welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_lcapHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Voting_barHercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime01.06.19 18:02


Alex & Chels



 
Egész úton csak figyeltem, nem nézett ki valami jól, közben az is eszembe jutott, hogy ha elalszik mégis hogy a fenébe fogom kiszedni a kocsiból, mert az egy dolog, hogy a bártól a kocsiig valahogy elbalettoztunk, de a kocsitól az ágyamig már egy kicsit hosszabbnak és nehezebbnek ígérkezik. Alex úgy festhet, mint aki egy durva buliban volt, én meg még csak spicces se vagyok, ez nem fair.
- Alex, Alex, ne aludj, megérkeztünk. Ne hagyd el magad, segíts nekem csak beérni. - Kezdtem el rázni, miután megálltunk. Először kiszálltam, majd kiszenvedtem a kocsiból, húztam, kérleltem, könyörögtem, hogy csak egy kicsit bírja még ki, amit csak kellett. Huhh, ez nehezebb lesz, mint gondoltam. Sok mindent megtanultam Harry bácsitól, de ez valahogy nincs közte.
- Aztán ígérem ott dőlsz el, ahol csak akarsz. - Valószínűleg én is ugyanezt fogom tenni, és én még azt hittem, hogy a pilates kemény. Sikeresen bedőltünk az ajtón, kis híján egymást rántottuk el, de összehoztuk. Jók vagyunk. Lerúgtam a cipőmet, valahol a folyosó meg a nappali között, kit érdekel, majd reggel megkeresem, és a tök sötétben botorkáltunk el a szobámig, ismerem már a járást és nincs még külön kapacitásom villanyt is kapcsolni.
- Szeretnéd, hogy hozzak jeget az arcodra? - Kérdeztem miután az ágyamhoz érve elengedtem. Ettől tuti izomlázam lesz holnap. Abban sem vagyok biztos, hogy eljutott a tudatáig, amit kérdeztem és lehet, hogy a következő húsz másodpercben már húzni fogja a lóbőrt, annál jobb, csak ne pateroljon ki a saját kényelmes kis ágyamból, mert lerúgom, akármennyire is fáj most neki az arca. Én már csak azért is jegelném, mert úgy hamarabb lemegy duzzanat róla, de nem szólok bele, a bárban azt sem engedte, hogy hozzáérjek, szóval szenvedjen csak, ha úgy jobb neki és holnap ilyen képpel akar bemenni órára. Tuti mindenki nézni fog egyet, még a tanár is.






©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime01.06.19 18:31

Annyira jól esik most az, hogy nincs nyitva a szemem és kényelmes székben ülök. Az egész idilt az zavarja meg, ahogy elkezd rángatni és kiabálni, hogy ne aludjak. Lehet, hogy nem kiabál, de nekem ebben a békében, totál úgy hangzik.
- Ahh, nem alszok. Csak ne kiabálj meg rángass! - Húzom el a karomat, egyáltalán nem aludtam, csak behunytam a szemeimet, hogy egy kicsit jobb legyen. És láss csodát, tényleg jobb lett. Az igaz, hogy a fejfájásomat nem mulasztotta el, de a szédülésem enyhült. Kiszállva a kocsiból, kinyitom a szemeimet, de egyáltalán nem ismerős a hely, gondolom, nem nálam vagyunk.
- Hol vagyunk? Te komolyan haza kísértetted magad?! - Teljesen fel vagyok háborodva, mert ha csak azért jöttünk ide, hogy meglegyen az, hogy haza kísérem, aztán mehetek isten hírével, akkor bekaphatja. Viszont arra nem számítok, hogy engem is betámogat az ajtón. Végig botorkálok a sötétben, bár fel sem tűnik, mert a szemeim le vannak csukva, csak egyszer-kétszer nyitom ki őket. Amint vizszintesbe kerülök, már is megnyugszok.
- Aha, légyszi. - Azt hiszem most ténylegesen kell nekem az a jég. Úgy érzem, hogy eljutottam abba a fázisba, hogy szétég az arcom. Annyira jó kényelmes ez az ágy. Teljesen elterültem rajta, mint a nagy ágyú. Érzékelem, hogy visszajön, bár még nem voltam nála, de teljesen biztos vagyok abban, hogy nem a vendégszobában vagyok.
- Velem akarsz aludni? - Lehunyt szemekkel kérdezem, bár nem tudom, hogy fekszek az ágyon, de nagyon is kényelmes. Fáj a fejem még mindig az arcom továbbra is ég és lüktet, de talán a jég az jó lesz rá. Viszont nem tudom, hogyan fogom ott tartani, ha egyszer elalszok. Attól a szivem pedig a torkomban dobog, hogy mellém fog feküdni. Még sosem aludtam együtt egy csajjal, ráadásul nem azzal, aki ennyire bejön.
- Most már lefertőtlenítheted. Azt hiszem kicsit jobb lett. - Mondom neki, mert a jég megtette a hatását és a szédülésem is jobb lett. A fejem még mindig fáj, de azt hiszem azon csak az alvás segíthet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime01.06.19 19:43


