welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ben & Minea - One More Night Vote_lcapBen & Minea - One More Night Voting_barBen & Minea - One More Night Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ben & Minea - One More Night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime25.05.22 0:05





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Eddig nem is gondoltam, hogy egy pizza rendelés lehet ennyire szórakoztató. Azért nekem is volt annyi eszem, hogy nem a saját lakásomra rendeljek, ezért kivettem egy motelszobát. Őszintén mostanában nincs is túl sok kedvem haza járni. Túl sok emlék tört rám ott, amiket már régen el kellett volna engedjek, de valahogy nem ment. Még nem. Pedig nem is vagyok egy szentimentális alkat, de… Mindenki tudja, hogy csak az számít, ami a „de” szócska után van. Hiányzik és kész. Idővel elmúlik, de legalább megtanultam, hogy az élet csalódásokról szól és szerintem sikeresen megtanultam a leckét. Már senkit sem fogok közel engedni magamhoz, nem lesz olyan ostoba, hogy még egyszer bízni tudjak, főleg nem egy férfi szavának.
Nem vagyok paranoiás csak óvatos, ezért küldtem Kimnek egy üzenetet: „Ha valami történne velem, akkor a titkos rejtekhelyemen van egy pendrive a részletekkel.” Kim tudja, hogy hová kell mennie és meg is fogja találni, ha netalán Ben beváltaná az ígéretét és inkább úgy döntene, hogy eltenne lábalól. Miután megkapta az üzenetet egyből ki is töröltem, hogy még véletlenül se tudja senki se elolvasni, persze feltéve, ha kitalálnák a telefonom kódját.
Az alkalmazáson keresztül figyelhettem, hogy körülbelül mikorra ér ide a rendelésem. Na vajon miért rendeltem éppen pizzát? Nem azért, mert éhes lennék, hanem azért, mert tudom, hogy Ben fogja kézbesíteni. Tudom, hogy mikor dolgozik, sőt talán már túl sok mindent is tudok róla, de nem árt, ha néhanapján szemmel tartom. Hosszú út elé nézünk együtt és tudom, hogy időbe fog telni, mire sikerrel járunk, de az élet ettől függetlenül nem állt meg nálam. Az időm nagyrészét azzal töltöm, hogy utána „kémkedek”, hogy megtudjam, hogy halad, de még így is vállok kisebb ügyeket.
- Na végre! Megérkezett a kedvenc pizzafutárom! – Nyitottam ki neki az ajtót miután bekopogott.
- Hiányoztam? – Nem vicceltem azzal, hogy személyen várom el tőle, hogy beszámoljon a részletekről.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime25.05.22 0:52

Minea & Ben

 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif
Amikor Francesca a diszpécserünk szólt, hogy befutott egy rendelés, Vegas egyik lepukkantabb moteljához, a szemem sem rebbent, közönséges péntek estének gondoltam, alkalmanként négy-öt is előfordul belőle ilyenkor. Betettem a dobozt a táskámba, majd felpattantam a motoromra és elindultam a kapott címre. Egész hamar, negyedóra alatt odaértem és leparkoltam, majd a dobozzal együtt megindultam a szoba felé. Kopogtattam majd a cédulára pillantottam, amin a megrendelő neve szerepelt. Marie Ruiz. Mikor az ajtó kinyílt már éppen köszöntem volna, ám amikor az ismerős hang megütötte a fülemet, azt hittem ott száll el az agyam együltő helyemben.

Ugye ez most csak egy kibaszott rossz vicc? Vettem egy mély lélegzetet és magamra erőltettem egy szemtelen félmosolyt.
- Életem szerelme, hát hogyne hiányoztál volna? Ébren hánykolódom minden éjjel, arra várva mikor törsz be ismét a lakásomba és a szívembe. – mivel túlságosan is feltűnő lett volna, ha tovább ácsorgom kint az ajtó előtt, így kikerültem és beléptem a szobába, hogy aztán a pizzás dobozt az asztalra dobva, karba font kézzel álljak meg előtte.
- Minden alkalommal ezt fogod eljátszani, ha már nem tudsz meglenni nélkülem? Kamu névvel, lepukkant motelekbe rángatsz? – érdeklődtem csak úgy mellékesen.
- Elég szar humorérzékre vall, csak mondom. Vagy te az a fajta kislány vagy, aki túl sok nevetséges szappanoperát nézett és onnan gyűjtögeti az ötleteket? – remélem nagyon hamar túlesünk ezen a kellemetlen találkozáson és mehetek vissza dolgozni, mert odabent nem tudják, hogy csak szivatás áldozata lettem.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime25.05.22 1:15





