welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_lcap-Az ördög hozott az is vigyen el....- Voting_bar-Az ördög hozott az is vigyen el....- Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

-Az ördög hozott az is vigyen el....-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: -Az ördög hozott az is vigyen el....- -Az ördög hozott az is vigyen el....- I_icon_minitime24.09.20 17:45

   
original.gif
Lyna és Victor
Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted

Három hete, hogy igazi családnak hívhatom magunkat. Végre itthon vagyunk az új házunkban az  új életünkben. Talán még soha sem voltam boldogabb mint most. Végre apa lettem még ha erre egy évvel ezelőtt gondolni sem akartam. Élveztem az agglegény életemet és azt hittem, hogy az én életem így tökéletes ahogy van, de aztán Lyna odajött hozzám a bárba és az életem száznyolcvan fokos fordulatot vett. Amit addig normálisnak hittem, az egyszerre furcsának és abnormálisnak látszott. Mindaddig csak a munkával és a és a bulikkal foglalkoztam, de talán az a rossz nap amit akkor néhány itallal próbáltam feledni, életem legjobb napjává vált. Megismertem ezt a csodálatos nőt, aki megajándékozott a világ legszebb dolgával a Fiammal. Szavakkal ki sem tudnám fejezni mennyire hálás vagyok ezért neki. Hálás vagyok azért hogy megmutatta, hogy nem csak sötét oldala van az életnek, hanem van egy világos is... Pont mint a filmekben. Egyszeriben elkezdtem élni és élvezni az életet. Otthagytam azt a koszos albérletet és új életet kezdtem vele...velük. Persze azért még mindig akadnak olyan dolgok, amiket nem tudtam letisztázni. Például a szüleimmel való kapcsolatom. Valahogy még mindig nem oldódott meg... Tudom, hogy Lyna szeretné, ha részesei lennének a fiunk életének, de ez valahogy nekem nem megy. Sokat gondolkodtam az utóbbi időben. Kettőnkről és arról, hogy lehet neki van igaza. Nincs jogom megtagadni a fiamtól, hogy ismerje a nagyszüleit. Ezért ma meghívtuk Őket, hogy találkoznak az unokájukkal és, hogy megpróbáljuk megoldani a fennálló helyzetet. Végül is nem kerülgethetjük egymást életünk végéig. Mivel megígértem Lynának ezért megpróbálom. Megpróbálok jó képet vágni az egészhez.
- Kicsim ideadnád a fogót? - nyújtottam a kezem Lyna felé, miközben az erkély padlóján térdeltem. Még van mit javítgatni a házon, de lassan minden a helyére kerül és vele együtt az életünk is. Persze most itt a baba is és hát bizony nem sok pihenőt hagy nekünk. De szeretném ha Lyna elégedett lenne a házzal és olyan lenne amilyent szeretne. - Na azt hiszem ez is kész. - álltam fel elégedettem. - Na mit szólsz baba... Tetszik? - karoltam át Lynát a vállánál és magamhoz szorítottam. Végre kész az erkély korlát, teljesen gyerekbiztos.


         
▲ megjegyzés ▲ zene ▲ szavak száma ▲
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: -Az ördög hozott az is vigyen el....- -Az ördög hozott az is vigyen el....- I_icon_minitime02.12.20 14:33

Jó végre megint itthon lenne, bér a kórházban sem volt semmi baj, de az ember egyszerűen érzi, hogy hol van és hát odahaza a legjobb, és végre Derek is kibújt, így most már ketten nem fogunk aludni a házban, pontosabban hárman, ha a Derek se, mert Victor bármilyen mély alvó, ha a fia nem tud elaludni, az apja sem fog. És szerencsére bőven van még alakítgatni a házon, ha már egyszer amúgy sem tudunk pihenni, és ha nincs, jó feleséghez híven találok, ilyen az erkély is, tudom, hogy még van időnk, mire mászni kezd és felfedezni magának mindent a kis lurkó, amit nem kellene, de nyugodtabb vagyok, ha minden időben megvan és gyerek biztos, hívjuk anyai ösztönnek és kell nekem most ez a biztonságérzet és nyugalom.
- Igen, persze. - Nyúltam a fogóért, hogy a kezébe adjam, tudom, hogy még furcsa számára az apaság, igyekszik nem mutatni, de az ilyesmit nem lehet és nincs vele egyedül, erre nincs gyorstalpaló, hogyan legyél jó szülő, Derek sokat sír és néha iszonyú rossz anyának érzem magam, amiért nem tudom mit kellene tennem, vagy egyszerűen mert sír a gyerekem és nem bírom látni és hallani.
- Ügyes vagy drágám. - Hajoltam és nyomtam egy puszit Victor arcára, közben pedig megszólalt a csengő, franc, elfelejtettem mondani, hogy ne csengessenek.
- Azt hiszem megjöttek a szüleid, futok, mielőtt újra csengetnének, ideges leszek, ha felverik Derek-et. - Bújtam ki Victor öleléséből és tényleg futottam le az emeletről, kész lehetetlen küldetés megnyugtatni a gyereket, ha felébresztik a délutáni alvásból és nincs kedves egy üvöltő gyerekhez, mert a kezükbe fogom nyomni, hogy tessék. De legalább eljutottunk idáig, mégis csak a nagy szüleik, Victor pedig a fiuk.
- Nyitom már, helló, k9nnyen idetaláltak? Jaj köszönöm, fáradjanak be... - Vettem el a csokor virágot és a kis csomagot, gondolom az unokájuknak készítették.
- Ó, Vicktor? Victor az emelten, épp az erkélyen barkácsolt, biztos mindjárt lejön.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: -Az ördög hozott az is vigyen el....- -Az ördög hozott az is vigyen el....- I_icon_minitime08.04.21 15:23

