welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Deetz szobája Vote_lcapDeetz szobája Voting_barDeetz szobája Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Deetz szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime01.08.13 21:38

Deetz szobája Dr_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime12.08.13 21:24

Deetz

Mia



"...Úgy ölelt magához, mintha elevenen akarna megnyúzni, kiszorítani belőlem az élet magvait. A testem zihált, bőrömet több ezer gyöngyöző izzadságcsepp karolta át, hogy kígyózva hulljon bele a halál érdes tenyerébe.
- Széttéplek... - sziszegte, elhalón, gyötrőn és vágyón egyszerre az ismerős, ámbár idegen, foszlányos hang, mely beleszövődött a dobhártyámba. Az érintése lágy volt, tüzes, átperzselte a húsomat, tökéletesen belém olvadt. Finom selyemként simult hozzám, meztelen teste körém fonódott, ahogy megvonaglott, majd felnyögött, kéjes rezgéseket engedve el nyelve hegyéről.
Bizseregtem, izmaim erősen, mint valami satu, úgy zárták körbe a formásan ringó csípőt, mely ölembe mélyedt, és emelkedett. A nyakam megfeszült, hátracsuklott, ahogy örvénylő forgatag zsongatta elmémet. Pulzáltak a ingerek, forróság honolt, és kerített körbe... akár a katlan lángokba cikázó tüze.
- Őrület... - nyögtem fel, és ezzel együtt parányi csillagokra, szikrákra robbanó fény vakított el, hulltam, zuhantam önmagam peremén..."

- Csessze meg! - kaptam fel a fejem a párnák közül, sietősen, már-már zihálón pillantva körbe a vaksötétbe.
Csak álmodtam... Csak egy rohadt álom volt!
Fáradtan dobtam vissza fejemet az ágyra, tompa fénnyel kutatva a fejem fölött méterekre elterülő plafont. Mindeközben ajkaimra kaján, kétes mosoly siklott fel, ahogy két tenyérre fogva homlokomat nevettem fel.
Hajnal volt... korai hajnal... Érdekes álom, érdekes ébredés. Kurvajó... Nyeszlett mozgás kíséretével ültem fel végül, lerúgva oldalra - félig - a takarót magamról, majd egyetlen pöccintéssel kapcsoltam be a tévét.
- Knight meccs... ezt már szeretem... - magyaráztam csak úgy magamnak, hátamat a fejtámlának döntve, időközben az ágyam alatt kezdve el kotorászni. Néhány pillanat, vagy annyi sem, és már húztam is elő a fagyó ládát, kivakarva belőle egy üveg sört, amit jótékonyan fel is bontottam.
Ugyan a meccset néztem, de a gondolataim még mindig erősen az álmon jártak, pörögtek, mint valami buzeráns búgócsiga.
- Ki a pöcsöm volt az a csaj...? - tettem fel egészen halkan magamnak a kérdést, ahogy elbámultam magam elé. Meg a faszom fog ezen kattogni...
Lassan lekászálódtam az ágyról, hogy a konyhába menjek, hogy némi popcornak valót is beszerezzek. Ma már úgysem alszom...
Visszaérve már nem foglalkoztam azzal, hogy hol legyen a fejem, és hol lógjon a lábam. Nemes egyszerűséggel hasra vágtam magam, és néztem tovább a meccset. Olykor kortyoltam egyet-egyet... de még mindig nem tudtam elszakadni a kérdőjeles gondlatoktól...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime12.08.13 22:28

~valamikor éjfél tájt~

-Megadom a pénzt, megadom! Holnapra meglesz, ígérem!
-Az ígéreteiddel már tele van a padlás, nem gondolod, Hank? - Ívelt szemöldököm rezzenéstelenül a homlokomra ugrott, ezzel még ridegebb, ugyanakkor elszántabb külsőt kölcsönözve arcomnak, ahogy a székhez kiláncolt pasast figyeltem, akinek akkorra három ujján már az elhagyott, retkes ódon gyárépület kiéhezett, bolhás patkányai hadakoztak egymással. A fogai mindent túlharsogó visszhangként pattantak vissza az omladozó penészes falakról. Egyértelműen szarrá akart fagyni, ahogy meztelen testére újra és újra ráömlött a feje fölé aggatott vödör jeges tartalma.
-Három gyerekem van, a feleségem rákos...

-Tudjuk Hank, tudjuk! - Vágtam a fejéhez a szavakat játszi könnyedséggel, és olyan földöntúli nyugalommal, hogy még nekem is nehezemre esett elhinnem, hogy azok az én szavaim voltak. Mintha még valami megjátszott együttérzés is társult volna hangomhoz. Aztán hirtelen -mint derült égből villámcsapás-, a feszültség elektromos áramként kezdett el pattogni az érfalaimon, és robbantam!
-Elloptad a pénzem te szarházi! - Kitörtem, akárcsak az Etna, és úgy hőzöngtem, ordítottam, mint egy veszett dög. A szemeim szikrákat hánytak, és már csak arra tudtam gondolni, hogy végre túl legyek ezen az egészen. Akkorra már biztos voltam abban, hogy a pasi nem fog beszélni, és hogy már az engem illető lóvét is tutira elherdálta olyan fölösleges szarságokra, mint amikre általában a milliomos brókerek költeni szoktak, hogy felvághassanak és telibe köphessék a pórnépet.
-Csináld Billy! - Hangom lemondó sóhajként érte el a magammal hozott négy emberem közül a végrehajtómat, és ezzel nagyjából már sarkon is fordultam.
-Ne, Blake! Ne hagyj itt, csak egy hét... még egy hetet adj és kiperkálom az utolsó centig. - Bőrkesztyűbe bújtatott kezemmel adiost intettem valahova a hátam mögé a széken vergődő Hanknek, akinek pár másodperc elteltével már csak a velőtrázó kislányos sikolyát hallottam. Egyértelmű volt, hogy az a rozsdás harapófogó, ami addig az ujjait mardosta le a helyéről, akkor éppen a szentül őrzött golyóit vette célba. Ritkák az olyan alkalmak, amikor az örök vadászmezőkre küldöm az ellenséget. Némelyik féregnek az túl kegyes büntetés, én pedig nem érem be ennyivel!
A fekete bőrkesztyűim valahol az utcai csatornában végezték, majd a fuvarom percre pontosan leparkolt a romos épület előtti járdaszegélyen, én pedig elégedetlenül távozhattam...


~most~


Egy hónapjába telt a srácoknak előhívogatni a szuper biztos kis egérlyukából azt a csalót, ennek ellenére mégsem jártunk szerencsével, ez pedig újabb veszteséget jelent az üzletnek.
Hogy baszódjon meg!
A bennem tomboló méreg ellenére odafigyelek, hogy minél halkabban nyissak ajtót magamnak, ezzel elkerülve egy félálomban lévő morgós grizzly medvét, és egy olyan vallatást is egyaránt, amire most legalább annyi szükségem van, mint AIDS-es embernek az influenza szezonra!
Amilyen halkan robbantam be a lakásba, olyan halkan is rakom be magam mögött az ajtót, noha mondanom se kell, hogy egy minimális nyikorgást még így sem sikerült teljes egészében elkerülnöm, de ez mégis ki nem szarja le, ameddig nem egy atombomba robbanásról van szó?! A térdemig érő fekete bőrdzsekimet azonnal a fogasra akasztom, így már némileg kényelmesebben járhatok-kelhetek az egyszerű fekete csőfarmeromban és a szintúgy semmi csicsa fekete pólómban. Mielőtt elvonulnék a szobámba, hogy aztán álmatlanul forgolódva, a plafont nézve azon törjem az agyam, hogy hol a picsába rontom el mostanság újra és újra, teszek egy gyors és nesztelen kitérőt a konyhába, ahol... nos, kétségkívül az első szag, ami megcsapja az orromat az nem más, mint a friss popcorn vajas aromája. Értetlenkedve vetülnek szemeim a fali órára, ami hajnali tököm tudja, hogy mennyit mutat, aztán elkönyvelve az egészet lényegtelen semmiségnek, kikapok a frigóból egy üveg sört, ezt követően pedig próbálok zajtalanul eljutni a szobámig. Ahogy felfelé haladok, többször is megnyikordulnak súlyom alatt a lépcsőfokok, amikre el is káromkodom magam, ám a Deetz szobájából kiszűrődő tévé zaja, és a frissen sütött pattogatott kukorica szaga hirtelen sokkal izgalmasabbnak tűnik, mint bármi más. Nem szokásom őt ilyentájt zavarni -az csak tizenöt éves korunkig volt "menő"-, most mégis leküzdhetetlennek érzem a vágyat, hogy odamenjek az ajtajához, és egy kopogást követően már mellette legyek az ágyában, és vele együtt nézzem a meccset. Egyszerűen csak kell valami -ez esetben valaki-, aki elűzi a gondolataimat. Néhány mélyről jövő sóhaj után végül csak dűlőre jutok, és olyan közel lépek a szobaajtajához, mint ahogy még soha nem tettem. Pár koppintás a fán, és ha engedélyt kapok rá, már nyitok is be.