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ben eddig se értékelte igazán a humoromat, pedig szerintem nagyon vicces lett volna, ha úgy nyitok neki ajtót, hogy mindössze csak fehérnemű van rajtam és közölném vele, hogy inkább természetben fizetnék. Oké, be kell látnom, hogy ha már ilyen gondolataim támadnak, akkor már igazán rám férne egy alapos dugás, de nem vele! Mostanában túl sok volt a munka és kevés az élvezet. Dominic volt az utolsó, akivel lefeküdtem… Mikor is volt az? Túl rég. Ezért is találtam olyan viccesnek, hogy Ben azt hiszi rólam, hogy ribanc vagyok. Mindenki azt hisz, amit csak akar, mert mások véleménye sose izgatott igazán. Nade, ha ezt gondolja rólam, akkor miért ne viselkedhetnék ribanc módjára vele?  
- Hol marad az üdvözlő csók? – Pimasz, de valahogy mégis tetszik, hogy abban a szar helyzetben, amiben jelenleg van még ehhez is van bátorsága. Vajon Ben csak szájkaratézik velem, vagy tenni is fog valamit? Akárhogy is legyen belöktem az ajtót miután beinvitálta magát. Mi a fene? Lassan szavak nélkül is megértjük egymást. Haha.
- Jobban szeretnéd, ha az éjszaka közepén az ágyadba másszak? – Hát igen az a csodálatosan emlékezetes első találkozásunk, mintha még csak alig néhány napja történt volna. Mondjuk úgy, hogy sikerült összegyűrnünk a lepedőt, de abban nem volt semmi erotika. Pech.
- Oh, ha tudnád, hogy mennyire vissza kellett fognom magam, hogy ne fehérneműben nyissak ajtót. Az már tényleg túlzás lett volna, még tőlem is. – Viszont úgy megnéztem volna a képét, ha ezt tényleg bejátszottam volna. Habár számára csak egy hetes vagyok a tízes skálán, szóval minek is törném magam? Biztosan százával tolonganak neki a fehérneműs nők.
- Nem is tudtam, hogy ismerjük meg jobban estet tartunk, ha már ennyire érdeklődsz a filmes ízlésem iránt. – Nevettem el magam.
- Na és te mostanában mit néztél? Szupercella? Az elítélt? Esetleg halálsoron? – Szóval szar a humorom? Csak azoknak, akik nem túl intelligensek ahhoz, hogy felfogják a poént.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime25.05.22 1:36

Minea & Ben

 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif
Nagyon nehezemre esett, hogy ne válaszoljak őszinte szívből az üdvözlő csókos kérdésére, mert az nagyjából úgy hangzott volna, hogy: „Csókoljon meg téged a radai rosseb, a kétszázhúsz wolt, egy kéjgyilkos búcsúzóul…”, de végül csak mosolyogtam.
- Mindent a maga idejében Édesem. – feleltem. Reméltem, hogy lezárhatjuk a dolgot ennyivel, de nem, neki muszáj volt minden egyes szavamra replikáznia, már csak azért is.
- Minden vágyam, hogy ismét az ágyamban találjalak és egy még izgalmasabb éjszakát töltsünk együtt, mint a múltkori. – kacsintottam rá, ám a fehérneműs résznél már tényleg elpattant a cérnám.
- Felesleges ruhadarab, nélküle jobban szeretem a látványt. – mondom én, most már egészen biztos vagyok abban, hogy ez a csaj bolond. Vagy ő az vagy én, hogy még mindig itt vagyok és hagyom, hogy szórakozzon velem, ahelyett, hogy megölném és végre fellélegeznék…
- Milyen kár-milyen kár, te csak itt osztod a sziporkáidat és nincs, aki röhögjön rajtuk. – forgattam meg a szemeimet a börtönös filmek címeit hallva.
- Legalább már a Szökés Alcatrazbólt, a Csontdarálókat vagy a Monte Cristo grófját mondtad volna… de tényleg silány ízlésed van, nem okoztál csalódást. Sajnos. – sóhajtottam.
- Na, de mond, el akarsz még sütni néhány gyatra poént, kivárjam, vagy elmondod végre, hogy mégis mi a fenéért rángattál ide, hogy aztán mind a ketten mehessünk a dolgunkra? Mert bár nem tudom te hogy vagy vele, nekem van egy rendes állásom és egy elég veszélyes hobbim is, amit egy őrült szuka sózott a nyakamba… Szóval kezd tele lenni a naptáram.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime25.05.22 23:18





