welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sky walk Vote_lcapSky walk Voting_barSky walk Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sky walk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Sky walk Sky walk I_icon_minitime19.04.20 12:42

Sky walk 32530c0f962b0a431674fc801126316c Sky walk 192f811aa91892c6c27f1cd19d94c31c
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime15.09.20 19:53



Logan & Grace




Naplemente a Grand kanyonban, kicsit olyan mint a kedvenc romantikus filmedben, hmm mint a Great Gatsby-ben, ahogy Jay néz Daisy-re, de hmm kicsit sikerült elkalandoznom és végtére is, Gatsby is csak képzelte, a lényeg, hogy itt élek mellette, de még sosem láttam a naplementét odafentről, de eltudom hinni, hogy valóban olyan szép és ránk fér a lazítás. Tényleg belehúztunk, jól dolgozunk együtt és ezt ki kell használnunk és hát fogalmam sincs komolyan gondolta-e még a ma estét, vagy már csak udvariasságból teszi, mert hát legutóbb jelen volt a Whisky is, de lesz, ami lesz. Még mindig kérhetünk külön szobát és megpróbálhatjuk elfelejteni, ami az operában volt, vagy legalábbis úgy tenni, bár erre nincs sok esély és nem úgy tűnt, mint aki ezt akarná. Kiveszek egy hátizsákot a szekrényből az ágyra dobom, hogy elpakoljak néhány dolgot, amire szükség lehet, a zakóján akad meg a tekintetem... hmm, húzódnak piszkos kis mosolyra ajkaim, vissza kéne adnom, a szekrényhez sétálok és leakasztom addig helyéről, kezembe fogva emelem fel mélyen magamba szívva illatát, nem volt még időm mikor beugrani a tisztítóba vele, az én ruhámmal se, végül gondosan hajtogatom össze és teszem bele a táskámba, rossz vagyok, nagyon rossz.
Lezuhanyoztam és átöltöztetem, így kész voltam mire Logan hívott, hogy indul értem. Mosolyogva tettem le a telefont, mint valami tini, felkaptam a táskám, belebújtam a cipőmbe és már odakint vártam, amikor lehúzódott az út mellé.
- Szia. - Huppantam be mellé, majd hátra dobtam a táskámat megpillantva a laptopját egyéb papírokkal, bekötöttem magam, majd hirtelen ráemelve tekintetem állapodtam meg ragyogó barna szemeiben. Lassan húztam végig a kezem az övemen eligazítva, hogy kényelmes legyen...
- Éés, hogy telt az ebéd? - Dőltem hátra, miközben lassan kigördültünk a ház elöl. Kellemes embernek hatott, már látom honnan örökölte a vonásait, az előzékenységét, az udvariasságát, a tartását, khm és még sorolhatnám a kanyonig.

