála lehetőségem van arra, hogy kihasználjam mindezt. Francia manikűrt kapott körmeimmel megindulok arca felé, de félúton meggondolom magam. Inkább mutató ujjammal lendülök akcióba. Vigyázva, hogy ne sértsem fel körmömmel bőrét, végig haladok szegycsontján, egészen addig, ameddig lehetőségem van rá a ruha kivágásának hála.
- Viszont, nem ártana most kezdeni, sok mindent meg kell még tanulnod, nekem pedig még sok mindent meg kell tudnom rólad. Szóval akkor jössz, vagy eljátszadozol még a golyókkal? - Engedem el a dákót, -attól nem tartok, hogy eldőlne és hangos csattanással ránk vonná a figyelmet - elvégre ő is fogja. Indulok el a kijárat felé, remélem nem felejti el, hogy én vagyok, aki szívességet tesz számára, ezért jobban jár, ha úgy ugrál ezentúl, ahogy fütyülök, meglehet, hogy akkor talán, de csak talán jóban is lennénk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime03.11.12 10:39

Megjegyzése hallatán laposan elmosolyodom, miközben számtalan gondolat kezd el kavarogni a fejemben. Valamiért nem hiszem el, hogy akkor másképp viszonyult volna hozzám, hiszen nem véletlen küldtem rá R-t és K-t, hogy hozzák vissza. Összeakadt a tekintetünk, és már állt is fel, egyértelműen azért, hogy meneküljön... Tehát, nem, nem vagyok benne olyan biztos, hogy kedve lett volna hozzám, de hát, erőszakkal mindent ellehet érni.
-Le akartál lépni, amikor megláttalak. Nem tehettem mást. Ha akkor nem hozatlak vissza, most se lennénk itt... -Döntöm neki csípőmet a billiárd asztalnak, kezeimet továbbra is összefűzve tartva a melleim alatt, miközben felmerül bennem a soron következő kérdés, hogy vajon miért nem hajlandó akárcsak egy pohárkával is inni velem. Tényleg ennyire megbízhatatlan volnék? Ne féljen, nem fogok mérget tenni a poharába, ameddig nem figyel. Ez nem egy elba*ott, szokványos Argentin szappanopera, aminek minden egyes perce előre kikövetkeztethető még annak számára is, aki nem nézi. Ez a valóélet, amiben -akármennyire is szégyen kimondanom-, de szükségem van a segítségére és az eszére.
-Nem itt lakom. Mondhatjuk azt, hogy csak átutazóban vagyok itt. Nem volt időm arra, hogy átválogassam, hogy mit pakolok be, és mit hagyok... otthon, és... hát... ez is a kezem ügyébe akadt. - Pillantok fel egyenesen szemeit célozva meg íriszeimmel, miközben egy újabb kortyot hörpintek fel, aztán már csak azt figyelem, ahogy a golyók, amiket lökött, kissé rossz helyre érkeznek. Félre sikeredett művelete után én vagyok a soros, ám én sem mondhatnám el magamról, hogy akárcsak egy kicsit is jobban sikeredett volna az egész. Ezért is hagyom a játékot a fenébe, és hogy meggyőzhessem őt a lehetetlenről, megfogom a dákót, amin ő is támaszkodik, így hajolva közel hozzá, már-már behatolva intimszférájába. Próbálkozásom azonban győzelmet arat, én pedig legszívesebben eljárnám az örömtáncot, de vissza kell fognom magam. Lélegzet visszafojtva figyelem, ahogy tökéletesre polírozott körmével finoman megcirógatja a szegycsontomat, egyre lejjebb és lejjebb haladva. Nem követem ujjának útját, helyette csak belülről harapdálva a számat, fürkészem az arcát, ameddig útja végére nem ér.
-Hova megyünk? - Kérdezem a szemeibe nézve, arcomon győzedelem ittas vigyorral, aztán csak megindulok utána, a pultra útközben kicsapok valamennyi összeget, és szorosan a nyomában maradva követem őt.
-Ne becsülj alá! 18 évesen már politikusokat gyilkoltam... - Kapom el a csuklóját a kijáratnál, közel hajolva a füléhez, hogy más ne hallhassa.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime03.11.12 11:34

- Tudod nekem eléggé jó volt eddig nélküled is. Még is, hogy a francba találtál rám? Na meg hányan tudhassák még rajtad kívül, hogy itt vagyok Vegasban? Vannak olyanok, akiknek jobban szükségük lenne rám, és azoknak nem számít, hogy milyen eszközhöz kell folyamodniuk, hogy megszerezzenek. - Meglehet, hogy el sem tudom képzelni, hogy mekkora bajban lehetek, elvégre eléggé nagy hírnevem van az alvilági életben, de azóta, mióta rosszul sült el a bankrablás, próbálom meghúzni magam és kiesebb ügyekkel foglalkozni, mikor már eléggé megcsappan a zsebpénzem. Lassan esedékes lenne egy nagy bulit csapni, de nem tudom, hogy mennyire lehetséges úgy, hogy tudják, hogy milyen hobbim is van és nem hiszem, hogy a nyakamon ezzel a nővel - akinek még mellékesen a nevét sem tudom - sokra mennék. De talán betanítható.
- Ezek után kíváncsi lennék a többi göncödre is, mi akadt még a kezed ügyébe, talán egy búvárruha is? - Nem minden napi darabban kápráztat el jelen pillanatban az tény, de csak nem bírtam ki, hogy ne legyek egy kissé cinikus vele. Hm, még egy búvárruhában is szívesen szemügyre venném, ami rátapad a testére, kiemelve idomait. Aztán gondolva egyet, kezem felfedező útra indult el rajta, de még az előtt abba hagytam, mielőtt még igazán bele tudtam volna lendülni. Talán majd máskor...
- Arra a helyre, ahol végre tanulhatsz is valamit. - Elégedetten elmosolyodok, mikor hallom cipője kopogását a nyomomban. Szeretem mikor én irányíthatok, de mosolyom gyorsan lefagy az arcomról, mikor megérzem csuklóm köré font ujjait.
- Na és miben? Báli ruhában? - Felhúzott szemöldökkel meredek rá, kezemet nem mozdítva, várva, hogy mikor enged el végre magától, mert ezzel a kis magánszámmal mindkettőnk idejét pazarolja.
- Ha befejezted, talán mehetnénk tovább, tudhatnád, hogy milyen drága az idő. - Az én időm az nagyon drága, de hogy az övé is az lenne? Majd kiderül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime03.11.12 12:38

