welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Take You to Hell - Dylan & Lauren Vote_lcapTake You to Hell - Dylan & Lauren Voting_barTake You to Hell - Dylan & Lauren Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Take You to Hell - Dylan & Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime24.05.22 7:24





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem akartam a főnökömet azzal terhelni, hogy még sose ültem repülőgépen és ezért halálosan rettegek attól, hogy ezzel az új élménnyel gazdagodjak, különben is most ennél sokkal nagyobb gondjai vannak, mint az, hogy iszonyúan félek, hogy mi fog rám várni a fellegekben. Ha Mr. Hanning azt mondja, hogy egy megbeszélés miatt fel kell szállnom egy repülőre, akkor az úgy is lesz. Mintha lenne más választásom. Gondolataim csak úgy kavarogtam és szokás szerint mindent is túlgondoltam, ezért nem sokat aludtam az éjjel. Mielőtt még az ébresztőm megszólalt volna kipattantam az ágyból, hogy megkezdjem a készülődést. Biztos voltam abban, hogy most a sminkeléssel több időt fogok eltölteni, mint általában, már csak azért is, mert a szemem alatt a sötét karikák bizony arról árulkodnak, hogy nem aludtam túl sokat.
Túl voltam már a zuhanyon amikor a telefonom csörgésére lettem figyelmes. A közeli hozzátartozóim számára egyedi csengőhangok vannak beállítva ezért egyből tudtam, hogy anyám várakozik a vonal túlsó végén.
- Szia anya! – Különleges képessége van, hogy megérezze, ha valami nincs rendben, ezért igyekeztem a lehető legboldogabb hangomat elővarázsolni és nem azt a pánikolos hangot, amit most szívesen kiadnék. Nem akarom, hogy aggódjon miattam, ezért nem áll szándékomban megosztani vele azt az apró kis részletet, hogy mik a mai terveim. Hiszen már attól frászt kapott, hogy ilyen híres, vagy inkább hírhedt embernek dolgozom. Ahogy telt az idő sokkal elfogadóbb lett, sőt szerintem már eljutottunk odáig, hogy kedveli is a főnökömet.
- Szia drágám! – Vidáman csengett a hangja.
- Minden rendben? – Kissé különösnek találtam, hogy ilyen korai órákban hívott.
- Persze drágám csak azt szerettem volna kérdezni, hogy a rengeteg munkád ellenére áll-e még a hétvége? – Basszus! Teljesen elfelejtettem, hogy oda ígérkeztem. Mióta külön élek sokkal kevesebb időm van a családomra, de mindig igyekszem időt szánni rájuk. Mindig is összetartó család voltunk és ha betemet a sok papírmunka akkor is el fogok menni, maximum egész éjjel fent maradok, hogy behozzam a lemaradásomat.
- Persze, már alig várom. – Attól, hogy kiment a fejemből még nagyon is várom, hogy újra a szeretteim körében lehessek.
- Remek! Tudom, hogy sok a dolgod, ezért nem is zavarlak tovább. Szeretlek. – Mindegy, hogy hány éves vagy, mindig is gyerek leszel a szüleid szemében, de még így a harminchoz közel is jól esik anyától ezt hallani.
- Én is szeretlek. – Bontottam a vonalat, hogy befejezzem a készülődést.
Előző nap megbeszéltük, hogy a reptéren találkozunk. Miután átestem a szükséges ellenőrzésen helyet foglaltam a váróteremben. Még csak a filmekben láttam, hogy hogyan zajlik az átvilágítás, szóval ez valami egészen új élmény volt számomra. Na meg azt se hittem volna soha, hogy az első repülőutam az első osztályon fog bekövetkezni.




