welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_lcapWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Voting_barWhen an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime21.06.19 4:25

Tyler & Charlie

 
Egyetlen hajszál, ennyi választott el csupán attól, hogy akkor éljek az ajánlatával. Bár napok teltek el azóta, mégis mintha csak másodpercek töredéke lett volna, azóta is magamon érzem az érintését, ahogy akkor tartott, a közelségét, a kihívó tekintetét. Elgyengültem. Mint azok az ostoba, szerencsétlen libák, akiket egyetlen mosolyával képes az ágyába csábítani, én is a hatása alá kerültem, néhány pillanatra pedig már azon járt az eszem, vajon milyen lehet Tyler Christenson csókja. Egyebekről nem is beszélve. Úgy éreztem magam, mint egy szaunában, a levegő izzott körülöttük, a szívverésem felgyorsult, a légzésem szaporább lett. Ezen pedig csak rontott, amikor még közelebb lépett hozzám, a testünk pedig teljesen összesimult. Egyetlen apró hajszál választott el attól, hogy elveszítsem a fejem és hagyjam, hogy magával sodorjon az ár, mikor egyszer csak kopogtattak és valóban megjelent a bejárónő a tiszta ruháimmal. Először úgy tűnt, Tyler nem akar elengedni, nem akarja, hogy magára hagyjam és hazamenjek, ám aztán végül mégis hátra lépett, majd elhagyta a szobát, hogy nyugodtan felöltözhessek. Furcsa volt, valahogy más, mint néhány perccel korábban, amikor még nagyképűen mondta a magáét. Nem tudtam mire vélni. Mire felöltöztem ő már valami fontos üzleti telefont intézett a dolgozószobájában, így hát megkértem a bejárónőt, hogy adja át a köszönetemet és az üdvözletemet, nem akartam megzavarni. Hazamentem, valahogy mégis olyan nehéz volt…

Most pedig újra itt vagyok. Istenem még mindig nem hiszem el, hogy mire készülök. Talán hiba, nagyobb annál is, amit néhány nappal korábban kis híján elkövettem, mégis… a lelkiismeretem azt diktálja, hogy figyelmeztessem. De vajon miért? Miért foglalkoztat engem, mi lesz vele? Miért érzem ezt a különös reszketést, valahányszor csak arra gondolok, hogy meghurcolhatják, és börtönbe csukhatják? Miért… miért aggódom érte? A rohadt életbe. Megtorpantam, pedig már csak néhány lépésre voltam a bejárati ajtótól. Visszafordultam az autóm irányába és elindultam, de aztán újra megálltam. A francba… Miért, miért kellett nekem akkor hallgatódzni? Ahogy régen, most is a kíváncsiságom okozza a vesztem. Ha akkor nem vagyok ott, nem hallom azt a telefonbeszélgetést… nem hallom, hogy apám mire készül Ellene, most továbbra is nyugodt lehetnék, élhetném az életem, mintha mi sem történt volna. De nem… itt vagyok, úgy érzem tartozom neki annyival, hogy figyelmeztessem, hiszen gyakorlatilag a múltkor vigyázott rám, mikor kiszolgáltatott helyzetben voltam és nem élt vissza vele. Viszonoznom kell. Persze csak azért, hogy többé ne legyek az adósa, semmi másért.

Végül összeszedtem magam és az ajtóhoz mentem majd bizonytalanul bár, de bekopogtam. Most már nem szabad megfutamodnom. Hiába az apám, akkor sem teheti ezt senkivel…
- Igen? – nyitott ajtót a múltkori bejárónő, én pedig hírtelen összerezzentem.
- Jó napot. Mr. Christensonhoz jöttem. Itthon van?
- Igen kisasszony, a nappaliban, fáradjon beljebb. – mondta majd miután beléptem becsukta mögöttem az ajtót. Előre sietett, hogy bejelenthessen, én pedig követtem, torkomban hatalmas gombóccal. Már megint itt… Mikor beléptem a nappaliba Tyler épp akkor fordult meg, a tekintetünk pedig azonnal találkozott.
- Hello. Elnézést… a váratlan látogatásért, de… beszélnünk kell. Sürgős… négyszemközt… - céloztam a bejárónőre, aki még mindig a szobában ácsorgott és várt a gazdája utasítására.


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime23.06.19 7:51

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

Hogyan definiálnám a mai napomat? Egyszerűen dög unalmasnak. Egyik konferencia hívás után jött a másik és ez így volt órákig. Aztán hirtelen csend lett. Kikapcsoltam az összes készüléket. Mégis mit hisznek? A nap huszonnégy órájában elérhető leszek? Azt leshetik. Ezek után mondja azt bárki is, hogy csak úgy magától dől befelé hozzám a pénz, mert már értek efféle vádak. Sokak szerint nem vagyok több, holmi kurvapecérnél. Ez aljas rágalom, több is rejlik bennem, de sosem érdekelt túlságosan mások véleménye. Gondoljon bárki bármit, nyugodtan irigykedhetnek arra a luxusra, amit megteremtek magamnak.
Beérve a nappaliba töltöttem magamnak egy italt. Meglepő igaz? Képes voltam saját magamnak, pedig a híresztelések szerint mindent a személyzet csinál helyettem. Azért egy italt csak ki tudok magamnak tölteni. Beth hangja törte meg a csendet. Meglepetten hallgattam, hogy ki is jött el hozzám.
- Nahát. - Intettem a bejárónőnek, hogy nyugodtan kimehet. Mégis mit akarhat tőlem, pláne négyszemközt? Úgy tűnik, hogy az unalmasnak ígérkező napom kezd izgalmassá válni.
- Itt megfelel, vagy inkább a hálószobában? - Mert ami az utolsó találkozásunkat illeti... Szerintem mindketten tökéletesen jól emlékszünk minden kis részletére. Ott, akkor nem pont úgy alakultak a dolgok, ahogyan azt terveztem.
- Talán itt felejtettél volna múltkor valamit? - Arról biztosan tudnék, már szólt volna a bejárónő. Bele kortyoltam a whiskys poharamba, de közben sem vettem le róla a tekintetemet.
- Szóval minek köszönhetem ezt a meglepő látogatást? - Már alig várom, hogy megtudjam, hogy mi okból szántra rá magát arra, hogy vissza jöjjön. Elvégre azt hittem, hogy a múltkori alkalom után már erre semmi esély sincs. Úgy tűnik vannak még csodák.
tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime23.06.19 13:31