Felvont szemöldökökkel hallgatom végig kissé felháborodottnak tűnő mondandóját, ami mögött talán némi igazság is lapul, azt mindenesetre nagyon mellbe vágó érzés volt hallani pont ettől a kis fruskától, hogy eddig nélkülem is tökéletesen jól elvolt. Neki kéne hálásnak lennie azért, hogy akkor, és ott a kávézónál nem intéztettem el R-el és K-val, pedig simán megtehettem volna. Örökre befogták volna a száját egy röpke perc alatt, abban nem kételkedem!
-Ugyan, kérlek! Ne akard, hogy összeomoljon a lelki békém! - Vetem a szemére színészkedve, egy cseppet sem gondolva komolyan azt, amit az imént is a fejemhez vágott. Nem hatott meg vele túlságosan. Még mindig csak egy csettintésembe kerül, és a pisztolycső máris a torkában van...
-Vigyázz a szádra, még véletlenül ráülök, vagy belelépek... - Hívom fel a figyelmét egy gyanús vigyorral képemen, hogy tisztában legyen vele, velem nem tanácsos packázni. Nem lesz túl jó és szépe vége annak, ha felhúz. Most még egész nyugodt vagyok, de ki tudja, hogy mi lesz később? Vagy törött csontokkal fog távozni, vagy hullazsákban.
-Nem szeretem, irritálja a bőröm... - Közlöm vele, mindvégig állva a tekintetét. Hangom legalább annyira csöpög a gúnytól és cinizmustól, mint amennyire az övé is.
Hiába, azt hiszem, hogy erre szokták mondani, hogy kölcsönkenyér visszajár!
Körmének hegye mindeközben lágyan cirógatja a bőrömet. Már-már kezdeném élvezni a helyzetet, de még idő előtt abba hagyja, mire átkozni kezdem, persze csak szépen, csendbe, magamba téve mindezt. Valamilyen ponton viszont kénytelen vagyok igazat adni neki. Nem szórakozásból kerestem föl, és ha már elértem, hogy az legyen, amit akarok, nem hagyhatom, hogy elússzon ez a nagyszerű, adott lehetőség. Főleg, hogy egyenesen Tim tanácsolta ezt a csajt. Nyilván tudhat valamit, amit nekem ez alatt a négy év alatt nem sikerült kitapasztalnom...
-Remélem, hogy ez nem valami átba*ás! - Említem még meg neki utoljára, mielőtt végleg elhagyhatnánk ezt a lepukkant helyet.
-Nem, de figyelmeztetlek, abban is ugyanolyan jól célzok, mint civilben... - Hangomba szorult némi fenyegető él, ahogy a füléhez hajolva belesúgok egy-két szót. Ezt követően pedig, mintha semmi sem történt volna, kezem elengedi csuklóját, hogy egymás mellett haladva kiléphessünk az utcára.
-Messze van? - Érdeklődöm kissé ridegen, közömbösen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime05.11.12 6:04

Eléggé feltűnő látvány vagyunk egyenként is, de így hogy ketten jelentünk meg egy ilyen igénytelennek mondható helyen még szép, az izzatáságszagú trehány népség figyelmét felkeltettük. Tény, hogy zavar ez a sok kíváncsian néző szempár, de megpróbálok úgy tenni, mint ha nem is venném észre, hogy már gondolatban azt latolgassák, hogy milyen bugyi van rajtam, vagy talán nincs is rajtam? Ők biztosan nem fogják ezt megtudni.
- Neked olyan is van? - Meglepetten nézek rá, most nem játszottam rá, tényleg meglepett ezzel, tuti, hogy hazudik. Nem bízok benne, na de még mennyire, hogy nem! Olyannak nézem, aki mérgében bele köpne a kávémba, vagy ennél sokkal rosszabbat is feltételezek róla. Nálam a bizalmat ki kell érdemelni és nem indított túl jól. Még szerencse, hogy nem leszünk puszi pajtások, megtanultam már, hogy abból semmi jó sem származik, ha keverem az üzletet a magánélettel.
- Hm, ez nagyon izgatónak hangzik. - Színház az egész világ, én pedig jól szeretném alakítani a szerepemet, ezért végig nyalok felső ajkamon, sőt közben végig húzom saját mellemen kezemet, ennyit arról, hogy nem fogok feltűnősködni. De nem bírtam ki, hogy ne csapjak le egy ekkora magas labdát.
- Nagy kár, pedig megnéztem volna, hogy feszül rajtad. - Mindeddig csak csipkelődtem vele, de most akármennyire is hihetetlennek tűnik, igazat mondtam. Tényleg izgassa a fantáziámat, hogy hogyan állna rajta egy olyan testhez simuló gönc, de az még jobban érdekelne, hogy milyen lehet nélküle. Teljesen meztelenül, védtelenül. Lefogadom akkor is megmaradna a nagy szája, ahelyett, hogy behódolva dorombolna.
- Akármennyire hihetetlen lehet számodra de nem az, sőt nem terveztelek átbaszni, inkább csak meg. - Hatalmas mosollyal a képemen közlöm neki szándékaimat, az pedig csak rajta fog múlti, hogy innentől mi lesz. Mert tőlem kedve szerint moroghat, de annak sokkal jobban örülnék, ha inkább dorombolna.
- Remek, egyre több dolgot tudhatok meg rólad. - Nem szokásom személyeskedni, de ő még is csak azt a kicsiny csoportot fogja képezni, ahol nincs más választásom. Ahogy elengedte a kezemet úgy lépek ki vele az utcára. Fellélegeztem, hogy megszabadultam attól a hely hangulatától, na meg persze dohos szagától.
- Nézőpont kérdése. - Tényleg nincs vesztegetni való időnk, még ha romantikus is lett volna az esteli séta vele, inkább megragadtam kezénél fogva, leintettem egy taxit és már landoltunk is mindketten az taxi hátsó ülésén. Benyögtem a sofőrnek a jelenlegi lakcímemet, mert igen, éppenséggel hozzám tartunk.
- Tedd meg nekem azt a szívességet, hogy csendben maradsz. - Elindul a taxi, fejemet pedig az ablak üvegnek döntöm, szeretném kicsit pihentetni a számat, mert úgy hiszem nem is olyan sokára egy hosszas beszélgetés fog rám várni, vagy inkább egy kiselőadás, ha jobban tetszik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime05.11.12 19:14