-WOW a Knight játszik? - Szólalok meg úgy, mint egy marha nagy foci drukker, pedig mindez nem több puszta kertelésnél.
-Mennyi esélyem van arra, hogy én is csatlakozzak és úgy káromkodjak, mint egy kocsis, ha mellé lőnek? - Térek rá végül némi habozást követően a lényegre, és talán még valami mosollyal rokonságban álló grimaszt is sikerül az arcomra festeni, ahogy meglengetem arcom előtt az üveget.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime22.08.13 18:56

- Ezeket a ratyikat... - mormogtam csak magam elé, miközben jobb karom félig teljesen elmerült a popcorn ringó darabkái között. Olykor összetördeltem őket, néha pedig egyszerűen csak a számba tömtem egy marékkal. A sör pedig fogyott... egész vészesen, mikor alulról... a bejárat felől halk nyikorgásra, léptek tompa zajára lettem figyelmes. Kicsit fel is emelkedtem mellkasból, hogy lelássak, de semmi...
- Na megjött... - forgattam meg a szemeimet, hiszen bár nem láttam, de nyilvánvaló volt, hogy Mia tért haza.
Újabbat kortyoltam, kicsit hangosabbra véve a tv hangerejét.
- Faszomért nem látod a palánkot, baszki?! - csaptam rá egész tenyérrel a matracra, mely során jó pár popcorn szem elgurult ezer féle irányba. Remek... még takaríthatok is egy kurva kosár meccs miatt...
Fáradtan sóhajtottam fel, unottan támasztva meg államat, ahogy felkönyököltem, mikor...
Kopogtak.
Egy egész pillanatra még a rágásban és az épp tovább adagoló mozdulatban is megálltam. Pillantásom a hang irányába siklott, egészen értetlen arckifejezéssel bámulva Miára.
- Gyere... - szólaltam meg végül egykedvűen, kicsit hűvösen. Nem igazán tudtam, hogy mit akar, arra pedig végképp nem számítottam, hogy csatlakozni akar. Pedig akart, erősen úgy festett.
- Ezek nem lőnek, hanem dobnak. De értékelem a lelkesedést. - vágtam egy idétlen grimaszt, majd kicsit feljebb tornásztam magam az ágyon, félig ülő pózba.
- Dobd le magad. Meg amid van. - böktem fejemmel magam mellé, majd kicsit feljebb csúszva, neki löktem hátamat a hideg, hűvös falnak. Kedvem lett volna kicsit élcelődni Miával, de ezúttal elhagytam a bunkó, paraszt megnyilvánulásaimat.
- Elég késői vagy... - motyogtam, végig mérve alakját, majd szimplán elpillantva az óra felé, hogy végül újra megkerestem Mia sötét íriszeit. - Vaaagy... még inkább: korai. - vontam vállat nemes egyszerűséggel, majd épp ilyen laza mozdulattal toltam magunk közé a popcornos tálat.
- Aztán... ajánlom, hogy ívesen káromkodj, ha a köcsög Raptors kosarat dob. - böktem kicsit vállon, sajátommal, felengedve vonásaimra egy rövid, ámbár egész széles, kaján kis vigyort.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime22.08.13 20:51

Jó lenne, ha könnyen magam mögött tudnám hagyni a ma történteket, de a büszkeségem túlságosan is erősködik, és tudom, ha most nem teszek egy kis kitérőt Deetznél, napokig hozzám se lehet majd szólni, mert a gondolataim teljesen fel fognak emészteni.
-Ne ennyire lelkesen! - Vágok vissza némi iróniával karöltve. Ahogy elnézem, rohadt rosszul időzítettem, de ha már egyszer mind a ketten fent vagyunk akkor már nem teljesen mindegy? Majd holnap pár órával kevesebbet fogok a nyakában lihegni csakhogy megkönnyítsem az életét.
-Egyre megy! Egyiknek sincs sok értelme. Mellesleg, azt sem tudom, hogy melyik, melyik csapat. Én csak egy rakás idiótát látok különböző színű izzadt mezekben, ahogy a pálya egyik végéből a másikba rohangálnak. - Vonok vállat a személyes vélemény nyilvánításomat követően, ahogy már az ágy felé tartok, amire csak némi néma civódást követően vagyok hajlandó ledobni magam. Már ez sem olyan, mint régen volt... Csak akkor tér vissza egy kicsit a vándorútra indult életkedvem, amikor vállával lök rajtam, és feltűnik arcán az a széles vigyor, amit mindig szívesen elnézek vonásai közt. Ennek örömére még én is képes vagyok egy valamire való mosolyt villantani felé, de aztán újra csak az üresség marad, és az a megannyi gondolat, amik most is az agyamban keringenek, és nem hagynak nyugtot. Mintha szándékosan az őrületbe akarnának kergetni!
-Meg sem kérdezed, hogy mit keresek itt ilyenkor? - Húzom fel a térdeimet, miközben egyik kezem belemarkol a popcorn sokaságba, és találomra elkezdek valami idióta mintát kirakni belőlük a matracon magam mellett, ahogy államat a térdeimen támasztom. Talán egyszerűbb lett volna, ha megkönnyítem mind a kettőnk dolgát annyival, hogy befogom a számat, és inkább úgy viselkedem, mint egy valamire való kosár drukker. Talán még nem annyira késő... Talán...
-A sárga mezeseknek drukkolunk? Csak mert asszem' most dobott rá a másik csapat a kosarukra... - Jegyzem meg, ahogy tekintetem már a képernyőre tapad. Hiába, nőből vagyok, nekem alaposa és részletes magyarázat kell, ha olyan dologról van szó, amit nem értek.
-Baszdki! Tanuljatok meg védekezni... - Csattanok fel, amikor az iménti gyanúm beigazolódik, és a képernyő alján egy pillanatra felvillan az eddigi állás. Kezemmel a térdemre csapok, ezzel -és az iménti káromkodással-, fejezve ki nemtetszésemet, majd csak felnyitom a sörömet és leküldök belőle egy emberes kortyot miközben oldalra sandítva Dereket fürkészem. Jó lenne felidézni a régmúltat és zavartalanul nekidőlni a vállának úgy, ahogy régen is mindig tettem, amikor valami nyomasztott. Nagy kicseszés ez az újrakezdés! Mindenesetre, kezdetnek annyit azért megteszek, hogy egy picit -szinte észrevehetetlenül-, közelebb iszkolok hozzá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime23.08.13 17:54

