welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Night Club  - Page 2 Vote_lcapNight Club  - Page 2 Voting_barNight Club  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime07.05.16 23:37


Hannah & Andres


Sokszor és sokan kételkedtek már az érzelmeim valódiságában. Főleg hölgyek természetesen, de a bátyám szerint is ritka nagy nőfaló vagyok. Pedig én tényleg nem a striguálázása megyek. Mindössze arról van szó, hogy az érzelmeim könnyen magukkal ragadnak. Teljes lánggal, hevesen, szenvedélyesen szeretek, de ez a lángoló tűz gyorsan ki is tud hunyni. Nem viszketek a komoly kapcsolatoktól és igenis el tudom képzelni, hogy hűséges maradjak egyetlen nőhöz. Ha megtalálom az igazit, biztosan így is lesz. De miért ne keresgélhetnék? Ki tudja, melyik hölgyemény lesz az. Hiszen annyi csinos, gyönyörű nő él a Földön! És per pillanat én ezt a tüneményt találom a legszebbnek és isteni kegynek érzem, hogy sikerül ráakadnom a tömegben.
Egy ideig csak nézem őt, a leomló, szőke, loknis haját, a buja, csábító idomait amit a rajta lévő ruha csak még inkább kihangsúlyoz. Mikor azonban megfordul és tekintetünk találkozik, ismét érzem az előbbi szikrát és ezt a lehetőséget már nem szalaszthatom el. Odalépek hozzá és megszólítom.
Meglepően közvetlen, határozott nőnek tűnik azonban, úgy tűnik, semmi kedve a formalitásokhoz, átkarol és hozzám simulva kezdi ringatni a csípőjét a zene ritmusára. A hangja is biztosan olyan buja és vonzó, mint ő maga, de sajnos az üvöltő zene miatt nem igazán tudom kielemezni, örülök, hogy egyáltalán sikerül megértenem a fülem mellett fennhangon elkiabált szavait, amikre igazából nincs is különösebb szükség, a mozdulatok magukért beszélnek.
Én csak bólintok, majd egy gyors mozdulattal leteszem a kezemben szorongatott sört és a kezeimet a csinos, vékony derekára helyezem, ezzel is kicsit közelebb vonva őt magamhoz. Dél-amerikai lévén a tánc, a ritmus a véremben van, nem okoz gondot egyáltalán, bár erre a fajta zenére egyébként is meggyőződésem, hogy bárki tud táncolni minimális ritmusérzékkel és kellő önbizalommal. Mondani nem mondok neki semmit, úgy érzem, ez nem a szavak ideje. Itt a testünkkel kell beszélni. És biztos lehet benne, hogy én, amíg ilyen közel egymáshoz riszáljuk, ki is fogom vele fejezni felé minden csodálatomat és hódolatomat, ahogyan ő azt megérdemli.


© ZENE: She's got eyes like a tiger | MEGJEGYZÉS: Bocsi a késésért!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime05.06.16 19:47



Hannah & Andres








A

mikor Em felhívott azzal, hogy légyszi légyszi légysziiii, gyerünk el bulizni. Gondolkodás nélkül vágtam rá, hogy nem! Fáradt voltam, nyűgös, koszos és éhes. Bár mondjuk éhes még mindig, csak már nem érdekel a tömérdek tequila után. Az alkohol mindig elfeledteti velem a feleslegesnek vélt dolgokat. Csak élvezem a zenét és a felszabadult érzést, amit már nagyon rég nem. Soha nem volt időm kimászkálni az életbe, túl sokat dolgozom, tudom, a találkáim a barátaimmal is folyton elfelejtem, szegény Hanat sem láttam már hetek óta, meg kellene látogatnom. De, hogy ezen miért is egy buli közepette agyalok? Tudja a fene, még nem elég kába a fejem úgy látszik ahhoz, hogy ne akarjak agyalni. Erősen gondolkodtam rajta, hogy elzavarom Emilyt még egy kör piáért, de mire rávitt a lélek és kigondoltam a nyafizós szövegem addigra összeszedte valami pasi. Ilyen az én szerencsém, nevettem és intettem neki, hogy takarodj és élvezd ki a mai estét, hülye liba. Ismerem, képes lett volna ott hagyni a pasit, sőt, elzavarni, csak azért, hogy én ne érezzem magam rosszul vagy egyedül. Szeretem, de elengedhetné magát, majd ha én úgy érzem, ráuntam egyedül lenni fogok egy taxit és hazamegyek, nem kell nekem pesztra. Különben is azért jöttünk, hogy kiélvezzük az estét, teljes mértékben. És én most ezt a szépfiút néztem ki hozzá. A srác, aki az előbb még a színpadon volt, valami megfogott benne, talán a mosolya, talán a közvetlensége, de legfőképp az, ahogy testemnek simulva táncol velem. Érzem minden mozdulatát, ujjai minden árintését, parfümje bódító illatát. Nem tudom ki ő, de egyáltalán kell is tudnom? Végre kiléptem az én kis buborékomból, amiben hónapok óta dekkolok és most ezt meg akarom ünnepelni. Hogy most pont ő van itt, az talán a véletlen vagy a sors műve, tök mindegy is, sosem érdekelt egyik sem. Félrehúztam hajam és hátra vetve fejem éreztem nyakamon lehelettét, beleborzongott testem minden lélegzetvételébe. Egy kicsit lassabb szám következett és így lassabban és érzékibben tudtam táncolni ölének.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime19.06.16 0:26


Hannah && Andres

Már önmagában a lehetőségnek is örültem, mikor felkértek előzenésznek, még ha csak egy kisebb, kevésbé ismert bandáról volt is szó. Kivételes alkalom, hogy azt csinálhatom, amit tényleg szeretek, hiszen sajnos még nem vagyok elég befutott énekes ahhoz, hogy ebből élhessek meg. Tehát már csak ezért is remek lehetett volna az estém, azonban mint egy megkoronázásaként még megpillanthattam azt a csodás mosolyt is a pultnál. Sőt, már a karjaim közt is tarthatom a táncparketten ezt a szőke tüneményt, a karjaim az ő derekára fonódnak, az ő karjai pedig az én nyakam köré. Életem egyik legcsodálatosabb estéjének érzem ezt már most is. Piszok nagy mázlista vagyok ma, az már biztos. A szerencse fia. Nem elég, hogy a színpadra állhattam és a saját dalaimmal szórakoztathattam a közönséget, akik úgy tűnt, tényleg élvezik is a műsoromat, most a világ egyik legszebb hölgyéhez simulva táncolhatok. Meg merném kockáztatni, hogy ő itt a legszebb, kiragyog mindenki közül. Én legalábbis jelenleg így érzem. Nem is tudnék másik nőre nézni sem, csak őt látom. A tánc, a zene az egyik éltető erőm, ha ezt egy ilyen szépséggel művelhetem, annál csak kevés jobb dolgot tudok elképzelni. De persze azért lenne rá egy-két ötletem. Viszont nem az a férfi vagyok, aki elsietne bármit is. Egyrészt tiszteletlen lenne, másrészt szeretném kiélvezni a pillanatot. Érezni a szépség testét, ahogy hozzám simul, ahogy mozog a zene ritmusára, beszívni bódító parfümillatát, elveszni a szemeiben, ha olykor összeakad a tekintetünk, elgyönyörködni a mosolyában, amivel megajándékoz ilyenkor.
A zene ritmusa azonban ekkor megváltozik, így ehhez igazodva vonom őt talán még egy kicsivel közelebb magamhoz és a dallamhoz igazodva lelassítom a mozgásomat, továbbra is ütemben maradva. Ha mellkasomhoz simulna, ringatózok így vele egy darabig, várva arra, hogy felnézzen rám és ismét összeakadjon a tekintetünk. Érzem az izzást kettőnk között és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Neki is éreznie kell. Muszáj. Sosem voltam egy nyúlszívű férfi, ha a nőkről volt szó, nem félek lépni, de erőszakos barbár sem, aki csakúgy elveszi, ami kell neki. Nem várok sokat, csak egy kis jelet, amit biztos vagyok benne, hogy a tekintete meg fog nekem adni. Érezni fogom, melyik az a pillanat, amikor a szemezés már nem elég, mikor már túl hevesen szikrázik mindkettőnk tekintete. Ekkor hajolok lassan előrébb, hogy immár meg is ízleljem azokat a gyönyörű mosolyra képes ajkakat egy bízvást remélem, mindkettőnk által ugyanúgy áhított csókban.

