welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Vanessa & Alex Vote_lcapVanessa & Alex Voting_barVanessa & Alex Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Vanessa & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime20.03.15 0:09

Vanessa & Alex

Cefetül fáj, ahogy húzódik a bőröm, kifogom repeszteni a varratot, ebbe szinte biztos vagyok. Nem kis erőfeszítéssel, de végül nagy nehezen sikerült kimásznom az ágyból, viszont kellett még pár perc, mire elviselhetőbbé vált a fájdalom, azért nem mondom, hogy közben nem szórtam el pár cifraságot, olyanokat, mint a rohadt kibaszott életbe... A lépteimet se siettem el, körülbelül megkockáztatom, hogy még járókerettel is gyorsabb lennék vagy valaki lekörözne. Ezért valószínűleg nagyon zabosak lesznek, de most akkor is kifogok menni rágyújtani. Minden egyes lépést intenzíven érzek minden apró porcikámban. Sziszegve összeszorítva a fogaim bújtam bele egy cipzáros pulcsiba, mert így azért nem fogok végigmászni a kórházon, le az udvarra. Igyekeztem a Tőlem telhető legcsöndesebben lépkedni és mozogni a folyosókon, de mivel a nővérpult előtt így is-úgy is el kell haladnom, szerintem kifognak akadni, legalábbis kétlem, hogy lenne olyan mázlim, hogy épp senki se legyen a pultnál,csak ne Vanessa, bár neki is szóltam előre, hogy nem leszek épp egy szófogadó nyugiban kussban ágyban fekvő beteg, de van egy olyan érzésem, hogy ezzel aztán kicsapnám a biztosítékot, mivel ez mégis csak a felelőssége. Lassan vonszoltam magam végig a folyosókon, gyorsabban nem is menne, megközelítőleg úgy érzem lerohad a lábam, legalább is a sebhely, mégis próbáltam halkan közlekedni. Távolról láttam már, hogy a nővérpultnál hárman is vannak. Naná, hogy Vanessa meg még kettő másik nővér.
- Szép estét a hölgyeknek. - Haladtam vagyis bicegtem el a pult előtt egyenesen az udvar felé, miközben már a cigis dobozomat kotortam ki a zsebemből meg az öngyújtómat, bár valamiért az az érzésem, hogy előbb még kapni fogok, hogy kijutnék és megmenekülnék a házsártos nővérek fejmosása elől.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime20.03.15 5:49



tag: Alex :$  
 notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Különös módon ez a nap nem annyira monoton, mint amihez hozzá voltam szokva. A mai napon teljesen megbolondult a város, ezért a kórház nagyon is olyan lett, mint egy őrültekháza, mindenki fel és le rohangál, egyik rendelőből a másikba. Meg merem kockáztatni, hogy még soha életemben nem varrtam össze ennyi sebet, mint ma. Egymás kezébe adogatták a betegek a kilincset, egy perc nyugtom sem volt. Éppen egy fiatal fiút láttam el, aki lesérült gördeszkázás közben. Csúnyán lehorzsolta felkarjáról a bőrt, amit hiába is látok el szakszerűen biztosan nyoma fog maradni jó sokáig a sebhelynek. Aztán őt egy idősödő hölgy követte, akinek be nem állt a szája én pedig egyre idegesebb lettem tőle. Egy pillanatra meg is rémültem mikor előkapta hűtőtáskáját amiből levágott mutatóujja nézett vissza rám. Ha nem láttam volna a nő megcsonkított kezét azt gondoltam volna, hogy valami jó kis térfa amit velem űz, de nem teljesen komoly volt. Kész szerencse, hogy a kés nem volt recés és a szövet nem roncsolódott túlságosan és nagy nehezen sikerült vissza varrnom a helyére az ujját. Most semmi másra nem vágytam csak egy jó erős kávéra, ezért miután elláttam tettem egy gyors látogatást a kantinba egy bögre kávéért, majd már rohantam is a nővérpulthoz. Gia és Chelsea szokás szerint egymás között sutyorogtak, gondolom újabb pletykákat osztottak meg egymással. Mikor csatlakoztam hozzájuk mindketten kedvesen mosolyogtak rám, nagyot kortyoltam a kávémba, majd letettem a bögrét a pultra.
- Egyikőtök átvenné tőlem a hatos kórtermet? - Gia bár vonakodva, de rábólintott, köszönetképpen egy hálás mosolyt küldtem felé. - Nagyon sok dolgom van, ezért csak a holnapi beosztásomat akartam leellenőrizni. - Beléptem a számítógép rendszerébe, hogy megtudjam holnap mikorra lettem beosztva, közben Chels és Gia továbbra is pletykálkodtak.
- Ezt nézzétek. - Mivel nem értettem mit is kellene pontosan néznem először rájuk siklott tekintetem, majd arrafelé fordítottam fejemet, amerre néztek.
- Ezt nem hiszem el, már megint ez a bosszantó fráter. - Nagyot sóhajtottam, a mellettem ácsorgó két nővér ekkor rám nézett.
- Elég jóképű bosszantó fráternek tűnik. - Tette hozzá Chelsea, mire Gia bólogatva helyeselte szavait.
- Várjunk csak... - Hatalmas, kíváncsi szemekkel nézett felém. - Ez a pasi az, akiről meséltél? - Láttam Gián, hogy mennyire kíváncsi, de csak egy gyors bólintást kapott tőlem válaszul, mert megindultam Alex után.
- Bajba akarsz keverni? - Pontosan előtte álltam meg, így gond nélkül láthatta, hogy milyen dühös vagyok.
- Ameddig a kórház területén vagy, addig én felelek érted. - Karjaimat összefontam melleim alatt, kissé hűvös volt már az idő és az ápolónői munkaruhám most túl vékonynak bizonyult.
- Az egy dolog, hogy rám nem vagy tekintettel, de mi van veled? Ha nyugton tudnál maradni hamarabb kikerülnél innen, de mégis kockáztatod azt, hogy felszakadjanak a varrataid... Tényleg megér ennyit egy szál cigaretta? - Tényleg ennyire hiányzik neki ez a káros szenvedélye, vagy csak azért teszi mindezt, hogy engem bosszantson?
- Megvárom még elszívod, aztán szépen bejössz velem és megnézem tettéle-e kárt magadban. - Aggódok érte, de persze csak úgy, mint egy ápolónő szokott az egyik betegéért.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime20.03.15 11:30

Vanessa & Alex

- Fogalmam sincs miről beszélsz. - Vontam meg a vállam közömbösen, bár ebből aztán most nem húzom ki magam, a fenébe. Semmi kedvem a hisztit hallgatni. - Csak ráakarok gyújtani és mivel ez idebent nem kivitelezhető, ki kell mennem az udvarra. - Ez ennyire egyszerű. Én bent is rágyújtanék, akár az egyik nyitott ablaknál is, de attól biztosra veszem, hogy kitörne a frász, szóval inkább kimennék. Miért is reménykedtem abban, hogy megmenekülök a fejmosás alól, nem mintha különösebben érdekelne, mert azért annyi erő még van bennem, hogy arrébb pakoljam és gond nélkül kibicegjek az udvarra. Nem mondom, hogy fáj veszettül mindenem, de azért elviselhető, nem fogok nővér meg fájdalomcsillapító után sírni, pláne, ha ilyen morcos, akkor inkább hízelgek egy másik szép szemű ápolónál, akinek nagyobb eséllyel esne meg rajtam a szíve és belőne annyira, hogy legalább aludni bírjak mert ennél a kis boszorkánynál semmi esélyem, Ő akkor se sajnálna meg, ha úgy kúsznék a padlón visszafelé, inkább még akkor is a fejem mosná, hogy Ő aztán mennyire megmondta, hogy ez lesz, meg nem kellene ezt csinálnom, na nem!
- Pech. - Most komolyan ezt kell hallgatnom éjnek évadján? Fárasztó... Komolyan csak annyit akarok, hogy kimenni, helyesbítek kimászni az udvarra, leülni és nyugalomban elszívni egy-két szál cigit, azután pedig vissza bevonszolnám magam a kórtermembe.
- Ennyire a gyengéd vagyok? - Nyitottam fel a cigis dobozt, majd udvariasan felé tartottam előbb, bár kétlem, hogy dohányozna egy nővér, de ki tudja... - Nézd, csak nyugalomban elakarok színi egy-két szál cigit, miközben itt fogok ücsörögni ezen a padon a friss levegőn, azután meg szépen vissza bemegyek, szóval ha hisztizni akarsz, amiért nem vagyok engedelmes szófogadó kisfiú, inkább menj vissza a nővérpulthoz és nekik mond. Én meg majd jövök... - Mert tényleg semmi kedvem nem lenne húsz percig ezt hallgatni, akkor nincs kizárva, hogy elszívnám a fél dobozt is, úgy felhúzna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime21.03.15 14:11



