welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Valami új kezdete - Adam & Blanca Vote_lcapValami új kezdete - Adam & Blanca Voting_barValami új kezdete - Adam & Blanca Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Valami új kezdete - Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime02.03.13 22:42

Még mindig nem tudom mire vélni ezt az úgymond meghívást, de megpróbálok megfeledkezni a legutóbbi véletlenszerű próbálkozásunkról ami a bulizást illeti és merem remélni, hogy a történelem nem ismétli meg önmagát, mert én annak már egyáltalán nem biztos, hogy a részese szeretnék lenni. Valamit az ember megtesz egyszer talán még ő sem tudja mi okból vagy miért teszi, de megteszi... Másodszor viszont ez a tapasztalat már megszabhatja a határokat. Utálom beismerni, hogy ostoba mód sokat akartam és belebuktam, de akkor sem leszek senkinek a játékszere... Hm, a sors fintora? Talán. De én nem kérek belőle és ha kell a tudtára is adom és az bizony valakinek fájni fog, de ehhez már igazán hozzászokhattam volna. Mást nem is vagyok igazán... annyira jó, mint hogy valakin átgázoljak, keresztül tapossak rajta, fájdalmat okozzak neki, összetörjem a szívét... meg a már jól bevált rutin dolgok.
Más már nem is hiszem, hogy menne. Kell a fenének az olyan katyvasz, hogy remények... Az a gyenge tehetetlen embereknek való, akik legbelül már úgy is tudják, hogy nem fog sikerülni és csak elbaltázzák és inkább tesznek maguknak egy szívességet és meg sem próbálják megkímélik az embereket maguktól, és milyen jól is teszik. Lehetne tőlük tanulni.
A bejárati ajtó természetesen nyitva volt és Blanca természetesen sehol se volt. Felvont szemöldökkel néztem körbe és egy az egyben elkapott a nevetés, amit meghallottam az odafentről leszűrődő zajokat. Na jó, azt hiszem itt már kettőnk közül valaki nagyon is jót érez.
Szerencsére senkivel sem futottam össze felfelé igyekezet és gondolom nem véletlenül, mert hogy rajtunk kívül más nem is tartózkodik a házban. Mondjuk meg tudom érteni. Gondolhattam volna, hogy a szoba ajtót is nyitva találom majd. Jó, nem teljesen, de gond nélkül halkan benyitottam és ismételten a nevetés fojtogatott. Őszintén szólva nem tudom ki lepődött meg jobban amikor szembe fordult velem és egy deós üveget tartott a szája előtt és énekelni próbált... Háttal nekem is érdekes látványt nyújtott, de azért így sem semmi és láthatóan készül valamire és valószínű, hogy én sem maradok ki a buliból.

- Lady Blanca, mi az ördögöt csinálsz? - Az asztalon lévő üvegben már volt is meg nem is és csak bízni tudok abban, hogy nem mind ma párolgott ki belőle, mert akkor kétségtelenül fergeteges esténk lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime03.03.13 7:46

Micsoda szerencse, hogy szüleim elutaztak. Őszintén nem nagyon figyeltem mit is mondtak, vagy valami konferenciára látogattak el, vagy egy messze élő rokont mentek meglátogatni, lényegtelen, engem csak az érdekel, hogy végre felügyelet nélkül maradtam és most igazán kiélvezhetem az életet. Jó egy kicsit a szülői elnyomás nélkül, végre igazán magamat adhatom, most érzem csak úgy, hogy szabad vagyok. Ezt a szabadságérzetemet kissé felturbóztam egy kis vermuttal, amit a bárszekrényben találtam. Készülődés közben lecsúszott pár pohárkával, hangosan szólt a szobámban a zene, közben szekrényemből dobáltam ki a ruháimat az ágyra. Ilyenkor jövök csak rá, hogy nincs egy rongyom sem, amit fel tudnék venni. Végül hosszasan elgondolkoztam és megszületett a döntésem, hogy miben is szeretnék a mai napon pompázni. Választásom egy fekete testhez simuló ruhára esett, ami a mellrészénél kissé kihívó, de még sem közönséges. Nyakam köré selyem sálat tekertem, úgy méregettem magam a tükörben, magamban el is könyveltem, hogy ennél jobban már ki sem nézhetnék, persze a mostani önbizalmamnak lehet hogy köze van annak a pohárka vermutnak is. Túlságosan jó kedvem lett, amit csak tetőzött, hogy az egyik kedvenc számom kezdett el szólni, megragadva a deós üvegemet nagy bele éléssel kezdtem bele az éneklésbe. Tudom, nincs túl jó hangom ezért csak saját szórakoztatásomra szoktam énekelni, feltehetőleg csak is akkor mikor senki sincs a közelben, de Adamnek sikerült meglepnie. Nevetve fordultam felé, letettem a deós üveget. Pár lépést tettem felé, sunyin mosolyom ott virított arcomon.
- Adam neked még nem mondták, hogy kopogni illik az előtt, hogy belépnél egy hölgy szobájába? Most akaratlanul is megcsillogtattam neked az énektudásomat, ami több mint rémes. - Nyakamat megszabadítottam a sál fogsága alól, két végénél megfogva dobtam át Adam feje felett, amint a finom anyag érintette tarkóját úgy húztam egyre közelebb magamhoz, egészen addig még felső testünk egymáshoz nem ért. Pillanatnyi felindulásból leheltem ajkaira egy apró puszit, tanúsítva ezzel, hogy mennyire örülök annak, hogy ismét láthatom.
- Készen állsz egy fergeteges estére? - Sokat sejtető mosolyomat elő véve pillantok rá, egészen addig míg el nem léptek tőle, hogy ismét meggyőződjek arról a tükör előtt, hogy tényleg ez a ruha volt-e a jó választás a mai estére.
- Mit gondolsz, ez a ruha nem túl kihívó? - Állva a hatalmas tükör előtt figyeltem Adamot. Tény, hogy a múltkori estén kissé különös volt, de majd a mostanival mindenért kárpótolom, reményeim szerint.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime03.03.13 17:56

