welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Megan Sparks Vote_lcapMegan Sparks Voting_barMegan Sparks Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Megan Sparks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Megan Sparks Megan Sparks I_icon_minitime13.12.14 12:40

Megan Sparks


Név: Megan Sparks
Becenév: Meg, Megs
Születése hely, idő: 1989-06- 15 / USA - New York  
Tartózkodási hely: Vegas, baby
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Emily Bett Rickards

Ki vagyok én...?!

Ha egy pillantást vetsz rám, azt mondanád, egy elkényeztetett szőke liba vagyok. Nos, előbbi állítás talán igaz, hisz a vér szerinti szüleim egy étteremlánc tulajdonosai, így pénzből sosem szenvedtünk hiányt. Ezt pedig egész kinézetem tükrözi. Nem csak a legújabb ruhákban járhatok, de a bőröm is makulátlan, ahogy a mosolyom is. Bevallom, imádtam ezt a fajta kényeztetést, főleg középiskolás koromban, mikor minden csak arról szólt, hol helyezkedsz el az intézmény ranglétráján. Igen, én vagyok az a tipikus szőke lány, aki mindig is népszerű volt, aki még a pompon csapatba is bekerült. A külsőmmel mindig is egyetlen gond volt: mivel eléggé rossz a szemem, így egészen kiskorom óta szemüveget kellett viselnem, amivel anno eléggé nehezen barátkoztam meg. Ma már bátran hordom, bár hangulatomtól függ, hogy reggel a szemüveg vagy éppen a kontaktlencse mellett döntök.
Hajamat általában összefogva hordom, de csak azért, mert a munkám megköveteli. Amint elhagyom az étterem fényűző falait, már húzom is ki a hajgumit a hajamból. Sminkelni szoktam magam, de csak visszafogottan, mert nem szeretem, ahogy a sok kozmetikum eltömíti a pórusaimat.
Ha magas sarkú és sportcipő közül kellene választanom, akkor előbbire voksolnék. Szeretem a nőies ruhadarabokat, szeretek szexi lenni, bezsebelni az elismerő pillantásokat, csak egy valakiét kerülöm, okkal, de erről majd később.

Az emberek a külsőm miatt elvárják tőlem, hogy megfelelően viselkedjek, minden helyzetben. Mintha a szőke haj, a szép pofi és az igényesség magamra felhatalmazná őket, hogy ne egyszerű, átlagos emberként tekintsenek rám. Azt hiszik én vagyok az a lány, aki mindenkinek gondolkodás nélkül segít, aki naiv, aki mindent elhisz és bármit megtenne azért, hogy kivívja mások elismerését. Hát tévednek. Egykor talán tényleg ez a lány voltam, de ma már nem.
Én nem fekszem le azért senkivel, hogy lemezszerződést kapjak, sőt, már az emberekben sem bízom. Az a lány, akit a külvilág lát, valójában nem is létezik. Nem vagyok boldog, s talán annyira normális sem. Állandóan sietek, folyton a hátam mögé pillantok, kicsit talán paranoiás lettem.
Mindig szorongok, hiába szedem az orvos által előírt antidepresszánsokat, azóta a nyári éjszaka óta már nem vagyok ugyanaz az ember... Még akkor sem, hogyha úgy látod egy szende, ártatlan fiatal lány vagyok.
Életem, létem, világom

2évvel korábban...
Minél előbb magam mögött akartam hagyni ezt a helyet. Azt sem tudtam már, hogy miért maradtam a nevelőapámmal anyukám halála után. Hiszen oly mindegy hány évig éltünk egy fedél alatt, ő csak egy idegen, akivel anya a válását követő évben jött össze. Kettejük között mindig is túl gyorsan történtek az események és ennek előbb anyám itta meg a levét, most pedig én. A férfi ideges volt, amiért anyám mindenét rám hagyta és ő róla megfeledkezett. Gondolom ezért váltam én a célpontjává.

Próbáltam kikapcsolni az agyamat, az érzéseimet, a fájdalmat. Egyetlen egy dologba kapaszkodtam, abba, hogy hamarosan vége lesz. A történtek után amilyen gyorsan csak tudtam, bezárkóztam a fürdőszobába. A fürdőszivacsommal olyan erősen dörzsöltem a testem, amennyire bírtam, hogy lemossam magamról az összes mocskot, ami az éjszaka folyamán rám tapadt. Megtörten, zokogva álltam a zuhany alatt, levegőért kapkodva és azért imádkoztam, hogy kapjak egy jelet, ami megmutatja nekem, mihez kezdjek. Tiszta ruhába öltözve, de még vizes hajjal álltam meg a hálószobájának ajtajában. Láttam, ahogy a tv-t kapcsolgatja és cigifüsttel tölti meg a szobát. Ahogy az ágyra pillantottam, s megláttam, hogy ugyanolyan állapotban van, mint amilyen alig fél órával ezelőtté vált, elfogott a hányinger. Mély levegőt véve, türtőztetve magamat indultam el a saját szobámba. Az ajtót bezárva magam mögött, előhúztam a bőröndömet az ágyam alól és belepakoltam a legfontosabb dolgaimat. Mikor mindezzel végeztem az erkélyemre kisétálva, ledobtam föntről a csomagomat és lemásztam a lugason keresztül. Közben hálát adtam az égnek, hogy kiköltöztünk Jersey-be és mindezt a mutatványt nem Manhattanben kell végrehajtanom. Már majdnem a kerítés túloldalán voltam, amikor hátrapillantva megláttam a nyitott garázsajtót. Nem törődtem a következményekkel, befutottam a kis épületbe s megálltam a vérvörös Mustang előtt. Amit olyan nehezen csikart ki anyámból, amit olyan édesen dédelgetett... Táskámat a földre dobtam, levettem az egyetlen benzines kannát, amit találtam és kevés tartalmát  a kocsi első ülésére öntöttem. Előhúztam farmer zsebemből az öngyújtómat és meggyújtva azt is bedobtam a kocsiba. Néztem, ahogy kigyulladt, s a lángok egyre magasabbra csaptak. Aztán eltűntem, mintha soha nem is tartoztam volna ehhez a helyhez.