Alex & Chels



 
- Mi van? Ne idegesítsél már, szállj ki! - Kezd kiborítani, még ebben az állapotban is, hát ezt nem hiszem el. Nem is értem, mért gondolja, hogy hazakísértettem volna magam, alig áll a lábán, ha azt akartam volna, hogy valaki ma hazakísérjen, akkor már bocsika, de az hét szentség, hogy nem ő lett volna, egyébként is nagylány vagyok már, részeg sem vagyok, hazatalálok és van taxi, ennyi. Amiből mellesleg örülnék, ha kimászna végre.
- Oké, mindjárt. - A jeget is inkább hozzávágnám most, még akkor is, ha sajnálom a dolgot, ő csak rosszkor volt, rossz időben, ennyi a bűne. Aztán végül csak a kezébe adtam, hűsítő felüdülés lesz, azt hiszem. Fogalmam sincs a szülei mit fognak szólni ehhez, de hálás vagyok, amiért ez már nem rám tartozik, a bulinak ezen része már az övé lesz.
- Az ágyamban akarok aludni... - Javítottam ki, és ott is fogok aludni, bár az még rejtély, hogy hol, mert úgy a nyolcvan százalékát befoglalta, de majd összébb szedem, valahogyan. Egyébként is, úgy mondta, mintha annyira bánná. - Még kizavarhatlak a nappaliba. - Felőlem semmi akadálya, hogy odakint aludjon, de oda már egyedül küzdi ki magát, nekem egyszer is bőven elég volt becipelni.
Komolyan, ha nem látnám rajta milyen pocsékul fest, most azt mondanám szórakozik velem, de legyen hát. Én jövök. Kimentem a fürdőbe, még jó, hogy tartunk itthon ilyesmit, Leültem mellé az ágyra, ezt most élvezni fogom, azt hiszem el is árultam magam a mosolyommal, de sebaj, vízszintesben van, nincs túl sok menekülési útvonal, és amúgy is, nagyfiú már, az ütés jobban fájt, akkor ez nem fog annyira, remélem. Nem akartam nagyon sokáig kínozni, így igyekeztem gyorsan csinálni, aminek következtében lehet, hogy itt-ott kicsit jobban odanyomtam a vattát, mint kellett volna, ekkor mindig felszisszent. Bocsi, nincs érzékem az ilyesmihez. Adjon hálát  világ, amiért nem egészségügyre mentem.






©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime01.06.19 21:02

Kiszállok a taxiból és inkább csendben besétálok vele a lakásába. Elég furcsa, hogy itt vagyok nála és semmi sem fog történni kettőnk közt.
- Csak egy kifogás, hogy hozzám tudj bújni. - Szólok be neki, azt hiszem, hogy nem vagyok magamnál. Sosem voltam még ilyen bátor egy csaj jelenlétében sem. Azt hiszem ez a verés kihozza belőlem ezt a stílust.
Nem tudom még, hogy mire vállalkozok azzal, hogy megengedem neki, hogy lefertőtlenítse az arcomat. De persze kapva kap az alkalmon és el is tűnik. Csak akkor érzékelem, hogy itt van, amikor már mellettem ül az ágyon. Néhol eléggé fáj így felszisszenek, de a legrosszabb, amikor nem figyel és jobban odanyomja, ahova nem kéne.
- Aú. - Húzom el a fejemet, mikor erősebben nyomja oda a fertőtlenítőt a sebemhez. Arról nem is beszélve, hogy még jobban kezd el sajogni az arcom tőle. Viszont visszateszem a fejemet, hogy csinálja, már egy picit jobb, legalábbis nem olyan vadállat módon nyúl hozzám.
- Ezért meg kéne csókolj. - Amint befejezte, megjegyzem, bár nem tudom, hogy miért. Azért reménykedni lehet, hátha megcsókol. Igaz, hogy lehet nem ez lenne a legjobb pillanat, de én élvezném. Igazából így is a torkomban dobog a szivem, hogy valóban együtt fogunk aludni. Attól csak a mennyországban lennék, ha még meg is csókolna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime01.06.19 21:33