Tyler & Charlie

 
Nem is értem tulajdonképpen mire számítottam, mikor úgy döntöttem idejövök és megpróbálom még idejében figyelmeztetni Tylert a rá leselkedő fenyegetésről. Hogy majd kivételesen nem azzal a bosszantóan egomán, perverz stílusával fogad majd? Hogy azok után, ami a múltkor történt valami esetleg megváltozott benne és képes lesz a normális, értelmes beszélgetésre? Kezdek rájönni, hogy tényleg óriási hiba volt idejönnöm, és miatta mindent kockára tennem.
- Tőlem akár a fürdőkádban is ülhetsz anyaszült meztelenül, ha képes leszek közben odafigyelni arra, amit mondani akarok és nem szakítasz félbe mindenféle hülye beszólással, mert ez most nagyon nem fér bele. – próbáltam megőrizni a nyugalmamat, mert ez most nem az a pillanat, amikor belebonyolódhatnék valami ostoba kis szócsatába, itt most minden perc számít, ha egyáltalán még esélye lesz cselekedni.

- Igen, itt felejtettem valamit… egy adósságot, ezt jöttem most törleszteni, te pedig azt kezdesz majd a kapott információval utána, amit csak akarsz, onnantól nem rám tartozik a dolog. – idegesen léptem közelebb, a szívem szinte már lassan a torkomban dobogott.
- Nem lenne szabad itt lennem… ha apám megtudja, hogy én voltam… vissza fog záratni… - csúszott ki a számon, de aztán gyorsan megráztam a fejem és elhallgattam. Nem, erről nem szabad tudnia. Erről sem. Basszus, voltaképpen a szabadságomat kockáztatom érte, és miért? Mert a lelkiismeretem nem hagyna élni ezek után, ha nem próbálnám meg figyelmeztetni.
- Bocs ez most kell… - ezzel kivettem a kezéből a poharat és felhajtottam a tartalmát, hogy egy kicsit meg tudjak nyugodni.

Néhány másodperccel később ismét összetalálkozott a tekintetünk, én pedig a poharat szorongatva igyekeztem összeszedni minden maradék lélekjelenlétem.
- Azért jöttem… hogy figyelmeztesselek. Nagyon nagy bajban vagy… legalábbis leszel, hacsak nem cselekedsz nagyon gyorsan. – vettem egy mély lélegzetet, ha már eddig eljutottam, most már nincs visszaút, beszélnem kell.
- Nem tudom, hogy milyen üzleteket bonyolítasz általában, talán jobb is, mert ügyvéd lesz belőlem hamarosan és kellemetlen lenne, ha tudomásom lenne bármi törvénytelenségről. Azt viszont most már sajnos tudom, hogy valami miatt nagyon szúrod az apám szemét, vagy az ügyfeleiét. – járkálni kezdtem a szobában fel és alá beszéd közben.

- Nagyjából egy órával ezelőtt meghallottam egy telefonbeszélgetést… apám beszélt egy Attkins nevű pasival… azt hiszem könyvelő… Arról beszéltek, legalábbis az apám, hogy reméli Attkins elintézte a hamis bizonylatokat és az utalásokat… fogalmam sincs hová, csak, hogy be akarnak vele sározni Téged. – egyre jobban szorítottam a poharat beszéd közben.
- Apa ügyvéd, az egyik legjobb, hisz tudod… úgy akar majd tenni, mintha egy informátortól kapott volna fülest és… tönkre tesz Téged. Legjobb esetben csődbe mész… és meghurcolnak… legrosszabb esetben pedig… le is csuknak. – suttogtam a végét.


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime26.06.19 18:45

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

- Akarod, hogy meztelen legyek? Mert csak akkor leszek az, ha te is. - Nem is olyan rossz elképzelés. Szívesen megnézném, hogy mi rejlik a ruhája alatt. Nem is értem, hogy miért nem kezd már el akár most vetkőzni. Hát nem ezért jött? Pedig már azt hittem, hogy annyira fúrja az oldalát a kíváncsiság, hogy milyen is lett volna, ha múltkor ágyba bújik velem, hogy visszatért hozzám, hogy most megtudja.
- Záratni? - Egyre jobban kezdi felkelteni az érdeklődésemet. Olyan akár egy űzött vad. Idegesnek tűnik és abból is arra következtetek, hogy csak úgy lenyúlt az italomat. Azt kell, hogy mondjam, hogy eddig is felkeltette az érdeklődésemet, de most ezt egy egészen új szintre fejlesztette. Szóval lassan az is kiderül végre, hogy minek köszönhetem a látogatását.
Csak mondta és mondta. Most már nem szóltam közbe. Vártam, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége, hogy mi is volt annyira fontos, hogy ismét felkeressen. Naivan azt gondoltam az elején, hogy azért jött el, hogy ágyba bújhasson velem, de nem tartom kizártnak, hogy a végén ez is megtörténhet, persze miután a mondani valója végére ér.
- Apád egy szarházi patkány! - Legszívesebben egy dühroham közepette mindent szétvertem volna, de valahogy sikerült magam visszafogni. Az a rohadt vén szarházi be akarja mocskolni a nevemet, csődbe akar vinni? Hát csak tessék! Meglátjuk, hogy ki fog nevetni a végén. Itt csak az marad a csúcson, aki képes bemocskolni a kezét. Már kezd körvonalazódni bennem, hogy hogyan tudnám leginkább leigázni.
- Tudod mi lenne a legjobb bosszú? - Közben már írtam is sms-t az ügyvédemnek. Gyorsan levázoltam neki a történéseket, meg ráparancsoltam, hogy minél hamarabb oldja meg a felmerülő problémát. - Az, ha megdugnálak. Apád ki is térne a hitéből. - Léptem hozzá egész közel, alig pár centi távolság volt már csak közöttünk. Sőt, az lenne a legszebb az egészben, hogy ha még fel is venném, hogy lovagol és vonaglik rajtam a kicsi lánya. Elküldeném neki a felvételt, aztán remélhetőleg a szívroham végezne is vele.
- Miért? - A köztünk lévő távolság egészen megszűnt létezni. Kék szempárjába néztem gyanakvóan. Állítólag ki nem bír állni, soha semmit sem akarna tőlem, de ennek ellenére mégis felkeresett, hogy olyan dolgokat közöljön velem, ami megmentheti az egész életemet.  Az apját sodorja ezzel veszélybe, miattam. Megéri ez neki?
tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime27.06.19 19:07

