welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Encore Beach Club - Page 3 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 3 Voting_barEncore Beach Club - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Encore Beach Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime11.04.14 14:22

Már kéri is az italt, látszik, hogy törzsvendég, mert a kidobónak és a csaposnak is tudja a nevét és láthatóan ők is tudják ki is a másik fél. Amikor bemutatkozik egy picit kitágulnak a pupilláim.
Úgy tűnik sose szabadulok ettől a névtől. Volt egy srác otthon, aki totál meg volt őrülve értem, még a búcsúbulimon, amikor teljesen szétcsúsztam és már mindenki ott hagyott, akkor is ő vitt haza. Az ősök persze rettentő hálásak voltak velem együtt, csak hát nem tehetek róla, hogy a 30 kiló vasággyal típusú pasik nem jönnek be nekem. Egyébként normális srác, csak kicsit tucat...
- Ha hiszed, ha nem pont egy ilyen nevű sráctól menekültem otthon... bár, ha ő nézett volna ki így még talán esélye is lett volna! Újabb kacsintás és új kérdés....
- Mivel tudnám meghálálni? Tekintetem ismét belefúrom az övébe és még közelebb lépek hozzá. A testünk körülbelül 20 centire van a másikétól, ám az arcom az még attól is közelebb. Szeretek flörtölni és ügyesen le tudom venni a lábukról a kiszemeltem, legyen az férfi vagy nő. Igaz, még csak egy csajjal volt dolgom, de ha látnék valakit akiben megfog valami, akkor biztos bepróbálkoznék egy velem egyező neműnél is.
Visszatértve Georgre, ő mélyet szippant a füves cigijéből, igen teljesen biztos, hogy ez az. Kipróbáltam már párszor és tetszett, de én önként és dalolva azért nem mernék kérni senkitől ilyesmit, ám mivel ő magától nyújtja így elfogadom. Mélyet szippantok bele, majd miután átjárta a tüdőm George füléhez fújom ki a füstöt, a számat csücsörítve, erotikusan. Utána visszaadom neki, mert nekem egy slukk bőven elég az ilyesmiből. Ritkán szívok és így mindig beszédülök tőle és szinte mindenem zsibbad... valószínűleg érezni is fogom nemsokára, így megfogom a karját és valamiféle ülőalkalmatosság felé húzom. Elég nekünk egy másfél személyes valami is, szívesen ülök közel hozzá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime17.04.14 13:21

Elvigyorodok. Hogy menekülni fog e? Az isten bizony madárkám, hogy tőlem bizony nemigen! Először mert imádni fogod, aztán meg már mert nem engedem.
Szó szót követ, megint szövegel.. de nem is ez lényeg, hanem ahogy közelebb lép és a szemeimben méreget. Már most megmondom hogy tetszik ez a lány. Mit tetszik!? MÁR.. felkeltette az érdeklődésemet, és ahogy a fülemhez hajolva tovább incselkedik, újabb vigyorral lehunyom a szemem.

- Veszélyes játékot játszol kiscsibém.. - szűröm a fogaim között, de amikor megnyitom, és a kezembe kapaszkodva húzni kezd, a távolban belövöm a slozit szemmel, arrafelé szabad a terep, és engedem hadd cselekedjen. Mutasd mekkora spíler is vagy babám! Rajtam ne múljon, simán adok szabad kezet! Egy darabig...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime05.05.14 13:11

Ellépkedünk a mosdók irányába, úgy tűnik a folyosón akad pár üres ülőalkalmatosság. Kiválasztok egy nekem tetszők kanapé szerűséget és már húzom is magam mellé Georgot.
-Veszélyes? Ezt hogy érted? Nem igazán értem mire gondol. Mi lehetne ebben veszélyes? Azt hiszem nem tudom felmérni a helyzet súlyát. Hagyom, hogy az ösztöneim irányítsanak a szívem és az eszem helyett. Forr a vérem és ilyenkor nincs kiút. Annyira közel helyezkedek hozzá, hogy ha közelebb lennék, már rajta ülnék. A jobb oldalán vagyok, így a bal lábamat szépen felhelyezem a térdére, így kényelmes. Nem érdekelnek az emberek és nem érdekel a zene, csak rá koncentrálok. Megérkezett a csibogás is a tagjaimba és persze a fejembe. A fű hatása. Ha akarnék se tudnék innen felkelni, csak támogatással. Persze nem is akarok, nem azért jöttem ide, hogy aztán itt hagyjam. Göndör fürjeimet hátradobom, hogy nehogy zavarja őt. Arcunkat csak pár centimeter választja el és én így duruzsulok a fülébe.
- Be kell valljam, gerjedek rád Csak ennyit mondok, semi többet. Pillantásaink megint találkoznak, az enyéimen látszik kissé, hogy most éppen nem vagyok teljesen a tudatomnál. Gondolom ő ezt már megszokta, hiszen a lent lévő csaj sem volt valami tiszta. Vajon ő ki? Ő is csak egy a sok közül? Én nem szeretnék csak egy lenni!
- Mi kell ahhoz, hogy valaki ne csak egy legyen a sokból? Lehet nem kellene feltenni a kérdést, de engem baromira érdekel a válasz és nem hagy nyugodni a téma. Közben kortyolok egyet a koktélomból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime06.05.14 2:56

- Pont úgy ahogy hangzott! - vigyorgok a szemeibe, miután leránt maga mellé, és kényelmesen hátradőlve mélyet szippantok a cigiből.
De nem áll le. És én vagyok az aki ezt egy tetves percig se bánja! Tetszik ahogy felpréselődik a seggemen, az meg annál inkább mikor félig még rám is mászik. A lábára ragad a szemem. Aztán már nem csak a szemem, hanem a kezem is követi szééppen lasssan végigsimítva azt az isteni bőőőrt, egészen a térdéről indulva fel, minimum combközépig. Eszemben sincs ma elengedni ezt a mesés falatot, és ahogy mindvégig követi a kezemet a szemem, csak akkor figyel másmerre amikor már a fülemben kajtat, kis híján a nyelve, de ez épp elég ahhoz hogy megint elvigyorodjak.

- Ki hinné, cicám..! - vigyorgok tovább, most már lejjebb tapogatva a szemem, nem áll meg az arcánál előttem, lezsírozok minden egyes felkínálkozó porcikát, és csak akkor térek vissza az övéibe, amikor megint jár az a csinos száj, és muszáj megint elvigyorogjak.