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime15.09.20 21:18



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



K

icsit aggódom a ma este miatt, nem tudom, hogy fogom tudni magam vissza tartani, mondanám, hogy bánom amiért egy óvatlan gyenge pillanatomban megkértem tartson velem egy éjszakára a világ talán egyik legromantikusabb helyére, hisz annyira gyönyörű és magával ragadó, pont, mint Grace, ah, már megint, pattintok egyet a gumival csuklómon és igazából már nem maga az érzés fáj, ahogy hozzám ér az a darabka, hanem a vörösen izzó, sajgó bőröm, az egész napos csattogtatástól, kikészít ez a nő, olyan hévvel vágyom rá, mint még senkire sem az elmúlt tizenöt éveben, vagy talán még soha.
Hosszú volt az ebéd túlontúl is hosszú, csiga lassan vánszorog az idő, az órámra pillantok és esküszöm megrázom, hogy nem állt-e meg, de lassan cammog a mutató tovább, így nagyot sóhajtva konstatálom, hogy valóban még csak három óra van, nem mondom az ebéd fenséges volt, és apa laza cseveje sikeresen elterelte a gondolataim Grace rövid kis sortáról, alakjára feszülő dekoltált fölsőjéről, na ennyit erről, a franc, talán le kellene mondanom az estét, de nem fogom, kell a pihenés, és Grace a legjobb orvosság minderre.
Kézi táskát fogok és szépen bele hajtogatom ingeim, nem lesz rájuk szükség, laza, alvós, tévézős hétvégét tervezek, maximum túrázok egy kicsit, ehhez is rakok el kényelmes pólókat, farmert, túra cipőt, még én magam sem tudom mit tervezek, de rám fog férni az fix, elteszem a papírokat és a laptopom.
- Szia Lish, hétfőn reggel jövök, ne felejtsd el a fűnyírót!
Húztam be magam mögött az ajtót, és ültem be a kocsiba, amint kifordultam az utcából hívtam fel Grace-t, hogy nemsokára ott vagyok érte, a csomagtartóban van egy pokróc, néha szoktam csillagokat bámulni a parkban, így azt soha nem veszem ki a kocsiból.
- Szia.
Mosolyodok el ahogy beül mellé, már is fokokkal nyugodtabbnak érzem magam.
- Kellemes, évek óta nem láttam.
Néztem bele a tükörbe és indultam meg vele a Grand Canyon irányába.
- Mondtam már ma, hogy eszméletlen jól nézel ki?  
Kapartam meg a torkom, de szemem nem vettem le az autópályáról, ha megteszem nem érünk oda....
Lassan gördülünk be, vannak a turistáktól elzárt helyek, ahol senki sem keres, és csak akkor tudod hol van ha már jártál arra, ez is egy ilyen rész, a nap kezd már lassan lebukni, de még van pár percünk, kiveszem az autó csomagtartójából a plédet és lendítve kiterítem, majd leülök.
- Gyere, mindjárt lemegy a nap, muszáj látnod.
Sandítok fel Grace-re, ahogy arcát világítják meg a sárgás nap fényei.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime15.09.20 22:21



Logan & Grace




Kicsit feszült vagyok, ujjaimat tördelve nézek ki az ablakon, mindenhonnan, az ülésből is az Ő illata árad és amikor utoljára így kettesben voltunk, egymás mellett nem beszélgettünk és itt most khm, az ég világon senki sincs, csak mi és az autópálya.
- Nem, ma még egész biztosan nem. - Vigyorodtam el felé fordulva, majd ismét az ablak felé fordítottam kék íriszeim, másoknak talán nem annyira gyönyörű, mint nekünk, hiszen csak homok, hegyek, kilátók, éjjelente hűvös van, nem úgy mint egy napfényes tengerparton, de nekünk az, gyönyörű.
- Jó csapat vagyunk. - Jegyeztem meg halkan, majd önkéntelenül is előttem a kép, ahogy a nyakába vetem magam, az nem volt egy megfontolt gondolat, vagy döntés vagy nem is tudom minek nevezzem, a pillanat heve, igen határozottan az volt és nem kaphatna el újból az a hév?
Fogalmam sincs hol vagyunk, még sosem jártam erre, igen mint valami pocsék horrorfilmbe, amikor lecsapnak a táborozókra az eldugott kis helyükön. Igazából csak most tudatosul, hogy mennyivel több élettapasztalata van, mennyi helyen járt, milyen embereket ismert meg, ilyenek... Én még sosem voltam vadvízi evezésen, vagy naplementét nézni a kanyonban.
- Oké, jövök. - Ültem le mellé a plédre, megfogva kezét emelem fel és bújok be karja alá, hogy vállára dönthessem a fejem, sokkal jobb érzés. Lassan bukott lefelé a nap a sziklák között a városban sosem látott színkavalkádot képezve az égen, aranybarna sugarai világították meg arcomat, ösztönösen kezdtem finoman simogatni karját, egyszerűen jóleső érzés volt, megnyugtató és békés, akárcsak az elénk táruló látvány, mintha az egész kanyont terítette volna a lábam elé. Hol a fenében voltunk eddig? Melegséget érzek a csuklójánál végigsimítva, nem a bőre melegét, annál melegebbet, oldalra pillantva látom, ahogy végigfut körbe egy vörös csík a kezén.
- Mit csináltál a kezeddel? - Néztem fel rá, miközben óvatosan simogattam tovább vigyázva, hogy ne érjek hozzá, elég piros a környéke.

