welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Night Club  - Page 3 Vote_lcapNight Club  - Page 3 Voting_barNight Club  - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime12.05.20 19:46



Emily & Derick







É

rtetlenül állok a helyzet előtt, nem őt kérte, hogy engedjem el? Nem ő mondogatta tök őszintén, hogy nem érdemlem meg, és jobb nekem nélküle? Akkor most még is mi a fészkes fene van, valaki avasson már be engem is, igen kínzóan hiányzott és igen, mindennél jobban örülök, hogy most itt van és átölel, édes ajkainak íze és mámorító illata visszavisz abba az időkbe amikor minden hát nem mondom, hogy tökéletes, de tisztábban megfogható volt, most annyira zavaros és ködös minden bennem, egy dolgot tudok tisztán, hogy én szeretem, és bele pusztulok, hogy le kell mondanom róla, de megtettem, tudom, hogy ez így nem működhet, egy időzített bomba vagyok, ő meg egy féltékeny, birtokló dög, ó nem mintha nem pont ettől lenne olyan izgalmas és izgató az egész történet, de hosszú távon tönkre tennénk egymást, mégis annyira kapaszkodom belé és az emlékébe, mintha ez lenne az utolsó fűszál a szakadék szélén, küzdeni akarok, és közben mégsem, felkavart mindent a jelenléte, mégis gondolkodás nélkül követem és követném bárhová, nem érdekel mennyire sajog legbelül, szükségem van rá, tépjük fel újra a sebet, hadd szivárogjon, érezni akarom, hogy fáj, mert akkor biztosan tudom, hogy itt van, és nem csak álmodom.
Csípős kint a levegő, észre sem vettem amikor jöttünk, rám teríti a zakóját, beterít az illata, teljesen elolvadok, szorosan húzom össze magamon és mélyeket szippantok bele, annyira hiányzott már, ujjai közé kulcsolja az enyémet, lenézek rá és nem értem, nem értem mi változott ekkorát egy hét alatt, engedelmesen követem bár nem egyszerű ebben a cipőben.
-  Hé, lassíts nem tudok ennyire rohanni.
De amint kimondtam már éreztem is, hogy egy repedésbe léptem és elveszítem az egyensúlyom, nem terepre tervezték ezeket. Belecsapódtam karjai közé, segített felállni, átöleltem és nyomtam agy puszit mellkasára.
-  Azt megköszönném. Szeretem amikor vigyázol rám biztonságban érzem magam.
 Bújok olyan közel, hogy szinte már egy lélegző szervezetté forrunk össze. Fel sem fogom mit mondd csak hallgatom ahogy beszél.
-  Ez még csak annyira volt elég, hogy jó kedvem legyen, de most, hogy itt vagy annál is jobb.
Fúrom orrom bele, várjunk csak...
-  Várj, mit mondtál?
 Néztem fel izzó kék íriszébe. Felemeli a tekintetét és folytatja.
-  Húsz perc és kutya bajom se lesz, jól bírom az alkoholt. De térjünk csak vissza az előzőre, megismételnéd mit mondtál?
Komolyan azt mondta, hogy szeret vagy csak már beleképzelem?!



Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime12.05.20 22:03


Emily & Derick



Fájdalmas szürke árnyalatba váltanak mélyen izzó kék íriszeim, ahogy az elmúlt évekre visszagondolok, és nincs semmi, amit megtudnék fogni, ami igazán az enyém volna, és ez mindezidáig nem bántott, nem sajgott, csendben meglapult odabent, én pedig megtanultam vele élni, még hálás is lehettem, amiért volt, aki felnevelt, terelgetett és lettem, aki most vagyok. Az egyetlen példát követtem, amim volt, így rendőr lettem, jártam egy utat, ami járható volt, teltek az évek, legyen családod, Derick, John mindig ezt mondta, és meg is próbáltam néhányszor, de valahol mindig elakadtam és ha nem tudod mit miért teszel, akkor ne tedd, nem igaz? De Emily, Emilyvel más, óvni akarom, vigyázni rá és azt akarom, hogy mindig mellettem legyen, megpróbáltam elengedni, tényleg megpróbáltam, de belepusztulok és nem csak a féltékenységbe, ha mással látom, nélküle már nem lehetek ugyanaz az ember, pedig szeretnék, most életemben először szeretek, aki vagyok és szeretem a nőt, aki azzá tett.
- Kérlek ne hagyj el engem, Emily. - Beleszerettem, az érzésbe, az illatába, a bolondságába, a szerelmébe. Az, ha vele lehetek, foghatok a kezét, szorosan magamhoz ölelhetem, ugye nem lehet hiba? Nem az, nem hiba és nem tévedés. Nem adom fel, mert minden hiába, ha Ő lesz az egyetlen dolog az életemben, amim van és valaha lesz, akkor az nekem elég. Két kezem közé fogom az övét, felemelem és megcsókolom.
- És igazad van, fel sem fogom mennyire szeretsz, de segíts megértenem, mert én őrülten szeretlek... - Kezét még mindig az enyémek közt tartva pihentetem a mellkasomon, szemeim kéken szikráztak a sötétben, szinte beleveszik a zakómba, de annyira gyönyörű.
- Szeretlek, Emily! - Megannyi érzés szabadult fel bennem, büszkeség, hála, megértés, féltés, szeretet, ezt még ízlelgetnem kell egy kicsit, de azt hiszem menni fog. Mindenem az övé, minden gondolatom, pillanatom, jó és rossz napom, csak az kell, hogy itt legyen velem, mellettem és, hogy úgy szeressen, ahogyan csak Ő tud, bolondosan, mohón, őrülten, türelmetlenül és szenvedélyesen, véglegesen és örökké.      

