welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Biliárd szalon - Page 3 Vote_lcapBiliárd szalon - Page 3 Voting_barBiliárd szalon - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Biliárd szalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime17.11.13 3:45

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime30.09.19 20:16

Frea

Kicsit unatkozok otthon, úgyhogy elindulok a biliárd terembe. Régen voltam már ott, kicsit felgyülemlett a tanulnivaló és az emberek száma, akiket korrepetálnom kell. Kicsit furcsának tartom, hogy mindenki velem akar tanulni és lehet meg kéne tanulnom nemet mondani, mert akkor több időm jutna a szórakozásra, mint például a biliárdozás, amit nagyon szeretek.
Viszem a saját dákóm, szépen belerakva a táskájába, hogy ne sérüljön, majd már indulok is. Szerencsére a szalon itt van a közelben, így 10 perc múlva már ott is vagyok. Odabenn, kérek egy asztalt, majd összerakom a dákót és elkezdem felállítani a golyókat. Kicsit gyakorlok mielőtt bármibe is belekezdenék. Hamar feltűnik az egyik srácnak, hogy én is egyedül játszom, így odajön és kihív egy játékra. El is fogadom, sokkal izgalmasabb úgy játszani, hogy van ellenfelem. Azzal viszont nem számoltam, hogy a srác annyira amatőr szinten van, hogy a legegyszerűbb lökést is elhibázza. Hamar befejezem a játékot vele, pont ez miatt, de nem vagyok szemét, imádok amúgy is játszani, így kérek egy visszavágót és azért most hagyom is magam, hogy legyen játék élmény. Ezt már látom a srácon, hogy jobban élvezi, de mégsem hagyom, hogy ő nyerjen. Kezet fogok mosolyogva, majd el is köszön, köszönve a játékot. Megint egyedül maradtam, de nem tör le, mert legalább lökdösök egy kicsit és jobban tudom gyakorolni, hogyan lökhetem profibban a golyókat. Na, de mielőtt erre sor kerülne, megérzem a vállamon, hogy valaki beszélni kíván velem. Látta, hogyan játszok és kihív. Kicsit nagy az arca, egyből leszól, hogy bénán játszok és, hogy ő már mennyi versenyt nyert meg. Csak kérdőn felvonom a szemöldököm, végre akkor egy igazi ellenfél, aki ellen lehet küzdeni. El is kezdjük, de mintha valami nem stimmelne, azzal amit elmondott. Én nem hagyom magam, elvégre azt mondta profin játszik. Ideges valahányszor úgy áll meg a fehér golyó, hogy nehéz a sajátját eltalálni. Mondanom sem kell, hogy nyertem, de nem tetszik, ahogy fenyegetően felém lép.
- Gyorsan töröld le a vigyort az arcodról Öcsi! - Kapja el a galléromat és egy kicsit feljebb is emel, így lábujj hegyre kell állnom. Most komolyan ez lesz? Mindenki, akinek nem tetszik, hogy jobb vagyok nála, az megver? Kicsit Owenre emlékeztet ez a figura, de nem is lettem volna ilyen, ha a kezdetén nem nagy pofával lép hozzám, hogy mennyire profi játékos.
- Te csaltál, és a csalók azok nagyon pórul járnak! - Közelebb hajol hozzám, utálom ha valaki a privát zónámba jön. Mondjuk az meg a másik, hogy nagyon úgy néz ki, ha innen kiráncigál, lesz egy utam a kórházba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Frea Holm
Frea Holm