- Egy, az ajtó nyitva volt. Ez is és a bejárati is. Kettő, gondolod, hogy én a hangodra figyeltem fel? - Rémes vagy sem nekem aztán oly mindegy. Gondolom nem az lesz az est fénypontja, hogy megpróbál elkápráztatni nem létező énektudásával, nem erről volt szó és ha mégis hát ahhoz még nem ittam eleget, hogy élvezni is tudjam és különben sem ráz fel túlságosan a dolog. Szóval én inkább mindent a szemnek alapon lelegeltetném rajta tekintetem. Beszéd sem szükségeltetik hozzá mégis tudnám élvezni és valamilyen szinte majd rajta is leszek az ügyön. Abban a pillanatban amikor beléptem nem igazán tudtam volna megmondani, hogy hová is csöppentem, miféle műsornak a kellős közepébe, de ha már volt aki csinálta a fesztivált az a minimum, hogy felfigyelek rá és én ezt is tettem. Egy fél pillanatig tényleg nevettem, mert vicces colt... Nem ő és nem is az a rémes énekhangja hanem ez az egész helyzet. Kicsit furcsán vette ki magát a dolog így első látásra. De amint szembe fordult velem, már több is volt mint érdekfeszítő. Le sem tudtam róla venni a szemem. Csak, hogy épp nem pontosan a tekintetébe fúrtam az enyém, hanem annál kicsivel lejjebb.
- Mond, te mit ittál? - Röhejesnek tartottam a dolgot és valamilyen szinten még most is az tekintve, hogy beavatott az élete rejtelmeibe és a tudtomra adta azt amiről tudnom kellett és most olyan értelmetlennek tűnik minden én meg olyan bolondnak érzem magam mint aki tényleg nem százas, hogy ezzel fecsérli az idejét hol ott bárhol máshol és bármikor és nem mellékesen bárkitől megkaphatná azt amit akar sokkal kevesebbért és talán még kérnie sem kellene. De persze nekem ez így soha sem volt eléggé jó vagy eléggé elég. Ha tudtam volna mire készül elhúzódom, de mivel sejtelmem sem volt róla így időm se ellentámadásba kezdeni. Na jó, hol van az az üveg? Ez hosszú este lesz és koránt sem olyan szokványos vagy egyszerű.
Megragadtam az asztalon lévő üveget és tisztességesen meghúztam elfelejtve egy egészen kicsi parányi apróságot. Elolvasni rajta a feliratot. Még le sem ért máris kívánkozott vissza és én szívem szerint azonnal ki is köptem volna de egy savanyú ábrázattal lekényszerítettem a tokormon ezt a borzalmat, ami valósággal egy cukorbomba.

- Ezen az ihatatlan csodán kívül van valami egyéb is itthon. Valami tömény, amit lehet is italnak nevezni? Mondjuk dzsin, amivel esetleg fel tudnánk hígítani? Ha már felbontottad az a minimum, hogy ne vesszen kárba... - Bár őszintén szólva fogalmam sincs mit szeretne ebbe annyira. Nyilvánvalóan mert az ennél töményebb alkohol már nem fekszik, de ugyan akkor nem szeretnének alul maradni. Ezt hívják természetes versenyszellemnek?
- Az attól függ, hogy mit akarsz... - Na igen, szerintem az öltözködésbe sok minden beleszól még ha erre nem is gondolna attól még úgy van. És ő nem egy buta nő aki ne tudná, hogy mit akar, szóval?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime04.03.13 7:49

Minden tőlem telhető intézkedést megtettem, hogy ma jól érezzem magam, sőt a hangulatomat fokoztam egy kis vermuttal. Az alkoholtól mindig felszabadult leszek és nem úgy viselkedek, mint aki karót nyelt volna, csak a végén nehogy túlzásba vigyem, mert nem akarom Adam szórakozását elrontani azzal, hogy vigyáznia kell rám, mert éppen nem a legjózanabb pillanataimat élem. Felszabadulva táncolok a zene ritmusára, közben teljes beleadással énekelek, mikor Adam hirtelen elő kerül a semmiből. Őszintén nem tudtam, hogy ott áll és azt sem tudom, hogy mennyit láthatott a kis produkciómból, de talán mindenkinek úgy lesz a legjobb, ha nem is fogom megtudni.
- Nem a hangomra figyeltél fel, azt hiszem már az első találkozásunknál megosztottad velem, hogy a fenekemmel tudtam felkelteni a figyelmedet, vagy talán tévednék? - Mindketten jó helyen voltunk jó időben és a sors úgy hozta, hogy Adam utánam állt be a sorba, ami nagyon lassan haladt, ezért is volt alkalmunk szóba állni egymással és onnantól kezdve lettünk barátok. Bár tény, hogy elég érdekes volt a szituáció, ahogy megismerkedtünk, nem volt túlságosan szokványos.
- Miből gondolod, hogy ittam volna valamit? Csak úgy mellékesen szeretném megjegyezni, hogy a szemkontaktus nem ment ki a divatból. - Tudom, hogy a ruhám nagyon is vonzza a tekintetet, de nem hittem volna azt, hogy Adam ilyen kíváncsi pillantásokat fog rám vetni, pláne úgy hogy nem is olyan régen egy felvétel segítségével szinte minden porcikámat láthatta. Gondolva egyet, egy szájra pusziban részesítem. Adam édesebb, mint gondoltam volna.
- Érezd magad otthon, tudod a járást, nyugodtan keress valami kedvedre valót. - Adok neki szabad utat, gondolom még nem felejtette el, hogy merre van a bárszekrény, de ahhoz le kellene menni a földszintre. Még mindig a tükör előtt álltam, az előtt még elégedett voltam magammal, most pedig kétségbe vontam a saját döntésemet, na meg az ízlésemet.
- Én csak szeretném jól érezni magam, csak azt nem tudom, hogy ez a ruha-e a megfelelő a mai esténkre. Kérlek segíts egy kicsit, csak mond meg a véleményed, egyáltalán jól áll rajtam? - Eddig mindvégig a tükörbe nézve figyeltem Adamot, de most vissza fordultam felé, hogy újra szemtől szembe lehessek vele.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime04.03.13 18:10