tag: Alex :$  
 notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Már egy ideje ápolónőként dolgozok, de bátran kimerném jelenteni, hogy eddigi pályafutásom során még nem volt egyetlen egy páciensem sem, aki ennyire képes lett volna felbosszantani, mint Alexander. Bosszantó, de ami a legjobban zavar, hogy mégis van valami ebben a pasiba… Szóval, ha nem akarna ennyire az idegeimre menni, akkor képes lennék saját magamnak is beismerni, hogy egy egészen kicsikét tetszik. Viszont a stílusa… Azon még jócskán van még mit csiszolni.
- Szóval úgy döntöttél, ha már túléltél egy ekkora balesetet, megpróbálsz máshogy meghalni? – Mutattam a kezében lévő égő cigarettára. Nem fogok kiselőadást tartani arról, hogy mennyire káros ez az egészségére nézve, valószínűleg tisztában van a következményekkel, de mint mindig most sem érdekli.
- Biztosan megrázó lesz ezt hallanod, de egyáltalán nem vagy a gyengém. – Megcsóváltam a fejemet, mikor megkínált cigivel.
- Nézd… - Felsóhajtottam, túl fáradtnak éreztem magam ahhoz, hogy most vele vitatkozzak. Egyébként is úgy hiszem, hogy mi sosem fogunk egy véleményen lenni, ezért megadóan feladtam ideiglenesen a vele szembeli harcot, s leültem mellé a padra.
- Akármennyire is hihetetlen, de neked akarok jót. – Nem néztem rá, inkább magam elé bámultam, a közeli épület néhány ablakát néztem, ahonnan némi fény szűrődött ki.
- Nem lenne szabad még kikelned az ágyból. Szerinted, hányszor akarlak még összevarrni? Ha ismét felszakítod a varratokat az csak annyit jelent, hogy elintézted magadnak, hogy tovább maradj a kórházban. – Na meg egyben azt is jelenti, hogy tovább kell miatta idegeskednem.
- Ha ennyire lázadsz az egész kórházi rendszer ellen, akkor miért nem írod alá a papírt, hogy távozol a saját felelősségedre? – Noha egyik páciensnek sem javasolnám ezt, de ha otthon lenne, akkor nem kellene kiszöknie cigizni, azt akár az ágyból is megtehetné és így annak a kockázata is csökken, hogy kárt tegyen magában. Viszont még jó pár napig szüksége lenne felügyeletre, valakire, aki ellássa, ezért jobban örülnék annak, ha még maradna, viszont Alex döntésén múlik minden.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime24.03.15 21:11

Vanessa & Alex

- Nem fogok meghalni. Különben is mit érdekel? Te csak a munkád végzed, nem? Egyáltalán nem kell törődnöd is velem, neked csak annyi a dolgod, hogy meglegyen a minden nap a gyógyszeradagom. - Tehát fel nem fogom most miért van úgy kiakadva, mikkor csak egy szál cigiről van szó. Tudom, hogy ez nem kimondottan jó ötlet, de ki van zárva, hogy beleüljek abba a számomra rettenetesen visszataszító székbe. Őszintén szólva inkább szenvedek és ha kell, akkor kimászok, kivonszolom magam a kórház kertbe azért, hogy rágyújthassak, nem érdekel.
- Ne felejtsd el, bármikor leléphetek saját felelősségre. Nem kell miattam idegeskedned... - Gondolkodtam is már rajta, de azt hiszem még nem lenne valami okos döntés, szóval még kibírom egy kicsit, amíg jobb színbe kerülök és már nem érzem úgy magam minden egyes lépésemnél vagy mozdulatomnál, hogy menten összecsinálom magam, mert most nagyjából ez a helyzet, de elviselem. És igen, miatta sem akarok még lelépni innen. Szimpatikus a kis hárpia. Azt hiszem tudnám kedvelni még ennél is jobban és van egy olyan érzésem, hogy Ő is tudna engem kedvelni.
- Elgondolkodtató. Talán, de még várok vele pár napot. - Cefetül fáj még ahhoz, meg amúgy sincs sok kedvem egyedül lenni, így legalább láthatok valami szemet gyönyörködtető is nap, mint nap.
- Fázol? - A szál cigivel a számban vetettem vagyis kínlódtam le magamról a pulcsim, Miközben nem egyszer meg nem kétszer nyílalt belém a fájdalom, ami szerint jól levehető volt az arcizmaim rándulásból, hogy aztán felé nyújtsam.
- Kín keservesen vetettem le. Vedd fel, légy szíves. - Még szép, hogy látom, hogy fázik. Történetesen már vacog abban a vékony ruhában. Most beköphetném, hogy igazán lehetett volna okosabb is, hogy hoz ki magával valami felsőt, mivel tudhatná, hogy nincs épp meleg, de inkább leszenvedtem magamról az enyémet, miközben igen intenzíven belehasított az oldalamba a fájdalom, de nem érdekelt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime24.03.15 21:47



tag: Alex :$  
 notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Összeráncolt homlokkal néztem rá, miközben arról beszélt, hogy mégis miféle dolgok tartoznak az ápolónői hatáskörömbe.
- Tévedsz, ha azt hiszed, hogy nekem csak ennyi a dolgom. Igenis törődnöm kell veled. -  Az orvosok azok, akik megműtik a betegeket, míg az ápolónők gondozzák, s ha kell, akkor lelki támogatást is adnak a pácienseknek. Vele iszonyú rosszul indult a viszonyunk, habár erről szerintem nem csak én tehetek, de azon vagyok, hogy valamilyenféle módon kellemessé tudjam tenni az itt töltött idejét.
- Azért arról többről van szó, hogy csak azért felelek, hogy meglegyen a napi gyógyszeradagod. – Tettem még hozzá. Nem akarok azon vitázni vele, hogy mit kell tennem, vagy mit nem a műszakom alatt.
- Mégis, amíg itt vagy addig idegeskedhetek miattad. Alex ez tényleg nem játék, nem kellene ilyen állapotban még kikelned az ágyból. – Mégis mit tehetnék? Kössem ki az ágyhoz, hogy képtelen legyen kisurranni rágyújtani? Azt hiszem, ez megoldható lenne.
- Pár nap múlva talán ki is engednének, feltéve, ha addig képes lennél nyugton maradni és nem tenni magadban még az eddiginél is nagyobb kárt. – Ha én a helyében lennék megpróbálnék egész nap mozdulatlanul feküdni az ágyban és hálát adni az égnek, hogy megúsztam azt a motorbalesetet, amiben a motor totálkáros lett.
- Nem! – Kezdtem bele hevesen a tiltakozásba, de túl késő volt már. Levette a felsőjét, nem volt mit tennem, így hát vonakodva bár, de elfogadtam. - Köszönöm. – Magamra vettem az Alextól kapott felsőt. Nem éreztem azt a szokásos steril kórház szagot rajta, inkább azt mondanám, hogy Alex illatú volt. Férfias és mámorító.
- Miért vagy ilyen kedves hozzám? – Értetlenkedtem, hiszen tényleg nem értettem, hogy a történtek után miért tette ezt, mégis ez volt a legkedvesebb gesztus a részéről, amit eddig valaha kibírt csikarni magából a jelenlétemben.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime25.03.15 20:55