-Furcsa, hogy eddig még nem tűnt fel, hogy milyen csupaszív ember vagyok... - Intézem Naomi felé a szavaimat egy bárgyú vigyorral, ami nagyjából teljesen az ellenkezője annak, amit az imént is állítottam. Csupaszív ember? Cöhh ugyan már! Ha csak egy kis érzelmet is táplálsz valaki, vagy valami iránt, máris halott ember vagy. Nem hagyhatod, hogy az érzelmeid legyenek azok, amik befolyásolnak. Egy rossz döntés miattuk, és nincs menekvés, az ellenség máris becserkészett. Csupaszív? Na, ne röhögtess Terézanya! Az iménti megszólalásomat -amivel egyértelműen arra akartam célozni, hogy jó lenne, ha befogná a száját, és abba hagyná ezeket a nem mellesleg gyenge sértegetéseit-, úgy tűnik, hogy ő nem vette annyira komolyan, mint ahogy mondtam és gondoltam is őket. Ha most nem lenne rajtam ilyen mindent leleplező ruha, biztos, hogy nem fognám vissza magam, és itt helyben, mindenki szeme láttára rúgnám szájba, hogy elhiggye, nem vagyok szájhős, ha a szájába kell lépnem, megteszem, báááár... tény, hogy az mind a kettőnknek élvezetesebb lenne, ha inkább az ülést választanám, de hát, részletkérdés... Mindenesetre, vélemény kinyilvánítására pajkosan elvigyorodom, ahogy megtámaszkodom a dákó másik oldalán.
-Jobban szeretem a csipkés tangákat, melltartókat és harisnyakötőket... - Kacsintok rá, ismét megnyalva szám szegletét, ahogy végig nézek rajta, és elképzelem, hogy vajon most mit viselhet a ruha alatt. Már, ha egyáltalán van alatt bármi is...
-Óóó... ahhoz nekem is lesz egy-két szavam, hidd csak el! - Vonogatom meg szemöldökeimet. Igazából, ezzel most aztán tényleg meglepett. Nem is a szavaival, és a céljával, hanem azzal, hogy mindezt milyen vakmerően mondta. Látszik rajta, hogy ő nem csak hitegeti az embert, hanem meg is teszi, amit ígér... Mindenesetre, szeretném, ha kicsit megcsappanna az egója.
-Úgy érted, hogy egyre több olyan dolgot, amiket én is hajlandó leszek elmondani neked. - Javítom ki jól értelmezhetően, amikor már az ajtóban tartunk és átlépjük a küszöböt. Remélem, hogy nem valami vallató központba visz, mert annak nagyon rossz vége lesz. Miközben ezen gondolkozom, Naomi leint nekünk egy taxit, amibe beszállva, már mondja is a címet. Nem ismerős, egyáltalán.
-Ahogy akarod... - Vonok vállat semmitmondóan, aztán egy perc se telik el, egyik kezem máris akcióba lendül, és megközelíti a combját. Azt nem mondta, hogy kötözzem is le a kezeimet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime08.11.12 5:04