- De meg kell hagyni azért nem volt semmi maga a produkció sem. - Meg sem próbáltam rácáfolni és nem akartam tagadni sem, minek is a nyilvánvalót és ha már nem egyszer a tudtára is adtam?! Na és ha még így is van? Ez egyedül csak is az én problémám. Őt ez nem kell, hogy zavarja, hiszen a tudtomra adta, hogy mi a felállás és nem álltatott, amiért úgy gondolom az a minimum, hogy tiszteletben tartom. De persze ehhez az nem tartozik hozzá, hogy fel is hagyok a dologgal. Nem szokásom ennyivel feladni és meghátrálni. Sőt, egyáltalán nem szokásom meghátrálni. Semmit sem adnak olyan könnyen vagy akár olcsón. ezt már tudom... Csak én annyira nagyon utálok fizetni.
- Akkor hordj inkább magas nyakút vagy viselj kezeslábast, de abban az esetben sem ígérhetek semmi biztosat. - Magamat ismerve... Pontosan tudom, hogy milyen vagyok. Rosszabb mint azt mások képzelik. Túlságosan érdekelne, hogy mit rejteget előlem a túlzott ruhatömeg alatt még ha csalódnék is miután megtudtam, de az ő esetében teljes képtelenség.
- Ami engem illett veszettül tetszik az amit látok és tökéletesen áll rajtad. Az a kérdés, hogy neked tetszik az amit a tükörben látsz? - Ennél tökéletesebben már nem is állhatna rajta. A véleményemet akarta hallani hát tessék... Íme a cenzúrázott változat természetesen. Én mégis honnan a fenéből tudhatnám, hogy ő miben érzi jól magát? Nekem bármiben tetszik, de leginkább az nélkül.
Felmutattam a kezemmel, hogy egy pillanat és folytatjuk, csak hogy valami hiányzik. Odalent levadásztam a bárszekrényt és gondosan kiválasztva becserkésztem egy üveg Gin-t, amit még a földszinten fel is bontottam majd jól meghúztam és az üveg társaságában tértem vissza az emeletre.

- Nézd kit találtam? Őszintén bízom benne, hogy sikerült kiválasztanom apád legkedveltebb italát, amiért majd utólag majd a fejemet veheti?! - Álltam meg az ajtófélfát megtámasztva és a Gin-t kóstolgatva. Nem volt még szerencsém a szüleihez, ami gondolom nem véletlen. Ugyan nem tudom az okát, de talán jobb is így hogy nem tudom.
- Akarsz beszélni a Club-ban történtekről? - Csak mert akkor nem találtam alkalmasnak az időpontot a kérdésekre és nem akartam feszegetni a témát, de ha jól tudom barátok volnánk... és a barátok mindent megbeszélnek, vagy nem? Nem próbálnak meg kibúvót keresni, vagy mégis?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime04.03.13 23:42

Gondolom mindenki tisztában van az alkohol jótékony hatásaival, nos rám egészen különös hatással tud lenni, felszabadultabb leszek a kelleténél, sőt néha ki is tudok magamból fordulni. Nem szoktam mások előtt ilyen műsort adni, most is csak a véletlen műve, hogy Adam szemtanúja lehetett ennek.
- Valóban? Azért úgy emlékszek a taps elmaradt. - Kissé kínos, hogy végig nézte amit leműveltem. Csak remélni tudom, hogy nem látta az egész műsort. Kezdem egészen jól érezni magam, a vermut hatására testemet melegség borította el, érzem hogy egy jó este elé nézek, amit vele tölthetek el kettesben egy szórakozóhelyen.
- Szerintem ha olyan ruhákban rejteném el magam a kíváncsi pillantások elől nem a várt eredményt érném el. Az emberek mindig azokra a dolgokra kíváncsiak, amik rejtve vannak. - Nem hiszem, hogy használna a kezeslábas vagy akár a magas nyakú felső, sőt még úgy sem, hogy egyszerre venném fel. Bár az tény, hogy el tudnám rejteni alatta a testemet, de akkor is kivehető lenne az, amivel meg lettem áldva.
- Kezdem azt érezni, hogy túl elfogult vagy velem szemben. Amit pedig én látok a tükörben az sosem lesz olyan, amit látni szeretnék. - Nyílt titok az, hogy a nők sosem lehetnek megelégedve magukkal, ahogyan én sem vagyok teljesen elégedett. De adok Adam véleményére, elvégre ha valaki, akkor ő biztosan ért a nőkhöz. Vissza fordultam a tükör felé, ameddig vártam, hogy vissza térjen és csak néztem magam.
- Nem apám nem az a harcias fajta. Sőt, nem hiszem hogy észre veszi, hogy egy üveg ital hiányzik, nem igazán szokott inni, inkább csak dísznek vannak a bárszekrényben a teli üvegek. - Nem akartam túlzásba vinni a magyarázkodást ezért egyszerűen csak megvontam a vállam, majd lehuppantam az ágyra.
- Akarok csak nem most, túlságosan jó kedvem van ahhoz, hogy azt most megvitassuk, ugye nem gond ha most hanyagoljuk azt a témát? - Hát igen az eléggé furcsa este volt, de még is az egyik legfurcsább része az volt, mikor megtudtam, hogy Angel szerint szép párt alkotnánk, mikor ez képtelenség, mi csak barátok vagyunk. Nekem sokat jelent a barátsága és nincs szándékomban kockára tenni, pláne mert tudom hogy a férfiakkal való viszonyom mindig hogy végződik.
- Inkább gyere ülj le és mutass be a barátodnak. - Értem a kezében lévő üvegre, mert rám férne egy kis ital mielőtt elindulnánk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime11.03.13 17:56