- Felőlem lehetsz kettő is, nem feltétlenül adom fel egy kör után.. - beszélek, de szabad kezem már a nyakán csúszik le közben, és lejjebb.. ha nem ellenkezik, és minden egyes percben a szemeimmel követem. Nagyszerű éjszakának nézünk mi elébe!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime08.05.14 17:33

Úgy tűnik nem igazán kell bátorítani Georgot semmire, megy minden mint a karikacsapás. Azért remélem nem csak azért simít végig a lábamon, mert túl rámenős vagyok és úgy van vele, hogy ha már így alakult akkor legyen valami, hanem azért mert tényleg bejövök neki. Igaz még nem igazán volt e téren rossz tapasztalatom, de a srácoktól otthon egy csomószor hallottam, hogy csak azért dugtak megy egy csajt mert baromira rámenős volt és hát mivel a harmadik lábuk irányítja őket nem hagyhatták ki a numerát. Volt olyan is aki azt mesélte, hogy nem is emlékszik rá, hogy milyen volt az éjszaka, csak reggel egy "bányarém" mellett ébredt. Na ez az, amit én nem lennék hajlandó elviselni, hogy valaki ne azért csókoljon meg, öleljen meg, feküdjön le velem, mert nem akar kihagyni egy ingyen menetet, hanem azért mert tényleg bejövök neki.
Azt hiszem a beszélgetés nem lesz könnyű menet. Nem túl beszédes a pasi, ha valamit kérdezek arra sem hajlandó válaszolni normálisan. Nekem bejön a stílusa, de azért lehetne kicsi beszédesebb is. Igaz, a jelenlegi szituációban nem a szövegelés a fő eszköz azt hiszem.
- Ennek kifejezetten örülök! És persze abban is bízok, hogy nem kár az energiáért és nem 5 perces menetre gondol, mert akkor én bizony az első menet után egészen biztosan le fogok lépni. A kezét a nyakamtól kezdi lecsúsztatni, imádom amikor valaki ezt a részt izgatja, puszikkal simogatásokkal… már a gondolatba is beleborzongok. A kezére rá teszem az enyémet és ha esetleg megállna a dekoltázsom felett, akkor is lejjebb irányítom. Közben pedig szépen lassan belemászok az ölébe, úgy hogy szemben legyünk egymással. Persze a térdemmel a kanapén támaszkodom, de a formás kis hátsómat szépen beleillesztem az ölébe, hagy érezze a törődést. Most már nincs megállás!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime15.06.14 2:31

Nem szívbajos a kicsike! Feltűnik hogy partner benne, és eszem ágában sincs megállni a dekoltázsnál, simán csúszok lejjebb, ahogy a kezemre simul a keze és muszáj kinyögnöm egy újabb vigyort is útközben.

- Hát még én... - követi csak továbbra is a szemem a kezeinket, amikor hirtelen lép közbe, és egy percig sincs ellenemre ahogy átcsúszik az ölembe. Azonnal a seggére tapad a kezem, csak úgy kellemesen végigmérve majd erősen markolok bele hogy közelebb húzzam.

- Szóval szeretsz.. élesben játszani..– beszélek a szájára, a cigi valahol kiesett a kezemből útközben, de még ha felgyújtja ezt az egész kócerájt, még akkor se érdekel. – Ugye..? – emelkedik az egyik szemem, és nem tökölve a válasszal a szám élesen kap az övébe, csak hogy eleresztve azt a formás kis segget a két tenyerem a két combjára csússzon magam mellett.
Ennek a napnak is tökéletes a vége!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime03.08.14 17:19

- Látom tetszik a helyzet!*Bebaszna, ha nem tetszene. Konkrétan vérig lennék sértve és egész biztosan lebuziznám, ha konkrétan valaki nem így reagálna rám. Értem én, hogy nem minden a külső, de azért mégis csak pasik a pasik és a farkuk irányítja őket, akárki akármit is mond. Talán pont ezért nem volt még komoly kapcsolatom, mert nem hiszem el, hogy valaki annyira képes lenne leragadni mellettem, hogy egy csaj se kell neki rajtam kívül. Ki ne örülne egy szép dekoltázsnak vagy egy formás popsinak?! Térjünk vissza a mostani helyzetre. Amikor George elvigyorodik én először finoman majd kicsit erősebben beleharapok az alsó ajkába, hogy úgymond érezze a törődést.
- Naná!Kacsintok egyet kacéran és a szája máris az enyémre tapad. Vadul csókolózva, összegabalyodva egy kanapén. Kár, hogy ez nem valamelyikünk lakásán történik, vagy mégsem? Igazából nem tudom ő hogy gondolja, de majd kiderül. Jobb kezemet elindítom a nyakától, a mellkasán át húzom lefelé, de nem gyengéden, hanem picit erősebben, hogy még jobban felhúzzam úgymond. Le a mellkasán... a hasán... végül megállok a sliccénél és "tapógatózok" egy kicsit. Konkrétan képes lennék kicipzározni és kibújtatni a "kis" Georgot, elvégre a szoknyám alá úgy sem látnak be, a bugyimat meg el lehet húzni... de egyelőre várok vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime22.03.15 3:26

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime24.01.17 15:10

Natasha & Skye


Régebben valahogy taszítottak az ilyen „pofamutogatós-benyalós” partik, szánalmasnak találtam a sok kis mitugrászt, akik úgy gondolták, lehetnek valakik, ha megtalálják a legmegfelelőbb fényeznivaló tomport. Néhányan mondjuk kicsit előrébb jutottak, a legtöbben viszont továbbra is csak a kulimunkát tolják. És mindannyian maradtak kis mitugrászok. Ma már nincs bennem szánalom, ha végignézek rajtuk, sőt néhányuk esetében még aranyosnak is találnám az igyekezetet… ha nem pont engem akarnának épp „fényezgetni”. Na persze szeretem én is a bűbájos szavakat, de a túlzott hízelgés csak elrontja a kedvemet. Ha valaki közelíteni akar felém, az hamar rájöhet, hogy nálam a tettek számítanak, nem a nyelvük bársonyossága.
A medence túloldalára nézek, ahol a polgármester legújabb kis üdvöskéjét még mindig körbeudvarolják, akik ettől remélik a boldogulást, és a pasas szemmel láthatóan élvezi is a helyzetet. Végül is érthető. Tekintetem tovább kúszik, kiélvezem a leginkább fürdőruhás felszerelésben bulizó testek látványát. Bár a medencében most kevesebben vannak, ha valaki idejön, érdemes úgy készülnie, hogy bármikor a vízben köthet ki. Részemről én mégis egy türkizkék és fekete hosszú ruha mellett döntöttem. Laza szabású, de tökéletesen kiemeli a testem minden olyan domborulatát, amit szeretnék, hogy valóban vonzza a tekinteteket. Talán épp ennek köszönhetően soha nem vagyok egyedül, most is itt áll mellettem a bárpultnál egy hatvanas éveiben járó ázsiai férfi, aki rendkívüli beleéléssel magyaráz nekem valamit. Sajnos pár perce már elvesztettem a fonalat, mikor a neki már ártó mennyiségű alkoholtól csapongani kezdett az angol és a saját anyanyelve között. Thai, vagy talán vietnámi…? Mindegy is. Nem akarok tőle semmit, így koktélommal a kezemben arrébb is sétálok. Nem sietős a dolgom, minden lépésemmel a stílust és eleganciát akarom közvetíteni; bár ma este nem a csábítás a célom, ez már annyira beleivódott a vérembe, hogy el sem tudnám képzelni magamat „lazáskodva”.
Ezt a bulit nem én szerveztem, tulajdonképp ezen a helyen ez egy szokásos este, csak éppen betévedt valami ismertebb figura is; még ez is szokásosnak számít. Én azonban nem csak a szórakozás kedvéért vagyok itt. Ahogy a jó társra, úgy előfordul, hogy a megfelelő autóra is vadászni kell, utána meg a vevőjére is. Több szem többet lát alapon pedig nem is vagyok egyedül, de társaim természetesen nincsenek mellettem. Nem is lenne értelme, ha csoportosan vizslatnánk a parkoló autók minőségét. A leghatékonyabb munkához mindenkinek megvan a helye. A legjobb vadászterületek ezek, ahol a milliomosok mellett a becsületes munkából élők is helyet kaphatnak. Minél nagyobb a diverzitás, annál könnyebb elvegyülni.
Kis retikülömben rezegve jelzi a telefonom, hogy ismét üzenetet kaptam, én pedig kíváncsi természet lévén elő is veszem a mobilt. Egy újabb fénykép, egy újabb ígéretes négykerekű jelöltről. Bár ez most nem a szokásos luxuskategória: egy ilyen Ford Mustang eredeti alkatrészekkel sokat érhet, a tulajdonosa talán nem is tudja, hogy mennyit. Egyes vevőknek némi tuninggal pedig még többet. De egyelőre még nem döntöttem, kicsit még várok, van ezen kívül még két másik járgány, mérlegelem a lehetőségeket, amíg a koktélt szürcsölgetem. A szórakozóhely kicsit nyugisabb részére sétálok, bár a DJ által játszott zene még itt is elég hangos, a kevesebb ember miatt nem olyan zsúfolt és fullasztó. Kényelmes kerti padok és székek vannak ezen a részen, halovány fényű kis lámpásokkal; egész hangulatos. Látszik, ide azok jönnek, akik beszélgetni szeretnének, vagy kicsit pihegni. Találok is egy üres helyet, egy szélesebb pad egyik végén, a másikat már elfoglalta egy fiatal nő. Villantok rá egy mosolyt és mivel a zene és a távolság miatt valószínűleg úgy sem hallana, kérdő tekintettel az üres helyre mutatok, hogy szólhasson ha esetleg foglalt, mielőtt leteszem a kis hátsóm.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime13.08.18 10:57