Alex & Chels



 
- Alex, ha nem fogod be, komolyan kiteszlek a szobámból, és sanszos, hogy valaki rád fog esni, mikor hazaér hajnalba. - Szerintem nem szeretne úgy plusz ötven kiló felesleget magán hajnali négy tájt, főleg, hogy sanszos, zuhanni fog. A kanapénk reggelre szinte mindig be van foglalva, de ha nem hagyja abba a bosszantásomat megtudja milyen érzés. Téved, ha azt hiszi nem tenném meg.
- Maradj nyugton! - Hagyd magad, előbb szabadulsz? Azt hiszem így szokták mondani, ami ebben az esetben nem teljesen igaz, mert ha csak nem a tulajdon két lábán, innen reggelig biztosan nem szabadul, mondjuk pislognék is, ha csak úgy felpattanna, hogy kösz mindent, lépek. Momentán egészen más képet fest. Sokkal inkább olyan hagyjál békén meghalni feje van. Nekem meg csak olyan aludhatnékom van. A múlt éjjel sem volt valami hosszú, meg hát kissé le is voltam terhelve, aztán a mai nap is lefárasztott agyilag, szóval nem aludhatnánk már végre, bánom is én hogy, csak maradjon csendben.
- Képzelődsz. Biztosan nagy ütést kaptál. Aludnod kéne... - Reggelre remélhetőleg kitisztul a feje is. Még, hogy megcsókolni? Tudnám honnan jut ilyesmi az eszébe, kétlem, hogy az a két sör lenne rá ekkora hatással, bár ki tudja, sosem láttam még inni, és úgy egyáltalán sosem láttam még, annak ellenére, hogy egy évfolyam vagyunk, sőt még közös óráink is vannak, fura. De összefoglalva a helyzet a következő, nem ismerem, és mégis az ágyamba fekszik és még pimasz is. Nemhogy örülne, hogy itt kötött ki, nem pedig a sebészeten, azt nem élvezné ennyire.
- És nekem is. - El is tűntem két percre, hogy átvegyem a pizsimet, mert hát ebben a ruhában képtelenség jól aludni. Lekapcsoltam a  villanyt, hogy végre én is ágyat érhessek. - Szóval, nincs tapi, ne pakolj rám, és ne horkolj. Jó éjt. - Fektessem le gyorsan a szabályokat, és jó éjt puszi sincs, de gondolom erre már rájött magától is.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime01.06.19 22:15

Csendben maradok, amikor rám szól, nem akarok kimenni a nappaliba. Vele akarok aludni, összebújva vele. Igazából csak jó pontot akarok nála szerezni, hogy megengedem neki, hogy lefertőtlenítse a sebem, de helyette megint csak leszidást kapok. Nem tehetek róla, de nagyon fáj.
- Akkor csináld finomabban. - Morgok rá, mert nem viccből húzom el a fejemet. Fáj és az sem segít, hogy ennyire rányomja a sebemre a fertőtlenítőt. Végül inkább fogat összeszorítva hagyom, hogy csinálja, bár nem kellemes. Néha még sziszegek a fájdalomtól, de szerencsére mikor abbahagyja már le tudok nyugodni. Az arcom különösen kezd el lüktetni a fertőtlenítő miatt.
Annyira gondoltam, hogy nem ad csókot. Túl szép lett volna, de inkább megvárom, hogy lekapcsolja a lámpát és odajöjjön.
- Én alszok kívül. - Mondom neki, miután odaért az ágyhoz és kívülre csúszok. Remélem azért nem fog fájdalmasan átmászni rajtam. Kicsit furcsállom, hogy miket mond mikor már mellettem fekszik. Felé fordítom a fejemet, azért azt hittem, hogy hozzám bújik és nem két méteres távolságot tart az ágyban.
Kicsit közelebb csúszok hozzá, de nem csinálok semmit. Inkább hagyom, igazából tényleg álmos vagyok. Le is hunyom a szemeimet és pillanatokon belül el is alszok.

