welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime14.04.14 11:55



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



Végül engedtem, hogy Aurora betuszkoljon a kocsiba, ami meg sem állt a lakásáig bizonyára. Fogalmam sincs, mert az út nagy részében nem igazán voltam képben. Van egy olyan érzésem, hogy iszonyú beteg fogok lenni, vagy pedig semmi bajom sem lesz. A végletek jellemzőek rám. Csak abban bízom, hogy a memóriám nem fogja felmondani a szolgálatot, hogy amikor reggel ránézek mindenre emlékezni fogok. Mert ha előre tudnám, hogy nem így fog lenni, akkor addig le sem hunynám a szeme, amíg hullafáradtan össze nem esnék. Még mindig nem hiszem el,  de elértem, amit akartam. Bár tudom, hogy nem ennyi volt, hogy most egy kanál vízbe is képes lenne belefojtani, hogy pillanatnyilag csak azért nem fog a lakására érve semmit sem hozzám vágni, mert eszméletlen részeg vagyok, vagy mert épp percekkel ez előtt ráncigált le a közútról és még maga sem fogta fel, hogy mi is történhetett volna. Kizártnak tartom, hogy a több tonnás gépjárművet képe lett volna idejében megállítani a sofőr dacára annak, hogy tövig nyomta a féket.
Bravúrosan, de kimásztam a kocsiból. Nem akartam, hogy Aurorának keljen szenvednie velem, hiszen mindketten tudjuk, hogy úgysem bírna el, csak húznám magammal és esetleg mindketten megcsókolnánk az aszfaltot. Én ma már túl vagyok az életveszélyen... Még pluszban egy randevú a bokrokkal vagy az útszéli oszloppal már említésre sem méltó.
- Gondolom az enyém a kanapé?! - Kérdeztem miközben dülöngélve beszambáztam utána a lakásba. Nagyon is kezdenek megmutatkozni rajtam a fáradtság egybekötve töménytelen mennyiségű alkohol jótékony hatásai, ami nagyjából még annyira lenne elég önerőből, hogy elvánszorogjak a kanapéig, levessem rá magam, több gondja pedig nem lesz velem reggelig. Legfeljebb majd hozzám vág valamit, ha nem hagyom aludni, mert túl hangosan horkolok.








[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime14.04.14 22:23






Aaron & Aurora



Hatalmas szerencséje van, hogy mindezek ellenére is még mindig itt vagyok neki. Egyáltalán fel tudja fogni, hogy milyen mázlija van velem? Kétlem. Nem igazán hagyott más választást, ezért is kapta meg tőlem azt a bizonyos második esélyt, amiért mindvégig ennyire gürizett. Mégis jobbnak láttam már a taxiban csendben kivárni a lakásomhoz vezető utat. Őszintén nem is igazán tudom ilyenkor mit is mondhatnék neki, az előtt rángattam le az úttestről, adva neki egy újabb lehetőséget. Most pedig arra készülünk, hogy együtt töltsünk egy éjszakát, természetesen nem olyan értelemben, mint eddig tettük. Valamilyen megmagyarázhatatlan módon úgy éreztem, hogy tényleg velem kell, jobban mondva nálam, lakásomban töltenie az éjszakát. Tartottam attól, hogy egyedül, részegen ismét valami őrültséget művelne, még ennél is őrültebb dolgot.  
- Jobb lenne, ha a kanapén éjszakáznál, de sajnos kétlem, hogy elférnél rajta, én pedig nem fogok lemondani az ágyamról a javadra. - Gondolom ezt még részegen is sikerül felfognia, hogy mit jelenthet. Bezárva magam után lakásom ajtaját sóhajtottam fel Aaronra nézve.
- Szóval mindketten a hálószobai ágyban fogunk aludni, szerencsére annyira nagy az ágy, hogy elférünk. - Oh, nem fog összebújós jelenet lenni, meg csak az kellene. Ledobva táskámat az egyik közeli fotelba léptem ki magassarkúmból, így indultam meg a hálószoba felé.
- Még nem jártál nálam, ezért kövess... - Mióta szétmentünk, kijöttem a börtönből azóta lakok ebben a lakásban. Megindulva a szoba felé kezdtem kibújni ruhámból, de gyorsan magamra kaptam egy pólót, amiben majd aludni fogok, mielőtt még azt gondolná, hogy más okból kezdtem el vetkőzni.
- Tiéd az ágy bal fele, enyém a jobb, megfelel? - Nem, mintha lenne más választása, nem akarok ebből nagy ügyet csinálni, elvégre már aludtunk együtt, ez sem lesz más, mint a többi alkalom. Alszunk egyet, felkelünk és aztán... Fogalmam sincs hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime15.04.14 11:44



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Azt mi mindig megoldottuk valahogy, még a kanapén is. - Így részegen még nehezebb magamban tartanom a kikívánkozó gondolatokat, most ez is egy ilyen volt. Mi ketten valahogy mindig elfértünk ott, ahol lenni akartunk. Egy hálószoba ágyon persze még mindig könnyebb dolgunk van, mint mondjuk a kanapén, de voltak helyzetek, amikor nem jutottunk tovább. Sosem panaszkodott, hogy nem férne el tőlem, legfeljebb mindketten leestünk. Én is tudom, hogy talán nem ez a legjobb alkalom az emlékek felhánytorgatására, ahogy azt is, hogy ez nem egy nosztalgia est lesz, de biztosra veszem, hogy titkon egyszer-egyszer neki is mosoly csábul majd az arcára, hiszen nem csak rossz emlékeink vannak, hanem szépek is. Legalábbis mindent csak nem szúrhattam el annyira.
- Csak ezt ne csináld... Jó? - Megfeledkezett volna róla, hogy csupán részeg vagyok? Nem kellene a vért még ennél is hevesebben pumpálni az ereimben, bár tudom, hogy nem nekem szánta a látványt, de attól még előtte kezdett el vetkőzni. Alig egy-két lépés választott el tőle, csak annyit kellett volna megtennem, hogy ismételten közelebb kerüljünk egymáshoz. Eddig még könnyedén el tudott lökni magától, de akkor még mindkettőnkön volt felső. Most pedig azt akarja, hogy együtt aludjunk? Tény, hogy rendesen sehogy sem fértem volna el a kanapén, de nem akartam pofátlanul az ágyába tolakodni. Tisztában vagyok vele, hogy a jelenlegi állapotom semmi alól sem ment fel, hogy holnap ugyanolyan dühös lesz rám vagy dühösebb. Őszintén? Fogalmam sincs mit tartogat még számomra, számunkra a holnap.
- Hogyne... - Beérve a hálóba már vetettem is le magamról a felsőmet, mert nem vagyok hozzá szokva, hogy abban aludjak. egyébként is fűt az alkohol, majd meg sülök. Egyáltalán nem hiányzik, hogy még ez is a testemre tapadjon. Szófogadóan elfoglaltam a helyem az ágy bal felém, de még nem tudtam lehunyni a szemem, őt figyeltem.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime15.04.14 18:54






Aaron & Aurora



Mindazok ellenére is, amin együtt keresztül mentünk... Nem! Ilyenre nem is lenne szabad gondolnom! Biztosan a bárban elfogyasztott italok megártottak, azért támadnak efféle gondolataim. Most még az sem tud vigasztalni, hogy kettőnk közül inkább neki ártott meg az alkohol, ezért holnap mosolyogva nézhetem végig, ahogy szenved a másnaposságtól. Mert ez valamiféle elégtétel lenne, már csak azért is, mert képes volt engem ilyen helyzetbe hozni, mert most nagyon is sarokba szorított. Nem igazán hagyott más választást.
- Nos, már nem számít az, hogy mi volt. Most már az a lényeg, hogy most mi van. - Vagy talán, hogy mi fog lenni? Azért még ennyire előre nem szeretnék tervezni, vele. Azon sem csodálkoznék, ha már egyből ébredés után valamin annyira összekapnánk, hogy meggondolja magát és nem szeretne tovább élni azzal a bizonyos második eséllyel, amit az imént kiharcolt magának.
- Mégis mit Aaron? - Oh, tán csak nem arra gondolt, hogy nem szerettem volna ruhában aludni azért pár pillanatra mindössze fehérneműben álltam előtte, míg fel nem vettem egy pólót, amiben aludni fogok? Nem is tudom, hogy hogyan követhettem el ellene ekkora merényletet.
- Tudod mit?! Azt csinálok a saját laskásomban, amit csak szeretnék! Sőt, ha öt perc múlva úgy gondolom, hogy meztelenül támadnak kedvem takarítani, akkor azt is megtehetném. - Természetesen nem fogom megtenni az imént felvázolt helyzetet, csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy nagyon is megtehetném, ha ahhoz lenne kedvem.
- Amúgy sem értem mit zavar ez téged, nem egyszer láttál már meztelenül. - Most pedig még meztelen sem voltam, tényleg csak addig voltam fehérneműben míg át nem cseréltem ruhámat egy pólóra.
- Oh, hiába nézel ilyen szemekkel, ne is reménykedjél, mert csak aludni fogunk. - Lecsaptam a villanyt, de az éjjelin lévő kis lámpát felkapcsoltam a biztonság kedvéért. Aaron még nem ismeri ki magát nálam, aztán nehogy arra kelljek fel, hogy megindult valamerre a sötétben és átesett valamin. Habár vicces lenne a helyzet, én pedig morcos, hogy felébresztett. Inkább tisztes távolságban tőle befeküdtem az ágyba háttal neki.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime16.04.14 15:57



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



Édes mindegy, hogy miben van, tőlem akár kezes, lábasban is lehet, teljesen lényegtelen mennyire vagyok részeg, akkor is ugyanolyan vonzónak találom. Az pedig nem növeli bennem az önkontrollt, hogy felső nélkül flangál előttem, sőt... Így sem nagyon tudom hogyan is kellene elképzelnünk az előttünk álló éjszakát, amit együtt fogunk tölteni, méghozzá úgy, hogy legalább még egy harmadik személy is kényelmesen elférne közöttünk. Arról pedig még annyira sincs fogalmam, hogy ezután mihez fogok kezdeni. Bevallom még addig jutottam el, hogy kell nekem ez a második esély, de ezentúl lövésem sincs sincs mit várhatok tőle, magamtól, kettőnktől. De azt tudom, hogy még egyszer nem okozhatok csalódást.
- Hmmm, igazán végső ideje lenne már egy tavaszi nagytakarításnak. - Jegeztem meg egy huncut mosollyal az arcomon ujjaimat végighúzva az éjjelin, mintha legalábbis két újjnyi por állt volna rajta. De van egy olyan érzésem, hogy jobb ha most nem szemtelenkedek vele, mert a végén ki fogok kapni.
- Így van, de akkor számíthattam folytatásra, most pedig büntetésben vagyok. Így csak szenvedek a látványtól. Sőt, célravezetőbb lenne lekötöznöd, ha biztosra akarod venni, hogy nem fogok hozzád érni sem. - A megszokás hatalma... Évek óta nem aludtunk már együtt, mégis előfordul, hogy arra leszek figyelmes az éjszaka kellős közepén, hogy a hideg lepedőn matatok. Most pedig mindvégig itt fog aludni mellettem. Ne engem hibáztasson, ha váratlanul közelebb akarom húzni, ha kezem a derekára siklik. Azt erősen kétlem, hogy feltudna ébreszteni, hogy pakoljam le a mancsaimat róla, mert megközelítőleg egy zombi szintjén érzem magam kiütve. Szóval, a teljes napot is gond nélkül átalszom, ha engedi... Ha nem, akkor javaslom a hideg vizes módszert.
- Nem értem... Milyen szemekkel néztem? Nem próbáltalak a tekintetemmel vetkőztetni. Épp csak téged néztelek. - Nem tagadom, ha most huncutkodni támadna kedve nem utasítanám vissza, de kétlem, hogy erre a mai éjszaka folyamán sor kerülne. Én pedig sehogyan sem néztem rá. Ne engem hibáztasson, hogy mindig is a gyengéi voltak kék íriszeim.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime17.04.14 9:26






Aaron & Aurora



Azt kell, hogy mondjam hatalmas szerencséje, hogy képtelen vagyok pusztán a tekintetemmel ölni. Jól ismerem - talán azt is elmondhatom magamról, hogy én ismerem a legjobban - ezért pontosan tudom, hogy ezt miért mondta. De azt lesheti, hogy tényleg meztelenre vetkőzve kezdjek bele a takarításba.   
- Ha szerinted ráférne a lakásomra egy nagytakarítás, akkor akár mikor kijózanodtál hasznossá is tehetnéd magad. - Biztosan nem ellenkeznék ha reggel arra ébrednék fel, hogy Aaron a nappaliban lévő szőnyeget kezdené el porszívózni. De ostoba sem vagyok, ez nagyon is lehetetlennek tűnik, főleg hogy tudom mennyire szereti elkerülni, vagy inkább rám tukmálni a házimunkát. Változnak az idők, de szerintem Aaron semmit sem változott.
- Ha valóban annyira szenvednél a látványomtól, akkor csak fordulj el, nem kötelező rám nézned. - Most tényleg be kellett volna mennem a fürdőbe, hogy ott cseréljem át ruhámat erre a pólóra? Nehogy már annyira beinduljon fehérneműs látványomtól, hogy képtelen legyen magán uralkodni, holott már nem egyszer látott mezítelenül, sőt! Ez már de rég volt, még akkor mikor kapcsolatunkat nem ítélte pusztulásra. Önkényuralma mindent tönkre tett, ami egykor szent volt számomra.
- Oh, hát persze, hogy nem érted. - Mindig is tudta, hogy gyengém a kék szempárja, mert olyan kérlelően tud nézni, hogy nehezen is tudnék neki nemet mondani. Régen talán így volt, de mára már más idők uralkodnak felettünk.
- Jól figyelj! Tény, hogy adtam egy második esélyt, de elég egyetlen egy rossz húzás és vége, harmadik esélyről pedig ne is álmodozz! - Már nem az a nő vagyok, akit egykor ismert. Megváltoztam. A külön töltött idő megerősített. Padlóra küldött, mégis saját erőmből újból felálltam, még egyszer nem fogom neki hagyni, hogy megalázzon, megbántson, összetörje a szívemet. Ha mégis megtenné, akkor újból a rácsok mögé kényszerülnék, mert puszta kézzel ölném meg.
- Maradj a saját térfeleden ha jót akarsz magadnak. - Ne is reménykedjen abban, hogy összebújva fogunk aludni, ezt - és még sok mindent - ki kell érdemelnie.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime10.05.14 18:36



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Miután kijózanodtam és megtudom állapítani, hogy a három Aurora közül melyik a valódi az is hasznos lesz tőlem, ha elvonszolom magam a fürdőig és nem dobom ki a taccsot az odáig vezető hosszas, kanyargós úton. - Számomra pillanatnyilag az is megerőltető, hogy értelmesen összetudjak tenni egy mondatot, hogy ne csak valami katyvasz sikeredjen belőle. Fogalmam sincs mikor voltam utoljára ennyire részeg, hogy az már tényleg nem normális. Kell egy bizonyos mennyiség ahhoz, hogy öngyilkosságot kíséreljek meg a szeretett nő jelenlétében. Őszintén valami sokkal rosszabbra számítottam következményként, de arra sincs semmi garancia, hogy reggel nem kapok még egy alapos lehordást, hogy egyáltalán nem volt jogom őt ilyen módon választás elé állítani.
- Aurora, most miért vagy ilyen morcos? - Valami olyasvalamire is számítok, hogy szemét vagyok, mert jóformán nem is hagytam neki választási lehetőséget, hanem rákényszerítettem, hogy adjon nekem egy második lehetőséget. De téved, ha azt hiszi belefogom kényszeríteni ebbe a helyzetbe, nem fogom... Nekem egyszerűen csak tudnom kellett valamit.
- Aljas dolog a rágalom... Alig élek, a mielőbb rángattál le az úttestről, téged mégis a kékjeim bosszantanak ennyire. Esetleg csukjam be a szemem? - Előfordulhat, hogy kissé megrémítette a gondolat, hogy többé sosem fogom ránézni sehogyan sem, hogy többé nem fogom zaklatni, nem fogok könyörögni, nem fogom a kedvenc virágcsokraival bombázni, hanem minden megszűnik egyik percről a másikra.
- Oops, egész pontosan mi számít rossz húzásnak? - Majd azon leszek, hogy minden szabályt betartsak. Nem lesz könnyű, pokolian nehéz lesz őt megint levennem a lábáról, de összehozom. Minden elképzelhető figyelmet kierőszakolok magamból... Tényleg nagyon megváltozott, de valahol még az én nyuszimnak is ott kell lennie.
- Jófiú leszek. - Jófiúként le is hunytam a szemem és szerintem még abban a percben el is aludtam. Valamikor hajnaltájba szenvedem magam az oldalamra Aurora felé kezemet pedig öntudatlanul vetettem oldalra puszta véletlenségből a fenekére.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime10.05.14 23:16