Döntött, némileg hunyorgó-gunyoros fejtartással fürkésztem az arcát, ahogy beszélt. Sőt... magyarázott. Mellesleg: kérdezés nélkül. De ez már az ő dolga, én vagyok a hülye, hogy hallgatom.
Mindenesetre örömmel fogadtam - és tényleg -, ahogy végre ledobta magát mellém, arra mondjuk már kevésbé tudtam jó képet vágni, hogy időközben elkezdett mintát rakosgatni a popcornból a... matracomra! Eee... nők!
- Számít? - kérdeztem vissza félvállról, felé sandítva. - Most már úgy is itt vagy. - vettem egy mély lélegzetet, ahogy kissé jobban felé fordultam arccal. - Egyébként meg... Bármi is legyen az oka, nem bánom. Már megszoktam, hogy mindig nálam lógsz. - mosolyodtam el haloványan, felelevenítve a régebbi emlékeket. Tudom, tudom... elég sok időt kihagytunk, és mindketten rohadt sokat változtunk. De valami örök... még ha be sem valljuk... akár önmagunknak sem.
Egy ideig elnéztem őt, ahogy változatlanul a popcornt találta a legjobb művészeti elfoglaltságnak, mígnem szavai újra visszalöktek a valóságba.
- Hogy... ki... mi? Kinek? - lendületesen, vállból fordultam a tévé irányába, szemem sarkából kapva el az iménti jelenet ismétlését.
- Óóóakurvaéletbemár! - így egyben, igen. - Egen... a sárga mezesek... - ezúttal már csak morogtam, kelletlenül, elvégre eléggé idegesített már a rohadt meccs is. Illetve, maga a játékmenet.
- Hol voltál? - sóhajtottam fel végül, hirtelen vetve felé tekintetem, ezzel együtt pedig tettem egy laza félfordulatot is. Idővel ki is fogok csavarodni, az holt biztos!
A védekezésre tett megjegyzésén ellenben elúsztam, noha értékeltem a felszólalást. Most mégis inkább az érdekelt, hogy mitől látszik ennyire gondterheltnek. Mert láttam rajta... még ha nem is mondta, még ha igyekezett is elnyelni magában. Valahogy... ezt az arcát már túl jól ismerem...
- Nem harapok ám... - dünnyögtem már csak félhalkan, ahogy felé eső karomat kinyújtva felé húztam magamhoz, egyszerűen, és... spontán. Ezzel együtt pedig rajta is felejtettem azt, végig nyúlva a tarkóján, ujjaimmal belekapaszkodva válla hegyébe.
- Gáz van, szivi? - arcom kissé felé billent, oldalvást, hogy lássam őt. Nem... a meccs már a legkevésbé sem érdekelt...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime23.08.13 21:42

-Mi az, hogy mindig?! Életemben először járok a kis kéjbarlangodban, szóval egy szavad sem lehet! - Élénkülök fel egy perc röpke törtrésze alatt, ahogy "kikérem magamnak" hangnemben ráförmedek egy rosszalló szemöldökvonogatással együtt. Jó, ez a kéjbarlangos rész talán kissé túlzás volt, mivel halványlila gőzöm sincs róla, hogy kivel mit szokott csinálni ezen az ágyon -hogy őszinte legyek, nem is nagyon izgatja a fantáziámat-, de igazából az egész egy pillanat alatt elveszíti a fontosságát, amikor már a meccs állására figyelek, és amolyan tipikus női logikával megállapítom, hogy elég nagy szarban vannak a sárga mezesek. És akkor arról még nem is ejtettem szót, hogy a kígyó alakot formáló popcorn darabkák is szétgurultak a mocorgásunktól.
-Hát, jó bénák! - Intézem el ennyivel és egy laza, nemtörődöm vállvonással az egészet, ahogy hátamat Deetzhez hasonlóan én is a falnak döntöm, majd nem éppen nőies királykisasszony módjára beletuszkolok egy marok pattogatott kukoricát a számba, amit egy újabb korty sörrel öblítek le. Ha már beengedett a titkos bázisába, akkor viselkedjek is már úgy, hogy méltó legyek az itt tartózkodásra! Az újabb korty azonban mindenek ellenére megakad a torkomon, és hirtelen már nem vagyok olyan biztos benne, hogy beszélni akarok arról, ami már napok óta ólmos súlyként nyomja a vállam, és nem hagy éjszakánként aludni.
-Csak meló volt. - Sandítok rá egy őszintétlen mosollyal, a szívem pedig azon nyomban veszett tempóban kalapálni kezd, ahogy keze végig simít a tarkómon, nyakamon, hogy aztán megtelepedve a vállamon, magához húzhasson. A vérem ütemes dobolását már valahol a dobhártyáimon hallom, és a kialakult helyzet egyszerre tűnik ismerősnek és ismeretlennek is. Ismerős, mert eszembe juttatja a régi szép időket, és ismeretlen, mert a testem úgy felforrósodott, hogy csodálom, hogy a bőröm még nem perzselte le rólam a ruhát...
-Az kéne még csak...! - Vágom a fejéhez élcelődve, ahogy egyik kezem felnyúl a vállamon lelógó kezéhez, hogy ujjaim összekulcsolódhassanak az övéivel. Néhány porcikám csak ekkor kezd el a szívem pulzálásának ütemére lüktetni. Mielőtt azonban válaszolnék, kinyomom a tévét, hogy ne legyen semmiféle háttérzaj.
-Csak eszembe jutott, hogy mióta újra találkoztunk... - Szakítom félbe magam egy reszketeg sóhajjal, majd mocorogva egy kicsit -közelebb iszkolva hozzá-, folytatom.
-...szóval, soha nem beszéltünk még arról, hogy kivel mi történt miután elkerültünk egymástól. - És ezzel -valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva-, elengedem a kezét, és teljes testemmel felé fordulok, hogy összepréselt ajkakkal apró köröket kezdhessek el leírni ujjammal a mellkasán.
-Gondoltál rám néha? - Sandítok fel rá végül, szemeimben pedig bizonytalanság fényei villannak, és már egyáltalán nem érzem, hogy ennyire közel kellene lennünk egymáshoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime23.08.13 22:19

Csendesen figyeltem őt, mi több... hallgattam, ahogy lassú mozgásával először az ujjaimba kapaszkodott, majd épp ily' hirtelen engedett is el. Nem érdekelt, hogy a tv-t és ezt a kurva pocsék meccset is kinyomta, noha némi morgással jelét adtam: annyira nem díjazom a dolgot.
Ellenben... nem szakítottam félbe, nem is akartam. Engedve hát a további fészkelődésének, annak, hogy időközben felém fordult, és alaktalan formákat kezdett el pingálni a mellkasomra. Kicsit furcsálltam, mégis... legbelül kifejezetten úgy éreztem, hogy ennek van helye itt... és most. Miával. Még ha évek... hosszú évek is teltek el egymás nélkül...
Szavaira eleinte csak félredöntöttem a fejemet, szűkült, lapos pillantással kutatva íriszeiben. Ajkamon halk sóhaj pihent, melytől csak hamar száradásnak is indultam. Épp megnyalni készültem az érdesre mart szám szélét, mikor kérdése hirtelen, és egészen... szívfacsaróan ért. Egy töredéknyi percre meg is álltam mindenféle mozdulatban, amit tán akartam, vagy meg is tettem ezen egyetlen másodperc alatt.
- Hmm... - jó-jó... hirtelen többre nem tellett. De legalább végre benedvesítettem az alsó ajkamat, haladás! Végül csak köszörültem egyet a torkomon, miközben bal vállamat az ágy fejfájának lökve rogyasztottam meg testemet.
A tekintetem azonban nem kerülte el Miáét, olyan folytonossággal követtem őt, mintha már egyenesen szuggerálnám. Pedig szó sem volt ilyesmiről. Egyszerűen csak a torkomra fagytak a szavak néhány pillanatra.
- Fontos ez? - böktem ki végül, noha tudtam: nem ezt lett volna ildomos elsőként - sőt másodikként sem - kimondanom.
Megráztam a fejem, alig érzékelhetően, hagyva némi fullasztó hatásszünetet...
- Persze, hogy gondoltam rád... - vezettem el róla acélos íriszeimet, végigsöpörve az ágy groteszk, süppedt formáin, a takaró összekuszált végein, hogy végezetül újra a barna szempárban találjak fényt.
- Elég sokáig nem ment nélküled... Aztán muszáj volt kirángatnom magam a... - megálltam egy pillanatra. Nem, mert nem rá tartozik, hanem mert kezd az egész túl nyálas lenni. - Hmm... - és újra ennyire tellett. Legalábbis a következő légvételig. - És te...? - böktem felé fejemmel. - Néha felrémlett a nyomi képem? - kacagtam fel vérszegényen, ahogy kicsit közelebb másztam hozzá. - Tudod... - sandítottam le rá, ujjaimmal a takarón matatva... összevissza, mint egy idétlen kisfiú. - ...talán erős, amit mondok... de akkoriban úgy éreztem: még az is jobb lett volna, ha meghaltál volna. Úgy értem... azon egy idő után túl lesz az ember... eltemeti. De ezt... ezt nem lehetett, hogy... hogy csak úgy elvittek. Még egy rohadt ölelést sem adhattam! Kiik ezek?! - egészen halkan, szinte suttogva beszéltem, ezúttal kerülve a szemkontaktust, ám szavaim végére felcsattantam, élesen fúrva íriszeimet az övébe.
- Nem a te hibád volt, tudtam én... De... inkább meséld el, mi történt veled. Talán... könnyebb lesz eltemetni a régi dolgokat. - halovány, már-már élettelen mosolyba futottak ajkaim. Tényleg fájt. Még ha nem is látszott rajtam. A mai napig nem tudtam megemészteni, hogy csak úgy elszakították tőlem.
Ez van...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime23.08.13 23:01