 
Outfits




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime24.05.22 13:05

Ms. DeSantos & Mr. Hanning

 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif
Néhány napja már annak, hogy a balesetem után visszatértem dolgozni, de még mindig annyira furcsa minden. Az a másfél év, ami kiesett a memóriámból hatalmas hátrányt jelent számomra az üzleti világban, de igyekszem minél előbb leküzdeni, nehogy az ellenlábasaim megneszeljenek bármit is a problémámból és esetlegesen felhasználják ellenem. Nagyon sokan pályáztak már korábban is a bőrömre, sokakat zavart, hogy nagyon gyorsan váltam azzá, aki most vagyok, pontosabban, aki voltam még nem is olyan régen, talán épp ennek köszönhetem a balesetemet is. Bár Kim és Greta nagyon titkolózik, én titkon mégis arra adtam a fejem, hogy kiderítsem mi is történt azon a bizonyos estén. Megbíztam a magánnyomozómat, aki már eddig is sokszor dolgozott nekem, hogy derítse ki a baleset körülményeit és mindenről számoljon be nekem, természetesen a legnagyobb diszkréció mellett. Ennek már jó néhány napja, de a férfi még nem jelentkezett. Furcsa, pedig általában gyorsan dolgozik… Talán, ha nem foglalt volna le annyira, hogy igyekezzek bemagolni minden üzleti információt, amit az asszisztensem összegyűjtött nekem az elmúlt időszakról, magam kezdtem volna el feltörni az adatbázisokat, kamera és egyéb felvételek után kutatva, de fájdalom, ez eddig nem fért bele az időmbe. Igyekeztem alaposan felkészülni egy nagyon fontos tárgyalásra, amire a feljegyzések szerint hosszú ideje vártam. Egy elektrotechnológiai cég vezetőjével van megbeszélésem, aki elég vacak anyagi helyzetbe került, ezért kénytelen a cége részvényeinek egy részét értékesíteni, ami nekem kapóra jön a legújabb fejlesztéseim kapcsán. Az öreg nagyon megválogatja kit vesz be „társának”, így visszautasíthatatlan ajánlatot kell tegyek neki. Ráadásul rám nem jellemző módon vállaltam, hogy én repülök hozzá és nem őt rángatom Chicagoból Vegasba, pedig simán megtehetném. Ahogyan azt is, hogy magángéppel utazzak, mégis, a baleset óta igyekszem tudatosabban élni és a környezetemre is jobban odafigyelni, így a hagyományos repülés mellett döntöttem. Nora az első osztályra vásárolta meg az én és az asszisztensem jegyét, pedig igazán nem voltak ilyen igényeim, de ha már így esett, legalább kihasználható az idő még több munkára, nem zavarjuk majd vele a turista osztályon utazókat.

Megbeszéltem Ms. DeSantossal, hogy másnap a reptéren találkozunk, így miután felébredtem és elkészültem, a sofőröm ki is vitt a reptérre. Hogy miért nem én vezettem? Nos, a történtek óta nem szívesen ülök elől, de erről még egyáltalán nem beszéltem senkivel és nem is akarok. Arra fogtam a dolgot, hogy így nem kell az autómat egy megbízhatatlan parkolóban hagynom arra a pár órára, míg visszaérünk a városba. A vegasi dugóknak hála kishíján lekéstem a gépet, az összes utas felszállt már a gépre, de hála egy gyors telefonnak és egy apró szívességnek, a pilóta nem indult el nélkülem. Néha jól jön, hogy ismert vagyok…

Mikor megérkeztem azonnal felkísértek a járatra, én pedig az összes utasnak küldtem egy pohár drága pezsgőt bocsánatkérésem jeléül, amiért feltartottam őket. Persze névtelenül, nekik nem számoltak be róla, ki a titokzatos késő, mert nem szerettem volna pár óra múlva a neten látni a sztorit. Megköszöntem a pilótának, hogy megvárt, majd az első osztályra mentem. Ott a székek egyesével vannak két oszlopban, egy kisebb folyosóval elválasztva.
- Ms. DeSantos – biccentettem a lány felé, majd helyet foglaltam és felé hajoltam.
- Remélem nem ijedt meg, hogy egyedül küldöm tárgyalni. – kacsintottam rá, majd előbűvöltem a laptopomat a táskámból.
- Van három és fél óránk míg odaérünk. Átbeszéljük a jegyzeteit?