Aaron & Aurora



Nagyon remélem Aaron érdekében is, hogy nem fogja végig hányni a lakásomat. Azt egy pillanatig sem kérdőjelezném meg, hogy most mennyire részeg, de még ez sem lesz elengedő kifogás ahhoz, hogy megkapja tőlem a neki kijáró fejmosást, ha színeset ásítana. Most érzem csak igazán, hogy hiba volt az, hogy most nálam van, nem is kicsit érzem úgy, hogy elkapkodtuk volna a dolgokat, de tartottam attól, hogy részegen valami őrültséget művel, ezért is akartam szemmel tartani.
- Ha tippelnem kell, akkor szerintem a középső lesz a valódi a három közül. - Mert ennyi bevitt alkohol után tényleg nem kettőt fog látni belőlem, hanem hármat. Azért nem lennék a helyében, habár szerintem nekem is lesz némi macskajajom. Már alig várom a holnap reggelt, de szerintem lesz inkább dél is, mire kidob minket az ágy.  
- Ezt a kérdést tényleg fel kellett tenned? Azt hittem ez számodra is nyilvánvaló. - Miért vagyok ilyen morcos? Lássuk csak... Talán azért, mert megcsalt, de aztán rá jött arra, hogy mégis én lennék számára az a bizonyos nagy Ő és mostanában minden erejét abba fektette bele, hogy vissza szerezzen. Arról pedig nem is beszélve, hogy szinte kizsarolta belőlem azt a bizonyos második esélyt. Mit tehettem volna? Megadtam neki azt az esélyt. Tény és való, hogy még valamit érzek iránta, de már a bizalmamat régen elvesztette. Ha valóban vissza szeretne kapni akkor még ennél is jobban kell tepernie.
- Igen! Becsukhatnád a szemed és ha már itt tartunk, akkor a szádat is. Jobb lenne, ha már aludnál. - Legalább ameddig alszik addig sem kell vele foglalkoznom. Nem is kicsit vagyok most kétségbeesett, mert fogalmam sincs mitévő legyek. Tényleg komolyan vegyem és ezt a második esélyt is komolyan vegyem? Egyáltalán a történtek után lehetünk még együtt boldogok? Fátylat tudunk borítani a múltunkra?
- Majd ezt akkor beszéljük meg inkább, mikor józan leszel. - Nem szándékozok most bele mélyedni bármiféle komoly beszélgetésbe, mert félő, hogy semmire sem fog emlékezni ebből holnapra. Ezek tényleg komoly dolgok lennének, amik hatással lehetnének a kapcsolatunkra.
- Jó éjt. - Háttal neki próbáltam elaludni. Rémesen aludtam, ha ezt egyáltalán lehet alvásnak nevezni. Minden egyes ház előtt elhaladó autóra felkeltem. Különös érzés volt megint mellettem tudni azt a férfit, akiért egykor bármire képes voltam.
- Hé! Hé! - Szerencsétlenségére pont fent voltam akkor, mikor keze fenekemre tévedt. Ezt most komoly? Direkt volt, vagy csak véletlen? Felé fordulva vettem tudomásul, hogy bizony Aaron alszik, de még így is elég kicsinek tűnik neki az ágy, hogy pont oda téved a keze, ahová nem feltétlenül kellene.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime17.05.14 21:44



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Csak tudni szerettem volna szerinted melyiket kellene megcsókolnom a három közül, ha úgy döntenék. Szóval, a középső lesz a valódi. - Tényleg megváltozott. Ez azt jelentené, hogy valóban semmi sem maradt abból a nőből, akibe beleszerettem? Én azt hiszem minden egyes sebet feltéptem már, amit tudtam. Én tudtam, hogy nem lesz könnyű, de valahogy mégsem erre számítottam. Nem erre a nőre vártam. De ha nyoma sincs a kapcsolatunknak miért rángatott le a útról? Én nem biztos, hogy megtettem valakivel, aki semmit sem jelent a számomra, csak egy idegen férfi, akiben nem bízom, hiszen rosszul is elsülhetett volna.
- Hibáztass csak. Elviselem. De esetleg elfogadhatnád, hogy nagyon is érzel még valamit. Mi van ha... Mi van, ha pontosan tudtam mit teszek, ha neked van igazad és tényleg csak kizsaroltam belőled, amit akartam, mi van ha tudom, hogy igazán sosem fogod megadni, ezért ha felébredek egy szó nélkül egyszerűen csak feladom és kisétálok azon az ajtón és vele együtt az életedből is? Csak mond ki, hogy boldogabb lennél, hívj nekem egy taxit és zárjuk le. - Én ajánlottam fel, méghozzá most először hallhatja tőlem, hogy hajlandó vagyok feladni, békén hagyni, eltűnni az életéből, csak egy telefonhívás és letudta velem minden problémáját. Ha nélkülem boldogabb lenne, mint velem, akkor nincs itt semmi keresnivalóm. Iszonyúan szar lesz józanul ráébredni, hogy mindvégig csak egy álmot kergettem, de ez sem tartozna rá többet.
- Tudod... Talán ott kellett volna hagynod. Elfordulni és elsétálni. Én pedig lehet teljesen öntudatosan kissé megtépázott önbecsléssel levánszorgom az úttestről. - Igazából fogalmam sincs voltam-e abban az állapotban, hogy megtudjam tenni. De mindegy is... Nem számít, mert túlságosan bíztam önmagamban, a döntésemben, benne, abban, hogy odabent az a csók nem csak az alkohol miatt volt. Nem vagyok tévedhetetlen.
Mindkettőnknek jobb, ha ezt a beszélgetést nem most folytatjuk. Még a végén előbb kijózanodom, mint szeretné. Voltak már jobb éjszakáim is kevésbé fejfájósak, macskajajosak... Annyira is képtelen voltam, hogy kinyissam a szemem vagy épp kinyögjek valamit. Megpróbáltam, abból is csak valami értelmetlen morgás sikeredett, de szinte még abban a másodpercben elaludtam.
Hol a francban vagyok? Milyen nap van? Hunyorogva próbáltam nyitva tartani a szemeim két másodpercnél tovább, hogy körbenézzek. Mégis... Egy tank is keresztül gázolhatott rajtam az éjjel? Ahogy lassan kezdett kitisztulni a kép előttem, úgy kerültek szép lassan a helyükre az a képkockák, az események. De minden csak akkor vált valóságossá, amikor oldalra fordultam... Aurora tényleg mellettem alszik. Nem akartam felébreszteni, így csak csöndben feküdtem tovább mellette.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime20.05.14 14:46