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime02.10.19 18:26

Alex 

A szalonban találkoztam, egy régi "ismerőssel'' aki néhány információt óhajtott eladni. Kis hal volt a zsaruk számára, de nekem annál jobb infókkal szolgált. Szimplán csak játszottunk, miközben a bent lévőket figyeltem. Miközben a dákóra támaszkodtam közben a cigit szívtam.
- Én mondom neked Frea, Riazz nagy dobásra készül. Úgy pörög náluk a pénz és a drog, hogy már én is alig bírom követni. Ha jól tudom New York és Miami a következő célpontja. - Magyarázta informátorom miközben átadta az asztalt, miután elhibázta a lökést. Én meg csak továbbra is gondolkoztam, hogy miért is bízok én egy csatorna patkányban, de meg kell hagyni eddig jók voltak, az infók. Csak kérdés mikor jön valaki, aki többet fizet neki, hogy engem húzzon csőbe.
- Jól van legyen tegyük fel elhiszem. Bizonyíték? - kérdeztem, ahogy elnyomtam a csikket a hamusban az asztal peremén, majd bele kortyoltam az üveg sörbe, miután löktem egyet párat. Ahogy tovább folytattuk a kis eszme cserénket, feltűnt egy kis srác akit még nem igazán jártam erre. Elég profi volt, és saját dákóval dolgozott. És nagyon ügyesen játszott.
- A francba, megint te nyertél, ma nem megy ez nekem. - vakarta a fejét kedvenc kis patkányom. - Akkor megint én fizetek, hozzak valami erősebbet? - kérdezte mire az üres sörös üveget a kezébe nyomtam.
- Még egy sört, meg egy vodkát. - mondtam ő meg lelépett. Én csak az asztalnak támaszkodva figyeltem az eseményeket. A nagydarab ellenfele, elég béna volt. Hamar ki is kapott. Persze ez nem tetszett neki.
- Nem segítesz neki? - jött vissza társam és oda adta a rövidet amit felhajtottam.  De a további győzködésére csak felmorrantam majd oda mentem hozzájuk. Tényleg nem hagyhattam, hogy egy kölyköt a szemem láttára verjenek agyon.
- Hé! Engedd el a srácot, kezdj a saját súlycsoportoddal. - mondtam ahogy odaléptem és azzal a lendülettel megküldtem a térdhajlatát az acélbetétes bakanccsal. Remélhetőleg így elengedi a fiút, és az nem sérül meg komolyabban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime05.10.19 10:19

Elég jól éreztem magam az első játéknál még így is, hogy egy kicsit hagytam magam, hogy legyen játék élménye mindkettőnknek, de leginkább a partneremnek. Mivel elbúcsúztunk, már állítanám fel a golyókat, amikor egy másik srác odalép mellém és nagyképűen kihív. Mivel szeretem a kihívásokat és azt mondta tud játszani, így nem hagytam magam. Ez persze nem tetszett neki, és amikor kikapott nekem is esett. Elkapott és csalással vádolt, én pedig nem csináltam semmit. Az igazság kicsit megrémültem, mert Owen is ennyire agresszívan esett nekem, bár ez a srác legalább nem szó nélkül kezd el püfölni.
- Nem csaltam, csak tudok játszani. Te azt mondtad tudsz... - Én egyszerűen csak elmondom, hogy mi történt, de befejezni nem tudom, mert közbe vág.
- Tudok is! - Szinte habzó szájjal és vérvörös szemekkel néz rám, de már semmit sem tud csinálni, mert mögötte egy csaj beszél hozzá, akiről fogalmam sincs hogy ki, de hamar elintézi a srácot. Nagyot kiabál, és én is elhúzom a számat, nem lehetett kellemes és azért nem is csinált semmit, amit ne lehetett volna szóval elintézni az erőszak helyett.
- Ahhhwww, te hülye k*rva, mit szólsz bele. - A földön fogja a térdét és látszik rajta, hogy majd összef*ssa magát a fájdalomtól. Engem egyszer rúgtak meg acélbetétes cipővel, azt is véletlenül és ezért nem is volt erős, de még így is legalább két óráig nem bírtam lábra állni.
Viszont elengedett és ez a lényeg, így fogom a cuccomat és ellépek az asztaltól.
- Köszi. - Fordulok az ismeretlen felé, bár mosolyogni nem tudok, mert én nem szeretem ezt a fajta durvulást.
- Te is szoktál játszani? - Hátat fordulok a jajgatós srácnak, nem akarom nézni, ahogy szenved és teszek egy pár lépést a pult felé, ezzel is jelezve a nőnek, hogy menjünk távolabb. Ha érti a célzást és velem jön, akkor kiköthetünk a pultnál, ahol kifizetem az asztalt, ami nem azt jelenti, hogy nem játszhatnánk ketten egy másiknál.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
R. J. Decker
R. J. Decker



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime20.01.21 22:04

Hát, lehet hogy csak nekem gáz első randira hívni egy csajt, űmiközben a haverommal megyünk biliárdozni, de nem szólok bele, felőlem elfér, engem aztán nem zavar, csak nekem ne keljen vinnem Alanát, nem csinálunk dupla randit, itthon is látom és tudom nézni pont eleget.
- Elmentem, lemegyünk Nick-el bilárdozni. - Még mielőtt újabb hisztérikus balhé törni, ez megszokott, szinte hagyomány, évek óta ugyanoda járunk annyi különbséggel, hogy régebben az elejében még Alana is jött velem néhány alkalommal. De most nincs kedvem újabb fárasztó vitához a viszonyaimról, erről meg legalább tudja, hogy nem hazudok és csend lesz és béke.
- Gondolom csinálok valami vacsorát.
- Életedben nem főztél még rendes kaját. - Ezen muszáj volt mosolyognom, nem is tudom minek nevezzem, szép próbálkozásnak?
-A reggeli zabkása nem számít főzésnek. - Tettem hozzá, se a mikrós kaja.
- Na de tényleg mentem, majd jövök. - Éés ez volt az utóbbi napok legemberibb szóváltása a feleségemmel.
Nick-el a bárban beszéltük meg, hogy találkoztunk, ahogy szoktuk is, aki előbb érkezik az kéri ki az első kört és így tovább és ahogy látom a csaj is megvan, akkor minden passzol.
- Szevasz. Szia, R. J. vagyok, de ezt már biztos tudod... - Nyújtottam kezet egy halvány mosollyal, helyes, de van valami az a pofi mögött, de még mindig nem az én dolgom.
- Akkor játszunk? - Törtem meg a csendet, engem az se érdekel, ha egész este nem szól hozzá, csak csináljunk valamit, vagy mutassam meg, hogy kell, vagy mi?
- Tudsz játszani? - Kérdeztem, miközben leraktam a sörömet és felpakoltam az asztalra, Nick meg a fene tudja hova tűnt, ez jó lesz, ha nekem kell pesztrálnom az Ő barátnőjét.
- Csak figyelj, majd Nick megmutatja hogyan kell. - Közben meg is került és úgy nézett, mint aki nem is tudom, felcsapok randigurunak, igen öcsém, te, mutasd meg neki hogy kell ütni, tudod előre hajolsz, Ő neked dől és majd csak lesz valami.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Paris Bourbon
Paris Bourbon