Vanessa & Alex

- Ja meg meg kell igazgatnod a párnám, azt a részét mondjuk szeretem. - Nem bírtam megállni egy jól látható pofátlanul mosoly nélkül. Szerintem ez eddig i nyilvánvaló lehetett a számára, most pedig ki is mondtam, de szerintem erre még egyik férfi betege sem panaszkodhatott.
- Teljesen mindegy. Semmi kedvem ezen vitatkozni, még a végén felbosszantasz és felszökik a vérnyomásom, azért is Te felelsz akkor, nemde? - Tudom, hogy nem ártana kicsit vissza vennem, de nem megy. Mi mindig ilyenek vagyunk egymással és ha engem kérdezne valaki azt mondanám, hogy ez nem is fog már megváltozni, nagy mértékben legalábbis nem. Annyi ideig azért nem szándékozok idebent dekkolni. Én mosom kezeim, megpróbáltam kedves lenni, még flörtöltem is vele, de ha nem, hát nem.
- Vanessa, ha komolyan csak a fejem akarod mosni, akkor megkérnélek rá, hogy hagyd abba vagy folytasd valahol máshol, mert nagyon őszintén nem érdekel és hidegen hagy, de még plusz rettenetesen frusztrál is. - Komolyan, két perce se, hogy kint vagyok, de már a falnak mennék Tőle. Leszarom mi van, csak szeretném már elszívni nyugalomban ezt a tetves szál cigit és utána bemenni.. Ennyit a szép reményeimről meg arról, hogy észrevétlenül ki meg betudok osonni.
- Na jó, ha nem fogod be szándékoson felfogom szaggatni az összes varratot, mit szólsz? - Fordultam felé, kezd már idegesíteni és ez látszik is rajtam. Valahogy akkor is ráfogom venni, hogy maradjon már csendben pár percig.
- Fáztál és mivel gondoltam úgysem akarnál bemenni, én meg nem akarom nézni, ahogy vacogsz... - Röviden ennyi. Nincs semmi különösebb oka az egésznek, csak egy mondjuk úgy kedves gesztus volt a részemről. Ez most komolyan olyan meglepő lenne?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime26.03.15 20:43



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
A lehető legcsúnyább tekintetemet villantottam felé.
- Ó, el tudom hinni, hogy szereted. – Csattantam fel kissé hangosabban a kelleténél. Láttam ám, hogy hogyan mosolygott és abból a pofátlan mosolyból ítélve biztosan tudom, hogy azt az alkalmat említette meg, mikor a munkaruhám gombjai megadták magukat.
- Ha felmenne a vérnyomásod, akkor kapnál vérnyomáscsökkentőt. Szóval nem aggódok a vérnyomásod végett. – Ez most komoly? Hogy én bosszantanám fel? Hiszen pont Alex az, aki mindig, szinte mindennel képes felbosszantani.
- Felhagyok vele, ha megígéred, hogy legalább addig nyugton fogsz maradni, míg az én műszakaim vannak… Aztán, hogy a többi nővért hogyan idegesíted az hidegen hagy. – Szerintem ez egy nagyon is működőképes alku lenne. Csak annyit kérek tőle, hogy addig próbáljon meg jó fiúként viselkedni, míg tart a munkaidőm, aztán pedig hogy mit csinál, mikor nem dolgozok az már nem tartozik rám.
- Hogy mit szólok? Őrült vagy! – Riadtan néztem rá. Tényleg olyan elvetemült lenne, hogy szánt szándékkal képes lenne felszaggatni a varratait?
- Ez különösen kedves gesztus volt tőled. – Sőt, annyira hogy el sem hiszem, hogy jelenleg is Alex pulcsija az, ami melegen tart. - Szinte már hiányoltam a gúnyos megjegyzéseidet. – Azt hittem Alex inkább az a fajta, aki beszól azért, hogy miért nem hoztam magammal kabátot…
- Szóval, ha elszívtad a cigit bemehetünk? – Hiszen nekem adta a felsőjét, gondolom így már neki sem olyan kellemes a kinti légkör.
- Tudod én próbáltalak megérteni, de nem megy… Miért élsz ilyen önpusztító életet? – Miért kell még mindig kacérkodnia a halállal? Olyan fiatal még, előtte az egész élet, s mégis ezt teszi saját magával.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime27.03.15 8:07

Vanessa & Alex

- Te most alkudozol velem? Oké. Talán jófiú leszek, ha a munkaidődben mindig benézel hozzám... Beszélgethetnénk. Rettenet unalmas. Főleg ilyenkor... Nem vagyok hétkor lefekvő típus. - Esetleg reggel hétkor. A fájdalomcsillapítók pedig körülbelül annyira hatásosak, mintha valakit nem pofán, hanem nyakon vágnék. El lehet aludni, amíg hatnak, de egy hirtelen mozdulat és egy kurva kibaszott élettel ébredsz fel a másodperc töredéke alatt ráeszmélve arra, hogy ez nagyon rossz ötlet volt és ott az alvásnak is lőttek.
- Ne gondolkozz most azon, hogy képes lennék-e megtenni, mert igen. - Biztos vagyok benne, hogy felejthetetlen érzés lenne, de már csak azért is megtenném, hogy azzal bűntudatot keltsek benne és ha nekem mégsem sikerülne a főnővérnek biztosan fog, mert azért van egy olyan érzésem, hogy leszúrnák, amit gondolom nem akarja... Velem viszont nem lehet ilyen könnyű bírni, szóval úgy látszik még erre a kis időre kénytelenek leszünk ilyen kis alkukra.
- Hát ami azt illeti eszedbe juthatott volna, hogy idekint már meglehetősen hűvös lehet, a nővérruha pedig kevés lehet, de Téged jobban foglalkoztatott az, hogy kiselőadást tarts nekem, amit azután is megtehettél volna, hogy felveszel valamit és akkor nem vacogtál volna. Megfelel? Bocs, épp nem vagyok formában. - Ahogy a helyzet magaslatán sem. Remélem idebent senki sincs abban a naiv hitben, hogy ha kiengednek, akkor még hosszú hetekig az ágyat fogok nyomni, mert az ki van zárva.
- Igen, de akkor addig megtennéd, hogy nem mosod a fejem? - Mert azt a cigi mellé nem áll szándékomban hallgatni, azt később is megtehetem, ha már nem lesz más választásom.
- Tehát az életszemléletemre lennél kíváncsi. Szerintem a legtöbb ember hihetetlenül vak és ostoba, mert félnek a haláltól. Nem a haláltól kell félni, hanem attól, hogy igazából sosem kezdtek el élni és akkor annak igazán nincs semmi értelme. Én élek. És ha egyszer nem kelek fel és ennyi volt, akkor is éltem. Ez az, ami számít. - Tényleg nincs valami meleg ebben az időszakban, de inkább én fázok helyette és legalább kicsit azt is kihasználom, hogy épp megpróbálunk kommunikálni kicsit másképp, mint szoktunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime28.03.15 0:49