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Előbb csókolnék meg egy varangyosbékát, mint Őt. Még akkor is, ha kissé viszolygok ennek a gondolatától is.
- Egészen ügyesen hazudsz. – Nem most jöttem le a falvédőről. Tudom, hogy milyen véleménnyel van rólam és azzal is tisztában vagyok, hogy egyáltalán nem vágyik arra, hogy ebben az életben bármikor is az ágyban kössek ki. Egyetlen egy alkalom bőven elég volt, sőt felettébb túlzás is. Viszont roppant hatásos és emlékezetes a maga módján. Ami pedig a felesleges ruhadarabokat illeti… Hát valójában nem vagyok túl szégyenlős, de mi sose leszünk olyan kapcsolatban, hogy meztelenkedjek előtte. Meg se érdemelné a látványt.
- Szerinted miért vagy itt? – Az már biztos, hogy nem azért, mert hiányzott volna. Szükségem van rá, kell nekem, de nem úgy… És csak addig még Cervantest meg nem kapom tőle. Erről szól a megállapodásunk. Ha megteszi amire kérem, akkor az életben nem fog újra látni, ha rajtam múlik. Ez részemről nem személyes, de úgy adódott, hogy Ben fontos kulcsfigura és ezt köszönheti az eddigi kapcsolatinak.
- Édesem, hát nem emlékszel, hogy milyen feltételek mellett állapodtunk meg? – Amikor azt mondtam, hogy személyesen akarok vele találkozni, hogy beszámoljon nekem a fejleményekről, akkor nem vicceltem. Ezért van most is itt.
Úgy döntöttem, hogy nem zavartatom magam, ha már fizettem ezért a lepratelepért, akkor már helyezzem kényelembe magam, ha éppen ahhoz van kedvem és most ahhoz volt kedvem. Különben is mozgalmas napom volt a mai és csoda, hogy még talpon vagyok. Leültem az ágyra, hátamat neki támasztva a fejtámlának.
- Mindent tudni akarok. – Na mégis miről? Arról, hogy milyen volt visszamenni a régi bandájához, de leginkább azt, hogy hogyan fogadták. Gyanakodtak? Na jó, nem lehet mindenki paranoiás, de azért nem árt az elővigyázatosság. Remélem Ben nem fog furán viselkedni, mert azzal mindent, de mindent elrontana és akkor több vér folyna, mint szeretném. Nem a pénz miatt csinálom ezt a melót, ez nekem személyes, de ehhez senkinek semmi köze.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime25.05.22 23:59

Minea & Ben

 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif
Hát, ha már ő nem zavartatja magát, akkor én sem fogom. Leültem szemközt vele egy fotelba és a dohányzóasztalra tettem a lábaimat, a karjaimat pedig összefontam magam előtt.
- Nincs túl sok mesélni valóm eddig. – vontam meg a vállam.
- Mondtam neked, hogy ez nem két perces feladat, hanem alapos előkészítést igényel, épp ezen dolgozom. – szerettem volna ennyivel rövidre zárni a történetet, de láttam rajta, hogy a részletekre is kíváncsi, így sóhajtva, a plafont bámulva kezdtem bele a dologba.
- Pár napja hazaugrottam a környékünkre látogatóba a családhoz, ahová elméletileg nem mehetnék, hála a szabályoknak, de sikerült leráznom a rám állított zsernyákot. Egy darabig elidőztem otthon, aztán beköszöntem pár régi havernak, ha már arra jártam. Faggattak mi van velem, hogy boldogulok és biztosítottak arról, hogy értékelik, amiért lojális voltam és nem dobtam fel őket. Elmondtam nekik, hogy próbálok jó útra térni és új környéken új életet kezdeni, de nem megy túl jól, mert priuszos munkaerő nem nagyon kell sehova, a pizzéria pedig nem fizet túl jól. Szóval elhintettem első körben, hogy szarban vagyok… - nem is hazudtam ezzel, hiszen minden szavam igaz volt.
- Hogy ne legyek feltűnő, nem sokat időztem a fiúkkal, hamar leléceltem és napokig fel sem bukkantam. Ők kérdezősködtek rólam az öcsémnél, hogy javult-e a helyzet. Aztán tegnap kaptam egy hívást, persze rejtett számról egy régi ismerőstől, hogy ugorjak le a raktárnegyedbe…. Ott találkoztam a régi főnökömmel. – szándékosan nem mondok neveket, hiszen az alkunk része volt, hogy a bandámat nem árulom el.
- Ő is hálálkodott a diszkréciómért és munkát ajánlott… olyat. Azt mondta, hogy bármikor „hazatérhetek”, ha rájövök arra hol is a valódi helyem. Ennyiben maradtunk. Kicsit kéretem magam, előadom, hogy még próbálkozom egy kicsit a tisztességes úttal, aztán majd jelentkezem nála, hogy nem megy és visszatérek… néhány nap. Ennyi a sztori.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime26.05.22 2:28