Emily & Derick







M

a van a szülinapompompompom remek a hangulatomtomotomtomtom. Dudorászva veszek elő magamnak egy jó mély boros poharat amit behűtve vár egy jó kis Chateau Lafite. Kortyolgatva nézegetem a ruhatáram. Ma van Szent Patrik, az én ünnepem. A tivornyázók napja! A csengőm hosszan és kíméletelnül cseng. "Hallo?" "Csajsziiiiii, engedj be minket!" Megjöttek a csajok, úgy hallom már van bennük rendesen, akkor nem ártana felzárkóznom. Lehúztam a poharam tartalmát és felesekre cseréltem a felhozatalt, vaaaan itthon gyümölcsös Absolut vodka és némi tequila is rejtőzik valahol. Kirakok öt poharat egymás mellé, és telitöltöm édes vodkával, egymás után mind az ötöt lehúzom és máris jobb a kedvem, kitöltöm a következő kört és kikészítek pár zöld ruhát amíg beesnek az ajtómon a lányok. Úgyis szükségem lesz a segítségükre a választásban, mini divatbemutató sok soook piával, szükségem lesz a mai estére, kell egy kis pihenés a hosszú fárasztó, stresszes munka után, és ráadásul ma van a szülinapooom. Ajtó puffanást hallok és vihorászó hangokat a nappalimból. "Foglaljatok helyet, mindjárt jövök." Bútortologatás, néhány tompa botladozó hangok, vad röhögés, értem valaki mellé ült a babzsák fotelnek. Felveszem az első ruhaneműt és kilejtek benne. " Játszunk egy játékot, iszunk és kritizálhatjátok a választásaim." Böktem vigyorogva az előttük lévő feles poharakra, nem kellett őket győzködni már is húzták a tartalmát és be nem állt a szájuk, talán a harmadik vagy a negyedik ruha volt a megfelelő de végül csak meglett a tökéletes tízpontos. Leintettünk egy taxit, a bárhoz érve elcsórtam valaki kalapját és a pulthoz vágtattunk. " Szia, nem vállalnál köldök piát pár szexi csajszitól?" Visítottam vigyorogva a dögös kis pincérnek. Elég széles vigyort villantott válaszul, még a végén tényleg jó lesz az estém, csak dobja le végre a pólóját, és később az alsóját is szívesen bevállalom a lakásom padlóján. Csajok kirángatták a pultból és lecibálták a felsőjét, végighúztam kockáin a körmöm, hello szexi.....


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime06.02.19 14:49


Emily & Derick



N yűgösen dörgöltem meg fáradt szemeimet. Nem tudom mi a legrosszabb, az hogy nem történik semmi vagy az, hogy seggen ülve elalszom ééés nem történik semmi, komolyan srácok, gyerünk már, egy kicsit több életet! Se egy kocsmai verekedés, bolti lopás, de még csak egy kis csínytevés se? Nemár, pokoli unalmas éjszaka elé nézünk.
- Álljunk meg itt... - Intettem a társamnak, hogy húzódjon félre. Levegőznöm kell egy kicsit, esetleg felpofozom magam egyszer-kétszer, hogy felébredjek, vagy esetleg valaki még segíthet is benne, ígérem nem ütök nagyot, aztán végre bevihetném, lerakhatnám a seggem a székembe és ihatnék egy kávét.
- Csak álljunk félre. - Gondolom ez nem az a hely, ahol aztán kávét lehet kapni, sokkal inkább egy kis partidrogot, aztán dobjuk ami van, de azért nézzünk körbe, ha már itt vagyunk, addig is múlik az idő és hátha még jól is fogunk szórakozni. Alig léptünk be, egy feltűnően ittas hölgyemény indult meg felém, fogalmam sincs mégis mit hihetett, de a következő másodpercben szinte már az ingemet gombolta.
- Hölgyem, ez itt nem a Jump Street, szóval tipegjen, ha még tud, mielőtt kedvem lenne elkérni a személyijét. - Kb így is történt, okos kislány. Átverekedve magam a tömegen, a pultot igyekeztem volna megközelíteni, micsoda szemétdomb... Alig telt el néhány, most nem az ingemet, sokkal inkább a karomat igyekeztek kitépni a helyéből, ez remek. - Maga rendőr, vagyis igazi rendőr?? - Nem bazdmeg, Magic Mike, most komolyan? - Igen, Ön pedig zaklatott, megsérült, bántotta valaki? - Esküszöm, ezentúl csak ide járok. Karjaira tettem mindkét kezem, majd megkértem mondja el mi is történt, mire kiderült, hogy a barátnője percek óta eszméletlenül hever a mosdóban. Kézen tagadott, majd utat vertünk magunknak át a tömegen. Mindenki tehetetlenül állt vagy épp toporgott a padlón heverő lány körül, gratulálok, ide mentő kell, nem rendőr, de azért ez is valami. Nem kellett atomfizikusnak lenni, hogy rájöjjek, valamit beszedett, a pulzusa még tapintható volt, nem rángott a teste, ez jó jel. Lassan felálltam... - Elmondom mi lesz, Te szépen hívsz egy mentőt azonnal, Te pedig, ha még élve akarod viszont látni, elmondod szépen mit vett be, vagy még nagyobb szarban leszel, mint amiben már vagy. - Gina, egyfajta partidrog, nagyszerű, az is kiderült, hogy itt a helyszínen vásárolták... A mentő már úton volt, mégis hogy a fenébe nézzünk át ennyi embert, oké akkor segítséget hívunk.
- Lezárjuk az épületet, senki se ki, se be, világos?! Te maradj itt! - Szóltam a társamra, majd rádión a központnak. Oké, akkor lőjük le ezt a bulit. Az egyik pulthoz sétálva, szépen jelvényt villantottam, majd a pasas tekintetéből ítélve még hozzátettem, hogy nem a partiszerviztől jöttem, szóval igyekezzen, és mozogjon, kerítsen nekem egy mikrofont, hangosbemondót, akármit, mert innen átvesszük a bulit.
- Figyelem emberek! Derick Stackhouse vagyok, a Las Vegas-i rendőrségtől, az épületet lezárjuk, további utasításig senki sem hagyhatja el az épületet! - Úgy érzem ma nagy buli lesz az őrsön, akár még nevet is adhatnánk a partinak, mondjuk kurvák, stricik és gina?