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Szó szerint megdöbbentem, hogy tényleg képes lenne ilyen egyszerűen bele menni az előtt felkínált alkumra. Tényleg azt hittem, hogy nehezebb dolgom fog lenni velem, de viszont annak örülök, hogy most ilyen könnyen adja magát.
- Ez menni fog… Mármint kötelességem, hogy benézzek hozzád minden nap. – Jó persze gondolom, azt várná tőle, hogy tovább maradjak, mint hogy oda adjam neki az orvosságait és megnézzem az állapotát.
- Bármikor kérhetek neked egy olyan ágyat, amihez le tudnálak kötözni, hogy végre tényleg nyugtod tudjál maradni. – Sőt, azt hiszem, hogy nem is ártana neki, ha kezét, s lábát lekötözném. Gyorsabban gyógyulna, és nem kellene attól tartanom, hogy tényleg képes lenne kárt tenni magában.
- Naivan azt hittem, hogy elég lesz, ha kijövök utánad és csúnyán nézek rád és egyből meggondolod magad és bejössz. – Ez lett volna az eredeti tervem, de most mégis mit művelek? Helyet foglaltam mellette a padon és társalgásba bonyolódtunk egymással. Eddig nem is hittem, hogy erre is képesek vagyunk, mert eddig kizárólag csak egymás idegein táncoltunk.
- Kapsz néhány fejmosás mentes percet, de ha aztán megnézem a sérüléseidet, és ha egyetlen egy varratot is sikerült felszakítanod… Biztosan nem fogod zsebre tenni, amit kapni fogsz tőlem. – Ezt veheti akár burkolt fenyegetésnek is a részemről.
- Ezek szerint az sem bánnád, ha meghalnál, mert szerinted kiélted magad? – Szóval, akkor én is vak és ostoba lennék, mert még soha sem ültem motoron és nem száguldoztam?
- Az én életem szerintem eléggé biztonságos, szóval akkor én nem is élek igazán? – Mindkét kezemet bele csúsztattam a pulcsiba, miután elhelyezkedtem mellette törökülésben.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime28.03.15 14:55

Vanessa & Alex

- Szerintem meg az nem menne az orvosom nélkül, Te pedig nem az vagy, ha jól emlékszem, szóval legfeljebb kicsit eljátszadozhatsz a gyógyszeradagommal, de ami azt illeti azt nem is bánnám annyira, szerinted lehet ezekkel aludni? Kb. húsz percenként ébredek arra összeszorított fogakkal, hogy a rohadt életbe, szóval abszolút megengedem, hogy néha kiüssél. - De legalább, mint egy lovat vagy egy elefántot, bár ha ezt eddig is sejtettem volna, hogy mindehhez csak alaposan fel kell húznom már megtettem volna és akkor lennének is olyan éjszakáim, amik alvással múlnak el, nem pedig szenvedéssel, bár amennyire nem bír azt biztosan élvezettel nézné végig.
- Minek nézel Te engem? Felőlem nézhetsz olyan csúnyán amennyire csak akarsz, a gyerekosztályon lehet be is válik, de én elég nagyfiú vagyok már ehhez... - Úgy is fogalmazhatnék, hogy igen, eléggé nagyfiú vagyok már, sőt azt is megtanultam már mihez is lehet kezdni egy dühös nővel, szóval a helyében nem próbálkoznék, mert szerintem nem a várt eredményt fogja elérni, hanem valami nagyon, egészen mást, amire nem számítanánk, egyikünk sem.
- Most aztán berezeltem. - Nevetve fújtam ki a füstöt. Oké, mégis van valami jó is abban, hogy inkább velem jött, persze gondolom csak azért, hogy addig is szem előtt legyek, de legalább kiderült, hogy képes néha szórakoztató is lenni. Hmm, megígérem nem árulom el senkinek.
- Azt nem mondtam, de éltem... - Úgy nézhetnék vissza, hogy megérte megélni, nem pedig úgy, hogy mi lett volna, ha lett volna hozzá elég bátorságom, ha akkor másképp döntök. Az emberek nagy részével az a probléma, hogy alapból nem mernek, félnek élni is, de akkor meg mi értelme?
- Nem tudom. - Vontam meg a vállam. Ezt honnan is tudhatnám? - A napok csak úgy elmúlnak és jönnek egyik a másik után? Akkor nem... Minden egyes nap, amit nem élsz elpocsékolt idő, csak arról feledkezik meg mindenki, hogy sosem fogjuk visszakapni azt az időt. Még mindig őrültnek gondolsz?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime28.03.15 22:48



tag: Alex :$  
 notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
- Nekem még nem voltak ilyen sérüléseim, szóval fogalmam sincs, hogy mennyire tudhatnak fájni… - Nem árt, hogy ha tudja, hogy én tényleg érte vagyok, hogy nekem tényleg az a dolgom, hogy vigyázzak rá, míg fel nem épül. - Ha már úgy érzed, hogy a fájdalmaid már túllépnek a fájdalom küszöbödön, akkor nyugodtan jelezz a nővérhívón keresztül és máris ott termek, ha az én műszakom van… - Persze nem pumpálhatom tele fájdalomcsillapítóval, mert van egy napi limit, amit nem léphetek át, de azért talán tehetek érte valamit.
- Ezek szerint nálad ez a stratégia nem működőképes. Ami azt illeti, lenne jobb módszerem is arra, hogy pillanatokon belül visszacsábítsalak a saját kórtermedbe, de az sem etikus, sem pedig erkölcsös nem lenne. – Szerintem tényleg elé lenne egy - két gombot kigombolnom a nővérruhámon ahhoz, hogy nagyon gyorsan utánam akarjon jönni. Noha csak a gondolattal játszadozhatok el, ahogyan Alex is, mert szánt szándékkal sosem tenném magam közszemlére egyetlen egy beteg kedvéért sem.
- Ó, még nem kell berezelned, ráérsz akkor is mikor már bent leszünk. – Van egy olyan érzésem, hogy Alex egyáltalán nem vesz komolyan, sőt még alá is becsül, ami nagy hiba.
- Valamilyen szinten még mindig őrültnek gondollak. – Magam elé nézve engedtem meg magamnak egy halovány mosolyt.
- Szinte minden nap bejárok dolgozni és másokon segítek, de erre nem gondolok elpocsékolt időre… - A szabadnapjaimon tűnnek elpocsékolt időnek számomra, mikor egész nap pizsiben vagyok és ki sem kelek az ágyból.
Felkeltem a padról, kezeimet még mindig a pulcsija zsebében pihentettem mikor elé álltam.
- Emlékezz az alkunkra és szívd el gyorsan a cigit. – Nem akarom, hogy miattam még meg is fázzon, amiért a pulcsiját átadta nekem.
- Itt lenne már annak az ideje, hogy ágyba dugjalak. - Sejtelmesen mosolyogtam el magam, miközben tettem hátrafelé néhány apró lépést annak reményében, hogy Alex hajlandó lesz követni.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime30.03.15 9:18

Vanessa & Alex

- Túlélem. - Vontam meg a vállam kissé hanyagul. Fogalmam sincs honnan ez a hirtelen jött kedvesség, figyelmesség és aggódás, de nincs rá szükségem, eddig sem volt. Kibírom. Én ültem azon a motoron, én vezettem, a sebességre is én húztam rá, szóval nem kell senki sem, hogy sajnáljon, vagy bármi ehhez hasonló, inkább a fájdalmat viselem el, de abból nem kérek, mivel valószínűleg nem bántam meg és mindenképp itt kötöttem volna ki fölösleges így néznie rám, nem hat meg.
- Ne haragudj Vanessa, ez nagyon vonzó ajánlatnak hangzik, de nem vagyok épp akcióképes hangulatban, sem pedig állapotban, de később még visszatérhetünk rá. - Erre viszont nem számítottam, de azt hiszem, hogy vettem lapot, még nem is erre számított, ez van. A humorérzékem épp szenved, az pedig, hogy én is férfiból vagyok, attól még momentán kétlem, hogy sokra menne vele, azt azért még nem vállalnám be, irgalmatlanul fájna és nem neki, hanem nekem.
- Egész nyugodtan... Nem zavar. - Sőt nem is igazán érdekel, hogy minek gondol, elvégre nem vagyunk abban a viszonyban és gondolom nem is leszünk, szóval nem kell már olyan nagyon sokáig elviselnie, amint az lehetséges kimászok innen saját felelősségre.
- Én nem erről beszélek. Az én zsebembe se szórják csak úgy a pénzt, de valószínűleg van életed a kórházon kívül is. - Tudom ki sem nézné belőlem, hogy bármit is csinálok, de ez sem lényeges, mint mondtam nem igazán foglalkoztat mit gondolnak rólam mások vagy arról hogy hogyan is élem az életem.
- Mondja ezt az, aki a pulcsimba van, én pedig ebbe az eléggé huzatos kórházi hálóruhába. - Néztem fel rá egy szemtelen mosollyal. - Vagy esetleg mástól lenne szó? - Lassan felálltam a padról, ami nem volt épp egy fájdalommentes mozdulat, a szemeteshez sétáltam, hogy elnyomjam és eldobjam a cigicsikket.
- Hölgyeké az elsőbbség. - Van egy olyan érzésem, hogy holnap ennél nehezebb dolgom lesz, mivel nem Vanessát kell megkerülnöm, hanem azt a zsémbes rikácsoló vén hárpiát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime01.04.15 0:25