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime24.01.21 22:21








R.J. & Paris




288577be1364abfd810b176a6a6d3125b9d4a603.gifv

O3xF.gif



M

egállok a tükör előtt és belemarkolok az ingem lelógó aljába, gondosan kötök belőle masnis a köldököm felett, megigazítom a shortom, megfordulok, és lábujjhegyre emelkedve vizslatom vajon milyen is a fenekem ebben a nadrágban, hatásos, értem, beletúrok hullámos, hosszú barna tincseimbe, gondosan átborzolva és ujjaim között végig engedve, halvány rúzs, végül is egy bárba megyünk, nem kell a vadító vörös, vékonyan kihúztam a szemem, szempilla spirál, cuppantottam egyet elkenve gondosan a már felvitt rúzst, azt hiszem kész is vagyok, egy egyszerű tornacipőre gondoltam, ami nem túl oda nem illő egy billiárd esthez, minden alkalomhoz van ruhám és cipőm, nem érhet meglepetés, szerencsém van, kifogtam egész Las Vegasban az egyetlen férfit aki nem mer egyedül randira vinni egy lányt, jó megérzésem volt ki is a leggyengébb láncszem, de ez nem újdonság, végül is ebből élek.
Nick-el a bár előtt találkoztunk, jó, én ennél kicsit bensőségesebb üdvözlésre gondoltam, nem vagyunk tinik, és így soha nem jutok vele egyről a kettőre, vajon ennek a pasinak is alkohol kell, hogy meg merjen szólalni? Azt  hiszem ezt ma ki fogom deríteni, nincs nekem időm szórakozni még teljes lesz a kirakós, így a hátára csúsztattam a kezem és nyomtam egy puszit az arcára, azt ne mond, hogy zavarba hoztam, inkább belé karoltam és menjünk be kérlek. Pompás, Mr. Decker is itt van már, szeretem a pontos pasikat.
-  Szia, Daisy. Igen, Nick már elég sokat mesélt rólad.
Húzódtak mosolyra ajkaim, ahogy kezet fogtunk, határozott, erős kézfogás, meglepsz Decker.
-  Persze, izgalmasan hangzik.
Ez egy kicsit vidéki libás volt, de ennyi még belefér, ez meg még is hova? Mi a? Oké, nem terveztem, hogy ilyen gyorsan kettesben leszünk, de akkor rögtönözzünk, kínos mosolyt erőltettem magamra, csavargattam az ujjaim és úgy pislogtam fel R. J. - re.
-  Ő, mármint Nick, mindig ilyen izgága?
Mutattam a hátam mögé, oké, ez még jól is jöhet, adj nekem ötleteket és indokokat arra, hogy dobni akarjalak.
-  Hát, párszor már láttam, és khm próbáltam is, de nem nagyon tudom, hogy is kellene.
Azt még sem mondhatom, hogy kocsmákban nőttem fel, mert a nevelőapám szerint mindent meg kell tapasztalni, és amíg valaki bele bukik a dekoltázsomba, vagy elakad a hosszú combjaimon könnyű préda.
Szóval most jön az a rész, ahol Nicknek meg kellene mutatnia hogy is kellene, igaz? A hangsúly a kellene részen van, mert hát ő már is leakadt a seggemen, próbáltam bénázni, és mellé ütni, fél siker, csak a sarkát súroltam.
-  Úgy látszik nem ez lesz az én sportom.
Tettem le a dákót és léptem arrébb az asztaltól.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
R. J. Decker
R. J. Decker



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime27.01.21 18:46

Hát ez jól indul, alig értem ide és rám hagyja a bigét, akit elméletben randira hívott, vagy nem tudom mi ez, de én csak játszani jöttem, esetleg legurítani pár sört, felpakoltam az asztalra még Nick fiú elvolt, a fogalmam sincs mi tart eddiggel.
- Fogalmam sincs, még sosem randiztunk, gondolom csak izgul, majd felenged. - Vontam meg a vállam.
Hát öregem, ez nagyon béna volt, nem a csaj, hanem ez az egész.
- Nem kell izgulni, majd belejössz. - Emeltem fel az ütőt, majd előre dőlve választottam, lőttem be az ütés erejét és hölgyek, urak telitalálat. Na így kell ezt, de engedjük a hölgyet kibontakozni, a következőt már elbénáztam, pontosabban csak pozícióba hoztam, ha Nick nem cseszi el nekem.
- Ti jöttök. - Döntöttem le az ütőt, majd kortyoltam bele hosszan a sörömbe.
- Alana?
- Vacsorát főz. - Sosem értem minek kérdez róla, gondolom baráti udvariasságból.
- Tud főzni?
- Na ez az. - Kaptam fel az ütőt, és lőttem be, ha már Nick ilyen kedvesen és figyelmesen meghagyta nekem a lehetőséget, gondolom... Daisy, Daisy? Daisy feneke most izgalmasabb.
- Én is ezt kérdeztem, mondtam is, hogy a zabkása nem minősül főzésnek, de legalább elvan. - Vontam meg a vállam és nem az én nyakamon ugrál.
Nem bírtam ki, hogy nevessek a kérdés hallatán.
- Ja jó lenne, de a feleségem nem engedi. - Ütöttem el a kérdés a jól bevált és ismert régi poénnal. Más férfiakat azzal lehetne fenyegetni, hogy elhagyja az asszony, engem azzal, hogy velem marad, de már ez van, közben kiürült a korsó söröm, hát ez gáz.
- Én megyek, hozok még egy kört, hozzak nektek is?
- Ne, majd én, máris jövök.
Furcsán vontam fel a szemöldököm, jól van öregem, de eddig többet beszéltem én a nővel, mint te, mi a franc van vele? Dögös a nő, a többit nem tudom, mármint... hagyjuk, de az biztos, hogy nem nekem tolta ki a seggét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Paris Bourbon
Paris Bourbon



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime28.01.21 17:52





R.J. & Paris






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




T

eljesen értetlenül állok ez a pasi előtt, komolyan meg kell ráznom a buksim és magamba csípnem, hogy én most csak álmodom, tuti, mert volt már szerencsém pár pasival találkozni a munkám során, de, hogy messzemenőleg ez a legpocsékabb randim az biztos, nem tudom, hogy ez a srác hány nőnek csapta már a szelet, és őszintén nem is érdekel, és lehet, hogy néhány alacsony önbecsülésű nőnél beválik ez a szarok rád bébi, de nálam ez nem az az állapot ami tartható is lenne, tudom, hogy Jay a lényeg és miatta is jöttem, de komolyan többet beszél ő velem, mint Nick amióta ideértünk, de azt sem tudom már lassan ez hányadik korsó lesz drágám, de talán abba kéne hagyni, van az a mondás, hogy babám ha a pasi már a hatodik sört issza semmi jóra ne számíts, ronda vagy és menj haza, én komolyan nem értem ezt a srácot, pedig eskü kiesik a szemén, minden egyes lökésemnél, amikor mélyen hajolok előre, igazából bármit csinálhatnék amíg így maradok.
- Randiztunk? Hát ez érdekesen hangzik.
Húzódtak mosolyra ajkaim, ahogy kezet fogtunk, határozott, erős kézfogás, meglepsz Decker.
-  Remélem én is, hogy csak ennyi.
Vágtam kissé ideges és csalódott arcot, jó, nem erre számítottam ez tény, és nem is ő a cél, de attól még hát elég tapló viselkedés így bánni egy nővel, még ha az én vagyok is.
Érdekes hallgatni ahogy kötetlenül beszélnek a feleségéről, de szó sem esik a harmadik félről, a helyes kis bögyös csajról akivel a képeket lőttem, nem hiszem, hogy kimondottan érdekelné őket az én véleményem, szóval valószínűnek tartom, hogy Nick sem tud róla, hm, a legjobb barátod előtt is eltitkolod az életed pontjait.
-  A barátnőd? Miért nem hoztad őt is?
Igen, direkt mondtam barátnőt, és nem feleséget, hm, szóval az asszony nem engedi, érdekes, vagy nem túl komoly, vagy tényleg még Nick elől is titkolja, hm, ki kell derítenem.
-  Nem kérek, köszönöm. Korán kelek.
És már nem is szándékozom sokáig maradni.
-  És talán már neked sem kéne.
Motyogtam magam elé a sokadik körért viharzó Nick után, csak sóhajtottam egyet, nem a vidám részegnek tűnik.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
R. J. Decker
R. J. Decker