Napjainkban
A vér szerinti apám, aki életem első tíz évében volt jelen, tárt karokkal fogadott Los Angelesben, mikor váratlanul betoppantam hozzá. Nem mondom azt, hogy nem szerettem, ahogy minden reggel az óceán mellett sétálhattam, ahogy a nap melegen simogatta a bőrömet. Viszont nem tudtam ott maradni. Éjjel rémálmok gyötörtek, amiknek köszönhetően mindig vízben úszva, sikoltozva riadtam fel, esélyt sem adva édesapám második családjának a pihenésre. Hiába vitt el mindenféle pszichiáterhez és írattatott fel velük nyugtatókat, nem segítettek. Tőle is el akartam menekülni, de végül segítséget kértem. Kértem, hogy küldjön el valamelyik éttermébe, ahol hasznomat tudná venni. Mindent, amit anyukámtól örököltem, óvón egy bankszámlán helyeztem el, ugyanis dolgoznom kellett. El kellett terelnem a figyelmemet, mert ha csak a négy fal közé zárva éltem volna az életemet, akkor még jobban becsavarodtam volna, ehhez kétség sem fér. Így kötöttem ki Las Vegasban.
Ültető-recepciósként kezdtem a pályafutásomat apukám éttermében, s mindaddig ott is voltam, míg a szálloda, amelyben az étterem is volt, fel nem figyelt rám. Persze ennek köszönhető volt az is, hogy jó kapcsolatot ápoltam a tulajdonos hatéves kislányával, Kaya-val. A szállodában recepciósként kezdtem, majd egyre jobban érdekelni kezdett a biztonságiak munkája, így további képzések után átkerültem az ő részlegükbe. Onnantól kezdve talán mondhatjuk azt is, hogy biztonságban éreztem magam. Kamerák százait figyelhettem, menekülési terveket készíthettem, mindenhova bejutást biztosítottak a számomra, így úgy megismerhettem az egész szállodát, mint a saját tenyeremet. Ez pedig valóban adott egy kis megnyugvást. De mégsem érzem magam egésznek. Mintha egy olyan testben élnék, ami nem is az enyém. Másra vágyom, s nem arra, hogy a biztonságiak főnökétől egy nap majd átvehessem a stafétabotot.
Imádok festeni. Ha valaki biztosítana arról, hogy a napi huszonnégy órás festegetésbe nem őrülnék bele, akkor otthon lennék, a lakásomon és festenék. Az egyik képem egyébként a szálloda halljában is megtalálható, a neve: Csendélet egy rózsacsokorról. És ezt minek köszönhetem? Ajándékba festettem Kaya-nak, ő megmutatta az apukájának, másnap pedig mikor dolgozni jöttem a folyosón a képembe vigyorgott a saját munkám. Mennyei érzés volt, nem tagadom, de a "művész" nevét a kép mellől biztonsági okokból eltávolíttattam.
Ezzel az egész paranoiával sajnos sose tudok majd megbékélni, sosem fog elmúlni. A festésnél jobban csak énekelni szeretek, egészen eddig is a zene segített át a fájdalmakon. De ahelyett, hogy elmennék valami tehetségkutatókba, keresem azokat a füstös bárokat, karaoke-esteket, ahol senki sem ismerhet fel. Pontosabban az az egy valaki nem ismerhet fel. A nevelőapám ugyanis a nyomomban van, hiszen minden áldott nap érkezik tőle egy üzenetem. Direkt nem változtattam meg az e-mailcímemet, mivel tudni akartam, miben mesterkedik. Azok után amit velem tett, hogy megvert és megerőszakolt, még mindig ő van felháborodva. Kár, hogy nem fogja a fel, hogyha engem megöl, attól még nem kapja meg anyám pénzét.
De nem menekülök tovább, itt, Vegasban pillanatnyilag megvan mindenem. Ha pedig megtalál, akkor nem fogok elfutni. Túl sokáig bujkáltam, még ma is azt teszem, de megfogadom magamnak, hogy nem leszek többé ennyire gyáva. Jöjjön, próbáljon megölni, majd meglátjuk melyikünk kerül ki vesztesként a párbajból...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Megan Sparks Megan Sparks I_icon_minitime14.12.14 22:42




Megan Sparks!
Történeted elnyerte tetszésemet. Szépen kidolgoztad és ötletes is volt. Mindent rendben találtam történetedben, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Megs! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Megan Sparks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Megan Stone
» Megan és Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-