Nem mondom, hogy könnyű lesz, és képes leszek zökkenőmentesen, anélkül "vallani", hogy az emlékek ne ragadnának vissza a múltba, de tudom, hogy a továbblépéshez, ahhoz hogy újra közelebb kerülhessünk egymáshoz, és ne olyanok legyünk, mint két idegen, akik csak a közös lakás miatt tűrik meg egymást, rá kell szánnunk magunkat erre a meredek lépésre.
-Nekem igen is fontos! - Akaratoskodom, ahogy kicsit megemelem a fejem, hogy a szemeibe tudjak nézni, amikből láthatja, hogy a szándékaim komolyak, és hogy nem unalomból és puszta jókedvemből kezdtem faggatózásba.
Az iménti kicsattanásomat követően viszont már képes vagyok egy mély sóhajjal együtt visszahelyezkedni, és ezennel már felé fordulva, a mellkasát cirógatva hallgatni a dolog ráeső részét.
Minden szónál, minden pillantásánál úgy érzem, mintha ki akarna akadni a szívem. Fanyar, vérszegény mosollyal sóhajtok fel a mai nap folyamán már sokadjára, ahogy pillantásom a változó vonású arcáról újra a mellkasára vándorol, amit ezennel már nem cirógat az ujjam.

-Mindennap gondoltam rád, és mindennap azt kívántam, hogy bárcsak téged is... szóval hogy... bárcsak téged is magukkal vittek volna azok az állatok. - Talán túl önző volt akkor ezt kívánnom, de tudtam, hogy ha Derek is ott lett volna velem, feleannyira se lett volna pokol az életem annál a családnál, mint amilyenné tették azok a féreg szörnyetegek. Szentül hittem benne, hogy ha Deetz is velem mehetett volna, akkor megvédett volna Franktől. Azt hiszem, hogy sokáig haragudtam rá, amiért ott kellett maradnia az árvaházban.
-Nos, az öleléseket szerencsére könnyedén pótolhatjuk a nyugodtabb perceinkben, amikor éppen nem ahhoz van kedvünk, hogy vízbe fojtsuk egymást. - Jegyzem meg félszegen, és talán egy harsány nevetés is felhangzott torkom legmélyéről, ami -amilyen gyorsan jött-, olyan hirtelen is szűnik meg létezni, és már csak a kérdését hallom mindenhol. Sejtettem, hogy elmaradhatatlan lesz a "te is beszélj magadról" rész, mégis jó lenne inkább őt hallgatni még egy jó darabig. Mondjuk úgy... örökre.
-Hát... hol is kezdjem? - Horkanok fel kissé cinikusan.
-Biztos azt hitted, hogy az életem fenékig tejföl volt miután Colemanék örökbe fogadtak, de nem... Állandóan puccos vacsorákra jártunk, minden reggel, pontban nyolckor "boldog" családi villás reggeli volt. - Ahogy visszagondolok azokra az időkre, jól érezhetően kiráz a hideg, és még a libabőr is beborítja a karomat.
-Tudtam, hogy Frank soha nem veheti majd át a helyed, de valahol belül azt reméltem, hogy ha őt jobban fogom kedvelni, mint téged, akkor... hát... elfelejtelek, és már nem fog annyira fájni az egész, de tévedtem... - Újabb sóhaj, újabb hidegrázás és egy újabb szemdörzsölés az egyik végső megpróbáltatás előtt.
-Frank félreértelmezte a jelzéseimet, és... - Újabb mély, reszketeg sóhaj, és már nincs merszem a szemeit fürkészni.
-...hát szóval... fogalmazzunk úgy, hogy betört a maci a málnásba anélkül, hogy beleegyeztem volna. Akkor döntöttem úgy, hogy megpattanok otthonról amilyen gyorsan csak lehet. - A keserű szégyenérzet vörös pírként tűnik fel arcomon, a testem bizonyos részeire pedig jeges verejtékcseppek ülnek ki, ahogy hátrébb húzódom kicsit.
-Hát, nagyjából ennyi az én elkúrt sztorim. De te még mindig nem meséltél arról, hogy mi történt azután, hogy kikerültél az árvaházból. - Mutatok rá váratlanul a tényekre, ezzel próbálva meg elterelni rólam a témát.
-Na meg, mit csinálsz te ébren ilyenkor? Holnap nem akarom hallgatni a nyígásodat a kialvatlanság miatt! - Villantok a végén még egy sanda mosolyfélét is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime26.08.13 21:30

