welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Grimm
Timur Theodor Volkov
Yesterday at 0:33
Városháza
Logan Whitmore
10.11.17 19:57
Emily & Derick
Emily Hastings
07.11.17 20:14
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Simon Whitlock

Candice Westmiller

Rebekah Walker

Lyna Frei

Zachary M. Boild

Jennifer Ariadne Lively

Austin Dawson

Logan Whitmore

Crystal Haynes

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Alexis & Michael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
22

TémanyitásTárgy: Alexis & Michael 29.12.15 0:36

Alexis & Michael

M

ost mi van? Komolyan nem szándékozik lemászni rólam? - Khm, szeretném ha lemászna rólam. Fél óra múlva dolgoznom kellene. Tíz perc szenvedés után hajlandó volt végre lemászni rólam és alrébb feküdni az ágyamban. Valami dereng az estéről. Mintha együtt tántorogtunk volna ki, és rémlik egy taxi is. És hogy visítottam az utca házszámot. És, hogy ügyetlenkedtünk a lépcsőn, nem tudtunk feljönni, de kábé ennyi. Zsong a fejem, de sajnos dolgoznom kell. Elkóvályogtam a tűzhelyig, hogy kávét főzzek. Hol a cipőm? Tegnap az is volt. Legalább a ruha rajtam van. - Kér egy kávét? Kérdeztem lóbálva a csészét. Valami morgást hallatott. Oké, ez nem tudom mi volt de főzök. Lezuhanyoztam és felvettem a köntösöm. Megfogtam a bögréjét és oda lépdeltem az ágyhoz. - A kávéja Mr. Bosszantó, akarom mondani Michael. Kezébe nyomtam és azzal a lendülettel meg is fordultam és a szekrényemhez mentem. Farmer és egy kék felső. Leültem a székemre és kávézni kezdtem. Még van tizenöt percem, belefér. - Öt perc múlva indulnék, szeretném ha elmenne… Nem hiszem, hogy a lakótársnőm örömmel venné amikor hazaér, hogy egy idegen van itt. Bezártam az ajtót és kisétáltunk. A nap gyorsan telt, főleg a józanító infúzió után. Isten áldása az a szer. A mai ivás kimarad inkább hazamennék aludni és felgyógyulni a tegnapi napból. Pechemre ma én lettem beosztva pár túl órára. El sem hiszem. Beültem a recepciós székébe és két órán át bámultam a semmit. Éjjel van, hétköznap, nem történik semmi érdekes. Két ünnep között se egy részeg se egy házi baleset, semmi. Ennyi erővel rég haza is mehettem volna. Hiányzik az ágyam. Az utolsó másfél órában jött egy terhes nő és a férje, akinél beindult a szülés. Felkerestem az ügyeletes orvost. Ám a baba farfekvéses volt és még ráadásul a nyaka köré tekeredett a köldökzsinór. Azonnali császármetszésre vittük. Perceken belül meg is lett a kislány. Egészséges, három kilógrammos, a szülei Nightly-nak nevezték el. Számomra érdekes, de a magyarázatuk az, hogy csak pár hét múlva várták és a mai este csodája a kislány. Még egy ideig álltam az újszülött osztály előtt és nézegettem. Nyakamban lévő nyaklánc medálját húztam jobbra és balra, még anyukámé volt. Halála előtt adta ide. Szinte el is feledkeztem magamról. Lucy szólt, hogy menjek már haza, lejárt a munkaidőm. Átöltöztem és haza indultam. Betettem a fülembe a fülhallgatóm és felcsendült Pink – Sober című száma, imádom és most illett is ide. Végre itthon, lezuhanyoztam és az ágy felé indultam, amikor megláttam valamit a földön, az ágy mellett. Mr. Bosszantó ott felejtette a névjegyét. Döbbenten tettem a fiók mélyére, remélem véletlen volt. Sőt biztos. Ezzel a megnyugtató tudattal végre sikerült mély álomba merülnöm.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Alexis & Michael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Michael Robert Keller
» Michael Corbett
» Michael és Lauren - Feltörő emlékek