Meggondoltságból inkább erre már nem is mondok semmit. Ki tudja, hogy mi igaz és, hogy mi nem abból, amit állít, mert személy szerint jó magam is tudom, hogy nem minden az, aminek tűnik. Meglehet, hogy a rideg és akaratos külseje mögött, tényleg egy csupa szív, törékeny nő lakozik. De inkább senkiről sem feltételezek semmit, nehogy még a végén pofára essek, nem az a fajta vagyok, aki másokban megbízna, pláne úgy, hogy alig pár szót beszélt még a másik féllel és az sem volt túl szívélyes.
- Valószínűleg jobb összképet is nyújtanál, azokban a ruhadarabokban. - Szemrebbenés nélkül nézek bele szempárjába. Amúgy is a búvarruha túl sok mindent takart volna, mellékesen a falatnyi fehérneműk is sokat takarnak, ha azt vesszük számításba, hogy engem pont az érdekel, ami elfedés alatt van.
- Hm, inkább nem, nem is tudnék neked hinni. - Bár már az első pillanattól kezdve tudom róla, hogy nem képes csak úgy a dolgok felett szemet hunyni, szóval már alig várom a legközelebbi zseniális felszólalását. Mert az már biztos, hogy ezt sem fogja csak úgy szó nélkül hagyni, már csak a büszkesége végett, de neki legalább van mire büszkének lennie, nem mint a többi szánalmas féreggel, akikkel eddig találkoztam és hasonló módon felhúzott orral tekingettek rá, mint ha bármikor felettem állhatnának.
- Oh persze, hogy úgy. Más választásod kötve hiszem, hogy van, elvégre te akartál velem együtt dolgozni. - Nehogy a végén a kicsike saját csapdája áldozata legyen. Megindul az autó, lábaimat egymás mellé, szépen párhuzamosan helyezem, térdeimmel érintve az előttem lévő sofőr ülését. Nem foglalkozok a mellettem elhelyezkedő nővel, - akivel még sok bajom lehet - nézek ki az ablakon, figyelve a gyorsan száguldozó rikítóan villogó hirdetőtáblákat. Gondolatban rég messze jártam. Combomra terelődött tekintetem, amit szégyentelenül kezdett el simogatni, hosszú, kecses ujjaival. Kedvemre volt az efféle bánásmód, de inkább rácsúsztattam kezem kezére, hogy finoman megfogva kézfejét áttegyem tulajdon combjára.
- Na de drágám, türtőztesd magad! - Már csak a hatás kedvéért is rájátszok. Sejtelmes vigyorom ott virított eddig is arcomon, de kénytelen voltam felnevetni, mikor a taxi sofőr kíváncsi szempárját véltem felfedezni a visszapillantó tükörben, ahogy minket pásztáz.
- Jobb lenne, ha az utat figyelné ennyire lelkesen. - Keményen, ellentmondást nem tűrve szólok hozzá, ami hatásosnak bizonyul, mert kikerekedett szemekkel vissza tért figyelni a két sávos utat. Pár szótlan perc után a kívánt címre érkeztünk, fizettem, kiszálltam, megvártam ameddig a hölgyike is kikecmereg az autóból, hogy megkezdjük az igazi élménykirándulásunkat. Kap egy gyors talpalót, talán van annyi esze, hogy meg is fogadja tanácsaimat.
- Tudod, ha már ennyire össze melegedtünk, akkor talán azt is megmondhatnád, hogy hogyan szólítsalak. - Persze tudnám hogyan hívni, de nem hiszem, hogy az neki annyira tetszene, mint nekem. Abban pedig egy percig sem kételkedek, hogy valami álnevet fog megadni, elvégre a mi fajtánknak nem szokása az igazi nevével bemutatkozni. Ha követte a példámat és kiszállt az autóból, akkor elindulok, feltételezve, hogy majd utánam jön.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime10.11.12 9:25

Ahhoz képest, hogy milyen elcseszetten indult a mi kettőnk kis ismerkedése, egész nagyot sikerült előre lépnünk. Hiába, mindig légy jóba az ellenségeddel! Muszáj behódolnom, ha el akarom érni a célomat, amihez sajnos -akármennyire is nem szívlelem a gondolatot-, Naomira is szükségem van. Soha nem hittem, hogy egyszer majd arra lesz szükségem, hogy más földönfutóvá vált embertől kell majd segítséget kérnem.
-Szóval tetszem neked! - Nem kérdés volt, kijelentés. Kár volna tagadnia. Abból, ahogy levetkőztet a szemeivel, és amilyen őszinte megjegyzéseket tesz, a hülye is könnyen rá jönne, hogy mik a mocskos kis szándékai, amikbe nyugodt szívvel belemennék, és már biztos, hogy nem egymás szavainak a kiforgatásánál tartanánk, ha egy kicsit is jobban bíznék benne. Ki tudja, hogy milyen módszerekkel dolgozik? Soron következő megjegyzését teljesen figyelmen kívül hagyva hagyom, hogy elússzon előttem a levegőbe. Nem tudja, hogy miből fog kimaradni, de előbb-utóbb úgyis rá fog jönni. Nem fogok könyörögni neki, én is tudom türtőztetni magamat, a vágyaimat. Jó nagy pofára esésben lesz részed kisanyám pillanatokon belül!
-Lehet még egyszer át kellett volna gondolnom... - Nyögöm unottan, mellé meg is forgatva a szemeimet, ahogy kifelé tartunk. Hamarosan azonban már egy taxiban találjuk magunkat, ahol csendre utasít. És, ha már itt tartunk... Eljött az én időm, hogy kihasználjam a "szám helyett inkább a kezem jár" lehetőséget. A közénk beállt hosszas csendben megragadom az alkalmat, hogy ízelítőt adjak neki. Kezemet meg is indítom lába felé, végig csúsztatva azokon a roppantul formás, feszes combokon, tovább azonban már nem engedi, hogy jussak, helyette csak visszautasítóan lelöki a kezem magáról.
-Te mondtad... - Vágom rá egy kissé sértetten. Nem sűrűn utasítanak vissza. Nyilván oka van. A sofőr szemfülessége nekem is feltűnik rögtön, és miközben Naomi beszél hozzá, én a visszapillantó tükörbe visszatükröződő szemeibe fúrom a tekintetemet. Elégedett mosoly az, amivel nyugtázom, hogy szófogadó kutyaként immáron újra a vezetésre koncentrál, aminek meg is születik az eredménye, még pedig azzal, hogy hamarosan már a megadott cím előtt találjuk magunkat. A taxit Naomi után hagyom el, és még mielőtt bármerre is mozdulhatnánk, elkapom a csuklóját, ezzel megállásra kényszerítve, közben azért egy gyors pillanatra végig pásztázom a környéket, gyanús arcok után kutatva.
-Szerettem volna, ha kitalálod, de aztán rájöttem, hogy nem hívhat mindenki úgy, ahogy az neki tetszik, szóval, nincs más választásom... - Súgom a válla fölött a fülébe, miközben játékosan füle mögé simítok egy hajtincset.
-Jasmine... - Suttogom, továbbra sem tágítva, számmal érintve fülcimpáját, majd mintha mi sem történt volna, hirtelenjében elengedem, és kezeimet összefűzve a melleim alatt, várok valamiféle vezényszóra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime15.11.12 2:44

Tény, hogy nem vetem meg a női nemet sem, főleg ha ilyen hátsóval van megáldva, mint neki is van. Már-már hallom, hogy azért könyörög, hogy markoljak bele, erős a csábítás, fantáziámat csillapítva még is ellent állok saját vágyaimnak, egyelőre. Néha még magamat is képes vagyok meglepni, hogy mennyi önuralommal vagyok megáldva. Elképesztő, most is csak szavakban kóstolgassuk egymást, ahelyett, hogy kapcsolatunk átlépje a munka viszont. Mindig is szerettem a határokat feszegetni, de főleg átlépni.
- Fogjuk rá. - Szólalok meg rideg hangnemben, még csak az hiányzik, hogy elbízza magát, nem nem! Szeretem ha mások kételyek között tengődnek. Na meg persze a hiúságom sem engedi, hogy őszintén bevalljak neki bármit is, na meg én meg az őszinteség...
- Késő bánat édesem, most már nincs vissza út. - Szemtelenül elmosolyodok, már-már élvezem a kialakult helyzetet, hogy szüksége van rám és én olyat tudok, amire neki szüksége van! Oh hát persze, hogy értem én, rám van szüksége a túléléshez. Párszor már csináltam ilyet, hozzám hasonló körözött személlyel, akik túlságosan féltették a cuki kis pofijukat, hogy szike alá feküdjenek. Valahogy meg tudom érteni, én sem feküdtem és nem is fogok egy műtőasztalra, hogy aztán egy teljesen más arc nézzen vissza a tükörből.
- Tudom, hogy csak is rám vágysz, de ezzel még várnod kell. - Már csak azért is csinálom a műsort, mert szeretek másokat megbotránkoztatni és a sofőr eléggé vevő a dologra. Gondolom fantáziájában már rég ott járhat, hogyan esünk előtte egymásnak a hátsó ülésen, de ebből nem eszik! Ha egymásnak is feszülnénk, nem itt, előtte. Kiszállva a taxiból, kővé meredek, ahogy elkapja csuklómat. Az a meleg lehelete, szinte már perzseli bőrömet, de veszettül élvezem. Telt ajkaim mosolyra húzódnak, megtört a jég és egy névvel lettem gazdagabb. Elengedett! Nagy hiba volt. Egy pillanat alatt fordulok fel, elkapva már szorítom is testemmel neki hátát a falnak.
- Jasmine, megígéred, hogy jól fogsz viselkedni? - Suttogom, ahogy fülemben hallom szívem lüktetését, teljesen felpörögtem, ahogy az adrenalin löket uralma alá vette testemet. Annyira közel vagyok hozzá, testemmel hozzá simulva, melleink összepréselődve, ajkammal majdnem érintve ajkát, pár milliméter van közöttünk, még sem teszem semmit, türelmesen várok, kezemmel támasztva magam a falnak, sarokba szorítva ezt a tüneményt.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime18.11.12 18:54

zene Wink

A kérdésemre kapott válasz nem pont az, amire én is számítottam. Ettől a rideg hangnemtől pedig egyszerűen kiráz a hideg. Ha nem lennénk ilyen tömeges helyen, és nem lennék kíváncsi arra, hogy az élet más, egyéb területein hogyan is teljesít, lehet már rég a torkába állítottam volna a késemet. Inkább akkor magamtól keresek valami megoldást arra, hogy hogy tudnék a legtovább védett és leleplezetlen maradni a rend őreivel szemben, minthogy egy ilyen kis heves vérmérsékletű, kiszámíthatatlan szőke szuka adjon nekem tanácsokat, amik aztán vagy bejönnek, vagy éppen ellenkezőleg, csak a vesztemet okozzák. Újra végig mérem mielőtt még elhelyezhetné gömbölyded, csinos kis popsiját a taxi ülésén.
-Ha akarom még lehet! - Eszembe sincs pont most abba hagyni ezt a hatalmi játszmát! Ahhoz túl izgató, és már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi is lehet mindennek a vége. Egy biztos, nem fogom hagyni, hogy egy ilyen kis zsebtolvajjal szemben alul maradjak, történjék bármi. Ahhoz túl büszke és hiú vagyok. A kocsiban a combjának finom, óvatos cirógatásával elérkezek utolsó próbálkozásomhoz, amit ismét visszautasításra lel. Ez pedig végleg színültig tölti nálam a poharat.
-Nem, sajnos mostanra már kiábrándultam belőled! Azt hittem, hogy merészebb vagy, de hát... tévedni emberi dolog... - Vonok vállat könnyelműen, mindvégig teljesen közömbös, egy cseppet sértett hangnemet használva, ahogy arrébb húzódom tőle a kocsiban, és kifelé bámulok az ablakon. Ahogy közeledünk célunkhoz, úgy válik egyre ismeretlenebbé ez az egész hely. A kocsiból csak megfontoltan szállok ki. Első dolog, hogy szemeimmel alaposan körbepásztázzam az ismeretlen környéket. Remélem, hogy nem a vesztőhelyemre visz. Akkor nagyon megfogja bánni! Ahogy átérünk az út túloldalára, és kapom a kérdést a nevemmel illetően, nem bírom ki, hogy ne kerüljek újra közelebb hozzá. Szeretnék egy kicsit játszani vele, az idegeivel. Tudni akarom, hogy meddig bírja magát türtőztetni. Közel hajolok a füléhez, miközben a nevemet belesuttogom. Közben még arra is marad egy kis időm, hogy eljátszadozzak a hajával. A csuklóját csak az utolsó szó után engedem el. És lám! Mik történnek? Akaratlanul felnyögök, ahogy váratlanul a falhoz taszít, egész testével hozzám dörzsölődve, ajkaimtól pár centire beszélve.
-Nem erősségem jónak lenni. - Hunyom be a szemeimet ahogy a válaszomat lehelem, majd megnyalom a számat, és mielőtt eltávolodhatna, egyik kezemmel belemarkolok, keményen és erősen a szőke, dús fürtökbe, így rántva magamhoz vissza, alsó ajkamat végig húzva száján.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime22.11.12 13:09