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime15.09.20 23:37



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



E

sküszöm már is sokkal nyugodtabbnak érzem magam, annyira gyönyörű itt, mintha egy teljesen másik eldugott kis gyönyörű tündérkert veszett volna el a sivatag szívében, olyan misztikus ez a hely, és felfoghatatlan, nehéz emberi ésszel megérteni, hogy ezeket a sziklákat, ezeket az eszméletlen mély, szakadékba torkolló sziklákat valaha az a folyó vájta amit szabad szemmel alig látsz már a meder aljában, ha ilyenkor lenézel a beszűrődő napsugaraktól olyan, mint egy láva folyam, pirosan izzik a és hömpölyögve folyik tovább, annyira meseszerű az egész, mintha tényleg egy másik világ tárulna elénk, szeretem az ilyen kietlen tájakat, ahol egyedül lehetek és kiüríthetem a gondolataim, életemben először osztom meg valakivel magányom, de nem bánom, különleges kis hölgy, okos és szenvedélyes, halálos kombináció.
Meglepődöm ahogy kérdés nélkül emeli fel akarom és bújik be alá, elmosolyodom és még közelebb húzom magamhoz, hajába fúrom orrom ahogy a lassan lebukó nap szóródó fényeit figyelem, ahogy utat tör magának a sziklák rései között, igen, igaza  van, jó csapat vagyunk, mélyen szívom be illatát és lassan engedem ki, ez most a tökéletes nyugalom és boldogság.
- Tessék?
Emelem fel a fejem és kezemre nézek ahol ujjai köröznek csuklómon.
- Ó, ja, hogy az, túl sokat gondoltam ma rád.
Böktem ki, olyan természetességgel, mintha teljesen normális lenne, hogy valaki a kampány menedzserét szeretni hevesen neki dönteni valaminek és olyan intenzitással magáévá tenni, amire már régóta vágyik, ó franc már megint.
- Megtennéd, hogy meghúzod azt a szalagot ismét, köszönöm.  
Lilásban úszik az ég alja ahogy kezdenek végképp eltűnni az előző perc gyönyörű pillanatai, hátra dőlök a pokrócon és figyelem ahogy egyre több csillag ragyogva jelenik meg az égbolton, a városból ez nem látszik, tiszta az ég és tökéletes.
- Nézd, az ott a sarkcsillag, a legfényesebb mind közül. 
Pont, mint Ő, pont, mint Grace, hogy tudtad ennyire elcsavarni a fejem te lány, nem értem magam sem, de annyira gyönyörű és elbűvölő teremtés.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime16.09.20 9:34



Logan & Grace




Annyival másabb idekint, mintha minden egyes nap be lennénk zárva a nagy város falai közé, ami semmi szépen sem enged be, ritkán látni a csillagokat a füstös égbolton, a belváros állandó zaja után ez mintha egy másik világ lenne, csendes, megnyugtató, már értem miért jár ide, egyedül, ez egy jó hely a gondolatoknak, fejem döntöm vállának és merülök el a természet csodáiban, annyira gyönyörű, valószínűleg sosem jutott volna eszembe kijönni ide, csak úgy bámulni a naplementét és nem tudom miért döntött úgy, hogy megosztja velem, de köszönöm neked.
Túl sokat gondoltam ma rád. Halvány mosoly jelenik meg arcomon, bár még nem egészen tudatosult bennem, hogy ez hogyan kapcsolódik a vöröses színben éktelenkedő csíknak a csuklóján, csak jó volt ezt hallani.
- Tessék? Öö igen, hogyne... - Húztam meg a vékonyka szalagot a kezén, várjunk már, ezt csinálta egész nap? A gumitól ilyen vörös, basszus, mégis hányszor kellett és miért? Azt hiszem értem már, hanyatt dőlök és szépen visszabújok hozzá, Lassan emelem rá tekintetem, ahogy mogyoróbarna szemeivel a lilában játszó eget fürkészi, szeretném most arcára csúsztatni a kezem, felém fordítani és egyszerűen csak megcsókolni, hosszasan, forrón és bárhogyan, ahogy csak ajkait kínálja nekem, ó a fenébe, kérem azt a vackot. Húzom le a kezéről és bújtatom rá az enyémre, erősen csípett bőrömbe, ahogy megrántottam.
- Áucs, ez tényleg hatásos, ááucs... - Kezdtem nevetni finoman dörzsölgetve bőrömet, majd csúsztattam vissza pofátlanul izmos hasára, hát ez mégsem vált be, és szerintem neki sem, ha már vörös a csuklója.
- És mi van akkor, ha nem múlik el? - Sandítok fel rá élénken izzó kék szemeimmel. Akkor mondjuk ezt nem kéne csinálnom, ugye? Kíváncsi tekintetem fürkészi arcát, mély lélegzetem melengeti borostás bőrét, szeretném megérinteni, ujjaim végighúzni rajta, de helyette csak kézfejére csúsztatom az enyém és a csillagokat kémlelem vele tovább.
- Igen, ott pedig a Nagy Göncöl és ott a kicsi... - Mosolyodtam el, ritkán kémlelem az eget és talán még sosem találtam ennyire szépnek.