Aaron & Aurora



Nocsak, szóval szerinte már ott tartunk, hogy ha kedve támad hozzá, akkor ismét megcsókolhat. Nem kellett volna hagynom, sőt engednem, hogy megcsókoljon, de leginkább akkor hibáztam, mikor viszonoztam csókját. Ez még túl korai. Hagynom kellett volna neki, hogy teperjen, na nem mintha ezek után olyan könnyű dolga lenne velem, remélem ezzel Aaron is tisztában vagyok. Mert talán képes leszek megbocsájtani neki, de elfelejteni sosem fogom, hogy mit tett velem.
- De a középső is fog felképelni. - Bájosan mosolyogva közöltem vele, hogy azért még túlzás lenne azt hinni, hogy csak úgy hagynám, hogy ismét megcsókoljon.
- Aaron részeg vagy, az sem tudod, hogy miről beszélsz. - Próbáltam kitérni a válaszadás alól, mert fogalmam sincs arról, hogy mit is akarok valójában, hogy tényleg akarom-e, hogy ismét az életem része legyen. Mert hazudnék ha azt mondanám, hogy a történtek ellenére nem hiányzott. Sok szép és jó emlék köt hozzá, elvégre én szerettem mikor még egy pár voltunk, talán Aaron is szeretett, csak megijedt mikor a kapcsolatunk kezdett komolyabb szintekre lépni. De az is lehet, hogy szeretnék egy magyarázatot találni arra, hogy miért csal meg.
- Talán tényleg úgy lett volna.. Ez már nem tudhatjuk meg. - Mi lett volna ha tényleg ott hagytam volna? Képes lett volna még időben lejönni az útról, vagy egyáltalán lejött volna? Lényegtelen is, hiszen ott voltam és nem hagytam csak úgy ott.
- Annyira, de annyira utálom, mikor ezt csinálod. - Felébredve Aaron kék szempárjával találtam szemben magam. Vajon mióta nézhet? Sehogy sem tudnám megmagyarázni, hogy honnan tudtam, hogy néz, de éreztem fel kell kelnem. Mintha tényleg megéreztem volna, elvégre régebben is ezt tette, mikor előbb kelt fel tőlem.
- Ha már fent vagy, akkor megmagyarázhatod, hogy miért keltem fel az éjszaka közepén arra, hogy a kezed a fenekemen van. Nos? Hallgatom a magyarázatodat. - Számon lehet kérni azért, amit álmában művel? Fogalmam sincs, de mégis szeretném rá tudni a választ, hogy szándékos volt-e részéről, vagy talán teljesen véletlenül, úgymond megszokásból tévedt rám a keze.
- Úgy nézel ki, mint akire nagyon is rá férne egy erős kávé. - Ezért kikelve az ágyból elindultam a konyha felé, persze most nekem is jól esne egy erős fekete a tegnapi este után.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime20.05.14 15:35



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Szerinted attól ki fog állni a fejfájásom? - Mert akkor önként vállalnám, hogy felpofozzon, de előbb természetesen meg is csókolnám, hogy számomra is legyen valami élvezetes a dologban. Nagy valószínűséggel ez nem egy szokványos másnaposság lesz, hanem olyan, ami egész hétre kiterjed, vagyis felfogom vásárolni az összes fájdalomcsillapítót a gyógyszettárból és úgy kiütöm magam vele, mint egy medve téli álom idején.
- Akkor ezek szerint mindig részegnek kellene lennem, amikor valami őrültséget csinálok... - Ezzel már csak annyi a probléma, hogy amikor megcsaltam nem igazán voltam részeg, inkább csak egy eszement marha. Ezt sosem fogom tudni jóvátenni, de találni fogok valami módot arra, hogy megbocsásson. Találni fogok egy újrakezdés aktiváló gombot az életünkben.
- Elkalandoztam. Ne haragudj. - Még eléggé abban a stádiumban vagyok, hogy próbálom összerakni a tegnap este történteket, mintha egy több száz darabos kibaszott kirakóssal szórakoznék, amihez sosem volt türelmem. Most viszont nagyon szeretnék mindenre emlékezni, de van egy olyan érzésem, hogy ebben Aurora rövidesen segíteni fog.
- Az a helyzet, hogy nincsen rá magyarázatom, mivel semmi ilyesmire sem emlékszem. - Én végigaludtam az éjszakát, ami nem meglepő. Elképzelhető, hogy álmomban tettem dolgokat, viszont ha tényleg a fenekére tévedt a kezem, Aurora pedig hagyta, akkor a rohadt életbe! Taperoltam? Az pedig a büntetésem lenne, hogy nekem ebből semmi sem rémlik?
- De ha esetleg megengeded, hogy felelevenítsem? - Kérdeztem egy huncut mosollyal, amit legalább annyira utál, mint amikor nem csinálok semmit, csak őt nézem olyan szemekkel.
- Finoman fogalmazol. - Úgy nézek ki, mint aki jó ideje nem ivott már ennyit, de nagyon örülnék, ha ez az alkoholmennyiség nem kívánkozna újból találkozni velem, mert nem igazán vagyok rá kíváncsi. Amíg Aurora kiment a konyhába, addig én a fürdőt kerestem fel, hogy a mosdó fölött a hideg víz alá hajtva a fejem lehűtsem magam egy kicsit. Nagyon hosszú nap lesz ez a mai... Főleg, ha még vele is veszekednem kell. Az már plusz kapacitást igényel.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime21.05.14 4:56






Aaron & Aurora



Ez egyáltalán nem könnyű nekem, mármint még az is nehezemre esik, hogy egy szobában legyek vele, de most nagyon is a hálószobámban vagyunk arra készülve, hogy az ágyamban együtt töltsük az éjszakát. Noha tényleg csak aludni fogunk és a legfőbb ok, amiért nálam tölti az éjszakát azaz, hogy féltettem magára hagyni ilyen állapotban.
- Nem hinném. - Ha felképelem, attól még ugyan annyira fog fájni a feje, maximum a fejfájás mellett még az arca is égni fog a pofontól. Én csak nem akarom már most bele élni magam, ezért nem fogok egyből a karjai közé rohanni. Ezért is vagyok vele még mindig ennyire elutasító.
- Ez nem így működik. - Felsóhajtottam. - Attól nem bocsájtanék meg előbb neked ha kiderülne alkoholos befolyásoltság alatt álltál miközben olyat tettél, amit nem kellett volna. - Mert ha például kiderülne róla, hogy részeg volt mikor megcsalt ettől nem bocsájtanék meg neki előbb. Mert neki még részegen is tudnia kell azt, hogy szeret és senkivel sem kellene megcsalnia.
- Szóval ez a magyarázat, hogy nem emlékszel rá? - Mert én tisztán emlékszem arra, hogy arra ébredtem, hogy a keze nagyon is a fenekemre tévedt. Volt már erre példa régebben, de akkor nem löktem le a kezét magamról. Most még nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt engedjem neki.
- Hát persze Aaron! Eleveníts csak fel, taperolj úgy, ahogy régen is tetted, sőt aztán ha már ráuntál fogdosni, akkor akár újra meg is dughatsz. - Amilyen gúnyos arccal mondtam gondolhatja, hogy mennyire nem gondoltam komolyan ezeket. Nekem ahhoz időre van szükségem, hogy újra olyan viszonyban tudjunk lenni egymással, mint régen, már ha lehetséges újra az, hogy olyan közel engedjem magamhoz.
- Szarul nézel ki, így már jobb? - Szóltam vissza mikor már az ajtóban voltam. Előkerítettem két bögrét, miközben arra vártam, hogy a víz felforrjon, addig várakozóan felültem a pultra.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime26.05.14 15:14



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Akkor mégsem vagyok benne a felképelős dologban. - Attól, hogy a fejfájásom nem állna ki, gondolom attól ugyanúgy feldagadna a nyoma. Épp ezért kénytelen lennék kérni egy ráadást is, hogy egyformán legyek felduzzadva. De mégsem tűnik olyan jó szórakozásnak, hogy éppen másnaposan akarjam kipróbálni. Ha jól sejtem így is egy kín keserves nap elébe nézek. Alig várom, hogy felébredjek.
- Akkor miért törődsz még mindig velem? Mert aggódsz értem... - Más különben nem erőltette volna annyira, hogy a lakásán töltsem az éjszakát, ahol szem előtt tarthat, hogy nem vagdostam fel az ereimet. Azt különben sem tenném meg. Az olyan nőies haljunk meg módszer. Amellett pedig kivárni még elvérzem...
- Nem, nem... Ez egy felháborító tény. - Nagyon is bánom... A szigorú szabályok ellenére volt merszem álmomban megfogni a fenekét, erre nem emlékszem rá? Most pedig ki tudja mennyit kell várnom arra, hogy újra megtessem, ébren?
- Bassza meg. - Húztam el a számat. Ezt most muszáj volt? Tudom. Megérdemelten. De még annak dacára is tudott fájni, hogy erősen másnapos vagyok. Mégis hogyan akarjam helyrehozni, ha folyton eszembe vési milyen oltári nagy hiba volt ezt tennem vele, velünk? Rá nem jöttem volna...
- Nem. De legalább őszinte. - Ha már ezen lenne a hangsúly, akkor alkalmazzuk is alkalomadtán. Az is egy őszinte megnyilvánulás lenne, ha most azonnal kisétálnék az ajtón egy szó nélkül. De miért is hagynék ki egy keserű reggeli kávét életem szerelmével, aki utál?
A nappalin keresztülhaladva megpillantottam egy fényképet egy kertben és túlságosan kíváncsi voltam ahhoz, hogy csak úgy figyelmen kívül tudjam hagyni. Az ok annyi lenne mindössze, hogy a képről mindkét nő rendkívül ismerős. Van egy olyan érzésem, hogy tudom ki áll mellette, de nagyon nem kellene... Gondolom nem olyan sok vörös hajú Skye van ebben a városban.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime27.05.14 16:25