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime12.05.20 22:38



Emily & Derick







Ő

rülten ver a szívem, hogy mi van, nem mintha nem erre vágynék a világon a legjobban és nem lehetne most madarat fogatni velem, de hirtelen azt sem tudom mit mondjak, szeret, érted, szeret, ő, engem, mi van, ez csak valami álom lehet, nem akarom beleélni magam, mert mindjárt tuti a kanapé előtt fogok ébredni a üres üvegeim között, hajamban popcorn, a tévében valami régi romantikus film és én csak elaludtam és a film szűrődött be az agyamba, igen, ez lesz az, biztos csak álmodom, ne éld bele Emy, mert fájni fog amikor felébredsz, a szokottnál is jobban fog sajogni, higgyél nekem, ez nem a valóság, nem lehet az...
De ha nem valóság honnan tudom ennyire élethűen felidézni az illatát, a mikor már kezd megfakulni az emlék, miért érzem teste melegét, és ajkai nedves érintését, nem lehet mindez álom, annyira akarom, hogy igaz legyen, hogy tényleg szeret, igazán szeret. Percekig csak állok és csillogó szemeit bámulom, próbálom rávenni magam, hogy egyáltalán lélegezzek is, mert el fogok ájulni ha ez kimarad, többször is résnyire nyitom a szám, de hang nem jön ki, örökkévalóság óta állok mozdulatlanul.
-  Ééénnn most álmodom?
Na csak sikerült végül valamit kinyögnöm, halad ez, megrázom a fejem.
-  Te igazi vagy?
 Csípek bele az én majd az ő kézfejébe is.
-  Au ez fájt.
Simogatom finoman a bőröm, fájt, tehát nem álmodom, szorosan bújok hozzá, apró kis könnycseppek szöknek a szemebe.
-  Azt az egyet meg tudom ígérni, hogy sosem hagylak el.
 Motyogtam magamnak előre, szeret, igazán szeret, el sem hiszem, úgy érzem kezdenek a lábaim cserbenhagyni, össze fogok esni ez nem lesz jó, gyorsan nyaka köré fontam a karom és fellöktem magam, hogy lábaimmal átkarolhassam csípőjét, az a biztos ha ő tart, jelenleg csak így tudok menni bárhova is. Mélyen fűrom tekintetem az övébe.
-  Én is szeretlek Derick.
Esek mohón ajkainak, megadva magam a felemelő érzésnek, ujjaimmal hajába túrók és követelőzően hatolok szájába nyelvemmel,
-  Menjünk haza.
Súgom ajkaiba.



Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime13.05.20 15:56

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Nikolaj Tasarov
Nikolaj Tasarov



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime17.03.21 13:14

.
Amira & Nikolaj
“Ami nem öl meg, az fájni fog.”