Nekem is fontos.
Hogyne volna az? Mia talán az egyetlen ember az életemben, akit tényleg szerettem. Most is szeretem, még ha nem is kötöm ezt jó szívvel az órára. Bár, ahogy elnézem... ez az este több lesz, mint puszta csevegés... ez nem az adok-kapokról szól most. Nem a szájtépésről, a flegmázásról... hisz mindez csak álca. Egy maszk, amit jószerével hordok magam előtt.
Nem mondom, hogy könnyű szerrel bontakozom ki a falaim mögül, de ahogy Mia arcát néztem, egyre jobban úgy éreztem... ideje kiengedni azt a tizenéves Dereket, aki bármit megtett volna ezért a lányért.
Most is megtennék...
- Állatok...? - peregtek le ajkaimról mállón, halkan a szavak, ahogy szemréseim is kissé összeszűkültek, miközben Mia finom vonásait kutattam. Persze tovább nem feszegettem a dolgot, és nem is volt rá szükség. Jött ez magától... megosztotta velem anélkül, hogy kértem volna.
Noha... elég döcögősen.
Persze nem szakítottam félbe, még akkor sem, mikor egyszerre öntött el a düh, és a keserűség mézédes egyvelege. Nem akartam hinni a füleimnek, a szavainak... Az arcom egyre jobban torzult, majdhogynem tikkeltem már, mikor még és még mélyebbre rántott az emlékeibe. Kicsit kihúztam magam, engedve jó pár szaggatott légvételt a világba.
- Várjál... - csitítottam le, ahogy igyekezett rám terelni a témát. - Várjál már Mia... - morogtam egy kicsit, ahogy lassan közelebb hajoltam hozzá. Reméltem, hogy belé fojtottam a szót, és nem rágja tovább a szalmát rólam, ameddig nem forgatom át az imént hallottakat.
Bal kezem finom emelkedésbe kezdett, tekintetem pedig égetően forrt Miáéba, ahogy a mozdulat lassacskán célt érni látszott. Hüvelyk- és mutatóujjam az állára siklottak, hogy ezzel együtt kicsit közelebb húzzam őt magamhoz.
- Mi...a... mi... ho'... Megerőszakolt? - kérdeztem úgy, mintha a torkomat készülnének kitépni a helyéről. Rekedt voltam, és ingerült. Nem, kurvára nem tetszett az, amit elmondott.
- Komolyan ezt tette?! - ezúttal már erélyesebb voltam, de hamar vissza vettem a lendületből, mielőtt még ráijesztenék. Fújtattam egyet, gyöngéden engedve el végül állát, hogy alá hulló kézfejem a lábain pihenjen meg. A tekintetem immár a matracot pásztázta, üveges, homályos fénnyel.
- Rohadt kis féreg... - rágtam a fogaimat, majd egyszerűen csak megráztam a fejem. - Remélem még él. Szívesen megszabadítom pár testrészéről... - villantak fel íriszeim, egyenesen Mia sötét pillantásába ékelődve.
- Gyere... - indult meg felé újra kezem, ezúttal már karja, vállai irányába. - Gyere ide basszus... - intettem végül, ám meg sem várva a reakcióját vontam őt magamhoz, szorosan... egészen a mellkasomhoz húzva, hogy szinte éreztem a bőrömön, ahogy a szíve meg-megremegett.
- Velem semmi sem történt, eM'... - szólaltam meg némi beálló csönd után. Az ujjaim önkéntelenül is megsimították arcát, nyakát, ahol épp öleltem őt, ahol éppen elértem őt... - Miután elmentél minden megváltozott... - dőltem kicsit hátrább, ujjaimat óvatosan tépve el Miától, hogy végül mindkét karomat magam köré fonva lökjem hátamat a hűvös fejfának.
- Eleinte elég rosszul viseltem a hiányodat. Emlékszem, egyszer még az ott maradt törülköződet is egy hétig magammal hurcibáltam mindenhova. - itt elég keserédesen kacagtam fel. - De ez sem mehetett így sokáig, főleg mert a banya el is kobozta. Micsoda volt az te jó isten...! - forgattam meg a szemeimet, pimasz mosollyal szám szegletében. - A lényeg, hogy aztán muszáj volt valamivel arra sarkallnom magam, hogy elfelejtselek. Még az árvaházban voltam, mikor beálltam pár rossz arcú fickó közé. Akkor kezdődött minden, ami ma vagyok. Persze... - vigyorodtam el sunyin. - Azóta kikupálódtam. - kacsintottam egyet, hozzá vágva Miához egy megtermett popcornt, majd előkotorva a félig meghagyott sörömet, meg is húztam azt.
- Egyébként pedig felkeltem. Na nem rád... már előtte. Kurva álmok. Nem érdekes... - jegyeztem meg egyszerűen, noha a fejemet kelletlenül ingattam meg. Kicsit el is méláztam újfent a gondolataimon, melyek erősen újra élesztették bennem az álom egy-egy kockáját. Jó nagy barom vagyok az már fix...
- Örülök neked... - biccentettem egyet felé, még pár kortyot leküldve a torkomon. - Tudom, hogy nem sűrűn mutatom ki, de te is tudod, hogy így van. - vontam vállat, mintha csak arról beszélnék, hogy jó volt a reggeli.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime26.08.13 22:51

Hirtelen azt sem tudom, hogy mit mondhatnék, és hogy mi lehetne a helyes reakció arra, ahogy felháborodva rákérdez a tényekre, mintha legalábbis első hallásra nem értette volna meg. Végül válaszként félszegen, szemeimben megannyi kétellyel, és szégyennel felé pillantok egy kósza biccentéssel és vállvonással együtt, hogy aztán egy reszkető sóhajjal újra elfordíthassam róla a tekintetem. Talán még a szemeimet is összeszorítom, miközben az ítéletre, az esetleges detonációra várok, de aztán mindez nem történik meg. Csak az ujjait érzem meg kisvártatva a bőrömön, ahogy óvatosan az állam után kap, hogy szemkontaktusra késztessen. Szemeim előtt egy pillanatra elhomályosodik a világ, ahogy szorosan összepréselt ajkakkal engedek a kimondatlan kérésnek, és bátorkodom a szemeibe nézni.
-Hé, már vége, már soha többet nem kell vele találkoznom! Meg különben is... már megkapta szerintem a neki kijáró büntetést azzal, hogy felcsinált valami tök ismeretlen csajt, és az rákényszerítette a gyerektartásra, és arra is, hogy vállalja fel a közös fattyukat, szóval... ennyi! - Vonok vállat újfent, ahogy tekintetem lassacskán a villódzó kékségből a lábamra siklik, ahol ott pihen a keze. Egy félszeg, földöntúli mosolyra húzódnak ajkaim, ahogy bátorkodom egyik tenyeremet a kézfejére simítani. Egészen jó kedvre derít a tény, hogy még mindig ugyanúgy eltörpül a kezem az övéhez képest, ahogy gyerekkorunkban is. Erre valamikor a tízes éveink betöltése után jöttünk rá. Az egész szép emlékeket hagyott bennem, ahogy ültünk kint az árvaház bomladozó tetőjén -a padlásról könnyen ki tudtunk lógni az ott lévő tetőablakon keresztül-, és az ereszen járkáltunk, amikor már mindenki aludt és telihold volt, mi pedig nem félve a zuhanástól, kis naiv idióták módjára úgy vonyítottuk a holdat, mint a farkasok szokták. Közben persze a nevelők lentről kiabáltak fel, és meg is kaptuk a büntetésünket, de legalább jól éreztük magunkat! És a rossz emlékek felidézésével szemben most is jól érzem magam, mert tudom, hogy itt van mellettem, és hogy már nincsenek vasorrú bábákhoz hasonló nevelők, szemét mostohaszülők, akik elválaszthatnának miket egymástól. Legyűrve hát a gátlásaimat, újfent mellkasára simulok, becsukott szemekkel élvezve ki azt a pillanatnyi nyugalmat, amit a közelsége, a teste is okoz. Fejemet automatikusan a mellkasára hajtom, és mosolyogva hallgatom a kissé szapora szívverését, miközben testemet kellemes bizsergés járja á, ahogy ujjbegye hol a nyakamon feszülő bőrt, hol a karomat cirógatja. Az egész valahogy annyira... ide illő!
-Te hazug gazember! - Emelkedik meg kicsit fejem, hogy korholóan -mégis valamiféle kifürkészhetetlen félmosollyal a szám szegletében-, megvádolhassam, amikor azt mondja, hogy nem történt vele semmi. Na meg persze!
Csak akkor hajtom vissza rá a fejem, amikor mesélésbe kezd. Ahogy türelmesen végig hallgatom, a mosoly egyszeriben csak lefagy az arcomról, és minden egyes szava után felülkerekedik rajtam a mardosó, keserédes bűntudat. Tévedtem, már egyáltalán nem akarom tudni, hogy mi történt vele miután elvittek.
Elfehéredett arccal távolodom el tőle, amikor ő  is testhelyzetet vált. A létező összes porcikám megfeszül, ahogy követve a példáját, én is nekivetem hátam a hideg falnak. Még a fejemet is hozzákoppintom. Hogy lehettem ekkora állat?!

-Azon a lepratelepen az összes nevelőnő egy pszichopata volt! - Köpöm felháborodottan. Te jó ég! Tényleg ennyire ne érdekelte volna őket, hogy az egyik növendékük a poklok poklát járja meg a legjobb barátja hiánya miatt, és még azt a nyomorult törülközőt, az utolsó "kapaszkodóját" is elvették tőle?
-Sajnálom, hogy keresztül kellett ezeken menned miattam! - Ezennel én vagyok az, aki vigasztalóan a combjára simítja a tenyerét, miközben bocsánatkérő pillantással szuggerálom, hogy akárcsak egy pillanatra is de rám nézzen, a szemeimbe.
-És azt elmondod, hogy mibe keveredtél bele? - Puhatolózom olyan óvatosan, mintha attól félnék, hogy bármelyik pillanatban el fog küldeni a jó büdös francba. A komoly helyzet ellenére mégis hajlandó vagyok egy halovány vigyort villantani, amikor magáról, a kikupálódásáról beszél. Hihetetlen, hogy ez az ember minden helyzetben megtud nevettetni! Talán ezért is ragaszkodom hozzá annyira, csak éppen nem a legjobb módon mutatom ki mindezt.
-Áhá, szóóóval álmok! És mondd csak, ez a "nem érdekes" dolog még mindig ugyanazt jelenti nálad, mint amit régen is? Egyszóval, nagyon is érdekes, csak éppen nem akarod az orromra kötni?! - Faggatózom valamiféle gyanakvó arckifejezéssel egybevéve, ahogy beharapott alsó ajakkal őt fürkészem. Ekkor jut csak eszembe újra, hogy mennyi mindent pótolnunk kell még, és hogy mennyi minden volt, amit régen mindig együtt csináltunk.
-Megharagszol, ha azt mondom, hogy ma szívesebben aludnék veled? Tudod, mint... régen... - Köszörülöm meg zavartan a torkom, és hirtelen nagyon elbizonytalanodom. Régen, amikor gyerekek voltunk, és gyerek fejjel is gondolkodtunk, semmit nem képzeltünk az együtt alvás mögé, de most... fogalmam sincs, hogy mit fog ehhez az egészhez szólni, és hogy mennyire fogja félreértelmezni a helyzetet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime31.08.13 11:02