 Outfit: Mr. Hanning outfit
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime24.05.22 16:54





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ahogy teltek a percek és egyre közelebb kerültem a felszállás pillanatához úgy kezdtem még az eddiginél is jobban ideges lenni, főleg azért is, mert Mr. Hanning még nem érkezett meg. Rengetegszer próbáltam elérni telefonom keresztül, de nem vette fel. Na és ilyenkor mit tesz az ember? Hát persze, hogy a lehető legrosszabb forgatókönyvek játszódnak le a fejében. Aggódtam érte. Attól tartottam, hogy megrohamozták az emlékek és… Na jó, inkább bele sem akarok gondolni, hogy mi történne akkor. Csak abban bíztam, hogy az utolsó pillanatban megérkezik és nem egyedül kell elutaznom. Már nem is a repülés miatt aggódtam jobban, hanem miatta. Mérlegeltem a helyzetet és úgy döntöttem, hogy akkor is felszállok, ha nem tart velem, túl sok időt és energiát fektettem bele abba, hogy ne valósuljon meg az üzlet és gondolom Mr. Hanning is dühös lenne, ha elszalasztanám ezt a remek alkalmat.
- Van fogalma arról, hogy hányszor hívtam? – Megkönnyebbültem mikor megpillantottam. Hála Istennek semmi baja. Na és vajon sejti, hogy mennyire aggódtam érte? Remélem nyomos okkal fog szolgálni azért, amiért nem jelentkezett, még akkor is, ha nem tartozik nekem magyarázkodással.
- Azt hiszi, hogy maga nélkül nem jártam volna sikerrel? – Az csak pozitívum, hogy a főnököm is velem tart, így lássa a másik fél, hogy komolyan gondolja az üzletkötést. Minden fontos és nem fontos információt bemagoltam, sőt annyira, hogy még azt is tudom, hogy mi a kedvenc bora és hogyan lehet a lehető legjobban a kedvében járni arra az esetre, ha az üzletelés közben a beszélgetés nem csak formális lenne.
- Azt hittem, hogy már annyiszor átrágtuk magunkat rajta, hogy még ezzel is álmodik, de legyen. – Az elmúlt napok lényegében csak arról szóltak, hogy felkészültünk a mai napra. Talán jót is fog tenni egy kis figyelemelterelés, mert a pilóta hangja megszólalt a hangszóróból és közölte velünk, hogy hamarosan felszáll a gép. Konkrétan úgy éreztem, hogy ha lenne más is a gyomromban a kávén kívül, akkor az utat törne magának. Próbáltam leplezni, hogy mennyire rosszul voltam csak mert nem akartam ismét kínosan érezni magam, bőven elég, ha én tudom, hogy legszívesebben sikítva hozzá bújnék. Mégse tettem meg.  


 
Outfits




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime24.05.22 17:25

Ms. DeSantos & Mr. Hanning

 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif
Amikor a lány „nekem rontott” azzal, hogy mennyiszer keresett, azonnal elővettem a telefonomat, hogy megnézzem mi történhetett, ekkor jöttek csak meg az értesítések a számtalan próbálkozásról. Ha nem tudnám az indítékát, biztosan megrémítene a tény, hogy egy nő huszonötször hívott egymás után… De az megállapítható lett ez alapján róla, hogy elszánt egy teremtés, nem könnyen adja fel a dolgokat.
- Elnézést kérek Ms. DeSantos, valószínűleg az autóban lehetett térerő probléma. A pilótát is nehezen értem el, hogy várjanak meg. – közben repülő üzemmódra állítottam mind a két készüléket és becsatoltam magam, mert kigyulladt a felszállást jelző lámpa.
- Nem mintha alábecsülném a képességeit, a jegyzeteiből világossá vált számomra, hogy nagyon alaposan végzi a munkáját, mégis egy ekkora horderejű tárgyalásra nem szívesen engedtem volna egyedül. A fickó nagyon makacs, nagyon nehezen veszi tudomásul, hogy muszáj valakivel társulnia, különben hamarosan lehúzhatja a rolót, ha pedig „csak” az egyik alkalmazottamat küldeném, azt egyenesen sértésnek venné és a szándékaim komolytalanságának. – hazudhattam volna, hogy teljesen nyugodtan elküldtem volna egyedül is, mert tuti sikerrel jár, de jobban szeretem az őszinteséget, vele pedig elméletileg van is valami ilyesmi megállapodásunk.
- Jobb biztosra menni, nem gondolja? – a baleset óta sajnos nem csak az elmúlt másfél évemet vesztettem el, de olykor a rövidtávú memóriámmal is gondok vannak. Bár ebbe aztán igazán senkit nem avattam be, még Kiméket sem, mert csak még sebezhetőbbé válnék mindenki szemében.
- Jól van? – észrevettem, hogy a lány remegni kezdett, miközben elkezdtünk felszállni, ráadásul az arca is egy kissé sápadtabbá vált.
- Csak nem az első alkalom? – lehet, hogy korábban még sosem repült? Vagy tériszonyos? Talán meg kellett volna kérdeznem tőle, mielőtt kijelöltem erre a munkára? Kellemetlenül érzem magam a dolog miatt, nem akartam neki rosszat.
- Idehívom a stewardesst, majd ő hoz valamit a rosszullétére. – ezzel már meg is nyomtam a hívó gombot.