- Ha még egyszer megcsinálod esküszöm még füttyszóval is fogom kísérni nem csak sima tapssal. - Mondhatom, hogy az valami fergeteges volt, mintha nem is ő lett volna, de meg kell mondjam nekem őrületesen tetszett. Kár, hogy olyan hamar vége lett.El tudtam volna még nézni egy ideig, egy jó ideig. Végtére is azt hiszem mindketten alaposan meglepődtünk a másik láttán. Nem néztem volna ki belőle. Ilyen... nem ilyen nőnek tartottam. De mindegy is ,hogy milyen. Csak az számít, hogy az enyém legyen egy napon!
- Na és te mi mindent rejtegetsz még előlem? - Tudomásom szerint a szó szó szoros értelmében már mindent láttam belőle. Nos, nem egészen úgy ahogy akartam, de azért még így is leesett az állam és... és azt a másik nőt is szívesen megismerném. Ha jól emlékszem még szemügyre kell vennem az ő melleit és összevetnem, hogy megbizonyosodhassak róla, hogy valóban az övé a nagyobb.
- Miért? Te mit szeretnél látni? - Nos, én pontosan azt látom most a tükörben amit és akit látni szeretnék. Persze teljesen normális ha ő ezzel nem így van, csak aztán ne essen túlzásokba és nehogy egy plasztikai sebész műtőasztalán kössön ki, mert azért írtó pipa leszek rá.
- Legyen ahogy akarod. - Ha nem akar róla beszélni, akkor nem fogunk róla beszélni. Nem erőltetem, csak gondoltam volna min átrágni magunkat bőven. Még mindig jobb mint kérdésekbe gabalyodni és lehetséges válaszokra hagyatkozni és támaszkodni.
- Ő már az enyém! Csak is az enyém! - Most készülök bemutatni, hogy mennyire is nem vagyok az osztozkodós típus. Ami az enyém az az enyém.
- Sosem csalna meg. Nem engedem. A te barátod viszont ott van. - Böktem fejemmel a Vermutos üveg felé. Persze mindezt elégedett mosolyom kíséri végig.
- Még néhány korty és talán te is megtekintheted a magánszámomat... - Csak én nem fogok mellé énekelni csak is az ő érdekében, de attól még egyáltalán nem kizárt, hogy nem tudnám elkápráztatni és valami újat mutatni a számára. Megemeltem az üveget, aminek még jóval nagyobb tartalma volt mint Blancaénak és ezt csak nem hagyhatom annyiban...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime12.03.13 0:22

Nem is gondoltam volna, hogy ennyire tetszett neki az a valami, amit csináltam, mert énekeltem, pedig nincs is hangom, de annál jobban tudom rázni a hátsó felemet, amivel kompenzálni tudom énekhangom hiányosságát.
- Ami azt illeti nagyon is elég volt, hogy egyszer láttad, pedig még az sem volt betervezve. - Pajkosan kacsintottam rá egyet, nem akarom erőltetni mert mindenki tudja, hogy a második próbálkozás soha sem érhet fel az előzővel. Sőt, még nem hiszem hogy ittam volna annyit, hogy önszántamból próbáljak előtte idiótát csinálni magamból.
- Kettőnk közül ha valaki bármit is rejteget az te vagy! - Volt szerencséje már ahhoz, hogy lásson teljesen meztelenül, ezért már előtte tényleg nincs rejtegetnivalóm. De azért még sem mutogatom magam neki pucéran minden adandó alkalomkor.
- Őszintén? Nagyobb melleket, kerekebb feneket, vékonyabb derekat és még sorolhatnám. - Akárhányszor bele pillanatok a tükörbe mindig ezeket a dolgokat hiányolom, tudnék rajta változtatni de annyira nem érzem magam ezek miatt feszélyezve, hogy úgy döntsek hogy ellátogatok egy plasztikai sebészhez aki szétcincálja testemet, majd össze foltoz, hogy elégedett lehessek magammal.
- Adam nem hiszem el, hogy ennyire önző vagy! - Értetlenül tártam szét karjaimat, meglepett hogy komolyan gondolja, hogy nem fog adni belőle. Jó legyen, van még mit innom, nem fogok szomjan halni.
- Hát akkor szeressétek egymást áldásom rátok! - Megjátszott dühösséggel arcomon keltem fel, hogy végre kezembe vehessem vermutos üvegemet, amiből pajkos mosoly mögül kezdtem el kortyolgatni ezt a löttyöt. Nem mondhatnám, hogy a kedvenceim közé tartózik, de a célnak megteszi.
- Várj vele egy kicsit, nem lenne túl fair, hogy csak én láthatnám, másoknak is látnia kell. - Ha jól tudom még mindig tervbe van véve, hogy elhagyjuk a házamat és valami szórakozó hely után nézünk. Lefogadom, hogy a nőknél nagy sikere fog lenni bármilyen magánszámról is legyen szó.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime17.03.13 17:48