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime13.04.19 18:23



Emily & Derick







K

ezd egész jó lenni ez az este, rövidek, koktélok, dögös pasik, dögös pasik köldökükben piával, na végre egy emlékezetes szülinap is összejön, nem egy újabb szeretlek, béna vacsi és uncsi szex a megszokott kis kérónkban a megszokott pózban, nem ez végre egy olyan parti amit élvezek, én döntöm el kivel megyek haza vagy kivel nem, hogy mennyit ihatok és kiről, nem néz rám senki csúnyán ha megmarkolok egy formás segget, tetszik ez az est. Koccintottam a csajokra és épp halál boldogan nyervogtam, hogy mindent köszönök, csúcs ez a buli, nélkülük még mindig otthon tespednék a kanapén pizzával és fagyival gagyi műsorokat bambulva a tévében, de ehelyett egy szuper buliban élvezem a fiatalságom és szülinapom utolsó óráit, amikor elhallgat a zene és valahol a dizsi másik felében valahogy más a tömeg.  Tudjátok, mint a filmekben, amikor körbeállnak és azt figyelik, hogy a menő arcok, hogy táncolnak a ritmusra, csak épp kétlem, hogy zene nélkül itt is ez lenne a helyzet. Felpattantam a bárszékről, és úgy éreztem ezt látnom kell, látnom kell azt ami tönkretette a bulimat, amit nem is akartam, de most k....a jó, és nem teheti ezt velem senki. Átpréseltem magam a tömegen, közben többektől is hallottam, hogy sugdolóznak egy lányról, aki kiütötte magát. Az utolsó emberen is átpréselem magam, amikor földbe gyökerezik a lábam, egy lányt visz épp el a mentő, a csajt alig fél órája láttam a mosdóban, sírva zokogni a sarokban, azt hittem csak elhagyta a pasija, erre kiderült, hogy túladagolta magát. Legalább is ezt az infót szedtem össze az egyik járőrtől, akit ismertem a kapitányságról ahol gyakornok voltam még ezer éve. Szörnyű, bűntudat és még valami megfoghatatlan kavarog bennem, csak egy szóba került volna a segítség, de tovább mentem. Zavartam tekergetem a medált a nyakamban, amikor megpillantok egy ismerős arcot.
- Egy héten kétszer is találkozunk biztosúr? Gondolhattam volna, hogy ön áll a buli halála mögött.
Próbáltam oldani a feszültséget egy kis humorral, de hamar rájöttem, hogy nem volt jó vicc, és inkább befogtam, figyeltem a lányt és csavargattam tovább a medálom.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime12.04.20 10:04


Emily & Derick



- Ezen még csiszolni kell, Miss Hasting. De ezt neki mond, a ő bulijának is lőttek, többszörösen is, szó szerint. - Szóval errefelé így megy a buli, ez remek, tényleg, gratulálok. A szülei egésze biztosan büszkék lesznek, aztán szépen kereshetnek majd egy jó klinikát, ahol életet lehelnek a lányba, már ha telik, ha nem, akkor irány az anonim csoport, vagy lehet még a kórházból kijövet kidobja a kártyát a szemétbe, én meg dolgozhatok miattuk.
- Ismerted? - Figyeltem, ahogy nézi a lányt, ahogy elszállítják, nem egy szívderítő látvány,de nem úgy tűnt, mint aki most látja először az este folyamán. Hogy Ő mindig ott van, ahol nem kéne, hát ma sem fogja egyhamar a pihe-puha ágyát élvezni, helyette itt vagyok én, tudom, tudom, nem egy főnyeremény, de hát ez van, ha nem rókáz le, azért már külön hálás volnék, és ahogy látom az orra is szépen begyógyult.
- Ne menj messzire. Se ki, se be, Hastings. A bulinak vége. Inkább vedd a kabátod és próbáld előre verekedni magad. Bár, ha láttál valamit, akkor még találkozunk és élvezhetjük egymás társaságát. - Ennyit arról, hogy pár óra múlva végzek, mire itt mindenki igazoltatunk, felírunk és kikérdezünk, az hosszú lesz. Maradtam volna inkább a kocsiban. Már hallom előre, fele vagy részeg, kiskorú vagy persze, hogy nem tudnak ők semmiről, én meg a dalai láma vagyok. Az anyag meg csak úgy beszivárgott ide, a lány meg csak úgy puszta véletlenül nyomta túl magát porcukorral, mert ő még nem látta a "pedig jó ötletnek tűnt" műsort. Lesznek itt még érdekes sztorik na meg ideges szülők, akik a reggeli kávé mellé kapnak egy ittas taknyos kölyköt az őrsön. Felsóhajtva emelem fel a tekintetem és esküszöm fény gyúlt az éjszakámban, mondja valaki, hogy a biztonsági kamera ott nem dísznek van, hanem működik is és vett is valamit. Örömömben meg is csókolnék valakit, na de azt hiszem ma sem megyek haza.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime13.04.20 13:01