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime16.09.20 14:34



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



P

okolian dögös, illata bódítja el minden érzékem ahogy vállamra dönti fejét, fel sem tűnik ahogy finoman érinti ujjaival bőrömet, annyira meghitt az egész, mintha nem pár hete toppant volna be az életembe és nem egy hete kezdte volna feszegetni a határaimat, hanem mintha már évek óta ismernénk egymást, az avatatlan szemnek csak egy boldog párnak tűnnénk, pedig néhány eszméletlenül vad és szenvedélyes csókon kívül semmi sem történt köztünk, egyetlen percét sem bántam meg az operában történteknek, de nem tudom, hogy vajon Ő erről hogy vélekedik, bár ha zavarná a dolog nem lenne most itt velem és nem látnám azt a vágyakozó csillanást szemeiben.
Lassan dőlök hanyatt és kémlelem a hihetetlenül gyönyörű, érintetlen és felfedezésre váró csillagos eget, gyerekként én is űrhajós akartam lenni, mint a legtöbb kölyök, de nekem már a megfogantatásom pillanatában el volt döntve a sorsom, ha fiú ha lány, egyenlőség van, valakinek tovább kell örökítenie a nevet, tovább vinnie a lángot, túl nagy teher ez egy kisgyerek számára, egy felnőttnek is, nem, hogy egy kisiskolásnak.
Grace bújik hozzám, olyan természetes, lágy és simogató érzés, felnevetek ahogy elveszi a gumit és saját csuklójára is csattant egyet.
- Senki sem mondta, hogy kellemes, de segít vissza térni a valóságba.
Halkul el hangom és fordítom vággyal teli tekintetem felé, úgy akarlak, ne csináld ezt velem, miért incselkedsz, ujjai simítják végig hasfalam, végig fut rajtam egy borzongás és abban a pillanatban arra vágyom, hogy ne fejezze be a mozdulatot és keze csússzon be a nadrágom alá, bármennyire is nem szabad erre gondolnom, csak is az a fantázia jár a fejemben ahogy ujjai játszanak rajtam és én türelmetlenül csókolom édes ajkait, fenébe, egyre szűkebb ez a nadrág.
- Ha elmúlt volna nem lenne ilyen vörös.
Vigyorodom el, ujjbegyeim siklanak végig arcán, majd állapodnak meg állán, feljebb billentve, hogy leheletem és ajkaim súrolhassák övét, érzem szaggatott légzéséből, hogy ő is pont erre vágyik, finoman csókolok bele ajkai közé, majd egyre vadabbul követelem őket, oldalamra fordulok és magamhoz húzom, ujjaim siklanak végig gerince mentén, megállapodva kerek fenekén, erősen markolok bele és húzom csípőjét az enyémnek, combjára csúszik kezem és húzom magammal, hogy átölelje csípőm lábával, egy pillanatra sem hagyom el édes, nedves ajkait, akarlak, itt és most!