Aaron & Aurora



Nem hiszem, hogy megütném úgy, hogy nem lenne okom rá. Temperamentumos vagyok, de ettől még nem kezdem el püfölni, csak mert olyan kedvem volt, hogy jól esett megütni. De, ha nagyon nyomos okom lesz arra, hogy megüssem, akkor jobb lesz ha menekül előlem, mert olyankor nagyon is az elmémre ereszkedik a fekete köd és teljesen kifordulok magamból.
- Fogalmam sincs! - Fakadtam ki. - Talán azért, mert még mindig reménykedek abban, hogy nekünk van még együtt jövőnk... - Mert, hogy a fenébe ne vágynék rá? Több szép, boldog napunk volt együtt amire szívesen emlékezek vissza, de azért abból is jócskán akad, mikor kapcsolatok felett viharfelhők gyülekeztek. Ha újra kezdenénk együtt, változna bármi is? Vagy minden olyan lenne, amilyen volt? Egyáltalán a történtek ellenére lehet minden ugyan olyan és mégis más?
- Ez ugye keserédes pillanat? Mert a tudat, hogy a kezed a fenekemre tévedt míg aludtál... Biztos rossz lehet neked, hogy csak én emlékszem rá. - Nem, mintha hagytam volna neki, hogy sokáig élvezhesse még akkor is ha nem volt tudtában tettének. Hiába vágyok az érintésére még nem vagyok kész arra, hogy ismét úgy érjem hozzám, olyan szándékkal...
- Inkább azt kellene mondanod, hogy elbasztam! - Nem akartam ismét nagyon az orra alá dörgölni, de ezt Aaron tényleg szó szerint baszta el. Nem tudok neki megbocsájtani egyik napról a másikra, nem tudok úgy tenni, mintha nem is törte volna össze a szívemet.
- Még mindig egy cukorral iszod a kávét? - Vagy talán idő közben változott volna az ízlése? Habár kétlem, legalább is a nők terén az ízlése mit sem változhatott, ha még mindig rám fáj a foga. Idő közben pedig a víz is felforrt, ezért fogtam magam és lemásztam a pultról, hogy neki kezdjek a kávé elkészítéséhez.             
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime29.05.14 2:05



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- De félsz újra megbízni bennem. - Ez inkább csak magamnak szólt, mint neki, de tisztán hallhatóan mondtam ki. Én pedig abban szeretnék hinni, hogy egyszer nem lesz olyan, hogy de... Mert még mindig fontos vagy, de. Mert még mindig érzek irántad valamit, de. szeretnék újra megbízni benned, de. Hinni abban, hogy megváltoztál, de. Mert még mindig reménykedek abban, hogy nekünk van még közös jövőnk,de. Rohadtul elegem van már ebből a tetves egy szóból. Mindent csak taccsra vág. Minden sokkal egyszerűbb és könnyebb volna, ha nem volna ez a, de...
- Ez egy olyan pillanat, hogy inkább hagytál volna az úton. - Akkor többé biztos, hogy nem fogdosnám. Bár így sem emlékszem rá, amit azért csöppet tudok bánni, hiszen ki tudja mikor lesz rá lehetőségem újból, főként úgy, hogy mindketten ébren vagyunk és nem az következik belőle, hogy finoman felképel, hogy felreped a képem. egy sima pofontól tőle, csak feldagad, de ha okkal kapom az még rosszabb. A börtönévek után pedig nem kérdőjelezném meg, hogy nem csak mellben lett erősebb.
- Elbasztam. Én basztam el. Ezt akartad hallani? Esetleg jobb lett ettől bármi is vagy attól, hogy folyton folyvást emlékeztetsz rá, mintha nem tudnám vagy azt gondolod, hogy elfelejtettem? - Nem, csak épp baszottul unom már ezt hallgatni. Lassan, de biztosan elérkezünk ahhoz a ponthoz, amikor rájövök, hogy hiba volt megcsalni, de még nagyobb hiba volt megkeresnem, ahhoz a ponthoz, amikor komolyan elgondolkodom rajta mi a faszt akarok még mindig?
- Figyelj Aurora... Azt hiszem akaratom ellenére megint sikerült valamit elbasznom. De előbb inkább csináld meg a kávét a nagy vallomás előtt, mert attól, amit hallani fogsz biztos beleköpnél. És igen, még mindig egy cukorral iszom. - Remek. Kurva élet! Véleményem szerint ezzel a közős jövőnk kérdés is elvan döntve egy úttal. De akkor még előbb essünk túl egy újabb őszinte vallomáson vagy kettőn. Nem mintha annyira vágynék rá, hogy könnyítsek a lelkemen. Amolyan "Ezt most tényleg nagyon elbasztam" képpel, dőltem neki a konyhapultnak, hogy kitaláljam mégis hogyan kellene tálalnom a sztorit. Ezt sosem fogja megbocsájtani.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime29.05.14 7:17






Aaron & Aurora



Hogy képes még ezek után is ennyire közel állni a szívemhez? Miért vagyok képtelen parancsolni az érzelmeimnek? Miért szeretek még mindig egy olyan férfit, aki meg sem érdemli a szerelememet? Bele fogok őrülni ebbe, ha nem fordulok minél hamarabb szakemberhez, mert ez a tépelődés, se veled, se nélküled játék... Abba bele sem gondol, hogy szeretnék ismét vele lenni, de a bizalmatlanságom miatt képtelen vagyok még rá? Nekem ehhez idő kell, mert hiába is mutatom magam erősnek attól még nagyon is sebezhetőnek érzem magam.
- Csodálod? - Minden megcsalt nő tegye a szívére a kezét és mondja azt eskü alatt, hogy a megcsalás után is képes megbízni abban a férfiban, aki volt annyira érzéketlen, hogy hűtlen volt.
- Ugyan Aaron! Téged csak én ölhetlek meg. - Nos, nagyon is úgy néz ki, hogy szó szerint én fogok, akarva vagy akaratom ellenére is. Mert elvégre miattam akart "meghalni" ami most nem jött össze neki, de így meg én fogom eltenni lába alól.   
- Igen ezt akartam hallani. Az a nő jelentett neked bármit is, éreztél valamit iránta? Vagy csak szórakoztál vele? - Ezek a kérdések még nagyon is válaszokra várnak, mert eddig még erről nem beszéltünk, de ahhoz, hogy új esélyt kapjon tőlem ahhoz az kell, hogy őszintén tudjon velem lenni. Ha tiszta lappal akarunk indítani ahhoz tudnom kell mindent.
- Ezt az arcot nagyon is ismerem már és semmi jóra sem számítok. - Felsóhajtva fordultam vissza a bögrék felé, hogy cukorral édesítsem meg a kávét, miután megkavartam felé nyújtottam a bögrét.
- Ismerős? Ugyan olyan, mint amit összetörtél. - Szerettem azt a kávésbögrét amit Aaron ripityára tört pusztán véletlenségből, mondjuk szerinte az én hibám volt, mert még reggel egy pólóban, kócosan is iszonyúan dögös vagyok, ennek következtében pedig hirtelen lerepült a pultról a bögrém.
- Mi lenne az a nagy vallomás? - Azért a biztonság kedvéért inkább letettem a pultra a bögrét, nehogy mérgemben a forró kávéval együtt hozzá vágjam.         
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime29.05.14 9:46