Hogy én, hogy odavagyok ezekért a bulizni megyünk estékért, a sok nyálas képű ficsúrért, nézni, ahogy a macskák kerülgetik a forró kását többnyire sikertelenül, vagyis hát volt aki megért néhány alkalmat, hm pedig eggyel sem igazán váltottam szót, ezért érték meg azt a néhány alkalmat, Mr. Koroljov szerencsére nem tért ki külön Amira udvarlóira, ha lehet ezeket annak nevezni, persze nyilván, ha lenne bárki komoly, annak utánanéznék, de ahogy elnézem Amira se tartja őket túl érdemesnek bármire is, és ennyi magánéletet hagyjunk meg neki.
Khm, nem tudom mit értett azalatt, hogy oda illőbet az öltönynél, de igyekeztem, azért kikaptam a szekrényből egy dzsekit, ha később hűvösebb lenne, türelmesen várakoztam lent az előtérben, amíg a kisasszony is elkészül, hűha... kapartam meg a torkom, kinyitottam előtte az ajtót, beltem én is én indultunk a megadott cím felé, legalább már kinőttük a taxisofőr szerepet, amit a tini Amira játszott, nem egy óvodáscsoportért vagyok felelős, hanem érted és az életedért, amit fogalmam sincs mennyire fogott fel.
Leparkoltunk, komolyan direkt csinálja ez velem, na mindegy, menjünk.
- Menjen csak... - Nyeltem el a kisasszonyt. - Amira, majd szemmel tartom, itt leszek, ha kellenék. Mulasson jól. - Körbefont karokkal dőltem neki az oszlopnak és követtem pillantásommal a tömegben, gyűlölöm ezt, sötét, cikáznak a fények és majdnem lehetetlen bárkit is kiszúrni, főleg, ha nem tudod kit keress, tekintetem futtattam végig a helyiségen, éreztem minden rám szegeződő szempárt, de egyikkel sem törődtem, egyik miatt sem kell aggódnom, a többi meg nem igazán érdekel, felvont szemöldökkel nézek Amira-ra.
- Köszönöm Amira, de nekem nem lehet. - Sóhajtottam egyet, majd elvettem az üveget.
- Oké, rendben van. - Ott álltam egy bontott üveg sörrel, de legalább hideg, rezzenéstelen vonásokkal fürkésztem a tömeget és tértem vissza újra és újra Amira társaságára, láthatóan jól szórakozik.
- Hogyan, elnézést? - Kaptam el a tekintetem, ahogy észrevettem, hogy valaki megszólított, csinos volt, fiatal csak hát ez most nem az a kör.
- Igazán meghívhatnál egy italra... - Igazán? Akkor most mondjuk, hogy nem áttam véletlenül, ahogy a mielőbb tett le az egyik asztalra egy majdnem teli poharat, felismertem a kezét és a láncot a csuklóján, mit tesz az unalom?
- Hogyne, parancsoljon. - Nyomtam a kezébe, amit Amirától kaptam, majd kiegyenesedve kerestem Őt ismét, hunyorogva figyeltem a társaságot, de az egyből feltűnt, hogy nem látom, francba... a következő pillanatban pedig már a csupavigyor Amira állt előttem.
- Nem tudom, azt kérte hívjam meg egy italra... - Vontam meg a vállam.


KLIKK

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Amira Koroljov
Amira Koroljov



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime17.03.21 16:39




Nikolaj & Amira




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



I

gazából a hátam közepére sem kívántam ezt a bulit, a vizsgaidőszak kellős közepén, az utolsó nagy hajrá a diplomaosztó előtt és én nagyon ott akarok lenni a végzősök között és elhúzni a jó francba, jó messzire a családom közeléből, apám kiteheti a falára azt a rohadt diplomát, amit annyira akart, hogy képes volt kierőszakolni a lányából, holott tudja, hogy mennyire nem érdekel a közgazdaságtan, de legyen marha elégedett, felőlem ... áh, ezt a gondolatmenetet nem fejezem be, mert nem tűrne nyomdafestéket és muszáj lenne kitennem a tizennyolcas karikát is, másrészről viszont otthon sem akartam maradni, mindig is annyira létidegen volt számomra ezek az ódon kőfalak, mindenki ilyen házról álmodik, én meg csak simán arról, hogy ne tartozzak a Koroljov klánba.
Az emberek még mindig ismerősek, sok mindenkit ismertem meg a tanulmányaim során, és egyet megtanultam, soha ne ülj le felesezni orvostanhallgatókkal, komolyan, soha, tudják hogy kell inni és mi hat a másnap ellen, hiányoznak azok az évek, mármint nem amikor csúnyán berúghattam, mert az még ma is megy, inkább az amikor még volt erőm küzdeni az álmaimért. Ma már csak a lopott percek maradtak nekem és a tény, hogy legalább Nikolajt bosszanthatom, és be kell vallanom az esetek többségében piszkosul élvezem, a visszautasításait már kevésbe, talán ő az egyetlen akire ha ráhajtok nem akar megdugni és ez böki a csőröm, túl sok éve ácsingózom utána, fel kéne már adnom. De annyira dögös ebben a ruhában, és nem én bújtathatom ki, hát ez szomorú.
Mindig is jó voltam abban, hogy mikor kell kicseleznem az őreimet, láttam amikor elvette rólam a szemét, és kikerülve a látómezöjéből kerültem mellé, majd vigyorogva megkocogtattam a vállát.
- Ki volt a csaj? Helyesnek tűnt.   
Hogy akadna a torkán a martinispohár keverőpálcája, remélem ezt nem mondtam ki hangosan, hm, mivel még nem pusztul a röhögéstől, így nyilván sikerült bent tartanom.
- És meghívtad? Ó, azt nem tőlem... Mindegy. Nagyon bénán csajozol.
Próbáltam fa arccal közölni, tudom, hogy nem teheti mikor rám vigyáz, de azért egy lotyónak adni a piát, hát jó.
- Ó, szeretem ezt a számot, gyere táncolni.  
Fogtam meg a kezét és húztam a táncparkett felé.
- Ne ellenkezz, így nagyon kilógsz a tömegből, túl feltűnő vagy, ez csak egy buli, gyere már.   
Hm, Hot and Cold, kissé olyan, mint mi is vagyunk, hát nem ironikus?