   
original.gif
Lyna és Victor
Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted

Hát igen apa lettem, család lettünk. Fáradtak vagyunk de nagyon boldogok. Derek nem túl nyugodt baba és képes végig üvölteni az éjszakát. Igyekszem segíteni Lynának amennyit csak tudok, de az állandó tizenkét órázás nagyon sokat kivesz belőlem. Azért minden erőmmel azon vagyok, hogy helytáljak mint apa és nem utolsó sorban mint férj. Nagyon nehéz, hisz tegnap még egy egyedül élő pasas voltam aki a bárokat járta esténként, hogy leveztesse az egész nap felgyülemlett feszültséget, ma pedig már házas ember vagyok, akinek nem mellesleg van egy fia. Nehéz helyzet de majd beleszokunk mindketten. Senki nem mondta, hogy könnyű lesz majd. Lyna is néha a tűréshatára legszélén van, hisz sokszor nem úgy állunk a gyerekneveléshez ahogy kell. Rengeteg dolgot nem tudunk, hogyan kell, hisz nincs aki megtanítsa ezt nekünk. Egyedül próbálunk helytállni. Persze mindig vannak okoskodó családtagok, de egyikünk sem szereti ha beleavatkoznak a dolgainkba. Ami a házat illeti, még mindig vannak apróbb javításra szoruló dolgok, viszont lassan de biztosan készen lesz. A hátsó kertet még rendbe kell hoznom ezért most kivettem pár hét szabadságot, hogy utol tudjam érni magamat és persze Lynának is tudja segíteni Derekkel. Még csak most szült és nem kéne túlterhelnie magát.
- Tudom.... - emeltem fel a karomat, miközben befeszítettem az izmaimat demonstrálva, hogy milyen isten is vagyok valójában. Na jó csak vicceltem. - Azt hiszem lassan igazi otthon lesz ebből. -  csókoltam meg a homlokát, majd hirtelen megszólalt a csengő.  
-Remek... - mondtam lehangolt fintorral az arcomon. Semmi kedvem ehhez a bájcsevejhez, de Lyna miatt megteszem. Nagyon szeretné, ha mindkét oldalról a nagyszülők részei lennének Derek életének. Szívem szerint soha nem engedném a gyerekem közelébe Őket. Nincs neki szüksége senkire rajtunk kívül.
Összepakoltam a szerszámokat a teraszon és benéztem Derek szobájába. Csendesen aludt, nem zavarta meg a csenő hangja. Felrajzoltam egy hamis mosolyt és lassan elindultam lefelé a lépcsőn. A nappaliban ott ültek a szüleim és Lyna. Anyám ahogy meglátott felált és kitárta a karjai felém. Még mielőtt reagálhattam volna körém zárta a karjait. Szerintem minden kiült az arcomra. Kelletlenül átöleltem, de ennél többet nem tudtam kipréselni magamból. Hátbérlépet és megszólalt: - Kisfiam, annyira örülök, hogy meghívtatok minket a házatokba. - mosolygott. - Megemberesedtél fiam. - nézet végig rajtam, majd apám felé fordult. - Fiam... - biccentet. - Hozok valamit inni. - szólaltam meg majd a konyha felé indultam. Muszáj kifújnom magam, mert ezt a színjátékot nem vagyok hajlandó játszani. Össze kell szednem magam Lyna és Derek kedvéért. Kezembe fogtam a boros üveget és visszatértem a napaliba és leültem Lyna mellé. Hát akkor legyünk túl rajta.


         
▲ megjegyzés ▲ zene ▲ szavak száma ▲
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: -Az ördög hozott az is vigyen el....- -Az ördög hozott az is vigyen el....- I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

-Az ördög hozott az is vigyen el....-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Victor & Lyna közös otthona-