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Gondolom most nincs olyan opció, hogy a helyes válasz... Mindketten akartuk, de csak egy kaland volt, nem több. Én pedig tudtam, ha elmondom sem fogod soha megbocsájtani, de elhagyni az még kevésbé ment volna. Ő nem jelentett annyit. - Ezt rohadtul elbasztam. Még csak nem is fontolgattam, hogy elhagynám őt a másik nőért. De tudtam, ha színt vallok páros lábbal fog kirúgni. Nem fog végighallgatni, egy újabb esélyről pedig ne is álmodjak. De azt is tudtam, hogy nem leszek képes sokáig úgy a szemébe nézni, hogy szeret, pedig minden oka meglenne arra, hogy gyűlöljön.
- Veled az összeset ripityára törném. Minden reggel egyet. - Eléggé jól emlékszem erre a kávésbögrére, ahogy arra a bizonyos balesetre is, amit megsínylett, mégsem tudtuk bánni. Akkor sem gondolkodtam, úgy ahogy most sem tenném. Akár ebben a pillanatban söpörném le ezt a bögrét is, hogy őt ültessem fel a pultra. De azután, hogy egy kis tapinak is mekkora feneket kerített nem tartom jó ötletnek.
- Azaz érzésem, hogy sikerült megint a rossz nőre másznom. A fénykép a nappaliban. Legalább egy éve volt...  Egy Bárban, részegek voltunk, valahogy kimaradt az előbb ismerjük meg egymást egy kicsit maszlag, előbb jutottunk el az öltözőkig. A lényeg, amiért valószínűleg mindjárt nekem esel megint azaz, hogy hacsak nincs ebben a városban még egy vörös hajú lány, akit Skye-nak hívnak, akkor Skye Rossum volt, aki felfedte nekem szűk szoknyája rejtelmeit. - Azt hiszem most valahogy kellene fedezéket keressek magamnak, mert van egy olyan érzésem, hogy nem csak a kávésbögre fog ripityára törni. Mégis megkönnyebbültem, hogy nincs több titkolnivalóm. Mindenről tud. Még akkor is, ha ezzel tényleg vége mindennek. Tényleg mindent elszúrtam, amit csak lehetett. Ezek után miben is reménykednék? Tudhattam volna, de akkor épp mással voltam elfoglalva. Most pedig ha arra kér a bögréjével együtt emlékbe elmegyek.







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime30.05.14 9:14






Aaron & Aurora



Próbálkoztam elkerülni a könnyes szemeket, mert nem akartam, hogy lássa mennyire megvisel még mindig ez a téma. Még szép, hogy még mindig érzékenyen érint, hiszen azaz időszak, mikor megcsalt az életem legsötétebb korszaka volt. Soha többet nem akarok olyan fájdalmat érezni, mint akkor, soha többé nem akarom, hogy össze törjön a szívem.  
- Ha tényleg nem jelentett semmit, akkor minek feküdtél le vele? Egyszerűen nem tudlak megérteni... - Sóhajtottam.
- Sokáig próbáltalak mentegetni és magamat hibáztatni, hogy biztosan én tehettem róla, hogy másra is vágytál, de aztán rá kellett jönnöm, hogy én nem érezhetem magam hibásnak semmiben sem azért, mert félreléptél. Nincs igazam? - Akkor jobban meg tudnám érteni Aaron tettét, ha a kapcsolatunk kihűlt volna, vagy már eltávolodtunk volna egymástól... De nem! Szerintem többet szeretkeztünk egymással, mint az átlagos szerelmes párok szoktak. Mindent megtettem volna érte, sosem mondtam azt, hogy fáj a fejem, mindig azt lestem, hogy mivel tudnám boldoggá tenni, bármiről is legyen szó, még az ágyban is.
- Ne is álmodozz a bögretörésről. - Nálunk a bögretörés annyit jelent, mint egy vad reggeli szex a konyhapulton. Én még nem állnék készen arra, hogy ilyen közel engedjem magamhoz, mert a szex érzelmekkel és kötődéssel jár, főleg ha egy olyan férfival szeretkezek, aki életem szerelme, még mindig vagy csak az volt? Fogalmam sincs. Érzek még mindig valamit iránta, de nem tudom eldönteni, hogy ez még mindig szerelemem lenne-e?
Egyszerre kaptam agyvérzést és szívrohamot, miközben Aaron vallomását hallgattam végig. Ez most komoly? Ugye csak viccel?
- Lefeküdtél a húgommal? - Nem akartam elhinni. Mennyi nő élhet Vegasban? Na és mennyi nő nemű turista jön nap, mint nap a városba? Neki pont sikerült a húgomra találni. Nem vette észre azt az átkozott hasonlóságot? Legszívesebben kikaptam volna a szekrényből az össze tányért és egyenként vágtam volna hozzá, de mit is értem volna el vele? Semmit sem.
- Utállak. - Suttogtam összetörve. Már majdnem elhittem, hogy nekünk még van közös jövőnk, hogy Aaron tényleg megérdemel egy újabb esélyt, ahogy én is megérdemelnék egy esélyt a boldogságra. De a sors keze ismét bemutatott.
- Ez is csak egy jel arra, hogy nekünk nem kellene együtt lennünk. - Megcsal, majd a húgommal is lefekszik... Persze nem tudhatta, meg akkor nem is voltunk együtt... Na tessék! Már megint mentegetem, pedig nem kellene.
      
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime30.05.14 20:05



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Azért mert férfi vagyok. Egy kapcsolatban pedig áldozatokat kell hozni, ami nekem nem ment valami jól. - Fogalmam sincs mi volt velem. Túl gyorsan haladtunk egyről a kettőre, vagyis inkább a kapcsolatunk. Nem voltam tisztában azzal pontosan mit is akarok. Őszintén vonakodtam engedni, hogy szerelembe essek. Fontos volt nekem, neki nem hazudtam, de önmagamnak féltem bevallani. Tartottam attól, hogy feladjam a szabadságomat... De ezt mégis hogyan tudnám elmagyarázni neki. A legegyszerűbben megfogalmazva: Féltem.
- Te nem tehetsz róla. Nézd, nem miattad volt. Én voltam egy szemétláda, aki nem gondolkodott, aztán pedig már késő volt. - De ha egy kicsit reálisabban akarjuk nézni a helyzetet bolond lennék olyasvalamiért teperni, ami sosem számított. Hiányzik... Én csak egyetlen egy folytatást szeretnék. Valószínűleg fordított esetben hasonlóképp összetörtem volna, ahogy a másik férfi is, csak épp fizikailag, de ha úgy szerettem volna, hogy nem akarom nélküle elképzelni az életemet... Én megpróbálnám még egyszer. Másodszor pedig jobban csinálnám.
- Ne csináld... Mégis honnan a pokolból kellett volna tudnom? Emlékeim szerint nem ápoltok valami jó testvéri viszonyt. Én is csak a fényképeiden láttam addig. Bocsáss meg, hogy ennyi idő után részegen nem ugrott be a szikrányi hasonlóság, ami nem több, mint a Rossum név. - Véleményem szerint elképesztő a nem hasonlóság. Tényleg könnyedén ráfoghatnánk, hogy nem is egy apa volt a színen akkoriban. Nem mintha akkor abban a ramaty állapotban éppen ez járt volna a fejemben, hogy esetleg ismerős lehet. Talán ki kellett volna faggatnom, személyi igazolvány, orvosi kartotékot kérni tőle, mert a későbbiek során lefeküdtünk? Ez már nevetséges.
- Okolhatsz, de csak annyi történt, hogy két felnőtt lefeküdtek egymással. Semmit sem tudtunk egymásról, ahogy veled sem. Te is tudod, hogy nincs alapod miért kiakadni, csak a múlt. Több mint egy éve volt. Mi pedig semmit sem tudtunk egymásról. Egyszeri alkalom volt. De nem fogok érte a bocsánatodért esedezni... Nem voltunk együtt. Nem csaltalak meg. Akkor pontosan miért is hibáztatsz? mert lefeküdtem valakivel, amíg nem voltam veled? - Szerintem nagyon is jogos a kérdés. Elfogadom, ha dühös rám, ha látni sem akar többet, de akkor kivételesen én is szeretnék hallani valami magyarázatot.
- Tényleg tudni akarod miért? féltem szeretni, megváltozni... Azt gondoltam, ha csalódsz bennem, akkor majd ez is elmúlik, ahogy a többi nővel is. Mert mitől is lenne más veled? -  Valaki szemébe nézni és kimondani bárkinek megy. De felnőni hozzá és komolyan venni...