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime04.03.21 17:14

Hát, egy biztos, fura nekem ez a randi, vagy ez inkább a kellemeset a hasznossal, nekem aztán édes mindegy, engem nem zavar a csaj, csak nem kell hozzá túl sok fejszámolás összeadni, hogy eddig úgy többet beszéltem vele, mint Nick, de legalább nem kell otthon lenni, van sör és játszhatunk egy jót, kivétel ha a nő seggét nézi, de az se gáz, így én nyerek. Viszont nekem kell még egy kör, amiért már szándékomban állt indulni, amikor Nick stoppolt, hogy majd Ő, oké haver, egyre inkább valami bébicsősznek érzem magam és egyre kevésbé értem ennek a randinak a lényegét, vagy az én módszereim ennyire mások, vagy most tényleg nekem kéne segíteni?
- Tud vigyázni magára, nem kell aggódni. - Törtem meg a csendet, már ha ez az akar lenni az arckifejezéséből.
- Elég ritkán jutunk oda, hogy lazítsunk kicsit, edzések között nem igazán lehet és erőd sincs már rá. - Komolyan, négy óra edzés után, ha a nyakamba locsolnád több értelme lenne, mintha a számba, piálós este után pedig halál helyett van a reggeli edzés, főleg, ha az edzőnek leesik,, hogy kicsit kirúgtál a hámból, na az szívás.
- Nick, jó srác... - Próbálkoztam valamivel kiállni az enyhén spicces barátom mellett, azt nem tudnám megmondani mekkora sikerrel, a keresztrejtvényen könnyebb elmenni, mint ennek a csajnak az arcán, van a izgatottan ideges, a vigyorgó meg a hm, nem tudnám megmondani, de van benne valami...
- Csak csajozni nem tud. - Tártam szét a karjaim nevetve, ez van, nem mehet mindenkinek minden, de inkább csak laza poénnak szántam, fogalmam sincs, hogy most erjesztik azt a sört, vagy mi van, de kezd kissé kínos lenni a kettecskén a haverom még nem is nőjével.
- Miről maradtam le?
- Á, semmiről, csak szivattunk, most aratták, vagy mi tartott eddig? - Emeltem meg a korsómat és kortyoltam bele, amíg letudtuk a nyálcserét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Paris Bourbon
Paris Bourbon



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime17.03.21 11:05





R.J. & Paris






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




F

elvont szemöldökkel mered a nem is tudom már hányadik sörért loholó Nickért, én értem, vagy is nem, de mondjuk úgy, hogy megértem, hogy edzések és ritkán jut oda, hogy megigyon, egy, két, három sört, de, hogy egy randit pár percenként félbeszakítson azért, hogy sört hozzon, van ott egy tőlem csinosabb pofi vagy mi, nem gond öreg, csak ez így kissé pofátlanság, soha nem okozott gondot felkeltenem egy férfi figyelmét, de eskü ez a pasi olyan, mint egy túlmozgásos gyerek, azt se tudja mihez kapjon, vagy esetünkben melyik segg a formásabb, még kész szerencse, hogy nem terveztem hosszú távra ezt a kis kitérőt, fel is képelném.
- Aha, nyilván tud.
Szedtem össze végre a gondolataim, nehezebb eset lesz, mint gondoltam.
- Igen, persze, nos ezt megértem, nem lehet egyszerű nektek, de hé, a kitartás meghozza gyümölcsét, nem?
Fordultam a vállam felett R.J. felé és engedtem meg egy lágy, kedves mosolyt, valamiért a legtöbb ember oda van a közhelyekért, és hát ezekből van épp elég, mindenfajta élethelyzetre formálva, így igazából nem is nagyon kell azon agyalnom épp mit mondok, csak passzoljon a szituációhoz. Hát felszaladt egy pillanatra a szemöldököm a homlokomra, jó srác? Hm, lehet, hogy havernak jó, de, hogy pasinak nem a legmegfelelőbb alapanyag az tény, lehúz pár korsóval és a bőség zavarában azt se tudja eldönteni melyik nőt fűzi.
-  Na az nekem is leesett.  
Motyogtam magam elé, forgatva a kezemben a dákót, kezdem unni a buta libát.
Oké, értem én, hogy két sör rendel, soha nem is kértem, hogy bárki bármit is fizessen nekem, de khm, mondjuk megkérdezhetted volna, hogy kérek e valamit, vagy kérek e a tiedből és nem R.J. dolga lett volna mindez, oké, kezdem egyre kellemetlenebbül érezni magam, főleg ahogy elkap és letolja a nyelvét a torkomba, és bele markol a seggembe, egy puszit nem mertél adni négy korsóval ezelőtt, most meg már megkezdtük a szexuális zaklatást? Állítsd le magad haver, kaptam el a kezét és próbáltam feljebb húzni a derekamra, és elszakadni a polip csápoktól amit ő nyelvmunkának hív.
- Nick, ezt ne, engedj el, jó?
Igen, haver, engedj el mielőtt tökön rúglak, és most nincs ami megvédje. De úgy érzem hiába a szép szó, egyre inkább fogdos, hiába húzom el a kezét és csapok rá, nem készültem nyilvános megerőszakolásra. Végül csak sikerült kihúznom magam és hátrálni pár lépést.  
-  Uraim, köszönöm az estét, de öhm, nekem most mennem kell.
Öltöttem magamra a rémült kislány ábrázatot, kaptam fel a táskám és vissza sem nézve viharoztam el, még jó, hogy nem ő a célpontom, mert életemben először adnák vissza egy ügyet, ez a pasi túl sok, és túl szélsőséges, és túlontúl is le akarnám ütni, de R.J. valahogy más, mint amit az aktákból leszűrtem róla, miért mindig a helyes pasik kefélnek félre?