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
- Ó, sajnálom Alex ez egy vissza nem térő alkalom volt, de sajnos nem éltél a lehetőséggel. – Mindezt úgy mondtam, mintha tényleg komolyan gondoltam volna némi villantást annak érdekében, hogy becsalogassam a meleg, biztonságos kórterembe.
- Ápolónő vagyok, nem pedig sztriptíztáncosnő. – A miheztartás végett jobb volt közölni vele mielőtt elkalandozna a fantáziája.
- Na jó, nem teljesen hiszlek őrültnek, de azért szerintem még senkit sem ismertem, aki hozzád hasonlóan élne ilyen veszélyes életet. – Megértem az okait, el tudom fogadni, hogy mit és miért tesz, de azt hiszem, hogy a DNS-éből hiányzik az a gén, ami a félelemért felelős. Vagy csak másokban túlteng a biztonságérzet… Ez nézőpont kérdése.
- Ó, tényleg? – Kételkedve néztem rá, miközben kérdőn felhúztam ívelt szemöldökömet. - Szóval mivel is foglalkozol? – Sosem gondoltam azt, hogy lenne munkahelye, inkább csak azt hittem róla, hogy gazdag kölyök módjára két kézzel szórja a pénzt, ezért volt képes tönkre tenni egy ilyen drága motort totálkárosra.
- Emlékezz vissza arra, hogy teljesen önszántadból adtad át a pulcsidat. – Sejtelmes mosolyommal válaszoltam inkább a következő kérdésére, miközben felkeltem a padról és megindultam befelé.
- Ugyan Alex, mindketten tudjuk, hogy miért enyém az elsőbbség. – Az „úriemberek” fejlesztették ki ezt a módszert arra, hogy gálánsan maguk elé engedjék a csinos nőket, hogy stírölhessék a hátsó felünket.
- Azt hiszem jobb, ha ezt visszaadom… - Mielőtt ellenkezni tudott volna gyorsan kibújtam a pulcsijából és a vállára terítettem. - Még csak az hiányozna, hogy ezt bárki félreértse… Tudod sok itt a pletykás nővér. – Valószínűleg rám sem vetne túl jó fényt, ha összefüggésbe hoznának az egyik pácienssel, akiért még felelek.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime03.04.15 12:02

Vanessa & Alex

- Nem vonz különösebben az ilyesmi. Túlságosan önző vagyok ahhoz, hogy bárkivel is hajlandó legyek osztozni a látványban. Szóval nem nagyon érdekelnek a sztriptíztáncosnők, az ápolónők annál inkább. - Hűha, de őszinte voltam. Talán sokatmondóbb a kelleténél, de Ő akarta hallani.
- De ezek szerint azt is kinézed belőlem, hogy sztriptízbáróba járok? - Tulajdonképp megtehetném, de mint mondtam nem érdekel különösebben, ezzel nem azt mondom, hogy nem fordul elő, de nem bármiféle rendszerességgel.
- Mások ezt izgalmasnak nevezik, de úgy látszik számodra minden veszélyes. Őszintén szólva szerintem nagyon unalmas lehet így élni... Én mindenesetre nem változtatnék és nem is fogok, ezért biztosan nem, mert kórházba kerültem, na és? Legalább ilyenkor érzem, hogy élek, nem csak létezem. - Nem meggyőzni akarom bármiről is, de véleményem szerint szörnyen unalmas élete lehet már a munkája mellett, amit én soha semmilyen körülmények között nem vállalnék be vagy fogadnék el.
- Örököltem... Elég szépen. Jelenleg ezt a pénzt próbálom minél hasznosabban befektetni... Valamiből kell egy új motor is, gondolom ez totálkáros. - Legalábbis amennyit bele kellene ruháznom, hogy kipofozzák, inkább teszek még hozzá és veszek egy újat.
- Emlékszem, mert vacogtál. - Nem bírtam már nézni. Egyébként is nem csak bunkó tudok lenni, de neki erről nem fontos tudnia.
- Csak menjél már... - Esküszöm nekem nem állt szándékomban a fenekét bámulni, vagyis eddig nem, de most így mondja és ha már még előre is ment kár lenne kihagyni ezt a kínálkozó alkalmat.
- Talán nem vagyok elég jóképű, hogy pletykáljanak rólunk? - Csak egy egészen kicsikét akarom cukkolni csak és már amennyire eddig tapasztaltam általában sikerül is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime04.04.15 2:51



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Próbáltam közömbös arcot vágni, de minden akaratom ellenére sem voltam képes szó nélkül hagyni a hallottakat.
- Ezt vehetem cseppet sem burkolt célzásnak? – Tényleg ennyire nyíltan flörtölne velem? Biztosan Alex minden nővel ezt teszi, mindenkit bevonz a bűvkörébe, ahonnét már nincs menekvés.
- Te vagy az, aki azt mondogassa, hogy nagykanállal kell habzsolni az életet, s nem csak létezni kell, hanem élni… Szóval simán kinézem belőled, hogy már voltál sztriptízbárban. – Sokkal inkább lepődnék meg azon, ha Alex azt állítaná, hogy még soha életében nem tette be a lábát olyan helyekre, ahol nők pénzért vetkőznek.
- Nézőpont kérdése, hogy kinek mi az unalmas… Talán te tényleg unalmasnak találnád az életemet. Itt minden nap szembesülök a születés szépségeivel és a halállal járó gyásszal. Én ettől érzem úgy, hogy élek. – Alig egy órája tartottam karjaim között egy újszülöttet, ezekért a pillanatokért megéri élni, nem számít, hogy hány betegen képtelenek vagyunk segíteni minden erőfeszítésünk ellenére.
- Jól gondoltam. – Néztem rá azzal a „mindent tudó” arckifejezésemmel. - Akárhogy is nézzük nincs munkád. – Jegyeztem meg tárgyilagosan. Valahogy sejtettem, hogy egy hozzá hasonló pénzes pasasnak nincs szüksége munkahelyre, hogy megélhessen.
- Azért vacogtam, mert ki kellett jönnöm utánad. – Meddig fog ez még kettőnk között zajlani? Mintha mindig képesek lennénk egymásba belekötni. Alig néhány perccel még volt egy kis tévképzetem arról, hogy talán végre sikerülni fog nekünk civakodás nélkül kommunikálnunk egymással.
- Ez nem arról szól, hogy mennyire vagy jóképű, vagy mennyire nem vagy az… - Persze nyilvánvaló, hogy nagyon is jóképű, amivel biztosan Alex is tisztában van. Ó, de még mennyire tudatában van ennek. - Nem szeretném, ha bármelyik páciensemmel is összefüggésbe hoznának. Ártana a jó híremnek. – Ez a munkahelyem és nem szeretném, hogy bárki is a hátam mögött pusmogna rólam és arról, hogy a betegeimmel hetyegek…
- Lassan lejár a munkaidőm, de még előtte megnézném, hogy menni kár okoztál magadban. Ugye nem akarod megnehezíteni a dolgomat és ellenkezni? – Haladtunk végig a folyosón lassan, de biztosan elérve azt a kórtermet, amit nem lett volna még szabad elhagynia.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime20.04.15 15:45