Emily & Derick







O

lyan jól indult az este, jó, persze, az utóbbi pár is jól indult, mert leitattak és táncoltunk, és legalább abban a pár órában nem kellett gondolnom arra, hogy a saját ágyamban keféltek csupaszra egy másik nőt, de az én pasim, rossz párosítás, nagyon nagyon rossz párosítás, tudod ez a valami nem stimmel a kirakósban, egy másik r***nc van a kép helyén ahol neked kellene épp díszelegned, és te csak állsz és nézed, olyan, mint egy baleset, tudod, hogy nem szabad, de muszáj nézned, akármennyire brutális és fáj is az amit épp ott és akkor eszmélsz fel, az agyad tiszta, mintha minden eddig tanult, látott és tapasztalt kis életkéd csak úgy huss a semmibe lett sivár tekintettel meredsz előre.
És ez is pont ilyen most is, tudod, hogy tehettél volna érte bármit is, de elsétáltál és akkor ott fekszik és az életéért küzdenek.
- Ééén, láttam őt.
Bukott ki végül belőlem, azzal többet ártok ha befogom a szám, habár tényleg nem sok mindent láttam, azt sem, hogy kitől kapta, vagy, hogy mikor én csak...
- Én csak sírni láttam őt a mosdó sarkában egy negyed órája, nem gondoltam, hogy bármit bevett volna, azt hittem csak a pasijára mászott rá valaki, vagy akár egyikből jöhetett a másik is, ezt már nem tudom.
Ült ki egy kis rémület az arcomra, ha akkor odamegyek hozzá talán most nem a mentő zubogna el vele épp a kórház felé, és nem a szüleit próbálnák meg elérni az éjszaka közepén.
Kezdtem kicsit remegni, nem hiszem, hogy fáznék, inkább csak az idegesség, ott állt mellettem egy régi rendőr barátom Ben, sokat segített amikor még gyakornokoskodtam.
- Ben, úgy fázom, nem adod kölcsön a kabátod
Ő persze, ideadta, hisz jól ismer, barátok voltunk mindig is, nem is gondoltam volna, hogy ugyan azon az őrsön dolgozik, mint Vaskalapos kapitány, aki maximum a hálóba jár mosolyogni, de talán még oda se.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime13.04.20 20:27


Emily & Derick



- Aha, aha, oké, és aztán? Emily, láttad őt... - Ragadtam meg nem túl erősen a karjánál fogva, hogy felrázzam kicsit, mert meglehet, hogy fontos, ami odabent van, csak kicsit kivan most attól, amit itt történt. Tudom, elég durva, de örülnék, ha egy kicsit később borulna ki ezen. Már nem is az legnagyobb problémája, hogy gallyra ment a bulija, ugye? Sejtettem.
- Oké, értem, rendben van. - Engedtem le a kezem. Hát ez nem túl sok, de reménykedjünk benne, hogy helyrejön és ezzel egyidejűleg az esze is megjön és meghallgathatjuk az ő sztoriját mitől volt annyira rossz passzban, hogy kicsit elszállt a drámai mércéje. Az az érzésem, hogy akadna itt még több tucatnyi piás kis csaj meg suttyó kölyök, akiknek komplett színskála lenne a vérképe a sor szartól, ami a szervezetükbe kering, de jönnének az emberi jogokkal meg a többi szarsággal, leszarom, engem most csak ez az egy cucc érdekel, eléggé feltörekvőben van mostanában. Én is szívesen megismerném a fickót, aki jól rászedte, mert a nyakamat rá, hogy így volt, na szóval szívesen elbeszélgetnénk veel úgy öt percig valahol, ahol nem vesz a kamera, hogy jól pofán baszhassam.
- Csini az orrod. - Kegyeztem meg, miközben azon voltam, hogy parancsolni tudjak az arcizmaimnak. Esküszöm, sosem fogom elfelejteni.
- Később találkozunk. - Hagytam őket ott, ahogy elnézem most már van, aki vigyázzon rá, nekem meg más dolgom van. Kimentem öt percre rágyújtani, miközben nagyban ment a hiszti. Mi van, most már mindenki szín józan és menne haza? Hát bocsi, ez ma nem az a nap. Szórakoztató volt nézni, hogy némelyik komolyan nem, hogy egyenesen járni nem tudott, de még a fehér vonalat se tudta belőni, neem, neem, egy kicsi jobbra, még egy kicsit, most egy kicsit vissza, meglesz ez. Szépen gyűlik a papírmunka. Ezekből aztán kiszedni két összetett szavat is.  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime17.04.20 16:28

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 16:33


Emily & Derick



Hát ez remek, csodás, nagyszerű, már csak ez a némber hiányzott a nyakamra a szőke fürtjeivel meg az okoskodásával, besasszézik, aztán majd megmondja hogyan végezzem a munkámat, komolyan, tényleg... órási.
Tudja ez hány göndör hajú nő él ebben a városban? És szerinte látom is az istenverte piros lakkcipőjét a felvételeken? Mert elárulnám, hogy nem igazán. Néhol konkrétan szart se látni, picsába az egésszel, dőltem hátra a székemben, ujjaimmal a halántékomat dörzsölgetve próbáltam lehiggadni és nem felrúgni a monitort, oké, ez így nem lesz jó, járjunk egyet. Felkaptam a kabátom, a kulcsaim, de a friss levegő helyett, bepattantba a kocsimba, majd a tegnap esti club felé vezettem. A kidobó hekus persze egyből kiszúrt, nincs gáz öregem, csak körülnézek, se egyenruha, se fegyver, ígérem jó fiú leszek, így egyszerűbb elvegyülni, csak egy fekete nadrág, kockás szürke ing, karóra, sima ügy lesz, megiszom egy sört, kicsit felmérem a terepet hogy is mennek errefelé a dolgok, tegnap túlságosan nagy volt itt a zűrzavar. És ma is, ha már itt tartunk, úgy buliznak mintha mi sem történt volna. Nem az ő gondjuk. Egyenesen a bárpulthoz sétáltam, komolyan már olyan jól elterveztem mindent, vagy mégsem?  Jellemző... Kísért engem ez a nő, vagy mi a fene van? Nekem is sikerült elsőre kiszúrnom valakit, na ne, eez nem lehet igaz, szórakozik velem?
- Hastings, hát maga meg mit keres itt? - Léptem oda mellé, hagyjuk a véletleneket, mindketten tudjuk, hogy ez nem az, de azért kicsit mégis csak meglep, hogy itt találom. Csak azzal ne jöjjön, hogy munka ügyben, mert már megkaptuk a felvételeket, bosszantó módon épp úgy, amikorra ígért, ott voltak az asztalomon, szóval egészen halkan megjegyezve jövök neki eggyel.
- Bocs, egy sört kérek, kösz. - Intettem le a pultost, majd kihúztam a bárszéket Emily mellett és leültem könyékkel megtámaszkodva. Miután elkaptam a söröm elvettem és egy jó nagy kortyot ittam belőle indításként, majd egy kisebbel folytattam.
- Felfogtam a szabályokat. - Ha netalán most ezért próbál meg odafigyelni rám, nem fogok a levesbe köpni a bártulajjal, se senki mással. De nem tudhatta, hogy elfogok jönni, ezek szerint nem csak engem nyugtalanít az ügy.
- Amúgy ma betelefonáltam a kórházba, rendbe fog jönni. - Most legalábbis, ebből felépül, a többi pedig már csak rajta áll.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 17:46