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
R. J. Decker
R. J. Decker



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime12.04.21 17:04

Ez a randi, vagy mi, de nevezzük annak már nekem kezd kínos lenni, amikor többet beszélgetek én a lánnyal és próbálom szóval tartani, hogy legalább ne unja halálra magát, jó isten, Nick, Nick, Nick, uram atyám, fájt végignézni, ahogy szó szerint lenyomta a nyelvét a csaj torkán, ezt ne csináld haver, nem lesz jó vége, szemmel láthatóan nem jött át neki. Egy másodperce átfutott a fejemben, hogy közbeszólok, hogy ok haver, hütsd le magad kicsit, de nem az én dolgom, ahogy az egész eddigi est folyamán se az én dolgom lett volna. Így csak sóhajtva egyet néztem erőteljesen másik irányba, jó elég lesz már, mi az isten van veled?
- Na jó, Nick, Nick, elég lesz haver, hagyd. - Kaptam el nem túl erősen a karját, csak annyira, hogy érezze és észhez térjen végre, megjöjjön a jobbik esze, vagy akármi.
- Hagyjál, hagyjál már!
- Jó oké, hagylak. De állj le. Engedd, had menjen. - Engedtem el készen állva arra, hogy ismét utána keljen lépnem.
- Most meg mi baja van? - Négy korsó sör, ennyi nem igazán fog meg, kivéve, ha az esetek nagy részében egy kortyot se ihatsz, mert azt megszívja az egész banda, így azt sem mondhatnám, hogy megszokott tőle ez a viselkedés még kapatosan se.
- Az, hogy bunkó vagy, az a baja. Na ülj le szépen. - Mutattam a mögötte lévő székre, öreg, magam ültetlek le, ha nem teszed le a segged oda. Ez az. ügyes fiú.
- Hülye picsa.
- Igen? Odáig voltál azért a hülye picsáért.
- Akkor is egy hülye picsa. Megyek, hozok még sört.
- Jó, de több bigét ne szedj fel útközben a pultig. - Szóltam utána fenhangon, amúgy sem kellett volna, bár már annak az esélyét is elvetettem, hogy játszunk még egy jót, az ütőt se látná megfogni, oké, akkor csak iszunk, világos.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Biliárd szalon Biliárd szalon - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Biliárd szalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Szalon
» Thai masszázs szalon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-