- Nem, tényleg nem volt. De így sokkal jobb volt szerintem mintha terv szerint esett volna meg. - Az amit eltervezel az soha sem úgy sül el, mint az amit spontán teszel csak érzésből nem pedig előrelátott szempontok alapján. Azért sajnálom egy kicsit, hogy nem láthatom újból. Elkövettem azt a hibát, hogy hagyt6am, hogy észre vegyen, de hát annyira jó volt, hogy nem tudtam az árnyékban maradni. Látnom kellett méghozzá az első sorból.
- Ezzel most mire célzol? - Kérdeztem rá felvont szemöldökkel. Nem a hülyét játszom, mert az köztudottan nem áll jól, de most kivételesen tényleg nem ugrik be, hogy mit is várna tőlem.
- Kerekebb feneket? Ennél tökéletesebb már aligha lehetne. - A lelkemet el adnám egy ilyen nőért, már ha lenne, de mivel nincs így kénytelen leszek más eszközökhöz folyamodni. Tény, hogy lehetnének nagyobb mellei a szösziéhez viszonyítva, de én tökéletesen beérném ezzel a kettővel is ha egyszer végre az enyém lehetne!
- Meglepő, hogy ezt csak most vetted észre. - Őszintén szólva én eddig sem viselkedtem vele másképp mint másokkal. Tény, hogy önző vagyok és élvezem.
- Köszönjük Mi lady... - Mosolyogva hajtottam fejet majd ismét kortyolni kezdtem az üvegből. Ennél azért sokkal hatásosabb műsorral kell, hogy előálljon ha azt akarja, hogy el is tudjam hinni neki, hogy valóban neheztel rám.
- Ehhez azért nem fűzz túl nagy reményeket. - Nem nevezném magam épp a táncparkett ördögének és nem is most szeretném felavatni magamat. Léptem közelebb hozzá az üveggel lassan és kimérten. Attól még, hogy seregeink harcban állnak mi még koccinthatunk, mert inni mindig van mire. Ok az mindig van rá és aki keres az talál is. Én mindig tudok mire elhajtani néhány pohárral, esetünkben üveggel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime18.03.13 8:41

Nagyon nem számítottam arra, hogy Adam ilyen hamar fog megérkezni, ezért is sikerült végig néznie azt, amit biztosan nem tettem meg volna úgy, ha tudom hogy közben mindvégig engem néz.
- Azért megtennéd nekem azt a kis szívességet, hogy megpróbálod elfelejteni azt, amit láttál? Tudod nem volt a mai teendőim között az, hogy ennyire leégessem magam előtted, ahhoz még nem ittam eleget. - Hatalmas kérlelő szemekkel nézek rá, ha nem is tudja végleg kiverni a fejéből a látottakat, akkor legalább annyit igazán megtehetne a kedvemért, hogy nem hozza fel ezt minden adandó alkalomkor.
- Arra célzok, hogy én már előled nem tudnék semmit sem rejtegetni. Talán elfelejtetted volna, hogy láttál rólam egy felvételt, amin meztelen voltam? - Még ha csak meztelen lettem volna, de éppen Angel társaságában szórakoztattuk egymást. Ezzel adva nyíltan a tudtára azt hogy a nők felé vonzódok és legyen szíves inkább csak barátként kezelni.
- Biztos, hogy nem csak azért mondod ezt, hogy jobban érezzem magam? - Fordítok a tükörnek hátat, vállam mögül vissza nézve figyelem hátsómat, ami tényleg lehetne kerekebb, Adam csak vigasztalni próbál.
- Te pedig észre vehetnéd hogy az én szobámban vagy és akkor az én szabályaim szerint kellene játszanod, ez a hazai terep előnye. - Pimaszul elmosolyodok. Muszáj volt a tudtára adnom, hogy mi a helyzet. Ez bizony itt az én királyságom, én uralkodok itt, enyém a királynői szerep és elvárnám hogy az alattvalóim hűségesen behódoljanak.
- Szóval megtagadnád a kívánságomat? - Szomorú tekintettel nézek felé, azért kíváncsi lettem volna arra a bizonyos produkcióra. Miután az üvegek csilingelve értek egymáshoz, mosolyogva néztem rá.
- Ránk és az előttünk álló éjszakára! - Nevetve ejtettem ki szavaimat, majd újból meghúztam a vermutos üveget.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime23.03.13 13:13

- Ezzel most pontosan a produkciódnak a melyik részére is gondolsz? - Elfelejteni? Hát idővel majd biztosan halványulni fog ez az emlék is úgy mint minden más, de hogy elfelejteném azt nem tartom túl valószínűnek és nekem őrülten tetszett és szerintem egyáltalán nincs miért kellemetlenül éreznie magát. Nem értem, hogy miért nem lehet ezt annyival le tudni, hogy megtörtént és már úgy sem tud semmit tenni ellene?!
- Tudod Blanca én úgy tartom, hogy ha valamit igazán el akarsz rejteni hagy szem előtt. - Ő is itt van a szemem előtt és igaz, hogy már mindent láthattam belőle, de téved ha azt hiszi, hogy nekem ez elég. Csak egy karnyújtásnyira van tőlem mégis erősen kételkedek abban, hogy ha valóban ki nyújtanám a kezem ő megfogná-e?! Semmit sem rejtek véka alá ő mégsem látja, azaz vagy csak nem akarja észrevenni. Nagy különbség és én pontosan erről beszélek
- Hm, tehetek bármit is amitől hinni tudnál nekem végre? - Sóhajtva tettem fel a kérdést, bár azt hiszem ez egy lehetetlen küldetés, ha valóban azt akarom el érni, hogy tökéletesnek lássa magát, csak azért mert számmora az!
- Na és mi van akkor ha nem tartom be a szabályokat? - Igen, ez a kérdés már foglalkoztat egy ideje és azt hiszem ez volt az a ragyogó alkalom, amikor fel is tehetem a válasz reményében. Szeretek tisztába lenni a következményekkel, különösen amikor tudom, hogy nem lehetek eléggé biztos magamban és hogy ez nem elég és itt ennél most sokkal több kell. Nem állíthatja, hogy teljesen közömbös vagyok a számára, mert ha ez így volna akkor minden teljesen másképp alakult volna, de mind addig amíg látok valami halovány esélyt arra, hogy célba érjek nem adom fel! Talán furcsán hangzik, de én ezt nem csak magam miatt csinálom és ha hagyná neki is bebizonyítanám! Eleinte tényleg csak az önzés hajtott és csak mert magamnak akartam őt is és tele voltam hátsó szándékokkal... Nos, az a bizonyos szándék mostanáig nem változott, de van ami igen!
- Tőled soha, de mindenki mástól igen! - Én csupán csak neki ajánlottam fel a dolgot, de miután ő nem élt a lehetőséggel az elszállt.
- Hosszú lesz! - A zsigereimben érzem. Egyszer már megpróbálkoztunk a dologgal és nem volt túl felhőtlen, ahogy unalmas sem. De ha az kell, hogy kettesben lehessek vele akkor mér azt is bevállalom, de tudom hogy mellette minimum tartalmas estére számíthatok, bár nem tudom hogy a kezében lévő üveg miféle hatással lesz rá,főleg az a produkció után csakis rosszabbra számítok. Szóval még mindig nekem kell a józanabbik félnek lennem4
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime24.03.13 0:35