Tyler & Charlie

 
Éreztem, ahogy a félelem egyszeriben elkezd átalakulni bennem haraggá, jobban mondva inkább pokoli méreggé, miközben hallgattam Tyler mondandóját. Egyre csak közeledett és közeledett felém, én pedig már szinte láttam is magam előtt, ahogy egyszer csak elpattan a cérnám és irdatlanul képen törlöm a bunkóságáért.
- Komolyan Tyler? Hát beléd tényleg csak ennyi szorult? – egyszerűen fel s alá ingáztam a döbbenet és a düh között.
- Mond… te nem fogtad fel, amit az imént mondtam, hogy csak erre a gyermeteg bosszútervre futotta? Megpróbálom még egyszer, hátha most megérted. Ez nem pusztán egy vacak kis üzleti kavarás és nem csak az apámról szól. Itt nem a céged kerül leginkább bajba, hanem te! Valakit a jelek szerint sikerült annyira kiakasztanod… lehet épp egy féltékeny férjet vagy egy dúvad apát… – szúrtam oda azért egy kicsit, hátha végre észhez tér – hogy egészen odáig vetemedett, hogy le akarjon csukatni téged. Valaki, aki megbízva apámat megbújik és kivár, amíg te szép lassan eltűnsz a süllyesztőben! Tényleg azt gondolod, hogy erre válaszként tökéletes lépés, hogy megdugj és ezzel szúrj egyet apámon? Inkább erőltesd meg magad, kit sikerült annyira felhúznod, kinek szúrod annyira a szemét, hogy lefizesse a könyvelődet, megkörnyékezze ezzel az egésszel az apámat és tegyen róla, hogy neked véged legyen? – idegesen a hajamba túrtam, ám a kérdése egyszeriben belém fojtotta a szót.

Miért? Miért vagyok itt? Miért akarok neki segíteni? Jogos kérdés, viszont a helyzet az, hogy a választ igazán még én magam sem tudom.
- Mondtam már… ennyivel tartozom, amiért a múltkor segítettél rajtam. Nem hagyhatom, hogy veled is elbánjon… - megremegett a hangom, ahogy felidéződött bennem, mit tett ellenem annak idején.
- Beéred ennyivel?


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime28.06.19 0:15

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

Meglepett ezzel a kérdéssel. Reagálnom kellene egyáltalán rá? Nem hiszem. Nem ismer, ezért nem is tudhatja, hogy milyen a valódi Tyler Christenson, csak azt lássa belőlem, amit engedek. Nem többet, sem pedig kevesebbet.
Az előtt majdnem szétrobbantam a dühtől, amikor bevallotta látogatása valódi okát. Aztán meg, hirtelen el is múlt. Nem fogok idegeskedni, sem pedig bepánikolni. Ha minden egyes alkalomkor, mikor megtudom, hogy valaki tönkre akarna tenni elkezdenék idegeskedni, akkor már negyven éves korom előtt szívrohamot kapnék. Majd az ügyvédem rendet tesz, azért fizetem.
- Tisztában vagy azzal, hogy mennyien szeretnék a vesztemet? - Meg sem tudnám számolni, olyan sokan. Rengetek embernek szúrom a szemét, hiszen sokaknak keresztbe tettem. Jól gondolja, van akinek azzal, hogy ágyba vittem a feleségét.
- Tökéletes befejezés lehetne. - Kacsintottam rá. Mindketten tudjuk, hogy előbb, vagy utóbb úgyis be fogja adni nekem a derekát. Mindössze idő kérdése, még szerencse, hogy én nem sietek sehova, ráérek. Majd kivárom míg leküzdni a gátlásait és végre enged vágyainak.
- Szerintem semmivel sem tartóztál. - Részemről a múltkorit betudtam pusztán csak egy jó cselekedetként, ezzel is letudtam az évi kvótámat. Különös, de nem vártam cserébe semmit sem. Olyan hihetetlen, hogy önzetlenül jót is tudnék cselekedni?
- Nem érem be ennyivel. - Miért is tenném? Ha beérném kevesebbel, mint amennyi valójában járna nekem, akkor nem itt tartanék az életben.
- Nyugodtan bevallhatnád, hogy túlságosan kedvelsz, ezért nem akarod, hogy apád végül börtönbe juttasson. - Szeretném azt hinni, hogy nem holmi tartózás letudása végett jött el hozzám, sokkal inkább azért, mert nem vagyok számára közömbös.  
tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime28.06.19 1:28

Tyler & Charlie

 
- Nos pontos adataim nincsenek, de vannak elképzeléseim. Nagyjából Vegas háromnegyedéről beszélgetünk, igaz? – vontam fel a szemöldököm kíváncsian.
- Felszarvazott férjek, háborgó apák, bosszúszomjas testvérek, átvert és cserbenhagyott nők, és persze néhány féltékeny cégtulajdonos… elenyésző számban a többihez képest. – soroltam, mintha csak a világ legtermészetesebb dolga lenne. Most incselkedem vele? Bizony meglehet, de hát ő kezdte, nem én.
- És akkor ebbe még nem számoltuk a külföldi randalírozásaidat, csak az ittenieket… - tűnődtem tovább hangosan.
- Jesszus, könnyebb felsorolni a világon azt a kb három embert, aki kedvel téged, mint az ellenségeidet.