Nem éreztem nyugtatónak a szavait, még akkor sem, ha tisztában voltam vele, hogy valóban a múltja részét tölti ki ez a mocskos emlék, semmi többet. Mégis mart... mégis megrengette az egész testemet az információ súlya. Én sem vagyok jó ember... soha nem is voltam. De az ilyesmit... még én is émelygő gyomorral fogadom.
Mindenesetre csak bólintottam, hagyva rá, engedve el a hallottakat, noha erős góc szorult az inaimra, izmaimra...
Felszólalására mégis kénytelen voltam elmosolyodni, ahogy hazugnak... még inkább: gazembernek nevezett. Jó, hát ez igaz...
Aztán mesélni kezdtem, habár kétségtelen, hogy elég felszínesen, és tördelten, de a lényeget így is megosztottam vele. Soha nem éreztem úgy, hogy előtte titkolóznom kéne, és ez most sincs másként. Mintha az idő visszapörgött volna a kiinduló helyére, mintha az a tíz év elporladt volna a lábunk alatt. Érzem a terhét, a súlyát, az ólmos nehezéket a vállamon általa... De mindez pusztán azért van, mert ennyi elvesztett évet, akarva-akaratlanul is megérez az ember...
- Ne sajnáld... - sziszegtem csak, villanó pillantással forrva a sötét szempárba. - Ami volt... elmúlt. Ez nem a te hibád. - engedtem el végül egy halovány, ámbár vérszegény mosolyt, ahogy tenyerem a combjaimon pihenő kézre simult.
- Hajjaj... még rosszat álmodnál! - kacagtam fel, immáron kicsit kedélyesebben, ám hangom hamar visszaszorult a közhelyes rekedtségbe. - Semmi extra. Loptam, csaltam hazudtam, öltem... akárcsak most. Bááár, akkoriban azért beszaribb voltam, szó se róla. - laza vigyor, szélsőséges fejrázás, majd egy lemondó, elkeseredő sóhaj szakadt ki torkomból. - Valamivel muszáj volt... lefoglalnom magam. Ez jutott... - vontam végül vállat egykedvűen, hátrább lökve magam a háttámlához. A koponyám a sima fát súrolta, megsercentve néhány tüskés hajszálamat.
De aztán újra nevettem. Még mindig nehéz elhinnem, hogy itt van, é épp olyan hatást képes rám gyakorolni mint annak idején! Totál felvillanyoz, még ha nem is járok dervis táncot nagy "izgalmamban".
- Olyasmi. De hidd el, ez tényleg nem érdekes. Valami picsával álmodtam... - osztottam meg végül vele érdektelen hanglejtéssel szavaim nyomán. - Csak az bosszant az egészben, hogy... olyan ismerős volt... ennyi. - filozofáltam el rajta néhány pillanatig, egészen átszellemült képet vágva, mígnem újra magamhoz nem húztam őt. Igaz, ezúttal óvatosabban, és kevésbé durván, hirtelen...
- Nem haragszom meg. - dörmögtem csupán, belekócolva hosszú tincseibe, miközben háta a mellkasomhoz simult.
- Az igazat megvallva már elég régóta hiányát érzem... - vallottam be őszintén, habár bennem is felelevenült a kép, hogy talán furcsán, vagy nem idevalón veszi ki magát a dolog. Elvégre már nem vagyunk kölykök, sőt... rohadtul felnőttünk.
- Egyébként... olyan hülye vagy! - kacagtam fel öblösen, ahogy röpke pillanat erejéig belecsókoltam a tarkójába. Ártatlan dolog, csupán a jókedvem, és az iránta érzett szeretetem elragadtatása volt az iménti megmozdulásom, amit jószerével azzal boronáltam el - mihelyst kapcsoltam... -, hogy rögvest össze is kócoltam a haját, majd idétlen kamasz módjára elkezdtem csiklandozni őt. Ahol értem... a bordák, a hasfala mentén...
És persze: nevettem... Hogyne nevettem volna?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime01.09.13 0:44

-Majd akkor átkönyörgöm magam hozzád, ahogy régen is tettem... - Intézem el ennyivel, és egy halk nevetéssel, ami hamarosan egy visszafogott mosollyá szelídül, mígnem már csak a komor, elmélázó vonások maradnak, és egyetlen mondat:
-Hát akkor... üdv a klubban! - Fordítom kíváncsian Deetz irányába a fejem, miközben kezem is megemelkedik valahova felé, arra várva, hogy belecsapjon a tenyerembe. A sors iróniája ez!
Az árvaházban együtt vandálkodtunk. Ez volt a lételemünk, és még azután sem álltunk meg, miután kikerültünk abból a börtönből, és elszakítottak minket egymástól. Mintha csak dühösek lettünk volna az egész világra -én az is voltam-, és ezzel akartunk volna bosszút állni.

-Megmérgeztem a férjem, most pedig illegális beszállítóként dolgozom az egyik bárnak, és alkalomadtán csaló ügyfeleket kínoztatok. És, ami nem égbe kiáltható bűn: van egy tetoválásom és egy piercingem. - Az egész annyira hihetetlenül könnyedén csúszik ki a számon -mialatt az ölemben malmozó ujjaimat koslatom-, hogy eleinte fel se fogom igazán, hogy milyen bizalmas információt is osztottam meg vele az imént. Mégis... egy percre sem bánom meg. Nem fordulnak meg olyan vészjósló dolgok a fejemben, hogy holnap talán az lesz a legelső dolga, hogy névtelen hívást intéz a zsaruknak rólam. Ezt nevezik feltétel nélküli kölcsönös bizalomnak? Talán mégsem olyan nehéz ez az egész újrakezdés, ha elég időt szánunk rá? Igazából nem tudom. Jelenleg csak abban vagyok biztos, hogy nagyon is kedvemre való ez a mostani semmittevés, és az, hogy újra ilyen közel érezhetem magamhoz.
-Hé! Még mindig nem hiszel az álmokban? Ki tudja? Talán ez a picsa lesz majd egyszer a nagy ő. - Sandítok fel rá egy, a szám szélén megbúvó komisz fél vigyorral, ahogy egyik ujjammal pimaszul megbökdösöm innen lentről az állát. Régen, amikor még kicsik voltunk, és mit sem tudtunk a nagybetűs életről, sokat elmélkedtem arról, hogy egyszer majd én leszek a felesége. Hát igen, egy álmodozó tízéves kislány gyermeki ábrándjai...
-Pont ezt akartam hallani!- Tréfálkodom én is egy kicsit, ha már neki szabad, aztán elfojtott kacagással felmorranok, ahogy ujjai a hajamba futnak, hogy összekócolhassák azt. Puszta játéknak fogom fel az egészet -amolyan elvesztegetett, egymás nélkül eltöltött évek bepótolásának-, mikor is váratlanul megérzem tarkómon a puszit, és innentől kezdve nem vagyok képes tovább kordában tartani a testem. Az agyam sztrájkolásba kezd, és nem hajlandó tovább uralkodni a testem reakciói felett, amik most mind-mind a felszínre törnek egy, az egész testemet megrázó kellemes bizsergéssel, ami mellé grátiszként még libabőr is kerül a karomra.
Mindig is utáltam, ha éppen olyan kedve támadt, hogy félholtra csikizzen, most azonban állok elébe. Inkább ez, az eszeveszett rúgkapálás és az őrült sikolyokba fulladt nevetésem, mint a további kínos pillanatok.