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime06.06.14 1:45






Aaron & Aurora



Jó is lenne ha a férfiak néha napján képesek lennének az eszükkel gondolkozni a farkuk helyett, mert ha Aaron kicsit is gondolkozott volna mielőtt megcsalt volna... Akkor rájött volna arra, hogy nem is kellene megcsalnia. Aztán rájött, csak már akkor túl késő volt, mert már akkor megtette. Minden annyira másabb lenne, ha ez a bizonyos incidens kimaradt volna az életünkből, mégsem éri meg már azon gondolkozni, hogy mi lett volna, ha...
- Arra az áldozat hozásra gondolsz, hogy ha velem maradtál volna, akkor lemaradtál volna arról, hogy más nőkkel is össze feküdj? - Erről szól egy kapcsolat. Ha kapcsolatban vagy valakivel, akkor azt a személyt nem csalód meg, kettőnk közül ez a nem megcsalós dolog nekem ment jobban.
- Most mégis itt vagy, ezek szerint most nem érzed azt, hogy túl késő lenne mindent helyre hozni. - Nagy kár, hogy én ebben nem vagyok biztos. Azt mondják, aki egyszer képes volt megcsalni, az másodjára is megteszi. Ezek után mégis hogyan tudjak megbízni benne? Talán egy szép napon menni fog az, hogy újra bízzak benne, de az a nap még nem érkezett el. Nekem ehhez időre van szükségem.
- Esetleg kellene mást is tudnom? Ha már ennyire az eseteid a Rossum lányok talán kellene egy képet mutatnom az anyámról is, talán volt szerencséd hozzá is. - Cinikusan hangzott volna? Annak is szántam. El sem hiszem, hogy éppen hajlottam volna ara, hogy adjak neki egy újabb esélyt, erre mint derült égből a villámcsapás lecsap rám azzal az információval, hogy már a drága húgocskámhoz is volt szerencséje. Skyet nem hibáztathatom azért, hogy hatott rá a McAdams vonzerő.
- Szeretnélek hibáztatni, de nem megy. - Igaza van, nem tudom ezért hibáztatni, akármennyire is akarnék most rajta minden kezem ügyébe akadó tárgyat szétverni. Nem voltunk együtt, ezért Aaron sem kérhet engem számon, hogy kikkel feküdtem le, míg külön voltunk. Elvégre én nem számítottam arra, hogy újra látni fogom, hogy egyszer felbukkan újra az életemben.
- Na és Aaron mitől is volt más velem? - Ha nem lett volna más velem lennie, mint eddig a többi nővel, akkor most nem kérne tőlem egy újabb esélyt, nem ragaszkodna ennyire hozzám, ahogy ehhez a második kezdethez sem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime12.06.14 15:21



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Mit akarsz hallani? Azt, hogy megijedtem egy komoly kapcsolattól? - Ez még évekkel ez előtt volt. Szinte még gyerek voltam olyan szinten, hogy elkötelezzem magam valaki mellett. Nekem ez akkor egy túlságosan sokat akaró komoly döntés volt, amire még nem álltam készen. nem voltam arra felkészülve, hogy lemondjak a szabadságomról egyetlen nőért. Nem attól féltem, hogy kudarcot fogok vallani, hanem, hogy nem vagyok elég hozzá. Szóval, lényegében megfutamodtam, mert mindvégig attól tartottam, hogy nem fog menni, de neki soha sem beszéltem erről, így honnan is tudhatná. Van amiről egy férfi sem szeret beszélni. De most bármit őszintén vállalok, bevallok, csak kapjam őt vissza.
- Akkor nem biztos, hogy lehúztál volna az útról... - Még, ha őszinte is vagyok hozzá, nem bocsájtott volna meg nekem, tudom... Még akkor sem, ha csúcsforgalomban kiállok a legforgalmasabb útkereszteződésbe és onnan könyörgöm, hogy bocsásson meg nekem, hogy adjon nekem még egy esélyt. De most Ő rángatott le az úttestről, ennek jelentenie kell valamit. Mégpedig, hogy kezd megtörni a jég. Egy okkal több, hogy mostmár ne adjam fel.
- Nem rémlik, hogy valaha is lett volna viszonyom ötvenes nővel... - Oké, ez egyáltalán nem vicces. Én is tudom. De nem volt több egy kósza kis kalandnál, még csak egy éjszakás kalandnak sem tekinthető igazán, mivel nem tartott addig. Csak keféltünk, ennyi. Mondhatni kölcsönösen megvigasztaltuk egymást. Sajnálom, hogy akkor épp nem rá gondoltam, de szerintem Aurora sem utánam sóvárgott, miközben valaki mással dugott, mert kibaszottul szar napja volt.
- Akkor engedj visszajönni hozzád. - Ezért most bármit megadnék. A múlt éjjel az életem is odaadtam volna érte. Akkor nem akart elveszíteni. Én pedig még mindig nem akarom. Sőt, visszaakarom kapni. Nem számít mibe kerül. Bármit kérhet tőlem... De azt az egyet nem tudnám megállni, hogy egy újjal se érjek hozzá, vagyis ezt inkább ne kérje tőlem, mert nem tudom megtartani.
- Ha jól emlékszem azt mondtad, hogy valószínűleg a középső lesz a valódi, akit meg kéne csókolni. - Lassan tettem le a bögrét a pultra, hogy közelebb lépjek hozzá és megcsókoljam, persze ha nem pofozott fel vagy simán csak állított le, hogy ennek még nincs itt az ideje. De nem akarok, nem kérek mást, mint csak egy kis kósolót az édes ajkaiból.








[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime16.06.14 4:15






Aaron & Aurora



Mégis mit akarhatnék hallani? Vagy inkább úgy kérdezzem meg, hogy mit tudna még nekem mondani, amitől képes lennék valamennyire megbocsájtani neki, hogy képes volt más nővel megcsalni, mikor velem volt együtt. Ha a gimibe együtt jártunk volna, akkor biztosan Aaron lett volna a bálkirály, én pedig a bálkirálynő, olyan tökéletes párt alkottunk együtt.
- Valami magyarázatot azért mégis csak megérdemelnék, nem? Gondolom milyen ijesztő lehetett azzal a tudattal élni, hogy szeretlek. - Elfogadható magyarázat lenne ez részéről? Nem tudhatom biztosra, hogy tényleg az igazi okot mondja, mert csak Aaron tudhatja, hogy mi késztette arra, hogy másra is vágyjon.
- Ha ezt előbb tudom, talán én lettem volna az, aki kilök az útra. - Csak mérgemben mondom ezt, mert azért még mindig sokk hatás alatt állok. Tényleg annyi nő van a városban, de Aaron volt olyan szerencsés, hogy a kishúgomat szúrta ki.
- Nagyon vicces. - Ezen még kínomban sem tudok nevetni. Most örülnöm kellene, hogy őszinte volt velem, hogy mikor rájött erre az egészre engem is beavatott? Van amiről jobb tudomást sem szerezni.
- Ez nem olyan, ami az egyik pillanatról a másikra megtörténhetne. - Még mindig bizonytalan vagyok. Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, talán előbb arra kellene rájönnöm, hogy mit sajnálnék jobban, azt hogy adnék neki egy esélyt és kiderül, hogy hiba volt, vagy hogy nem adtam neki egy második lehetőséget? Bárcsak tudnám erre a választ.  
- Én csak azt mondtam, hogy szerintem a középső lesz az, de azt már nem, hogy... - Szó szerint csókjával belém fojtotta a szót. Viszonoztam. Miért nem tudok magamnak parancsolni? Mikor észbe kaptam, hogy mit is teszek hirtelen elhúzódtam tőle.
- Nem vallhatod be nekem, hogy lefeküdtél a húgommal, majd aztán megcsókolsz, mintha mi sem történt volna. - Túl gyors tempót diktál, ha rajta múlna, akkor úgy megközelítőleg tizenöt másodpercen belül már semmi sem lenne rajtam.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime17.06.14 11:49