Nem hiszem el, hogy még mindig ezen a témán lovagol, amikor sokkal komolyabb problémákkal kellene most törődnie. Vagy ő tényleg egyáltalán nem fél a rá leselkedő veszélytől?
- Valóban az lehetne… egy horror regényhez. Szerintem hívd fel Stephen Kinget, ölne az ötletedért. – próbáltam összeszedni magam és határozottnak látszani, ám néhány megválaszolatlan kérdés azóta sem ment ki a fejemből. Miért akarok ennyire segíteni rajta? Miért nem hagyom, hogy apámék terve sikerrel járjon? Nem lenne tök mindegy számomra?

Meglepett a kijelentésével arról, hogy semmivel sem tartoztam neki, bevallom őszintén, tényleg nehezemre esik elhinni, hogy önzetlen jócselekedet volt részéről az az este.
- Szerintem pedig tévedsz, szó sincs ilyesmiről. Nem sok okot szolgáltatsz arra, hogy kedveljelek. Sőt, igazából egyet sem.


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime28.06.19 14:08

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

Meg sem tudom már számolni, hogy mennyien lennének azok, akik a vesztemet akarják, ezért nem is volt túlságosan újdonság számomra, hogy már megint van valaki, aki az életemre akarna törni. Inkább az volt meglepő az egészben, hogy Charlotte ide sietett hozzám, hogy megossza velem ezt az információt. Valami biztosan nem lehet rendben otthon, ha már a saját apja ellen szövetkezik velem. Vajon tudja, hogy mit fogok tenni ezek után az apjával? Mert hasonló terveim vannak vele, mint az öregnek velem. Nem fogom csak úgy szó nélkül hagyni a dolgot. Nálam érvényben van a szemet szemért elv.
- Tudod, hogy miért van ennyi ellenségem? Mert mind irigylik arra, amit eddig elértem. Pluszban persze fogalmazhatunk úgy, ahogyan te az imént, volt néhány randalírozásom is az évek során. - Mégsem gondolom azt, hogy ebbe jobban bele kellene avatnom. Tettem, amit tettem. Azon már nem tudok változtatni és őszintén nem is akarok. Akkor nagyon is élveztem, mára pedig csak pusztán szép emlékek.
- Nehezedre is esne bevallani, hogy kedvelsz, igaz? - Ezek szerint nincs mit tenni, mindössze csak annyit tehetek, hogy kivárom a megfelelő pillanatot, hogy önszántából vallja be. Mert, ha nem kedvelne, akkor nem is lenne itt. Ez így logikus, vagy esetleg rosszul gondolom? Kétlem, hiszen nem szoktam tévedni.
- Lehet, hogy okot azt tényleg nem adtam, de akkor mégis mivel magyarázod, hogy most itt vagy? - Nem bírta volna elviselni a tudatot, hogy tudott volna rajtam segíteni, de mégsem tette meg? Vagy nem szeretett volna rácsok mögött látni? Pedig milyen izgalmasak lettek volna a látógatásai odabent a börtönben.
tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime29.06.19 23:29

Tyler & Charlie

 
- Ezredszerre mondom el, hogy azért vagyok itt, mert tartoztam Neked, és ezzel most egyenlítettem. Ez minden. – kit akarok valójában meggyőzni, őt vagy saját magamat? Őszintén szólva magam sem értem, tulajdonképpen miért is vagyok itt, miért vállaltam ekkora veszélyt, csak, hogy rajta segítsek. Talán azért, mert sosem bírtam elviselni az igazságtalanságot, azt pedig pláne nem, ha valaki ártatlanul került bajba, vagy szimplán csak a leendő ügyvéd énem kerekedett felül bennem, az nem hagyhatta, hogy némán figyeljem az eseményeket. Nem tudom. A lényegen mit sem változtat, hiszen itt vagyok, ő pedig már mindenről tud és még van ideje cselekedni, hogy elkerülje a katasztrófát.

- Ideje lenne mennem. – hisz apának bármelyik pillanatban feltűnhet, hogy egyszerűen csak felszívódtam otthonról, akkor pedig jönnek a telefonok, majd a számonkérés. Ha megsejti, hogy ide jöttem és figyelmeztettem Tylert, akkor pedig nekem végem. Őrjöngeni fog és biztos vagyok abban, hogy egy életre vissza zárat majd az intézetbe. Újra leszíjaznak majd, és teletömnek mindenféle nyugtatóval, amitől gondolkodni sem fogok tudni, nemhogy segítséget kérni. Nem tudnám még egyszer elviselni. Ez a gondolat hírtelenjében elsápasztott, a rémület pedig tisztán csillogott a szemeimben. Fogalma sincs, hogy mit kockáztatok miatta, de nekem sincs arról, vajon miért teszem.
- Meg… meg fogod tudni… oldani a dolgot? Nem… nem lesz bajod?