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikolaj Tasarov
Nikolaj Tasarov



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime23.04.21 20:14

.
Amira & Nikolaj
“Ami nem öl meg, az fájni fog.”






Egyszerű szabályok szerint élek, erre tanítottak és azt is mondhatnám, sőt nem csak mondhatnám, ez lett az életem, fizetnek, én pedig elvégzem, amit kell, amire mások nem képesek, vagy nincs merszük bemocskolni a kezüket ilyen-olyan módon, ez itt nem volt benne a képletbe, de van ami többet ér annál, ami kötelez és amiről neki fogalma sincs, hisz nem emlékezhet, semmi emléke sincs, de talán így a legjobb.
- Nagyon köszönöm Amira, de nekem nem lehet. de Ön menjen csak és mulasson jól... - A lányához való simulásra és dörgölőzésre határozottan nem terjedt ki Mr. Koroljov utasítása Amirát illetően, és nem is igazán neki tartozom felelni vagy engedelmeskedni, hmm úgy látszik kezdek elpuhulni.
- Neem... - Szorítottam rá finoman a kezére, ahogy megfogta az enyémet és húzni próbált a parkett felé, határozott vonásaimmal néztem rá, nem fogod feladni, ugye? Nem, nem fogod, honnan is gondoltam, Koroljov.
- Jó, oké, egy dal, egy, Amira. - Bólintottam aprót jelentőségteljesen, amit szerintem nem igazán érzékelt a csupapofi örömittas vigyortól, így csak felsóhajtva adtam meg magam és engedem, hogy húzzon be a tömegbe, eeennek nem lesz jó vége, nagyon nem.
Megálltam, ahogy Ő is, finoman és tisztelettudóan csúsztattam a kezeimet az oldalára és engedtem had irányítsa a ritmust, amit szeretne, közben hiába emeltem fel a fejem, nem bírtam nem érezni haja illatát és Amira sem kifejezetten könnyítette, persze erre számíthattam volna. Lassan csúsztattam beljebb a kezem a hátára kicsit lejjebb, mint a dereka és fogalmam sincs hogy én húzhattam volna közelebb, vagy egyszerűen elvonta a figyelmem, de ezt a meccset most Ő nyerte. Izmaim megfeszülnek, ahogy ujjaim tapadnak ruhájára és érzem bőrének melegét és én magam is, hogy ennél tovább nem mehetek, pillantásom ejti rabul az övét, egy másodpercem elveszem a kezem, majd vissza, nem! Nem lehet!
- Vége van. - Tudom, hogy egy szavamat sem értette, csak abból, ahogy az ajkaimról leolvashatta.
- Miért játszik velem? - A környezet nem változott, de tudom, hogy ezt nagyon is jól értette, kezem csúsztattam a karjára, ami eddig a vállamon és a nyakamon nyugodott, egy teljesen egyszerű, őszinte és nagyon is helyénvaló kérdés volt, nem vagyok vak, sem idióta, mint a többi szerencsétlen balfék, akiket mellette láthatok.
- Khm, köszönöm, visszamegyek a helyemre, csak szóljon, ha menni szeretne. - Engedtem le a kezem, azt hiszem mára ennyi elég volt.


KLIKK

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Amira Koroljov
Amira Koroljov