Ittam már egy keveset, de nem annyit, hogy ne tudjon érdekelni azt, hogy az imént sikerült végig néznie azt, amit nem is kellett volna látnia.
- Az egészre! Csak tegyünk úgy, mintha nem is történt volna meg, oké? - Remélem jelentek neki annyit, hogy a továbbiakban nem fogja még szóba sem hozni a látottakat. Elég kínos ez így is már nekem. Még csak egy rúd hiányzott volna a teljes összhatás eléréséhez, viszont sem táncosnő nem vagyok, sem pedig énekes, ezért biztosan valami rémes lehettem.
- Ezek szerint, ha valami meg akarsz mutatni azt pedig takard el? - Nem akarok belé kötni, de ha úgy próbálok gondolkozni, ahogy Adam, akkor valahogy így jön ki, amit mondani akar nekem. Vagy csak nem értem ezt a férfi logikát, már nem először fordulna elő. Ebben nem igazán egyezik a véleményünk, mert amit én tényleg el szeretnék rejteni azt nem hagynám egy percig sem szem előtt.
- Nem hiszem, bár elmehetnénk a szemorvoshoz, hogy megvizsgáltasd magad, hátha megromlott a látásod és egy szemüveg segítségével belátnád, hogy nekem van igazam. - Annyi dolog van, amit meg szeretnék magamon változtatni és nem akarom elhinni, hogy Adam mindent rendben talál rajtam, úgy ahogy van.
- Valószínűleg száműznélek, de csak akkor tudnánk meg biztosan hogy akkor mi lenne, ha fellázadnál ellenem és a szabályaim ellen. - Valójában fogalmam sincs, hogy akkor még is mi lenne, esetleg ha élesben kipróbálnánk, akkor megtudhatnánk, de közel sem olyan biztos, hogy meg szeretném tudni, néha sokkal jobb az édes tudatlanság.
- Ezt értsem úgy, hogy még láthatom? - Nem tudom, hogy mennyi alkohol szükséges ahhoz, hogy Adamot táncra tudjam bírni, de van még pár üveg ital a bárszekrényben és szívesen feláldoznám e szent cél érdekében. Különben is ennyivel jön nekem, ha már láthatta azt a borzadályt, ami mint kiderült tetszett neki.
- Remélem feledhetetlen is! - Mosolyogva ittam bele újból az üvegbe. Nem kicsit ártalmas így inni, már csak azért is, mert gyorsabban fogy és néha nem tudom, hogy hol a hátár. Felemelem hátsófelemet - ami Adam szerint nagyon is formás - és beteszek egy CD-t a lejátszóba. Találomra indítok el egy számot. Mikor meghallom, hogy mi szól, leteszem az üveget és mosolyogva nézek rá.
- Táncolj velem! Kérlek! - Még mindig lelkesen mosolygok rá, kérlelő tekintetemet le nem veszem róla, közben felé nyújtom a kezemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime30.03.13 18:06

- Hát... Meglátom mit tehetek. - Feleltem még mindig mosolyogva. Oké, most tisztességesen nagyon hazudtam. Ha akarnám se tudnám k verni a fejemből a látottakat, a látványt, de komolyan. Most is beugranak képek a műsorból ahányszor csak eszembe jut és mindig sunyi mosolyt csal az arcomra. Egyszerűen felejthetetlen elméket nyújtott a számmora.
- Így is mondhatjuk, mivel minél inkább rejtegetni próbálsz valamit annál feltűnőbb lesz. - Hát így is nézhetjük a helyzetet. Ez sem egy rossz megközelítés és ami a lényeg, hogy megértette mire is szeretnék célozni mindevvel. Akármit is szeretnél elrejteni, eltakarni a külvilág előtt az előbb vagy utóbb de inkább előbb szemet szúr, de ha nem nyilvánítasz neki jelentőséget, akár az ablakba is kiteheted senkinek sem fog feltűnni, mert nem tartják majd lényegesnek.
- Belátom reménytelen... - Húztam el a számat majd ráztam meg a fejem rosszallóan és ennyivel úgy hiszem, hogy fel is adnám egy bizonytalan időre. Úgy sem fog hinni nekem ha tótágast állok akkor sem.
- Ellened soha, de a szabályokkal nem ápolok túl jó viszonyt hacsak nem én állítottam fel őket... - De gondolom evvel nem mondtam semmi újat és hogy ezzel nagyjából mindenki így van és így is vélekedik róla. Persze mindig akad egy-két kakukktojás, de ők pont azért vannak, hogy kiszúrjuk majd kiszűrjük őket.
- Talán. - Még nincs túl késő. Ellenkezőleg még csak most veszi kezdetét minden. Még annyi mindent láthat és én még annyi mindent láthatok, amitől tartok is egy kicsit, de bízom benne, hogy ma minden simán fog menni. Ennyivel tartozik nekem, hol ott ez a buli sem az én ötletem volt, de úgy látszik valahol legbelül, a zsigereimben éreztem, hogy érdemes volt elhagyni a lakásomat és idejönni. Ha minden alkalommal ilyen üdvözlésben részesülnék...
- Most ugye csak viccelsz? - Mármint nem pusztán a tánccal van bajom sokkal inkább a zene választással. Ez valami borzalmas. Léptem oda a lejátszóhoz, hogy váltani tudjak. Komolyan mondom ennél csak is jobb lehet.
- Ez sem az igazi, de a célnak megfelelő. - Szólaltam meg amint elindult a soron következő szám. A keze után nyúltam majd közelebb húztam magamhoz és kíváncsian vártam, hogy ő mivel indítana.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime31.03.13 7:45