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime01.07.19 11:24

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

- Nem értem, hogy ezzel hogyan bírtál volna egyenlíteni, hiszen mondtam, hogy nem tartozol semmivel. Ezek szerint most én tartozok neked? - Volt egy jó tettem vele és ennyi. Nem vertem nagydobra. Senki sem tud róla. Megtörtént. Nálam töltött egy éjszakát. Még nő sosem hagyta el a lakásomat érintetlenül, egészen idáig.
- Ilyen hamar? Egy újabb italt esetleg? - Ha már még mindig ennyire szorongassa azt a poharat talán nem ártana ismét újra tölteni. Vagy az is lehet, hogy egy ilyen hír után inkább rám férne egy pohárkával, de inkább mégsem, most szükségem van arra, hogy tisztán tudjak gondolkozni. Majd, ha az ellenem szövetkezőket alaposan megbüntetem, akkor lesz okom arra, hogy a sárga föld alá igyam magam. Mert azt bizony meg fogom ünnepelni. Azt sem bánnám, ha Charlotte is velem tartana az ünneplésben.
- Nekem?! Dehogy. Olyan vagyok, mint egy macska, mindig a talpamra esek. - Egyrészt ezért hiszek ebben ennyire, másrészt pedig azért, mert vannak embereim, akik ezt elintézzék, meg azokat is, akik ártani akartak nekem.
- Valamiért úgy sejtem, hogy kettőnk közül, akinek baja fog lenni, az te vagy. - Nevezzük ezt egyszerű megérzésnek. Valamiért úgy tűnt mikor az apjáról beszélt, hogy nagyon nincsenek jóban, persze arról árulkodik az is, hogy eljött hozzám, hogy még időben szóljon.
- Mi lesz veled, ha kitudódik, hogy te voltál az, aki szólt nekem? - Henceghetnék is akár ezzel, de nem terveztem senki előtt felfedni a jótevőm kilétét. Ha tartom is a számat, akkor is az apjának mennyi idő kell, hogy leessen a tantusz?

tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime03.07.19 21:22

Tyler & Charlie

 
Láttam, hogy ennek az egész témának csakis úgy tudunk véget vetni, ha beletörődőm abba, hogy ezúttal nagylelkű kíván lenni és eltekint az adósságomtól, így nem maradt más hátra, mint így cselekedni.
- Rendben, köszönöm, és igen, ezesetben akkor Te tartozol nekem. – végülis, ez sem rossz eshetőség, hiszen Ő egy befolyásos és gazdag ember, most az egyszer pedig ezt a hasznomra, pontosabban az ügyem hasznára is fordíthatom.
- Meg is mondom, hogy mivel tudnál törleszteni. Van egy alapítványom, a Második Esély Rehabilitációs Alapítvány, ami drogfüggőségben szenvedők leszoktatásán és pszichés utógondozásán dolgozik. Az a célunk, hogy miután végig csináltak egy elvonóprogramot az intézményünkben, ami ellentétben a többivel, humánus módszereket használ, nem pedig leszíjaz és elkábít… szóval azután egy pszichológus foglalkozik velük egyénileg és csoportosan is, hogy gyógyulhassanak a lelki sebeik is, aztán pedig segítünk a munkakeresésben, az önálló élet megkezdésében is. Egy éve alapítottam miután kieng… miután hazatértem külföldről. Ha törleszteni szeretnél, akkor támogasd az alapítványt, ahogyan csak akarod, pénzzel, felszereléssel, valami programmal, tudom is én. Ezzel te is egyenlítesz és a sajtóban is lejön, hogy mennyire jó ember is Tyler Christenson. Mindenki nyer. – vontam meg a vállam. Persze nem ragaszkodom hozzá, de ha már egyszer adva volt a lehetőség, akkor miért ne próbáljam meg?

A szörnyű emlékek hatására kezdett eluralkodni rajtam a pánik, éppen ezért szerettem volna minél hamarabb eltűnni a szeme elől, ám ő tartóztatni igyekezett.
- Nem… köszönöm nem, kocsival vagyok. – nem üthetem ki magam, a múltkor sem sült el valami jól.
- Ak… akkor jó. Reméltem, hogy… ezt mondod. – tényleg nem szeretném, ha baja esne, azt valahogy nem bírnám elnézni. Ezért is vagyok itt.
- Azzal neked nem kell törődnöd. – suttogtam lehajtva a fejem arra a kérdésére, hogy mi lesz velem, ha apám megtudja, hogy mit tettem. Pontosan tudom mi lesz, hogy hová fogok kerülni, neki azonban nem kell ezzel foglalkoznia.
- Tégy meg nekem annyit, hogy… változol, ne legyen hiába, hogy… - elharaptam a mondatom, majd gyorsan letettem a poharam az asztalra és szinte futva indultam kifelé a házból.


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime05.07.19 11:52

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

Miért nem képes végre őszintének lenni velem? Vagy tényleg ennyire hülyének néz? Persze, ha rám néz, akkor csak azt veszi észre, hogy mennyire jóképű vagyok, ezek után az már neki fel sem tűnik, hogy eszem is van. Ha nem lenne, akkor most nem az egyik puccos lakásomban beszélgetnénk az élet nagy dolgairól. Számtalan ingatlanom van, de nem csak itt ebben az országban. Szeretem a változatosságot, ezért fel sem tudnám sorolni, hogy még hány országban van házam.
- Drogos voltál? - Minek is finomkodni? Inkább egyszerűen a lényegre tértem. Az én véleményem szerint azok alapítanak ilyen alapítványokat, akik hasonló problémával küzdöttek, vagy még mindig küzdenek. Ha feltételezéseim igaznak bizonyulnak, akkor el kell ismernem, hogy alaposan meglepett, de leginkább az a része az egésznek, hogy erről csak most hallok először. Ha tényleg olyan kegyetlen lennék, mint amilyennek néha a média le szokott festeni, akkor akár még ezt is felhasználhatnám. Akkor bosszúból nem csak az apját mocskolnám be, hanem az egész családja  a célpontom tudna lenni, és persze hálából az információjáért küldenék is az alapítványnak egy szép kis összeget.
- Mi ne legyen hiába? - Ordítottam utána. Hát ezt a napot is megéltük. Tyler Christenson szó szerint képes volt futásnak eredni egy nő után. Pedig ez nem jellemző rám, nagyon nem. Hamar utol is értem, karjánál megragadtam, ezzel megállítva. Nem fogtam erősen, nem akartam, hogy megmaradjanak az ujjaim nyomai a karján, csak olyan erősen, hogy ne tudjon eltávolodni tőlem.
- Neked nem mondták még, hogy nem szép dolog a beszélgetés kellős közepén faképnél hagyni a másikat? - Rám zúdított egy csomó dolgot, aztán meg csak úgy futásnak eredt. Hát persze, ez a legkönnyebb, de én mégsem hagytam neki, hogy a könnyű utat válassza. Most már itt van, akkor halljuk a többit is. Mert esküszöm bezárom ha kell, ha még egyszer menekülőre fogná a dolgot.


tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime05.07.19 21:25

Tyler & Charlie

 
Nem voltam elég elővigyázatos, most pedig aztán csak még jobban belesüllyedtem a slamasztikába, szinte már csak a homlokom látszik ki belőle. Nem elég, hogy kockára téve az egész hátralévő életemet, a szabadságomat és mindent, amit eddig sikerült elérnem, idejöttem, hogy még idejében figyelmeztetni tudjam a rá leselkedő veszélyről, szembe menve ezzel a tulajdon édesapám akaratával, most még ez is. Néhány másodpercig csak dermedten álltam előtte, próbálva kitalálni, mi volna most a legjobb lépés. Tagadhatnék, a képébe nevethetnék, hogy ennél sértőbb és ostobább feltételezéshez még nem volt szerencsém eddigi életem során, kikérhetném magamnak a vádaskodást, ám a tekintetéből úgy látom mindez felesleges volna. Tudja, még, ha nem is száz százalékosan biztos a dolgában, akkor is pontosan átlátna a színjátékomon, akkor pedig mi értelme az egésznek? És ha bevallom? Tökéletes ütőkártyát jelentene számára az apám és az egész családom ellen, pillanatok alatt elvehetné nem csak az ő, de az én jóhíremet is, ha kedve szottyan hozzá. Viszont, ha mégis bevallom neki… akkor legalább egyetlen ember lesz ezen a földön, akivel végre őszinte lehetek, aki megtudja mi történt velem, mit tettek apámék és aki talán, ha később bajom esne, vagy eltűnnék… talán tenne valamit. Vagy nem…
- Voltam… néhány hónapig… nagyjából egy évvel ezelőtt. – szólaltam meg végül halkan.
- Persze hivatalosan ez sosem történt meg. Sosem adagoltam túl magam, miután megtudtam, hogy az egész addigi életem hazugság, sosem kellett az életemért küzdenie egyetlen orvosnak sem, és sosem töltöttem hónapokat bezárva az elvonóra… - magamra erőltettem a tökéletes begyakorolt mosolyt, olyat, amilyet a szüleim mindig is elvártak tőlem.
- Külföldön voltam, tanultam és jótékonysági eseményeket szerveztem. – daráltam a már jól ismert szöveget.

Miután ólom súllyal ereszkedett rám a fájdalmas jövőkép, az, hogy mi minden vár majd rám, mikor apám megtudja mit tettem, egyszerűen csak el akartam menekülni, eltávolodni tőle amilyen messze csak lehet, ám Tyler ebbe nem nyugodott bele. Mire felocsúdtam a férfi utolért és a karomnál fogva maga felé fordított.
- Eressz el… kérlek eressz el… - próbáltam meg elhúzódni sikertelenül, közben pedig megjelentek arcomon az első könnycseppek.
- Ne nehezítsd meg még jobban… kérlek…


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime10.07.19 11:23

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

Nocsak. Úgy tűnik, hogy Charlotte nem is olyan unalmas kis elkényeztetett nőcske, ahogyan az először feltételeztem volna. Ez valahogy... Érdekesebbé teszi. Sokan már a hír hallatán is hátat fordítanának neki, hiszen ki akarna foglalkozni egy drogossal? Akkor is, ha csak volt drogos... Erre van egy szép mondás: a kurva az mindig kurva marad. A drogosoknál pedig mindig ott van az esély arra, hogy visszacsúsznak, egészen le a lejtőn.
- Akkor maradjunk a hivatalos verziónál. - Közöltem vele annak ellenére, hogy most adta tudtomra, hogy túl is adagolta magát, szóval számára sem ismeretlen a halál közeli állapot. Tudom, hogy semmi oka bízni bennem, sőt ezzel az információval hatalmas ütőkártyát adott a kezembe, de valamiért mégsem gondolom azt, hogy valaha felhasználnám ellene. Azt pedig biztosra veszem, hogy Charlotte pont az ellenkezőjét feltételezi rólam. Valamiért nem hiszi, hogy jó ember lehetek, aki képes titkot tartani, persze ezt köszönhetem a hírnevemnek, de nem minden szó igaz abból, amit az újságok lehoznak. Csak annak teszek keresztbe, aki rászolgált.
Aztán... Történt valami. Egészen megváltozott az eddigi hozzáállásom vele szembe. Zavart, hogy sírni láttam, ezért olyat tettem, amit ezelőtt még sosem. Se vele, sem pedig senki mással. Gyengéden magamhoz vontam, talán azért, hogy a vállamon sírja ki magát? Nem, ez nem az én stílusom lenne, de valamiért mégis ezt tettem. Talán csak megóvni akartam, védelmezni a rá váró veszélytől. Most túl zaklatott ahhoz, hogy útjára engedjem.
- Dehogy eresztelek el, így nem vezethetsz. - Mit is foglalkozok vele? Egyszerűen csak hagynom kellene, hogy lelépjen, de valami mégis azt súgja, hogy ha most hagynám elmenni, akkor akár baja is eshetne. Az apja akar ártani nekem, nem pedig Charlotte. Sőt, ez a nő pontosan azért van itt, hogy megmentsen, hát most én akarom megmenteni saját magától.



tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime10.07.19 17:20

Tyler & Charlie

 
Hogy meglepődtem-e? Nem is kicsit, hiszen legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy Tyler Christenson csak úgy hagyja, hogy tovább lépjünk a drogos múltamon és úgy tegyünk, mintha soha meg sem történt volna, ő azonban mégis így cselekedett. Gyakorlatilag értésemre adta, hogy éljen továbbra is a hivatalos verzió, ezzel pedig sikerült teljesen megrengetnie bennem, az eddig róla kialakított képet. Lehetséges lenne, hogy félreismertem? Hogy sokkal, sokkal jobb ember annál, mint amilyennek általában mutatni szokta magát és amilyen hírek terjednek róla Vegas szerte? Valóban érdek nélkül cselekszik, és később nem fog majd emlékeztetni, hogy mivel tartozom neki cserébe a hallgatásáért? Nos, úgy hiszem ezt nem mostanában fogom majd megtudni, minden kérdésemre csakis az idő nyújthat majd megfelelő választ.
- Köszönöm. – motyogtam zavartan és talán egy egészen kicsit megkönnyebbülten is.

