welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_lcapValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Voting_barValahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Carrie Anne Jimenez
Carrie Anne Jimenez



TémanyitásTárgy: Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne I_icon_minitime26.01.22 19:24





Owen & Carrie Anne






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




G

yerünk Carrie, lélegezz! Mély levegő, ki és be, ki és be, nem most, most nem, nem pánikolhatok be, egy emberi élet, egy beteg emberi élet, franc Martin, miért pont most, ez hülye kérdés, én nem vigyáztam rád eléggé, az év anyja vagyok, tudom, én csak meg akartam menteni a fiaim, jobb életet adni nekik annál, ami rájuk várt volna az utcákon, nem vagyok tehetős, soha nem is voltam az, és a szűzanyja látja lelkem akkor is igyekeztem mindent megadni a fiaimnak, a férjem, az olyan amilyen, én választottam, én döntésem, én vétkem, nekem kell magammal cipelnem ezt a terhet, azt, hogy egy naplopó idiótához mentem hozzá, aki nem tudom miben reménykedett egy óvónői fizetésből és két gyerekkel, dugni azt persze akart, csak nem tudott, de ez most nem ide tartozik, a macska rúgja meg Martin, egyre magasabb a lázad, ez így nem mehet tovább.
Azt szokták mondani ha kétségbe vagy esve az adrenalin segít, és egy kocsit is fel tudsz emelni, három napja nem aludtam, minden vizem és ételem a fiamnak adtam, jelenleg örülök ha annyi erőm van, hogy a kis testét biztonságos helyre tudjam vinni, amíg kitalálom mi legyen, mert így nem tudunk tovább menni, nem mehetünk így tovább.
Találtam egy hasadékot, egy kisebb barlang szerű valamit, a táskám a feje alá tettem, a plusz ruháimba tekertem és próbáltam lehűteni, de nem ment. Segítség kell.
- Maradj itt kicsim, a mami hoz segítséget, bármi is történjen a mami visszajön érted.
Könnyeimmel küzdve, remegő ajkakkal ejtettem ki minden szót, muszáj találnom valakit. De a semmi közepén, ugyan kit? Nem számít, valakit, bárkit!
Nem tudom mióta bolyongok, de tudom, hogy merre van a fiam, ezt az egyet szikla szilárdan, csak, le kell ülnöm egy kicsit, muszáj, érzem ahogy megremeg a térdem és csukódik a szemem, és azt is, hogy valaki elkapja a karom. Rémülten emeltem fel a tekintetem és csak rángatni a karom, hogy kiszabadítsam, de, mintha satuba fogták volna, fogalmam sincs mit mondott, egyáltalán nem figyeltem, és csak egy dolog járt a fejemben, hogy mi lesz a fiammal.
- Ne, kérem, engedjen el, a fiam, beteg, vissza kell mennem hozzá.
Érzem ahogy a sós könnyeim öntik el az arcom és csak kapálózom és könyörgöm, nem magamért, a fiamért!




Vissza az elejére Go down

Valahol a Semmi közepén. Owen & Carrie Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Owen Nicholson
» Cameron Owen Nixon
» Owen Emmett Stanford
» Olivia Anne Silverman
» Anne Rachel Rogers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-