Emily & Derick







N

agyon hosszú első nap volt, eleve kezdjük ott, hogy hajnal volt mire hazaértem, főztem egy liter kávét, és csináltam hozzá egy pirítóst, lezuhanyoztam, festettem egy még ébren vagyok sminket és felvettem egy egyszerű fekete kosztümöt, jó lesz ez most, tükrözi a hangulatom, tudom mi vár bent rám, ennyit a laza első napról, nem elég, hogy Derickel kell dolgoznom még egy csomó tinit is felügyelhetek ma, a legtöbbjük családjának vagy nincs befolyásos ügyvédje vagy pénzük sincs rá, ami szomorú, de hát azért vagyok én, betaxiztam, széles mosollyal üdvözöltem Ben-t aki épp leadta a műszakot, és már megy is haza, legalább egy jó dolog van benne, hogy ő is itt van a feszes kis popsijával, haraptam az ajkamba amíg néztem, hogy elsétál, majd vettem egy mély levegőt, és az irodámba mentem, ahol persze egy halom akta állt, és egy halom időpont, fújtam egyet, leültem és átolvastam mindet, aztán mentem sorba tárgyalóról tárgyalóra.
- Ne mondjon semmit, amíg a szülei nincsenek itt és az ügyvédjük. Ne mondjon semmit, amíg a szülei nincsenek itt és vissza nem érek. Törvényt sért biztos úr, várjon a sorára.
És ezt teremről teremre, majd újra és újra még ki nem ürültek a józanodó cellák, totál kimerülten zuhantam a székemre, hátra vetettem a fejem és csak lógtam, mint egy rongybaba, túl fáradt vagyok élni is, de akkor sem hagy nyugodni a tegnap este, és nem akarom elhinni, hogy csak én láttam és én is csak futólag, de ma is biztos ott lesz, hány lánynak kell még kórházba kerülnie, ezt nem hagyhatom annyiban.
Hazaérve gyorsan felfrissítettem magam, felvettem egy rövidke piros ruhát és a hozzá illő magassarkú cipellőt, rendbe hoztam rakoncátlan tincseim és hívtam egy taxit.
Ugyan ott állok ahol tegnap még olyan ígéretesnek látszott az este, a szórakozóhely előtt és próbáltam nem becsukni a szemem mert akkor tuti elalszom, jó barátomként üdvözölt a kidobó, átfurakodtam magam a tömegen és a pulthoz ültem, kértem egy margaritát, a koktélok mindig felpörgetnek, a tömeget pásztázom amikor valaki leül mellém, már majdnem elküldtem a búsba amikor látom, hogy Derick, mi a frászt keres itt. Végig nézek rajta.
- Azt a rohadt k**va.
Szaladt ki a számon, szóval ezt rejtegeti a rendőr ruha alatt, nem értem miért dugdossa, fél, hogy ellopják?
- Akarom mondani, szia, mit keresel te itt? Nem tudlak elképzelni egy bárban sem, nemhogy ott ahol táncolni kell.
Valószínűleg pont azért van itt amiért én, és még iszik is valamit, fordított nap van ma?
- Ennek örülök, a nap első jó híre.
Tettem keresztbe a lábaim, majd a tömeget kezdtem vizslatni a koktélomat szürcsölve.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 18:26


Emily & Derick



Felvont szemöldökkel nézek rá, ennek meg mi baja? Mit keresek itt? Hát ez egy rohadt jó kérdés, de ha tippelnem kéne, akkor kivételes alkalomként feljegyzendő, de ugyanazt, amit Ő. Ma egy rugóra jár az agyunk, nem véletlen, mindketten tudjuk, hogy az igazságszolgáltatás kerekei olykor baszott lassan forognak, ami bosszantó. És nem, nem akarok ide járni minden este, semmilyen okból se, a kórházakat se akarom hívogatni, egyszerűen csak pontot akarok tenni a dolog végére, mihamarabb. Senkinek sem kell több olyan este, igaz? Hát ezért vagyok itt.
- Hát, táncolni most sem fogok, de egy sör még belefér, miért is ne? Cheers... - Emeltem meg felé az üvegem, majd ittam egy újabb kortyot a sörömből, talán iszom még egyet. Eltartottam az üveget a számtól, felé fordultam és esküszöm már majdnem kibukott belőlem, hogy sok ilyen ruhája van-e még, de aztán inkább elkaptam a tekintetem, akad itt mit nézni.
- Igen, az. Jó lenne, ha így is maradna. - Mondjuk jó hírből jöhetne még, igazán megszállhatna valakit a jó lélek vagy a szentlélek, bánom is én, aztán előállhatna valamivel.
- Mit jelez a szöszi radarod? - Szemem sarkából láttam, ahogy a tömeget figyeli, gondolom hátha ismerősnek tűnik neki valaki a buliról. Akár egész este is ülhetünk itt, innen nem sokra fogunk menni. Jól van, ha már így alakult, akkor csinálhatnánk is valamit. Mozoghatnánk is, feltűnés nélkül.Tudom, hogy ez poén és úgy fog rám nézni, mint a pap szokott ördögűzéskor, de felkeltem a székről, majd a kezem nyújtottam felé.
- Tudod mit? Meggondoltam. Felkérhetlek egy táncra? - Egy próbát megér... mármint nem nála.
- Ne nézz így rám, én se szoktam, de így legalább jobban körülnézhetünk, na gyere. - Tartottam továbbra is a kezem, komolyan nézve rá, esküszöm, most nem szórakozom, és senkinek sem fogunk feltűnni, kár lenne azért a piros ruháért, ha senki sem táncoltatja meg benne.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 19:21



Emily & Derick







N

e nézz, látom a szemem sarkából, hogy stírölsz, azok a lábak nem rád várnak, ne értsd félre tudsz te dögös is lenni, nem mondhatom, hogy nem épp most és nem épp pont nekem, de most az egyik dolog, hogy nem te vagy a fókusz, a másik pedig, hogy ha, hangsúlyozom ha mostanában újra férfit szeretnék az életembe, valamennyivel könnyebb esetre vágyom, mondjuk olyan aki kicsit is vonzódik hozzám, vagy egyáltalán a női nemhez, rásandítok, vajon meleg és csak az érdekli hol vettem a ruhám, vagy a cipőm, hát ilyet nem kapsz ekkora lábra, sajnálom drágám, elkapta a tekintetét, halvány vigyor terjedt szét az arcomon, ügyes fiú, kortyoltam egy újabbat az italomból, kezd fogyni szégyen.
-  Nem is nézném ki belőled, hogy egyáltalán tudsz táncolni.
Nyúltam hátra egy másik koktélért, ami már készen állt, talán túl sokat járok ide? Tudom, hogy nem itt fogom megtalálni a szerelmet, nem is keresem, itt csak az eufória, a tánc, zene és az italok hoznak, meg a barátaim nagyon gyakran, talán néha gyakrabban is, mint én szeretném, de hát igazuk van, túl sokat kötöttem le magam egy olyan disznó mellett aki nem becsült meg és lecserélt egy hajlékonyabb modellre.
- Szerintem még korán jöttünk, még csak most kezd beindulni a buli, úgy tud elvegyülni ha már nem tűnik ki a tömegből.
Ráncoltam a szemöldököm, ez nem szöszi radar, csak fordultam már meg pár buliban és tudom mikor kezd élet lenni, ha már az lenne nem itt ülnék és hagynám, hogy rendőrkék vizslassák a selymes bőröm, igen az, és nem kapsz belőle.
Hát alaposan elkerekedett a szemem amikor táncolni hívott.
- Ugye tudod, hogy manapság már senkit sem kérnek fel egy diszkóban? Mikor voltál utoljára szórakozni?
Dőltem előre és összeszűkült szemekkel meredtem hihetetlenül kék szemébe, még mindig rohadj meg!
- Jól van, kövess, a közepéről látsz legjobban mindent, a sarkokat is.
Csúsztattam a kezem az övébe és indultam meg a tömeg középpontja felé, itt bizony hozzám kell érned szokj hozzá a gondolathoz rendőr fiú.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 20:14