-Te szemét... dög! - Sikítom levegő után kapkodva, mikor is eszembe jut az a módszer, amit az ilyen őrült pillanatainkban mindig bevetettem ellene. Annyira elragadott már a hév, hogy nem gondolkozom előre, nem veszem számba, hogy már nem játszadozó kisgyerekek vagyunk, akiknek minden természetes volt, és akik nem érezték magukat kínosan, ha a kelleténél is közelebb kerültek egymáshoz. Egyszerűen csak ösztönből cselekszem, ahogy a hátára birkózom a saját, külön bejáratú grizzly medvémet, hogy aztán lovaglóülésben valahol a hasán köthessek ki, csuklóit leszorítva az ágyra a combjai mellé. Arcom percek leforgása alatt olyan közel került az övéhez, hogy az előreomló néhány göndör tincsem könnyedén cirógatni tudja a nyakát, markáns vonalú arcát, miközben én úgy nézek le az acélszürke szemekbe, kivörösödött arccal, gyorsan emelkedő és süllyedő mellkassal, mintha valami csoda tárult volna hirtelen elém, amit szeretnék megérinteni, megízlelni, és a magaménak tudni. Úgy érzem, mintha megállt volna az idő, és most valami olyat ajánlana, ami talán soha vissza nem térő alkalomnak számít.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime03.09.13 20:27

Olyan egyszerű embernek lenni... mondják.
Talán igazuk van. Talán minden tettünk, minden elhangzott szavunk csupán foszlányos létünk epébe mártott, mártír önvalója. Talán...
De az, hogy mivé válunk, csak a kezdet. És a legrosszabb benne, hogy mindig van miértje.
Kertet gondozunk, fákat védünk, vagy épp mindezt őrültek módjára pusztítjuk. Csak egy döntés... A kérdés még mindig a miértje.
Mikor Miára nézek minden annyira könnyűvé válik. Tudom, hogy ő sem jobb, vagy rosszabb, mint én. Tudom, hogy ő is a végtelenségig sebezhető. Épp ettől látom talán ma annál is csodálatosabbnak, és egyben törékenyebbnek, mint bármikor máskor.
Lazán elmosolyodtam, miként a tetteit mesélte, a múltjából adott falattal gurigáztam a torkomban. Kicsit megdőlt a fejem, mely során szűrt pillantással öveztem arcának ismerős-ismeretlen vonalait.
- Nem tudtam, hogy mazochista is vagy... - morrantam, csak lazán, felszínesen, szám sarkába engedve egy halovány félvigyort. - Azért... majd megnézném őket. - akadt el hangom egy pillanatra, ahogy végig mértem hanyag mód eldobott alakját. - ...már, ha publikusak. - kacsintottam is mellé, szélesebbre húzva az arcomon pihenő vigyort.
- A nagy Ő? Kurvára bebaszna! - horkantam fel, karöltve egy velős kacajjal. - Olyan sosem lesz... - ráztam meg a fejemet, sunyi, pimasz mosollyal ajkaimon.
Felületes volnék? Meglehet... elvégre nem tudhatom - még, ha minden idegszálam is tiltakozik is ellene -, hogy mi lesz holnap, vagy a jövő bármely szakaszában.
Mindezek boncolgatásának az elkerülése végett pedig egyszerűen csak magamhoz rántottam Miát, hogy olyan galád, mocsok - és persze: szemét dög - módjára csiklandozzam meg őt, ahol csak érem. Jó-jó. Nagyobb oka volt annak, hogy meggondolatlan, felelőtlen csókot nyomtam a tarkójára, de ez már aprócska részletkérdés.
Egész hangosan nevettem, majd zuhantam Miával együtt... végig nyúlva az ágyon, hogy végül egyetlen pillanatra megfeledkezzek önmagamról, amit jelzek: nagyon jól ki is használt.
Már csak azon kaptam magam, hogy fölém magasodik, a csípőmre ül, és mindkét karomat a matrac puha rabságára ítéli.
- Cseles... - sziszegtem szemtelenül, fejemet jókedvűen dörzsölve bele az alattam vergődő takaróba. Noha... azt már kevésbé "tűrtem" hidegvérrel, ahogy egészen közel hajolt hozzám, érezve hosszú tincsei csiklandozó, simító szálait. Nyeltem egyet - rohadt nagyot -, ahogy tekintetem minduntalan az övét kereste. A mellkasom kissé zihált az előbbi birkózásunk nyomán. Ellenben... a testem ismeretlen játékot űzött velem, szinte felforrósodott a vérem a közelébe.
Fene érti...
- Reméltem tudod, hogy még nem győztél... - villantak fel acélkék íriszeim, megspékelve egy pokoli, pengeéles mosollyal. A lélegzetem szinte az ajkain lelt rá a halálra, ahogy én magam is közelebb emelkedtem hozzá. - Sose figyelsz a környezetre... - suttogtam csupán, elhalón, arasznyiról, ahogy meg sem várva a következő reakcióját, azonmód a lábaira csavarva a sajátjaimat döntöttem el őt oldalra, ezzel együtt pedig már a takarót is jócskán köré tekertem.
Még párat hömpölyögtünk, egészen az ágy végig, mely során sikerült még a távirányítóra is rákönyökölnöm, ahogy végül megálltunk. Én fölötte... még inkább: rajta végeztem.
- Sakk-matt. - szegtem fel államat hetykén, miközben a tv-ből már a kommentátor lapos, ámbár fülsüketítő őrjöngése szaladt a dobhártyámba.
Nyert a Knight! Micsoda meccs! Micsoda srácok! Nem hiszem el... Nem hiszem el! Mit csináltak ezek a fiúk?!
- Hogy basznád meg... - fordítottam pillantásomat oldalvást a plazma irányába, látványosan forgatva meg szemeimet.
- Látod... lemaradtam miattad az évszázad meccséről! - meg egy nagy faszt. A legkevésbé sem érdekelt már a meccs, még akkor sem, ha "állítólag" ekkorát alakítottak is. Mindenesetre jól esett húzni Mia agyát még ezzel is, miközben lassacskán leoldalogtam róla, elnyúlva közvetlenül mellette, hátamat a matracnak vetve.
- Olyan fura, hogy megint itt vagy... - csak bámultam a plafont, melyen a villanó fények cikázó táncra keltek. - Úgy értem... velem. - vetettem át pillantásomat Miára, ezzel együtt kissé felé is fordulva, hogy fejemet könyökölésre ítélt karomon támasztottam meg.
- Kéne még egy sör. Mit szólsz? - löktem fel magam végül, egyelőre csak ülésbe, félig még mindig elterülve Mia mellett...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime04.09.13 18:01