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime24.11.12 15:57

Chelsea


Végre kezd besötétedni, ami nem jelent mást, minthogy lehet élni a káros szenvedélyeknek. Ennek érdekében a biliárd szalonba látogattam el. Mivel szűkölködöm, ezért taxi helyett a 16:30-asi stoppal érkeztem Winchesterbe. Fekete bőrkabátban, neccharisnyában, a kabát alatt egy kihívó kék ruhában és a bakancsomban lépek be a szalon ajtaján. A tekinteteket meg is kaptam abban a pillanatban, de ez most nem zavar. A pulthoz lépek, kipakolom a zsebemből a cigit, a gyújtómat, a pénztárcám, és egy csomag papírzsebkendőt. A kabátomat pedig egy közelben levő fogasra akasztom.
Kicsit megfáztam a napokban, ezért is jöttem alkohollal kúrálni magamat. Leülök a sankhoz, és a csapostól első nekifutásra rendelek egy sört. A sör minden jó estének a kezdete. Páran biliárdoznak, de még nincs kedvem hozzáfogni a kihívásokhoz. Erőt kell szednem még magamon. Nem látok ismerős arcokat, ezért sem tudok dönteni melyik biliárdasztalhoz lépjek oda. Még iszogatok a pultnál, egy cigi mellett, s közben meggondolom kit próbáljak meg lealázni.
Mellettem ül egy fickó, aki érdekesen néz rám, biztosan az orromból kilógó piercing teszi, vagy kitudja. Ha belémöt rosszuljár.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime24.11.12 16:26

Carry

Nem hiszem el, hogy végre hétvége van, pedig nem ártana elhinnem, mert az utcán bolyongva már most mindenhonnan hangos zene szól. Elégedetten mosolyogva sétálok végig az utcán, kiélvezve a megvető, vagy éppenséggel az elismerő pillantásokat, ahogyan fekete miniszoknyám alol igen csak kivillannak combaim, azzal együtt persze a harisnyakötőm is. Valahogy ma nem vittem túlzásaba az öltözködést, mert felülre is csak egy lenge V kívágású pólót vettem fel. Magasarkú térdig érő csizmám csak úgy kopogott a járdalapon lépteim nyomán, miközben úton voltam az egyik törzshelyemhez, ahol már jól ismernek. Nem finomkodva hangosan csapom be magam mögött a szalon ajtaját, ezzel is jelezve jelenlétemet, bár nem hinném, hogy akadna olyan személy, akinek nem tűnnék fel ezzel az extra kínézetemmel. Oda lépve a pultoz foglalok helyet, rákacsintva a pultós pasara kezdem a szokásos flörtölésemet. De nálam azt a kategóriát sem éri el, hogy tíz dupla vodka után, akár bottal is megpiszáljam, nem vagyok prűd, mindössze nem az esetem és inkább ma sokkal inkább tölteném valami erős ital társaságában az estémet, mint sem vele.
- Kezdésnek jöhet a szokásos. - Játékosan alsó ajkamat megnyalva szólaltam meg, alig telt el pár másodperc és már koppant is a pohár alja a pulton az italommal. Egy mozdulat és már ki is végeztem a pohár tartalmát.
- Még egyet! - Ameddig várok, oldalra fordulok, mert akármennyire nem akartam figyelembe venni a tőlem nem is olyan távol lévő kékséget, csak nem bírtam ki, hogy ne szólítsam meg.
- Mióta jött ismét divatba a kék szín? - Szólok oda hozzá kissé felegmán, az ismerlen lányhoz, mert biztosan nem láttam még erre, elvégre ezen a környéken minden fontos embert ismerek és feltűnt volna ez a kékség.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime24.11.12 16:46

A cigimet megállás nélkül a számnál tartom. Most nagyon jól esik. A söröm is már kezd fogyni, de ismerem a mondást miszerint az én italom nem félig üres, hanem félig tele van. Gúnyos mosollyal nézem az embereket. Az egyik asztalnál egy kezdő játszik, eléggé szerencsétlenkedik. De azért nem ítélem el, hisz én is így kezdtem még gyerekkoromban...
Szórakozottságomat, egy ajtócsapás, és magassarkú kopogás zavarja meg. Nem nézek oda, valahogy sejtem, hogy a pulthoz vezet az uta. Mikor megláttam, meglepődtem,... még egy ilyen személy, aki van olyan kíhívó mint én, nem is rossz. Beleszívok a cigimbe, rátekintve felé fújom a füstöt, és fürkésző szemekkel nézek végig rajta. Csini csizma. Több figyelmet nem szentelek rá, visszatérek a pia és a cigi társaságában. Valahogy most jobban leköti a figyelmemet, mint egy csaj a pultnál. Nem vagyok férfi, ezért leszarom.
Érzem a tekintetét magamon, nem tudom minek figyel, de ha neki jólesik, csak nyugodtan. Végül meg is szólal,...
- Amióta én divatba hoztam... - Alig hallható hanggal válaszolok. Többet nem is mondok, egyenlőre. Elnyomom a cigimet, a sörösüveget a számhoz emelem, és egy ideig ott is tartom. Szinte már el is fogyott. A söröm után persze majd rátérek egy kicsit töményebb italra is. Intek is a pultosnak. Mikor már el tud szabadulni a kis kurva karmai közül, rendelek tőle egy dupla vodkát citrommal.
- Szerintem eltévesztetted a házszámot,... a sarok nem itt található. - Pillantok a lányra, majd ismét a biliárdozókat kezdem el figyelni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime24.11.12 17:11

Kényelmesen foglalok helyet a pultnál lévő széken, könyökeimmel megtámaszkodva az asztallapon. Kacéran nézve a zavarban lévő pasast, akinek még nem sikerült megjegyeznem a nevét az itt töltött hosszú hónapok alatt, valahogy annyira nem foglalkoztat, hogy hogy nevezzem, ameddig gyorsan kiszolgál. Arra pedig nincs is panasz, mert mint mindig úgy most is gyorsan megkaptam a kért italt. Még a következő kört várom, oda szólok a kék hajú csajhoz, aki látszólag hasonlít rám, csak éppen a színekben eltérő az ízlésűnk.
- Ez jó, már majdnem vicces volt. - Cinikusan halkan felnevetek. Tetszik, van a kicsikének önbizalma, csak nem az én területemen kellene próbálgatnia. De már koppan is a következő pohár a pulton, rutin mozdulat és pár másodperccel később már az üres poharat teszem le. Élvezem, ahogyan az erős ital szinte már marja nyelőcsövemet. Viszont az már egyáltalán nem tetszik, ahogy ez a szuka beszél velem. Műmosolyomat magamra erőltetve fordulok felé.
- Tudom, találkoztam az előtt az anyáddal a sarkon és üdvözöl. - Nem vagyok balhés kedvemben, ezért próbálom visszafogni magam, mert még a végén kék fürtjeinél fogva rángatnám ki az utcára, hogy átrendezzem azt a csinos kis pofiját. Elő kapva cigimet gyújtottam rá. Majd lepattantam a székről, hátamat neki támasztottam a pultnak és néztem a szerencsétlenkedő amatőrnek tűnő játékosokat, akikkel fél kézzel, becsukott szemmel is elbánnék.
- Ahelyett, hogy szétrúgnám azt a formás seggedet, inkább kihívlak egy menetre. - Sejtelmesen elmosolyodok, ahogyan tekintetem az asztalokról újra rá siklik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime24.11.12 17:33

Örülök ennek a kiscsajnak, végre valaki akivel lehet egy kicsit kötözködni. Már rámfér a feszültséglevezetés. Tetszik a stílusa. Nem szenved önbizalomhiányban.
- Pedig nem viccnek szántam- Mosolyodok el, majd beleiszok a vodkámba. Érkekes egy este elé nézek, úgy hiszem. Észrevettem az újabb és újabb rendeléseit, elég iszákos...
- Aztmondod? Legalább tudom, hogy még él. - Fintorgok. Engem nem lehet lesérteni a szüleimmel, nagyon nem érdekel mi van velük. Több mint egy éve nem is láttam őket. Én nem kezdek el anyázni,... annak semmi értelme nincs. Többet ér, ha direkt az ember lelkébe gázolok.
- De hát ha már megismered anyámat, gondolom dolgoztatok már együtt! - Nevetem el magam. Nem akarok rohadék lenni, sőt még az is lehet, hogy összebarátkozok vele. Szimpatikus a stílusa. Ekkora már megittam az italomat, és egy újabb cigire gyújtok rá. Közben pedig intek a pultosnak, és rendelek két kört.
-Meghívhatlak ugye? - Pillantok a cicababára, aki már a biliárdot figyeli. Ebböl pedig azt veszem le, hogy biztos játszik is. De ez hamarosan ki is fog derülni. Egy mély slukk a cigimböl, majd teljes testemmel a lány felé fordulok. Már épp kiakartam hívni egy játszmára, amikor megszólalt, és megelőzött. A kihívást persze elfogadom. Felállok, kezembeveszem az italom és a többi cuccomat, és odalépek hozzá. Ránézek egy üresen álló asztalra.
- Most dugni akarsz, vagy játszani? - Mutatok a biliárdasztal felé, és lassú léptekkel elindulok.
- Amúgy Carry Wolf. - Tekintek hátra, elégedett mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime25.11.12 17:32

Valahogy nem szokásom hinni a véletlenekben, ahogyan azt sem tartom annak, hogy pont most hozott össze a sors ezzel a kis mitugrásszal. Külsejéből ítélve, nem az a tipikus anyuci pici lánya stílusra hajaz, pont ahogyan én sem.
- Sebaj, a hajad így is eléggé viccesen néz ki. - Nem, mintha bármi bajom is lenne a kék színnel, de azért inkább megmaradok a rózsaszín mellett, különben is őt is sápítsa ez a szín. Uh, ez eléggé gázosra sikeredett, ezért megpróbálom figyelmen kívül hagyni, amit mondott, mielőtt még elkezdenénk lelkezni, nem az én reszortom az olyasmi.
- Oh persze, tőle sajátítottam el a szakma fortéijait. - Vele együtt nevetek. Nem mintha képes is lenne bármivel is megsérteni, általában minden sértő szó lepereg rólam, mert egyszerűen nem érdekel annyira. Az évek során, hideget és meleget is kaptam egyaránt, ezért már hozzá szoktam a kéretlen szavakhoz.
- Ennyire be akarod magad nyalni nálam? - Pimaszul elmosolyogtam, szemöldökömet pedig felhúztam, ahogyan kérdésemet feltettem. Valahogy furcsállom, hogy most meg akar hívni, mikor érezhető kettőnk között a feszültség. De legyen, semmi jónak sem leszek az elrontója, legalább megverem biliárdban, ha már máshogy egyelőre nem tervezem. Túl jól áll ahhoz a hajam, hogy hajtépőset játszunk egymással.
- És ha mindkettőt? - Bár most tény, jobban vonz a játék gondolata, minthogy megfektessem a biliárdasztalon, de soha sem mondom, hogy soha. Követem egészen az asztalig.
- Chelsea Deschanel. - Bököm ki nevemet, elvégre bennem is van annyi illem, hogy bemutatkozzak.
- Ugye eltudsz bánni a golyókkal, vagy esetleg rászorulsz a segítségre? - Csipkelődve szólok hozzá, ezzel egyidejűleg már érinti is hátam a falat. Ráérősen dőltem neki a falnak, miközben nikotin rudamat pusztítottam és néztem Carry ügyködését.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime27.11.12 16:45