She's got eyes like a tiger | Bocsi a késésért! | Clothes

❀ made by Cami ❀



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime27.06.16 17:51



Hannah & Andres








V

alamiért olyan kivételesnek érzem magam, de, hát miket is beszélek, hisz ma az is vagyok. Nem tudom milyen indíttattásból választott pont engem, el sem tudom képzelni, pedig csak egy átlagos szőke vagyok a tömegből, rövid szoknyában, és széles mosollyal, pont mint minden második nő, most még is én vagyok a karjai között a srácnak, akinek igazából még a nevét sem tudom, de már is, úgy érzem a ma este további részét is vele akarom tölteni, azt se bánom ha csak a táncparketten összebújva élvezzük a zenét, csak itt legyen és engem öleljen, engem, a tömegből neki valamiért elővillanó szöszit. Pedig esküszöm csak rámosolyogtam a pultnál, nem villantottam semmi mást, hogy bármilyen szinten is tettre késztessek egy pasit. Azt hittem már az összes férfi típust kiismertem, az erőszakostól a csöpögősen nyálasig mindet, de olyannal, mint ő még nem hozott össze a sors, és kellemeset csalódtam, azt hittem ő is csak rám nyomul és kész, de nem, nagyon édesen közeledik és ez most olyan jól esik, mint még talán soha egyetlen férfi sem. Nyakába kapaszkodva élveztem a zene ritmusát, és lopva igéző pillantását, próbáltam nem belezavarodni és elvörösödni attól, ahogy rám nézett, de nem mindig sikerült a nélkül, hogy ne jöttem volna zavarba mély sötét szemébe meredve. Mikor a zene váltott lassabb ritmusra és ő még közelebb húzott magához, muszáj volt teljes mértékben hozzá simulnom és mellkasára hajtanom fejem, egyszerűen nem tudtam volna ellenállni eme tettnek, erősebben éreztem bódító illatát és teljesen megrészegültem tőle. Újra felpillantottam rá, széles mosollyal ajkaimon, szemeim csábos ajkaira siklottak, majd vissza szemébe, és egyszerűen meg akartam csókolni, de úgy látom ő is így volt ezzel, mert ekkor előrébb hajolt és megízlelhettem puha ajkait. Nem akartam elengedni, így hajába fúrva ujjaim tartottam hosszan csókunkban. Nem törődve már a zenével, a tánccal, vagy azzal ki lát és mit, csak csókoltam, egyre hevesebben és akaratosabban kaptam ajkai után, nem tehetek róla, teljesen megbabonázott.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime27.07.16 0:49


Hannah & Andres
She's hotter than fire
☄ Bocsi a késésért! ☄ She's got eyes like a tiger ☄ 305
©
Neveltetésemből adódóan mindig is tiszteltem a nőket. Gyakran vágták ugyan a fejemhez, hogy csapodár vagyok, de azt soha senki sem vitathatta, hogy megadtam a kellő tiszteletet és nemcsak egy darab húsként kezeltem senkit, még az egyéjszakás kalandjaimat sem. Bár én egyébként az első vádat sem értettem soha. Én mindig, minden egyes partnerembe szerelmes voltam, akivel együtt töltöttem akár csak egy éjszakát is. Most is annak érzem magam, ahogy ennek a szőke szépségnek a szemébe nézek. Most úgy érzem, nem létezik számomra a világon más nő, csak ő. Én tényleg minden partneremről meg vagyok győződve, hogy ő az igazi. Nem tehetek róla, hogy annyi szép nő él a Földön és nem tudok választani! De egy nap biztosan eljön majd az, aki fenn is tudja tartani az érdeklődésem. Ki tudja, talán éppen ez a lány az. Én ebben a pillanatban szentül hiszek ebben, noha még a nevét sem tudom.
De számít-e az, hogy hívják, mikor itt tartom a karjaim között és a zene ritmusára együtt ring a testünk? Én per pillanat másodlagosnak érzem. Ami fontos, hogy itt vagyunk. Csak mi ketten. Még akkor is, ha tengernyi ember vesz minket körül. Nekem most csak ő létezik és a zene ritmusa. Nincs is másra szükségem. Szerencsésnek érzem magam, hogy ez a szépség kitüntet a figyelmével. Ráadásul egyre közelebb kerülünk egymáshoz.
A zene üteme lassul, mire közelebb vonom őt magamhoz. Egy ideig a mellkasomnak dől és így ringatózunk, mikor azonban felemeli a fejét és tekintetünk találkozik, érzem, hogy eljött a pillanat. Előrehajolok és hamarosan megízlelhetem mézédes ajkait. Először finoman, gyengéden kóstolgatom, de idővel egyre inkább elmélyülünk a csókban. Érzem, hogy többre vágyik, ahogy ujjai a hajamba túrnak, miközben én szépséges arcára csúsztatom a kezemet és nyelvemmel is felfedezőútra indulok a szájában, az övét keresve, ezzel mélyítve, szenvedélyesebbé téve a csókot. Édes méreg számomra ez a lány, aki elbódítja az érzékeimet.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime08.09.16 12:29



Hannah & Andres








M

ár akkor bódult  állapotba kerültem, amikor összenéztünk a pultnál, megragadott kisfiús tekintete, és az csábosan édes mosolya. Mint a drog, olyan hatással van rám, ha nem várt volna rám Em a parketten és a tequilákra, talán el sem mozdultam volna, így is olyan volt, mintha rágóba léptem volna, vagy, mintha ragasztóval kenték volna be a padlót, vagy akár szurokkal, úgy kellett eltépnem a lábam, hogy tovább tudjak menni, nem én vagyok hamupipőke, nem hagynám el a drága cipellőm egyetlen férfiért sem, pedig nála felejteném mondjuk úgy tuttó komplettó magam egy időre. Hirtelen el is felejteném merre van a hazaút, kétlem, hogy megbánná, majd én ha hazakecmergek és a főnököm megesz egészben, amiért csak úgy eltűntem és nem haladtam a munkámmal, vagy csak simán néha meg kellene jelennem a művészeti egyetemen is, hogy a tanáraim lássák, azt a bájos műmosolyom, ami teljes mértékben átlátszó, de úgy nem is próbálkozom, hogy szeressenek, a tehetségem magáért beszél, nem vagyok hajlandó nyalizni, az csak egy darab papír, be sem iratkoztam volna ha Hana nem unszol, hogy kell az, ha nem akarok annak az isten barmának dolgozni örök életemben, már pedig nem akarok. Soha nincs szabadnapom, most először lógtam el nem tudom mióta, kell egy kis szünet. Főleg ha a kedvenc bandám tiszteletét teszi a városban, és még jegyem is van rá Em jóvoltából, ennél tökéletesebb már nem is lehetne az este. Vagy mégis? Az eufórikus érzésem akkor érte el a tetőpontját, amikor újra megjelent a „drogom” engem keresve, amint bőrömhöz ért számomra megszűnt a külvilág, csak őt tudtam nézni, csak csillogó szemeit fürkészni, egyetlen ember sem tudott még így hatni rám. Puha, érzéki ajkaira vágytam, az enyémhez tapadva, epekedv vártam, mikor csókol végre meg, de szerencsémre nem váratott sokáig, és megérezhettem mámorító izét. Ujjaim köré fontam tincseit, és táncra kelve nyelvével húztam még közelebb magamhoz, bár szerintem ez már nem volt lehetséges, mert kizárólag a ruha van köztünk. Megbabonázott illata és ajkainak érzékisége, nem akarok elszakadni tőle, ma nem, nem lennék rá képes.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime05.10.16 16:11

Attól a pillanattól kezdve kívántam ezt a szőke szépséget, hogy rám mosolygott a pultnál. Úgy éreztem, megőrülök, ha nem láthatom őt újra. A koncert okozta eufória ugyan még ott tombol a testemben, de az, hogy itt van Ő, még inkább felpörget. Egyenesen a mennyországban érzem magam. Egy hihetetlenül szerencsés fickó vagyok. Ahogy aztán az ajkaink is egymáshoz érnek, végképp megszűnik létezni a világon minden más. Csak ő van most számomra. Az egyetlen nő, akit szerethetek. Ma éjszaka legalábbis mindenképp így érzem. Még többet és többet akarok belőle. Szinte fizikai fájdalmat érzek, ahogy percek után eltávolodunk egymástól egy kissé.
- Nem szeretnél kimenni egy kicsit a friss levegőre? - hajolok oda a füléhez és úgy ejtem ki a szavakat. Normál esetben suttognék egy ilyen helyzetben, itt azonban, az üvöltő zene miatt gyakorlatilag kiabálnom kell még ebben az intim közelségben is, hogy megértse, amit mondok. A koncert egyébként is a vége felé tart, a banda már az utolsó számokat játssza, talán nem lesz ellenére az elvonulás. Nem titok, nem szeretnék ma este nélküle távozni, de ennyi ismertség után még tiszteletlenségnek éreznék bármilyen efféle felajánlást vagy túlzott nyomulást. Szeretném legalább kicsit megalapozni a hangulatot valamivel bensőségesebb környezetben is. Feltéve persze, hogy ez a tünemény itt a karjaim között is vevő rá.
Hannah
&
Andres