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime09.05.21 14:41




Nikolaj & Amira




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



N

em túl sok ember van vagy volt az életemben akikhez igazán ragaszkodtam volna, hisz aki lehetett volna az vagy meghalt, vagy elhagyott, és az utóbbi többszörösen is, nem neki köszönhetem, hogy életben tudtam maradni, hanem annak a bátor kislánynak aki akkor sem adta fel amikor bántották és sírva bújt el az ágy alá, vannak dolgok amikről nem beszélünk, mert őt nem érdekli, én meg nem akarok rá emlékzeni, és akkor vannak az üres fecsegések, a milyen a suli és mikor látunk megint, a helyes válasz az lenne, hogy amikor a hátam közepét, de az udvarias, hogy majd telefonálok amikor tudni fogom.
De Nikolaj, ő, valahogy, más, nem tudom megfogalmazni, vagy megfogni az érzést amiért előtte leengedtem a falaim, de túlzottan is vágyom arra amit nyújtani tudna, és tudom, érzem, hogy küzd magával, mégis mindig visszautasít, nem találok rajta fogást, pedig lassan tíz éve epedezek utána, egyetlen bátorító szó nélkül, azt hiszem ezt nevezik már súlyos, kóros, beteges rögeszmének, tudom, hogy soha nem lesz esélyem nála, hisz csak a munkája vagyok, és mindig is csak annak a gyereknek fog látni aki mellé felfogadták sok sok éve, de a szívem nem hagyja, hogy feladjam, pedig mindig megpróbálom, új pasit szedek fel, megpróbálok beleszeretni, de meglátom Nikolaj mosolyát és azt is elfelejtem, hogy, hogy hívták szerencsétlen srácot.
- Rendben, csak egy dal.
Egyeztem bele vigyorogva, magammal húztam a táncparkettre, karom fontam a nyaka köré és léptem közelebb, illata bódít meg, csak lehunyom a szemem és mélyen szívom magamba, még soha sem voltam ilyen közel hozzá, ujjai nyomán bizsereg a bőröm, azt kívánom bár végig simítana rajtam, hogy érezzem minden mozdulatát, ujjainak tapintását, ajkam rágcsálva emelem fel rá a tekintetem, és veszek el szemének mély kékjében, a zene ritmusára lépek még közelebb, annyira nehéz ellenállni, hogy ne csókolja meg, csak egyszer, csak most az egyszer, érezni akarom ajkait az enyémen, nem lát senki, nem veszi észre senki, csak csókolj meg.
- Az én szándékaim tiszták, és a tiéd?
Éreztem minden velem töltött mozdulatán, hogy akar engem, volt már pár érdektelen férfi az életemben, tudom már milyen amikor valaki akar engem, érzem, tudom, mégsem tesz semmit, pedig piszkosul vágyom rá, elenged és elsétál, és én megsemmisülve állok a táncparketten, egy újabb gondosan felépített világ omlik össze bennem, igen, igazad van, vége van. Kikérem a dzsekim és elviharozva Nikolaj mellett jegyzem meg, hogy haza akarok menni. Most! 

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikolaj Tasarov
Nikolaj Tasarov



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime10.05.21 14:32

Amira & Nikolaj
“Ami nem öl meg, az fájni fog.”






pokolba az egésszel Amira, engedd el szépen, csak engedd el, ne fogj engem, ne kapaszkodj belém, egyszerűen csak... engedd el! Nem fogod, igaz? Hát az szívás, baromi nagy szívás, de akkor sem lehet, nem tudom megadni neked, amire vágysz, hiába, soha. És tudom, hogy azon a napon, amikor kénytelen leszel felhagyni ezzel a butasággal ezek a ragyogó szemek még sosem látott szomorúsággal fognak megtelni, de muszáj. El van ez cseszve, tudom, és csak... Megmerevedek, ahogy közelebb lép, amint érzem bőrének illatát és melegét, néhány éve még csak simán meglógni próbált előlem, sőt azt egész ügyesen, de nem eléggé, most pedig hogy harcoljak ellene úgy, hogy közben meg is védem? Többször fordítom el a fejem, mint kéne és az ujjaim is legalább annyiszor hajlanak ökölbe, ez így nem lesz jó, meddig tart egy ilyen vacak?
Széttárt ujjaim lapulnak finoman a bőrébe, a ruha anyagán keresztül is érzem, ahogy elváló ajkai hajolnak felém, khm, francba, nem, nem lehet és ebből elég! Tenyereim csúsztatom végig a karján lefelé, többet nem engedhetlek közel!
Leejtettem a kezeim, majd hátat fordítva visszasétáltam az "őrhelyemre", tiszták, mi? Ó, máris? Rendben van...hogy ha ezt tudom, már hamarabb is táncoltam volna.
- Khm, hogyne. - Vágtam rá egyszerűen, határozottan és udvariasan, mintha mást nem is mondhatnék és hát, nem is mondhatnék, mondhatok, de annak sincs semmi értelme.
Mélyet sóhajtok, na pontosan ezért.
- Fogalmam sincs. - Löktem be a kocsi ajtaját, miután behuppant hátra, nagyszerű, mehetünk is.
- De igen, hol szeretné, hogy megálljak? - Pillantottam fel a tükörbe.
- Így kell szólítanom, tehát? Mihez lenne kedve? - Ujjaim halkan doboltak a kormányon, miközben az utat figyeltem, egész tűrhető, kifelé tartva pedig még csendesebb lesz.
- Miért? - Természetesen nem álltam meg, tovább gurultunk.
- Kisassz... Amira, haza kell vinnem. - Próbálkoztam mindezt olyan csendesen éss higgadtan közölni, mint egy halott EKG görbéje. Hát ezt nem hiszem el, élesen fordultam be és húzódtam le a parkolósávba.
- Megálltunk, és most? - Alakul az a görbe.
- Amira ne csinálja... - És persze már be is csapta a ajtót, levegő Nikolaj.
- Aa francba! - Hát ez nem jött össze, kirántottam az övemet és kiszálltam.
- Kisasszony, szálljon vissza. - Emeltem fel a kezem és mutattam a kocsi irányába, ezt még megismételtem kétszer, elhangzott az Amira, a meg kell kérnem, mert a jó fene tudja még mi, oké, ebből elég, egyszerűen elé kerültem, lehajoltam és feldobtam a vállamra, szépen visszasétáltam vele a kocsi elé, majd óvatosan letettem.
- Most megkérem, még egyszer, szálljon vissza. - Sose fogom megérteni, pedig a nők annyira értékelik a szép szavakat, különösen az olyanok, mint ők, aztán mégsem hallgatnak rá.
- Finom voltam, gyerünk. - Böktem a kocsi felé halkan, de erélyesebben hangon. Gyerünk Amira, had ne keljen...


