welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Whataya want from me?
Eric Crawford
Yesterday at 18:51
Városháza
Grace Kendra Handrick
Yesterday at 12:11
Grimm
Timur Theodor Volkov
18.11.17 0:33
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Candice Westmiller

Crystal Haynes

Drake Combton

Lyna Frei

Ifj. Jack Daniels

Daisy McFly

Zachary M. Boild

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

A gyóntatószéknél..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: A gyóntatószéknél.. 15.04.13 2:56

A gyóntatószéknél..

Vissza az elejére Go down

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: A gyóntatószéknél 13.12.13 18:48

Edgar Miles Reeds

Konkrétan fogalmam sincs, hogy miért vagyok én a templomban. Soha nem voltam igazán vallásos ember, ezért is lepődöm meg saját tettemen. Talán csak az unalom miatt? Vagy a hecc kedvéért? Vagy csak azért,mert már nagyon kellet pisilnem? Nem tudom ezekre a kérdésekre a válaszokat, így megyek tovább a gyóntatószékhez. Miért éppen oda? Mert ott csak van egy élő, létező ember. És mert oda küldött engem az egyik hívő.
Az egész templomban néma csend van. Egy ember ül a padsorok között, és éppen imádkozik. Legalábbis azt hiszem, hogy éppen imádkozik. Lassan közelítek feléje, majd megkérdezem:
- Elnézést, nem tudná megmondani hol van a mosdó?- kérdezem.
Válaszra sem méltat, csak a gyóntató szék felé mutat.
- Nem, nem gyónni akarok. Csak a mosdót keresem. Meg tudná mondani, hogy hol...
- Ha nem zavarna, én imádkoznék. Menjen gyónni!- szól ingerülten az ismeretlen.
- Jól van, na!- mondom sértett hangon.- Bunkó.
Most mit csináljak? Nincs rajtam és Mr. Faragatlanon kívül senki sem a templomban. Végül megfogadom a nem éppen kedves ember tanácsát, és elindulok, hogy gyónjak. A pap biztosan meg tudja nekem mondani, hogy hol van a mosdó. Van egyáltalán mosdó egy templomban? Csak kell lennie, különben hova menne a sok pap elvégezni a dolgát?
Szóval megyek a gyóntatószékhez, hogy elfoglaljam a helyem az egyik oldalon. Csönd van. Nekem kéne mondanom valamit?
- Öhmm...Oldozz fel atyám, mert vétkeztem?- ez nem kijelentés, inkább kérdezem.- Vagyis igazándiból nem. Nem vétkeztem, vagy ha igen nem kell a hülye feloldozás. Csak egy kérdésem volna. Hol van a mosdó?

A másik oldalon ülő papnak beszélek. Alig látom az alakját, de azt ki tudom venni, hogy rám néz.
- Figyel rám egyáltalán?- kérdezem tőle.

do you know who i am?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: A gyóntatószéknél.. 24.01.14 1:35

Újabb nagyszerű nap! Újabb kínkeserv az én dráága jó uram székénél, újabb történetek.. újabb.. unalmas kis életek, körömpöckölgetés, hol játék a kezembe akadt egyszem rózsafűzérrel, hol másképp.. na jó, ezt most itt fejezzük be.
Ma is egy unalmas nap. Embernek még se híre, de se hamva sincs a temetőbe, se esküvő.. se keresztelő, ahol legalább hívogatók a nagyszerű étkek, és se kitömött.. csinos kis pihédző fehérnépek ahol talán csak módjával, de érdekelt lenne legeltetni a szememet. Csak a kongó és üreslő homály..
Egészen addig a pillanatig, amíg a csendet fel nem rázza egy arrajáró lélek, egy.. ajtónyítás, az én szemem csak úgy lazán fordul meg a medrében, kíváncsi vagyok.. talán újabb vénasszony e, talán egy vénember.. aki vagy 2 percig bámulta a szomszéd bögyös fruskát.. hogy égne ki a szeme tőle.. Persze mert nem az enyém volt!
De nem pazarlok újabb gondolatot újabb szócséplésre, csak felsóhajtok, ahogy megérkeznek a már régóta ismerős szavak, csak most.. valami egészen másvalamire világítanak, nem arra amire eredetileg vártam.
Először nem hiszek a szememnek! Mármint aaaa.. fülemnek. De aztán csak.. erőltetem, mármint a szemem, nem a füleimet, mikor elém villan a szomszédban ülő.. iigencsak mutatós kis darab fruska képe, és mit ne mondjak.. úgy első körben azt hittem, vééégre az én jóóó Uram vett a szárnyai alá vagy az ölébe, mert egyenest egy ilyen csodás kis bögyöst küldött itt nekem. Mámorító…

- Hogy mi?? – sikerül úgy ennyit elsőre, de eszemben sincs hogy elkergessem, sokkal inkább.. talán a szava is érdekelne, nem csak az a kééét.. megtermett.. csodásan függő dinnye, ami úgy elsőre betöltötte minden agysejtemet.

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: A gyóntatószéknél.. 28.07.14 17:58

Szabad játéktér!

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.forumsr.com

do you know who i am?

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: A gyóntatószéknél..

A gyóntatószéknél..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal