welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
International relations - V&H Vote_lcapInternational relations - V&H Voting_barInternational relations - V&H Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

International relations - V&H

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime17.06.22 12:16





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
Nem hiszem el, hogy tényleg képes vagyok erre. Bent ülök egy olyan órán, amihez az égvilágon semmi közöm sincs, maximum annyi, hogy kíváncsi vagyok rá, egy halom másodéves között, akiket nem ismerek csak, mert pár nappal ezelőtt azt mondta egy srác, hogy ez az óra dögunalom és kíváncsi vagyok tényleg így van-e. Legalábbis szeretném hinni, hogy ez az oka annak, hogy most itt vagyok és nem az, hogy így esetleg újra látom. Mióta segített beköltözni a szobámba, azóta nem is találkoztunk Vladdal, igaz ennek mindössze három napja, ma van ugyanis az év első tanítási napja. Nekem úgy alakult, hogy pont van egy üres lyuk az anatómia és a fényábrázolás órám között, így hát jobb híján itt kötöttem ki. Épp kezdés előtt sikerült beesnem, így az utolsó sorban foglaltam helyet, középen, hogy el tudjak vegyülni és azért lássam is még a professzort. Elővettem egy üres füzetet és egy tollat, majd jegyzetelni kezdtem a számomra érdekes dolgokat. A társaság nagy része valóban aludt vagy a mobiljával volt elfoglalva, akadt néhány különösen szemtelen példány is, akik selfiet készítettek két sorral előttem vagy szimplán csak diskurálgattak. Nem értem, ha nem érdekli őket ez az egész, akkor miért éppen a jogi szakra jelentkeztek? Hiszen pontosan tudhatták, hogy mivel jár a képzés, ha már olyan rohadt nehéz a felvételi is. Mindenesetre ez nekem nem szegte kedvem, töretlenül figyeltem. Igaz csalódott voltam egy kicsit, mert nem láttam őt sehol, de hamar túllendültem a helyzeten. Ez van. Talán a jóslata mégis beigazolódik, amit a találkozásunk elején tett, hogy az ismeretségünk tán nem is lesz oly hosszútávú.
- Hé, tudnál adni egy tollat? Az enyém kifogyott. – fordult hátra egy srác, mire csak bólintottam és elővettem egyet a tolltartómból, mikor viszont felpillantottam, ismerős arcot véltem felfedezni, temérdek nyálcsorgató lány gyűrűjében. Miért is nem lepődöm meg? Megforgattam a szemeimet. Hülyeség volt idejönni… Kár, hogy már nem húzhatom el a csíkot…

- Na akkor ismételjünk hölgyeim és uraim, lássuk mennyire hiába téptem a számat idáig. – csapta össze a tenyerét a Rubins névre keresztelt professzor, majd kérdésekkel kezdte bombázni a hallgatóságát az órai anyagról. Én még mindig az „önsajnálattal” voltam elfoglalva, mikor egyszer csak újabb kérdés hangzott el, a tanár pedig rám mutatott, hiába nem jelentkeztem.
- Maga az utolsó reményem, mielőtt még szögre akasztanám a talárom. Mit tud a társadalmi normák megoszlásáról hatásuk szerint?
- Én… - nyeltem egy nagyot zavaromban. Baszki, mekkora esély volt rá, hogy épp engem szúr ki, akinek itt sem kellene lennie?
- Maga. Gyerünk reményem, szólaljon meg.
- A társadalmi normákat kétféleképpen különböztethetjük meg. Beszélhetünk horizontális és vertikális megoszlásról. Horizontális esetben alá-fölérendeltségről viszonyról beszélünk, például ügyrend, utasítás, szervezeti működési szabályzat, stb, míg a vertikális esetében jogszabályokról, amik alá-fölé rendeltségtől függetlenek. – találtam meg végül a hangomat, mire a tanár elmosolyodott.
- Na végre valaki! Remek volt Ms…?
- Marshall.
- Ms. Marshall. Ön új diák? Tavaly nem láttam a kurzusomon.
- Igen, mert még csak idén kezdtem…
- Akkor rossz órára jött kedvesem, az elsősöknek csak holnap lesz velem órájuk.
- Igazából… nekem holnap sem. Nem ez a szakirányom.
- Nem? Hát akkor mit keres itt Ms. Marshall?
- Kíváncsi voltam, hát beültem.
- Kíváncsi? Ugyan miért?
- Nos, egy másodévestől azt a tippet kaptam, hogy nézzek be, mert érdemes.
- És tényleg érdemes volt?
- Igen, sok hasznosat hallottam és láttam…
- Látogasson meg minket legközelebb is Ms. Marshall, legalább lesz értelme órát tartanom. – ezzel valamit felírt magának és lezártnak nyilvánította az órát. Olyan gyorsan hagytam el a termet, ahogy csak tudtam, nem akartam még jobban beégni, ez így is gáz volt. Nem elég, hogy olyan órán feleltettek, amihez közöm sincs, még azt is látnom kellett, ahogy azok a libák csöpögnek körülötte. Nem úgy tűnt, mintha zavarná. De ez engem miért is érdekel? Nem… nem is érdekel. Eltettem a füzetemet a táskámba és elindultam a büfé felé, mert még van időm a következő órámig.



Ruha: Ez
Music: ELIA EX - "Drama"


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime17.06.22 15:21





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Korán felkeltem, hogy még az első órám előtt legyen időm futni menni és aztán lezuhanyozni és úgymond visszarázódni az előző évi szokásaimba. A korai órákban általában senkivel sem szoktam találkozni a kijelölt futóösvényen és a férfi zuhanyzóban sem. Ilyenkor még mindenki alszik és olyan érzésem van, mintha csak én lennék itt. Még akkor is, ha pontosan tudom, hogy az első óra előtt a folyósókon beindul az élet és mindent sietős léptekkel közlekedő diákok árasztanak el. Nem szeretem a nyüzsgést, ezért, ha tehetem pár perccel hamarabb szokásom beülni az órákra.
- Enzo! – Próbálkoztam felébreszteni a szobatársamat. Hát idén is ez lesz? Nem is értem, hogy miért vállalom mindig magamra az élő ébresztőóra szerepét.
- Rubins egész évben szopatni fog, ha már az első órájáról elkésel. – Érthetetlen mormogó hangot adott ki és még jobban a fejére húzta a párnáját.
- Húsz perced van még összekaparni magad! – Eszemben sincs addig ébresztgetni míg végre magához tér. Én megpróbáltam, a többi igazán nem rajtam múlik. Hangosan csaptam be magam mögött a szoba ajtaját, hátha ez kellőképpen észhez teríti.
Pár perc séta után oda is értem a terembe. Leültem majd elővettem a jegyzetfüzetemet és egy tollat. Közben egyre több ember kezdett körül venni.
- Szia Vlad! – Huppant le hirtelen mellém Zoey.
- Szia. – Zoey csinos volt a maga módján. Hosszú szőke fürtjei kiemelték smaragdzöld szemét. Valahogy mégis mindig rácsodálkoztam, hogy egy ilyen alacsony, karcsú derekú lánynak hogyan lehetnek ekkora mellei. Ha ránéztem mindig az jutott eszembe, hogy hogyan lehet valaki ennyire mű? Műszempilla, műköröm, talán a szája is fel van töltve, van olyan testrésze, ami eredeti rajta?
Véget nem érő fecsegésbe kezdett, leginkább az első itteni hétvégi buliról beszélt. Mosolyogtam és bólogattam, de már gondolatban régen máshol jártam. Újból és újból csak arra a barna szempárra tudtam gondolni és persze a hozzá tartozó személyre. Megigézett. Rá gondoltam, még akkor is mikor Zoey már annyira közel jött hozzám, hogy a melle a karomhoz simult, szerencsémre ekkor belépett a professzor. Megkezdődött az óra és a lány visszavonulót fújt, hátradőlt a székében, de szemem sarkából láttam, hogy inkább engem figyel, mint a profot. Nem foglalkoztam vele. Inkább csak szorgalmasan jegyzeteltem mindent egészen addig míg a professzor kérdésekkel kezdte el bombázni a hallgatóságát. Ismerős hangot hallottam ezért hátra fordultam és megpillantottam Őt! Azt hittem, hogy menten lefordulok a székről. Mégis mit keres itt? Ekkor hirtelen eszembe jutott, hogy mit mondtam a jogi órákról és a gyomrom görcsbe rándult. Ha bemárt, akkor Rubins ki fog magának pécézni. Hope gond nélkül mondta vissza Rubins szavait, aztán… Még a levegőt is visszatartottam míg vártam, hogy válaszoljon a kérdésre. Megkönnyebbülve fújtam ki, miután nem azt a verziót adta elő, amit tőlem hallott és még csak a nevemet se említette.
- Ennyire unalmas az első napod, hogy Rubins előadására vagy kíváncsi? – Sietős léptekkel értem csak utol a folyóson.
- Hihetetlen, hogy tényleg megtetted. – Nevettem el magam.
- Mármint az a része, hogy beültél hozzá és még le is nyűgözted. – A proffal együtt engem is, de ez már csak részletkérdés.
- Jövök neked eggyel, már csak azért is, mert nem azt mondtad, hogy azért jöttél, hogy megnézd, hogy tényleg annyira unalmas-e az óra, mint ahogy azt Vlad állította. – És most tekintsünk el attól, hogy valójában neki ott sem kellett volna lennie, mert a tanulmányaihoz semmi köze sincs ehhez az órának.
- Esetleg meghívhatlak valamire? A büfébe indultál, nem? – Van egy kis időm addig, míg a következő órám kezdődik és nem lenne ellenemre a társasága. Kedvelem, őrültség ugye? Hogy lehet bárkit is kedvelni úgy, hogy szinte alig ismered? Őszintén fogalmam sincs, de mégis szívesen töltöm az időmet vele.



 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime17.06.22 18:45





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
Egyszerűen csak szerettem volna köddé válni minél előbb. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy most szereztem magamnak néhány „rajongót”, mert sikerült leiskoláznom néhány másodéves joghallgatót akaratomon kívül. Faszom, pedig nem így akartam indítani az évet. Hát kellett ez nekem? És mindezt miért? Mert hallgattam egy belső sugallatra, hogy megéri ma idejönnöm. Ja… egy belső sugallatra, aminek V-vel kezdődik a neve és akinek hála ma már van min elkészítenem a rajzórai házimat. Pokolba kívántam magam az ostobaságomért, éppen ezért is próbáltam úgy tenni, mintha az előbbi dolog meg sem történt volna. Hiszen ő úgyis elfoglalt a libakoszorúval, a legjobb esetben még a nevemre sem emlékszik, én pedig éhes vagyok, szóval… delete? Már épp készültem lenyomni azt a bizonyos képzeletbeli gombot, mikor egyszer csak a semmiből mellettem termett és megzavart.
- Volt szabad másfél órám, hát gondoltam hasznosan töltöm és ez tűnt a legjobb tippnek. – vontam meg a vállam, ám amikor bevillantak a viháncoló fruskák, főleg az a szőke kebelcsoda, valahogy még alább hagyott a lelkesedésem. – Tanulásgos volt, több szempontból is, de kétlem, hogy törzsvendéggé válok. – ez a látvány egyszer bőven elég volt. Jesszus… mi van velem?
- Nem volt nehéz lenyűgözni, szerencsétlen kiéhezve várt arra, hogy valaki jelét mutassa annak, hogy figyelt rá és nem csak melegedni ült be. – végre rá pillantottam, mert eddig nem tettem.
- Te miért nem jelentkeztél? Láttam, hogy jegyzeteltél a Barbie lány mellett – hupsz ez kicsúszott – Te is lenyűgözhetted volna. Vagy ez itt nem menő? – mentem tovább a büfé felé. Legalább már azt tudom merre van, hála a gólyák térképének.
- Nem jössz nekem semmivel, turistának jöttem nem spiclinek. Egyébként pedig csak nem fújom be a srácot, akinek hála vannak bútoraim, nem igaz? – elmosolyodtam, ahogy visszagondoltam a múltkori találkozásunkra.
- Igen, oda indultam. Reggel kimaradt a reggeli, mert későn végeztem a futással, épp csak tusolni és öltözni volt időm, utána pedig egyből mehettem is anatómiára, szóval éhen halok. De… - épp ezzel folytattam volna, hogy de nem szükséges meghívnia, mikor egyszer csak valaki szó szerint a nyakunkba zuttyant.
- Hát itt vagy Vlad! – a szöszi volt az a jogi óráról. – Áh… és az eltévedt gólya lány. Matthews, igaz?
- Marshall, de nem számít. – erőltettem magamra egy amolyan „mosolygok, de amúgy dögölj meg” mosolyt.
- Persze, Marshall. Zoey vagyok, Zoey Hall. Neked van keresztneved is?
- Van, de spórolok vele, ritkán koptatom. – továbbra is bájosan mosolyogtam, de egyre nehezebben ment. – Amúgy Hope.
- Akkor te tényleg a tanárúr kis reménysége vagy. – nevetett fel a saját viccén, majd Vlad felé fordult.
- Olyan boldog vagyok, hogy együtt megyünk a pénteki bulira. Majd valami vöröset és csipkéset veszek fel a kedvedért… tudom, hogy szereted. – karolt bele a fiúba látványosan, kicsit még odébb is lökdösve engem. – Ugye nem bánod Hope?
- Én? Dehogy! – léptem arrébb. Kezdett egyre jobban zavarni az elefánt szerep.
- De édes vagy! Na és mond csak, honnan ismered Vladot? Úgy tűnt jól elvagytok…
- Vlad volt olyan kedves és segített nekem a beköltözésnél. Hála neki van íróasztalom és két polcom, nem a dobozaimon írom a házim és tartom a könyveimet.
- Igazán? Nahát… nagyon figyelmes. – jól látom, a csaj most tényleg féltékeny? Jesszus mibe csöppentem?
- Vlad ebédelünk együtt?
- Igazából… isten ments, hogy az igaz szerelem kibontakozásának útjába álljak, de Vlad most hívott el kajálni. Ugye nem bánod? Még nem nagyon igazódom itt ki. – bumm. De baszki… mi ütött belém???
- Nem… persze, hogy nem… Vlad nagyon figyelmes a gólyákkal… - ezzel puszit nyomott a srác arcára, szép kis foltot hagyva rajta – Később találkozunk. – nekem csak intett és eltrappolt. Kivettem egy zsepit a táskámból és felé nyújtottam, hogy le tudja magáról törölni.
- A rózsaszín nem a te színed, ha rám hallgatsz, de ha szépen megkéred biztosan vörösre vált a kedvedért.


Ruha: Ez
Music: ELIA EX - "Drama"


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime18.06.22 12:08





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Miután visszatértem a szobámba Enzo már a laptopja előtt ült és a közösségi hálón nézegette az ismerősei bikiniben pózoló nyaralós képeit. Ahhoz képest, hogy miket szokott böngészni ez egészen tűrhetőnek számított.
- Később is ráérsz hálálkodni. – Mondta miután leültem az ágyamra.
- Mégis miért? – Értetlenül bámultam rá.
- Hát a csaj miatt. – Kézjelekkel mutogatni kezdte, hogy szerinte mi volt az oka annak, hogy még csak most tértem vissza a szobámba.
- Nem történt semmi. Polcot és íróasztalt szereltem, ennyi. – Kikerekedett szemekkel nézett rám.
- Komolyan?! – Hüledezett.
- Komolyan. – Majdnem leesett a forgószékéből úgy rázkódott a nevetéstől.
- Mi lenne, ha ezt az évet még jobban feldobnánk? – Nem válaszoltam a kérdésére mert ismertem már annyira, hogy tudjam akkor is tovább fogja mondani, ha engem nem érdekel a dolog.
- Emeljük a tétet! Köthetnénk arra is fogadást, hogy ki fekteti le hamarabb a kis barnádat. – Döbbenten néztem rá.
- Nem! – Senkivel se feküdnék le egy értelmetlen fogadás miatt. Nem fogok Enzoval így versenyezni. A bugyis fogadás még belefér azzal senkinek se ártunk, de ez… Gusztustalan.
- Miért nem?! – Homlokráncolva néztem rá. Tényleg nem érti, hogy milyen gyökér ötlet?
- Mert Hope nem olyan lány, akivel ezt meg lehetne tenni. – Se Hope, se a többi lány nem érdemelné meg, hogy egy fogadás áldozata legyen.
- Honnan tudod? Nem is ismered! – Miért érzek hatalmas késztetést arra, hogy itt és most bemossak a legjobb barátomnak? Eddig még sose akartam beverni a képét.
- Tudom és kész. Ha a közelébe mész elfelejtheted, hogy valaha is barátok voltunk. – Indulatosan morogtam vissza, még magamat is meglepve.
- Mi van veled ember? Nem kell ennyire megjelölni a területedet! – Hozzá vágtam a párnámat és kisétáltam a szobából mielőtt engedtem volna a késztetésnek és jól pofán verem. Órák múlva mentem csak vissza a szobába. Enzo már aludt szerencsére és másnap mindketten úgy tettünk, mintha mi se történt volna.
- Elképesztő, hogy egyszerre hány helyre tudsz figyelni. – Jegyeztem meg.
- Szóval nem csak Rubins előadását tudtad figyelmesen követni, de még arra is tudtál koncentrálni, hogy én mit csinálok az órán. – Megfontoltan kerültem ki a kérdését, mert azt, hogy közölhettem volna vele, hogy azért nem jelentkeztem, mert gondolatban egészen máshol jártam? Pontosabban Rá gondoltam. Napok óta másra se tudok.
Zoey olyan különleges képességgel rendelkezik, hogy mindig a lehető legrosszabbkor tud felbukkanni. Most is ez történt. Mégis mi a fene történik? Zoey nem olyan lány, aki könnyen el tudná viselni a visszautasítást, ezért próbálkozik újra és újra. Ez már egy éve így megy. Ha konkurenciát szimatól, akkor mindig előkerül a semmiből és próbálja azt a benyomást kelteni, hogy mi együtt vagyunk. Ő ezt szeretné, de én nem és ez a véleményem nem is fog változni.
- A szép szavak semmit se érnek, ha Zoeyról van szó. Köszönöm. – Elvettem a zsebkendőt, hogy letöröljem a rúzsfoltot az arcomról. Arról volt szó, hogy megyek a pénteki buliba, mert Enzo megígértette velem, hogy az év első nagy horderejű eseményét nem hagyhatom ki, de arról egyetlen egy szóval se nyilatkoztam, hogy együtt mennék a lánnyal. Úgy tűnik, hogy egyikünk valamit nagyon benézett.
- Akkor eszünk valamit? A reggelizni még nekem se volt időm. – Nem tudnánk egyszerűen csak úgy tenni, mintha az iménti meg se történt volna? Túl kínos volt több szempontból is.
- Zoey egy kissé őrült a maga módján, vigyázz vele. – Felsóhajtottam.
- Abban a hitben él, hogy bármit megtehet, mert a művészettörténelem tanár lánya és ha ez még nem lenne elég, akkor köztudott róla, hogy jobb inkább behódolni neki, mint az ellenségének lenni. – Ennek tudtában miért nem járok vele? Mert nem az esetem hiába is próbálkozik annyira, hogy összejöjjünk.
- Rengeteg jó tanáccsal tudnálak még ellátni, feltéve. ha nem okoz számodra gondot, hogy velem mutatkozz. – Gondolok most arra, hogy Zoey miattam figyelt fel rá.

 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime18.06.22 13:15





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
- Ez most kifejezetten úgy hangzott, mintha szerinted egészen órán téged bámultalak volna… - ami részben igaz is – pedig biztosíthatlak, hogy csak egyszer-kétszer néztem oda, hogy vajon te is alszol-e, mint a többiek. – próbáltam úgy tenni, mintha különösebben nem lett volna érdekes számomra a jelenléte, de van egy olyan érzésem, hogy a hangom nem sikeredett a legmeggyőzőbbre, ahogy a vörös arcom sem. Francba, már így is annyit égtem előtte, muszáj ezt fokoznom? Miután a szőke kebelcsoda távozott és újra kettesben baktattunk a büfé felé, még mindig az imént történtek miatt feszéjezve fordultam ismét felé.
- Nagyon… lelkes lánynak tűnik. – kerestem a megfelelő szavakat, de valahogy nem akartak a számra jönni, csak olyanok, hogy ragaszkodó, tapadós, mű, plázacica, rajongó, ilyesmik. Ráadásul nem tudhatom, hogy ő most hányadán is áll vele, hiszen az egy dolog, hogy nekem mit mond róla vagy hogyan viselkedik vele előttem, attól még kettesben lehet, hogy tök más a helyzet. A többi csajról nem is beszélve, hiszen kész kis hárem nyáladzott körülötte, gondolom nem ok nélkül.
- Ühüm. – bólintottam, közben épp megkordult a gyomrom, szerencsére nem hangosan. Lehetséges, hogy az előbb csak azért irritált annyira a csaj, mert mufurc vagyok, ha nem eszem? Szeretném ezt hinni és nem azt, hogy féltékeny voltam. Mert ugye ez lehetetlen… Még csak nem is ismerem őt eléggé ahhoz, hogy ilyesmi érzéseim legyenek miatta. Akkor mégis mi van velem? Miért jutott eszembe minden nap és miért akadtam ki a csajok miatt?
- Remek… darázsfészekbe nyúltam. – sóhajtottam én is az őrültes megjegyzésre.
- Stop! A művtöri prof lánya? Miért érzem azt, hogy ez rossz ómen? – vajon a kislány lehet annyira féltékeny egy nem is létező kapcsolatra, hogy ellenem hangolja apucit és az egész évben szivasson miatta? Vagy túlgondolom ezt az egészet és fel sem merülhet ilyesmi? Hiszen nem is vagyok konkurencia, csak egy elsőéves gólya, akinek Vlad mindössze lelkifurdalásból segített, mert fellökte a folyosón. Tuti még csak az esete se vagyok.
- Nem szeretek ellenségeskedni, de nem vagyok az a kimondottan behódoló fajta sem. Inkább a csendes, többnyire háttérbe húzódó túlélő, aki ritkán verekszik, igyekszik kimaradni a cicaharcokból és a zűrös dolgokból. – és mégis… ezúttal beletrafáltam a közepébe. Baszki.
- Hát most, hogy így mondod… mintha sokan méregetnének miattad… - pillantottam körbe – de egyelőre nem félek veled mutatkozni. – próbáltam vicces lenni, több-kevesebb sikerrel.
- Egyébként minket is hívtak a buliba a csoporttársaimmal, elvileg gólya üdvözlő buli lesz elsősorban vagy mi. Esélyem sem volt tiltakozni, főleg miután tudtomon kívül még sörpongra is felírtak egy vegyes csapatba. – hírtelen ijedtséget színleltem.
- Mond… több őrült csajtól is kell majd ott tartanom? Vagy másfajta dologra, amitől jobb, ha óvakodom?



Ruha: Ez
Music: ELIA EX - "Drama"


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime18.06.22 14:52





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Úgy hangzott? – Meglepettséget színeltem, mintha fogalmam se lenne arról, hogy ezzel mire is akarna célozni. Hope jól megfigyelte, hogy kik vesznek körül az órán és azt is, hogy mit csinálok, de valójában most saját magát buktatta le előttem. Szóval tényleg figyelt… Már csak az kellene valahogyan kiderítenem, hogy mégis milyen szándékai vannak. Esetleg újból látni akart és ezért ült be egy másodévesnek szóló előadásra? Nekem se lehet ekkora arcom, hogy azt feltételezzem, hogy miattam tette. Talán el kellene hinnem, hogy csak érdekelte.
- Gondoltam nem árt, ha tudod. – Emlékeztem arra, hogy milyen szakon tanul tovább és úgy véltem jobb, ha minél hamarabb megtudja, hogy kicsoda Zoey.
- A legrosszabb részt még el sem mondtam. – Nem akartam mindent egyszerre rázúdítani, de van, amivel jobb minél hamarabb szembenézni.
- Zoey bácsikája pedig a dékán. – Hill professzor bátya. A férje után lett Hill, de egyébként Baker. Ezt Hope nem tudhatta eddig, mert az eltérő családnevek nem éppen arról árulkodnak, hogy rokoni kapcsolatban lehetnek egymással.
- Ritkán verekszel? – Tudom, hogy nem ez lett volna a lényeg a mondanivalójának mégis ez lepett meg a legjobban. Hirtelen el sem tudom képzelni, hogy milyen az, ha Hope akcióba indul, hogy valakit megverjen. Vajon rendes verekedésre gondolt vagy inkább csak az egymás haját tépő cicaharcra? A fantáziám meg lódult és láttam magam előtt egy nagy medencét és Őt bikiniben és rengeteg iszapot.
- Mert az, hogy velem látnak nem illik bele az itteni hierarchiába. – Mintha valami íratlan szabályt rúgnék fel azzal, hogy egy gólyával mutatkozok.
- Akkor találkozunk pénteken a buliban. – Remélhetőleg ez nem hangzott túl bénán és nem hiszi azt, hogy arra célozgattam volna, hogy azt hiszem ez randi lenne. Mi van velem? Sose éreztem még magam ennyire bénának. Zavarban vagyok, ez elképesztő.
- Egész nap együtt kellene, hogy lógjunk, ha minden őrült dologra, ami leselkedhet rád fel szeretnélek készíteni. – Közben beértünk a büfébe.
- Az első napomon fogalmam se volt arról, hogy hová üljek. – Nosztalgikus hangulatba kerültem.
- Aztán csak leültem egy szabad asztalhoz és aztán csatlakozott hozzám Enzo és a többiek. – Böktem az egyetlen üres asztal felé, ahová még akkor se ül le senki se, ha a társaságomból nem is tartózkodik itt senki.
- Csak szólok, hogy itt durvább klikkek vannak, mint a gimiben. Az egész évedre hatással lehet az, hogy kikhez csatlakozol. – Általában azért az ugyan arra a szakra járók keresik egymás társaságát, de ha most leülök vele enni, akkor milyen hatással lesz rá a továbbiakban?


 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime18.06.22 16:18





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
- Úgy hangzott. Egyébként emlékeztetnélek rá drága Vlad, hogy jogot tanulsz, szóval jobb, ha a színészi játékodon még csiszolsz, különben a tárgyalóteremben felmossák majd veled a padlót. – nyelvet nyújtottam rá. Mondjuk bagoly mondja verébnek, én sem kapnék az alakításomért Oscar díjat, de mentségemre legyen mondva, én nem is készülök arra, hogy alkalmanként egy tucat esküdt szívét igyekezzek ezért vagy azért meghatni, hogy az ügyfelemet felmentsék, nyerjen vagy épp a bűnöst elítéltessem. Ezt meghagyom neki, én pedig maradok az alkotásnál, az az én világom.
- A dékán? – oké, ez most már kezd egy kicsit… mit kicsit… nagyon ijesztővé válni. Gyakorlatilag, ha összerúgom a port a csajjal még az is megeshet, hogy kivágnak a suliból? Baszki… ennyit egy srác sem ér. Még akkor sem, ha eddig tök pozitívan csalódtam benne.
- Remek. Egészen véletlenül az angol királyi családdal vagy az itteni elnökkel nem áll rokonságban? Csak, hogy tényleg abszolút képben legyek. – de most tényleg, mi jöhet még? Nagynénje a first lady? Az unokatestvére vezeti az ENSZ-t?
- Lehet ideje lenne szólnom otthon, hogy felejtős az építőipar, tessék felcsapni mindenkinek itteni tanárnak, biztos, ami biztos. – viccelődtem kínomban – Apa taníthatná az építészmérnök hallgatókat, ha már ezer éve a szakmában van, ahogy a két bátyám is. Sőt, talán, ha szépen kérem még a nagyapám is beugrana olykor óraadó profnak. A nagyi felcsaphatna újra művtöri profnak, régen ugyanis tanított a Stanfordon. Anyu pedig… - eltűnődtem – Hmm… lehetne dékánhelyettes, talán a vasszigor jót tenne a helynek. Ha velünk boldogult otthon, ez a hely sem jelentene neki különösebb akadályt. – jesszus ez még viccnek is rossz. Imádom a családomat, de nagyon fura lenne őket nap mint nap itt nézegetni, hát még anyuhoz menni „körmösért”, ha valakinél kihúzom a gyufát.
- Ritkán. Alapjáraton elég pacifista természetű vagyok, de ha valaki olyat bánt, aki fontos nekem vagy olyat, aki nem tudja megvédeni magát… akkor muszáj. Nem vagyok rá büszke, de ez van, ilyen, ha az ember lánya fiúk között nő fel. Előbb tanultam meg milyen a tökéletes jobb egyenes vagy balhorog, mint cipőt kötni. Ráadásul az egész családunk szereti a pankrációt, szóval… - oké, azt hiszem megint sikerült lejáratnom magam, ideje lesz gyorsan témát váltani.
- Pompás, tehát summázva az eddig hallottakat…. az egyetem kiskirálya lökött fel pár napja a folyosón és az atyaúristennel húzok ujjat, ha csak picit is közelebb merészkedek hozzá, arról nem is beszélve, hogy az udvaroncok, a háremhölgyek és még a folyosói fikuszok is kinéznek majd innen, ha rossz helyre ülök. Túl késő már vajon módosítani a jelentkezésemen és mégis inkább a Stanfordra menni? – színpadias sóhaj, lehorgasztott fej.
- Nem látom a csoporttársaimat – pillantottam körbe – biztosan még a szobáikban vannak, mert elég sok idő van még a kövi óráig. Szóval… jobb híján maradsz te királyom – pukkedliztem viccesen, majd a kínálatot kezdtem böngészni. Nem mondom, görcsbe rándult a gyomrom az imént hallottaktól, de muszáj összekapnom magam, különben pokoli nehéz évem lesz.
- Azt hiszem, hogy én… húsos melegszendvicset kérek… majonézzel és ketchuppal… és az utolsó áfonyás muffint…. ééés egy kólát. – soroltam a büfésnek. Igen tudom, újabb mínusz pont a világ szemében, hogy lány létemre nem salátát tolok ízetlen keksszel és vízzel, a világ szégyene, de szeretek enni és hálisten ez nem látszik meg rajtam. Megjátszani magam pedig nincs is értelme és nem is akarnám senki előtt.
- Visszatérve a pénteki bulira… lehet, hogy ezek után elkerülöm majd ott fenségedet és a királynőt… tűsarokban elég nehéz lenne futni, ráadásul a beerpong csapat számít rám és a kötelesség az első. – adtam elő nagy komoly ábrázattal, ám aztán elvigyorodtam.
- Lehet, hogy könnyebb életem lenne, ha a karbantartó lök fel a minap? Vajon ő is jött volna szerelni utána?


Ruha: Ez
Music: ELIA EX - "Drama"


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime18.06.22 21:37





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Meglepett a kijelentésével. Nem is bírtam ki mosolygás nélkül.
- Nem is tudtam, hogy egy szakértővel van dolgom. – Hope vagy átlátott rajtam, vagy tényleg annyira csapnivaló a színészi játékom, habár erre még senki se panaszkodott.
- Esetleg szoktál adni különórákat? Mert nekem úgy tűnik, hogy szükségem lenne rá, hogy hihető legyen az alakításom. – Egy újabb meggondolatlan kijelentés, amivel még magamat is sikerült meglepnem. Általában megfontolom, hogy mi hagyja el a számat, legalábbis ez egészen addig úgy volt, míg meg nem ismerkedtem vele. Különös hatással van rám.
- Passz. – Vontam meg széles vállaim.
- Ennyire azért jól nem ismerem, hogy mindent tudjak róla. – Zoey egy külön kategória számomra. Még sose találkoztam hozzá hasonló nővel. Mennyire gondolná azt Hope, hogy egoista vagyok, ha azt mondanám neki, hogy úgy hiszem, hogy Zoey mániákus? Mármint velem kapcsolatban… Egy ideig hízelgő volt számomra, de ennyi idő elteltével sokkal inkább zavaró. Nem érti, hogy a nem az nem és ezen sehogy sem tud változtatni.
- Ha anyám lenne itt az egyik professzor, akkor tuti nem jöttem volna ide, vagy csak azt a szakot kerültem volna el jó messzire. – Valahogy még elképzelni sem tudom, hogy milyen lenne úgy az életem, ha anyám az egyik professzorom lenne. Az valamilyen szinten nem összeférhetetlenség? Fogalmam sincs.
- Szóval jobb, ha vigyázok veled. – Mosolyogtam el magam, már azért is, mert még egyetlen egy lány szájából se hallottam még efféle kijelentést. Sőt biztos vagyok abban, hogy a legtöbben, ha néznek is pankrációt akkor nem a bunyó része miatt, hanem inkább azért, mert kigyúrt félmeztelen pasik feszülnek egymásnak.
- Ez a kis összefoglalód nem egészen volt pontos, de ki vagyok én, hogy megzavarjam a drámai pillanatodat? – Jól értelmeztem, hogy engem gondol az egyetem kiskirályának? Mert én sose éreztem azt, hogy az lennék. Csak egy srác vagyok, aki igyekszik összehangolni a tanulmányait a sporttal és a melóval és túlélni az egyetemi éveket.
- Ez igazán hízelgő, hogy képes vagy velem is beérni. – Mégis mit csinál? Újból mosolyt csalt az arcomra a kis előadásával.
- Két tonhalas szendvicset kérnék és egy mentes vizet. – Adtam le utána a rendelésemet.
- Ha esetleg mostanában meg szeretnél csókolni azt jobb lenne még most tudnom, mert akkor nem tonhalat kérek. – Fene se tudja, hogy honnan jött hirtelen ez a nagy bátorság. Túl késő azt mondani, hogy csak vicceltem? Félig meddig talán így is volt.
- Szóval ennyi kellett, hogy megfutamodj? – Vettem elő zsebemből a pénzt, hogy mindkettőnk kajáját fizessem mikor már rápakoltuk a tálcára.
- Talán könnyebb életed lenne. – Ezen most pár pillanatra elgondolkoztam.
- Az attól függ, hogy melyik karbantartó, mert több is van, de egyikük se tudott volna ellátni ilyen remek belsős információkkal. – Megindultam a szabad asztalhoz, ami úgymond a törzshelyünk. Talán, ha a többiek ezt látnák akkor kiakadnának, hogy egy gólyának ekkora kiváltságban lehet része. Ugyan, ez csak egy asztal és üresen arra vár, hogy valaki elfoglalja.



 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime18.06.22 22:23





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
- Ó, elfelejtettem volna mondani, hogy a gimiben jártam dráma körbe? – pislogtam ártatlanul.
- Hát akkor most mondom, hogy az Austin High School egyik nagy tehetségéhez van szerencséd, aki állítólag korosztálya legcsodálatosabb Júlia alakítását nyújtotta az évvégi előadáson. – igyekeztem dívás arcot vágni.
- Már bánom is, hogy nem a Broadway csillogását választottam, de hát, a művészet az művészet, üljünk bármely ágán is. – nagy komoly előadásom végeztével elnevettem magam.
- Hmm… eddig még nem adtam, de esetleg veled kivételt tehetek, ha sikerül meggyőznöd, hogy megéri bajlódnom az okításoddal. – mégis mi a fene ütött belém? Mi volt ez, kihívás? Komolyan flörtölni próbáltam vele? Na és az ő felvetése az előbb? Mi akart lenni? Én agyalom túl a dolgokat folyamatosan vagy itt valami tényleg nagyon furcsa?
- Te nem ismered olyan jól, ellenben ő tudja, hogy odavagy a vörös csipke holmikért? – vontam fel a szemöldököm kissé hitetlenkedve, majd meggondolatlanul kiszaladt valami a számon – Fura, nekem a folyosón inkább tűnt úgy, hogy a fekete az eseted, de ezek szerint tévedtem. – emlékeztem vissza arra az ominózus pillanatra, mikor az alsóneműmet szorongatta, ami kiesett a dobozból. Amint ez a gondolat elhagyta az ajkaimat, egyből zavarba is jöttem, elvörösödtem és inkább másfelé kezdtem nézelődni. Mintha csak valami mentőövet keresnék szorult helyzetemből.
- Lehet, hogy Zoeynak nem volt túl sok választása. Ha a nagybácsid a fejes és az apád a tanár, olyan, mintha a sorsod előre kőbe lenne vésve. Egyáltalán érdekli a jog? Vagy jobban leköti, hogy mellette ülsz? – nem mondom, hogy sajnálom a lányt, amiért a dinasztia körül veszi a suli falai között, de belegondoltam a helyzetébe és bizony, nem lehet egyszerű. Más tészta, hogy a jelek szerint az „elbűvölő” modorával igyekszik kompenzálni, amivel nagyon nem értek egyet.
- Én már az első alkalommal próbáltalak figyelmeztetni, vagy tán megfeledkeztél Rifkiről és a mellette kiadó helyről? – sejtelmesen mosolyogtam, közben csak reménykedtem abban, hogy a végén nem fog teljesen debilnek nézni.
- Hát a beszámolódból nagyjából ezt szűrtem le pedig. – tetszik neki vagy sem, a jelek szerint ő itt valamiféle alfa vagy mi.
- Ne szokj hozzá, ha besétál azon az ajtón Jensen Ackles vagy Bradley Cooper, akkor köztünk mindennek vége, mert náluk lejjebb nem adom. – a végén persze elnevettem magam megint. Furcsa, a közelében simán merek hülyeségekkel viccelni, nem érzem azt, hogy meg kellene játszanom magam. A csókos szövegénél kis híján padlót fogtam, talán néhány pillanatra látszott is rajtam a döbbenet, de aztán megállapítottam magamban, hogy tutira csak viccelt, így pedig nem akartam az adósa maradni.
- Vlad, ne kérj tonhalat. – néztem mélyen a szemébe, közben furcsa érzés kerített a hatalmába. Ugye ezt tényleg csak viccnek szánom és nem gondolom komolyan? Miután fizetett fájdalmasan sóhajtottam.
- Hát mégis megtetted… - pillantottam a szendvicseire, majd elfordultam, mintha csak a könnyeimmel küszködnék. Követtem az üres asztalhoz.
- Ó tehát olyan értékesek ezek a belső infók, hogy járna értük egy csók? Bele sem merek gondolni, mit kérnél egy vizsga válaszaiért… - leültem vele szembe, majd kinyitottam a kólámat és tósztra emeltem az üvegem.
- Az első és érzésem szerint az utolsó közös ebédünkre… - utaltam ezzel arra, hogy a rajongói biztosan kinyírnak engem, amint nem lesz a közelben szemtanú.


Ruha: Ez
Music: ELIA EX - "Drama"


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime19.06.22 0:41





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Ez valahogy eddig kimaradt. – Rövid ismeretségünk során ez nem is csoda. Nem tudok túl sok mindent róla, de ezen szívesen változtatnék.
- Mondd drága Júliám mégis hogyan tudnálak téged meggyőzni? – Hazudnék, ha azt mondanám, hogy érdekel a színjátszós része, sokkal inkább motivál, hogy valami ürügyet találva legyen indokom vele tölteni az időmet. Nem lenne könnyebb azt mondani neki, hogy szerintem jól kijönnénk egymással ezért találkozzunk máskor is? Könnyebb lenne, mégsem tudtam rávenni magam. Nem a visszautasítástól tarottam, sokkal inkább a saját indítékaimtól. Összezavar és ez megrémiszt.
- Zoey volt az, aki tévedett. – Mert az előző kis incidens csak erőfitogtatás volt részéről és biztos vagyok benne, hogy ezért hozakodott elő a fehérneműs témával is. Ennyi erővel azt is közölhette volna, hogy felvesz valami dögös fehérneműt, hátha végre hajlandó leszek megdugni. Szerencsére Hope nem hagyja, hogy megfeledkezzek arról, hogy már láttam és bizony fogtam is az egyik csodás csipke bugyiját. Akaratlanul is elmosolyogtam magam, miután láttam, hogy mennyire zavarba jött. Neki biztos kínos emlék, nekem meg feledhetetlen.
- Hogy is tudnék megfeledkezni a szobádban lévő csontvázról? – Még mindig furának tartom a dolgot, de mindenkinek vannak különös szokásai, hóbortjai. Hope esetében ez abban nyilvánul meg, hogy egy műanyag csontváz díszíti a szobáját. Azért a lakótársa reakciójára kíváncsi lennék.
- Most már legalább tudom, hogy az X generációs pasikra buksz. – Mert Jensen és Bradley tudtommal már negyven felett járnak.
- Nyugi szépségem megvannak a módszereim arra az esetre, ha még a tonhal se venné el a kedved attól, hogy rám tapadj. – Újból fel szeretném tenni a kérdést: Ez meg mégis mi volt?
- Fogadni mernék, hogy sokkal édesebb vagyok, mint az áfonyás muffin. – Mutattam a tálcáján lévő édességre.
- Nem szoktam a könnyebbik utat választani. – Most ordít rólam, hogy stréber vagyok? Nem szoktam csalni és buknám is az ösztöndíjamat, ha megtenném és rajta kapnának.
- Vagy inkább az itteni első napodra. – Emeltem felé az ásványvizes üveget, remélhetőleg pénteken már megadjuk a módját és valami mással is koccinthatunk.  


 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: International relations - V&H International relations - V&H I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

International relations - V&H

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-