Hiába minden igyekezetem és kérésem, ahelyett, hogy elengedett volna, épp ellenkezőleg, Tyler váratlanul egészen közel vont magához és vigasztalóan átölelt. Más esetben egészen biztosan padlót fogtam volna a döbbenettől és fejtegetni kezdtem volna a miérteket és a hogyanokat, most azonban a félelem és a rettegés túl erős bennem ahhoz, hogy másra tudjak gondolni.
- Dehogynem… megoldom… kérlek… - hüppögtem erőtlenül, pillanatokkal később azonban már azon kaptam magam, hogy kétségbeesetten kapaszkodom belé és a mellkasába temetem az arcomat.
- Nem akarok visszakerülni… nem akarok – suttogtam remegve magam elé.
- Nem derülhet ki, hogy én szóltam…


 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime10.07.19 17:58

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

Hagynom kellett volna. Engedni, hogy kisétáljon az ajtón és ezzel minden problémám meg is oldódott volna. Eljött, segített rajtam én pedig megőrzöm a titkát és utalok is annak az alapítvány számlájára, amit az imént említett. Ezzel tényleg kvittek is lennénk, de valamiért nem vitt rá a lélek, hogy csak úgy hagyjam kisétálni az ajtón. Érdekes, hiszen mások szerint még lelkem sincs, most pedig bármit megadnék azért, hogy tényleg ne legyen. De mégis van, de jobb lesz, ha továbbra is titok fedi majd.
- Ígérem nem hagyom, hogy visszakerülj. - Mióta is lettem a szűz lányok megmentője? Fogalmam sincs, hogy miért érzem úgy, hogy a védelmem alá kell vonnom, de azt fogom tenni. Mert, ha vissza kerülne annak sok köze lenne hozzám és annak, hogy ma megjelent nálam, ezért bajt hoztam rá. Nem fogom hagyni, hogy bárhová is be legyen zárva. Miért is kellene? Nem tett semmi rosszat. Ha bárki is bezárná, akkor az csak is én lehetek.
- Nem fogja senki sem megtudni azt, hogy te szóltál. - Tőlem biztosan nem, remélhetőleg az apja nem annyira paranoiás, hogy esetleg emberei lennének arra a feladatra, hogy a lányát tartsák szemmel. Mert, ha ez így lenne és nálam látnák, akkor bizony elég hamar össze állna számára az a bizonyos kép.
- Jobb lenne, ha itt maradnál, ameddig össze nem szeded magad, vagy akár éjszakára. - Mi ütött belém? Egyetlen egy mocskos beszólás se? Semmi invitálás a hálómba? Valahogy most nem hitte, hogy helyes lenne egy síró nőt azzal zaklatni, hogy mennyire meg szeretném dönteni. Őszintén nincs is most hozzá kedvem. Túl törékeny most a szememben ahhoz, hogy csak ki akarjam használni, hogy csak szexre kelljen.


tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime10.07.19 19:57

Tyler & Charlie

 
- Ne ígérj olyat, amit nem tudsz betartani. – szipogtam, közben pedig csak még inkább erőt vett rajtam a remegés. A rettegés olyannyira eluralkodott felettem, hogy már nem voltam képes visszafogni magam, belegondolni a szavaim vagy épp a tetteim következményeibe, a gondolatok pedig szinte azonnal utat is törtek maguknak a felszínre.
- Nem tehetsz semmit… egyszer már bezárattak oda, bármikor újra megtehetik. Akkor a drogra fogták, holott csak attól rettegtek, hogy eljár a szám, hogy kitálalok a világnak a hazugságokról, amikben nyilvánosan élünk, képzelheted mi lenne most. Hisz már mióta ezzel tart sakkban az apám… hogy ha nem leszek jó kislány, nem tartom a látszatot, akkor visszakerülök és többé sosem jövök ki onnan. Gyámság alá helyeztet és örökre bezárva tart. – tessék, életem titka most bukott ki belőlem, mégsem voltam már képes tovább magamban tartani.
- Megint leszíjaznak majd…. és lenyugtatóznak… és elhitetik velem, hogy bolond vagyok. – újra zokogni kezdtem és még jobban kapaszkodtam belé.
- Nem tehetsz semmit… semmit…

Nem tudom miért meséltem el neki mindezt, hiszen pontosan tudom, hogy ugyan olyan tehetetlen az ügyben, mint én, és igazából nem is sok köze van hozzá, de valahogy mégis kijött minden.
- Ez csak akkor működne, ha a könyvelőre tudnánk fogni, akit megkent, hogy segítsen neki. Ha elhinné, hogy te fölé ígértél és visszaállt melléd… - istenem, ez undorító, kezdek olyanná válni, mint az apám.
- De ezt nem szabad. – nem, nem akarok ártani senkinek sem.

- Tényleg… tényleg mennem kellene… - nem tudom mikor tűnik fel otthon, hogy leléptem és mikor kezd el apám hívogatni vagy kerestetni az embereivel.
- Miért… miért vagy ilyen velem? – csak nem bírtam ki, hogy ne kérdezzek rá. Továbbra is hozzá bújva néztem bele mélyen a szemeibe válasz után kutatva.