Vanessa & Alex

- Aminek csak akarod... - Nem célozgattam, őszinte voltam, azt hiszem ez egy lényeges különbség. Abban is igazat mondtam, hogy egy ilyen csinos nő mellett, aki mellé még ápoló is egész biztosan jobban lennék és hamarabb felépülnék, de persze tisztában vagyok vele, hogy nem várhatom el Tőle, hogy csak velem foglalkozzon, még ha nagyon szeretném is. - Mond csak, biztosan nem lehetne Téged valahogyan kiváltani, amíg ismét a régi leszek? - Mert megtenném, van az a pénz, amit megadnék a kiváltságos helyzetemért. Na jó, nem volt egészen komoly, de azért azt bevallom, hogy belegondoltam mi lenne, ha mégis. Végül is nem lenne az olyan rossz. Tudok kevésbé elviselhetetlen is lenni.
- Persze, voltam. De e még nem azt jelenti, hogy rendszeresen visszajáró vendég is vagyok. Különben is, számodra kielégítő, ha valamit csak nézhetsz, viszont tudván tudod, hogy nem érintheted meg? - Miért is kínoznám magam ilyesmivel, ha annál olcsóbban is megkaphatom, amit akarok? Nem ment el az eszem. Teljesen legalábbis még nem. A sztriptízbárban szedjünk fel egy rongyod kurvát különben sem az én stílusom.
- Hát ami igaz, az igaz. Ez is egy nézőpont. Ugyanakkor viszont Te itt másokért vagy, mi lesz így önmagaddal? Nem feledkezhetsz meg mindig magadról másokért, mert az élet nem fog megvárni, ha egyszer lemaradsz, nem biztos, hogy lesz mindig újabb kör. - Pláne, ha időközben mondjuk azon kapja magát, hogy eltelt tíz év, Ő pedig pontosan ugyanott van és ugyanazt csinálja, mint tíz évvel korábban. Szerintem ez egy óriási hiba a legtöbb ember életében, mégis csak nagyon, elkeserítően kevesen ébrednek rá erre.
- Tessék? Te most becsmérelsz? Mennyit is keresel egy hónapban? - Mert fogadni mernék rá, hogy nevetségesen keveset azért a munkáért vagyis inkább önfeláldozásért, amit a munkájába fektet nap, mint nap, mert akárhogy is nézzük ezt csinálja, mindenki mást önmaga elé helyez.
- Nem, nem kellett. - Mondtam, hogy csak rágyújtani megyek ki, mert a kórházon belül ugye szigorúan tilos, így nem maradt más választása, de neki senki sem mondta, hogy ki is kell jönnie utánam.
- Túlmagyarázod... De ezt valaki be is veszi? - Amennyire járatos vagyok az ilyesmiben szerintem erre nem tér ki a szabályzat, orvosa és betege között igen, de Ő csak egy nővér, én pedig nem fogok már sokáig bent maradni, ergo ezek csak kifogások és azokból sem a jobbak vagy a hihetőbbek.
- Ha ennyire ragaszkosz a meztelen testem látványához, hogy is ellenkezhetnék? - Nevettem fel halkan. Ezt egyszerűen képtelen voltam kihagyni. Cukkolhatom és ezt imádom benne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime20.04.15 23:02



tag: Alex :$  
 notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Hangosan felsóhajtva csóváltam meg a fejemet rosszallóan.
- Nem vagyok kibérelhető. – Válaszoltam tömören. Tényleg abban reménykedik, hogy valahogy ez megoldható lenne? A kórház alkalmazottja vagyok, nem pedig privát ápolónő, aki házhoz megy. Valahogy kénytelen lesz azzal is beérni, hogy nap, mint nap meg kell osztoznia rajtam a többi beteggel együtt.
- Ez számomra sem lenne kielégítő, de nekem nem szokásom olyan helyekre járni, ahol mások vetkőznek, egyébként is elég meztelenségek láthatok a kórház falai között is. – Itt a meztelenkedésből nem csinálunk nagy ügyet. Ha akarjuk, ha nem le kell vágnunk a súlyos balesetet szenvedő betegekről a ruhát… Ahogy róla is le kellett, mármint ami maradt a ruhájából a motorbalesete után.
- Ez már majdnem úgy hangzik, mintha aggódnál értem. – Gyanús szemekkel kezdtem el méregetni. Mégis miért érdekli az, hogy esetleg lemaradnék valamiről? Persze nekem is meg kellene találnom a munkám és a magánéletem közötti egyensúlyt, amit eddig nem igazán sikerült. Jelenleg nincs is sok magánéletem.
- Azt hiszem, hogy ez az információ nem tartozik rád. – Tény, hogy nem keresek túl sokat, de mégis eleget ahhoz, hogy meg tudjak élni belőle. Nem élek fényűző életmódot, ezért ez nem is csoda, de gondolom Alex egy nap képes elkölteni annyit, mint az egész évnyi fizetésem, ha nem többet.
- De kellett, mert nem hallgattál rám. – Nem azért mondtam, hogy nem kelhet ki az ágyból, mert engem szórakoztat, hogy szenvedni látom. Még nincs olyan állapotban, hogy elhagyja a kórtermét.
- Túlmagyaráznám? – Néztem rá hitetlenkedve. - Itt az összes nővér istennek tart téged, milyen kár, hogy ateista vagyok. – Drámaian felsóhajtottam, igyekezve nem elnevetni magam, de ez még a tényen mit sem változtat. Már unom hallgatni azt, hogy Alex mennyire jóképű és mostanában ez a kolléganőim legkedveltebb beszédtémája.
- Nagyon is ragaszkodok a meztelen tested látványához. Szóval egyedül is boldogulsz már, vagy segítenem kell? – Beérve a kórterembe intettem neki, hogy menjen az ágyhoz. Azt hiszem, hogy ez elég kínos fog lenni számomra, Alex pedig szokás szerint élvezni fogja a kialakult helyzetet.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime24.04.15 11:52

Vanessa & Alex

- Ó igen. Biztosan izgalmas lehet egy dédapánk korabeli férfi, nő látványa, főleg pelenkázni, kivételek pedig nincsenek. Jesszusom, Te komolyan erre vágytál? Másokra áldozni az egész életed? Dögöljek meg, ha értelek, vagy bárki mást, aki ugyanebben a helyzetben van. Túlságosan sokat áldoztok másokért, magatokért meg semmit. - Nem akarok nagyon okosnak, se bölcsnek látszani, csak a végén nehogy késő legyen már, amikor ráébred, hogy valamiben mégis csak igaza volt másoknak, mégpedig abban, hogy önmagáról megfeledkezett, amíg másokon segített és, hogy Ő közben elfelejtett élni, de persze erre nem az én posztom rávilágítani számára, inkább meghagyom ezt neki, biztos szar lesz.
- Szó sincs róla. Csupán egy észrevétel. Nevezz önzőnek, féleszűnek vagy aminek csak akarsz, de annyival mindenki tisztában lehet, hogy nem születünk újra, senki sem, nem lesz még egy dobásunk. Én nem fogom az életem értékes napjait idegenekre pocsékolni, mert nem kapod vissza és neked sem kellene. - Ez is csak az én vélemény és bár valószínűleg neki ez kevésbé fog tetszeni, attól még az is marad. Ez az én álláspontom. - Szóval neked nem kellene aggódnod értem. - Forgattam ki a szavait visszafelé.
- Azaz nevetségesen keveset. Világos... Csak egy kérdés volt. - Igazából válaszolnia sem kellett volna, mivel ez egy köztudott információ. Tekintsük költői kérdésnek.
- Jó tudni. - Vontam meg a vállam. Nem különösebben érdekel egyik nővérke se, ezt az egyet leszámítva.
- Azt hiszem hozzá vagyok már szokva, hogy a nők segítenek megszabadulni a ruháimtól... - Ez egy nem túl burkolt célzás volt a részemről arra, hogy segítsen, bár most nem abból a szándékból, mint általában. Ez most nem lesz valami kellemes. Konkrétan minden egyes mozzanatot eléggé intenzíven érzek ahhoz, hogy az éjszaka hátralévő részében már ne akarjak nagyon mocorogni, bár a jelenleg megengedhető pozícióban sem tudok valami jól aludni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime24.04.15 13:25