KLIKK

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Amira Koroljov
Amira Koroljov



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime13.05.21 13:02




Nikolaj & Amira




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



M

ondtam már, hogy piszkosul elegem van abból amit elvárnak tőlem, abból amire nevelnek, amire kényszerítenek és úgy mindenből, konkrétan és szó szerint is mindenből, elegem van apámból, a mostohámból mindig is az volt, és már Nikolaj is az idegeimre megy, én próbálom, tényleg próbálom elnyomni hosszú évek óta amit iránta érzek, de nem megy, és már annyira belefáradtam, próbálkozom, hogy megolvasszam azt a jég szívét, de mintha maga az Antarktisz lenne a szíve helyén, és hát globális felmelegedés ide vagy oda akkor sem akar felengedni, pedig ha már csak egy apró rést sikerülne ütnöm a páncélján, már is könnyebb lenne, már lenne reményem, esélyem, de így...
- Jól érezted magad?
Kérdeztem, bár tudom a választ, karba font kézzel sétálva az autó felé.
- Miért nem hiszek neked?
Talán mert pontosan tudom mikor hazudsz nekem.
- Talán mert nem mondasz igazat... Éhes vagyok, nem állunk meg valahol enni?
Eddig fel sem tűnt még nem korrant egy hatalmasat a gyomrom, ettem én már egyáltalán ma? Azon se lepődnék meg ha nem, otthon mindig görcsbe rándul a gyomrom, tudom, hogy már beletörődtem apám megvetésébe, de akkor is nehezen viselem a közös légkört, mint egy kislány aki meg akar felelni az apukájának, még ha tudom is, hogy ez lehetetlen, nem tudom visszahozni a szerelmét.
- Mit mondtam már ezerszer?
Szaladt ráncba a homlokom, közel tíz évvel vagyok fiatalabb, mi lenne ha nem magázna végre?!
- Ahhoz, hogy megállj. Ki akarok szállni.
Éreztem ahogy lüktet az ér a nyakamon, ki kell szállnom.
- Mert megkértelek valamire szépen, nem parancsolgatva, ha még erre sem vagy képes, hogy megtedd nekem, akkor ki akarok szállni, most!
Egyre hangosabb és sértőbb a hangszínem.
- Állj meg most!
Szinte már üvöltöm a szavaim, egyedül akarok lenni, nem akarom, hogy ott legyen, senkit sem akarok.
- Te csinálsz amit akarsz, én hazasétálok.  
Kapcsoltam ki az övem és vágtam be magam után az ajtót, lépteim sietősek és csak azt akarom, hogy hagyjon békén.
- Hagyj már békén, neked csak az a fontos amit az a seggfej kiböfög, engedj utamra!
Éreztem ahogy könnyek kezdenek gyűlni a szemembe, ez így nem lesz jó, leszegem a fejem és csak menni akarok, el és messzire. Felsikítok ahogy felkap a vállára, ököllel kezdem ütni a hátát és csak visítozom, hogy tegyen le.
- Nem megyek veled sehova.
Erőből lököm meg a vállát de szinte meg sem rezdül, betuszkol a hátszóülésre, pedig végig kapadozom, ahogy beül mászok előre az ülések között és esek neki ahol érem, ütöm, karmolom, harapom, csak engedj el, hadd legyek egyedül.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikolaj Tasarov
Nikolaj Tasarov



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime13.05.21 17:29

Amira & Nikolaj
“Ami nem öl meg, az fájni fog.”