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Egyetlen egy gúnyos megjegyzés se hagyta el ajkait és bevallom, hogy nem ehhez vagyok szokva, ha vele beszélgetek. Se egy nem túl kedves jelző, se semmi? Na végre! Úgy tűnik, hogy felfogta, hogy miért van itt, és hogy mit is várok el tőle, mert szépen dalolni kezdett. Ha már Ben képes volt végre velem normálisan kommunikálni akkor az volt részemről a minimum, hogy végig is hallgattam. Nem vagyok olyan szar ember, mint amilyennek gondol, persze minden csak nézőpont kérdése. Megértem, hogy miért nem fog kedvelni soha az életben, de szerencse, hogy nem is akarok népszerűségi versenyben részt venni és nem az minden vágyam, hogy megkedveltessem magam vele. Ez csak szigorúan csak munkakapcsolat és felettébb titkos, hogy közünk van egymáshoz.
- Úgy hallom, hogy minden részletet gondosan kidolgoztál. – Ha Ben az elmondottak alapján fog újra csatlakozni a bandájához, akkor senkinek se lesz gyanús. Hihető, hogy az volt elítéltek nehezen tudnak visszailleszkedni a társadalomba és csak szar munkákat kapnak, ezért térnek vissza a régi életükhöz. Azért hihető, mert ez így is van. Ha erre gondolok, akkor már majdnem megsajnálom. Szépen belerondítottam az életébe, ha tényleg normális, bűnmentes életre vágyott volna. Vajon azután, hogy megtette, amit elvárok tőle, képes lesz viszonylag normális életet élni? Nem kellene ezzel foglalkoznom. Semmi közöm hozzá, mégis… Nagyban hozzájárulok ahhoz, hogy megnehezítsem az életét.
- Azt hogyan fogod beadni, hogy visszatérnél, de a „normális” állásodat megtartod? Elhiszik, hogy csak a látszat kedvéért teszed? - A felügyelőtisztje is gondot jelent, de biztosítottam arról, hogy intézem, ha szorult helyzetbe kerülne. Ha ezt mondtam, akkor így is fog lenni. Állom a szavam.
- Ezt használd. – Felkeltem, hogy táskámból kivegyem a neki szánt telefont. Felé nyújtottam.
- Lenyomozhatatlan és természetesen már benne az elérhetőségem. – Szerencse, hogy vannak bizonyos kapcsolataim és ha elég szépen kérem, akkor bármit megtesznek nekem. Ezért is van nekem és most már neki is zsernyák biztos készüléke.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime26.05.22 22:15

Minea & Ben

 
DeliciousPepperyFlyingfox-size_restricted.gif
- Kénytelen voltam, hiszen mégsem sétálhattam csak úgy vissza a semmiből, mikor a börtönben tett látogatásaik során világosan megmondtam, nem is egyszer, hogy ha szabadulok, nem térek vissza a régi életemhez. – komolyan is gondoltam, tiszta lapot akartam és egy esélyt, hogy tisztességes munkával tartsam el a családomat és magamat. Hát ennyit erről.
- Persze, hogy elhiszik, hiszen néhányuk szintén így csinálja. Akinek ott liheg egy felügyelőtiszt a nyomában vagy épp a családjának halvány sejtelme sincs róla, hogy miből keresi valójában a kenyérre valót, azok jobb híján bevállalnak valami szart, este pedig jön a valódi munka… - hazudnék, ha azt mondanám, hogy annak idején nem élveztem, amit csináltam. Profi voltam, óriási adrenalinlöketet kaptam minden alkalommal, ráadásul nem is fizetett a dolog rosszul, szóval… Persze mikor kezdtem fiatalabb voltam, vonzott a veszély, az akciózás és a gyors pénz, amire a családomnak szüksége volt. Mostani fejjel már nem biztos, hogy így csinálnám, bár ki tudja, ha a lány megkapja, amit akar, talán már nem tudok újra kiszállni és életem végéig maradnom kell…