 Outfit: Mr. Hanning outfit
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime24.05.22 20:13





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Azt hiszem, hogy lesz mit mesélnem a hétvégén a családomnak, persze csak akkor, ha túlélem a mai napot. Valójában szerintem nem is a repüléstől félek, sokkal inkább a zuhanástól. Egy repülő se maradt fent az égen, vagy így vagy úgy, de landoltak, ha pedig erre gondolok akkor a gyomrom még jobban elkezd kavarogni.
- Lényeg, hogy ideért és nincs semmi baja. – Nem a francos üzlet miatt hívtam már félelmetesen sokszor. Tudom, hogy túlzás volt és egy mániákus se próbálta volna ennyiszer egymás után elérni, de ilyen az, ha aggódok valakiért, aki fontos a számomra.
- Én pedig nem szívesen mentem volna maga nélkül. Az pedig tényleg sokat nyom a latba, ha a főnök is személyen megjelenik. – Értettem vele egyet. Bármit megcsinálok neki, rengeteg prezentációt és papírmunkát, kutatómunkát és még sorolhatnám, de arra szerintem még nem állok készen arra, hogy nélküle hozzak meg fontos döntéseket, főleg akkor nem, ha nem kis összegről van szó. Szóval ez így lesz a legjobb, ketten különben is jó csapatot alkotunk.
- Jól leszek. – Nem akartam, hogy lássa mennyire kezdek kiakadni attól, hogy repülőgépen ülök. Testem mégis galádul elárult. Kezeim úgy kezdtek el remegni, mint még életemben eddig soha.
- Ennyire látszik? – Még a vak is észrevenné. Nem volt nehéz dolga, könnyen kiszúrta Mr. Hanning, hogy itt remegek a mellette lévő ülésen, mint a kocsonya. Akármennyire is szerettem volna tartani magam előtte, de sajnos még magammal sem sikerült elhitetnem, hogy nincs mitől félnem.
- Ez annyira kínos. – És még most nincs hova menekülni se. Legszívesebben tenyereim közé rejtettem volna arcomat, de kezeim túlságosan remegtek ahhoz, hogy ez kivitelezhető legyen.
- Nagyon kérem, hogy terelje el a figyelmem, bármivel… - Csak ne maradjon csendben, mert már így is túlgondoltam magamban mindent míg rá várakoztam. Nem kellett volna egyetlen egy részt se megnéznem a légikatasztrófákból. Mert tudom, hogy a gépeken a feketedobozok miért vannak és hogy valójában nem is fekete, hanem narancssárga színű. Ha lezuhannánk akkor a dobozon rögzített adatok alapján tudnák a körülményeket kivizsgálni és ennek tudtában még inkább tetőződött a pánikom.


 
Outfits




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime24.05.22 21:06

Ms. DeSantos & Mr. Hanning

 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif
A stewardess nemsokkal azután, hogy megnyomtam a hívó gombját már meg is jelent mellettünk, kacér mosolyt küldve felém.
- Miben segíthetek Mr. Hanning? Szüksége van valamire?
- Nagyon kedves… - néztem a névtáblájára – Barbara. – mosolyogtam vissza rá kedvesen, amitől a lány még el is pirult.
- De a helyzet az, hogy a kisasszonynak lenne szüksége a segítségére. – mutattam a lányra. Barbara ettől kissé csalódottá vált, ám aztán magára erőltette a szakmai mosolyát és a lány felé fordult.
- Mi a probléma hölgyem?
- A kisasszony most repül életében először és a jelek szerint nem érzi jól magát.
- Nahát Mr. Hanning, milyen figyelmes az utastársaihoz.
- A kisasszony az asszisztensem, szükségem lesz rá egy tárgyalás során, szóval nagyon hálás lennék, egyenesen lekötelezne, ha segítene, hogy jobban legyen.
- Máris jövök. – ezzel a lány már sarkon is fordult és elsietett, mi pedig ismét ketten maradtunk.
- Szóval tereljem el a figyelmét… mondjuk, ismeri azt a viccet, hogy: Repülőgép közeledik éjszaka a repülőtér felé. A pilóta elhatározza, hogy megtréfálja a tornyot és eltorzított hangon szól a mikrofonba: - Találd ki, hogy ki vagyok! - Erre az irányítótorony diszpécsere lekapcsolja a leszállópálya fényeit és visszaszól: - Te meg találd ki, hogy hol vagy... – gonosz vagyok, hogy pont repülős viccel jöttem? Talán egy kicsit.
- Van még ebből egy csomó és ha lemaradna, ne aggódjon, a feketedobozból mindet vissza lehet hallgatni… - oké, ez már tényleg aljas volt, így inkább leálltam. Bár az is igaz, hogy ha felbosszantom, akkor legalább nem pánikol, de talán más módot kellene találnom.