Dühösen sóhajtok fel, hogy miért is nem jó, ha valamit higgadtan és csendben mondok, sőt kérek, többször is, ezt sem szokásom, egyszer mondok el mindent, van amikor annyiszor se, Amira kisasszony viszont sokszorosan kikezdte már a türelmem az évek alatt és nem mondanám fáradékonynak ebben a küldetésben, figyelmeztetném, hogy nem kéne, de arra is valami olyan válasz jönne, hogy miért, mi fog történni? Na és ez az, amit Ő nem szeretne meglátni.
Ez most mi volt? Tudod mit, nem érdekes, de fogsz. Meg se rezdültem, ahogy megpróbált ellökni, kék szemeim villantak meg az övében, elég a szarakodásból.
- Hát jó. - Azzal kirántottam a kocsi hátsó ajtaját, a karomba vettem és szépen betessékeltem hátra, beszálltam, le az ajtózárakat és indítottam a kocsit. Mi a...hogy az a, legközelebb istenemre vagy inkább a tiédre lekötözlek, próbáltam elhajolni és az utat figyelni, a szememet is kiakarod kaparni, vagy mi a franc lesz?
- Amira, Amira, neki fogunk menni valaminek. - Végig próbáltam egyeneseben tartani magunkat és megfeszítve magam ellökni vagyis annyira távol tartani, hogy legalább az úton maradjunk, jó oké, akkor... hirtelen rántottam el a kormányt élesen kanyarodva, hoppá, nem szóltam volna? Ezer bocsánat.
- Ó bassza meg! - Fordultam felé, amint megláttam a véres ujjait, majd a tükörből figyeltem mennyire hasadt fel a bőre, belelógott a haja, így elkapva az állát nem túl erősen, csak annyira, hogy ha tetszik, ha nem,  felém fordítsa az arcát vettem jobban szemügyre, oké, ez rendben lesz.
- Ezt többé ne csinálja és akkor nekem se kell. - Háát, ezért holnap reggel lehet, hogy beszélgetésre mész Nikolaj, francba. Nem akart velem jönni, de egyben van, jól van, a jó életbe már nem az óvodában vagyunk. Elnyúltam az övért és becsatoltam, ha már elöl szeretne ülni, legalább legyen bekötve arra az esetre, ha újból nekem akarna esni. Mereven fogtam a kormányt és egyetlen szó nélkül vezettem haza és kanyarodtunk be a birtokra, persze ahogy megálltunk Amira kipattant, becsapta az ajtót és beviharzott a házba, jó éjt kisasszony.

KLIKK

@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime24.09.21 8:20

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Ezra Lincoln
Ezra Lincoln



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime05.07.22 14:49

Gyere, kicsi hercegnő, a limuzin előállt, nem egy Paris, se nem olyan tágas és napfényes, de ez most részletkérdés.. Sose volt ínyemre, ha gyerekről volt szó, hm, kicsit abszúrd lehet azt gondolni, hogy még nekem is vannak elveim, aztán.. ez is egy gyerek, végső soron meg mindenki valakinek a kislánya, kisfia, hercegnője, tököm tudja, ez van.
hé. hé. héé, picsába! Oké, akkor B terv, éljenek a egetemista bulik, mindig van és melyik az a hülye, aki kihagyna egyet is, főleg miután végre kiszabadul a zsarnok apja mellöl, tisztes, számukra jelentéktelen távból követtem és hallgattam a csacsogást, nekem csak egy helszín kell, aztán már itt sem vagyok lányok! Hol a fenében fognak ma legurulni azok a koktélok? És ahogy megkaptam, már sarkon is fordultam. Hirtelen megszomjaztam egy jó italra.
Sajnos az én gardróbom nincs olyan gazdag, mint a hölgyeké, ne legyen vérfoltos, aztán a többit pont leszarom. Nem cicomáztam túl, egy farmer eg inggel, és csak beültem a bárpluthoz. Hallgattam.. Általában nem vagyok finnyás és nem zavar a tömeg, sőt még talán jobb is, sosem tudni kinek a torkát vágják el..
Csniosak a hölgyek ma este, kár lenne összekoszolni. Türelmesen vártam, az első kör a lazítás, a másodiknál kezd alakulni a hangulat, nyitottabb az ember.. Lopve pillantottam mindig az azstal felé keresve a pillantását és bizony el is kpatam, hm, régen mosolyogtam rá ilyen.. nem is tudom, bájosan, kacéran? Szép mosoly, kár, hogy az enyém nem ilyen és ma sem lesz, sajnálom hercegnő... de ma velem kell jönnöd.
- Khm, elnézést kisasszony, látja ott, azt a hölgyet?
Fordultam diszkréten az asztal felé.
- Igen.
- Kivinne még egy kört a hölgy renelt italából? és irja hozzám. - És a csali bedoba. Vonzó volt egy korábbi gondolatom is, miszerint követem a mosdóba és onnan már khm, nem jövünk vissza, de ez úttal túl körülményes lett volna, és amíg megfizetik, addig követem az előírt szabályokat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sonia Lipinska
Sonia Lipinska