Hihetetlen időzítése ha Adamnek, legalább ma nagyon is a legmegfelelőbb pillanatban tudott betoppanni. Még a kapcsolatunk eléggé az ismerkedős stádiumban jár, ezért is érzem magam ettől ennyire feszélyezve, persze ha már régebb óta ismernénk egymást többször is lett volna alkalma ilyen szituációban látni. Szeretek énekelni, csak hangom nincs hozzá, táncolni pedig viszonylag tudok, azt hiszem.
- Nem is értem, hogy minek próbálkozok még mindig ilyen lelkesen, jól tudom, hogy ha még akarnád sem tudnád elfelejteni, hiszem a retinádba égett a látvány. - Azt csodálom, hogy dobhártyája nem sérült meg fülsiketítő énekem hallatán.
- Szóval, hogy megértsem az egészet felhozok egy példát, te pedig bólogatsz, hogy jól gondolom-e ezt a bizonyos elméletedet. Nos, ha mondjuk három felső is lenne rajtam és teljesen el lennének takarva melleim, akkor majd megvesznél érte, hogy lásd őket, viszont ha nem lenne rajtam felső és meztelen felső testtel állnék itt előtted, nem is érdekelne? - Bármit felhozhattam volna példának, de azért még is sokkal izgalmasabb magamat felhozni, ezért nagyon is érdekel, hogy miféle frappáns válasszal szolgálna számomra.
- Miért te talán annyira meg vagy elégedve magaddal? - Tapasztalataim szerint ameddig egy karcsú nő kövérnek gondolja magát, eddig egy elhízott férfi minimum félistenként tekint magára. Túlságosan nagy az egojuk a férfiaknak.
- Édesem, nálam az én szabályaim szerint játszunk, azt hittem ez nyilvánvaló. - Sanda mosolyt villantok felé, de már is újból megízlelem az üveg tartalmát. Nem tudom, hogy mennyit lenne tanácsos fogyasztanom a vermutból, nem akarom hogy ma is a hős megmentőt kelljen játszania, sokkal inkább szeretném, ha felszabadultan és jól érezné magát a társaságomban.
- Adam, ugye tisztában vagy velem, hogy ez nem hangzott túl biztatóan? - Nem érem be egy sima talán szócskával. De nem is foglalkozok ezzel sokáig, ha készen áll úgy is megcsillogtassa tudását, éppen itt lenne az ideje azok után, hogy már engem láthatott. Kérdésére megcsóváltam mosolyogva fejemet, közben táncikáltam a zene ritmusára.
- Milyen célnak? Ez a szám tipikusan abba a kategóriába illik, mikor már nem is a tánc a lényeg, hanem az hogy minél kívánatosabban dörgölőzzünk egymásnak. Vagy te máshogy gondolod? - Suttogtam lágyan fülébe, egészen közel simulva hozzá. Ha már szól a zene, akkor be is bizonyítom neki, hogy az előtt miről beszéltem. Igyekeztem vissza fogni magam, de még is csípőmet hozzá simítva kezdtem el táncolni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime01.04.13 15:18

- Hát így is lehet mondani. - Fojtottam vissza nevetésemet. Igen, még álmomban is őt fogom látni ezentúl és minden pillanatban. Mindig őt fogom látni magam előtt akármit teszek, bárhová megyek és bármit csinálok, mondok... Ezentúl mindig.
- Ahhoz már volt szerencsém, nemde? Na és megvesztem utánuk? - Körbefont kézzel kérdeztem vissza. Nem csak őt érdekelnék bizonyos dolgok, mert én is itt vagyok és én is lehetek és tudok is kíváncsi lenni csak én más eszközöket használok fel ahhoz, hogy megtudjam amit annyira akarok. De ő ragaszkodott kimondottan ehhez a példához és a melleihez, amivel olyan nagyon elégedetlen és mint tudjuk a Szöszinek nagyobbak is vannak mint neki. De az sem tudott különösképpen lázba hozni, csupán csak egy észrevételként vetettem fel... az észrevételemet? Nos, sajnálom lányok, hogy csalódást okoztam. De én jobb szeretek cselekedni mintsem tétlenül nézni ahogy a dolgok megtörténnek!
- Nem, szeretném ha két centivel hosszabb lenne. Most elégedett vagy? Egyébként csak vicc volt. - Igen, látok rá némi esélyt, hogy már csak azért is megjátssza, hogy komolyan vette, amit mondtam, de ebben az esetben szívesen szemléltetem vele az állást, sőt talán mást is.
- Akkor talán ideje volna ismertetni őket... - Tártam szét a karjaimat a hatás kedvéért. Azt hiszem végső ideje,hogy napvilágra hozzuk azokat a szabályokat és diktatúrát vezessünk be velük más különben íratlan szabályok maradnak.
- Természetesen. - Nem is akartam, hogy túl biztatóan hangozzék. Elvégre nem vagyok ostoba és így nem teszek üres ígéreteket sem.
- Nekem te akkor is kívánatos vagy ha nem dörgölőzöl hozzám, de még mindig azt gondolom, hogy a szerelmes számokra azoknak kellene táncolniuk akik tényleg éreznek is valamit. - Egészen közel hajolva hozzá suttogtam a fülébe és szinte már remegtek a kezeim utána, hogy megérinthessem őt. Lassan haladva csusszant mindkét kezem egyre lejjebb az oldala mentén egészen a csípőjéig és ott megálltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime03.04.13 4:05