©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime31.10.16 23:04



Hannah & Andres








S

ok férfi próbálta már elhitetni velem, hogy különleges és gyönyörű vagyok, csak azért, hogy ágyba cipelhessenek és másnap reggel a nevemre sem emlékezve kínos csend közepette rakjanak ki a lakásukból. Az ilyen férfiak pechére elég gyorsan megtanultam kiszűrni az ilyeneket és egyetlen csuklólegyintéssel utasítottam mindet egy szálig vissza, nőből vagyok, én is vágyom arra, hogy szeressenek, és ne csak azt nézzék bennem, hogy pár órányi élvezetet adhatok, legalább én nekik, ha már ők nekem a részeg állapotukban nem… De valahogy Ő most más, hogy miért? Magam sem tudom, tisztában vagyok vele, hogy mit akar és, hogy meddig, és, hogy talán soha többet nem látom, ami elszomorít, épp ezért használok ki minden vele tölthető percet, nem érdekel a reggel, és azt akarom, hogy sose jöjjön el, és karjaiban ragadhassak, ajkait falva és illatát mélyen magamba szívva. Neki ma mindent elhiszek, már mikor először szemébe néztem elbódított teljesen, ahogy íriszét az enyémbe fúrta, pontosan úgy, mielőtt megízlelhettem puha, édes ajkait, mélyen pásztáztam tekintetét, annyira el tudja hitetni magával, hogy engem akar, hogy még én magam is teljes mértékben elhiszem ezt. Annyira jó érzés, már csak ebbe az álomba is ringatnom magam, hogy nem bánom, játsszuk végig a mi kis játékunk, csak egész nyugodtan, ki akarom őt teljesen élvezni, olyan mélyen és intenzíven, ahogy még senki sem élvezhette azt, pedig van egy olyan érzésem, hogy elég sokan próbálkoztak már ezzel. Teljes kábulatban szinte már faltam ajkait, azt sem vettem észre, hogy az estének lassan vége, és már csak a visszatapsolt zenéket játsszák le, ennyire gyorsan elmúlt volna az idő? Még csak most jöttünk, még csak most ölelt át, és csókolt meg, és már is vége? Az nem lehet, nem engedhetem!
- De, ezer örömmel. Vigyorodtam el, és léptem hátra pár lépést, hogy magam elé engedhessem őt. Őt, még a nevét sem tudom, szinte hideg zuhanyként ért a felismerés, meg kell tudnom legalább a nevét.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime15.11.16 17:23

to Hannah
Sokszor kaptam meg azt, hogy nőfaló vagyok, aki képtelen a monogám kapcsolatra. Véleményem szerint ez azonban egyszerűen nem igaz. Én minden nőt tisztelek és egyáltalán nem csak eldobható szexuális segédeszközként tekintek rájuk. Én nagyon is sokra tartom a nőket. Hiszen ők az élet teremtői. Egy férfi erre nem képes. Mindemellett erősek, okosak és nem mellesleg gyönyörűek is. Szeretem a női nemet. Talán túlságosan is. Épp ezzel lehet a probléma. Hogy nem győzök gyönyörködni bennük és nagyon könnyen leszek szerelmes. Mint ahogy most is annak érzem magam. Bár még a nevét sem tudom, de ez a szőke szépség egyszerűen megbabonáz. A szemei, a mosolya, a buja teste, a mézédes csókja... Mint egy angyal. Nem létezik számomra más. Per pillanat úgy érzem, ez már örökre így marad.
A koncert a végéhez közeledik, szinte észre sem vettem, mennyi ideje ringatózunk egymáshoz simulva és tudom, hogy nem szabad, nem engedhetem el ezt a tüneményt. Kétlem, hogy létezne még egy hozzá fogható. Most legalábbis így érzem. Ezért is invitálom ki magammal a szabadba. Szeretnék legalább egy kicsit beszélgetni vele nyugodt környezetben, mielőtt ennél egyértelműbb felhívást tennék. Mikor elfogadja a javaslatomat, bólintok egyet, majd megfogom a kezét és úgy vágok át vele együtt a tömegen, nehogy elveszítsem őt. Odakint kicsit hűvös még a kora tavaszi éjszaka, de a bent az embertömeg miatt uralkodó állott levegő után kifejezetten jó esik. Nem beszélve arról, hogy az én testem az átéltek hatására igencsak fel van hevülve. Oldalra fordulok, hogy lássam, a szépségem is rendben kijutott-e és ha rám néz, rá is mosolygok egyet.
- Jól esik ez a hűvös. Elég nagy a tömeg bent. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan eljönnek erre a koncertre - semleges témával indítom a beszélgetést. Bár már egy ideje együtt töltjük az időnket, sok kommunikációra eddig nem volt lehetőségünk, így muszáj valami ilyesmivel elkezdenem.
- Egyébként Andres vagyok, de szólíts csak Andre-nak. Megtudhatom esetleg a te szépséges nevedet is? - csak mosolygok rá és kicsit közelebb lépek. Kezet nyilván nem nyújtok, az az előzmények után elég fura lenne, inkább, miután bemutatkozott (mert remélem, megteszi), köré fonom a karjaimat és az arcára adok egy puszit csakúgy kedveskedésképp. Végül is, bármilyen jól esik is, hűvös van és nem akarom, hogy megfázzon. Én csak felmelegítem egy kicsit! Ez nemes cselekedet, nem igaz? Senki semmi kifogásolnivalót nem találhat benne.
■ ■ She's got eyes like a tiger ■ ■Bocsi a késésért! ■ ■credit
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime20.11.16 17:02



Hannah & Andres








K

omolyan nem értem magam, és, hogy mi fogott meg ennyire ebben a srácban, miért pont benne? Nem tudom, de ha rám mosolyog, el tudnék olvadni, csak kapjon el, különben elájulok. Szeretem, mikor valaki tudja, mit akar, és ő ma engem, ehhez kétségem sem fér, és már többé ahhoz sem, hogy nem bánnám, még véletlenül sem, tudom, hogy minden percét élvezném, ehhez elég rá néznem, és már érzem előre, ahogy bizsereg bőröm, és érintésére vágyik. Így persze, ezer örömmel mentem bele abba, hogy kicsit kimenjünk, hisz még egymás nevét sem tudjuk, azért legalább ennyit illendő lenne. Fel sem tűnt, hogy ennyi idő telt el amióta megcsókolt, repül az idő, ha az ember jól érzi magát, és a karjaiban szerintem nincs olyan nő, aki ne érezné különlegesnek magát, ahogy most én is. Nem tudom, hogy mindig ilyen, vagy csak én voltam rá ekkora hatással, de figyeltem miközben kifelé vezetett, minden nő azonnal a bugyiját dobta volna, csak őt vigye magával, de ő egyetlen egyre sem nézett rá, pedig voltak sokkal dögösebb nők is, akik mellett simán elbújhattam volna, szó se róla, nincs kis önbizalmam, se nem vagyok az a félős alkat, ez csak puszta észrevétel volt. Kint kissé csípős volt a tavaszi levegő, végigszaladt rajtam a hideg, és kissé libabőrös lettem, úgy érzem, alulötözött vagyok az éjszakához, de egyben felüdítő is a kinti hideg, észhez tér kissé kába agyam.
- Igen, valóban, ezen mindig sokan vannak. A semleges téma kizökkentett és megzavart, amint itt vagyunk, csak mi ketten már nem vagyok olyan magabiztos, kissé zavarban vagyok, de majd elmúlik, remélem.
- Rendben, Andre. Vigyorodtam el, tetszik a neve, nem mindennapi.
- Az enyém korántsem ilyen szép, vagy különleges, Hannah vagyok. Kihasználva az alkalmat, hogy megölelt bújtam ismét mellkasához, az illata még mindig megrészegít.
- Így már nem is fázom. Pislogtam fel nagy ártatlan szemekkel, hiszen én csak megmelegszem.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime19.12.16 17:18