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Mégis mi a fenét vársz tőlem? Szerintem neked fogalmam sincs valójában mi az, amit hallani szeretnél... Én viszont nem tudom neked lehozni a csillagos eget. - Így kénytelen beérni ennyivel. De persze egyáltalán nem lepne meg, ha ennyit sem tudna elhinni nekem. De akkor legalább, ha esélyt nem akar adni, akkor reményt se adjon. Én lassan már térden állva könyörgök a bocsánatáért, mint egy szerencsétlen idióta, annak is érzem magam, de akkor ezek szerint neki az sem lett volna elég, ha szemöldökcsipesszel kaparnak fel az aszfaltról. Az elkeserítő az az egészben, hogy ennél többre már nem vagyok képes.
- Még megteheted... - Kezdem feladni azt a reménységemet, hogy elfogadtassam, megértessem vele, hogy számomra mindennél többet jelent, hogy valóban bármit megadnék azért, hogy szeressen. Nem várhatom, nem vágyhatom arra, hogy azonnal tomboló őrült szerelemmel, valami kisebb lángon égő is boldoggá tenne már. Elsősorban talán azt kellene eldöntenie, hogy egyáltalán megérdemlek-e egy újabb lehetőséget, amit esetlegesen újból elszúrhatok, de csinálhatom piszkosul jól is.
- Be kellene végre látnod, hogy a dolgok, akkor is megtörténnek, ha Te nem engeded, a tudtodon kívül is. - De Ő mindig is ilyen volt. Az a természet, aki mindig mindent erőnek erejével irányítani akart. Minden, bármi megtörténhet... Olyan nincs, hogy ez vele nem történhet meg, mert nem fogja hagyni. Én pedig ahhoz már végképp nem kérhetek engedélyt, hogy szeressem, mégis ezt teszem.
- De, de igen. Megcsókoltalak. Te pedig hagytad. De leállíthatsz, elküldhetsz... Más különben újra megfoglak csókolni és lehetséges, hogy már most egy biztonságos helyre kellene tenned a bögrédet. - Ha valóban megteszi, ha leállít, akkor leállok, ha elküld, akkor elmegyek. De ha nem, akkor újra megfogom csókolni, azt pedig talán megint egy bögre sínylené meg vagy kettő. Minden reggel egy... De arról se kellene megfeledkeznünk, hogy azok a kávék a bögréinkben még eléggé sütősek.








[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime19.06.14 3:49






Aaron & Aurora



Valamilyen elfogadható magyarázatra várok még mindig, de nagyon úgy tűnik, hogy Aaron nem tud felhozni mást mentségéül, mint hogy megijedt attól, hogy a kapcsolatunk idő előtt túl komoly lett volna. Pedig semmit sem erőltettem rá, soha sem célozgattam neki arra, hogy ideje lenne már, hogy megkérje a kezemet, mert ráuntam a barátnő szerepére és inkább a menyasszonya szeretnék lenni. Nem tettem tele a nappaliban lévő dohányzóasztalt esküvői katalógusokkal célzásként, az ég világon nem tettem semmit, mindössze szerettem.
- Igazad van, még megtehetem, de mindketten nagyon is jól tudjuk, hogy nem fogom megtenni. - Néha nagyon is képtelen vagyok kezelni az indulataimat, túl sok agresszió rejtőzik bennem, de ez még nem jelenti azt, hogy gyilkos is volnék, hogy képes lennék csak úgy kilökni az úttestre, hogy valaki átgázoljon rajta.
- Eddig is a tudtomon kívül zajlottak a dolgok. - Nem akartam ismét felhozni azt a bizonyos témát, mindössze finoman céloztam arra, hogy arról sem volt tudomásom, hogy Aaron mennyire berezelt, hogy végül egy másik nőhöz menekült. Az lenne csak az igazi bosszú részemről, ha adnék neki egy esélyt és ugyan azt eljátszanám vele, amit velem tett. Ezt is megtehetném, mégsem teszem, mert akkor egyetlen egy fokkal sem lennék jobb nála.
- Ma biztosan nem lesz bögre törés. - Ennél egyértelműbben nem is adhattam volna a tudtára, hogy ne is reménykedjen abban, hogy mindössze ennyi után beadom ismét a derekamat. Valójában még azt sem tudom, hogy képes leszek-e neki megbocsájtani, mindössze hajlok a dolog felé, ha ez még nem lenne elég az imént közölte velem, hogy még a húgomat is sikerült közelebbről megismernie, ezek után pedig végképp nem fog menni, hogy ma olyan közel engedjem magamhoz, amilyen közel szeretne lenni hozzám.
- Ha tényleg annyira akarod azt a második esélyt, akkor bírsz egy kicsit türelmes lenni, vagy máskülönben kénytelen leszek azt hinni, hogy minden amit tettél csak azért volt, hogy ismét ágyba vigyél. - Nem kérek tőle sok időt, de azért mégsem vagyok arra képes, hogy ebben a pillanatban mindent elfelejtsek ami történt és csak úgy engedjek vágyaimnak. Ha ezt képes megérteni, akkor tényleg úgy fogom gondolni, hogy megérdemel még egy esélyt.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime27.06.14 16:23



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- Mindketten tudjuk, hogy semmin sem változtatott volna, ha elmondom... - Erősen kétlem, hogy elegendő lett volna az őszinteségem ahhoz, hogy megbocsássa azt, hogy megcsaltam, méghozzá nem is egyszer, hozzáteszem teljesen magamnál voltam. Legfeljebb néhány varrat gazdagította volna a képem egy ideig neki köszönhetően. De a többszöri félrelépésem mindenféleképp a kapcsolatunk végét jelentette volna az én hibámból. Szánalmas voltam... Én is tudom. most pedig szinte könyörgöm azért, amit korábban eldobtam vagy inkább eltaszítottam magamtól és igen, ennyi időbe tellett, hogy erre rájöjjek mennyire bánom.
- Én csak azt szeretném, hogy... Lennél újra a barátnőm? Bármit hajlandó volnék megtenni, bármit újrakezdenék, másképp csinálnék. Te pedig egy napon megint azon kapnád magad, hogy levettelek a lábadról úgy, hogy észre sem vetted. - Én szeretem. Ennél jobban pedig csak akkor tudnám bebizonyítani, ha megengedné. Nem akarom azt hinni, hogy tényleg nem volt értelme megkeresem, mert még mindig kevés vagyok hozzá.
- Azt hiszem jobb, ha most megyek. Ne haragudj a tegnapiért. - Tényleg sajnálom és tényleg nem akartam semmire se rákényszeríteni. Egy idióta voltam. Megint. De már aligha fogok megváltozni. Elszúrtam és be kéne látnom, hogy van amit nem lehet helyrehozni pusztán azért, mert mi akarjuk.
- De azt tudnod kell, hogy nem foglak többet keresni, mivel elmondtam, amit akartam. Így nekem nincs több mondanivalóm. Hagylak gondolkodni... Ha nem keresel, akkor pedig tudom, hogy nem hiányzom és nagyon jól megvagy nélkülem, ahogy eddig is megvoltál. Érteni fogom. Köszönöm a kávét... - Legalább már az nem szétégetni, ahogy felhajtom, akár a múlt éjjel a tequilát, csak ebbe már benne van minden. Hiába akarom tudom, hogy nem fog minden az egyik napról a másikra olyan lenni, mint régen. Így a másnaposságom sem az Ő problémája egy ideje, hanem az enyém. Szóval, most el is mennék a hasogató fejemmel haza...







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Aurora & Aaron
» Desmond & Aurora
» Maya Aurora Sinclair
» Aaron D. Graham
» Aaron&Mia - Privát megbeszélés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Aurora lakása-