- Mély levegő Ms. DeSantos, nem lesz semmi baj. Legalább ezerszer repültem már az életem során és eddig még egyszer sem történt semmi baj. Bízzon bennem. – ekkor a laptopomra pillantottam és bevillant valami.
- Meséljen nekem a pasasról, akihez megyünk. Tudom, hogy alaposabban is utánajárt. Mi mindent hagyott ki a jegyzeteiből?


 Outfit: Mr. Hanning outfit
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime24.05.22 23:29





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ha nem a repüléstől való félelmem végett hánynék be, akkor attól fogok, hogy a szemem láttára mennyire rákattantak a főnökömre. Mindig ez van, nem is értem, hogy hogyan tudok még mindig ezen meglepődni. Gazdag és híres és mindenki Őt akarja. Dylan Hanning a megtestesült nőideál, az igazi playboy fogalom élő megtestesítője. Biztosan rengetegen lennének a helyében, de ennek az életnek bizony van egy olyan oldala, amibe a többség bele se gondol. Vajon Barbara csak a jóképű pénzes fickót lássa benne? Mást nem? Pedig, ha valaki időt szánna arra, hogy megismerje, akkor rájönnének arra, hogy sokkal értékesebb ember rejtőzik az álarc alatt.
- Ez maga szerint vicces? – Szabályosan rettegek és ebből képes gúnyt űzni? Visszavonnám a múltkori gondolatomat, már egyáltalán nem hiányzik, hogy Mr. Hanning bunkó legyen velem.
- Nem vagyok az erőszak híve, de ha nem a főnököm lenne ezekután biztosan megütném. – Jobban belegondolva azt hiszem, hogy volt már arra példa, hogy megütöttem. Vagyis inkább csak ököllel beleütöttem a vállába, de hozzá kell tennem, hogy nem túl erősen miután felkapott és ruhástól megmártóztunk a medencéjében. Ez azután történt, hogy kiakadtam rá amiért törlesztette a tartozásainkat.
- Bízzak magában azok után, hogy ilyen pocsék a humorérzéke? – Nem vagyok valami nagy piás, de ha nem egy üzleti úton lennék, akkor biztos kérnék valami, már csak azért is, hogy el tudjak lazulni.
- Pontosan mit akar tudni? – Nem is vártam meg, hogy válaszoljon, egyből elkezdtem sorolni az információkat. Legalább ameddig én beszélek addig nem hozakodik elő a repülős vicceivel.
- Házas, három lánya van és egy fia. Esetleg érdekli a nevük és a koruk is? A feleségének a neve? Bármi más? - Ez is a figyelemelterelés része lenne, vagy inkább most csak engem tesztel ezzel? Természetesen alaposabban is utána jártam, de nem hittem, hogy érdekelnék azok az információk, amiknek a nagyrésze csak alaptalan pletyka.
- Szereti a szerencsejátékot és állítólag a fiatal nőket is. – Szóval nem az a hűséges típus, ennek ellenére a felesége még mindig nem lépett le.



 
Outfits




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Take You to Hell - Dylan & Lauren Take You to Hell - Dylan & Lauren I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Take You to Hell - Dylan & Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hello Sweetheart - Dylan & Lauren
» Maybe You’re The Problem - Dylan & Lauren
» Physical - Dylan & Lauren
» Hell City
» Living Hell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-