Az ellen már képtelen vagyok bármit is tenni ami megtörtént. Ezért nem is eszem magam tovább ezen, látott táncolni és énekelni, ami szerintem az én esetemben gyilkos kombináció, de még is sikerült túlélnie.
- Nem tudom, akár az is előfordulhat hogy igen, csak hatalmas önuralmad van és nem mutattad ki. - Ez az én esetemben annyira abszurd, egy férfival beszélni a testemről, mikor nem is az ellenkező nemnek akarok tetszeni, de azért még is kíváncsi vagyok egy férfi véleményére. Adam pedig ízig vérig férfi, aki biztosan már egy csomó ruhátlan nőt figyelhetett meg, ezért is gondoltam azt, hogy neki van viszonyítási alapja és szépérzéke.
- Oh persze, hogy elégedett vagyok. - Eleinte megpróbáltam komoly lenni, de hamar elnevettem magam. Ha nem közölte volna velem gyorsan, hogy nem gondolja komolyan, én tényleg elhittem volna neki.
- Nos, az én szabályaim szerint bármit lehet, ami ellen nincs semmi kifogásom. Ennyi. - Nem rajongok túlságosan a szabályokért, de ha nálam vagyunk akkor még is csak én vagyok a ház úrnője és van némi beleszólásom mindenbe, ami csak itt történik.
- Direkt csinálod mi? - Gyanakvóan húztam fel szemöldökömet. Előfordulhat, hogy egyke létemre nagyon is elkényeztettek és nehezen bírom azt, ha a dolgok nem úgy vannak, ahogyan én elvárnám.
- Én mindig is hadilábon álltam az érzelmekkel szemben.- Eleinte poén volt ilyen közel kerülni hozzá és úgy táncolni, hogy hozzá simulok, de még nem ittam ehhez eleget és kezd ez az egész kellemetlenné válni számomra. Őszintén nem tudom, hogy miért rettegek ennyire a közelségétől, de van valami megmagyarázhatatlan érzésem, és vele szemben sem fair, hogy csak játszadozok vele.
- Azt hiszen indulnunk kellene, mielőtt még teljesen lerészegednénk nálam. De ha maradni szeretnél, akkor maradhatunk, semmit sem akarok rád erőltetni, szóval? - Lépek tőle hátra egy lépéssel, mosolyogva érdeklődök és megpróbálok úgy tenni, mintha az előző kis táncikálásunkkal nem lenne semmi bajom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime05.04.13 20:34

- Mire vagy kíváncsi? - Tettem fel könnyedén egy egyszerű kérdést, amint végre sikerült abba hagynom a nevetést, de az a szemtelen vigyor még mindig nem akar szűnni és most már azt hiszem nem is igen fog, amíg így produkálja magát. Azért érdekelne, hogy mindent rejtegethet még előlem? Szó szoros értelemben már mindent láthattam akár kíváncsi voltam rá, akár nem. Na jó, még szép hogy igen, bár nem egészen az adott körülmények között, de úgy gondolom még így sem lehet okom a panaszra. Szóval tényleg önző vagyok és mindent magamnak akarok. Akkor vegyük csak sorjában... Láttam már anyaszült meztelenül egy másik nővel... Ezt inkább nem részletezném. Énekelni is hallhattam már, sőt még táncolt is nekem még ha ő erről nem is tudott. Most mi következik?
- Örülök, hogy kielégíthettem a kíváncsiságodat. - De még mennyire, hogy az örömömre szolgált. De ennél sokkal többre is képes volnék ha hagyná végre, hogy bebizonyítsam.
- Hm, azt hiszem ez világos. - Tulajdonképpen nem lettem sokkal okosabb, de mást nem is nagyon vártam volna. Világos és érthető és mind addig minden más lényegtelen is amíg én tudom,hogy mit kell tennem.
- Előfordulhat. - Mosolyodtam el újfent. Nem is tudom minek is nevezhetném az imént látottakat, de én egyre elégedettebb vagyok a művemmel. Meg kell hagyni ebben nagyon jó vagyok. Bárkit elbizonytalanítok, meggyőzők ha kell és minden egyéb ami tisztességtelen szándékra utal.
- Ez azt jelenti, hogy neked legalább vannak... - Így minden oka megvan az örömre. Mert nagyon is érez, csak olykor még ő maga sem tudja megmagyarázni, hogy mit. Ez még nem feltétlenül baj. Az volna ha furcsa ha mindig pontosan tudná, hogy mit érez, hogy mit kell tennie, mit kell mondania... Na az már tud ijesztő lenni.
- Nem-nem, felőlem indulhatunk. - Most már mindenképpen sort akarok keríteni erre az estére és tartok tőle, hogy ha ismét itt maradnánk az úgy nem volna teljes és igazi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete - Adam & Blanca Valami új kezdete - Adam & Blanca I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Valami új kezdete - Adam & Blanca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Blanca Carolina Campbell lakása-