welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Elise Berry - the cute bitch Vote_lcapElise Berry - the cute bitch Voting_barElise Berry - the cute bitch Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Elise Berry - the cute bitch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Elise Berry - the cute bitch Elise Berry - the cute bitch I_icon_minitime12.02.13 12:26

Elise Berry - the cute bitch Dianna-gif33

Név: Elise Megan Berry
Becenév: Lis, Eli, Meg
Kor: 21
Születése hely, idő: 1992-02- 14 / Anglia - London
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Imádok a szende kis ábrázatommal kihasználni másokat, elhitetni mindenkivel, hogy ártatlan bárányka vagyok, és soha nem én vagyok a hibás. Egyébként nem vagyok rossz lány, legalábbis nem annyira, mint amennyire azt beszélik... de ezt senki nem tudja. Belülről elég törékeny lélek vagyok, csak ezzel a nagyképűséggel és a figyelem középpontjába kerülésével próbálom kompenzálni. A testvérem legalább vállalja, hogy egy szerény, visszahúzódó lány, akit mindig szekáltak az iskolába. Én inkább akkor hazudozom, hogy azt higgyék nagy szám vagyok, és nem egy könyvmoly, mint Sue... én szeretem az életet, és imádom élvezni, nem akarok magamba roskadni, és a szobám magányába naplóírással tölteni a napokat.

Külső: Alacsony, szőke teremtés. Semmi tetoválás, semmi piercing. Erkölcsös vagyok azért a magam módján!

Előtörténet:
- Megszülettem az ikertestvéremmel, akivel két külön világ vagyunk
- Három év múlva lett egy kisöcsénk is, akin később gyakoroltunk minden praktikát a fiúk ellen, de nem nagyon volt jó kísérleti alany
- Nem jártunk óvodába, a szüleink otthon voltak velünk. Két anyukánk, és két apukánk van. Hosszú történet... szerintem Sue jobban hangsúlyt fektet majd erre.
- Első nap az iskolában, egy fiú odaadta a csokiját, és szőke angyalnak hívott
- Beiratkoztam balettra, imádtam, és mai napig imádom! A szüleim büszkék voltak! Sue botlábú, de nagyon szép hangja van, viszont így mindig háttérbe szorultam az előadásokon. Elindul a testvér viszály.
- A jó bizonyítványomért elmentünk megnézni a Hattyúk tavát... sírtam rajta.
- Nem akarok már Sue mellett ülni, mindig összehasonlítanak minket. Új iskolát akarok, így az ötödiket már máshol kezdem.
- A fiúk imádnak, és én boldogan csókolózom mindegyikkel. A szüleim rosszallóan nézik ezt, és leülnek velem beszélgetni a szexről. Biológia órán is furcsa képeket nézegetünk, amin a fiúk jót nevetnek, és levetítik hogyan születik a kisbaba. Sue ezen biztos elérzékenyült, őt meghatják az ilyen dolgok. Én meg nem voltam hülye!
- Nyolcadikban elkezdek járni egy fiúval, Adam a neve, és azt hiszem ez a szerelem. Csak vele csókolózom, fogjuk egymás kezét. Ő is táncos és isteni a mozgása. De idővel kiderül, hogy meleg... kicsit összeomlok, nem tudom miért nem szeret engem, anyuék és apuék tanácstalanok hogy magyarázzák ezt meg. Én ebben nőttem fel, nem ítélem el a dolgot, csak nem esik jól az első szerelmi csalódás.
- Elkezdem a gimnáziumot, sokat utazunk, benne vagyok a balett csapatba, de már többet akarok, mint tütüt és harisnyát. New York-ba kirándulunk, és megfog az utcai zene, megfognak a néger táncosok, és kezdek rájönni, hogy nem a balett a legjobb, ami kifejezheti a bennem lévő érzelmeket.
- New York-ban tanulok, egy neves tánciskolában. Már művész nevem is van! Lady D. Imádok táncolni, imádom a csillogást, a fényeket, imádom New York-ot!
- Anyuék valamiért csalódottak, amikor karácsonykor hazalátogatom. Nate-t rajta kapták egy fiúval a mosdóban, hogy csókolózott. Kicsit káosz van, anyuék magukat hibáztatják, félnek, hogy nem jó szülők. Ez nem igaz, kívánni se lehetne jobbat! Lehet két leszbikus anya, és egy meleg pár gyermekei vagyunk, de törődtek velünk, és támogattak. De az a jó, hogy ők nem olyanok, mint azok a szülők, akit azt hiszik, hogy orvosilag kezelni kell, ha valaki meleg. Büszke vagyok az öcsémre, és a szüleimre, hogy vállalták a dolgot!
- Túl vagyok az első fellépésemen, Sue segített... nem tudok rá haragudni, lámpalázam volt, és örültem, hogy énekelt. Rég hallottam már a hangját, sokat fejlődött, és gyönyörűen énekel.
- Pasi fronton semmi, egyiktől verődök a másikig. Mélyen legbelül, én is az igazit keresem, mint Sue, csak nem vallom be.
- Vegas-ba költözünk, az egyik helyen állandó műsorom van, egy színpadi előadás gyakorlatilag. Sue és Nate is jönnek velem, bár Nate nem mindig van itthon, divattervezőnek készül, és állandóan utazik. Sue pedig énekesi karrierbe kezdett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elise Berry - the cute bitch Elise Berry - the cute bitch I_icon_minitime12.02.13 18:27

Elise Megan Berry!
Lis, a látszat a te esetedben is csal. Talán nem ártana levenni magadról a maszkot, hidd el úgy is szeretni fognak, ha megtudják, hogy valójában milyen vagy. Mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Meg, kislány irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Elise Berry - the cute bitch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elise Murphy
» Kurt Berry, a díva
» Sue Berry - the virgin artist

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-