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime16.09.20 21:12



Logan & Grace




A valóságba... Mi a valóság? Mert ha ez nem az, akkor nem tudom mi lehetne ennél valóságosabb, meleg bőrének tapintása, finom illata és az a vágyakozó csillogás a szemeiben, ehhez kevés lesz egy élesen bevillanó vöröses csík, sőt ez a gumi is. Fogalmam sincs mikor történt, vagy hogyan, mert igaz, hogy pofátlanul dögös a mindig makulátlan elegáns megjelenésével, mosolyával ó és az ing alatt sem elhanyagolható és mocskosul akartam ezt az állást és a jó fene se tudja miért is kaptam meg végül, de én tényleg csak dolgoztam, próbáltam lenyűgözni, de nem azért, hogy később az alsójába nyúlhassak, bár most ezt szeretném, szóval végül is...
Légzésem válik szaggatottá, ahogy ujjbegyei siklanak végig arcomon, majd emelik meg finoman államat, lehunyom a szemem és érzem, ahogy meleg ajkai súrolják az enyémeket, kérlek csak csókolj már meg! A fenét érdekel mi a helyes és mi nem, vágyakozó ajkai tapadnak az enyémre és én forró szenvedélyemmel viszonozom. Borzongás fut végig egész testemen, ahogy ujjai gerincem mentén húzza végig, ez annyira jó volt, mintha pontosan tudná mit kell tennie, vagy pontosan tudja is, mert bármit is tesz őrülten vágyom rá. Csípőm követeli az övéhez, lassan, mélyen és ingerlőn húzom végig lábam az övén, fedetlen combom nyomom hozzá és ölelem át. Merev vágya és ajkai követelőző ostroma fűti fel belsőmet, kezem siklik végig nadrágján, tenyerem alatt érzem hevesen lüktető férfiasságát, forró leheletem engedem ajkai közé, magamban akarlak érezni forrón, intenzíven és teljesen. Kezeim csúsztatom be a felső alá érzékien húzva végig ujjbegyeim kidolgozott izmain, lábam akasztom be térdhajlatába és kezdem húzni magammal, csupasz bőrömön akarom érezni Őt, nedves ajkait, mohó követelőző nyelvét, fürkésző kezét, kemény vágyát és mindenét, egész testét szükségem van rá. Türelmetlenül kezdem felfelé tűrni felsőjét, ha él még a törvényszerűség, hogy az, amit ennyire akarsz, nem lehet hiba, akkor ez határozottan egy ilyen pillanat.

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime17.09.20 8:58



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



N

em tudom már visszafogni azt a heves vágyat amit iránta érzek, egyszerűen fizikai fájdalom, és kimerültem a tiltakozásban, annyira kell nekem, érezni akarom őt, magaménak tudni újra és újra, amíg sikítva nem adja meg magát nekem, kell, akarom ezt az érzést, érezni mennyire nedves tőlem, és elvenni amire szükségem van és megadni amire vágyik, minden rezzenéséből érzem, hogy én vagyok vágyai tárgya és ez még jobban feltüzel, szinte lángol a bőröm ahogy magamhoz húzom, ölemnek simul és én jólesően mordulok fel, ügyes kislány, játssz csak a tűzzel, csak még egy kicsit, hadd emésszelek el, szükségem van rád, jobban, mint valaha bármire is.
Ajkaim veszik birtokba puha száját, nyelvem tör utat magának és hívja táncba az övét, forrón és éhesen, kezem siklik végig gerincén, centiről centire, érzem ahogy megborzong érintésemtől, csak még mohóbban akarom őt, fenekébe markolok, majd végig simítom bársonyos combjainak puha bőrén, és követelem, hogy ölelje át vele a csípőm, szorosan vonva lüktető, kemény ölemhez, keze siklik végig kemény férfiasságomon kicsalogatva belőlem egy mély sóhajt, ez az Vadvirágom, érints meg, követelj, kérj, finoman utasítom hátára, és térdelek combjai közé, fölé tornyosulva birtoklom izzó ajkait, kezem siklik a felsője aljára és tűri fel finoman a melltartó fölé, elszakítva ajkaim hajolok le és húzom végig nyelvem hasán, apró csókokkal borítva remegő, izzó bőrét, finoman harapok puha bőrébe, nem tudom, hogy tudod elérni, hogy ennyire akarjalak, de abba ne hagyd, ujjaim húzom végig oldalán, mélyen eresztve ujjbegyeim bőrébe, legszívesebben letépném azt a sortot és keményen hatolnék bele, de túl rég érintettem már nőt ahhoz, hogy most el akarjam kapkodni, apró csókokkal haladok felfelé, elérve a melltartó vonalát, az anyagon keresztül csókolom meg telt kebleit, nyelvem húzom végig rajta, majd befúrva a puha anyag alá ingerlem rózsaszín, ágaskodó mellbimbóit, lassú körkörös mozdulatokkal, beleakasztom az ujjam és lehúzom a csipkét, hogy előbukkanjanak kerek mellei, szám egész belsejével veszem birtokba, ujjaimmal simogatom, éhezem rád, fogaimat húzom végig finoman rajtuk, ingerelve, engedd csak ki, itt senki sem hall.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime20.09.20 12:45