-Tudok egy jobbat! Neked kell kitalálni, hogy vajon melyik hol van. - Kacsintok rá egy játékos, jó kedélyű kuncogással, ami után hamarosan már csak az eddigi nevetésemnek a végterméke marad meg az arcomon, ami nagyjából ki is merül egy zavarodott mosolyban, és valamiféle gyermeteg, szégyenlős pírben. Talán mégsem olyan jó ötlet, ha ilyen ajánlatokkal állok elő. Abból csak félreérthető helyzetek születhetnének, és én nem merem az éppen csak összerakosgatott barátságunkat veszélyeztetni azzal, hogy egy óvatlan pillanatban engedek a vágyaimnak, és hogy véletlen valami olyat teszek, ami jóóóval túlhaladja a barátság határait.
-Ki tudja? Te még talán tisztázni tudnád a neved valami menő ügyvéddel, elhagyhatnád Amerikát és valahol Európában új életet kezdhetnél egy olyan nő mellett, aki nem tud a múltadról, vagy ha mégis, nem az alapján ítél meg, hogy ki voltál, és hogy miket követtél el. - Hirtelen nem tudom hova tenni ezt a jótét lélek dumát. Azt sem tudom, hogy miért látom el őt ilyen, a jövőjére vonatkozó jó tanácsokkal, amikor legbelül, önző mód egyértelműen azt akarom, hogy itt maradjon, és hogy újra csak én legyek neki, mint ahogy az az intézetben is volt, amikor csak egymásra támaszkodhattunk. Nem volt szükségünk még egy harmadik, negyedik, huszadik személyre ahhoz, hogy támogatni tudjuk egymást, mint ahogy most sincs szükség plusz főre ahhoz, hogy kölcsönösen a halálba kergessük a másikat azokkal a jól bevált módszerekkel, amikkel régen is tettük mindig, amikor ránk jött az öt perc, és hirtelen megőrültünk. Ő tudja, hogy a csikizés a gyengém, mint ahogy én is tisztában vagyok az ő gyenge pontjaival, amiket nem félek felhasználni ellene, így percek kérdése, és máris átveszem a domina szerepet, ahogy a hátára döntöm, és rátelepszem, ami -mint később kiderül-, újabb félreértelmezhető szituációkat szül.
Olyan vészesen közel kerülök hozzá, hogy minden lélegzet vételét érzem visszacsapódni felforrósodott bőrömről. A testem bizseregni kezd, ezzel egyértelmű jeleket küldve az agyamnak, ami már tudja, hogy mit kéne tennem, mégis ellenállok. Pedig már szinte csak mikrómilliméterek azok, amik elválasztják szomjas ajkaimat az övéitől. Csak egy kicsit kellene mozdulnom ahhoz, hogy megízlelhessem, hogy csillapíthassam a szomjam, mégsem cselekszem. Csak a szívem vált az eddigieknél is gyorsabb iramba, ahogy általa közelebb kerülünk egymáshoz. A szemeim ekkor már csukva, kiszáradt torkomból pedig valamiféle vágyakozó, mégis halk nyögés szakad fel, ahogy elképzelem az egész jelenetet, ami helyett az utolsó pillanatban valami egészen más dolog történik, és mire felfoghatnám a szavait, addigra már a takaró engem ölelő rabságát élvezhetem, nem sokkal fölöttem pedig Deetz vigyorog le rám győzelemittasan, a háttérzajt pedig ekkor már a meccs közvetítőjének fülsértő ordítása adja. Kíváncsian emelem meg a fejem a tévé felé, majd nagy nevetéssel vissza is ejtem azt a takarók közé.
-Legalább nyertek, és ez a lényeg, nem? Meg különben is, baszd meg! - Bokszolok bele igen csak jókedvűen, izomból a vállába, ahogy kihámozom magam a takarókból -amikbe már beleivódott Deetz jellegzetes illata, amit egész nap el tudnék viselni-, és egyik térdemet felhúzva, kezeimet a tarkómon kulcsolva össze, ismételten elnyúlok mellette.
-Le akarsz itatni? - Emelek egyet ismét a fejemen, ahogy összeráncolt szemöldökkel felé tekintgetek, de a hátán kívül mást nem igazán látok. Ekkor jön a hirtelen gondolat, hogy talán most revanzsot vehetnék az előbbiért.
-Sose figyelsz a környezetedre! - Élek az ő, nem is olyan rég kimondott szavaival, ahogy már a hátán fekszem, szavaim pedig búgón, és halkan a füle mellett hagyják el a számat.
-És most mi lesz? - Kíváncsiskodom pajkosan, ahogy kezeimmel -innen hátulról, továbbra is teljes testemmel a hátán henyélve-, átölelem a nyakát, és hirtelen felindultságból adok egy puszit az arcára.
-Egyébként, már akartam kérdezni, hogy: Mi a rák ez a haj?! Tök kopasz vagy! Hova tűntek a szőke tincsek? - Dörzsölöm meg egyik tenyeremmel a feje búbját. Igazából totál mindegy. Ez is ugyanolyan jól áll neki!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime04.09.13 22:12

Felcsigázott a gondolat, hogy én keressem meg az említett ékszereket és varratokat, de mégsem léptem. Csupán az egyik szemöldökömet rántottam feljebb, kérdőn, kajánul vigyorogva Miára.
Persze... ami késik: nem múlik. Még ha nem is most, azonnal történik is meg... A szaván fogom.
- Jujujujj Mia... ez sok lesz! - kacagtam fel, ahogy a jövőmet taglalta egy bizonyos szemszögből nézve. - Ne fesd az ördögöt a falra, főleg ne az ügyvéd formát! Nem kell nekem nő, sem Európa! Jól vagyok itt. - kacsintottam rá egyet szemtelenül. Egyébként boncolgatható a dolog, de kár belemenni. Mondom én, aztán fene tudja Mia menyire kíváncsi.
Aztán pedig minden annyira adta magát, hogy néhány perc leforgása alatt már rajta találtam magam, a fülembe harsogó, mély, recsegő baritonnal karöltve.
Tetszett a helyzet, noha magam sem tudnám megmondani a legfőbb okát. Megmaradtam szimplán annyinál, hogy jó Mia közelében lenni, jó érzés őt ennyire közel tudnom magamhoz.
- Meg különben is baszd meg te... - vágtam vissza reflexből, egyetemben egy kis párnával ,amit az ujjaim között végig futtattam, majd dobtam is hozzá Mia arcához.
Persze nevettem. Elvégre nem bántani akartam, egyszerűen csak jó kedvem volt. Ezt pedig még az sem tudta igazán elrontani, mikor az iménti szavaimat az ő szájából hallhattam vissza. Lazán átnéztem a vállam fölött, felé, de már lekéstem a reakció időt. Olyan hirtelen nyomott el az egész testével, hogy öröm volt nézni. Még inkább: érezni. Hangosan, szitkozódva nevettem fel, ahogy mindkét tenyerem rámarkolt oldalam mentén ívelő combjaira. Csak finoman, érzéssel, egy halvány, parányi erőszakkal vegyítve.
- Nos... vagy leszállsz rólam... vagy ledoblak. Lásd, milyen rendes vagyok: választhatsz. - morogtam, bele a matracba, oldalvást próbálva felpillantani Miára.
Ám minden tett és gondolat olyan hirtelen porladt el elmém sötét, elzárt medreiben, hogy egy pillanatra azt hittem lekapcsolták nálam a villanyt. Az ölelése hirtelen, az arcomat eltalált puszi pedig még hirtelenebb ért. Nyeltem egyet, ahogy halk, fáradt sóhaj szakadt fel a torkomból. Még a szívem is kissé meglódult egy pillanatra.
Ámbár... ahogy már a rövidre nyírt hajamat kezdte el borzolgatni, az hamar visszatérített a valóságba, és meg se várva, hogy elhúzza a kezét, már markoltam is rá az ujjaira, hogy újfent magam alá szorítsam. Félig-meddig...
- Most ez jön be. Nem tetszik? Pedig szokd meg...- villantottam egy kaján félvigyort, ahogy mellei alá fészkelve magam pihentettem le fejemet. Ujjaim ismeretlen utakat jártak, ahogy olykor oldalát, vagy épp hasfalán húztam végig, alaktalan vonalakat rajzolgatva rá.
- Gyere, cica. Aludjunk. - pillantottam fel rá némi csendet követően, államat bordáin támasztva meg, mígnem óvatosan arrébb nem löktem magam, fel a párnáig, nyakig magamra rántva a takarót.
Már csak egy valami hiányzott...
- Hahh... Gyere mááár... - hörrentem fel, és már kaptam is csuklója után, hogy erőből, mégis finoman magamhoz húzzam őt, egészen a mellkasomig.
A takaró ránk borult, a tv elhalkult, s vele együtt a kommentár üvöltözése is.
Sötét lett... talán most először volt ennyire szép az éjszaka árnyas léte...

// Köszöntem *-* //
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Deetz szobája Deetz szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Deetz szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mia szobája
» Jason szobája
» Rommy szobája
» Chad szobája
» Rhys szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Deetz & Mia bérlakása-