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Alexander sosem fogja megérteni, hogy mi késztetett arra, hogy ápolónő legyek, hogy miért szeretek másokon segíteni. Én nem tekintek az életemre úgy, mintha feláldoznám másokért. Viszont az igaz, hogy teszek áldozatokat másokért, talán többet, mint mások, de elégedett vagyok az életemmel. Ez számít, nem?
- Sosem fogod ezt megérteni, szóval kár is ezen gondolkoznod. – Tett már élete során egyáltalán legalább egy dolgot másokért önzetlenül, hátsószándék nélkül?
- Ezek szerint a te gondolkodás menetedet követve úgy tűnik, hogy rád is pazarolom az időmet. Te is csak egy idegen voltál és tény, hogy nem ismerlek és azzal véget is fog érni az ismeretségünk, hogy meggyógyulsz és elhagyod a kórházat. – Ebből a szempontból hálátlan ez a munka. Akik meggyógyulnak, elmennek és gyorsan meg is feledkeznek rólam. Ez ilyen, bele kell tudni törődni ebbe is.
- Valójában csak addig fogok itt dolgozni, míg nem találok egy nagyon jóképű és gazdag férfit, aki majd elvesz feleségül. Mindig is az volt a vágyam, hogy valaki eltartson. – Egyáltalán nem gondoltam komolyan, de az arcomon lévő gúnyos mosolyomból erre Alex is rájöhetett. Sosem akartam háztartásbeli lenni, valahogy szeretek önálló lenni, még ha szerinte nevetségesen keveset is keresek.
- Ígérem, megpróbálok óvatos lenni. – El tudom képzelni, hogy a fájdalomcsillapítók ellenére is mekkora fájdalma lehet. Elé állva a tőlem telhető legóvatosabb mozdulatokkal szabadítottam meg a felsőjétől.
- Most kiderül, hogy okoztál-e az eddiginél is nagyobb kárt magadban. – Kezdtem felsőtestéről lecsavarni a gézt, amit máshogy sehogy sem bírtam kivitelezni, ezért zavaróan közel kellett hajolnom hozzá, szinte átölelni, ahogy egyik kezemből a másikba tettem a róla letekert gézmennyiséget.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime28.04.15 9:55

Vanessa & Alex

- Kezdesz érteni. Pontosan. Ez az idő is időpocsékolás, plusz, ha jól gondolom az esetek kilencvenöt százalékában nem valami hálásak az emberek, amiért értük ugrálsz, szóval dögöljek meg, akkor sem vagyok képes ezt megérteni, mert amíg Te odateszed magad, mások csak legyintenek egyet, hogy neki ez a dolga, szóval végezze csak... Tényleg megéri. Nem hinném, de nem az én életem. - Talán, ha végre valahára kisétálok innen megerőltetem magam és küldök neki egy csokor virágot egy köszönő kártyával. Végül is engem amellett, hogy a munkáját végezte el is kellett, hogy viseljen, sőt még el is kell neki egy ideig, remélhetőleg már csak rövid ideig. Tényleg csak addig vagyok hajlandó idebent penészedni, ameddig feltétlenül szükséges, amint az lehetséges itt sem vagyok.
- Akkor rossz helyen dolgozol. A jóképű és gazdag idióta pasasok nem kórházakba járnak, hanem bárokba, kaszinókba, szóval, ha Te is egy ilyen fószert akarsz magadnak, akkor esetleg próbálkozz drága hotelek bárjaiban, ott előbb horogra akad egy, a kaszinókat nem javasolnám, mert ahhoz pénz is kell, méghozzá nem kevés és mire elkezdene érdeklődni egy pasas, addigra a bugyidat is elveszítenéd kártyán... De ha esetleg így lenne majd szólj... - A gúnyos mosolyra én újfent csak egy örömittas mosollyal válaszoltam, mivel szerintem ezt a kört is megint csak én nyertem.
- Már kezdek hozzászokni, hogy cefetül fáj bármit is csinálok. - Gyakorlatilag, ha megvonom a vállam már az is fáj, a többi mozdulat mentről meg már inkább ne is beszéljünk. Összeszorítva a fogam próbáltam felkészülni az utolsó körre, mert marhára nem lesz kellemes érzés. Tudom, mivel volt már átkötözve párszor és konkrétan sírni tudtam volna. A következő pillanatban pedig ahelyett, hogy kicsordult volna a könnyem majd elnevettem magam, amikor az a fránya felső gomb megint csak szétpattant az egyenruháján.
- Szeret engem ez az egyenruha. - Bevallom nevetni nem mertem, először is, mert az is fáj eléggé intenzíven, kettő, akkor valamiért az az érzésem, hogy nem lenne ilyen finom.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime28.04.15 11:36



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Most tényleg direkt engem spécizett ki magának? Az egy dolog, hogy a nővérek között fel vannak osztva a kórtermek és pont az egyikben fekszik, amelyik az én hatásköröm közé tartozik, de biztosan akármelyik nővér elcserélné velem a kórtermét. Nem is értem, hogy miért áradozik mindenki róla, mióta itt van, azóta felkapott pletyka téma a nővérek között.
- Tudod, sokkal jobban kedvellek akkor, mikor alszol és csendben vagy. - Főleg azért, mert akkor nem kell hallgatnom, hogy szerinte értelmetlen, hogy másoknak szentelem az életemet és többet kellene magammal foglalkoznom.
- Ezek szerint bugyi nélkül kellene mennem a kaszinókba, nehogy még azt is elveszítsem kártyán. – Vágtam vissza szintén gúnyosan mosolyogva. Persze gondolom, hogy átvitt értelembe értette, de ezt képtelen voltam nem kihagyni. - Még jó, hogy én nem az a fajta nő vagyok, aki bárkivel összejönne, akinek elég vaskos a pénztárcája. – Sosem azt néztem, hogy az aktuális barátomnak mennyi pénze van, nekem ez valójában sosem számított. Sőt, el sem tudnám képzelni az életemet úgy, hogy tényleg valakinek az eltartottja legyek.
- Ezért nem kellene kikelnem az ágyból sem, de ugye nem bírsz nyugton maradni. – El sem tudom képzelni, hogy egy ilyen baleset után mekkora fájdalmai lehetnek, mivel velem még soha nem történt ilyesmi.
Már majdnem készen voltam azzal, hogy megszabadítsam a géztől, mikor az egyenruhámon ismét kipattant az egyik gomb, így pedig a kelleténél is többet látott belőlem, pedig nem is akartam ennyit mutatni magamból.
- Különös, hogy mindig akkor történik ez meg, mikor veled vagyok. – Hátraléptem egy lépést, hogy kiegyenesedve végre begomboljam a felsőmön lévő mostanában saját életet élő gombot. - Vége a műsornak, folytatnám tovább a munkámat. – Majd újra neki láttam és most sikerült megszabadítanom a köré tekert géztől, anélkül, hogy ismét kipattant volna a gomb.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime02.05.15 11:24