A meghívott italt, csak kedvességnek szántam, nem pedig nyalásnak, de ezt ő is bizonyára tudja. A rákérdezést biztosan csak sértés céljából eredt, ezért nem is mondtam rá semmit. Néha a hallgatás többet ér minden szónál...
- Azért ezt még majd megbeszéljük. - Mindkettőt akarja? Ezt annyira nem értem, de vannak sejtéseim. Talán biszex a csaj... Ha az is, nem zavar ha gerjed rám. Majd bevágok pár pózt biliárd közben és legalább elcsábítom egy kicsit, és így biztosan enyém lesz a győzelem.
- Elbánok velük, te csak ne aggódj. - Nem tudja még mire vagyok képes, de hamarosan megláthatja. Igaz az első játszma sohasem sikerül a legjobban, hisz az csak bemelegítés, de majd igyekszem. Szóval Chelsea, ritka egy név. Habár egy ilyen csajszinak kell egy különleges név.
A cuccaimat lepakolom a biliárdasztalhoz legközelebb eső kis asztalra, rágyújtok, és elindulok feltenni a zsetont. A cigi kilóg a számból, nem épp a leg nőiesebb képet alkotom, de nem nagyon érdekel. A golyók felrakása nekem már sima ügy. Tarka, teli, tarka,... Sikerül is pár másodperc alatt elvégeznem. Most már csak egy szimpatikus dákót kell keresnem. Ekkor a cigimet a hamutálcára helyeztem, játszani azért nem lehet vele. Kezembe vettem egy dákót, meghegyeztem a végét, hisz nem akarok olyan helyzetbe kerülni, hogy lecsússzon az ütésem. Elhelyeztem a fehér golyót ahogy azt kell, és nekiálltam ütni. A pózolásom nem maradt el, és közben Chelseare tekintettem egy gúnyos mosoly kiséretében. Végül megkezdtem a játszmát. Egész ügyesen sikerült, egy teli elment. Pontosan a kék 2es középre. Rátekintve a többi telire rájöttem, hogy nem a legjobb helyzetek, de hátha sikerül valamit még produkálnom. Szerencsétlenségemre a fehér teljesen a falnál van... és nem látok rá tisztán egyik telire sem. Megpróbálok valamit falazással kihozni, de nem sikerült...
- Kezdésnek megteszi... Tiéd a tarka. - Jelentem ki, hisz lehet, hogy nem figyelt..., vagy csak simán szekálás miatt. Leülök az asztalhoz, visszatérek a cigim elszívásához, miközben figyelem mit tud a kiscsajszi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime30.11.12 7:45

Különös nagyon is különös! Eleinte un szimpátiát váltott ki belőlem már a látványa is, de mikor megszólalt azzal a felvágott nyelvével, valahogy szimpatikussá avanzsált magát, de nem akarom elkiabálni. De az tetszik, hogy nem hagyja csak úgy magát, ha kell vissza szól és ez nálam egy plusz pont.
- Te beszélni szoktál róla? Nagy kár, mert én csinálni. - Fel sem tudom fogni, hogy mit szeretne beszélni erről. Persze ha piszkos a fantáziája - ahogyan nekem is - még az is lehet, hogy arra gerjed ha már csak beszélhet róla. De tény, hogy mással is tudná koptatni száját, nem csak beszélgetéssel.
- Egyáltalán nem aggódok, ha valakinek aggódnia kell, az te vagy. - Természetesen hozom a szokásos formámat, ki sem bírtam volna ha nem egóznék. Valójában nem tudom, hogy mire kell számítanom, azt tudom, hogy tudok játszani, de azzal egyáltalán nem vagyok tisztában, hogy Carry mennyire ügyes a dákóbűvölésben. Nem vagyok a türelem mintapéldánya, de még is türelmesen megvárom ameddig felkerülnek a golyók. Hanyagul ledobom a megmaradt csikket, amit csak úgy eltaposok, megindulva az asztal felé.
- Remek, kétszínű lettem. - Elhúzott szájjal veszek le egy dekát a falról. Valahogy sosem szerettem tarkával lenni, igazából nem hoz szerencsét, észrevételeim szerint, ha a telivel vagyok esélyesebb, hogy nyerek. De így baszhatom már most!
- Lefogadom, hogy szívatsz ezekkel a szar állásokkal. - Egy pillanatra rá nézek, majd vissza az asztalra, gyorsan kitalálom, hogy mitévő legyek és már be is bele is vágok a játékba. Csak a véletlennek köszönhető, hogy két golyót is eltettem, ha jól láttam akkor a 11 és a 15 volt akik behódoltak nekem, viszont a fehérrel együtt.
- Biztosan lejt az asztal. - Megvonom a vállam, miközben elnevetem magam. Valahogy annyira tipikus, hogy a fehér mindig elmegy, mikor én játszok. Az eddig állás szerint egy golyó előnyben állok vele szemben. Neki dőlök a biliárdasztalnak, várom hogy ezek után mivel kápráztatna el.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Biliárd szalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Szalon
» Thai masszázs szalon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-