- Wow, most már privát telefont is kapok? Nem semmi. De ugye nem fogsz az éjszaka közepén félmeztelen-meztelen képekkel bombázni? – szemét vagyok? Talán egy kicsit, de ha már egyszer így alakult, legalább mulassak is jól ezen a „meetingen”, nem? Gondosan eltettem a készüléket a kabátom belső zsebébe, majd ismét felé fordultam.
- Egy dolgot árulj el nekem, ha már ilyen jó barátok lettünk… - forgattam meg a szemeimet, de mégis a kíváncsiság felülkerekedett az iránta érzett undoromon – Egészen pontosan mit akarsz Cervantestől? Csak a pénzért csinálod vagy van valami más is? – úgy érzem, ha már kockára teszem érte a bőrömet, ennyit igazán tudhatok, megérdemlem.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime28.05.22 7:02





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Valójában nekem teljesen mindegy, hogy hogyan csinálja, lényeg, hogy minél hamarabb célba érjen. Sose szerettem kiadni a kezeim közül az irányítást, de most nincs túl sok választásom. Ha már én nem tudok beépülni – olyan okokból kifolyólag, amit vele sose fogok megosztani – akkor nem tehetek mást, hinnem kell abban, hogy sikerül neki megbirkózni ezzel a feladattal. Valószínűleg már gondolkozott azon, hogy nekem miért éri meg, hogy ennyi időt és energiát fektetek egyetlen egy ember becserkészésére, de ehhez neki kurvára semmi köze sincs, akkor sem, ha valójában Ben hatalmas veszélynek van kitéve csak azért, mert visszakényszerítem a régi bandájához.
- Megnyugodhatsz téged ez a veszély nem fenyeget. – Habár szerintem a későbbiekben rá fog döbbeni, hogy sokkal, de sokkal jobban járt volna, ha az éjszaka közepén meztelen képekkel bombáznám, nem pedig a követeléseimmel. Nem vagyunk olyan viszonyban, sőt soha nem is leszünk. Azt is pontosan tudom, hogy ezzel is csak azért hozakodott elő, hogy a véremet szívja ismét, nem pedig azért, mert az lenne a legnagyobb eltitkolt vágya, hogy pucéran lásson. Az érzés kölcsönös.
- Meztelen képet csak annak küldenék, akivel lefekszem. – Ezt még oda kellett szúrnom. Remélhetőleg így tudtára adtam, hogy mit is gondolok arról, hogy kettőnk között szigorúan csak munkakapcsolat van az is kényszer hatására.
Egyáltalán nem volt ínyemre, hogy kíváncsiskodni kezdett az indítékaim iránt. Eddig esküszöm, hogy sose hazudtam neki, de nem mindig a legjobb megoldás az őszinteség. Alig ismerem és a privát dolgaimhoz neki az ég világon semmi köze sincs, habár nem is sejtheti, hogy nekem ez az egész mennyire személyes.
- Legalább egy italra meghívhatnál, ha már ennyire érdeklődsz irántam. – Hárítottam. Sokkal egyszerűbb lett volna hazudni és azt mondani neki, hogy csak a pénz kell, mégse tettem meg.
- Szerintem mára végeztünk. – Megtudtam amire kíváncsi voltam. Szófogadó volt és megkezdte a beépülést, ezen kívül más nem is érdekel.
- Ugye magadtól is kitalálsz? – Ha már az imént azzal jött, hogy ne húzzam az idejét, akkor nem is fogom, egyébként se lenne okom tovább marasztalni. Na meg arról se kellene megfeledkeznünk, hogy neki még most is tart a munkaideje és nem ártana megtartania az állását a látszat kedvéért.


Ruha

 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ben & Minea - One More Night Ben & Minea - One More Night I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ben & Minea - One More Night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» End of Me - Ben & Minea
» Natural - Ben & Minea
» the loneliest - Ben & Minea
» Waves - Ben & Minea
» Damnation - Minea & Ben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-