welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Darkness Vote_lcapDarkness Voting_barDarkness Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Darkness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Darkness Darkness I_icon_minitime18.03.14 11:50


Barbie world



Néha nincs más választás, csak a kisebbik rossz.

Tudod milyen érzés egy sötét verem alján találni magad? Iszonyatos. Mégis becsukod szemed, reménykedsz hogy ha ismét kinyitod mást fogsz látni, de ragaszkodsz a sötétséghez. Megszoktad, ezért vágysz rá. Azt hiszed képes vagy uralni, de valójában a sötétség rég legyőzött. Egyszerűen félsz a világosságtól, képtelen vagy szembesülni a valósággal, ezért a sötét lukból is képtelen vagy kikecmeregni.
Nevetek de sírni volna kedvem. Olyan embereket szeretek akiket gyűlölnöm kellene és azokat akiket gyűlölök szeretni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Darkness Darkness I_icon_minitime18.03.14 12:04


Barbie world



Attól, hogy a szemem hozzászokik a sötéthez,
én még nem tudok.

Sikítottam, féltem! Sőt, ha ez még nem lett volna elég még a hideg is rázott. Apró verejtékcseppek gördültek lefelé homlokomról, amit egy gyors kézmozdulattal töröltem le. Eddig zihálva jutottam levegőhöz, de most valami megváltozott, mintha hatalmas súly nehezedne mellkasomra, egyre nehezebben tudok levegővételhez jutni. Pánikszerű tünetek törtek rám. Úgy markoltam bele a lepedőbe, mintha csak az életem múlott volna rajta. A fekete szatén anyag egyre gyűröttebb és gyűröttebb lett, próbáltam magam ülő helyzetbe kényszeríteni mindezek ellenére. Félig meddig sikerrel jártam, mikor úgy éreztem még egy mozdulat és az lesz az utolsó. Szobámba éppen hogy bevilágított az utcai lámpa fénye, ezzel sejtelmes árnyakat adva minden egyes tárgynak, ami csak bent található. Félhomály uralkodott mégis könnybe lábadt szemekkel néztem a szoba legtávolabbi pontját. Éreztem, hogy nem vagyok egyedül, de képtelen voltam megmozdulni, vagy felsikítani. Milyen ironikus, rémálmomból keltem fel, hogy bele csöppenjek ebbe a valódi rettenetbe, ami színtiszta valóság. Mit is szoktak mondani? Az ember szeme előtt halálakor lepereg az egész élete? Előttem nem pergett semmi sem, de egyre elevenebben tombolt bennem az élni akarás. Jól tudtam, hogy azzal nem érek el semmit, hogy sírdogálok, de mégsem kellhettem csak úgy fel az ágyról kisétálva, jobban mondva vadul menekülve. Biztosan megállítana, bántana, és ki tudja, még miféle szándékai vannak velem. Miért én? De, ami most leginkább foglalkoztatott, hogy miért nem tesz semmit? Persze nem kell semmit sem tennie, már attól halálra vagyok rémülve, hogy ott áll és engem figyel. Csak úgy cikáztak fejemben a gondolatok, szívem őrülten vert mellkasomban, amikor úgy hallottam megmozdult. Nem vettem észre, hogy közelebb jött volna hozzám, de azt biztosan hallottam, hogy irányából nesz hallatszott. Úgy éreztem kiszökött belőlem minden erő, még remegni is elfelejtettem nagy ijedségemben. Nem várhattam tovább! Nem várhattam meg, hogy közelebb kerüljön hozzám akár egy lépést is! Mégsem tudtam moccanni sem, eddig csak állt és csendben nézett, de hirtelen megindult felém rám vetette magát és hirtelen felkeltem. Kellett pár másodperc, hogy rájöjjek valójában csak álmodtam. Már megint ugyanazt, napról napra csak ezt álmodom, mindig ugyan ott szakad vége, én pedig felkelve újra az elvonón lévő szobámba találom magam.

Vissza az elejére Go down

Darkness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» shining Darkness
» Diary of Darkness
» There is no light without darkness - HP RPG
» Period of Darkness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-