Vanessa & Alex

- Szóval azért csak kedvelsz valamennyire... Csak kimondtad. - Pedig kivételesen nem állt szándékomban bármit kis kihúzni belőle, így azt sem akartam kimondatni vele, hogy kedvel, mégis összejött. - Nem is fájt annyira, igaz? - De ez még nem azt jelenti, hogy a kínálkozó alkalmat nem fogom kihasználni, hogy cukkoljam vele egy kicsit. Szóval jobban kedvel, amikor alszom. Tudom, hogy olykor, na jó sokszor nagyképű vagyok, de ha még ennek ellenére is képes kedvelni valamilyen szinten az már eredmény.
- Ez még nem jutott az eszembe, de most így mondod jobban belegondolva van benne logika... Igen, végül is igen. Ez is egy lehetséges alternatíva, de nem a bugyidat kellene ennyire féltened. - Húzódtak egy gonosz kis félmosolya ajkaim. Hanem inkább attól, hogy lecsusszan és ha még nincs is rajta, úgy még könnyebb. - Még jó, nem is mutatnál jól valami negyvenes, ötvenes éveiben járó pasas mellett. Az felér egy öngyilkosságra magadra nézve. Butaság is lenne. - Igen, hasonlóképp gondolkodunk bizonyos esetekben bármilyen meglepő is, hiszen azt nézzük azzal hozzákötné magát egy húsz-harminc évvel idősebb pasashoz, akinek már nem lenne túl sok szép éve, na jó lenne még pár, de neki még túl sok van ahhoz, hogy ilyen alakokra pocsékolja, szóval ebben még egyet is értünk, többé-kevésbé.
- Vigyázz a szavakkal, még a végén magamra veszem, hogy ennyire aggódsz a hogy létem meg a fájdalmaim miatt. - Túl sokszor említi meg, meglepően és feltűnően sokszor, ezen pedig lassan már nem lesz mit félreérteni, mert egyértelmű és nyilvánvaló és még kedvel is. Ez már lassan tagadhatatlanná válik.
- Mondom, szeret engem ez az egyenruha, más mivel magyaráznád? - Épp az imént mondta, hogy csak az én közelemben, jelenlétemben történik ez. Azt hiszem nem csak ez az egyenruha szeret engem, de én is kezdem megkedvelni. - De ha már itt tartunk csak a Te felsőd szokott szétpattanni... - Mondjuk nem is bánom annyira, hogy a másik műszakban dolgozó középkorú hölgy egyenruhája bír magával és megkímél a nem kívánt látványtól, azt inkább meghagyom a férjének, nekem már túl sok is lenne.
- Pedig mindeddig határozottan elterelte a figyelmem arról, hogy milyen piszkosul fáj, de csináld csak. - Az utolsó köröknél rendesen összeszorítottam a fogaim, mivel nem épp kellemes, sőt ha csak rálehelne valaki, már arra is összerezzennék, hát még ha valaki hozzáér. Kész öröm az alvás, mondhatom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime02.05.15 20:55



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Hangosan felsóhajtottam. Alex teljesen kiforgassa a szavaimat, nem egészen arra akartam célozni, hogy kedvelem, de mégis csak jobban el tudom viselni akkor, amikor alszik, akkor legalább nem ennyire pofátlan. Sőt, ezt sosem vallanám be neki, de egészen helyes alvás közben, olyan kis ártatlannak tűnik olyankor.
- Őszintén? Nagyon is fájt. – Végül is nem esett annyira nehezemre kimondani, de talán jobb lenne, ha jobban figyelnék arra, amit mondok, nehogy még a végén teljesen félreértse a szavaimat. Vagy azon már túl is lennénk?
- Jobb lenne, ha ezt a témát elnapolnánk, nehogy a főnővér fülébe jusson, hogy mi a bugyimról beszélgetünk. – Ez itt egy kórház és itt nagyon gyorsan terjed a pletyka, elég ha az egyik nővér elcsíp egy foszlányt a beszélgetésünkből és máris elindul a lavina.
- Az még eszedbe sem jutott, hogy mi van akkor, ha megtetszik nekem egy idősebb pasi, akivel nem a pénze miatt lennék együtt? Elvégre nem mi irányítjuk az érzelmeinket, ezért nem is mi döntsük el, hogy kibe szeretünk bele. – A szerelem pedig nem korhoz kötött. Vicces, ezt úgy mondtam, mintha a szerelem nagy szakértője lennék, pedig még sosem voltam úgy igazán senkibe sem szerelmes.
- Nekem az a dolgom, hogy aggódjak érted, már el is felejtetted? – Legalábbis addig, míg a műszakom tart, aztán pedig egy másik ápolónő aggódhat érte.
- Nem hinném, hogy magyarázkodnom kellene, ez csak valamiféle különös véletlen, ennyi az egész. – Mégis furcsa, hogy csak Alex közelében történik meg ez mindig.
- Lehet, hogy azért mert annyira szuggerálod a szemeiddel, nem? – Az még nem is zavar annyira, ha mindent a szemnek, semmit a kéznek játékot játszik.
- Az is lehet, hogy legközelebb úgy fogok bejönni hozzád, hogy a nővérruhámon kívül nem lesz rajtam semmi sem. – Suttogtam fülébe, miközben még mindig a gézt tekertem le róla. Láttam rajta, hogy mennyire fáj neki, ezért igyekeztem elterelni a gondolatait.
- Hozzak fájdalomcsillapítót mielőtt újra bekötöznélek? – Nagy kár ezért a felsőtestért. Tökéletes lenne a látvány, ha az a csúnya sebhely nem lenne ott.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime09.05.15 20:23

Vanessa & Alex

- A főnővérnek mi köze a bugyidhoz? - Semmi, ahogy nekem se. Valami ilyesféle válaszra számítok, de igaz is. Tényleg semmi. Egyelőre, de ugyanakkor nem tagadom, hogy szeretném, ha ez a jövőben megváltozna. Nem vagyok mindig ilyen elviselhetetlen, egyszerűen csak szörnyű beteg vagyok, de nem fogok már sokáig itt maradni. Akkor esetleg megpróbálhatnánk újból belevágni a dolgokba, elölről kezdeni.
- Hát... Azért, ha mondjuk kopaszodna és protézist hordana, erősen kétlem, hogy eszembe jutna, hogy nem a pénze kell, hanem valami más. - Ezt még én sem tudtam megállni nevetés nélkül. - De most őszintén? Nem, valahogy nem tudom elképzelni, viszont köszönöm. Igaz, még az is fájt, hogy nevetek, de azért jót szórakoztam rajta.
- Ó, dehogyis. - Emeltem fel mindkét kezem szabadkozva. - Ellenkezőleg, milyen szerencsés vagyok, csak ne lennél néha olyan zsémbes. Egyébként nem is áll jól, bár az igen, amikor olyan morcosan nézel csípőre tett kezekkel, az nagyon vicces. - Szerintem Ő nem szórakozik ezen olyan jól és még fog ez nekem fájni, nagyon is, de egye fene, kivételesen mondhatni jó kedvem van. Nem szeretném kihagyni belőle. - Ezek szerint akkor később betakargatsz, megigazítod a párnám... És jó éjt puszit is kapok? - Néztem rá nagy boci szemekkel. Nem fogom feladni. Előbb-utóbb akkor is kifogom harcolni magamnak, hogy engedjen, legalább egy kicsit. Kezdetnek az is elég lesz.
- Igaz is, ha már mindent a szemnek... - Bár kivételesen mosom kezeimet, nem csináltam semmit. Tényleg. Nem. - Várjunk, ezt minden nap át kell kötözni, ugye? - Kúszott sunyi vigyor a képemre.
- De akkor annyit, amennyi egy lovat is kiütne. - Így azért még az alvás is elég nehezen kivitelezhető, még ha jó és szófogadó beteg módjára ágyban is maradnék, akkor sem tudok aludni, mert cefetül fáj minden porcikám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Vanessa & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Vanessa R. Hackworth
» Vanessa R. Hackworth
» Josh & Alex
» Alex & Chels
» Bár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Folyosók-