Logan & Grace




Azt hiszem mind olvastunk már erotikus tartalmú regényeket és amit eleinte kevés nő ért meg, hogy mégis hogy a fenében képes felnyögni a nő, amikor a férfi még alig érintette meg, mindössze ajkai és ujjai követeleik, hát pontosan így. Akarom, őrülten akarom minden izzó, borzongó porcikámmal, mélyen akarom érezni hevesen követelve egymást, halk sóhajok hagyják el ajkaim, ahogy hasamon fut végig nyelve, majd puha nedves ajkai, lehunyom a szemem, miközben ösztönösen tolom feljebb a csípőm, kérek még, bármit is teszel, abba ne hagyd! Kezem siklik fürtjei közé, ahogy eléri a melltartóm vonalát, mohó ajkai tapadnak a csipkés anyagba és én már anélkül szeretném, nagyon szeretném érezni őket, nyelve hatol be az anyag alá egyre mélyebb és hangosabb sóhajokat kicsalogatva belőlem, ujjaim feszülnek meg a hajában, ó édes istenem, csak tépd már le! Csípőm mozdul alatta, ahogy remegő ölem követeli magának vágyai tárgyát és ha már ott tartunk én is, de azt piszkosul. Szája melege, ajkainak puhasága és nyelvének érintése tüzel fel, ahogy melleimen játszik türelmetlenül ingerelve pattanásig feszülő érzékeimet, eddig nem ismertem hogyan lehet ennyire kívánni valakit, még a bőre melengető tapintását, érezni akarom és minden eddig létező és ismeretlen fizikai és mentális erőmre szükségem lesz, hogy ezt hétfőn elnyomjam, de most had ne keljen, nem akarom.
Ó a francba, nem bírom már tovább, hangosan nyögök fel, miközben ujjaim engedem mélyebbre hajában és tincsei körül megfeszülve húzom meg, egyszerűen megbolondít, ahogy fogai érintik remegő bőröm ás melleim. Nedves ölem simul hozzá, ahogy erősebben markolok hajába és húzom fel magamhoz.
- Most akarlak! - Ajkait súrolva húzom fel mindkét lábam oldalához és tapadok hozzá melegen kérlelve és követelve. Nedves ölem tolom fel hozzá, érzem keményen lüktető vágyát és most többet akarok, mint tegnap, még soha életemben nem éreztem annyira hosszúnak, szűknek, kényelmetlennek és feleslegesnek egy ruhát.
- A tiéd akarok lenni. - Suttogom ajkai közé, téged érezni és a neved sikítani a gyönyörtől.

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime20.09.20 16:56



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



H

evesen, birtokolva falom nedves ajkait, tudni akarom vajon odalent is pont ilyen nedves-e, már a gondolatától is összerándul, fájóan merev férfiasságom, őt akarja, most, azonnal, forrón és keményen, nyelvem hatol szája belsejébe, övét ingerelve, gyere velem játszani, ígérem jó lesz, nagyon is jó lesz, ujjaim siklanak végig oldalán, elérve a pólója alját, kirángatom a betűrt shortból, nem kell ez oda, lassan tűröm fel, ujjaim húzva végig meleg hasfalán, érzem ahogy érintésem alatt remeg meg puha bőre, apró csókokkal borítom, nyelvem húzom végig rajta, meg akarlak ízlelni, olyan finom minden porcikád, lágyan és finoman, mint amikor egy karácsonyi ajándékot bontasz ki nagy óvatossággal, mert tudod, hogy egy törékeny, értékes dolog van benne. Ajkaim kényeztetik puha mellét a kívánatos, vékony kis csipke alatt, beleakasztva ujjam húzom le és falom puha idomait, tökéletes melleit, rózsaszín mellbimbóját, ujjamat húzom végig rajta és markolok bele, finoman ingerelve ágaskodó mellbimbóját, fogaim húzom végig selymes mellén, ujjai markolják a hajam és kényszerítenek folytatásra, nem hátrálhatom meg értem Grace, akarsz engem, csípője mozdul alattam, ingerel és követel, csintalan kislány, várj a sorodra, most én élvezem ki a pillanatot, nyelvem húzom végig két melle között, apró csókokat lehelek nyakára és álla vonalára, majd vissza térek melleire, nem tudok betelni velük, szeretem az érzést ahogy nyelvem alatt válik kőkeménnyé, ez a legtökéletesebb forma amit el tudok neki képzelni. Belemarkol a hajamba és ajkaira húz, úgy érzem nem bírja már tovább nélkülem, lábaival átkulcsol és húz lüktető közepéhez.
- Biztos, hogy ezt akarod?
Suttogom ajkai közé, hát én ezt elég biztosnak veszem, ellökve magam tőle térdeltem fel, kigomboltam a shortját és alá csúsztatva magam húztam le bugyijával együtt, majd kikapcsoltam az övem és lerángattam a saját ruházatom is, meleg, nedves öle hívogatóan hat rám, ajkait veszem újra birtokba, ahogy fokozatosan töltöm ki vágytól remegő közepét, hangosan sóhajtok fel ahogy teljességében érzem őt magam körül, lassan kezdek mozdulni vele, annyira kellett már Ő nekem.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime22.09.20 13:10