Emily & Derick



- Túl régen, de arról még rémlik valami, hogy még sosem panaszkodtak azért, mert nem voltam bunkó, Te vagy az első Hastings. - Hajoltam hozzá közelebb, és ha már így provokál, akkor tekintetem az övébe fúrtam. Tény, hogy fogalmam sincs mostanság ezt hogy intézik, de akkor most mégis mit kellett volna tennem, lecsapnom a pohárral, mint egy vadember, aztán a tánctérre citálni, úgy nem sok hasznát vettem volna, de gond egy szál se, csak kérni kell.
- Most akkor igen, vagy nem? - Az én türelmem se határtalan, plusz elhal a kezem, nem fogok nekiállni könyörögni vagy kérlelni, hogy na de lécciii, annyira azért nem fontos az egész és egyébként sem jó kedvemből kértem fel, hanem ha már mindketten itt rostokolunk, akkor hozzunk ki belőle valami pozitívat és még mindig nem egymásra gondolok.
- Nagyszerű. - Na végre! Előre engedtem a tömegbe, már majdnem elfelejtettem, hogy Ő az utóbbi időben elég sokat kirúgott a hámból, vagyis nálam biztos jobban tudja hogyan kell bulizni. Követtem, keresztül az embereken, még mindig a kezét fogva, majd amikor hirtelen megállt kis híján belé ütköztem, most mi van? A következő másodpercben meg sem kellett mozdulnom, elengedte a kezem, majd riszálni kezdte a formás kis hátsóját, miközben hozzám dörgölőzött, áá értem, ja hogy ezt így szokták. Ok, akkor csináljuk, akarom mondani, hát ez így nem lesz jó, koncentrál baszki, koncentrálj! Ne a hátsójára, a tömeget, kémleled a tömeget! Kezeimet óvatosan a csípőjére csúsztattam, majd nem túl nagy beleéléssel, de azért megpróbáltam vele együtt mozogni és kilátni szürke fürtjei fölül. Lássuk be, ez nem volt egy átgondolt ötlet, akkor most fogdosnom is kell? Nem, az kivan zárva! Azért aprókat mégis csak csúszkált a kezem fel és le, ahogy csípőjét ringatta. Mit is keresünk? Ja igen, egy göndör hajú nőt, kapásból vagy ötöt látok, ha jobban körülnézek lehet húszat is.
- Valami egyéb ismertetőjegy? - Hajoltam közel füléhez, nem volna hátrány, ha hallana is abból valamit, amit mondok.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 20:41



Emily & Derick







T

áncolni, hát ez egy fergeteges ötlet, táncolni, jó, mondjuk itt nem gond ha rálép valaki lábára, mert az megszokott, hogy az emberek tapossák egymást, de itt hozzám kell érnie, amit eddig úgy vettem észre annyira nem volt szándékában, szerintem most se gondolt bele, hogy nem a lapockám kell majd tenyérrel érintenie, hanem minimum a csípőm vonalát követnie, és akkor még így is eléggé kirí majd a tömegből, hogy egy ilyen szőke csajt csak éppen hogy megfog, de ez már nem az én dolgom, a rossz döntéseket mi nők mindig foghatjuk az alkoholra, ha szemet szúr valakinek majd kimagyarázom, hogy neeem, ő nem egy rossz pedofil bácsi, aki fogdossa a lányokat, hanem csak simán nem megy neki a bugi, nem kell biztonsági őr esküszöm.
Kissé merev de majd lassan belejön, remélem a szegény múltbéli partnerei nevében, hogy az ágyban azért jobban mozgott, mert körülbelül ez is az most, olyan mozgást imitálnak az emberek, mintha épp az ágyban kellene a maximumot kihozniuk magukból, csak épp ruhában, aki jól nyomja nem lesz kérdés, hogy a végén ágyba is visz valakit, de most nem a rendőr fiúka csípőmozgását kellene figyelnem, hanem a Miss Fürtöskét keresnem, érzem ahogy közelebb hajol, mondani akar valamit, félre húzom hosszú szőke hajam, szabaddá téve a hátam, nyakam és a fülem, hallani kellene amit mondani akar, bár nem biztos, hogy akarom is hallani, mert ha megint beszól én eskü felpofozom és itt hagyom, hivatkozzunk pillanatnyi gyengeségre.
Megfordulok, hogy szembe legyek vele, hisz csak úgy tudok válaszolni, nyaka köré fonom a karom és közel húzom magamhoz, érzem a tartásából, hogy nagyon nem tetszik neki, de most így jártál nagyfiú.
- Emlékszel még a mikrofon sérós korszakra? Egész biztosan emlékszel, valószínűleg akkor mozdultál ki utoljára.
Muszáj volt kicsit ércelődnöm rajta.
- Na egy olyat keress nőben, magas és karcsú alakja volt, nem hiszem, hogy túl sok ilyen hajú nő mászkál manapság. Ja, és lazíts, így nagyon kilógsz a tömegből.
Fordultam ismét háttal neki, továbbra is félre húzva tincseim, hogy halljam ha újra mondandója akad.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 21:27