 


Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime13.07.19 15:42

Még csak nem is sejted, hogy mi vár még rád...

- Miért ne tudnám betartani? - Megdöbbenve néztem rá. Vajon tényleg nem tudja, hogy ki áll vele szemben? Ha én akarok valamit, akkor azt meg is kapom. Ha pedig azt akarom elérni, hogy ne tudják vissza zárni, akkor nem is fogják vissza zárni. Mégis engem miért érdekel ennyire, hogy mi lesz a sorsa? Alig ismerem, mindössze vált néhány érdekes szóváltásunk, na meg töltött nálam egy éjszakát, de nem úgy, ahogyan szerettem volna. Ennyi. Semmi több. Akkor meg? Fogalmam sincs.
- Felnőtt nő vagy, szabad akarattal. - Nem is értem, hogy hogyan engedheti, hogy az apja irányítsa az életét. Miért törődik bele? Na és én mit tehetek az ügy érdekében? Miért is akarnék bármit is tenni? Ez nem az én problémám, de mégis...
Leszíjazták? Mert azt én is megtenném vele, de egészen másmilyen szándékból. Istenem! Mennyi nővel játszottam már el ezt, de senki sem panaszkodott, de  nem is lehet összehasonlítani a kettőt. Gondolom Charlotte nagyon is élvezné, ha leszíjaznám, vagy a rossz élményeknek hála teljesen kiakadna. Inkább az utóbbira tippelnék.
- Te ezzel ne is foglalkozz. Mindent elintézek. - Nem kell azzal törődnie, hogyan fogok kimászni ebből a helyzetből, hogy miket kell érte megtennem. Teszem, amit tennem kell, hiszen mindig is azt tettem.
- Mert fogalmam sincs, hogy miért, de kedvellek. - Mi veszíteni valóm van? Az ég világon semmi, ezért bevallottam, hogy kedvelem. Habár még magam sem tudom az okát, de nagyon értékelem, hogy eljött hozzám, hogy időben szóljon. Ezek után egyre szimpatikusabb a számomra. Sokat kockáztatott, bátrabb, mint gondolná, de most mégis így a karjaim között olyan törékenynek tűnik.



tag: Miss Clarke  words: xxx  notes: engedelmeskedj!

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime14.07.19 14:19

Tyler & Charlie

 
- Apám befolyásos ember Tyler, és tudom, ne is kezdj bele, te magad is az vagy, viszont az ő kapcsolati hálója messzire elér. Pillanatok alatt képes ellehetetleníteni az egész életemet, ha úgy akarja, ebe pedig bele kellett törődnöm, hiszen sajnos már megtapasztaltam, hogy bármire képes. Ha nem játszom az ő szabályai szerint, egy csettintéssel képes elintézni, hogy újra bezárjanak, mondván, megint droghoz nyúltam. Elrejti a szobámban, vérmintát hamisít, lefizeti az orvosokat, akármi szóba jöhet. Akkor pedig többet nem fognak kiengedni. Megszerzi felettem a teljes gyámságot, az örökségemet, még azt is, amit a nagyiék hagytak rám, és eléri, hogy kivágjanak a jogi karról is, ahová annak idején épp miatta jelentkeztem. Mindenem odalenne Tyler, még az alapítvány is… - ezt pedig nem hagyhatom. Túl sokan függnek a segítségünktől ahhoz, hogy egyik pillanatról a másikra magukra hagyjam őket.
- Sokszor tettem már fel magamnak a kérdés, hogy vajon mi a hazugság ára, most viszont végre tudom a választ… pontosan ez.

- Csak kérlek, vigyázz magadra. – talán jobb is, ha nem tudom, hogy miként intézi el a dolgot, így is éppen eléggé belekeveredtem már a kettejük ügyébe, mégsem lettem volna képes csak úgy hallgatni az egészről. Vétkesek közt cinkos, aki néma, nekem pedig már így is épp elég dolog terheli a lelkem, nem bírtam volna el egy újabbal.

- Én is kedvellek téged. – magam is megdöbbentem a saját szavaimtól, de egyszerűen csak elő törtek belőlem. Nem értem miért, elvégre eddig nem sok okát adta annak, hogy így legyen, viszont azzal, hogy nemrég vigyázott rám és nem élt vissza a helyzetemmel, és a mostani viselkedésével, valamit elindított bennem.
- Többször kellene önmagadat adnod. – suttogtam, ám mielőtt még folytathattam volna megszólalt a telefonom, a kijelzőn pedig apám neve szerepelt.

Remegve vettem fel és szóltam bele.
- Szia papa… igen, bocsánat, de sürgősen be kellett mennem az alapítványhoz aláírni néhány papírt a jótékonysági esthez… persze semmi baj, csak megrendelő lapok és az engedélyek, amiket mondtál… igen, szerencse, hogy figyelmeztettél, különben el kellett volna halasszuk… A rendőrfőnök is eljön? Nahát, ez igazán jó hír… Igen, hazaviszek mindent, hogy át tudd nézni. Hamarosan otthon leszek. – lehunytam a szemeimet és próbáltam még nyugodtabb hangot magamra erőltetni.
- Én is szeretlek papa. – tettem le a telefont, amit aztán zsebre dugtam.
- Mennem kell… be kell menjek az irodába mielőtt még hazamennék… - hiszen kellenek azok a nyomorult alibi papírok.
- Légy óvatos. – valami felülkerekedett bennem és mielőtt még észbe kaphattam volna, apró puszit adtam az arcára. Utána összeszedtem magam és végül elhagytam a házat. Úgy érzem mi történetünknek még közel sincs vége.



 
Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

When an angel falls - Tyler & Charlie vol.2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» When an angel falls - Tyler & Charlotte
» The Mirage
» • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex
» When The Sky Falls Down
» wolves of mercy falls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Tyler Christenson lakása-