Logan & Grace




Képtelen voltam tovább parancsolni magamnak, magamban akartam érezni, érezni, hogy az enyém és én az övé vagyok, lehet közhelyes ostobaságnak hangzik, de annyira vágyom rá, megakarom érinteni, mohó követelőző ajkait, a hajába akarok túrni és azt akarom, hogy vegye el, mindent vegyen el, amire szüksége van, hmm elképesztően szexi már az is, ahogyan fölém tornyosul, csak gyere, kezem húzom végig lassan hátán, ujjbegyeim mélyesztem bőrébe és érzem alattam kemény izmait, hogy lehet valakit ennyire piszkosul kívánni, minden ízében, érintésében, csókjában és porcikájában. Hangosan nyögve ajkai közé fogadom Őt magamba szorosabban vonva combjaim kalitkájába, forrón követelem vissza puha nedves ajkait, miközben lassan mozdítom vele csípőm és engedem kéjes sóhajaim szájába, ujjaim kalandoznak izmos hátán érzékien ingerelve simogatom tarkóját, majd haladok végig gerince mentén, ahogy egyre hevesebb ütemben követel magáénak és én minduntalan forró nedves ölemmel várom sietve elé. Hajába markolva húzom le és választom őt el puha számtól, ajkammal szántom végig meleg bőrét felfelé haladva egészen a füléig, majd engedem ki kéjes hangom, megőrjítesz csak kérlek abba ne hagyd! Akarj még engem, kérj, követelj és ismételd meg újra... Nem ment el az eszem, vagyis hát de, pontosan az történt, tudom jól, hogy nős férfi és ez talán csak a pillanat heve, az elfojtott vágyaké, akkor egy okkal több, hogy kiélvezzük minden másodpercét és ezen az sem javít, hogy pocsék és hideg a házassága, hisz semmi közöm hozzá és nem is várom, hogy ezután majd lesz, de egyszerűen kérek még belőle, akarom és az leszek, aminek csak lennem kell, bírni fogom, ott leszek és hinni fogok benne, amikor neki nem megy, mint Lish estélyén. Dolgozni fogok érte, ameddig kell és tudom, hogy az már nem túl sok idő és most nem akarok bele gondolni, hogy mivel más ez, mint amit Lisa művel és tesz, én csak érezni akartam, amit nyújtani tud, amit az ragyogó barna szempár, meleg bőre, finom illata és irántam érzett vágya csak ígérhet nekem.

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Logan Whitmore
Logan Whitmore