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime15.03.23 21:28

Szokványos nap? Mondjuk így, szokványos nap... Már kezdem nagyon unni az apuci pici lánya szerepet, aki mindig jó tanuló, aki egyetemre jár, mindenből jeles, egy kihágása sem volt soha, de ez csak azért van, mert mindig van valaki a hátsómban, szó szerint, az óráimra is beül egy cseppet sem, de nagyon is, kirívó alak, mindig tisztes távolságból követ, hogy ne zavarja meg az intim szférám, legszívesebben elfutnék, még egy házibuliban sem érezhetem jól magam, mert tudom, hogy valaki valahol figyel rám, pedig úgy szeretnék én is átlagos lenni, csak berúgni és táncolni az asztalon félmeztelenül, mint a legtöbb korombeli lány....
- Hova mész?
- El...
- Mikor jössz?
- Majd...
- Sonia, kicsim, nem beszélhetsz így. Az apád vagyok, jogom van tudni!
- Kérdezd meg Ashton-t, ő úgy is mindig jobban tudja hol vagyok és mit csinálok. De ha már nagy őszinteségi rohamunkban vagyunk, mikor vakarod már le rólam ezt a piócát?
- Sonia!
- Rendben, ez nem volt szép, ezt a férfit.
- Majd ha biztosan tudom, hogy hol vagy.
- Jól van, a csajokkal megyek koktélozni és táncolni. Ennyi elég?
- Nem.
- Akkor legalább a kocsiban várjon már meg, hogy végre én is jól érezzem magam.
Hatalmas könyörgő szemekkel néztem apára, aki végül egy sóhaj kíséretében bólintott egyet, ez az, győzelem!
Minden apró előrelépésnek örülni kell amit el tudok érni apámnál, sosem volt felhőtlen a viszonyunk, főleg anya és a testvérem halála óta, tudom, hogy engem hibáztat az egyetlen fia és az egyetlen nő akit valaha szeretett elvesztése miatt, és részben igaza is van, de ezzel meg kell tanulnunk együtt élni, hisz a látszat számára a legfontosabb.
A mai estére csupán tipikus női problémákat terveztem, mint a mit is vegyek fel, kitártam hatalmas gardróbom ajtajait és belépve lassan húztam végig a kezem a temérdek gyönyörű ruhán, amelyek azt várják, hogy viseljem, ma vajon milyen legyen? Zöld? Fekete? Bordó? Bőr? Szövet? Azzal ha valakinek ennyi ruhája van, az az egy baj, hogy mindig órákig tart felöltöznöm, hisz mire leszűkítem mit is akarok, majd azokból felpróbálok és el is döntöm, már lassan indulni is kellene, a mai napra egy rövid, hosszú ujjú fekete, testhez álló ruhát szemeltem ki, nem túl hivalkodó, még is mutat valamicskét belőlem, nem is kell ennél több most.
Egy igencsak magas cipőt szemeltem ki hozzá, futni nem lehet benne, de miért is akarnék? Mindenre az a legjobb megoldás, hogy vágd hozzá. Leengedtem hosszú barna hajam, egy egyserű sminket tettem fel, sosem szerettem ha nem látszott már a bőröm színe.
A lányok már vártak a megbeszélt helyen, örültem, hogy végre egyedül lehetek velük, nem figyel senki és elengedhetem magam, jól esett végre nevetni és csak hülyeségekről csacsogni pár koktél felett.
- Sonia, szerintem az a srác téged néz.
- Igen?
Villantottam egy halvény mosolyt arra.
- Nos az meglehet, helyes pasi, nem gondoljátok?
Az igazán meglepő az volt amikor megjött egy olyan ital, amit nem rendeltem, értetlenül pislogtam, majd a hölgy rámutatott az előbbi pasasra.
- Menj oda és köszönd meg!
- Azért előbb megihatom?
- Nem!
Már csak a szemem forgattam nevetve, ez az este kezd érdekes lenni.
Click me
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» One night only
» Club Lux
» Club Chateau
» Club Shion
» Chippendale Club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-