to Hannah
Mondjon bárki bármit, én nem vagyok csapodár! Egyáltalán nem. Most is, ahogy keresztülvágok ezzel a szőke szépséggel a termen, még csak rá sem pillantok egyetlen másik nőre sem. Nekem most csak ő létezik. És így van ez mindig, ha szerelmes vagyok. Mert én most is annak érzem magam. Egy szép szempár, egy mosoly, egy bájos arc elég, hogy én szerelembe essek. Mondják, hogy ez nem szerelem, csak vonzalom, fellángolás, de én akkor is úgy vélem, hogy attól még, mert rövid ideig tart és hirtelen csap meg, még igenis valós az érzés. Sok a szép, sőt gyönyörű nő, nem is győzök betelni a szépségükkel, de egyszerre nekem csak egy létezik. Biztosan találkozom majd egyszer egy olyannal is, aki hosszabb távon is fenn tudja tartani bennem a lángolást. Talán éppen ő lenne az? Én minden egyes alkalommal így hiszem és sosem tudhatom. Lehet, hogy csak ma éjszakára szólnak ezek az érzések, lehet, hogy néhány hétre, hónapra, egy évre vagy többre, vagy akár egy életre. A sors útjai kifürkészhetetlenek. Lehet, hogy épp ő lett nekem teremtve. Most legalábbis mindenképp így érzem.
- Szereted ezt az együttest? - talán hamisnak hathat egy ilyen semmitmondó, felületes téma a benti forró táncunk és csókjaink után, de engem tényleg érdekel, mit szeret. Hiszem, hogy a lelke is olyan szép ennek a lánynak, mint a teste, az arca és a hangszíne is, amit csak most hallhatok rendesen először. Én pedig szeretném megismerni, amennyire lehet. Őszintén.
- Ugyan már, hiszen a Hannah gyönyörű név! Pont, mint a viselője - nem állok meg egy kis bókot, ahogy közelebb lépek hozzá és magamhoz húzom. Tényleg szépnek gondolom a nevét, illik hozzá, úgy vélem.
- Ebben az esetben szent kötelességem felmelegíteni a Hölgyet, hiszen az Ön komfortérzete a legfontosabb - csibészes mosollyal nézek le rá, ahogy gyönyörű, kék szemeivel ártatlanul pislog rám, majd lehajolok hozzá és ajkaimmal ismét megízlelem az övéit. Ha ő nem bonyolódik bele, csak egy futó kis szájra puszi lesz belőle, ami után felegyenesedem, de továbbra is ölelve őt nézek le rá, ha azonban ilyen módon viszonozná, egy hosszabb, mélyebb, szenvedélyesebb csók is kibontakozhat belőle. Én biztos nem fogom elejét venni a dolognak, minden az ő temperamentumán, vágyain, igényein múlik.
■ ■ She's got eyes like a tiger ■ ■Bocsi a késésért! ■ ■credit
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime25.12.16 20:19



Hannah & Andres








Í

géretesen kezdődött az estém, és remélem, hasonlóképpen élvezetes lesz a folytatása is, én azt sem bánom, ha csak összebújva bámuljuk egymást csendben, csak legyen itt, érezhessem az illatát, minden egyes lélegzetvételét. Most látom őt először, ami mindösszesen arról árulkodik, hogy túlságosan is leköt a munkám, és szinte soha nincs időm kimozdulni, mégis teljesen megbabonázott, a hangja, az eltökéltsége, a mézédes csókjai, minden, amit eddig láttam belőle, és szomjazva várom, hogy minél többet tudhassak meg róla, hogy felfedezhessem minden titkát. Nem tudom, hogy ad-e, vagy lesz-e rá lehetőségem, de mindent el fogok követni annak érdekében, hogy megadja ezt nekem. Elég eltökélt és makacs egy nőszemély vagyok ahhoz, hogy tudjam, mire vágyom, és hogyan szerezzem meg, perpillanat pedig rá vágyom epekedve. Természetesen a közelségére is, hogy csókoljon minden szabad pillanatában, de arra is, hogy megismerhessem a benne lakozó valódi énjét. Közelebb húzódva bújok hozzá, mámorító illata van, mélyen magamba szívom, és egyre mélyebbre akarok bújni, egyre szorosabban testéhes simulni. Muszáj kacagnom drámaian udvarias monológján, az önfeláldozó herceg, aki megmenti a hercegnőt a fagyhaláltól, és ez a hercegnő momentán nagyon hálás annak, hogy érezheti teste melegét.
- Igen, szeretem, a legtöbb koncertjükön ott szoktunk lenni. Dörmögtem mellkasába, most ennél több nem ment, olyan jó itt. A nevemet ért bók után pislogtam fel rá a lehető legédesebben, próbálva ezzel is megköszönni a kedves szavakat. Csókja újra elmámorított és elrepített csodaországba. Átkaroltam nyakát és egészen magamhoz húzva arcát igyekeztem a lehető legmélyebben elnyújtani a sokat ígérő érzést amit belőlem váltott ki. Nem tehetek róla, de el tudja hitetni velem egy pillanat alatt, hogy különleges vagyok és az egyetlen. A férfiak többsége képtelen erre, de ő, valahogy ebben is más, ahogy kisfiús, mohó tekintetével rám néz, egyszerűen nem tudok ellenállni a vágynak, amit bennem gerjeszt már csak azzal, ahogy rám mosolyog. Tudni akarom a titkát!
Finoman a közeli falnak nyomom hátát és nem engedve el ajkait követelem, hogy enyém legyen. Azt hiszem ma már nem menekül el, nem fogom engedni, ebben jelenleg biztos vagyok.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime31.01.17 22:23


Hannah & Andres


Mindig örülök, ha felléphetek, énekelhetek közönség előtt, pláne a saját dalaimmal. Szóval már csak emiatt is örültem ennek az estének, de az, hogy megismertem egy ilyen csodálatos lányt, aki ráadásul úgy tűnik, viszonozza az érzéseimet, még inkább boldoggá tesz. Nem is vagyok már hajlandó elengedni, hogy megtaláltam őt. Soha többé. Vagy legalábbis ma este. De ha szerelmes vagyok, hajlamos vagyok eltúlozva látni a dolgokat. Na de ki nem?
A kezét fogva vezetem ki a kinti kissé hűvös levegőre, ahol azonban nemsokára ismét karjaim között tartom. Szeretném megismerni a lelkét, a személyiségét is, hallgatni a csilingelő hangját, a nevetését, de túlzottan elbódít, nem tudom megállni, hogy ismét hozzá ne érjek, ne csókoljam meg. Ebből persze megint igencsak nagy csókcsata keveredik, még jobban magamhoz húzom tökéletes testét és ő is valósággal csimpaszkodik a nyakamba, miközben a nyelveink vadul kergetőzni kezdenek egymással. Nehezen bírok a vágyaimmal, pláne, amikor a falhoz nyom és úgy folytatjuk a csókolózást. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem esik jól, épp ezért nem is tiltakozom a szolid "erőszak" ellen, de azt is érzem, hogy nem lesz ez így éppen szerencsés hosszútávon. Főleg, hogy a koncert véget ért és egyre másra szállingóznak már kifelé az emberek. Nem vagyok ugyan szégyellős, sőt, még büszke is lehetek rá, hogy egy ilyen szép lány érdemesít a kegyeire, de jobban tisztelem őt én ennél és szeretném megadni a módját.
- Nem szeretnéd esetleg valami nyugisabb és nem utolsó sorban melegebb helyen folytatni a beszélgetést? A magam részéről nem lakom éppen közel, de busszal hamar oda tudnánk érni - úgy hiszem, kellően diplomatikusan fogalmazok, mikor jó néhány percnyi egymásba feledkezés után eltávolodok tőle egy kicsit, hogy a szemébe nézhessek. Fürkészőn figyelem a reakcióit, már-már kiskutya tekintettel, ami a legtöbb nőnél általában célt szokott elérni. Tényleg nem aljas eszközként használom ezt, egyszerűen ösztönösen jön belőlem. De ennél szebben szerintem a "hozzám vagy hozzád" kérdést ember legyen a talpán, aki felteszi. Innentől pedig már csak rajta áll, hogyan dönt. Én mindenesetre semmiképp sem szeretném elveszíteni ezt a drága kincset, amire ráakadtam a személyében. Ma este legalábbis semmi esetre sem.

She's got eyes like a tiger | Bocsi a késésért! | Clothes

made by Doris
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime26.10.17 0:05