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime22.09.20 20:15



Grace & Logan




379f45f10420db644aa28a73ae774c797cf42211_hq.gif



V

ajon mi lehet ebben a ragyogó nőben ami ennyire el tudta tekerni a fejem, tizenöt éve vagyok házas, szar, ez tény, de még soha nem jutott, túlzás, soha senki nem tudott rávenni, hogy meginogjak, és nem azért mert akkora forrón lángoló szerelem van köztem és Isten átka között, hanem mert csöbörből vödörbe, minek, ugyan már, Lisbeth legalább már megszokta a rigolyáim és én is az övéit, negyven éves vagyok, nincs nekem már kedvem bohóckodni és új embert megszokni magam körül, így is gyorsan váltják egymást a gyakornokok, mert mindenkinek nagyravágyó tervei vannak amihez jó alap a városháza, és az én aláírásom.
És ehhez képest itt van Grace, hamvas puha bőre, észbontó illata, természetes bája, hosszú combjai, és olyan forrón követel magának, mint még egyetlen nő sem tudott kihozni magából, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne velem lenni, együtt lenni és a csillagok alatt egymáséi lenni. Hívogatóan tolja felém csípőjét, ahogy nyelvem játékával ingerlem, minden mozdulatánál vadul lüktet merev férfiasságom, akarom őt, annyira, mélyen és mohón. Lábai közé hatolva adom meg amire annyira erősen vágyott, fokozatosan töltöm ki nedves ölét, jólesően morranok fel, majd lassan mozdulok vele, ujjai siklanak végig hátamon, ajkaira követel, édes, puha, nedves ajkaira, fokozatosan veszítem el a saját kontrollom felette és kezdek hevesebb tempóba, birtokolva, vágyva rá, érezni akarom minden rezdülésed, minden kéjes, hangod, sóhajod, nyelvem hatol szája belsejébe és követeli magának mindenét, kapzsi öle siet elém, várva, hívva, ingerelve, hogy ne hagyjam abba, szüksége van rám, és nekem is rá, kell még, most, és mindig, egy lüke kis tininek érzem magam amiért ennyire nem tudtam uralkodni magamon és estem neki Grace kényeztető ölelésének, egyre kevésbé szabályos ritmusom, ahogy elborítja érzékeim mindaz amiért eddig küzdöttem, hangosan és hosszan felmorranva engedem el magam és érem el a paradicsomot, mellkaséra rogyok, homlokom és hajam is izzadságtól nedves, levegőért kapkodok, azt hiszem ideje lenne mennünk, mert ezek a csillagok elveszik az eszünk.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Grace Kendra Handrick
Grace Kendra Handrick



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime22.09.20 21:11



Logan & Grace




Meleg bőröm tapad az övéhez, érezni akarom még ezt, szorosan kulcsolni és fonni össze lábaim körülötte, érezni forró leheletét, hevesen lüktető pulzusát, merev vágyát, ahogy újra és újra magáénak követel és még csak kérnie sem kell, önként adok mindent, csak had legyek a tiéd. Mohó édes ajkai falnak fel és kérek még, ne engedj el, heves ritmusa emészt el fokozatosan, körmeim húzom finoman végig hátán oda és vissza, annyira tökéletes, szexi, megmagyarázhatatlan mintha mindig tudná mire van szükségem, mikor kellett annyi, hogy érezhessem illatát, mikor volt szükségem ölelő karjaira és mikor vágyom keményen lüktető érintésére. Nem tudom mivel érdemeltem ki, csak egy egyszerű nő vagyok a csapatában, oké ha ragaszkodunk a formaságokhoz, akkor a kampány menedzser kicsit több annál és ha belegebedek is mindig próbálom a legjobbat kihozni, mint Lish estélyéből, nem érti vagy neki dolgoztam, hanem Logan-nek, az Ő elismerő szava számított és szükségem volt arra a néhány másodpercnyi csendre és békére a fejemben biztonságot nyújtó erősen ölelő karjai között.
Szükségünk volt erre, egymásra. Szenvedélytől fűtve tapadok nedves puha ajkaira és csókolom őt, amíg csak képes vagyok megtenni, annyira természetesének érzem, mint az, ahogy lélegzem, ahogy lassan megtelik a tudom oxigénnel, ahogy mellkasom emelkedik fel forró bőrének tapadva, ennyire akarom most Őt. Mély, követelőző és erős lökései emelik kéjes hangomat ajkai közé, a tiéd, minden a tiéd, nyögök fel újra és újra, ahogy kezdjük kiesni saját eddigi ritmusunkból, elengedve adom át magam merem ágyának, csak vigyél magaddal, izmaim lüktetnek, majd feszülnek meg körülötte, ahogy hullámokban önt el az édes gyönyör. Ujjaim játszanak nedves fürtjei között, ahogy lassan próbálom leengedni remegő lábaim. Kapkodom a levegőt, nedves homlokát dönti mellkasomra, annyira jó ez így, ragyogó kékjeim fürkészik a csillagokat, akár egy tiniregényben és szeretném, ha megismétlődne, akarom, hogy vágyjon rám, hogy kérjen még belőlem, tényleg jó csapat vagyunk, húzódnak piszok kis mosolyra ajkaim a gondolatra...

KLIKK
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime30.09.20 7:56

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Sky walk Sky walk I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Sky walk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» the monsters walk among us
» the monsters walk among us

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Grand kanyon-