Reggel arra kelek, hogy már világos van, de ami jobban meglep, hogy Chelsea a mellkasomon alszik, és átrakta rajtam a lábát. Őszintén szólva valami hasonlót képzeltem az este is, ahogy hozzám bújik. El is mosolyodok erre, bár a szemem miatt még eléggé húzódik a bőr, így ez nem tart túl sokáig. Nem láttam a tükörben a szemem, de kíváncsi vagyok rá. Chelsea viszont láthatja, ha rám néz, hogy eléggé belilult és vér alá futásos lett, ahol a plazúr feljött.
Tudom, hogy hétköznap van, de annyira nincs kedvem felkelni, meg jelen pillanatban nem is tudok megmozdulni tőle. Nagyon fáradt vagyok, őszintén.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 14:44


Alex & Chels



 
Percek alatt kidőltem, nem nagyon zavart, hogy van mellettem valaki, ebben a lakásban számomra már az a szokatlan, ha nincs, példának okáért tippem sincs kit fordítottam le reggel magamról, gondolom itt volt este, aztán pont ebbe a szobába talált be és pont rám tudott dőlni. De azt nagyon utálom, mikor valakitől nem kapok levegőt, ezért is helyezkedtem úgy, hogy még csak egymáshoz se érjünk. Néhány alkalommal felébredtem az éjjel, furcsa módon pontosan tudtam ki fekszik mellettem, sőt minden alkalommal megigazgattam a jeget az arcán. Legközelebb már csak reggel nyitottam ki a szemem, és valami nem stimmel, ugyanis valami vagy valaki szuszogott a fejem alatt, ugyanis éreztem, ahogy megemelkedik vagy vissza a mellkasa, okééé... Óvatosan felemeltem a fejem, úgy hogy ne ébresszem fel, majd felnéztem, oké, de mit keresek én Alex mellkasán, gyorsan leszedtem róla a lábam, majd ha már úgyis fent vagyok gondoltam rálesek az órára, átmászva rajta a telefonom után nyúltam, majd nagyon is kinyíltak szemeim, mikor megláttam hány óra...
- Basszus, basszus, basszus! - Ezt már fennhangon mondtam, lazából elfogunk késni. Már megint. Ismét rázni kezdtem Alex-et, hogy ébredjen fel és már ugrottam is ki az ágyból. - Alex, ébredj! Elfogunk késni! - Még mindig elég ramatyul fest, igazából nem tudom megmerjem-e mondani neki, hogy most már nem duzzadt, hanem lila véraláfutásos az arca, de úgyis megfogja látni a tükörben. De még életében nem hiányozhatott óráról és bizonyára nem is ma szeretné elkezdeni, nekem meg nem minősülne túl jó pontnak, ha ma is elkésnék, sőt vagy meg se jelennék. Már így is pikkel rám majdnem mindegyik tanár.
- Hallod?! Ébredj! - A nyöszörgés még nem számít életjelnek. Kezdetnek jó, szóval még él, de kicsit gyorsabban kellene eljutnunk az ébrenlétig. Általában magamat is alig tudom kivakarni az ágyból reggelente, bár én még smink nélkül is jobban festek, mint ő most.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 15:39

Az éjszaka kezdete, nem volt a legjobb, sokszor fenn voltam, már csak a szédülés miatt is. A fejfájásom enyhült, de nem annyira, hogy el tudjak aludni. A szemem a jégnek köszönhetően egyre kevésbé fájt, de még mindig éreztem, hogy mi történt. Viszont elaludtam, és csak reggel keltem fel, már mindjárt jobb állapotban. Ahogy letekintek Chelseare, hogy rajtam alszik, elmosolyodok. El tudnám ezt képzelni minden reggel, hogy így bújik hozzám, sőt még azt is, hogy csókkal üdvözöl reggel. Helyette, csak azt éreztem, ahogy rám nehezedett, mire nyögtem.
- Aú. - Nem kellemes, ahogy épp áttehénkedett rajtam. Már megint hisztérikus hangon próbál keltegetni, pedig ébren vagyok már mióta. Igazából nagyon is jól esett, hogy ennyire hozzám bújt, erre vártam az éjszaka is.
Már elmúlt a fejfájásom és a szemem alatt sem fáj, csak annyira, amikor épp mosolygok, vagy hozzányúlok. Sokkal jobban érzem magam, még a szédülés is elmúlt. Azt hiszem ez az alvás nagyon is sokat segített. Az még mindig furcsa, hogy az ágyában alszok, de kivételesen lusta vagyok eleget tenni a kérésére.
- Ébren vagyok, de nem érdekel. - Mondom neki, majd visszacsukom a szemeimet. Eldöntöttem, ma nem megyek be és jobban örülnék neki, ha ő sem. Sőt, ha együtt folytatnánk az alvást, de most összebújva. Elfordítom a fejemet, hogy felé figyeljek és úgy nyitom ki a szemeim.
- Gyere vissza! - Nyújtom ki a karomat felé, hátha ő is annyira fáradt mint én, és visszajön. Most kivételesen én akarok hozzábújni és remélem, hogy meg is engedi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 16:32