Hannah & Andres








A


szabadság érzete mámorítja meg elmém, rég voltam ennyire eleven, gondtalan és céltalan. Na jó, nem teljesen céltalan, de végre nem azon gondolkodom a kis zugomban, hogy hogyan elégítsem ki a főnököm óhajait. Nem bírom az idegesítő embereket, úgy megindítanám felé néha a komplett vásznát, vagy megfesthetném a vérével a következő művem, de ennyire azért nem vagyok elvetemült, bár a csendes kislány álarca eléggé hitelesnek tűnik, legalább is ő ezt hiszi, ha most látna, tuti én lennék két hónapig a téma a pszichiáterénél. Ha már saját élete nincs az enyémet ne keserítse meg, minden gátlással és gondolkodással teli agyamban cikázó neuront alaposan elzártam egy mély kis fiókba, majd talán holnap előveszem és fellapozom, de azt se bánom ha ott marad, valamikor el kell kezdenem élni az életem, és az valamikor úgy érzem most lesz.
- Van egy jobb ötletem, mindjárt jövök, itt várj meg. Ajkamba harapva izgatottságtól csillogó szemekkel meredtem rá, majd kibontakozva karjaiból léptem vissza a szórakozóhely még mindig zsúfolt kis termébe, lassan szállingóznak el az emberek, nagy a tömeg és figyelmetlenek a csorda tagjai. Végre hasznát is vehetem annak, hogy puha és könnyű ujjaim vannak, a festéshez elengedhetetlen, de még valamiben tökéletes, észrevétlenül lehet elcsórni bármit az arra nem számító zombiktól. Kutató tekintetem kiszúrt egy elég alkoholos állapotban lévő ifjút, akin látszott, hogy apucinak van mit a tejbe aprítani, gondolom akkor már a hitelkerete is kimeríthetetlen. Azt hiszem ő lesz az aki szponzorálja a ma éjjelt. Csábos mosollyal közelítettem meg, nem hagyva esélyt, hogy ne akarjon táncolni velem egyet a  lassan halkuló zenére, olyan óvatosan húztam elő tárcáját, hogy esélye se lehessen észrevenni. Már csak egy jó ürügy kell, hogy végre le vegye rólam koszos kis mancsait, szerencsémre ekkor talált meg Em is, életmentő a csaj komolyan. Sűrű bocsánatkérés közepette ragadtam meg a karját és húztam a tömeg felé. Mikor már tisztes távolságban voltunk, nyomtam egy nagy cuppanóst drága barátnőm arcára és már törtettem is át a tömegen, minél előbb kint akartam lenni, mielőtt a következő kör előtt észre venné, hogy valami hiányzik. - Gyere vele, tudok egy jó helyet. Fogtam meg Andres kezét, és húztam ki az utca felé, van a közelben egy puccos kis hely. - Azt hiszem a Paris hotel megfelel nekünk. Álltam meg a hatalmas üveg ajtó előtt.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime03.12.17 20:41


Hannah &&  Andres
Úgy érzem, ez az este nem is alakulhatna tökéletesebben. Énekelhettem a színpadon, a saját dalaimat, amit élveztek az emberek (még ha csak előzenekar is voltam, de majd lesz ez máshogy is), a buli jó volt és ennek tetejébe még egy igazi angyalra, álmaim nőjére is rátaláltam. Hogy éreztem én ezt már sok más nővel kapcsolatban is korábban? Megeshet, de ez most más. Per pillanat legalábbis így érzem, ahogy odakint a szórakozóhely előtt ölelkezünk és csókolózunk Hannahával. Nem is bírom már sokáig ezt a szenvedélyt, igyekszem a lehető legudvariasabban, de mégis egyértelműen javasolni neki, hogy valahol máshol kellene folytatnunk, amibe belekezdtünk és egyre inkább belemelegedünk. Ahogy rám néz közben, ahogy csillog a szeme és mosolyog rám, úgy hiszem, nyert ügyem van, amit mond, azzal azonban összezavar. Annyira megakaszt, hogy hirtelen érdemben reagálni sem tudok és csak nézhetem, ahogy az én tüneményemet elnyeli a tömeg, ahogy visszamegy a szórakozóhelyre. Vajon most láttam őt utoljára? Az nem lehet. Vissza fog jönni. Vissza kell, hogy jöjjön. Megfordul a fejemben, hogy utánaindulok, de hát megkért, hogy itt várjak rá. Ha bemegyek a tömegbe, végképp semmi esélyem sem lesz, hogy újra megtaláljam, ha esetleg visszajönne. Állok hát csak ott, ahol hagyott és a nyakamat nyújtogatva próbálom kiszúrni őt a kifelé áramló emberek között. Minden eredmény nélkül. Percek telnek el, de az én Hannáhmnak nyoma sincs. Már épp feladnám és egy csalódott sóhajjal fordítanék hátat, hogy hazabuszozzak egyedül, mikor hirtelen, mintha a semmiből teremne előttem ismét, ott áll mellettem, megragadja a kezemet és már húz is magával. Csak mosolygok rá és követem. A mosoly azonban egy kicsit lehervad az arcomról, amikor meglátom, hová is vezetett. A Paris Hotel... Hát én ezt tuti nem engedhetem meg magamnak. Hacsak nem kérek kölcsön a bátyámtól, amit nagyon nem szeretnék. De hogy adjam ezt ennek a szépségnek a tudtára anélkül, hogy ne tűnjek lúzernek?
- Öhm... Hannah drága... biztos vagy benne? Mármint... van sok másik jó hely a városban... meg hozzám is mehetünk, nincs olyan messze... lehet, nincs is már szabad szobájuk ma éjszakára... - elég illúzióromboló lehetek, csak remélni tudom, hogy nem hagy faképnél mindezek után. De ezt sajnos tényleg nem engedhetem meg magamnak kezdő zenészként. Hogy esetleg ő fizessen, az úriemberként természetesen fel sem merül bennem. Persze, ha mindezek után ragaszkodik a helyhez és nem is hagy ott a szabódásom után, kénytelen leszek mélyen a zsebembe nyúlni. Majdcsak megoldom valahogyan, ha mindenképp ehhez ragaszkodik. Legfeljebb nem eszem a következő hónapban, vagy valami....

■ ■ She's got eyes like a tiger ■ ■Bocsi a késésért! ■ ■credit
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hannah Emma Williams
Hannah Emma Williams



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime26.01.18 17:47



Hannah & Andres








H


ihetetlenül kiábrándító tud lenne ha egy pasi nyavajog, nem kell feleselges szövegelés. agyalás és túl spilázás, mondjuk lehet, nem fecsegne ennyit feleslegesen ha ismerné a tervem is, talán itt lenne az ideje beavatni? Mondjuk nem ártana, de mi van ha az után még többet fog nyafizni? Ha megszólal itt nekem a lelkiismerete és lefújja az egészet? Na akkor akadnék csak igazán ki. Légy tökös ha már van is ne csak feleslegesen himbálózzon ott, hanem érjen is valamit.  
- Jaj, ne aggódj már ennyit! Sóhajtottam fel végül, rám férne most most még egy feles, nyugtatónak, mert kissé bosszantó ez a helyzet. De úgy döntöttem ebből elég, ideje a tettek mezejére lépnem, és beavatnom a kialakult helyzetbe, hátha nem szalad el, mert akkor egyedül kell itt töltenem az estét és azt nem szeretném, túl unalmas lenne, és még a végén egy másik srácot kellene felhívnom, ami nem előnyös a számára, és nekem sem tetszene annyira az a végkifejlet. - Nem kértem, hogy fizesd ki az estét, ahogy én sem fogom. Kezdjük a bemelegítéssel, zavarjuk ennél is jobban össze a fejecskéjét, ebben jó vagyok. Szerintem nem érti hova akarok kilyukadni. - Ne aggódj, nem lépünk le fizetés nélkül. Vigyorogtam elégedetten, miközben két mellem közül előhúztam a bankkártyát, és elolvastam a rajta szereplő nevet. - Csak ma este már Ben Hoppkins lesz a neved. Ízlelgettem a szavakat, nem is rossz. Tekintetem a hotel hatalmas betűire emeltem majd folytattam. - Ki tudja, lehet, hogy a kis kéjencnek már saját számlája van itt. Ne aggódj, hasonlítasz rá, és az ilyen helyek legfőbb mottója a diszkréció. Súgtam finoman fülébe, majd lágy csókot leheltem ajkára. Végigcsúsztattam vállain, majd karjain kezem, egészen addig, még ujjaiba nem fonhattam az enyémet, és úgy húztam az ajtó felé. - Gyere már, ne  legyél nyuszi. Vettem elé a lehető legmézesmázosabb hangnemem, be szokott válni, dögös vagyok és tudom, hogy akar engem.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime06.07.19 17:24

Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 17:08



Emily & Derick







H

étfő. A telefonom csörgésére ébredek, bágyadtan, fáj a fejem, mellkasom, mindenem, iszonyatosan pocsékul érzem magam, a telefonomért nyúlok, Josh neve villog a kijelzőn.
- Hallo?
Nyöszörgöm. " Te meg mi a büdös Isten nyilát csináltál??????? Tudod mit nem érdekel, semmi sem mentesít fel alóla, vérdíjat tűzött ki a nyomozóiroda a fejedre, ki akarnak rúgatni, ketten könyörögtünk a kerültei ügyésszel, hogy csak függesszenek fel a következő hétre.!"
-  Sajnálom. Pillanatnyi elmezavar?
 "Nem érdekel semmi, egy órán belül vonszold be a formás segged ide az irodába, mostantól itt leszel! Vissza a papírmunkához, és örülj, hogy nem küldelek el!"
- Ott leszek, köszönöm.
Bontom a vonalat és az oldalamra fordulok, nem a megszokott illat van, szétnézek, mit keresek még mindig a régi lakásomban? Bűzlik az egész Clarkctól, feltápászkodom, szétnézek és kapásból három üres üveg töményet látok meg a padlón, felemelem, mind üres, mindent értek, átaludtam a vasárnapot.
Az irodában sem várt jobb, mint a telefonban, igaza van, elszúrtam, össze kapom magam ígérem, holnap minden jobb lesz.
Kedd. Most voltak megnézni a házat, ha ma kipakolom megveszik, szuper, végre egy jó hír, napi három óra munka mellett menni fog ez is, doboz, doboz hátán, segítség kell.
Szerda. Kiürítettem a lakást Ben és Clarck társaságában, nem kérdeztek semmit, érezték, hogy jobb ez így, adósaim mindketten, mivel a pénz már a számlámon volt, és egy ideje kinéztem már egy galériás tetőtéri lakást nem messze, egyből oda is cuccoltuk, az emlékek feliratú dobozt egyelőre beraktam a sarokba, majd egyszer kidobom ha odajutok, régi közös képek Clarckal, nyaralások, albumok, a ballagós képünk, sok szép emlék, és mind kuka.
Csütörtök. A fiúk ma is itt lebzselnek, bútort szerelnek és én jó szokásomhoz híven ma is egy Chardonnay kitekerésével ünneplem a munkanap végét, egész hetes rituálém volt, üres üvegek tömkelege dísze új lakásomnak és a gyönyörű konyhapultomnak, Clarck aggodalmas tekintettel jön oda hozzám, mikor már a második üveggel nyitom, egész héten ezt nézték.
-  Szöszmösz, ezt nem kellene.
Nyúl az üveg után, de én védekezően elé tartom.
-  Ha megpróbálod elvenni tőlem szétverem rajtad. Én így tudom feldolgozni a dolgokat.
Ma hívott először Derick, kinyomtam, ezek szerint megkapta az ingét, amit egy borítékban visszaküldtem az új ügyvédbojtárral. "Jobb neked így.  - E. ", csak ennyi volt a szövege.
-  Ha nem akarod nézni, húzzál el! Sőt, mindketten húzzatok el most!
Üvöltöm, majd bevágom mögöttük az ajtót.
Péntek, fejfájás, remek, az utolsó munkanap a héten, egész héten akták felett görnyedtem, nem értettem belőlük semmit, minden reggel másnapos voltam, így mire elmúlt a kínzó fejfájás és a kiszáradás addigra lejárt a munkaidőm és mehettem haza, a még káoszos, üres lakásomba egy újabb üveg borhoz, ma sem volt ez másként, kukoricát pattogtattam, nem tudom mikor ettem utoljára bármi szilárdat, leültem a kanapé elé három üveg fehérrel és régi romantikusokat néztem, időnként megbotránkozva dobáltam meg a kijelzőt, majd elaludtam.
Péntek este, dörömbölésre keltem fel, mi a franc?
-  Sziasztok csajok, gyertek be.
-  Úr Isten de vacakul nézel ki, mikor ettél és fürödtél utoljára?
-  Köszi, én is szeretlek, az előbbit a franc se tudja, az utóbbit tegnap, köszönöm kérdésed.
-  Öltözz, megyünk bulizni! Ki kell mozdulnod és elfelejtened ezt az egészet!
-  Hogy mit csinálunk? Nem köszi.
-  DE! Na gyerünk öltözz!
Sóhajtottam és feladtam, ügyvédekkel hiába is vitatkoznék. Rám adtak egy sortot, a fekete corsetem, a hajam felpúpozták a fejem tetejére, kisminkeltek és kaptam két nagy karika fülbevalót, megálltam a tükör előtt telitalpú tizenkét centis cipőmben.
-  Baszki, úgy nézek ki, mint egy jó kurva.
Szaladt ki a számon. Azt hiszem mehetünk mielőtt meggondolom magam....




 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 19:41


Emily & Derick



Hétfő reggel.
- Stackhouse, az irodámba. - Beletörődve az elkerülhetetlenbe sétáltam be az őrmester irodájába és csuktam be magam mögött az ajtót.
- Mi volt ez? - Azt várnád tőle, hogy ilyenkor üvöltsön, nem erre a higgadt és kimért hangra számítasz. Nekem már úgy is mindegy alapon kezdtem bele a mondandómba, az őrmester pedig csak ült az asztalánál, ujjai összekulcsolva, két könyöke az asztalon.
- Még egy ilyen és nem vagy többé a csapatom tagja. - Mély levegőt vettem és bent tartottam egy hosszú másodpercig, azt hittem kirúg.
- Világos. Helyrehozom, keményen fogok dolgozni, őrmester. Én leszek az első, aki megérkezik reggel és az utolsó, aki elhagyja az irodát.
- És most menj! - Intett az ajtó felé, hát ezzel indult a hetem,
Várom, minden reggel várom, hogy feltűnik majd szőke fürtjeivel a lépcsőn, rám mosolyog, a fülembe suttogja, hogy szia bébi és én megcsókolom, de azt várhatom. Ha mostanság nem fulladok meg ettől a szartól, akkor soha, lassan oxigén helyett is csak nikotin terjeng bennem, azt lélegzem be és azt is fújom ki és ez is csak annyira nyugtat le és addig, amíg dolgozom. Tombolni tudnék dühömben, de mégis minek? Semmit sem tehetek, a telefont sem veszi fel, ezt elbasztad, nagyfiú, nagyon elbasztad.
Szarul voltam, minden nap, úgy éreztem, mintha minden oldalról kést döfnének belém, de a legfájóbb az volt, amikor visszakaptam az ingemet, "Jobb neked így.  - E. ", ez markolatig hatolt, átszakított minden szövetet és húst mart belém, dühös voltam, dühös magamra és az egész elbaszott helyzetre, és egy kicsit rá is, de jobban magamra, kis híján kirúgtak mindkettőnket, számomra ez az egyetlen szilárd pont az életemben, amiben biztos lehetek minden nap, eddig az volt, még pofán nem vágtak szavai.
A telefonomat szorongatva ültem a kanapémon péntek reggel, felkeresem, igen, ma felkeresem, muszáj meghallgatnia, gyorsan elnyomtam a csikket, öltöztem és elindultam dolgozni. Ha meghallgat és kidob, azt elviselem, kell nekem, hogy még egyszer a képembe üvöltse, hogy ezt akartam, arra kértem, hogy engedjen el, hát megtette. Megtette és mocskosul szar. Az egyedüli, ami tűrhetővé tette ezt az átkozott napot az az volt, hogy ma végre láthatom,
talán csak kiabálni, talán rám csapja az ajtót és egy szót sem szól... Bárhogyan is, szükségem van rá, akkor is ha utál.
Hazaérve lezuhanyoztam, majd a székemen heverő kék ingbe bújtam, amit Emily visszaküldött a minap, szereti ezt az ingemet, remélem még mindig. Vezetek és közben azon kattogok mit fogok neki mondani, idegesen dobolok a kormányon, leparkolok az épület előtt, becsapom magam mögött a kocsiajtót, türelmetlenül kopogtatok be és várok.
- Em... mi a... - Szólalok meg, amint kattan a kilincs, de Emily helyett, ifjabb Freddie Mercury nyit ajtót, ez ma nem a toleráns napom.
- Öhmm, pizzafutár? - Pislog rám hatalmas szemekkel a srác, nem talált, még egy dobás.
- Nem nyert, Emily-t keresem, Emily Hastings. - Mire nagy nehezen kinyögte, hogy elköltözött és ő az új bérlő. Jó, elég a szarakodásból.  Előveszem a mobilom, bekapcsolom a helymeghatározót, egy közeli Night club, jó, oké, parkoló persze nincs, anyád. Néhány utcával lejjebb találtam csak, leállítom a motort, ahhh francba, akadt meg a szemem a szolgálati fegyveremen az anyós ülésen, oké, hát a kocsiban nem hagyhatom, hátul kezek kotorászni, úgy rémlik valamelyik este csak bedobtam hátra a zakómat, így mégsem lesz annyira szem előtt, leigazolom magam a kint álló pasasnál és bemegyek, nem leszek sokáig, egyenesen az emeltre megyek fel, onnan belátni mindent, a korlátnak támaszkodva fürkésztem a szőke fürtök után, talán megvannak, innen szarul látni, bezavarnak a folyton villódzó fények, leküzdöm magam és próbálom kábé azt a helyet belőni, ahol fentről láttam őket, közelebb érve kiszúrtam, Emily az, egészen biztos, ekkor pillantok meg egy férfit a válla fölül, úgy táncolnak, ahogyan velem szokott, átkarolja, Emily pedig hozzásimul, elkapom a tekintetem majd vissza, izzó kék szemekkel kísérem végig, ahogy keze a fenekére siklik. Oké, csak, csak, részeg, biztosan ivott és most... Megállok, habozok, egy idióta vagyok, bulizik és jól érzi magát, hagyd, had kezdje újra nélküled, mit keresek én itt?  Fejembe ötlenek szavai, "te nem érted mennyire szeretlek"
De, de igen, most már igen bébi és nem engedhetlek el!      