Emily & Derick



Lőjenek le, ha ismét ilyen remek gondolat születne a fejemben. Felém fordul, én pedig mereven állok, nem úgy baszki, mereven tartom magam, csak annyira érek hozzá, amennyire nagyon muszáj, ekkor közelebb húz, rohadjak meg, ha nem élvezi, hogy szívathat.
- Haha, nagyon vicces vagy Emily. - Komolyan, szakadok, de most inkább elengedem a dolgot, újból megfordul és megy tovább  risza, risza, lazítsak, esetleg dugjam is meg, itt és most? Szorosabban húzom magamhoz, érzem a bőréből áradó melegséget és próbálom vele felvenni a ritmust, na tessék, így már elég laza? Tovább vizslatom a tömeget, kicsit bántja a szemem a sok cikázó fénycsóva, de nem vészes, azért kitudom venni mit látok, többek között azt is látom, hogy többen nyálazzanak Emily-re, ó bassza meg, de ebből ma nem esztek, bármelyik másik este talán, de ez ma nem az. Igaza van, még mindig nagyon kitűnhetünk, közben kiszúrtam egy nőt, Emily nyakába fúrtam a fejem, csiklandoz a haja, az orrom pedig már a bőrét simogatja, lassan irányítva csípőjét fordultunk az ismeretlen lány felé.
- Ő ott? -Ennél közelebb már nem tudok lenni, és csak reménykedem benne, hogy hátha Ő az, akire vadászunk, hátha, és akkor végre nem tapad provokatívan riszáló fenék az ágyékomhoz, mert bár azt, akihez tartozik nem igazán csípem, ezzel csak én vagyok így.
- Nem? Baszki. - Na jó, akkor váltsunk... pozíciót, vagyis forduljunk valamerre, egyik keze után nyúlva forgattam meg, majd húztam közel magamhoz, bár így is melegít a ... khm, csípője, nem lett jobb, hosszan simítok végig az amúgy dögös vörös ruháján és végig rá nézek, bassza meg, kapom el a tekintetem és mellesleg neki is azt kéne, mert így el... szóval bárhogyan is hívják ezt a vonaglást manapság, csinálhatjuk bármeddig, csak a nő nem lesz meg. komolyan kellett volna még egy sör, ha lenézek, akkor premier plánba ott vannak a mellei, ha fel, akkor egyenesen őt nézem, díjnyertes ötlet volt, ha a katasztrófákat nézzük.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime30.04.20 22:17



Emily & Derick







N

a, még a végén bele fog jönni a mozgásba, oké ez kezd már nekem is kínos lenni, mert nem egy olyan személy dörgöli magát hozzám akinek annyira szeretném ha fogdosna és bámulná a seggem, még mindig nem arról van szó, hogy nem tartanám jó pasinak, mert akkor most még ennyire se lehetne közel hozzám, egyszerűen a személyisége kiakaszt, bár azt mocskosul élvezem, hogy tudom kicsit heccelni, cikizni, tudom, hogy vissza fogom még kapni sokszorosan de az még a jövő, addig kiélvezem legalább, hogy mennyire feszélyezi a közelségem, még egy kicsit rá is teszek, hátra pillantok a vállam felett, ajkaim egy éppen, hogy csak résnyire nyitva, beletúrok a hajamban és visszahúzom a vállamra, ez mindig beválik, hadd lássuk férfiból vagy e drága biztosúr.
Hát nem kicsit lepődtem meg amikor nyakamba fúrta a fejét, lehelete szinte égette a bőröm, hajaj, ennek nem lesz jó vége, remélem gyorsan abbahagyod, nem szeretem ha oktalanul és akaratlanul izgatja valaki bármely erogén zónám sem, oké bocsánat, nem csinálok ilyet többet, csak mássz már ki a nyakamból. Koncentrálj, kövesd amit mondd ez az kislány menni fog az. Megrázom a fejem, hogy nem őt keressük és ennek hála kimászik a nyakamból, köszönöm Istenem, hé mi a... gyorsan fordultam, nem számítottam rá, kicsit meg is inogtam.
- Óvatosabban.
Borultam nyakába, ez teljesen véletlen volt remélem tudja és nem sző itt nekem semmiféle terveket, félreérthető volt, de tényleg csak véletlen. Még hogy egy tánc nem lehet erotikus, hát már elnézést de ez eléggé felfűti a kedélyeket, bármennyire is nem akarjuk emberek vagyunk, egy másik ember forró, tűzben égő teste ránk is hatással van, tudom, hogy sokan nézik ahogy mozog a fenekem a zene ütemére, de ez most egy cseppet sem érdekel, esküszöm megigéz szeme kéksége, még ebben a tompa fényben is. Arckifejezésén hűen tükröződik, hogy szeretné ha már az egész véget érne, ez az egy dolog segít abban, hogy elvegyem róla a tekintetem, és meglássam a válla felett, ő az, látnom kell a cipőjét. Közel hajolok füléhez és egy utolsó csínytevésként még reagálok ruhámon sikló kezeire.
- Igen, az ott bébi.
Éreztem ahogy megfeszülnek az ujjai.
- Mármint a csaj a sarokba.
Húzódott kaján vigyor az arcomra, még aprót bele is haraptam alsó ajkamba, hogy visszafojtsak egy nevetést.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime01.05.20 10:22


Emily & Derick



Túl sok minden van, amire figyelhetnék, de egyik sem megy valami jól, szól valaminek napjainkban zenének minősített szar, dübörög a mellkasomban, érzek még illatosított füstöt, parfümből, vagy ezerfélét, kivéve, amikor ezt csinálja és az övé csap meg, ekkor felsóhajtok, oké, értem én Hastings, szívatsz, hát jó, játszuk ezt, végül is az én ötletem volt, eddig egy göndör hajú nőt, ha láttam, most vagy azért, mert nem fogjuk ma este kiszúrni, mert nincs itt, vagy azért, mert képtelenség úgy összpontosítani, hogy egy dögös vörös ruhás szőke dörgölőzik hozzád, a hajába túr, háát... legalább csendben van, ez is valami.
- Bocs... - Jegyeztem meg, miután felemelte fejét a nyakamból, egy pozitívum van ebben a zajban, azt nem hallja, ha véletlenül más is kicsúszik a számon, de ezt ne csináljuk többet jó, fura volt. Az is, hogy másodpercekig csak álltuk egymás tekintetét, valahogy egyikünk sem a csajt kereste, ez így nem lesz jó, Emily, a nőt keresd, a nőt, ne engem provokálj.
Ujjaim megfeszülnek, és végig fut rajtam a bizsergés, hé, ezt ne csináld, jó? Nagyon vicces, na jó, ebből elég!
- Oké, menjünk. - Ez ügyes volt. Mármint az, hogy megtalálta a nőt, a szívatásom az tudtuk, hogy megy, már eddig is. Elengedtem, hála az égnek, már kezdett kínos lenni, túlságosan is, haladjunk. A mosdó felé igyekszik, így arra terelem Emily-t is, hát oda egyedül kell bemennie.
- Idekint fogok várni, rendben? - Vége a tipitapinak, anélkül is beszélhetek hozzá és remélhetőleg még hallja, egy folyosón van mindkét, így annyira az sem feltűnő, hogy itt fogok ácsorogni. Emily bement, én pedig a falnak dőlve sóhajtottam fel. Fejemet a falnak vetve próbáltam... bármi másra gondolni, megdörgölöm az orrom, remek, sikerült annyira beszívnom az illatát, hogy csak azt érzem, de azt jó erősen, vagy az ingemből árad, hiszen a fél este hozzám volt tapadva.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Encore Beach Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Club Chateau
» Club Lux
» Chippendale Club
» Club Allure
» Club N.Y.C - Welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-