Alex & Chels



 
- Hogy mi van? - Fordultam felé kikerekedett szemekkel. Oké, valami nem stimmel vele. Agyrázkódást is kapott, vagy mi? Kezdjek aggódni érte. Nemár, már így is eléggé vacakul érzem magam a történtek miatt. Mi az, hogy nem érdekli? Őt, aki még soha egy óráról sem hiányzott? - Te lógni akarsz? - Kérdeztem még mindig döbbenten. Végül is, azon senki sem lesz meglepve, ha én nem jelenek meg, ő viszont haza sem ment az éjjel. Ne tetézzük még a listámat azzal, is, hogy miattam fog szorulni. De mivel továbbra sem mutat arra semmiféle hajlandóságot, hogy felkeljen...
- Oké, benne vagyok! - Engem aztán nem kellett győzködni, meg még amúgy is pizsiben vagyok. Megfogtam a kezét és szépen visszamásztam az ágyba, ezúttal kíméletesebben, amit úgy kell értelmezni, hogy nem másztam rajta át, nem könyököltem a hasába meg ilyenek. Viszont megint hátat fordítottam neki, ám ezúttal húztam őt is magammal. Fogalmam sincs mi üthetett belém, de most valahogy nem is érdekel. Én ki nem mászom az ágyból, úgy délig, vagy két óráig. Felhúzva a lábaimat felvettem a kis kifli pózt és vártam, hogy mögém bújjon. Erről határozottan nem fogunk beszélni egy ideig, de most had legyen már egy kicsit nekem is jó.
Amúgy milyen óránk is lenne? Fogalmam sincs. Én mindig idiótán vigyorgok, mikor késve érkezek, most meg azt hiszem inkább a tanár szeme elé se akarok kerülni, mert az fájni fog,
Lassan visszaaludtam, ami iszonyú rövidnek tűnt. Esküszöm, öt perc volt az egész, nem hiszem el, mi a nyavalya ez a zaj, és honnan jön és mi ez? Kellett pár másodperc mire rájöttem, hogy valószínűleg egy mobil és kizárásos alapon, ha nem az enyém és nem odakintről jön, hanem épp a szobában visít, akkor Alex mobilja az.
- Könyörgök, vedd fel! - Nyöszörögtem még mindig behunyt szemmel és mozdulatlanul, mert megmozdulni se akarok, mért kell? Nem akarok. Ha akarja, majd felveszi.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 19:00

Semmi kedvem bemenni, főleg nem úgy, hogy egy hatalmas monoklim van. Igaz, nem láttam, de szerintem nem úsztam meg az elszíneződést, azok az ütések után. Fájdalmas, ahogy kimászik mellőlem, de hagyom. A hangjában érzek egyfajta meglepettséget, de nem értem, hogy miért.
- Miért olyan meglepő? Volt már rá példa... - Húzom fel a szemöldökömet, ahol épp a szemem. Nem tudom, miért nem nézi ki belőlem, hogy voltam már hasonló esetben, amikor nem volt kedvem bemenni, ezért ki is hagytam az órát.
Viszont teszek egy próbát, kinyújtom a kezemet, hátha visszajön és szerencsémre így is tesz. Ami meglep, hogy megfogja a kezemet és finomabban mászik át rajtam. Persze, hogy megint háttal fekszik, de húz magához, ami miatt mosoly kerül az arcomra. Nem kell engem győzködni, közelebb csúszok hozzá a takaró alá, és hozzábújok, kezemmel pedig átölelem.
Lehunyom a szemeimet és úgy szívom be az illatát. Egyszerűen megőrülök ettől, bár sokáig nem tudom élvezni, mert elalszok és márcsak arra kelek, hogy csörög a telefonom. Nyöszörgök, majd kicsit eltávolodok tőle, hogy elővegyem a telefonomat a zsebemből és megnézzem ki az. Anyu... Semmi kedvem nincs hozzá. Kinyomom és írok neki egy sms-t, hogy majd később beszélünk, órán vagyok. Ki is kapcsolom a telefonomat, hogy ne zavarjon senki és lerakom a kisszekrényre.
Visszafordulok Chelsea felé és újból közelebb bújok hozzá, átkarolva, felvéve az előző pozíciót. Lehunyom a szemeimet és úgy alszok tovább hozzábújva. Már megérte ez a verés, hogy így aludhatok vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alex & Chels
» This is sexy - Alex & Chels
» Pizza - Alex & Chels
» A tanulás egy ürügy Alex & Chels
» Alex and Chels - Szülinapi meglepetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hercegnőlak, Chels lakása-