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 21:00



Emily & Derick







H

osszú volt a hét, túl hosszú, vagy talán túl rövid, hisz nem sok minden maradt meg belőle, munka, Ben és Clarck, sok sok bor, és néha tömény, még ki nem ütöttem és el nem aludtam ott ahol voltam, reggel óra csörgés és kezdődött elölről, nehezebben teszem magam túl rajta, mint gondoltam, Clarck könnyebb eset volt, jó mondjuk nem is kimondottan fűzött a megszokáson kívül más érzés hozzá, talán a hála, hogy összepuzzlezte a lelkem darabjait sok sok éve, visszaküldtem az ingét is amikor kipakoltam az új lakásomban, ennyivel is lezártnak tekintve, neki úgy is jobban kell, én meg csak összetörnék újra és újra minden nap, ami nehezíti a felépülésem.
Amíg öltözködtem a csajok pakoltak, bezsákolták az összes üveget amit üresen találtak, amit felbontva azt meg megitták, szemetek, nekem nem is hagyták, csodálatosan jó képességem, hogy nagyon bírom az alkoholt, tehát itallerakatnyi üvegem volt, hogy minden nap kiüthessem magam, hozzám nem a kaja futár járt hanem az alkohol házhoz szállítás, jól éltek belőlem, több zsáknyit szedtek össze és dobtak ki.
-  Baszki úgy nézek ki, mint egy jó kurva.
Ennyi volt az összes reakcióm a tükörképem láttán, egy kicsit még forogtam előtte, hogy szokjam a látványt, hát jó, ha szerintük ez kell én hiszek nekik, évek óta ők a legjobb barátaim, együtt másztunk ki mindig a gödörből, vettem egy mély levegőt és rábólintottam.
-  Induljunk.
 Vigyorogtak, mint a tejbetök, úgy érzem ez az este reggel még fájni fog, ahogy őket ismerem.
Amint odaértünk már is odarángattak a pulthoz, csak kacsintottak egyet, és a pultos srác már is vigyorogva ült fel a pultra, és dőlt hanyatt, az összes környező lány őrjöngött, nekem inkább kicsit kínos volt, nem voltam ráhangolódva, hogy bármelyik pasiról is tequilát nyaljak le, de ügyvédekkel nem vitatkozom, a negyedik után már egész kezdtem belejönni, mondjuk úgy, hogy hat a pia.
- Margaritát kérek köret nélkül.
Vihogtunk rajta.
-  Azaz tequilát tisztán?
-  Talált, süllyedt.
Kacsintottam rá, alapozódik a hangulat, helyes srác. Következett még négy tequila és ellenállhatatlan érzést éreztem arra, hogy táncolni menjek szar zenére, párszor azért még visszalestem a srácra a pult mögött, majd eltűntünk a tömegben, zsong a fejem, de most ez kell, önfeledten táncoltunk a csajokkal, amikor érzem, hogy valaki megfog, hátra pillantottam és a pultos srác volt, ám legyen édes, neki dőltem, hátra vetettem fejem, centikre volt arcom az övétől, testünk egyszerre mozgott a zene ütemére, belemarkolt a fenekembe és most tényleg jól esett, hiányzott, hogy valaki foglalkozzon velem, lehet, hogy hazaviszlek ha jó fiú leszel.




 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 22:53


Emily & Derick



Egészen addig nem jutott el a tudatomig, hogy tényleg elhagyott, amíg kezembe nem fogta az ingemet és az üzenetét, hiába hívtam nem vette fel, de addig úgy éreztem, hogy valami valamije, ami az enyém, ami tőlem van és ez számított valamit, és most lemondanék bármiről, hogy visszacsináljam a dolgot. Én egy oltári idióta voltam és most a szemem elől viszik őt el és teszi valaki más boldoggá, lefagyok, szikrázó szemekkel figyelem és követem a férfi kezét, keserűen húzom el a számat, bolond voltam, elkéstem és most minden hiába, maradni szeretnék, könyörgöm, had maradhassak. Fájdalmas düh mardossa mellkasomat, ennyire gyorsan nem lehetett túl rajtam, az nem lehet, látnom kell, tőle kell hallanom, hé öreg, engedd el szépen, loptam a távolságot a tömegen át, olykor rám tapadt egy-egy kéz, lazán söpörtem le és el az útból mindenkit, ha Emily elküld, az rendben van, de kétlem, hogy komolyan erre vágyna, úristen, mondom, engedd el már el, szúrós szemeket vetettem a srácra, majd intettem neki, hogy kurva gyorsan kopjon le, de vagy nem értette vagy nagy legénynek képzelte magát, mégis csak egy dögös nővel táncol alapon, lássuk csak, egy másodpercig oldalra biccentettem fejen elgondolkodva, ha most elvesztem a kontrollt és nekiesem, az gáz, mert fegyver van nálam, de ha tovább taperolja Emily-t, azt nem fogom nézni, elképzelem, ahogy kicsavarom a kezét, szerintem eltörném, megint nem jó, kicsivel túlszaladnánk a nyolc napon és Emily haragudna rám érte, baszki, ez a szerencsenapod és igen, ez az én higgadt és boldog arcom, tehát fogd a mancsodat és tapaszd eggyel arrébb, vagy bárhová, de takarodj! Most! Meg kellett díjaznom egy mosollyal ezt az alfa hím pillantást, de öcsi, még a falkában sem vagy benne, az a nő soha nem is volt a tiéd, most sem az és nem is lesz. Kezd felmenni a pumpa és mindig egyszerűbbnek tartom az előző verziót... Mély sóhaj. Nem, komolyan cimbora? Jó. Aprót biccentek lefelé és óvatosan félrehúzom a zakómat, ezzel váglak képen, még használnom se kell, hirtelen már nem ficánkol annyira és már olyan lelkesnek sem tűnik, kikerekedett szemekkel mered rám, lassan leengedi a kezét és eltűnik. Ezért még rohadtul megüthetem a bokám, de a lúd, akkor legyen kövér, nem igaz? Egyszer már majdnem kirúgtak a héten egy nő miatt, kísértsük az ördögöt.  
Gyengéden fonom köré karjaimat a háta mögött állva, államat a vállának döntöm, és a fülébe suttogom.
- Szia Em. - Megkönnyebbülve sóhajtok fel, leheletem a a bőrét csiklandozzák, hiányzott ez az érzés, őrülten hiányzott.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 23:19



Emily & Derick







E

lőször nem akartam eljönni bulizni, nem vagyok túl jó hangulatban, már egy ideje nem megy ez nekem, a reggeli boldog arcomtól is megijednek az emberek, pedig eskü próbálkozom, erre csípjem ki magam és menjek el riszálni, hát ha nagyon muszáj, úgy érzem nem sok más választásom van, szoktam mondani, hogy nőkkel sem érdemes vitatkozni főleg nem ügyvéd nőkkel, már pedig hál Istennek mindegyik az, kellett nekem őrült nők társaságába keverednem, egyrészt megértem őket, ők így vezetik le a munkahelyi stresszt, esküszöm csak azért csinálják mert nem voltak még lőtéren, egyetlen golyóba is annyi fájdalmat, szenvedést és dühöt lehet belerakni, hát még egy egész tárba vagy kettőbe. Nekik ez a leengedés, berúgnak, táncolnak és hazavisznek valakit, vallják, hogy nincs idejük egy bonyolult férfi féltékenykedésére, én most bármit meg adnék ha, sőt bármelyik pasit odaadnám, ha helyette most inkább Derickhez bújva filmezhetnék otthon, nem kell csinálnunk semmit, csak hadd érjek hozzá, szívjam be mélyen illatát, ne álmodozz Em, kérte, hogy engedd el, követelte, majd mivel nem hallgattál a szép szóra döfött, újra és újra megsemmisítő csapást mérve az egészre, amit alaposan téglánként hordtál össze, így most ez van, tovább kell lépnem, muszáj, vagy bekattanok megint, kezdetnek ez a srác is megteszi, úgyse látom többet, egy sebet beforraszt, így hát könnyedén adtam át magam a zene ritmusnak ahogy kezeivel fogva irányított és húzott magához, túlságosan fáj még ahhoz, hogy most ne használjak ki bármit ami enyhíteni tud rajtam, kezei csúszkálnak a testemen, hol fenekem, hol csípőm, hol a csupasz combom játszik versenyt érintése alatt, próbálom elvonni a figyelmem és a zenére figyelni, lehunyom a szemem és csak ringatózom, egy pillanatra elcsodálkoztam, hogy elengedett, de nem nyitottam ki a szemem, hadd ne lássam mi jön most. De ekkor valaki átölelt, más, nem a pultos srác, elönt a nyugalom és a béke, én ismerem ezt az illatot, puhán bújok bele ölelésébe, és csak élvezem.
- Szia bébi.
Jön az automatikus válasz. Bébi?! Megmerevedek és kipattannak a szemeim, felé fordulok, megkapaszkodom karjaiban és úgy nézek fel rá.
-  Derick te mi a fészkes fenét keresel itt?
 Nem tudom leplezni a meglepettségem.
- Az a kedvenc ingem.
Azt hiszem csak ennyit sikerült kipréselnem.



Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime12.05.20 12:11


Emily & Derick



T éged, bébi. Mi a francot keresnék itt, lendületből megcsapott a tequila, ahogy felém fordult, mint egy tequilagyárban, megcsókolom és berúgok, érted? De legalább nem küldött el a jó francba, ez is valami, megenyhült a pillantásom, elfelejtettem azt a srácot, csak ennyit akartam, neki itt van a helye, velem, mellettem, szóval húzz el és ne gyere vissza. Elidőzve zöld szemeiben karjaim ismét átfogják, ám ezúttal szorosabban húzva magamhoz, hálával megtelve sóhajtok fel és mosolygom vissza rá.
- Igen és nem fair csak így lemondani a felügyeleti jogról. - Hajoltam hozzá egészen közel, de jó eséllyel így sem hallott egy szót sem abból, amit mondtam, képtelenség ebben a zajban, nekem pedig beszélnem kell vele, próbálok hátrébb húzódni, csak érte jöttem, megtaláltam, nem mehetnénk? Értem, ma este a tequila parancsol. Nyakam köré fonja karjait és csípője az enyémnek tapad, ahogy a ritmusra ringatja, ragyogó kék szemeimet fúrom az övébe, világos, nem megyünk sehova. Hát jó... Ajkaiba kóstoltam, majd mohón csókoltam végig a nyakát, csípőm felvette heves és tombolni vágyó tempóját, közben figyelem a körülöttünk lévő párocskákat, szóval ma így kell felszedni egy jó nőt, ledugom a nyelvem a szerencsétlen lány torkán, a seggére csapok és belemarkolok, gyere bébi és hazavezetem? Ennél még az is jobb, ha simán csak leütöd és hazaviszed, akkor legalább nem emlékszik rá másnap mekkora paraszt állat voltál, jó eséllyel semmire semmire se fog emlékezni, csak célozz jól, amatőrök, elengedtem, majd két kezemmel végigsimítva oldalán ereszkedtem el köldöke vonaláig. majd a fűzőjébe fúrva magam nyomtam egy csókot hasára az anyagon keresztül és haladtam felfelé, még ismét bőrét nem tapinthattam ajkaim alatt, nyomtam egy csókot hívogatóan kidomboruló mellei közé, úristen bébi, te tényleg csak ebben jöttél? Ujjaimmal feljebb tolva fejét, haraptam bele finoman az állába, majd nagyon puhán és érzékien megcsókoltam. Oké, elég a műsorból, húzzunk innen. Túl sok lesz a vétségekből mára. Fegyver jogtalan használata, köz szeméremsértés, ha így folytatjuk, egyszer tényleg kirúgnak miatta, mostanra pedig a kedvenc inge és a bőröm is parfümétől és tömény alkoholtól átitatott.
- Gyere, menjünk. - Leheltem szavaimat ajkai közé, istentelenül dübörög a zene a gyomromban és mellkasomban, de tudom, hogy értette, amit mondok, megfogom a kezét és kifelé kezdem húzni a tömegből. Oké, és most próbáljuk meg felmérni, hogy egy egytől tiízig terjedő skálán mennyire spicces, egyáltalán emlékezni fog bármire is abból, amit mondani szeretnék, vagy reggel megfojt egy párnával?       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime12.05.20 12:45



Emily & Derick







M

ég, hogy a nők játszanak jól a tűzzel, Derick határozottan vette el tőlem azt a bizonyos képzeletbeli gyufát, és vigyorogva húzta végig és felém pöccintve borított egy pillanat alatt lángba, olyan mélyen és forrón, amit egy hete próbálok elnyomni magamban és borral locsolgatni, hogy ne égjen már tovább, erre ő rábassza egy kupac tequilára és még rá is tesz egy lapáttal, ahogy magához von és én újra érzem illatát, legszívesebben az én kezem is felfedező útra indulna, de azt hiszem ez nem az a hely és főleg nem az az idő, nem értem mit keres itt, elengedtem, ezt akarta, szabadon elmehetett, de még is itt van és egy láthatatlan bilincs fog hozzá, szeme kékje izzik a villódzó fényekbe, a szempár amibe először oly bolondul beleszerettem, nem tudok tiltakozni, még mindig teljesen és visszavonhatatlanul a tiéd vagyok bébi.
-  Azt hittem a tulajdonosánál jobb lesz neki.
Hangom kissé elhal a tömegben, nem ez a legjobb hely, hogy ezt most megbeszéljük, viszont most szórakozni jöttem, és ő az édes tejszínhab a torta tetején, karom fonom nyaka köré és újra felvéve a zene ritmusát bújok szorosan hozzá, nem tudom ki volt az a srác, és nem is érdekel, csak te, mindig csak te bébi. Elengedtem őt és érdeklődve figyeltem terveit, ahogy megéreztem magamon csókjait, lábam kicsit megremegett, hátra vetettem a fejem és ösztönösen nyögtem fel, itt legalább nem hallják, mire melleim közé ért már úgy lángolt bennem a vágy, mintha az előző kupacot leöntötték volna még egy liter benzinnel, robbanás veszély, mohón kaptam ajkai után, baszki úgy akarlak.
-  Oké.
 Csak annyit tudtam kinyögni elfúló hangon, nem tudom hova viszel de a világ végére is követnélek ha ezt kérnéd, bármikor, gondolkozás nélkül.
Intettem a csajoknak, hogy majd később hívom őket, arcukon az értetlenség és a büszkeség csillogott egyszerre, de csak mert nem tudjátok kivel megyek el, és ez pont így van jól, ismerem őket, közénk állnának, azzal, hogy ők csak jót akarnak, de én csak őt akarom.



Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime12.05.20 19:10


Emily & Derick



Szorosan fogom a kezét, többé nem engedlek, többé nem, annyi mindent szeretnék mondani, de azt sem tudom hogyan tegyem, de azt igen, hogy még sosem féltem, hogy valaki elhagy, mindig lezártam annyival, hogy jobb lesz így és valahogy mindig továbbléptem, de most megrekedtem, elhagyott, én pedig elvesztem, rádöbbentem, hogy semmim sincs nélküle, egyszerűen semmi, súlyosan üres lelkem nélküle még nehezebb és elviselhetetlenül mély, bármim is volt, ami egyben tartott pillanatok alatt hullott önként apró és helyrehozhatatlan darabokra, amikor először néztem a szemébe, nincs már hova visszamennem, oda vágyom, arra a helyre, ahol akkor érzem magam, amikor vele vagyok és a karjaimba zárom, számomra ismeretlen a hely, mégis izgatottan és mohón kapaszkodok bele a reménybe, hogy az enyém, ismerem az illatát és belebújok, talán ez hívják otthonnak, nem a falak, Ő, az, hogy van nekem, egy ordas nagy barom voltam, tudom, de, de szeretem, szeretem, ahogyan rám néz, rám nevet, karjai a nyakam köré fonja, orrát a mellkasomba fúrja és azt suttogja szia bébi, ha ezt jelenti tartozni valahová, akkor hazaértem és Ő hozzám tartozik.
Kiértünk az utcára, megálltam, levetettem a zakómat és ráterítettem, elég hosszú és összébb is húztam rajta, őrülten szexi és rövid, meg kicsi és szűk minden rajta, kéken lángoló szempárom fúrom az övébe és puhán végigsimítok az arcán, megfogom a kezét ujjainkat összekulcsolva és elindulok vele az oldalamon, kezét simogatva sétálunk le az utcákon, megfeledkezem róla, hogy akkora sarkakon áll, hogy azt a cipőt már önvédelmi fegyverként vezetném be a nyilvántartásba, kicsit előre siettem, ezért kibillent az egyensúlyából, és egyenesen a karjaimba szédült.
- Megvagy. - Nevetek fel halkan. - Többé nem hagyom, hogy bajod essen, megígérem. - Egy pillanatig elsötétül a tekintetem, aztán megenyhül.
- Mennyire van jelen a tequila? - Emeltem fel és állítottam a lábaira, de nem engedtem el... - Mert akkor ma neki mondom el mennyire szeretem és kérem meg, hogy jöjjön vissza hozzám, Emily-nek pedig csak akkor, ha kijózanodott... - Emeltem fel tekintetem tűnődően. - Hmm, talán holnap, ha nem lesz túl másnapos, és ma csak hazaviszem és ágyba bújtatom... - Teljesen komolyan mondtam, én minden elképzelhető módon szeretem, akkor is, ha dühös rám, de gyilkos egy jobb horga van, néha még mindig sajog.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Night Club Night Club  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Night Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» One night only
» Club Lux
» Club Shion
» Chippendale Club
» Club Allure

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-